PDA

View Full Version : abivahendid mängudeks-millised?

argo
23.09.02, 19:13
lähenemas on teatavasti mängud Eestis. Pole veel suurematel mängudel kohal käind, kuid nüüd on juba isegi piletid ostetud. Tahaks aga teada, kuidas ettevalmistuda.Mis peab kaasas olema ja mis ei tohi? endal on olemas sall, lipp, hümni sõnad peas, saaks ka pasuna (pole eriti osav, aga teeks lärmi küll), mingi trumm jne. aga veel...
ja milliseid laule haiged areenil laulavad. tahaks neid ka õppida.

jjriado
23.09.02, 19:26
Loe näiteks see (http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=896) teema läbi.

argo
23.09.02, 19:31
:viha: jah aga veel..

jjriado
23.09.02, 20:13
Mida kuradit sul veel vaja on? Õpid laulud pähe ja võtad selle varustuse kaasa, mis sa ise nimekirja panid ja ongi kõik. Enne mängu tuleb muidugi veel nii teha:õlu: .

argo
23.09.02, 20:27
no kui sina piirdud sellega siis on see isegi minu (pole nii suur fänn kui enamus selle portaali külastajaid) jaoks vähe.
laulud pähe küll AGA MILLISED? aga tundub, et sa ei tea.
ja muidugi õlle, unustasin selle sootuks.:õlu:

küsimus: kas kellegil on olemas ka mingi ruupur, mis häält võimendaks kui vaja.

indrek
23.09.02, 20:46
see ruupor või mögafon pole isegi üldse mitte nii paha mõte. minuteada sellist kellelgi pole, aga kui see oleks kellegi sellise käes kes laulda oskab, siis oleks sellest ehk isegi kasu.
mis soovitus veel on: pane ennast väga soojalt riidesse, sest oktoobrikuises Tallinnas on väga külm.

vandersell
23.09.02, 20:50
Originally posted by indrek

mis soovitus veel on: pane ennast väga soojalt riidesse, sest oktoobrikuises Tallinnas on väga külm.
jah, eelmine aasta Kasahstani mängu ajal oli vist paar miinuskraadi- oli küll juba november aga ka oktoober pole enam suvi.
ja õlle asemel tasub kaaluda üht soojemat seespidiseks tarvitamiseks mõeldud vedelikku ;)

jjriado
23.09.02, 21:31
Originally posted by argo

no kui sina piirdud sellega siis on see isegi minu (pole nii suur fänn kui enamus selle portaali külastajaid) jaoks vähe.
laulud pähe küll AGA MILLISED? aga tundub, et sa ei tea.
ja muidugi õlle, unustasin selle sootuks.:õlu:

küsimus: kas kellegil on olemas ka mingi ruupur, mis häält võimendaks kui vaja.

No kui see on liiga vähe, siis võta kaasa järgmised asjad:
1)Libresse sidemed
2)Tank \"Tiger\"
3)Pesapalli kurikas
4)Viis liitrit viina
5)Arvuti, et saaks teisi tulemusi otse vaadata
6)Kumminaine, juhuks kui mäng väga igav peaks olema (seda pole veel siiani juhtunud)
7)kõik muu veel, mis mul meelest ära läks

OK, nüüd tõsiselt. Pane selga koondise särk, kui on muidugi. Sall kaela, ilm on kuradima külm. Näo võid ära värvida, mõne lipu ja loosungi kaasa võtta. Oluline on teha võimalikult kõva häält, nii et kõik mis sellele kaasa aitab on teretulnud.
Õpi ära Leegionilaul (Hommikul, kui tõuseb päikene...) ja see lugu kus vahepeal on sõnad ...ja kui sa ei tunne meie hümni... (tunnistan ausalt, et selle laulu ametlikku nime ma ei tea).
Sellest peaks nagu aitama, vist:õlu:

argo
23.09.02, 21:44
Õpi ära Leegionilaul (Hommikul, kui tõuseb päikene...) ja see lugu kus vahepeal on sõnad ...ja kui sa ei tunne meie hümni... (tunnistan ausalt, et selle laulu ametlikku nime ma ei tea).

