PDA

View Full Version : Tartu rahvas -- bussiga Eesti-Belgia mängule

Andy
18.09.02, 21:22
MTÜ Jalgpallihaigla kutsub ja tartu AAA korraldab:):

Üheskoos
EESTI -- BELGIA
EURO 2004 kvalifikatsioonimängule jalgpallis!
Kolmapäeval, 16. oktoobril 2002.

Fännibuss väljub Vanemuise alumisest parklast kell 16.00. Bussisõidul Tartust Tallinna saab toimuma üleüldine jalgpallipeo lainele häälestumine käsikäes meeldiva seltskonna, laulu ja maitsva kesvamärjukesega... Pealinnas liitume Eesti Futi Fännide sõbraliku armeega ning juba üheskoos leiab aset mängueelne rongkäik Lillekülla, mis kulmineerub kell 21.30 algava õhtu tippsündmuse -- Eesti ja Belgia rahvuskoondiste vahelise jalgpallimatshiga A. Le Coq Arenal. Pärast mängu... tants ja trall!!!:) Tagasi Tartusse jõuame orienteeruvalt kell 03.00 öösel.

Tartu-Tallinn-Tartu sõidu maksumus: 95.-
Soovi korral võimalus osta pilet fännisektorisse. (maksmisega kiire!)

Registreerimine ja info:
Andreas Sepp
andysepp@hot.ee
052 088 86
Hansapank a/a 221011334081
selgitus: eesti-belgia, nimi & kontaktandmed
Registreerumise tähtaeg 4. oktoober.
Lisainfot leiab ka www.soccernet.ee portaalist ja foorumist.

olge tublid, eksju...:P

Andy
Aff
AiFo

P.S. hää rafas, ärge hakake siin teemas oma osalusest teatama, vaid saatke meil või helistage või lihtsalt kandke kohe raha üle:) Miski aja pärast tekitame siia nimekirja moodi asja kah! Tuld, seltsimehed ja -naised!! kes hiljaks jääb, see ilma jääb!!!
:õnnelik:

ROOTSI KUNN
19.09.02, 15:15
Tublid poisid ,usun et soit saab tehtud. Mul on aga selle bussiga saabuvale rahvale toeline yllatus ,pealegi veel meeldiv yllatus. Kuid palun natukene kannatust.
Homme hommikul on uudis teile teada ja te ei kahetse ,et just selle bussiga m\'ngule
soitsite.;)

greenday
19.09.02, 17:15
Kandsin sõidu- ja ühe piletiraha üle (kokku 320).

Andy
20.09.02, 17:47
Nii, antud hetke (14.10 kell 02.45) seisuga on tulijad (sulgudes märgitud, kes palju raha on üle kandnud, andke aga teada, kui olen midagi valesti kirjutanud):

1. Aifo (225+95)
2. Andy (225+95)
3. Aff (225+95)
4. Greenday (225+95)
5-6. Suffel+1 sõber (2x95)
7. Innar Vinni (250+95)
8-10. Juks+2 sõpra (3x250+3x95)
11. asdf (95)
12. Tarmo Aru (95)
13. Jaak Sarv (95)
14. Martin Vilismäe (95)
15. Mel (225+95)
16-17. Kadri Teeväli+1 sõber (225+250+2x95)
18. Jansu (250+95)
19. Nistelrooy (95)
20. Artur (95)
21-27. Tafka+6 sõpra (3x250+4x225+7x95)
28. Ragnar Luts (250+95)
29. Tõnis Bleive
30. Ravo Haavik (95)
31. Mirkko Koppel (250+95)
32. Janne Soovik (250+95)
33. Reemet Pauk (250+95)
34. Ingmar Savisaar (95)
35. klassivanem (95)
36. Peep Mardiste (95)
37. Ederi Ojasoo (95)
38. Elar Põldvere (250+95)
39. Rutt Kakum (250+95)
40-41. Robyn (Berit Niin)+1 sõber (225+250+2x95)
42. Janar Matt (95)
43. Markko Olo (95)
44-47. Villem Lõbu+3sõpra (4x250+4x95)
48. Andres Kluge (250+95)
49-53. Gaskoff+4sõpra (5x95)
54. Joosep Orav (95)
55. Madis (95)
56. Rauno (95)
57-59. Anz Anzon+2 sõpra (3x95)
60. Timo Porila (250+95)
61. Eveli Sisas (95)
62. Mart Vink (95)
63-69. Kriibi+6 sõpra (7x95)
70. Kaupo Ottas (95)

Lisaks sellele on 5 mängupileti raha üle kandnud Stennur ning Tafka ja Robyn ostnud kahele tegelasele mängupiletid ning Ragnar Luts ühele.

