PDA

View Full Version : KORN

bomb
18.09.02, 11:49
lÜHIDALT , MIDA ARVATE KORNIST , MINA ARVAN ET SEE ON TEGIJA BÄND.:kaval:

-Loom-
18.09.02, 13:26
hehee täitsa mõttekas teema:D

aga nu on küll täitsa tegija jah:)

Juks
18.09.02, 15:03
Ohvtoppiku alla tulebki mõttekaid teemasid teha :P, igatahes way to go, bomb!!!

Mis puutub Korni, siis minu arvates aina asi paremaks läheb! Soetasin uue plaadi \"Untouchables\" juba varakult, ning on siiamaani mängimist leidnud. Muidugi on ka vanad albumid head, nö. hüppe lugusid täis, kuid olen alati otsinud Korni lugudes midagi rohkemat. Viimane plaat just seda pakubki!

greenday
18.09.02, 15:36
Ei eruta. The Riverdales on parem.

Andy
18.09.02, 15:56
minu subjektiivne arvamus kornist- p.a.s.k.

asdf
18.09.02, 16:26
Suudan kuulata ainult kahte lugu Kornilt, ülejäänud on minu arvamusel alla arvestust kahjuks :kurb9:

Elvis
18.09.02, 18:28
päris kuulangi sellist muusikat!!

resorte
18.09.02, 18:39
Korn, see on täiega lahe.:reiv: :reiv:

Revolucion
20.09.02, 00:53
Viimane plaat on ju jumala p*sk! Täiesti kommertsiks läheb ära! Varsti konkurent Linkin Parkile ja Limp Bizkitile! Eriti vihale ajab, et igasugused pubekad seda kuulama hakanud on! Põhimõtteliselt ainult selle pärast, et olla \"kõvad mehed\". Ja lisaks laseb Z(aazt) TV ka juba KoRn-i!!! AAAAAAAAAAAA Tule taevas appi!!!!!!
Õnneks varajasemad plaadid parandavad selle viimase häbipleki(Untouchables) ära.

To Greenday:

Ei eruta. The Riverdales on parem.

Mis asi see veel on? Mingi kommerts punk?

Revolucion
20.09.02, 00:58
Originally posted by Andy

Ära parem küsi minu arvamust sinust, sest Maailmas pole nii palju sõimusõnu mida mul sinu kohta öelda oleks!!!
Mine kuula Britnit ja ära topi oma nina siia!!!

stardust
20.09.02, 01:21
Korn rules!
:viha:

sicmic
20.09.02, 03:01
Oi, kui palju vihaseid inimesi siin on...üritage oma arvamust siiski viisakuse piires edastada :)

minu arvamus Kornist on äärmiselt positiivne, parimad plaadid on esimene (sellest sai alguse nu-metal...) ja viimane...kommertslusest ei näe ma küll mingeid märke (kas olen pime?:oih: )
:õlu: :reiv:

greenday
20.09.02, 03:36
Originally posted by KoRneR

Ära parem küsi minu arvamust sinust, sest Maailmas pole nii palju sõimusõnu mida mul sinu kohta öelda oleks!!!
Mine kuula Britnit ja ära topi oma nina siia!!! Hihihii. :D Ma imestan, et on olemas nii palju inimesi, kes ei saa asjadest üle. Saa sellest üle!:D Säästumarketis tulevad esmaspäevast müügile elud. Mine muretse endale üks elu!:D

Raix
20.09.02, 12:30

Mine kuula Britnit ja ära topi oma nina siia!!!

eino leino... :D :ham8: kust august kyll sellised imeloomad siia tee leiavad?! :P ma mõtlen siinkohal neid vihaseid 11 aastaseid, keda ei lasta enam ka www.pube.com\'i jutukasse sisse!!:keel4:
enivei... igayhel on õigus oma arvamus öelda, nii et las Andy paneb täiega sinu lemmikpoiste kohta kui ta tahab!! :silm1:
ning ma ei usu, et sul neid sõimusõnu yldse leiduks, kuna Andy on igati tegija vend!!! :õlu: :õlu:

elbimbo
21.09.02, 03:56
öööööööäääääääääääääkkkkkkkkorn!!!!!!!
pole rõvedamat bändi näinud!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pange põlema end korni fännid:viha: !!!!!!

K O R N S U C K S !!!!!!!!!!!!!!!!

Undi
21.09.02, 17:35
Originally posted by elbimbo

öööööööäääääääääääääkkkkkkkkorn!!!!!!!
...
blah blah blah
...
!!!!!!!!!!!!!!!!
jee, veel üks ajuhiiglane meie rõõmsa kogukonnaga ühinenud :ham4:

kuigi ma mingi eriline fänn pole, on mõned lood on vägagi pandavad. eriti adidas :lahe:

Hellik
23.09.02, 14:53
Originally posted by Undi
kuigi ma mingi eriline fänn pole, on mõned lood on vägagi pandavad. eriti adidas :lahe:

mitte adidas, vaid a.d.i.d.a.s. ;) KoRnist veel niipalju, et mulle meeldib uus plaat isegi rohkem kui eelmised. Rohkem on meloodiat, eriti näiteks loos \"Thoughtless\" ja kommertslikkuse kohta niipalju, et Jon Davis teeb sellist muusikat, mis talle meeldib ja pole tema süü kui depressioonis olevad ameerika pubekad tema muusikat üha rohkem ostavad :)

daK
23.09.02, 16:46
julgen ka ennast pidada korni fänniks ning minu arust on uus plaat eelmistest nõrgem. aga võibolla on lihtsalt uus ja harjumatu.
igatahes plaadi teema ja sõnum oleks võinud olla vähe originaalsem. seda hukkaläinud nooruse, kurja riigi ja terrorismi ja usa-mentaliteet sakib teemat leiab igas teises tänapäeva väljaandes (näit. uus filteri - amalgamut).
selle pika ja segase jutu kokkuvõtteks - siiski suht kuulatav plaat.

mg
23.09.02, 17:44
rap metal ja umbes sinna kanti muusika on välja mõeldud inimkonna hukkamiseks.
ja peale selle et ropult pappi saada mingitelt mõttetutelt fännidelt.
kõik hea muusika on suudetud ära rikkuda pannes sinna rapi vahele.

resorte
24.09.02, 17:38
Tegelikult on see KoRn\'i \"Untouchables\" päris normaalne võrreldes selle Linkin Park\'i \"Reanimation\'iga\".:P :)

bomb
25.09.02, 17:45
Andi minu subjektiivne arvamus sinust Pask

greenday
25.09.02, 18:53
Originally posted by bomb

Andi minu subjektiivne arvamus sinust PaskJärjekornde näide freudilikust kaitsemehhanismist...

greenday
22.10.02, 03:22
Originally posted by zoolazorts

Vat minu arust on kahju, et kiputakse ära rikkuma väga heade bändide mainet. ZTV laseb päevast päeva KoRn\'i, varsti on KoRn kõikide lemmikbänd ning jube \"pop\" (:reiv:) ka kõikide nende muiduludride seas, kes karmist muusikast miskit ei mõhka. Peaasi et System of a Down\'i massiivselt laskma ei hakata :doh:. Igaljuhul on KoRn nu-metali isana väga tore bänd :DMinul arvamus on üsna vastupidine. Tundub, et oled süüdi selles, milles teisi süüdistad. Räägid, et on lame kui mingi hull shff underground värk tehakse popiks, aga täpselt sama kehtib vastupidi - sina oled lahe sellepärast, et sulle meeldib musa, mis ei ole popp. Et uhkustada \"mulle see pop MTV paske ei meeldi\" jne. Jääb mulje, et muusika ei meeldi sulle muusika enda pärast, muidu peaks nagu olema suva, kui pop see on või kui paljudele teistele see meeldib. Minu meelest selline asi nagu kommertsialiseerumine ei oma mingit tähsust. Mul on jummala suva, kui palju keegi oma plaate müüb. Mina hindan muusikat muusika enda järgi ja selle järgi kas inimesed \"teevad kompromisse oma muusikalistes kavatsustes\" või mitte. MTVs või ZTVs näitamine ei tähenda automaatselt seda, et esitaja teeb muusikat ainult raha pärast.

greenday
23.10.02, 03:59

Originally posted by greenday

Minul arvamus on üsna vastupidine. Tundub, et oled süüdi selles, milles teisi süüdistad. Räägid, et on lame kui mingi hull shff underground värk tehakse popiks, aga täpselt sama kehtib vastupidi - sina oled lahe sellepärast, et sulle meeldib musa, mis ei ole popp. Et uhkustada \"mulle see pop MTV paske ei meeldi\" jne. Jääb mulje, et muusika ei meeldi sulle muusika enda pärast, muidu peaks nagu olema suva, kui pop see on või kui paljudele teistele see meeldib. Minu meelest selline asi nagu kommertsialiseerumine ei oma mingit tähsust. Mul on jummala suva, kui palju keegi oma plaate müüb. Mina hindan muusikat muusika enda järgi ja selle järgi kas inimesed \"teevad kompromisse oma muusikalistes kavatsustes\" või mitte. MTVs või ZTVs näitamine ei tähenda automaatselt seda, et esitaja teeb muusikat ainult raha pärast.

Ei tea millest sa seda kõike välja loed :oih:. Miks ma peaksin end sellepärast teistest lahedamaks pidama, et mulle teistsugune muusika meeldib. Aga kindlasti meeldib mulle omapära ja kui pool maailma nimetab oma lemmikbändiks Linkin Parki ühe loo pärast, siis...sellist asja ma ei salli. Nende muusika meeldib mulle samamoodi edasi, kuid seda öeldes jätan ma mulje justkui kuuluksin nende eelnimetatute hulka. Ja Linkin Park on ainult näide, mu tegelikud lemmikud on LP-st mitmeid kordi paremat muusikat tootvad (tootnud) System of a Down, Nirvana ja Paradise Lost.
Nii et ära tule jaurama kui miskit ei tea :viha:Sa justkui ei lükanud ühtki mu väidet ümber.:kratsti:

eston maravilha
23.10.02, 23:03
uuu...kõvamees meil siin välja ilmunud

wal
29.10.02, 14:28
Üldiselt suhtun Korni positiivselt ja \"Here To Stay\" on üks parimaid, mida neilt kuulnud olen. Mõni lugu on küll igav kah.
Nojah, nagu ma varemgi mingi topicu all olen kuulutanud, olen maitselt keskmisest märksa karmima kraami pooldaja (7 vapras hetke lemmik Stonechrist), kuigi kuulan vahel ka easy-listeningi kuskilt ürgajast (70-ndad)

greenday
08.11.02, 03:46

Minul arvamus on üsna vastupidine. Tundub, et oled süüdi selles, milles teisi süüdistad. Räägid, et on lame kui mingi hull shff underground värk tehakse popiks, aga täpselt sama kehtib vastupidi - sina oled lahe sellepärast, et sulle meeldib musa, mis ei ole popp. Et uhkustada \"mulle see pop MTV paske ei meeldi\" jne. Jääb mulje, et muusika ei meeldi sulle muusika enda pärast, muidu peaks nagu olema suva, kui pop see on või kui paljudele teistele see meeldib. Minu meelest selline asi nagu kommertsialiseerumine ei oma mingit tähsust. Mul on jummala suva, kui palju keegi oma plaate müüb. Mina hindan muusikat muusika enda järgi ja selle järgi kas inimesed \"teevad kompromisse oma muusikalistes kavatsustes\" või mitte. MTVs või ZTVs näitamine ei tähenda automaatselt seda, et esitaja teeb muusikat ainult raha pärast.

Ei tea millest sa seda kõike välja loed :oih:. Miks ma peaksin end sellepärast teistest lahedamaks pidama, et mulle teistsugune muusika meeldib. Aga kindlasti meeldib mulle omapära ja kui pool maailma nimetab oma lemmikbändiks Linkin Parki ühe loo pärast, siis...sellist asja ma ei salli. Nende muusika meeldib mulle samamoodi edasi, kuid seda öeldes jätan ma mulje justkui kuuluksin nende eelnimetatute hulka. Ja Linkin Park on ainult näide, mu tegelikud lemmikud on LP-st mitmeid kordi paremat muusikat tootvad (tootnud) System of a Down, Nirvana ja Paradise Lost.
Nii et ära tule jaurama kui miskit ei tea :viha:Sa justkui ei lükanud ühtki mu väidet ümber.:kratsti:

Ei no mida veel, üritan mingile pudrupeale selgeks teha, et mulle meeldib SOAD sellepärast, et nende muusika on hea, mitte sellepärast, et lahe välja paista. Varsti kukud süüdistama, et mulle tegelikult ei meeldigi jalgpall :viha:
Case closedCase re-opened. Nii naljakas on vaadata, kuidas noor inimene läheb säpsi sellepärast, et keegi avastas ebakõla ta eneseesitluslikus paraadis. Ära muretse, keegi pole perfektne. :)

greenday
08.11.02, 22:53

mis mu vanus siia puutub? Ma mõtlesin, et su loba juba otsa sai, aga leidsid ikka uue punkti kust nokkima hakata.Sa vist ei oska lugeda. Snu vanusele ei ole küll kuskil rõhku pandud. Paradoks seisneb siin selles, et kui see mida ma väitsin on väär, ei oleks sa mu jutu peale närvi läinud...

greenday
09.11.02, 03:49

ok, ok ma ei viitsi enam vaielda, mulle meeldib see muusika mis ma kuulan ning oleks tore kui ka sina respekteeriks seda :doh:Ma totaalselt respekteeringi seda (ma polegi vastupidist väitnud). Ok, lõpetame loba ja lähme sõpradena lahku. :)

Artur
09.11.02, 17:02

ok, ok ma ei viitsi enam vaielda, mulle meeldib see muusika mis ma kuulan ning oleks tore kui ka sina respekteeriks seda :doh:Ma totaalselt respekteeringi seda (ma polegi vastupidist väitnud). Ok, lõpetame loba ja lähme sõpradena lahku. :)

OK :õlu:

Alaealine ja õlu? Ei-ei, need asjad ei käi kohe mitte kokku :)

Revolucion
10.11.02, 02:16
Pooldan zoolazortsi, sest jagan sama maailmavaadet. Ülejaanud tegelased (eelkõige see tamma vend) pole metallistid ning ei saa ka metalimeeste mõttemaailmast aru nii, et tehke endale eraldi teema oma lemmik bandide kohta ja vahutage seal mis on \"tegija\" ja mis mitte.

Ja veel ühele vennale:
Metal muutub kommertsiks siis, kui see Euroopas läbi lööb.

eston maravilha
10.11.02, 17:46
korn on muidugi räme metall eks???

ja ameerika on lahe ka onju??

Revolucion
10.11.02, 18:24
Originally posted by eston#21

korn on muidugi räme metall eks???

ja ameerika on lahe ka onju??

Räme ta just pole aga metall on küll. Ja mis siia üldse Ameerika puutub. Minu lemmik band on üldse Ill Nino ja see ei ole Ameerika oma.

Mul on tunne, et sa kannatad millegi all.:D

eston maravilha
10.11.02, 19:06
ainus kes kannatab oled sina

and nagu wot the fuck tänedab see: Metal muutub kommertsiks siis, kui see Euroopas läbi lööb.

metal aetakse just ameerikas kommertsiks. tegelt tehakse seal kõike ainult eesmärgiga meeldida massidele või midagi uut massidesse viia ja siis räma hunnik raha kokku kanda

Revolucion
11.11.02, 18:44
Originally posted by eston#21

ainus kes kannatab oled sina

and nagu wot the fuck tänedab see: Metal muutub kommertsiks siis, kui see Euroopas läbi lööb.

metal aetakse just ameerikas kommertsiks. tegelt tehakse seal kõike ainult eesmärgiga meeldida massidele või midagi uut massidesse viia ja siis räma hunnik raha kokku kanda

Tõepoolest enamik bande jah. Aga kui koRn alustas, siis nad olid põhimõtteliselt \"garaazi band\" ja ei usu, et Jonathan Davis ja seltskond lootis nii kuulsaks saada. Lisaks tõstsid kirikud nende vastu mässu ka veel.

Mis puutub koRni kommertslusesse siis sa ei ole vist \"Got the Life\'i\" videot näinud.

resorte
12.11.02, 15:47

Mis puutub koRni kommertslusesse siis sa ei ole vist \"Got the Life\'i\" videot näinud.

resorte
12.11.02, 15:50
Moderratorid või Admistraatorid palun kustutage see ja eelmine reply ära :sega4: PLZ