1.kust saada Leegionilaulu sõnu (miks see nii tähtis on. laulavad seda haiged? )
2.mis see teine laul on

Ja ruupur oleks mitte ainult laulumehele kasulik, vaid see oleks abiks ka heaks rütmihoidmiseks mõne hüüdlause või laulule.muidugi aitavad rütmi hoida ka trummid pasunad ja muu.

jjriado
23.09.02, 22:13
Leegionilaulu sõnad on kindlast olemas eelnevalt viidatud teema all. Teise lauluga ma sind kahjuks aidata ei oska. Neid laule lauldakse seetõttu, et esimene kõlab lihtsalt väga võimsalt, aga teine on (vist) haigetele midagi hümnisarnast.
Viimsest reliikviast \"Ei ühtegi orja\" (kui see muidugi õige nimi on, muusika pole minu tugevaim külg) on ka pidevalt repertuaaris. Selle sõnad peaks ka siin foorumis olemas olema (otsida küll ei viitsi).
Eesti 2- Belgia0
:õlu:

asdf
24.09.02, 01:59
Kindlasti võetakse üles \"Kolme väikse põrsa\" laul ;) ja \"Eesti maailmameister\" :õnnelik:

argo
24.09.02, 02:47
:õnnelik: Tore aga kust saax sõnu.
ei tahax just fännisektoris lolli näoga vaadata neid, kes laulavad:(
thanx ette!

Jaan
24.09.02, 03:43
Get some common sense, dude!!! Vaata mis toimub ja pane kõrva taha. Ma sain sõnad 10 sekundiga. Kuidas? Panin google otsingumootorisse \"hommikul kui tõuseb päikene\" ja käes nagu naksti.

Siin!!! (http://www.beerguide.ee/laulud.html#hommikul)

argo
24.09.02, 12:29
ole sa tänatud!

asdf
24.09.02, 18:11

:õnnelik: Tore aga kust saax sõnu.
ei tahax just fännisektoris lolli näoga vaadata neid, kes laulavad:(
thanx ette!

Need laulud on mul mõlemad olemas. Kolme põrsa laul on netis üleval aadressil: http://www.bumpclub.ee/~aif/winny_puhh/ - tõmba ja kuula :) Teine laul - Eesti maailmameister - Selle õpid staadionil kiirelt selgeks ;) see peaks netis ka kuskil üleval olema aga ei oska sulle täpset aadressi öelda :lahe:

Alo
24.09.02, 18:55
Originally posted by asdf
http://www.bumpclub.ee/~aif/winny_puhh/ - tõmba ja kuula :) Teine laul - Eesti maailmameister - Selle õpid staadionil kiirelt selgeks ;) see peaks netis ka kuskil üleval olema aga ei oska sulle täpset aadressi öelda :lahe:

Siit saab (http://www.hot.ee/kojameesandtheband/palad.html)

Alo

eston maravilha
24.09.02, 20:39
ei tea kas valgas on kõik sellised?????

argo
24.09.02, 21:50
Originally posted by eston#21

ei tea kas valgas on kõik sellised?????
see nüüd just kena sinust ei olnud.
aga huvitav oleks teada millised sellised.
ja muideks ma ei ela Valgas!:õnnelik:
ja mix üldse alati kui midagi keegi küsib keeratakse see küsimus või probleem solvanguks ja mõnitatakse. seda olen märganud ka teistega.:viha:
siinkohal kiidan ja austan kõiki neid (nt Alo ja Asdf jt), kes alati üritavad olla võimalikult abivalmis. :õnnelik:

greenday
24.09.02, 22:09
Asi on selles, et sa võibolla liiga palju närvitsed oma esimese mängu pärast. Ära muretse! See ei jää sul ju viimaseks, tule kohale, pane südamest ja tee seda mis endale lahe tundub! Ja naudi jalgpalli! Küll sa kohapeal näed kuidas asjad käivad.

asdf
24.09.02, 22:39
Olen täiesti Greendayga nõus :r66m16: Ei ole mõtet nii palju pabistada :) Staadionil tuleb kõik loomulikult :õnnelik:
Loomulikult on enamus rahvast sellest foorumis alati nõus aitama, kui mõni kaasfänn abi küsib :) :õlu:

argo
24.09.02, 22:40
Originally posted by greenday

Asi on selles, et sa võibolla liiga palju närvitsed oma esimese mängu pärast.
Ei närvitse eriti aga tahan võtta nendest kahest päevast (12 ja 16 okt) kõik, mis vähegi võimalik ja südamega.
ja avasin selle teema, et targemaks saada ka selles küsimuses mida platsile võib kaasa võtta.(viled, trummid, pasunad jne mis neist on lubatud ja mis mitte)
mul on olemas ka üks signaaltuli või midagi sellist, seda vist ei tohi.
ja tahaks ikka teada kas oleks keegi võimeline orgunnima kuskilt ruupori. oleks lahe.
juttu oleks veel aga ootan teie juttu ka.
kust saaks näo värvimiseks materjali ja kui palju maksta võiks. või on JH materjal olemas ja saab T. Pargis end värvida.
:õnnelik:

argo
24.09.02, 22:48
Originally posted by greenday

Asi on selles, et sa võibolla liiga palju närvitsed oma esimese mängu pärast.
Ei närvitse eriti aga tahan võtta nendest kahest päevast (12 ja 16 okt) kõik, mis vähegi võimalik ja südamega.
ja avasin selle teema, et targemaks saada ka selles küsimuses mida platsile võib kaasa võtta.(viled, trummid, pasunad jne mis neist on lubatud ja mis mitte)
mul on olemas ka üks signaaltuli või midagi sellist, seda vist ei tohi.
ja tahaks ikka teada kas oleks keegi võimeline orgunnima kuskilt ruupori. oleks lahe.
juttu oleks veel aga ootan teie juttu ka.
kust saaks näo värvimiseks materjali ja kui palju maksta võiks. või on JH materjal olemas ja saab T. Pargis end värvida.
:õnnelik:

eston maravilha
24.09.02, 23:31
mis sa arvad et näo värvimiseks on mingi erivärv valmistatud

tavalise guash värviga tehakse asja

ja vilet ei tohi võtta sest kohtunik ei saa aru kas puhuja oli tema või keegi teine

Jaan
24.09.02, 23:45
Enne Hollandi m2ngu ostsime Kristiine keskusest mingit n2ov2rvimise junnid. Rasvakriitide moodi olid. Ajas 2ra kyll ja n2gu ei l2inudki k2rna. Aga see vileasi tuli k6ne alla Bosnia m2ngu ajal kui abitribyynil keegi tiristas ja mehed platsil korduvalt seisma j2id.

Muuseas, iga kysimust ei keerata solvanguks. Arukat, n2iteks. Totakuse ja lolluse yle aga peabki naerma, muidu l2heb elu veel rohkem hukka sel planeedil.

argo
26.09.02, 23:38
Originally posted by Jaan

Enne Hollandi m2ngu ostsime Kristiine keskusest mingit n2ov2rvimise junnid. Rasvakriitide moodi olid. Ajas 2ra kyll ja n2gu ei l2inudki k2rna.

Palju maksid? ja kus täpsemalt, et kohe kärmelt ära osta.:D
ja värvisite nende junnidega ikka terve näo ära?

argo
26.09.02, 23:41
teab siis keegi kust ruupurit saada

eston maravilha
27.09.02, 00:04
mida sa põed!!!!

argo
27.09.02, 00:10
midagi ma ei põe, vaid lihtsalt huvitab kas keegi saab selle või ei.
JH mitusada liiget pluss muud jalka huvilised. et äkki neil on olemas. oleks ülilahe ju. kas sa ei arva nii.

asdf
27.09.02, 00:33
Kui kellegil on, siis võtab ta selle kaasa - cool down, kõik läheb hästi :)

jjriado
27.09.02, 01:12
Usu mind, kisa on ilma ruuporitagi üsna kõva.

priity
27.09.02, 02:08
argo, näovärvide jaoks külasta kauplust \"karneval\" Tallinnas Pärnu mnt.-l Võitleva Sõna läheduses. Ka Tartus peaks neil üks pood asuma. Mingi \"klounimeik\" maksis 60 eeku tuub. Kõigilt nahapindadelt ja riideesemetelt tuleb eeskujulikult maha. samuti jätkub seda vähemalt 50 näo värvimiseks.
veebis: http://w1.864.telia.com/~u86400213/

Jaan
27.09.02, 05:59

Palju maksid? ja kus täpsemalt, et kohe kärmelt ära osta.:D
ja värvisite nende junnidega ikka terve näo ära?

See m2ng oli poolteist aastat tagasi, ma nyyd m2letan, eksole... Seal all korrrusel kuskil oli... Ei maksnud palju, vast 50 krooni ringis. Veelkord, relax!!!! Sa lased enne m2ngu suurest erutusest pyksi, kui niimoodi j2tkad...

eston maravilha
27.09.02, 23:52
kui ta juba lasknud pole...

argo
28.09.02, 00:14
Originally posted by eston#21

kui ta juba lasknud pole...
kas tõesti muud tarka ei oska öelda:viha:
või äkki ongi foorumi mõte hoopiski aind norida.

jjriado
28.09.02, 02:57
Nagu juba korduvalt öeldud, take it easy! Keegi ei taha sind solvata, aga natuke nalja võib ju ikka teha;) .
Igatahes, sa tahtsid teada, mida ei või staadionile kaasa võtta: loe siit (http://www.fcflora.ee/?cath=1&uudis=1&id=1507&arhiiv=1)

argo
28.09.02, 03:25
see juba läheb. ja thanx!:õnnelik: