PDA

View Full Version : Eesti vs. Uus-Meremaa

-madis-
24.09.02, 13:27
Uus-Meremaa koosseis Eesti vastu:
väravavahid
Jason BATTY — California Gold (USA)
Adam HIGHFIELD — Jokerit FC (FIN)

kaitsjad
Ivan VICELICH — Roda JC (HOL)
Chris ZORICICH — Newcastle (AUS)
Scott SMITH — Woking FC (ENG)
David MULLIGAN — Barnsley (ENG)
Danny HAY — Walsall FC (ENG)
Gavin WILKINSON — Portland Timber (USA)
Duncan OUGHTON — Columbus Crew (USA)

poolkaitsjad
Chris JACKSON — Football Kingz (NZL)
Aaran LINES — Dresden Sports (GER)
Gerard DAVIS — Tampere United (FIN)
Noah HICKEY — Tampere United (FIN)
Ryan NELSEN — DC United (USA)
Simon ELLIOTT — LA Galaxy (USA)

ründajad
Kris BOUCKENOOGHE — KV Oostende (BEL)
Shane SMELTZ — Adelaide City (AUS)
Vaughan COVENY — South Melbourne (AUS)

asdf
24.09.02, 18:05
Kas mitte natukene vara polnud seda teemat avada? :deemon: Igatahes kui see juba siin on..loodan, et tuleb põnev mäng ja Eesti näitab head jalgpalli FIFA edetabeli 48. võistkonna vastu :)

indrek
24.09.02, 20:19
Igastahes mina nägin unes, et Eesti võidab nii Uus-Meremaad kui Belgiat 2:0. Seejuures said Belglased juba esimesel poolajal juba kaks punast.

Juks
24.09.02, 20:28
Originally posted by asdf

Kas mitte natukene vara polnud seda teemat avada? :deemon: Igatahes kui see juba siin on..loodan, et tuleb põnev mäng ja Eesti näitab head jalgpalli FIFA edetabeli 48. võistkonna vastu :)

Samahästi võiks ju küsida Uus-Meremaa treeneri käest, kas liiga vara pole oma meeskonna koosseisu avaldada;) Olen väga rahul, et teema avamine nõuks võeti, sest vähemalt nüüd on aimu, kellega tegemist teeme. Ning minu jaoks on see üle ootuste igati asjalik sats, kerget mängu me endale lubada ei saa. Kuid seda magusam on ju võit...:kaval:

Peku
24.09.02, 21:18
ma arvan et need on mehed, kelle ta oma euroturneele kaasa võtab, sellepärast ongi nii vara öeldud.. nad ju nii kaugel ja... ahjah midaiganes

asdf
24.09.02, 21:39
Originally posted by indrek

Igastahes mina nägin unes, et Eesti võidab nii Uus-Meremaad kui Belgiat 2:0. Seejuures said Belglased juba esimesel poolajal juba kaks punast.

Kaunid unenäod :D Loodame, loodame...:õlu:

Glazza
26.09.02, 14:03
Tegemist ühe ainulaadseima meeskonnaga maailmas - ei ole vist palju neid kel vaid üks mees 20st mängib kodumullal. Äkki teab keegi nimetada, sellist koosseisu kus keegi pole koduliigast..

Rainman
26.09.02, 15:02
Originally posted by Stennur

Tegemist ühe ainulaadseima meeskonnaga maailmas - ei ole vist palju neid kel vaid üks mees 20st mängib kodumullal. Äkki teab keegi nimetada, sellist koosseisu kus keegi pole koduliigast..
MM-l head mängu näidanud Senegal :lahe:

mcnamara
26.09.02, 15:24
Originally posted by Rainman

Kas üks Senegali varuväravavahtidest siiski ei mänginud kodumaal? Tõepoolest. Meil oli ju teema MM-koondised ning kontrollisin, et vähemasti mai 2002 seisuga mängis vv Khalidou Cissokho Senegali koduliiga meeskonnas Jeanne d\'Arc.
Aga Uus-Meremaa koosseisu kohta ei oska küll musta ega valget kosta. Tundmatud mehed mulle.