Nii, sellega võib bussi broneerimise lõpetatuks lugeda, kuna buss on nüüd täis. Kahekordne. Kahte ühekordset me ei hakka orgunnima, kuna 96 kohta ei tuleks lihtsalt täis.

Ning nagu aifo allpool kirjutab, siis meie kaudu enam mängupileteid osta ei saa, nii et palun üle kanda ainult bussireisi raha.

Parimat,

Andy

P.S. Igat sõitjat ootab bussis väike üllatuspakike. Vihjeks võib öelda, et see annab tööd nii neerudele kui seedetraktile :)

greenday
21.09.02, 21:30
Originally posted by Andy

P.S. Igat sõitjat ootab bussis väike üllatus. Vihjeks võib öelda, et see on tasuta ja vedelal kujul :)Füsioloogiline lahus kilekotikeses väikse läbipaistva vooliku ja nõelakesega?

Jansu
23.09.02, 14:11
Raha yle kantud...loodan siis ennast nimekirjast varsti leida :) :õnnelik: :veryhappy

aiFo
26.09.02, 16:45

P.S. Igat sõitjat ootab bussis väike üllatuspakike. Vihjeks võib öelda, et see annab tööd nii neerudele kui seedetraktile :)

nujah, r66m on teatada jah, et yritusele on oma 6la alla pannud oma toodetega firmad A le Coq ja BalSnacks, kelle toodangut peaks iga reisija saama 1 tk per nase...:P

nyyd aga teade raffale (kaasa arvatud mina ise:)), kellel oli plaan piletiostmisega kummi venitada kuni l6puni:

seoses sellega, et piletimyygifirma tahab piletid VABAMYYKI lasta j2rgmisel n2dalal, siis saab MEIE KAUDU pileteid osta KUNI K2ESOLEVA N2DALA L6PUNI, ehk siis 29. septembrini

kuiv6rd staadioni v2ljamyygiohtu esialgu ei ole, siis ei tekita iseseisvalt piletite ostmine ilmselt suuremat jama, kyll aga ei oska allakirjutanu 8elda, kas 10% ale JH liikmetele kehtib...

niipalju siis m2ngupiletitest... pidubussireisi TARTU-TALLINN-TARTU piletite ostmine toimub aga endisel moel ja miskeid tagasil88ke hetkel n2ha ei ole, pigem l2heb k6ik hoopis paremaks!:) 4. oktoober on registreerimist2htaeg ning k6hklejatele-kahtlejatele ei oskagi midagi muud 8elda kui TULD! :)

pRmt!

aiFo.

asdf
26.09.02, 18:49
niih, raha makstud :) :õnnelik:

greenday
26.09.02, 19:48
Korraldaja AAA ehk Anonüümsed Alkohoolikud Autobussis. :)

Või siis Ala Arenenud Asjaajajad.

Andy
26.09.02, 21:33
Originally posted by greenday

Korraldaja AAA ehk Anonüümsed Alkohoolikud Autobussis. :)

Või siis Ala Arenenud Asjaajajad.

tänud toetuse eest greenday :P

Ertai
29.09.02, 19:41
Terekest:)
ma pean asja uurima.. 2päeva jooksul umbes ütlen et palju ma bussipileteid tellin...ja fännisektorisse kah veel...(on veel üldse sinna pileteid veel vanu?olen laisk, ei viitsinud lugeda eriti;) ]
Ok , jällenägemiseni:)

Andy
30.09.02, 22:12
Kiirusta Silver, suure tõenäosusega tuleb 70kohaline kahekordne buss ja juuresolevalt pildidlt näed, et veel vaid 12 kohta on vabad.

Fännisektorisse pileteid enam AAA kaudu (vt täpsemalt foorumist, ei viitsi ümber seletada) tellida ei saa, seetõttu pole mõtet meile enam ka piletiraha üle kanda.

Artur
01.10.02, 19:37
Igatahes on lugu selline, et mina kandsin 28. septembril nii sõidu- kui ka piletiraha üle, kuid ei näe, et oleksite selle ära märkinud. Nii et mis värk on? 250+95 peaks siis olema. Thanks.

ROOTSI KUNN
02.10.02, 14:11
Tartu rahvas lugege nüüd kõik uudist esilehelt- Enneolematu Jalgpallinädal Wellingtoni pubis ja mõelge ,kas tasub ikka kohe peale mängu jalga lasta.
Tasuta suppi saate juba enne mängu ,rääkimata sellest ,mis peale mängu ees ootab.:õnnelik:

Andy
02.10.02, 17:44
Kulla Kunn, asi on nimelt selles, et enamustel vaja neljapäeval Tartus kas tööl või (üli)koolis või mõlemas olla, sellest ka samal õhtul tagasisõit. Hoolimata sellest, et taolist tantsu ja tralli nagu Wellington meile pakub vist niipea enam ei juhtu :(

Andy
02.10.02, 19:55
Nii, nagu ülevalt ka näha võite on (kahekordne) buss täis. Soovijad saavad peale vaid siis, kui keegi nimekirjast ära kukub.

aiFo
02.10.02, 21:07
niih!

sai andyga pisut majanduslikku ja muidu kaalutletud-argumenteeritud vestlust aetud, mis l6ppes fanaatilis-patriootilise teemaarenduse ning ettearvatud-arvamatu lahkotsalise l6pp-pointi-puudumatuse, v6i millegagi, mille kohta ei oskagi nagu 8elda, kas me miskile kindlale seisukohale j6udsime:), aga sai otsustet, et andy viimane postitus ei ole veel p2ris kindel, elik l6plik.

kuiv6rd 2-tasandiline liikurs6iduk, elik buss on (v2hemalt paberil) kuhjaga f2nnirafast t2is saanud (70 on suur hulk rafast) ja yks tegelinski (see 6nnetu 71.:))kogunisti yle j22nud, siis arvasime, et ei hakka sellele yhele 6nnetukesele liiga tegema ja teda bussist maha j2tma, nagu pahatihti kurjad bussionud bussijaamades talitavad... v2hemalt esialgu mitte...:P

vaid... me EELDAME:

1. k6ik 71 registreerunut on KINDLAD tulijad
2. n2dala l6puks on valdav enamus, ehk k6ik, oma broneeringu ka rahaliselt hyvitanud v6i andnud 100% m6ista, et nad on maksjad
3. n2dala l6puks on tekkinud juurde miski hulk huvilisi...

pisut asja backgroundist... loominguline kollektiiv AAA (selle lahtiseletamine j22gu igayhe rikutuse tasemele:P) broneeris septembri alul 3 bussi -- 1 kahekordne (70 kohta) ja 2 yhekordset (kokk96 kohta) -- mille seast nad peavad tegema valiku j2rgmise n2dala alguseks (ehk siis kuup2ev p2rast 4. oktoobrit).

ilmselt saab iga lollgi aru, et kahekordne buss on samah2sti kui t2is ja majanduslik background garanteeritud, seega v6iks yrituse korraldusliku impulsi rakendada formaalsuste t2itmisele (bussirendilepingu koostamine, sponsorabi materjaliseerimine, ajakava, audio-video, seks energios gerimas:) jms...), nimekirja sulgeda ja minna vanemuise alumisse parklasse bussi ootama...:)

paraku j22ks aga sel juhul 6hku rippuma kysimus, et MIKS ei yritatud t2ita 2 bussi tartu jalkaf2nnidega?! aega ju oli... pisut... :kaval:

seda meiegi... tehes kiired kalkulatsioonid, leidsime, et ots-otsaga kokku tulla, kulutades minimaalselt k6iki ressursse, kaasa arvatud aeg, piisaks umbkaudu 80-st f2nnist t2itmaks 2 bussi 96-t kohta...

vaadates bussi senist t2ituvust, ei oleks see sugugi utoopiline, pigem vastupidi, kuid paraku tundub potentsiaalsete s6itjate hulk tartu linna seest hetkel omadega yhelepoole saanud olevat... eks n2is muidugi... viimased p2evad...

v2ike yleskutse seega -- et vaadatagu hoolsaste oma s6prade-tuttavate seas ringi ning ehk leidub veel huvilisi, kel seni yritusest aimu ei ole... selleks k6igeks j6udu soovides ja muidu ka...

pRmt!

aiFo.

ROOTSI KUNN
04.10.02, 13:12

Kulla Kunn, asi on nimelt selles, et enamustel vaja neljapäeval Tartus kas tööl või (üli)koolis või mõlemas olla, sellest ka samal õhtul tagasisõit. Hoolimata sellest, et taolist tantsu ja tralli nagu Wellington meile pakub vist niipea enam ei juhtu :(

Andy!
Siiski ,peale mängu tulge kas või paariks tunniks läbi ,saate kõhud täis ja .....
bussis magate. Noored ärge pullige ,ennegi ju otse mindud.
Kui veel Eesti võidab ka siis paneme selle bussi katuse peale:D :D :D

Andy
04.10.02, 15:40
Originally posted by ROOTSI KUNN

Andy!
Siiski ,peale mängu tulge kas või paariks tunniks läbi ,saate kõhud täis ja .....
bussis magate. Noored ärge pullige ,ennegi ju otse mindud.
Kui veel Eesti võidab ka siis paneme selle bussi katuse peale:D :D :D

Hmm, täpsemal järelemõtlemisel tundub asi olevat täitsa reaalne, kuna meil buss(id) üüritud minu mäletamist mööda kolmeni öösel. Kui hakata Tallinnast veidi enne ühte sõitma, siis kusjuures vähemalt tunnikese saame tõesti enne ärasõitu Wellingtonis möllu teha :)

aiFo
04.10.02, 18:04
tjah, andy räägib tarka juttu nagu alati:õnnelik:

k6ik oleneb taustsysteemist ja muust sellisest värgist, ntx:

*kuidas suhtub reisikogukonna yldkogu väiksesse pubirallisse (ei maksa unustada, et meie seas on ka kooliõpilasi, kes peavad neljapäeval koolis olema)... loodetavasti ei kujune see probleemiks, kuna yldjuhul on (vene mängu näitel) ka noorem rafas siuksed lahedad sellid, kes saavad yldjuhul aru what the point is all about it...:P

*kuidas kannatab meie tagasihoidliku yrituse eelarve tallinnas bussi kinnipidamist... sest praeguses sogases finantsseisus ei oska veel midagi kindlat lubada... samas, lubada v6ib alati:)

ok, olgem l6puni positiivsed!:)

pRmt!

aiFo.

p.s. bussiga mängule s6itjad --- nagu öeldud, saate talinaliina sees yhe länikutäie suppi enne stadiumsi kylastamist:) lisaks saab bussis s6idu ajal osta belgiamänguteemalisi märke, mida peaks olemas piisavas koguses, nii et keegi ilma ei jää:)

joss
05.10.02, 20:24
njah, arusaadav, et on vaja minna wellingtonisse (või mis ta`nd oligi).. ma olen kaa kooliõpilane aga see ei sega mind kyll, kui inimesed, tahavad veic lõbutseda ja siis hiljem koju jõuda... et see ple minu arust probleem et hilja jõuame...;) :)

