320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hollandi jalgpallile oma teema!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hollandi jalgpallile oma teema!

    Olen tõttöelda aastaid imestanud, miks pole tõelise tippjalgpalliriigi, Hollandi, jalgpallil oma nurgakest nagu seda on Inglismaa, Itaalia, Hispaania, Saksamaa, Prantsusmaa ja miskipärast ka Venemaa jalgpallil.

    Kutsun inimesi üles hääletama, kas teha see teema või mitte! Pakuks välja, et näiteks jõululaupäevani hääletab ja kui rahvas tahab, saab Hollandi vutti normaalselt hallatud alafoorumis jälgima.

    Foorumi mode võiks ilmselt olla herr midfielder kui ta juba pole kõrgel kohal.

    Unustasin muidugi polli lisada.

    Hääletan POOLT.
    Maailmameistrid!!

    #2
    Poolt!

    Kommentaar


      #3
      Poolt!

      Kommentaar


        #4
        Kas keegi seda midfielderi enda käest on küsinud? Äkki talle sobibki korra nädalas hollandi liiga tulemusi siia kopeerida ja veidi PSV-st kirjutada.

        Mina olen poolt, kui Hollandi teema pakuks ka lisandväärtust. Postirusi AZ-st, Vitessest ja lihtsalt veidrustest, mis Hollandi jalgpallis toimuvad.

        Ja Ibanez istu sisse Venemaa jalgpalli alafoorumiviha endale.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          #5
          Poolt!

          Kommentaar


            #6
            Iseenesest võib see teema olla ka muude liigade seas. Minu jaoks eriti vahet pole. Iseasi kui palju on tõsiseid huvilisi. Debatti või veidrusi (pigem Hollandi meedias pidevalt käivad arutelud võib siia ka riputada) jälgin erinevate portaalide kaudu tihti.

            Aga ega suures osas pole peale Ajaxi, PSV ja Feyenoordi teistest satsidest palju kirjutada. Lihtsalt tase on selline ja kuigi siin on eraldi teemad AZ-i ja Vitesse jaoks, siis ilmselt eriti nende teemade külastajaid pole. Enam vähem samaväärse mõõdu annab klubidest veel välja ka Twente, kes hetkel esiliigas pallib.

            Ja kui teha eraldi foorum Hollandi jaoks, siis pigem võiks olla see ka Portugali jaoks, kes on üsna samaväärne nö väike riik kuid vuti mõistes kindlasti kvaliteetne tegija.
            Wij komen terug met de cup in de hands

            Kommentaar


              #7
              Nõus, et Portugal on ka teemat väärt. Ja midfielderi käest ei näinud mõtet eraldi küsida. Saab ju teemas ka oma mõtteid jagada, kas on või ei ole nõus. 😃

              Vene liiga kui sellise kohta mul otsest viha pole kuivõrd oli rohkem stiilis - jalgpallile nii palju andnud Holland on muu segapudru keskel, kuid nt mitte nii teeneterikas Venemaa omab eraldi teemat.
              Maailmameistrid!!

              Kommentaar

              Working...
              X