320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Miks vihkate?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Miks vihkate?

    Miks vihkate mõnda klubi?Tean,et siin foorumis on palju ManU ja Reali \"armastajaid\".Tahakski teada,mis teie viha taga on.Ise ei vihka ühtegi klubi.
    C’mon Man United!!!

    #2
    Replying to Topic \'Miks vihkate?\'

    See on hea küsimus. Ise ma ka ei vihka ühtki meeskonda. Ma pole ka veel näinud, et keegi oma viha arukalt põhjendaks. Näiteks - Zidane on päris väike värdjas ju! Põhjendatud!
    \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Miks vihkate?\'

      Ma ei vihka ka kedagi.Tuleb mõista, et inimesi on erinevaid ja eelpool toodud kraanikausi näide on üsna ere - ma ei kuseks kellegi kraanikausi
      On ebasümpaatseid meeskondi ,kes on selle mingil põõjusel ära teeninud.Tänasest on selline nt Besiktas...aga see ei tähenda, et ma nende kohta kõva häälega midagi roppu ütlen.
      Rohkem sallivust....ja Manu&Reali \"vihkajad\" vihkavad rullnoklust, mis paratamatult edukate klubidega kaasas käib.Muidugi käib selline asi närvidele, kui mingi pubekas delfis kirjutab, et manu või Real ruulib ja et keegi kolmas on pask...aga üldiselt ,eks lollid saavd ka kirikus peksa...nii, et küll nad suureks kasvavad ja ära paranevad.

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Miks vihkate?\'

        Paistab, et üks Aramise poolt mainitud rullnokkadest on lisandunud meie armsasse foorumisse :P Vähemalt lugenud teatud inimese esimest kolme postitust jääb küll selline mulje. ma näpuga näitama ei hakka, küll saavad kõik aru, kellest jutt.
        Supplies!

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Miks vihkate?\'

          vaevalt, et siin euroopa päraperses nüüd ohtralt tulihingelisi ühe või teise suurvõistkonna vihkajaid on. ma ei kujuta küll ette kuidas eesti arsenali ja tottenhami toetajate vaheline lööma välja näeks. aga väike verbaalne agresiivsus foorumis ei tee minu arust ka halba - inimesed sattuvad õhinasse ja materdavad hingestatult. suht igav ju kui kõik oleks täiesti neutraalsed.
          omad sümpaatiad-antipaatiad tekivad ju ka kahe enda jaoks eelnevalt täiesti neutraalse võistkonna mängu vaadates.

          manu ja reali vihkamine on vist ka natuke nagu usa ja MS vihkamine - neil raipeil läheb lihtsalt liiga hästi ning nad on seetõttu ülbed. hea lihtne vihata.
          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Miks vihkate?\'

            Originally posted by rohelineKonn


            vaevalt, et siin euroopa päraperses nüüd ohtralt tulihingelisi ühe või teise suurvõistkonna vihkajaid on. ma ei kujuta küll ette kuidas eesti arsenali ja tottenhami toetajate vaheline lööma välja näeks. aga väike verbaalne agresiivsus foorumis ei tee minu arust ka halba - inimesed sattuvad õhinasse ja materdavad hingestatult. suht igav ju kui kõik oleks täiesti neutraalsed.
            omad sümpaatiad-antipaatiad tekivad ju ka kahe enda jaoks eelnevalt täiesti neutraalse võistkonna mängu vaadates.

            manu ja reali vihkamine on vist ka natuke nagu usa ja MS vihkamine - neil raipeil läheb lihtsalt liiga hästi ning nad on seetõttu ülbed. hea lihtne vihata.
            Mis asi on MS?
            \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Miks vihkate?\'

              Originally posted by greenday

              Mis asi on MS?

              ööö, äkki Michael Schumacher
              mina teda ei vihka, aga paljud küll
              ¡No Pasarán!

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Miks vihkate?\'

                Originally posted by dieter

                ööö, äkki Michael Schumacher
                mina teda ei vihka, aga paljud küll
                heheee, dieter, nüüd ütlesid küll hästi- mina teda ei vihka
                Mina ka Eesti koondist ei vihka :P
                Supplies!

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Miks vihkate?\'

                  MS-i ma kindlasti ei vihka, lihtsalt igav on kui üks mees võidab kogu aeg. Manu ei meeldi, sest seal mängivad mehed on väga vastumeelsed ja ülbed Realist meeldib mulle kõige rohkem kaitseliin Muidu olen saksa jalgpalli huviline

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Miks vihkate?\'

                    Originally posted by greenday


                    Mis asi on MS?
                    Ma arvan, et siin MS=M$

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Miks vihkate?\'

                      Originally posted by Taidur


                      Originally posted by greenday


                      Mis asi on MS?
                      Ma arvan, et siin MS=M$
                      Aga äkki Meessugu?
                      Ise ka ei leia erilist mõtet kedagi \"vihata\" ebasümpaatseid aga jagub näiteks Prantsusmaa koondis-nende ülbuse ja väheste prantslaste pärast..(eip ei ole rassist, aga kui euroopa rahvuskoondises on rohkem neegreid kui valgeid siis minu jaoks pole see sümpaatne ega ka euro. rahvuskoondis)
                      Ja ManUt oskuse viimasel minutil väravaid sahistada pärast (kadedus vist).
                      Algselt postitas tank
                      Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Miks vihkate?\'

                        Originally posted by Oll


                        Originally posted by Taidur


                        Originally posted by greenday


                        Mis asi on MS?
                        Ma arvan, et siin MS=M$
                        Aga äkki Meessugu?
                        Ise ka ei leia erilist mõtet kedagi \"vihata\" ebasümpaatseid aga jagub näiteks Prantsusmaa koondis-nende ülbuse ja väheste prantslaste pärast..(eip ei ole rassist, aga kui euroopa rahvuskoondises on rohkem neegreid kui valgeid siis minu jaoks pole see sümpaatne ega ka euro. rahvuskoondis)
                        Ja ManUt oskuse viimasel minutil väravaid sahistada pärast (kadedus vist).
                        Prantsuse koondislaste ülbus? Seleta lähemalt. Kes ütles, et Euroopa riigi kodanik peab olema valge? Mis tähtsust sellel on? Inimesed teatavasti rändavad. Kui nad seda ei teeks, poleks praegu näiteks USA-d.
                        \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Miks vihkate?\'

                          Viha on mõttetu energia raiskamine, foorumlased! Olgem ausad, see aeg, mida kulutate vihaste sõnumite kirjutamiseks, on ju maha visatud. Minu arust pole vihal eesmärki, selle abil ei saa ju muuta ManU fänni FC Bayerni toetajaks. Pigem juba ausalt esile tõsta oma lemmikklubi head-vead ning samas näha ka vahel teiste mängus head.

                          Mille eest sai meie armastatud koondise väravavaht Mart Poom sümboolse auhinna Eesti-Moldova mängu alguses? Just nimelt selles, et ta oskab teha ausat kriitikat enda mängu suhtes ning samas omab respekti teiste vastu. Ideaalne tunnustus!

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Miks vihkate?\'

                            Mina vihkan ManU\'t, Inglise ja Prantsuse koondist, sest nad on lihtsalt m**nid.:P
                            Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Miks vihkate?\'

                              Originally posted by Totti


                              Mina vihkan ManU\'t, Inglise ja Prantsuse koondist, sest nad on lihtsalt m**nid.:P
                              kenasti läheb jah?
                              \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                              Kommentaar

                              Working...
                              X