PDA

View Full Version : ntv futbol???

priit
22.09.02, 22:25
Kas keegi teab kust leida ntv futboli programmi või Mis mängu kannab teisipäeval üle??

Kaarel
22.09.02, 23:11
NTV Fut kannab teisipäeval üle Juventus vs. Dinamo Kiiev mängu.

Kava leiad siit (http://www.ntvplus.ru/ntvplus/0,,cid-2_s-schedule_sc-scheduleMain,00.html).

jyriöö
23.09.02, 16:52
Muuseas, NTV Futboli kava võid leida ka ajakirjast \"Nädal\". Siiani pole seal ebatäpsusi olnud.

jazzjansa
27.09.02, 14:07
Hea jalgpalli kanal.:viha:

daK
02.10.02, 18:35
väga sisutihe postitus sul jazzjansa!:ham4:

eks enamus juba seda teavad, aga vutti näitab ka 7tv. kodukaks www.7tv.ru

Ott
06.11.02, 14:37
Kas see STV üldse näitab veel NTV futboli? Mul on STV ja enam ei näe jalkat vaid mingi hale itaalia juust spordikanal tuli asemele. :segadus: :sega11: :kurb4:

SleepWalking
06.11.02, 15:03
Originally posted by Ott
Kas see STV üldse näitab veel NTV futboli? Mul on STV ja enam ei näe jalkat vaid mingi hale itaalia juust spordikanal tuli asemele. :segadus: :sega11: :kurb4:

NTV spordiprogramme Eestis ja mujal Baltikumis kaabel-tv kaudu levitada ei tohi. Vastavasisulise teate edastas Eesti kaabelvõrkudele NTV juhtkond ja alates 16. oktoobrist on kõik Eesti kaablioperaatorid lõpetanud NTV Spordi ja NTV Futboli kanalite
edastamise. Nii vastas näiteks Starman mulle.

vandersell
06.11.02, 15:29
Originally posted by SleepWalking

NTV spordiprogramme Eestis ja mujal Baltikumis kaabel-tv kaudu levitada ei tohi. Vastavasisulise teate edastas Eesti kaabelvõrkudele NTV juhtkond ja alates 16. oktoobrist on kõik Eesti kaablioperaatorid lõpetanud NTV Spordi ja NTV Futboli kanalite
edastamise. Nii vastas näiteks Starman mulle.
Paisab et nii on lood jah. Kuigi NTV teatas juba tükk aega enne 16 oktoobrit, et toimub mingi muudatus, siis ei oleks osanud arvata, et me enam üldse ei näe seda kanalit. Ja mis puutub Starmani, siis nemad küll ei ole minu teada oma klientidele teatanud, et antud programmid asendatakse mingisuguse saastaga. Eriti vihaseks teeb mind see seik, et kuna augustikuus kadus ka Eurosport, siis lõpetasin oma Europaketi ära ja asendasin selle Vene paketiga... nüüd pole sellega enam midagi teha. Kuna pubides eriti tihti ei käi vutti vaatamas, siis peangi piirduma vaid CL mängudega :(

Väravavaht
10.11.02, 15:07
Mul tuli ntv+futboli asemele mingi DSF kanal(saksa) kust näitab laupäeval ja pühapäeval Bundesligat:D

ek
10.11.02, 17:57
Originally posted by Väravavaht

Mul tuli ntv+futboli asemele mingi DSF kanal(saksa) kust näitab laupäeval ja pühapäeval Bundesligat:D

kui ma nüüd ei eksi siis see on 2. bunde(n)sliga

Väravavaht
10.11.02, 21:53
kahjuks on see nii(kui ma ei eksi), et Bundesliga2 näitab LIVE-ina, aga Bundesliga1 näitab aint väravaid

Man UU
28.04.03, 17:48
Oleks väike küsimus. Keegi teab, kas Viasat kuldkaardiga saab mõnelt kanalilt Inglise Liigat vaadata? :sega4:

Sass (45)
26.05.03, 10:06
hiljuti jooksis läbi uudis, et vene kanal RTR teeb eraldi sporditeemalise kanali RTR Sport, kus pidavat erilist rõhku panema jalgpalliülekannetele. Nii, et varsti veel üks loodetavasti asjalik spordi/jalkakanal juures! :D :D :D

Robinho
26.05.03, 19:44
Originally posted by Viking

hiljuti jooksis läbi uudis, et vene kanal RTR teeb eraldi sporditeemalise kanali RTR Sport, kus pidavat erilist rõhku panema jalgpalliülekannetele. Nii, et varsti veel üks loodetavasti asjalik spordi/jalkakanal juures! :D :D :D
Huvitav, kas Tele2-ga ka saab olema võimalus seda vaadata?

Udupasun
26.05.03, 19:51
Karta on vist et mitte....Tänase seisuga tundub, et meie telemaastikult on eemaldatud viimanegi venekeelne spordikanal 7tv:kurb2:

-Eemeez-*
26.05.03, 20:59
Originally posted by Udupasun

Karta on vist et mitte....Tänase seisuga tundub, et meie telemaastikult on eemaldatud viimanegi venekeelne spordikanal 7tv:kurb2:

On jah teine must. Kohutav, kõik mis on tulnud ... on ka läinud. Hetkel ainuke spordikanal on mingi itaallaste oma ja see näitab umbes itaalia 3 liiga jalgpalli.:eiei:

Robinho
26.05.03, 21:03
Mul on 7TV veel täitsa olemas. Loodame, et seda vähemalt ära ei võeta.

SleepWalking
27.05.03, 12:00
Originally posted by ass
Mul on 7TV veel täitsa olemas. Loodame, et seda vähemalt ära ei võeta.

võetakse küll, aga kurjaks teeb see kaablifirmade suhtumine.

Eesti kaabellevifirmad lõpetasid osade vene kanalite edestamise, kuna Venemaa ühines autoriõiguste konventsiooniga.

Eilsest ei näe enam Starmani kliendid vene MTV, THT, 7TV ja teisi kanaleid.

\"Vene Föderatsioon ühines Rooma konventsiooniga ja me ei saa Eestis neid kanaleid näidata,\" ütles ASi Starman juht Peeter Kern. \"Neid kanaleid ei edasta ka meie konkurendid.\"

Olen pikalt diskuteerinud antud teemal starmaniga (nende spordivaenulikkuse pärast) - kuid pidevalt kohatud suhtumine, et asendasime NTV+ futbol\'i Rai-Spordiga, seega valikuvõimalus jäi samaks, tappis aja jooksul ka minu entusiasmi ...

-Eemeez-*
03.06.03, 21:22
Krt vaatasin Starmani poolt pakutavaid kanaleid, et äkki vahetaks paketti. Aga krt mitte ühtegi spordikanalit ( okei see rai sport on ), rääkimata midagi jalgpalli näitavast. Kuna mul hetkel europaketti pole, siis ehk keegi viitsib rääkida palju need RTL\'d ja värgid viimasel ajal jalkat näitavad. :lahe:

Robinho
03.06.03, 21:30
Ja sead võtsidki 7TV ära, loomulikult ette ega järgi midagi ei teatatud ning 7TV asemele pandi venekeelne Eurosport, mis tegelikult juba olemas oli. Kust ma täna Inglismaa - Jugode heitlust vaatan?:(

Ja RTL näitas ainult kolmapäeval Meistrite Liigat.

silverman
04.06.03, 11:44
Originally posted by -Eemeez-*
ehk keegi viitsib rääkida palju need RTL\'d ja värgid viimasel ajal jalkat näitavad. :lahe:

RTL - teisip-kolmap (teisip 1,5-tunnise hilinemisega, kolmap live) Saksa klubide mängud Meistrite Liigas ja ülejäänute kokkuvõtted. Peale sakslaste väljalangemist kolmapäeviti suvaline live-mäng.

SAT1 - laup-pühap 1.Bundesliga kokkuvõtted, pühapäeviti mõnikord ka tippmängud live\'ina.

mxm
17.07.03, 01:36
to man UU viasati piraat kaardiga saab 3+ kanalilt talvel näha inglise 1divisjoni aga premier league ei näita ükski kanal sest skandinaavias on inglise liiga ülekande õigus vaid Canal+ il:kaval:

mxm
17.07.03, 01:40
7TV on võimalik vaadata sateliidilt Express6A ilma kodeeringuta. Raisport näitab ainult seriaB bundesliigat on võimalik vaadata Sat1 lt:D :kaval: :oih:

mxm
17.07.03, 01:47
raisat seriaB sateliit hotbird ilma kodeeringuta
sat1 bundesliiga sateliit astra ilma kodeeringuta
rtp portogali superliiga sateliit hotbird ilma kodeeringuta
7tv inglise, itaalia hispaania liiga sateliit Express6A ilma kodeeringuta
canal+ inglise, itaalia, saksa,norra;rootsi liiga sateliit Thor conaxi kodeering võimalik vaadata ka piraat kaardiga:kaval: :kaval: :kaval:

SleepWalking
17.07.03, 08:43
1. \"muuda\" nupp on olemas selleks, et ei peaks iga 5 minuti tagant uut postitust tegema.
2. piraatluse jutuga ... nojah, pole vast õige koht.

aga peaaegu, et teemast - kõigi starmani klientide rõõmuks on see tobe itaalia rai-sport (mis asendas kunagi ntv futboli) läinud ja selle asemel on viasat sport, mis veidigi jalgpallisõbralikum - näidatakse meistrite liigat ning maavõistlusi - näiteks on sel sügisel kavas väh. 3 inglismaa koondise mängu jms.

lume
23.07.03, 15:25
Kust oleks võimalik saada ja kas on üldse saadaval kaarte, mis murravad irdeto ja seca kodeeringu lahti?

mxm
24.07.03, 21:39
irdeto1 ja seca 1 piraat kaarte on võimalik hangita Irdeto2 ja seca2 kodeeringud on veel seni murdmata ja piraat kaart pole olemas

lume
25.07.03, 00:08
Tänx,
mõtlesingi just seca2 ja irdeto2 kodeeringuid.
Aga jutud liiguvad et augustis peaksid lahti murdma, kuigi see on suht karvane jutt.

Wuppi
31.07.03, 22:44
viasat sport, mis veidigi jalgpallisõbralikum - näidatakse meistrite liigat ning maavõistlusi - näiteks on sel sügisel kavas väh. 3 inglismaa koondise mängu jms.

Sellele lisaks tuleb sealt veel Hispaania Liigat ja peaks algama ka Taani liiga õige pea. Hispaania liiga on juba käimas ja mõnd mängugi on juba näidanud, viimati oli Real Madridi mäng, kellega ei tule meelde.

fitti
31.07.03, 23:03
ammmm...minu teada akkab la liga 31 august..:oih:
see oli pigem möödund hooaja kordus...ai gess

mxm
04.08.03, 01:53
Originally posted by heikireb

Sellele lisaks tuleb sealt veel Hispaania Liigat ja peaks algama ka Taani liiga õige pea. Hispaania liiga on juba käimas ja mõnd mängugi on juba näidanud, viimati oli Real Madridi mäng, kellega ei tule meelde.

Viasatsport ei näita Taani liigat .

van der Sarjas
11.09.03, 23:24

1. \"muuda\" nupp on olemas selleks, et ei peaks iga 5 minuti tagant uut postitust tegema.
2. piraatluse jutuga ... nojah, pole vast õige koht.

aga peaaegu, et teemast - kõigi starmani klientide rõõmuks on see tobe itaalia rai-sport (mis asendas kunagi ntv futboli) läinud ja selle asemel on viasat sport, mis veidigi jalgpallisõbralikum - näidatakse meistrite liigat ning maavõistlusi - näiteks on sel sügisel kavas väh. 3 inglismaa koondise mängu jms.

Aga selline nali, et see viasat sport ei näita vist otse CLi, vaid järgmine hommik kolme-nelja mängu, või ma eksin?

Kaarel
12.09.03, 00:11
Eksid, näiteks siin (http://www.sport.viasat.se/?page_type=tvchart&start_year=2003&start_month=9&s tart_day=16) on Viasati järgmise teisipäeva kava.

van der Sarjas
12.09.03, 00:55
Väga tore, et eksisin, ma vaatasin Taani Viasat Spordi kava, aga Starmanil on vist on Rootsi oma, ma olen seda kanalit Starmanis võibolla suve jooksul 10 min. vaadanud ja pole süvenenud, sest iga kord kui mina klõpsinud olen, on sealt ainult golfi tulnud.

ROOTSI KUNN
16.09.03, 12:56
Teema oli vist NTV+FTB. selle pärast lisan siia ,et kanal näitab sel hooajal ikka ML mänge väga palju. Eriti kolmap. ja neljap. kordusi ,kuna otse lihtsalt korraga üle ühe mängu näidata ei saa.
Lisaks on võimalik ka Taani,Rootsi ja Norra TV3 pealt üht teist valida. Muidugi ka VIASAT