Jansu
07.10.02, 21:24
Mul poleks ka selle vastu midagi, kui hiljem kohale jõuame.....teeb aga wellingtonis mõned :õlu: ja siis teele :õnnelik:

aiFo
07.10.02, 23:03
E P I L O O G

käesolevaga on loomingulisel kollektiivil AAA au teatada, et l6ppenud on igasugune registreerimine ja maksmine 16. oktoobril toimuvale fännireisile Tartu-Tallinn-Tartu ning seoses sellega paluks vaim valmis seada k6igil, kes on sellesinase reisi bussipileti enda jaoks välja lunastanud... Tallinnasses6it toimub TAISTO REISID\'e värve kandva mugava kahekorruselise bussiga. Eeldatavasti on meie käsutuses k6ikv6imalikud audio- ja videosysteemid, miski väike hulk 6llenimelist vedelikku pealkirjaga A LE COQ ja tibake seda kraami, mille järele k6ik maailma kinod nii armsaste lehkavad:), BALSNACKS\'i nimelist... loomulikult ei jää ilmumata ka hetkel eesti ainus järjepidevalt ilmuv futiuudiskiri \"SEKS ENERGIOS GERIMAS\"...

tjah, ei jäägi muud yle, kui TEID k6iki tänada, et aktiivsust yles näitasite.

kohtumiseni nädala pärast!

Aff, Andy ja AiFo.

NB! kodanik TÕNIS BLEIVE!!! ole nii kena ja lunasta pilet v6i v6ta yhendust andyga. ytleme, kolmapäev olgu see viimane päev... vastasel juhul h6ivavad Sinu koha bussil need tuhanded hilinejad, kes pingsalt järjekordades oma v6imalust ootavad...:P

p.s. härrased ja prouased, kes ostsid endale AAA kaudu pileti! kui miskeid erisoove just ei teki, siis saate oma pileti(d) kätte sellessinases pidubussis. nii k6igil lihtsam.

maverick
10.10.02, 20:53
...ja buss tuleb muidugi sõiduks kaunistada, nagu ka ennast, ehk et värvid ja lipud ja loosungid kaasa :P

joss
14.10.02, 01:55
appppiiiiiiiiiiii:viha: !!!!!ma ei saa tulla!!!!!!!!!!!!! mul ema ei luba!!!!!!!!! perses........ ma ei tea mis ma teen....................:viha: :viha: :viha: :deemon:

greenday
14.10.02, 02:59
Originally posted by joss

appppiiiiiiiiiiii:viha: !!!!!ma ei saa tulla!!!!!!!!!!!!! mul ema ei luba!!!!!!!!! perses........ ma ei tea mis ma teen....................:viha: :viha: :viha: :deemon:PÕGENE, VABA LAPS!!!:lahe:

Kas su ema su õel lilli korjata lubab? Masendav ikka küll...

Artur
14.10.02, 21:01
njaa, greenday, ka sinu pakutud variant (ei tea, kas poolirooniliselt) on tegelikult päris õige suunitlusega, aga tegelikult usun, et sina, joss, peaksid oma kurjade-pahade emmede-issidega asjad selgeks rääkima.. seletama, et vaadake, nüüd on selline lugu, et mina tahan väga-väga sellele mängule.. küll nad siis võib-olla lubavad, kui aru saavad..

arvatavasti su vanemad arvavad, et eesti jalgpallifännid on ühed pätid ja huligaanid ja et kurat seda teab, mida nad oma väikese lapsukesega teha võivad, et äkki pahale teele meelitada.. ei tea.. ja jõutakse ju öösel hilja koju ja hommikul ju vara kool..probleem on see tõesti, aga sugugi mitte lahendamatu :) ja mis koju veits vindiselt sissesadamisse ;) puutub, siis räägi võimalikult vähe ja mine otsejoonelt magama :)

aga tõesti, kui viisakas-sõbralik-teooria ei aita, siis ei jää vist tõesti üle muud, kui teha nii, nagu sass seletas ehk siis põgene, vaba laps! jäta oma argipäevamured seljataha ja keskendu vaid jalgpallile...(prioriteedid vaja paika panna, you know..)..:)

võitle, Eesti, võitle !!!! :):)

greenday
15.10.02, 05:23
Sõber palus siia kirjutada, et ta Tallinnast bussiga Tartu tagasi ei tule, äkki on keegi huvitatud öösel bussiga tema asemel Tartu tulema makstes talle pool sõiduraha?

Artur
17.10.02, 16:52
heh, reis tehtud! vägagi õnnestunud, kui küsida minu kui kõrvaltvaataja-sõitja arvamust.. nii et AAA: (ehk siis anonüümsed alkohoolid alko-autobussis, nagu hr. greenday juba mainis..) ka edaspidi oleks sellised fännireisid tartu-tallinna marsuudil vägagi tervitatavad :)

tasuks veel ära mainida, et tagasitulekul olid enamus teisel korrusel (teatavasti oli buss kahekorruseline) pesitsevatest meestest-naistest-neiudest :)-poistest juba kaunis magavas olekus, aga kuna tarbiti ohtralt alkoholi, siis oli see täiesti mõistetav..;)

ciao :)

Martin
17.10.02, 17:05
Kusjuures!

Mina tahaks teha nö. special thanksi Stenile, kes suutis iga kord, kui ta mikrofoniga rääkima läks (mida polnud mitte üks kord), alati ka mind nii seksikalt ja ilusti oma tekstis ära märkida. Lausekatked \"Ärge kunagi uskuge midagi, mida ütleb teile see Martin Smutov, Smutov.\" või \"Reisil on ka kõige seksikam see punase peaga Martin Smutov\" või siis lihtsalt \"Bussis on ka Martin Smutov\" jne.... :) Suured tänud Sten :)

Ja teistele - vahva oli! Jällenägemiseni, kindlasti!

Jansu
17.10.02, 17:18
Jah, seltskonnale VIIS PLUSS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :õnnelik:

Poborsky
17.10.02, 19:48
Vahetevahel on kahju, et ma Tartus ei ela.

Andy
17.10.02, 20:24
Tore, et teile meeldis :) Mulle meeldis ka :) Aga mulle ei meeldi see, et mul pea praegu otsas lõhub ja seda mitte vähe :(
Järgmise korrani!

aiFo
17.10.02, 20:25
niih! hoolimata kurvast m2ngust oli seltskond super!

keegi asjapulk mainis mulle wellingtonis, et aiFo peaks sellest reisust kah misegit paberile, st internetti, pl2tserdama a\'la poola ja l2ti kuulsusrikkad reisid jne... sel hetkel tundus see m6te ysna m6ttetu, sest m6tet ju ei olnud, st k6ik m6eldav oli nii kuradima m6testatult v2lja tulnud, et j2i arusaamatuks SELLISE kokkuv6tte m6te... SEST kui suur huvi on ylej22nud raffal teada saada, et buss j6udis tartusse, kogunemiskohta, hiiglama vara (umbes sel ajal kui aff, andy ja madis raskeid 6lle- ja mitte nii raskeid popcornikaste tarisid), et aiFo ei olnud selleks ajaks veel seksenergiatki trykikojast 2ra toonud ja et f2nniseltskond eesotsas MARTIN SMUTOVIGA oli kohal juba enne bussi saabumist... millest tulenevalt v6ib ka raudpoltkindlalt v2ita, et tartust tallinnasse kulges s6it ilma mingisuguste viperusteta. joodi 6lut, s88di maisi ja lasti peeru. 6nneks teostati viimast tegevust valdavalt sellisteks ettev6tmisteks kohandatud bussi kambris aka peldikus. oli vist nii...

tallinnas laulsime teel sakalast wellingtoni \"tartu marssi\", hirmutasime tallinlased t2navatelt tuppa (nujah, eks kell oli kah juba palju:)) ja asusime meeletul kiirusel suppi larpima, mis meile lahkesti ette anti. hea oli!