Jaak
26.09.02, 17:17
Originally posted by Rainman

Iirimaa, Sotimaa, Wales

mcnamara
26.09.02, 17:29
Originally posted by Jaak
Iirimaa, Sotimaa, Wales

Shotimaa ja Wales nüüd küll mitte - Wales\'i koosseisus on viimasel ajal vähemalt üks Cardiff\'i mängija figureerinud. Iirimaa vist tõesti. Võimalik, et ka Põhja-Iirimaa.

priity
26.09.02, 21:14
Originally posted by mcnamara
Shotimaa ja Wales nüüd küll mitte - Wales\'i koosseisus on viimasel ajal vähemalt üks Cardiff\'i mängija figureerinud. Iirimaa vist tõesti. Võimalik, et ka Põhja-Iirimaa.

Kui sa mõtled Cardiff Cityt, siis see mängib ju Inglise teises liigas. Walesi liiga üks popimaid klubisid oli minu mäletamist mööda Llantsanfraid (vms), mis paar aastat tagasi Levadia käest eurosarjas sauna sai.

priity
26.09.02, 21:15

Kaarel
27.09.02, 00:48
Kui sa mõtled Cardiff Cityt, siis see mängib ju Inglise teises liigas.

Sellegipoolest loetavad nad ennast ikka Walesi klubiks. Cardiff City on ainuke mitte-inglise klubi, kes FA karika on võitnud. Juhtus see vist aastal 1927, kui mu mälu ei peta (võis olla ka 1924 või 26). Hetkel on Cardiffil uus tõus käimas, meeskonna omandas Sam Hamman, kes pikkaaega Wimbledoni omanik oli. Ta on klubisse raha investeerinud ning hetkel ollakse 2. divisjonis üsna heal positsioonil.

mcnamara
27.09.02, 12:43
Originally posted by priity
Kui sa mõtled Cardiff Cityt, siis see mängib ju Inglise teises liigas. Walesi liiga üks popimaid klubisid oli minu mäletamist mööda Llantsanfraid (vms), mis paar aastat tagasi Levadia käest eurosarjas sauna sai.

Möönan, et originaalküsimuses oli tõesti juttu koduliigast. Jäi millegipärast meelde, et kodumaast. Sel juhul tuleb Wales vist tõesti hetkel arvesse.

Meelis M
30.09.02, 03:23
kas keegi teab et kas need davis ja hickey on tampere unitedi algkooseisus vää? pole neid nagu näinud kusagil liigamängudes niiet ei tea nagu kas skilli on...
...see ka nõme et mul mingi 10 postitust ainult... teistel mingi 5-600 noh... mul ikka tubli mitu aastat veel foorumit külastada...:õnnelik:

Kaarel
30.09.02, 03:28
...see ka nõme et mul mingi 10 postitust ainult... teistel mingi 5-600 noh... mul ikka tubli mitu aastat veel foorumit külastada...

Postituste arvu pärast ei peaks muretsema, sest see pole siin kõige tähtsam näitaja.

Meelis M
03.10.02, 03:42
Originally posted by Kaarel

...see ka nõme et mul mingi 10 postitust ainult... teistel mingi 5-600 noh... mul ikka tubli mitu aastat veel foorumit külastada...

Postituste arvu pärast ei peaks muretsema, sest see pole siin kõige tähtsam näitaja.
okei... normaalne

Jaak
03.10.02, 13:03
Originally posted by melz86

kas keegi teab et kas need davis ja hickey on tampere unitedi algkooseisus vää? pole neid nagu näinud kusagil liigamängudes niiet ei tea nagu kas skilli on...
...see ka nõme et mul mingi 10 postitust ainult... teistel mingi 5-600 noh... mul ikka tubli mitu aastat veel foorumit külastada...:õnnelik:

Viimases mängus HJK-ga tulid vahetusest sisse kusagil 60. min paiku. Hickey oli üsna terav vend.

murri
12.10.02, 18:09
Pärast esimest poolaega siis 2:1 Uus-Meremaale. Pjipers peab ikka paremaid mehi vist väljakule tooma.

