320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ntv futbol???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ntv futbol???

    Kas keegi teab kust leida ntv futboli programmi või Mis mängu kannab teisipäeval üle??

    #2
    Replying to Topic \'ntv futbol???\'

    NTV Fut kannab teisipäeval üle Juventus vs. Dinamo Kiiev mängu.

    Kava leiad siit.

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'ntv futbol???\'

      Muuseas, NTV Futboli kava võid leida ka ajakirjast \"Nädal\". Siiani pole seal ebatäpsusi olnud.
      Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'ntv futbol???\'

        Hea jalgpalli kanal.
        Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
        "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'ntv futbol???\'

          väga sisutihe postitus sul jazzjansa!

          eks enamus juba seda teavad, aga vutti näitab ka 7tv. kodukaks www.7tv.ru

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'ntv futbol???\'

            Kas see STV üldse näitab veel NTV futboli? Mul on STV ja enam ei näe jalkat vaid mingi hale itaalia juust spordikanal tuli asemele.

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'ntv futbol???\'

              Originally posted by Ott
              Kas see STV üldse näitab veel NTV futboli? Mul on STV ja enam ei näe jalkat vaid mingi hale itaalia juust spordikanal tuli asemele.
              NTV spordiprogramme Eestis ja mujal Baltikumis kaabel-tv kaudu levitada ei tohi. Vastavasisulise teate edastas Eesti kaabelvõrkudele NTV juhtkond ja alates 16. oktoobrist on kõik Eesti kaablioperaatorid lõpetanud NTV Spordi ja NTV Futboli kanalite
              edastamise. Nii vastas näiteks Starman mulle.

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'ntv futbol???\'

                Originally posted by SleepWalking

                NTV spordiprogramme Eestis ja mujal Baltikumis kaabel-tv kaudu levitada ei tohi. Vastavasisulise teate edastas Eesti kaabelvõrkudele NTV juhtkond ja alates 16. oktoobrist on kõik Eesti kaablioperaatorid lõpetanud NTV Spordi ja NTV Futboli kanalite
                edastamise. Nii vastas näiteks Starman mulle.
                Paisab et nii on lood jah. Kuigi NTV teatas juba tükk aega enne 16 oktoobrit, et toimub mingi muudatus, siis ei oleks osanud arvata, et me enam üldse ei näe seda kanalit. Ja mis puutub Starmani, siis nemad küll ei ole minu teada oma klientidele teatanud, et antud programmid asendatakse mingisuguse saastaga. Eriti vihaseks teeb mind see seik, et kuna augustikuus kadus ka Eurosport, siis lõpetasin oma Europaketi ära ja asendasin selle Vene paketiga... nüüd pole sellega enam midagi teha. Kuna pubides eriti tihti ei käi vutti vaatamas, siis peangi piirduma vaid CL mängudega
                Supplies!

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'ntv futbol???\'

                  Mul tuli ntv+futboli asemele mingi DSF kanal(saksa) kust näitab laupäeval ja pühapäeval Bundesligat
                  et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'ntv futbol???\'

                    Originally posted by Väravavaht


                    Mul tuli ntv+futboli asemele mingi DSF kanal(saksa) kust näitab laupäeval ja pühapäeval Bundesligat
                    kui ma nüüd ei eksi siis see on 2. bunde(n)sliga

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'ntv futbol???\'

                      kahjuks on see nii(kui ma ei eksi), et Bundesliga2 näitab LIVE-ina, aga Bundesliga1 näitab aint väravaid
                      et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'ntv futbol???\'

                        Oleks väike küsimus. Keegi teab, kas Viasat kuldkaardiga saab mõnelt kanalilt Inglise Liigat vaadata?

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'ntv futbol???\'

                          hiljuti jooksis läbi uudis, et vene kanal RTR teeb eraldi sporditeemalise kanali RTR Sport, kus pidavat erilist rõhku panema jalgpalliülekannetele. Nii, et varsti veel üks loodetavasti asjalik spordi/jalkakanal juures!
                          Why do gorillas have big nostrils?
                          Because they have big fingers!

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'ntv futbol???\'

                            Originally posted by Viking


                            hiljuti jooksis läbi uudis, et vene kanal RTR teeb eraldi sporditeemalise kanali RTR Sport, kus pidavat erilist rõhku panema jalgpalliülekannetele. Nii, et varsti veel üks loodetavasti asjalik spordi/jalkakanal juures!
                            Huvitav, kas Tele2-ga ka saab olema võimalus seda vaadata?

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'ntv futbol???\'

                              Karta on vist et mitte....Tänase seisuga tundub, et meie telemaastikult on eemaldatud viimanegi venekeelne spordikanal 7tv
                              Mul on liiv ja sul on savi.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X