320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

küsimus juhtkonnale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    küsimus juhtkonnale

    Kuidas liikmeks saab ja kust üldist infot saab.

    #2
    Replying to Topic \'küsimus juhtkonnale\'

    Natuke viitsimist, noored :P Siin samas foorumis peaks kõik ju olemas olema, sa leidsid isegi JH alajaotuse üles, ehk leiad ka muu...
    Supplies!

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'küsimus juhtkonnale\'

      Soovitan sul vaadata sellist kohta - http://jalgpallihaigla.soccernet.ee/ - Seal on olemas liikmeankeet, kuhu pead kirjutama igast asju ja koguma 5 soovitusallkirja. Siis lisad kaks pilti ja annad kellegile, kes on juhtkonnas, kas kuskil mängul või saadad postiga..
      Loodan, et said natu abi

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'küsimus juhtkonnale\'

        Kas mu arvuti petab või ongi jalgpallihaigla koduleht maas? Igatahes tahtsin liitumistingumusi vaadata, aga ei näinud Kuidas ma neid näeks ehk: kuidas lituda? PS ega ma liitumiseks flora fänn olema pea? Ma nagu pooldan Levadiat
        Igal juhul- soovikd ka haiglasse, et oma jalgpalli palavikku \"ravida\".

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'küsimus juhtkonnale\'

          Originally posted by Patt27
          Kas mu arvuti petab või ongi jalgpallihaigla koduleht maas? Igatahes tahtsin liitumistingumusi vaadata, aga ei näinud Kuidas ma neid näeks ehk: kuidas lituda? PS ega ma liitumiseks flora fänn olema pea? Ma nagu pooldan Levadiat Igal juhul- soovikd ka haiglasse, et oma jalgpalli palavikku \"ravida\".
          Loe MTÜ Jalgpallihaigla alt alateemat Liikmeankeet. Seal peaks olema enam-vähem kõik vajalik info selle kohta. Kui tekib veel küsimusi, siis saada Jalgpallihaiglasse mail.
          Vaikus

          Kommentaar

          Working...
          X