Artista
12.10.02, 19:05
Ütleme suured tänud Soccerneti otseülekande tegijatele ning juubeldame koos rahvaga!:õnnelik: Kuid kuigi minuthaaval edasiantud otsereportaazh oli detailides ilmekas võiks keegi anda nüüd ka veidi üldistatuma mängupildi kirjelduse/analüüs. Ning mõne pildi vaataks kah ära, kui kellelgi juhtub juba olema. Tänud ette!

murri
12.10.02, 19:07
Võitsime siiski lõpuks. Haavistult väga hea nurgalöök.

asdf
12.10.02, 19:14
Originally posted by Artista

Ütleme suured tänud Soccerneti otseülekande tegijatele ning juubeldame koos rahvaga!:õnnelik: Kuid kuigi minuthaaval edasiantud otsereportaazh oli detailides ilmekas võiks keegi anda nüüd ka veidi üldistatuma mängupildi kirjelduse/analüüs. Ning mõne pildi vaataks kah ära, kui kellelgi juhtub juba olema. Tänud ette!

Ma tänan nende tänuavalduste eest :) Üldiselt oli asi nii: alguses oli mäng kahvatu, Eesti 1:0 värav tuli tühjast kohast. Poolaja lõpuni kontrollis mängu Eesti. Siis eksiti lapsikult 2 korda ja seis oli 1:2. Teisel poolajal haaras kohe Eesti initsiatiivi ja tulid ka tulemused. Uus-Meremaal oli teisel poolajal vaid 2-3 võimalust. Vahetused tõid Eesti mängu kõvasti jõudu juurde. Viikmäe mööda löödud penalt jääb muidugi kripeldama, aga üldiselt oli meeldiv näha ründavat Eesti jalgpalli Saharovi, Haavistu, Viikmäe, Zelinski ja teiste esituses :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

makser
12.10.02, 19:29
Eesti võitis jeee:D :D .hea mäng kogu meeskonna poolt,asi oleks veel täiuslik kui viikmäe oleks suutnud penalti realiseerida

Wingback
12.10.02, 20:09
Võit jeee:ham4:

Kuigi tegemist vaid sõprusmänguga, kus vahest viimast välja ei panda, aga siiski maitseb võit ülimagusalt! :P
:silm1:Terja oli minu mõiste parim mees väljakul. Mees on heas vormis - väga hea näitaja. Haavistu tegi vahepeal päris osavaid trikke väljakul - tubli.
Reimi mäng oli samuti kõva. Vahetus arvatavasti on tingitud vaid sellest et teda järgmiseks heitluseks hoida.
Saviauk oli kuidagi viletsa võitu täna:kratsti:, tavaliselt näeme teda ikka paremini vastastelt palli rüüstamas.
Viikme säras samuti, aga siiski 2 väga head kasutamata võimalust teevad kurvaks natuke. Penalti väravast mööda lüüa - oi oi :eiei:
Igatahes Arno ruulib. :reiv: Selline palli valdamine ja ründav mäng koodise poolt - wau!
Samas vastased olid ikka väga kohmakad kah.

Hoia alt Belgia !!! :myts9:

moochie
12.10.02, 20:10
Minu jaoks oli mängu jälgimine täielikult ebaõnnestunud!

moochie seiklused Eesti - Uus-Meremaa maavõistlusel.

I Poolaeg

Esiteks jõudsin ajapuudusel mängule kohale nii umbes viieteistkümnendaks minutiks, kui esimene värav juba Eesti poiste poolt löödud oli...
Teiseks...Enne neljakümnendat minutit otsustasin riskida ja sitamaja poole liikuma hakata. Naljatasin veel sõpradega, et kurat, nüüd löövad küll kaks tükki meie poisid... Olles jõudnud staadioni siseruumidesse kuulsin esimest karjatust staadionilt. Istudes poti peal teist...:ham8: Siis oli küll kiire-kiire, sest ega mina ju ei teadnud, et väravad hoopis Saarlastepoolsed olid.

II Poolaeg

Olles tagasi kohale jõudnud, pidasin plaani, et ootan II poolaja alguseni, et siis suuremad järjekorrad söögi-joogi järele kaovad...Kuna mäng läks üsnagi põnevaks, ei tahtnud kuidagi sinna alla ronima hakata, kurat seda teab, mis jälle juhtuma hakab. Peale II poolaja esimest nurgalööki siis läksin... 2 - 2 :silm5:
Seda väravat siiski Kuidagi tribüünidevahelt näha oli...õnneks.

Peale selliseid seklusi olen otsustanud, et oma kohalt ma jalgpallimängu ajal enam eales ei lahku...juhtugu mis juhtub, näen mina ta ka ära!

Muidugi mängust endast jäi kah meeldiv ja lootustandev mulje, kuigi rahvast oli jällegi murettekitavalt vähe, huvitav palju kolmapäevaks pileteid juba müüdud on ka?

-madis-
12.10.02, 21:01
Mäng oli üli hea.:r66m7:
Eestlaste mängupilt oli super. Ei passitud kümnekesi kaitses, vaid mängiti ikka jalgpalli. Kurb oli see, et pennal mööda läks. Vennad olid kohapeal juba valmis lippu lahti kerima, aga siis ....:kurb9: Üsna suur pettumus.
Uus-Meremaa koondis paistis küll üsna nigel välja, võrreldes sellega, et on Okeaania meistrid.
Eestlastele paneks küll hindeks 5.
Tahaks Belgia vastu näha sama ilusat mängu!

Glazza
12.10.02, 21:04
Ma tänan nende tänuavalduste eest :) Üldiselt oli asi nii: alguses oli mäng kahvatu, Eesti 1:0 värav tuli tühjast kohast.

Ehk oled sa ise tühjast kohast. See oli ju väga hea kombinatsioon ja mõõdetud sööt ning suurepärane rünnakulõpetus.

Ma ei mõista, kas asi on tõesti selles, et Uus-Meremaa koondis oli äärmiselt nõrk või oleme meie suure arenguhüppe teinud. Pigem rohkem esimest kui teist.

Ei ole kunagi näinud, isegi Andorra poolt mitte, et vastane mängiks meie vastu sedavõrd passiivselt ja tujutult. Pressing kui selline puudus absoluutselt. Seepärast on see ärev märk Belgia vastu, sest sealt tuleb seda ette ja taha. Hale oli vaadata kuidas vastane soovis et me palli kiigutaks.

See ei tähenda sugugi, et meie poisid oleks halvasti mänginud. Vastupidi, meeldiv on näha ilusat jalgpalli. Aga fakt, mida ma ikka ja jälle kordan on see, et Kristen Viikmäe on muidu hea ründaja, aga kahjuks ei oska ta väravaid lüüa!! 60 mängust 7 tabamust ja neist 5 kobinad kukla või põlvega. Ka see tänane värav oli järjekordne näide kobinast, mitte ilusast löögist. Ründajal peab olema nn näitaja finishing, mida tal aga ei ole. Ta ei oska rünnakut lõpetada. Seda tõestab ka tema väravapuudulikkus Norras. Ta on hea mängija, teeb tööd ja rabab meeletult, aga värava ees on tal kramp. Udu on Udu. lmselt olin ma ainus, kes tema penalti ajal peast kinni hoidis, sest kogu plats oli löögi hetkeks paksu-paksu udu alla mattunud ja aimata oli mis udust välja paiskub..

Aga ei taha kritiseerida, hea mäng..

asdf
12.10.02, 21:31

Ma tänan nende tänuavalduste eest :) Üldiselt oli asi nii: alguses oli mäng kahvatu, Eesti 1:0 värav tuli tühjast kohast.

Ehk oled sa ise tühjast kohast. See oli ju väga hea kombinatsioon ja mõõdetud sööt ning suurepärane rünnakulõpetus.

Tühjast kohast mitte selles mõttes. Rünnak oli ilus, aga enne seda oli mäng olnud kahvatu ja see oli ju esimene reaalne võimalus. Nagu välk selgest taevast, selles mõttes. Ju siis väljendasin ennast valesti :hacker:

PraS
12.10.02, 21:37
kui ristata zelinski ja viikmäe saax vääga hea ründaja....

bbcdk
12.10.02, 21:47
Congratulations with the 3-2 victory against New Zealand. Hope that you can win too against Belgium on Wedensday. :r66m7:

Regards from Denmark
#1 Zelinski fan @ www.Zelinski.dk

Glazza
12.10.02, 22:14
Originally posted by märt

kui ristata zelinski ja viikmäe saax vääga hea ründaja....

Ärgem mässakem geenidega, seda kuju ei soviks kohe mitte näha..

Aga Horvaatia saab juba poolajaks Bulgaarialt 2 - 0 sisse. Väga huvitavaks on see grupp kujunenud. Kui suudaks veel Belgiat mustata oleks grupi 2 suursoosikut ilmselt oma peatreeneritest ilma...

Artista
12.10.02, 22:53
Kotti saanute reportaazhi leiate siit.http://www.soccernz.co.nz/index.cfm?PageGroupID=1&articleid=278:P

borat
12.10.02, 23:43
Krt! Vaadates Eesti tänast mängu, ei ole kõik sugugi nii perses kui arvasin. Vahepeal suudeti isegi üle 5 söödu palli mitte vastasele loovutada!

Keskkaitsepaar H-S ja Rähn on suht mõttetu - vant ei suuda (ei oska? ei julge?) palli teisele väljakupoolele sööta, kuna Rähn ei ole oma elus millegagi peale onaneerimisega hakkama saanud (jalkaplatsil sellega siiski ei saavuta).

Reim oli sama sitt nagu ikka ning ka Zelinski ei suutnud eriti särada.

Positiivsed üllatused olid Terehhov ja Saviauk.

Üldkokkuvõttes Eesti võitu ei väärinud - Zelinski väravat poleks pidanud lugema ning Uus-Meremaale jäeti I poolajal penalti andmata, aga selles võib juba Pederseni süüdistada.

Rasmus
12.10.02, 23:45
Saviauk oli vasakkaitses jube, kergelt öeldes, tema õigeid sööte oleks võinud kahel käel kokku lugeda, kaotatud võitluste jaoks, aga ei jätkuks sõrmi.
Võit tuli, aga jubeda mänguga. (minu arvamus.) :)

Rasmus
12.10.02, 23:48
Originally posted by borat

Krt! Vaadates Eesti tänast mängu, ei ole kõik sugugi nii perses kui arvasin. Vahepeal suudeti isegi üle 5 söödu palli mitte vastasele loovutada!

Keskkaitsepaar H-S ja Pärn on suht mõttetu - vant ei suuda (ei oska? ei julge?) palli teisele väljakupoolele sööta, kuna Pärn ei ole oma elus millegagi peale onaneerimisega hakkama saanud (jalkaplatsil sellega siiski ei saavuta).

Reim oli sama sitt nagu ikka ning ka Zelinski ei suutnud eriti särada.

Positiivsed üllatused olid Terehhov ja Saviauk.

Üldkokkuvõttes Eesti võitu ei väärinud - Zelinski väravat poleks pidanud lugema ning Uus-Meremaale jäeti I poolajal penalti andmata, aga selles võib juba Pederseni süüdistada.

Vabandust, aga mille poolest saviauk positiivne oli? Terehhov oli küll suur üllatus, soomes mängimine mõjus talle küll hästi, ainuke normaalne mees tänases mängus.
Õpiks mees teles rääkimise ka normaalseks ei oleks vigagi, ma pean silmas kui ta andis kommetaare kuidas sa Soome mängima läks iga vastus oli maaei tea...
Aga ehk kommenteerid borat, mille poolest saviauk pos. oli? :)

-Eemeez-*
12.10.02, 23:52
Mis kuradi käest need saarlased seal jahuvad ... Mina küll ei pannud tähele ?:doh:

borat
12.10.02, 23:52
Saviauk ju katkestas oma äärel nii mõnegi Uus-Meremaa tõusu.:D

Jyrka
12.10.02, 23:55
hm kuule borat kesse pärn on?

Oll
13.10.02, 00:39
Originally posted by Artista

Kotti saanute reportaazhi leiate siit.http://www.soccernz.co.nz/index.cfm?PageGroupID=1&articleid=278:P

Tore tore jutt neil kiividel-Indred Zelinski murdis meremaalaste südame.IRW miks on nii raske vastasmeeskonna mängijate nimesid õieti kirjutada.
Mäng ise oli super, kahju, et ei saand aega Wellingtoni tulla:( :õnnelik:

INCE
13.10.02, 01:18
INCE, 12.10.2002 20:49
Nonii , eluga kodus tagasi ja kohe emotsioonid lendu.Eesti oli täna VÄGA HEA.Pijpers oli täna SUPER.Vahetused mis ta tegi kerisid mängu üha rohkem ülesse ja VÕIT oli selle kõige loogiliseks tulemuseks.
Miinused: Allas ja Saviauk.Esimese praagist tuli 1:1(kuigi Poom tõenäoliselt oleks selle rikošeti tõrjund), Saviauk tekitas 90% esimese poolaja koondise praagist ja II värav oli totaalselt tema süü.Kui sa ikka lased 0 nurgast tsenderdada - no kamoon.Ja veel, kui Tibu-Rähn tegid \"hollandit\" jättis süda alati löögi vahele.
Plussid:II poolaeg tegi Arno super vahetused Reim puhkama Jääger kogemusi omandama,s..ta keerajad Allas ja Saviauk pingile -asemele U.Rooba ja Haavistu .Kaitseliin U.Rooba-S.Hohlov-Simson-Stepanov-Rähn oli nagu \"äranäritud äärtega sveitsi lukk\" - õnneks oli südamik terve.Veel üks vahetus - laip Kristal välja - Saharov sisse.Kohe läks äär teravaks.Terehhov (man of the match)välja - ? (nimi meelest läind)sisse.Zelinski välja (mooramamees oli töö teinud)-Lindpere sisse.
Ja Eesti oli saavutanud hiilgavad kolm võitu:
1) tulemus 3:2 - töövõit
2) noortele kogemus
3) põhitegijad ei saanud vigastusi
m.o.t.t.
Aga mänguks punaste kuraditega peab valmistuma väga tõsiselt- ei piisa ainult kargest põhjamaa ilmast ja heast õnnest.Penaltit lööma peab ikkagi mõni \"vanakestest\" ja ründajatel pole andstatav palle vastu võtta +/- 1 meetriste tagasipõrgetega.

PS. Borat, maga välja - saviauk- tänane naljanumber.
:lahe:

Silver
13.10.02, 01:19
ehh päris pandav!!! täiega meeldis.... aga siiski külma ilmat6ttu oli rahvast vähe.! nii, et rahvas mängule... sai pärast ka welllingtonsi 6lle rüübatud ja kōhu sai isegi täis :D

vaikiv mees
13.10.02, 03:03
Korralik m\'ang r\"unnakul,
kui iniseda, siis kaitse kallal. Saviauk pole peale vigastust enam see. Viikm\"ae penaltist paistab ilmselt m\'angimatus v\'alja.

ek
13.10.02, 03:24
Borat vist vaatas mingit teist mängu hoopis ja nüüd luuletab siin kokku midagi.
Saviauk n.ö. ärkas esimese poolaja lõpupoole umbes 10\'ks minutiks mil ta päris hästi tegutses ja siis jälle sügavale auku tagasi kukkus.

Mäng oli päris hea kuigi ei saa aru kuidas need 2 väravat nii kiiresti ära lasti lüüa.

Glazza
13.10.02, 13:30
Originally posted by ek

Saviauk n.ö. ärkas esimese poolaja lõpupoole umbes 10\'ks minutiks mil ta päris hästi tegutses ja siis jälle sügavale auku tagasi kukkus.

Ega sa vist ise ka õiget mängu ei näinud - tuletame meelde kelle läbi tuli nende värav 44 minutil:kaval:

Oll
13.10.02, 17:15
Räägitakse, et publikut oli vähe ja tõesti ega tribüünid olid päris räsitud...aga kuskilt ei leia numbrit kui vähe neid e. meid oli?

Grinch
13.10.02, 22:32
Publikut oli tõesti kahetsusväärselt vähe. Minu arvates oli inimesi vähem kui Eesti - Moldova mängul, mida jälgis hinnanguliselt 2500 inimest. Samas, ametlikke andmeid veel avaldatud pole. Usutavasti tuleb Eesti - Belgia mängule vähemalt 5000-6000 inimest.

ugla
13.10.02, 23:57
Nonii, kõik asjalik paistab juba ära öeldud olevat.Mäng oli lahe , kahju aint et Viikmäe
pendla mööda pani... Ja afterparty oli kah mõnus , küll aga see megatümpsusüldibänd
polnud minu maitse mööda :D Mõningaid pildikesi näeb siin. (http://www.local.ee/ugla)

daK
14.10.02, 00:28
juhhei ja pidu. nyyd ka arvuti ette saanud.

lahe mäng ja veel paremad kommentaarid - eriti sobib www.soccernz.co.nz, kes esialgu nimetab eestit maailmaklassi vastaseks :kaval: , kuid pärast leiab vabandusi, a\'la eesti kobistas mängu ära.

siiski tugev tunne enne \"belgia sauna\" aga ka mõningad noomitused kaitseliini aadressil (see õnneks vahetub euro mängudeks).

-madis-
14.10.02, 00:36
Originally posted by Oll

Räägitakse, et publikut oli vähe ja tõesti ega tribüünid olid päris räsitud...aga kuskilt ei leia numbrit kui vähe neid e. meid oli?
Ei saa jah kohe kuidagi aru, kus kuradi kohas need pealtvaatajad olid? Mis te seal televiisori ees passite, kohe staadionile!!!:trafck:

argo
14.10.02, 02:58
ÕNNITLEN KAASOSALISI!
Fantastiline laupäev. Vürtsi lisas Wellington. ei, lihtsalt ülikõva. seda näitab ka see, et pole häält, palju raha jäi wellingtoni kassasse ja pea valutab jne.
Wellingtonis oli jama see, et mängu seinalt ei olnud hea vaadata. seal ei ole lihtsalt kohta kuhu projektor panna. aga elas üle. kolmapäeval kordame, loodame, et ka arno poisid sama teevad.:õnnelik:

argo
14.10.02, 21:39
kui kellegil on mingisuguseid pilte (Uus-Meremaa mängust ja tollest õhtust) siis andke teada. Ühte kogu juba nägin. Või teab keegi, kus saaks vaadata?

b0xter
14.10.02, 21:49
hmmm just kui on miskeid pilte siis ma vaatax ka ia meelega :)

argo
15.10.02, 01:10
ja piltidega seoses üks idee. kui see on juba teostatud siis sorri.

võiks teha eraldi foorumi teema, kus kõik pildid saaksid kajastatud, erinevatest mängudest ja sündmustest, mis vähegi jalkaga seotud. siis oleks ju alati hea vaadata ühest kindlast kohast pilte ning mängu ja seda melu meelde tuletada.

Glazza
15.10.02, 02:09
Belgia Belgiaks. Ja Uus-Meremaa mäng selleks. Aga tuletan meelde, et Eesti kaitsetöö oli suht super tegelikult. Neil oli ju 3 momenti vaid. Kaks väravat on ju Rähna süü - esimesel libastus, teisel jättis mehe katmata ja sügas end taguotsast. Ülehomme Rähna aga pole, homme küll on...

b0xter
15.10.02, 20:36
nu loodame et ta siis sial niisama tagumikku ei syga ja rooma :)

gratos
16.10.02, 12:46
ega kellegil pole uusmeremaa mängu vhs ega cd peal
jäi endal linti võtmata, aga tahaks:)