kell 8 umbes olid asjalood nii, et l6viosa eesti koondise f2nnidest olid kogunenud wellingtoni ette, kust suunduti alecoqarena poole, keset tulem8llu ja valguss2ra... aiFo konservatiivsed n2rvid ei pidanud rongk2igu esiotsa \"senaatorlikku\" k2itumist-kulgemist h2sti vastu ning nii suunduski kodanik tahapoole, kus t6rvikud punast tossu ja pauku ja vilet endast v2lja ei ajanud... yhes6naga, olukord oli ohutum... j6udum88da sai tegeldud ka teeleheidetud tossavate jubinate j2relkoristusega ja kirutud idioote, kes salle lehvitades keset s6iduteed yhistranspordivahenditele j2rele silkasid ja eesti futi f2nne sellisel moel esitlesid... nujah, oles m6nda aega jansa ja tema t6rvikutega k6rvu k2inud, tekkis ei-tea-kust (nagu alati) minu k6rvale s6ber lua, kellega koos hakkasime miskisele kadakamarjajoogile lepitust otsima... lepitus leiti sprite n2ol, mis ka kohe hoobilt minu k2tte j2i kui lua-lua uusi sihte seades edasi tormas, rongk2igule j2rele... samas, kuiv6rd loodus ei salli tyhja kohta, siis tekkisid minu k6rvale kohe uued seltsimehed -- schmitt-poiss ja ilus-ivar... ja nii me siis l2ksime, vanad mehed, vaatasime eespoolset noorte veiderdamist ja meenutasime vanu h2id aegu... j2rjekordsest poest 6ngitsesime v2lja kuressaares tuntud-kardetud kriminaali -- urmo -- ja sellega oligi rongk2iguosa sama h2sti kui l2bi. j2rgnes kontsert, mis v2ikeste m88ndustega, oli t2itsa tore ja jalkam2ng, mis oli suhteliselt ebatore, kui v2ikesed m88ndused v2lja arvata:) ok. j2tan vahele seiklused, mille tartlased karmis tallinna linnadzhunglis pidid yle elama ning j2tkan sealt, kus buss hakkas s6itma ning jansu pluss veel m6ned tegelinskid pistsid karjudes bussi j2rel jooksma, sest v2itsid endid maha j22nud olevat... ei olnud nad v2lja teinud t6siasjast, et kurja n2oga sigapurjus aff oli ennast liidrirolli sisse elanud ning fikseerinud t2pselt bussiuste sulgemise ja bussi paigalts88stu aja... tjah, selline piinlik lugu siis...

aff, kes ennast liidrirollis h2sti tundis, v6ttis vastu ka strateegilise otsuse, et alkoholipoodi minnakse alles kose-ristil... kui kurva n2oga andyd ja aiFod talt p2rimas k2isid, et mida kyll ilma selle alkogoolita rafas peale hakkab, siis vastas aff enesekindlalt, et k6igil on ju alkot... njaaa... aff unustas muidugi pisiasja, et tema oli sel hetkel pea ainus, kellel piisavalt alkot oli...:)

aga s6it l2ks hirmsa hooga lahti. ei l6ppenud see hoog ka kose-ristil, millest s6ideti hirmsa hooga m88da, nii et tatt pritsis... aff oli selleks hetkeks avastanud uue v2ljundi t2nap2eva moodsas maailmas ning tegutses raadioruhvis. terve bussit2is sai teada, et aff m2ngib b2ndis mystika ja et see b2nd parasjagu k6larites m2ngib... nii kuulati 2ra ka ylej22nud lood (v2ikesenotsulugu, saksakeelne lugu, meielugu, v2gahealugu, pluss veel m6ned) lugude s6naline osa l2ks paraku pahatihti kaotsi, sest aff ei loovutanud mikrofoni ning oli otsustanud ise laulda... tjah...

kuiv6rd k6ikv6imalikud varud hakkasid l6ppema ja kose-rist oli seljataha j22nud, muutus rafas n2rviliseks. v6ibolla oli see nii hoopis sellep2rast, et kodanik MARTIN SMUTOV hakkas allakorrusele oma meeletuid reide tegema ning kiusas rafast, aga v6ibolla ei olnud kah...

ja siis ta tuli!!! kykita grill. tulvaveena tormas rafas rabama endale k6ikv6imalikku tr2ni, mida neil tegelikult yleyldse tarvis ei l2inud, kuid nii see alkoholiga kord juba on... leti ees v6is n2ha, kuidas olympiaadiv6itja ja tubli matemaatik gaskoff arvutas kuipalju 6lut saab osta, kui panna kokku ennustusv6istluse jackpot pluss isiklikud, uue kampsuni ostmiseks kogutud s22stud... vinnie v6i oli see ikkagi puhh (jah, tema vist!) astus j2rjekordselt sellele rehale, et ostis poolvabatahtlikult terve pudelit2ie vana tallinnat ning lasi selle hiljem teistel 2ra juua...:) ja nii ta l2ks...

bussis avanes kohutav pilt -- aff s6i pitsat!!! tubli jalkaf2nn ja meie k6igi tulevane perearst oli seks tarbeks kykita grillist paar tuubi sinepit vasakule veeretanud ning tegeles parasjagu sellesga, et m22ris sinepit... eiei, mitte pitsale, vaid lauale. saanud selle ylesandega edukalt hakkama, j2i tubli aff andy sylle magama... meie aga asusime h2vitama k6ike seda, mille olime kykita grillist endale hankinud. enne seda k2idi aga yleyldise puhtuse nimel laud paberiga yle, nii et sinep kadus kui n6iav2el!

MARTIN SMUTOV jooksis muudkui kahe korruse vahet ning nii ta l2ks... vana tallinn, 6lu ja trolli j2germeister olid suurimad hitid teel tartusse. tehti suuri plaane, muuhulgas ka v2ikesi ning r22giti k6igest sellest mis sylg suhu t6i.

ja siis syndis f88niks tuhast! eesti ringh22lingule j22davalt kaduma l2inud sten aka stennur, kelle ilusat h22lt seni vaid valitud n2od ty staadionil v6im vs. vaim m2ngudel on kuulnud, laskis eetrisse igati p2eva (v6i 6igemini öö) kohase saate, mis r22kis k6igest olulisest ja ebaolulisest, kuid peamiselt siiski MARTIN SMUTOVIST:P... kahjuks ei m2leta suuremat osa sellest jutust mida sten r22kis, kuid minu m2letamise j2rgi tuli seal yks hitt teise j2rel... tjah. see selleks... r22gitakse, et ylemise korruse rafas olla maganud... vaesed teie... all oli igatahes marutore! kurva 6htu rahuldav l6pp.

ait2h k6igile teile, kes te meie pidubussile tulite! kunagi teeme veel midagi koos, eksju!

aiFo.

p.s. muide, kui keegi suudab selle sigrimigri seest yles leida m6ne isiku nime, keda on ylalolevas jutus mainitud koos ees- ja perekonnanimega, rohkem kui yks kord, siis sellele ESIMESELE teravsilmale on ette n2htud auhind! pudel 6lut! ja ostab talle selle loomulikult J2RGMINE teravsilm, kes samale nimele j2lile j6uab! head pealehakkamist, lusti ja indu!

p.s.loo autor ei vastuta k2esolevast loost tekkiva v6imaliku moraalse ja materjaalse kahju eest. samas v22rib m2rkimist t6siasi, et loo tegelaste nimed on v2ljam6eldised ning kogu syndmustik absurd ja t2ielik mystifikatsioon. samuti pole loo autorit tegelikult olemas ning selle jutu kirjutas dysgraafikust haige jalaga kollane pime koer. trahh!

Martin
24.10.02, 05:09
Originally posted by aiFo
p.s. muide, kui keegi suudab selle sigrimigri seest yles leida m6ne isiku nime, keda on ylalolevas jutus mainitud koos ees- ja perekonnanimega, rohkem kui yks kord, siis sellele ESIMESELE teravsilmale on ette n2htud auhind! pudel 6lut! ja ostab talle selle loomulikult J2RGMINE teravsilm, kes samale nimele j2lile j6uab! head pealehakkamist, lusti ja indu!

Mina olen esimene teravsilm, kes leidis siit loost tõesti ühe läbiva nime, mis oli suisa alti täielikult välja kirjutatud - MARTIN SMUTOV siis. Ootan teise teravsilma teket :P

Rainman
25.10.02, 22:42
Originally posted by aiFo

niih! hoolimata kurvast m2ngust oli seltskond super!

keegi asjapulk mainis mulle wellingtonis, et aiFo peaks sellest reisust kah misegit paberile, st internetti, pl2tserdama a\'la poola ja l2ti kuulsusrikkad reisid jne...
Mina mainisin sulle seda Sakala juures parklas enne teie lahkumist.. Võin ju asjapulk kah olla kui vaja :D Aga väga hea kirjatüki vorpisid kokku ja selle eest sulle aitähh! :õlu: