PDA

View Full Version : Võrkpall on võrratu!!

Leheküljed : 1 [2] 3 4

Tundmatu
03.09.09, 17:58
Mina nagu küll mängu vaadates kogesin, et platsil ei käinud vaid vahetuslibero, ehk siis väljakul käisid 12sest mängijast 11. Seega said platsitunnetust ikka kõik. Kuid ilmselt ma vaatasin mõnda teist mängu kui budulojus

SDK
03.09.09, 18:05
kui venemaa selle turniiri peaks võitma siis võib öelda ,et euroopa tase suht sitt.venemaa pole sittagi tugev vaid eesti eksib kuidagi väga kergelt

ära rohkem peale võta

budu
03.09.09, 18:20
ära rohkem peale võta

no peale minu kirjutist toimusid vahetused

Thugie
03.09.09, 18:40
No ma ei tea, pole ma mingi võrgu ekspert aga ei olnud midagi nii hullu. Venemaa lihtsalt on tugevam. Ja küsimus siinkohale, mis asi on 'planeeritud serv' vms ? Alati kui Tooba servis sai seda terminit kuulda. Ja kes seal lõpus vahetusest sisse tuli ? Seljalt lugesin endaarust kiiruga Rosenthal aga koguaeg rääkisid nad Rosenblattist vms.

Siim
03.09.09, 18:46
No ma ei tea, pole ma mingi võrgu ekspert aga ei olnud midagi nii hullu. Venemaa lihtsalt on tugevam. Ja küsimus siinkohale, mis asi on 'planeeritud serv' vms ? Alati kui Tooba servis sai seda terminit kuulda. Ja kes seal lõpus vahetusest sisse tuli ? Seljalt lugesin endaarust kiiruga Rosenthal aga koguaeg rääkisid nad Rosenblattist vms.

Martti Rosenblatt. Planeeriva servi täpse defineerimise jätaksin mõnele vollespetsile. Siiski.

Peeter I
03.09.09, 18:54
Tore, et meie fännid paistsid hästi silma.

SDK
03.09.09, 20:12
pmst planeeriva servi puhul tehakse lahtise käega löök palli keskossa, soovitavalt ventiili kohapeale, mis paneb palli õhus ilma üles- või allapoole keriva vindita nö ujuma ja vasakule-paremale liikuma. samuti "sureb" tihti pallist ootamatult jõud või vastupidi liigub pall kaugemale algul tundunust. planeerivat servi tehakse nii jalad maas kui ka hüppelt. vastuvõtjaile on hea planeeriv serv alati tõsine pähkel.

alates teisest geimist panid venelased oma servimasina kõvasti tööle ja Toobal käis reeglina kolmese joone juurest palli päästmas tõsteks, mitte ei saanud võrgu juures olles kavaldada tõstega.

metssiga
04.09.09, 00:10
täpsemalt tehakse servil löök ventiili vastasküljele, samas on tänapäeva reeglitega täiesti legaalne see palling sõrmedega vastu võtta, kuna see et sulle selle eest soe pall vilistatakse on väga ebatõenäoline, mitmed korrad hakkasid meie mehed eesotsas Nõmmsaluga seda alt sööduga rinna kõrguselt või pea selja tagant udjama. Kui serv kukub muidugi ette tsooni on lugu teisem. Ainus võte sellise servi vastu on jalgade töö ja keskendumine,siis on see serv ka suht ohutu, nagu venelased oma vastuvõtuga tõestasid, erinevalt hyppelt tugevalt löödud servist, millele lihstalt ei jõuagi reageerida...

SDK
04.09.09, 00:37
Toobali planeerivaga olid venkud ikka püstihädas. Samas, meie omad nende pommidega veel rohkem. Võimsuse vahe on lihtsalt liialt suur. Kui nõukaaja võrkpalli-Kalev saavutas edu kavala mänguga, siis nüüd on lihtsalt toorest vaja. Eks sama käib ka tänapäeva kossu kohta.

metssiga
04.09.09, 02:25
loomulikult. see krdi mingi kombede tegemine ei tule tänapäeval kõne allagi, kes pikem ja võimsam see võtab oma. oli väga veider kuulata kuidas Kuuse heietas sellest kuidas ta Merirannalt oli kuulnud et too oleks soovinud ikka seda vana hea tõelist planeerivat servi näha... no tule taevas appi... vastik on kohe kuulata nö vanameelsete jutt sellest, kuidas ikka tuleks kombesi teha nagu nemad omal ajal. krt sellise kombetamise peale saab normaalse juraka palliga mytsi:D see on em ja aasta on 2009 mitte krdi võsu ranna juustu turniir:D

Raivo19
04.09.09, 04:23
algul venelased eksisid lihtsalt ja servisid ka auti,vist riskides,kuid siis m2ngu edenedes n2itasid ikka v2ga head taset,sest ega eestigi kehvalt m2nginud...kui venelastel on veel k2ik varuks,on nad tegijad igayhega

SDK
04.09.09, 09:41
no ega see ka nüüd päris õige ei ole, et kombinnid ära tuleks unustada. võimsus kombineeritud kavalusega oleks ju super. ntx venelaste "lainet", millega võrgu puhtaks mängisid, oli lausa lust vaadata. aga kõik algab ikkagi servist ja vastuvõtust. kui sa ikka poole platsi pealt tõstma pead, siis ei kavalda sa enam midagi.

metssiga
04.09.09, 16:01
õige ta on, eks vahe ongi selles, et kunagi oli serv nagu lihtsalt mängu element, kus pall pandi mängu, siis tänapäeval on ta ikka võimas rynde vahend. ja sellega et kombesi tehes võib edu saavutada olen ka päri, ainus et neid tuleb teha pisteliselt, mitte neile lootma jäädes. lihtsalt juhtisin tähelepanu, kui paha on kuulata seda endisaegsete ( ntx kukk ja co) juttu kuidas ikka omal ajal oli ja et praegugi peaks olema... tänapäeval maksab jõud ja võimsus eelkõige.aga noh venemaa on venemaa... tuleb loota et hollandi siis katki hammustame, kuigi mm valikturniir erilis lootusi ei andnud.

lorenzo
04.09.09, 18:33
ja kurat millised neiud seal tribüünil on (eestlased ) ossapagan:P

pilti, pilti!

päkapikk
04.09.09, 19:02
Uskumatult südikalt poisid panevad.
Vahepeal 21-17 taga olla,ning lõpuks 29-27 ära võtta geim.....see on juba midagi.

meesmuiste
04.09.09, 19:31
Uskumatult südikalt poisid panevad.
Vahepeal 21-17 taga olla,ning lõpuks 29-27 ära võtta geim.....see on juba midagi.

esimese geimi lõpp oli tõesti super, sai mööda tuba ringi hüpatud. teine oli jälle kole. kaotada vahepeal 6 punkti järjest...

päkapikk
04.09.09, 19:59
Kolmas geim läiheb Hollandlastele.
Aga me veel võitleme võidu eest.
Võitle Eesti,võitle.

lorenzo
04.09.09, 20:00
ah, tuleb nagu eile. üldiselt jääme võiduta.

Kaspy
04.09.09, 20:00
Tippvõrkpallis on praegu tõesti serv vaata et tähtsaim mänguelement, kui paned ikka piisavalt kõva puraka, siis kannatab ka vastase tõste ja rünnak. Kõik tippvõistkonnad panevad reeglina ikka tugevat servi ja vahepeal lihtsalt pisteliselt proovitakse planeerinevat, mis eeldab ka vastavaid oskusi.
Esimene geimnäidata täna ikka väga kõva tahtmist, edasi on aga kuidagi need eksimused nii kerged sisse tulema. Venno on muidugi omaette tase meie võistkonnas ja seda vaid 19. aastaselt

meesmuiste
04.09.09, 20:38
krt tuli siis 3:1 kaotus... 7ndal matšpallill... viimane geim 30:28 :O

a ikka see jama, et võideldakse kõvasti alles siis kui selg vastu seina.

Thugie
04.09.09, 20:48
Venno on tõesti ulme vend, Toobal ja Kreek olid ka südid. Kahju jah, et meil selliseid servi kunne pole.

e.
mõtlesingi miks Meresaar ei mänginud , kuniks komistasin uudise otsa, et kõhutõbi vaevas. Kahju.

metssiga
04.09.09, 21:12
mulle tundus et avo keel oli vahetustega liiga konservatiivne, pupart oli ikka väga nigel ja ega ta esimeses mängus parem pold, huvitav oleks ka teada mis sirelpuu platsil ja pajusalu selle kõrval on

Peeter I
04.09.09, 21:15
Mängu ei näinud. Aga Soomet peab võitma.

budu
04.09.09, 21:25
Soome tuleb homme ahju panna!!!!Kuigi ega põdrad nõrgad ole aga usun meie poiste edusse

Maarek
04.09.09, 21:45
Krt, geimi algused on ilusad, siis toimub murrang ja kuni lõpuni vastane pisikese vahega ees. Neljas geim oli meeldivaks erandiks ja seisuni 16:11 oli tunne, et küll võtavad, aga ikka toimus kukkumine ja kuigi selg vastu seina suudeti ligi 30 punni peale mängida ei olnud sellest lõppkokkuvõttes kasu :(

Eks näis. Kuigi favoriidid nad, on siiski lootust põhjanaabritest jagu saada.

aanvaller
04.09.09, 22:34
sommid panid hiljuti ju brasiilia kotti!

Thugie
05.09.09, 00:43
mulle tundus et avo keel oli vahetustega liiga konservatiivne, pupart oli ikka väga nigel ja ega ta esimeses mängus parem pold, huvitav oleks ka teada mis sirelpuu platsil ja pajusalu selle kõrval on

Minu arust oli just Nõmmsalu väga nigel ja tõesti ootasin, et teda välja vahetataks.

metssiga
05.09.09, 02:53
statistika näitab et mõlemad olid lahjad-huvitava seigana tooks välja et meeskonna parim blokeerija oli Toobal...kogu statistika nähtav siin kui kedagi huvitab http://www.cev.lu/mmp/online/website/main_menu/volleyball/european_championships/137/12325/12330/12333/9300_EN.html

EgoTrip
05.09.09, 12:53
pilti, pilti!

http://s.ohtuleht.ee/multimedia/images/000132/x-ba0644d3-7fbf-4667-9785-0b8a051d7242.jpg
näiteks nemad

kympa10
05.09.09, 19:56
kahjuks ei satu väga sageli võrkpalliülekandeid vaatama, kuid äkki oskab keegi öelda, kas see on tavaline, et võrkpallis näidatakse iga kolmas pallivahetus kuskilt nurgakaamerast või otsapealt?:mad: või on tegu türgi telepildi iseärasusega?

Igastahes väga vilets on sellist pilti vaadata kui kohe üldse ei saa aru, kummale poole võrku blokki löödud pall kukub

Kaspy
05.09.09, 21:02
Mina olen pannud tähele et varem on niimoodi pigem kordusi näidatud mingi situatsiooni paremaks selgitamiseks vms.

päkapikk
05.09.09, 21:22
Soome käest saame küll rõvedalt peksa.
Loodame,et mehed koguvad ennast.

Peeter I
05.09.09, 21:52
Nüüd on selg vastu seina.

päkapikk
05.09.09, 22:20
Nüüd on selg vastu seina.
Ja mis kasu sellest on??Saame hullemini peksa kui enne.Ajuvaba kuidas meie mehed üritavad lihtsalt jõuga blokist läbi raiuda,samas soome sidemängija mängib võrgu nii puhtaks,et mitte mingisugust probleemi pole neil see maha taguda.
Eilne imelaps Venno on nii tihedalt blokiga kinni võetud,et mitte mingit lootust sealt midagi saada ei ole.

Kurb.....saime jälle türgis türgi sauna,nagu 8 aastat tagasi ka korvpallikoondis.

Peeter I
05.09.09, 22:48
Kurb kaotustejada sommide vastu jätkub.

Markko
06.09.09, 01:21
Täna tundus küll, et kaks mängu on meestes jalgades/kätes. Asi oli kuidagi väga tujutu võrreldes Venemaa ja Hollandiga (kasvõi Venno algus, kuigi ta ainult Hollandi vastu platsile sai). Ei teagi, kas läksid mingil määral mütsiga lööma või andis tunda soomlaste üks puhkepäev, aga kahe eelmise mängu sära küll ei olnud. Ehk siis, mis ma tahan öelda on, et täna polnud praktiliselt üldse tahtmist ja põhjust lakke hüpata mõne meie punkti peale võrreldes eilse ja üleelisega.

Väga plass oli

SDK
06.09.09, 01:23
Ajuvaba kuidas meie mehed üritavad lihtsalt jõuga blokist läbi raiuda,samas soome sidemängija mängib võrgu nii puhtaks,et mitte mingisugust probleemi pole neil see maha taguda.

soome side oli meie grupi parim, kuid mis viga tal täna võrku puhtaks mängida, kui servi vastuvõtt oli seal 80% juures vahepeal. meie oma käib kolme juurest tõstmas. vbla oleks sommidega varianti olnud esimesena mängides, kuigi pigem ka siis mitte. asja võttis tglt hästi kokku Asko: Võru turnaga kaugele ei jõua!

vello99
06.09.09, 04:22
Kurb.....saime jälle türgis türgi sauna,nagu 8 aastat tagasi ka korvpallikoondis.

Kuna ma ise olin 8 a. tagasi Türgis, siis võrkpallikoondis ikka mängis nagu võrdne võrdsega võrreldes kossupundiga. see jugodega mäng on siiamaani meeles, palju nad said mingi -60ga.

budu
08.09.09, 17:15
Tallinna Selveri võrkpalliklubi ja koondise temporündaja Ardo Kreek jõudsid kokkuleppele mängija siirdumise osas Poola meistriliiga klubi Rzeszowi Asseco Resoviasse, kes mängib ka sel hooajal Meistrite Liigas.

Nii saab Kreegist kolmas Eesti võrkpallur, kes Euroopa tugevaimas karikasarjas karjääri jätkab.

"Mingid ootused enda peas olid, aga sellist asja loota ei osanud," rääkis Türgis toimunud EMil häid partiisid teinud Kreek. „See oli nagu välk selgest taevast!"

Veel Türgist lennukile astudes arvas Kreek veel, et pallib uuel hooajal taas Selveri ridades, Riias maha tulle sai ta aga ärevaks tegeva telefonisõnumi. Asjad arenesid kiiresti ja nüüd on uueks hooajaks käed löödud.

Kas tagantjärgele on sul hea meel, et eelmine koduklubi Prantsusmaa Rennes'i Volley sinuga hoolimata suulisest lubadusest siiski lepingut ei pikendanud? "Läks hästi jah. Võib-olla pole Poola liiga Prantsusmaast küll tugevam, kuid Meistrite Liiga on ikkagi Meistrite Liiga."

Rzeszowis mängib ka Soome koondislane Mikko Oivanen, kes esialgu veel Türgis EM-il jätkab.

Kas tänu EM-il osalemisega pääseb rohkelt eestlasi välisklubidesse mängima?

metssiga
08.09.09, 17:58
no praeguseks on välisklubides
Prantsusmaa
Jaanus Nõmmsalu (Beauvais Oise)
Keith Pupart (Rennes'i Volley)
Raimo Pajusalu (Rennes'i Volley)
Sten Esna (Narbonne'i Volley)

Austria
Eerik Jago (Innsbrucki Hypo Tirol)

Sloveenia
Oliver Venno (Bledi ACH)

Küpros
Eivo Žuravljov (Limassoli Salamina)
Meris Merisaar (Pafose Dionysos)
lisaks nyyd Kreek, koondise mõistes ei maksa neid Küprose poisse arvestada muidugi, kuid kohe kohe tahaks loota uudiseid ka Kert Toobalilt, kellel vist seniajani klubi pole, isiklik arvamus on et kui see nii jääks on maailm kyll väga ebaõiglane paik! eks võib oodata Kurzajevi liikumist välismaale, aga ta võib minna jumal teab mis ime riikigi. ja teda ei maksa koondiselasena väga arvestada.

Kasepats-Pidur
08.09.09, 18:59
Kuna ma ise olin 8 a. tagasi Türgis, siis võrkpallikoondis ikka mängis nagu võrdne võrdsega võrreldes kossupundiga. see jugodega mäng on siiamaani meeles, palju nad said mingi -60ga.

Hakkas ennast ka huvitama see kurb ajalugu. Kossukoondise kolm mängu Türgis: -19(vs Saksamaa), -55(vs Jugoslaavia) ja -12(vs Horvaatia).

Peeter I
12.09.09, 20:25
Poola, meeskond kelle üle me selle ajaloolise võidu saime pääses EM finaali.

budu
12.09.09, 23:45
No mida mängu,milline poolfinaal ja ei uskunud enam ,et prantslased suudavad võita aga näe mis juhtus

Peeter I
13.09.09, 00:00
See, et Venemaa finaalist välja jäi on ikkagi üllatus.

Maarek
13.09.09, 00:47
See, et Venemaa finaalist välja jäi on ikkagi üllatus.

Üllatus on see, et finaalis selline tiim nagu Poola, kes enne EM'i vahegrupi mängus Eestis meie omade käest pähe sai ja kuigi oma kodus võitsid kuivalt, siis panid alagrupi kinni sinised :)

Aramis
13.09.09, 01:27
No mida mängu,milline poolfinaal ja ei uskunud enam ,et prantslased suudavad võita aga näe mis juhtus

Hakkasin 0-3 peal panust panema FRA peale ja siis sunnikud jõudsid tulla 3-2 peale ja sain koefiks ainult 4. Jutt pole suurtest summadest, aga täpselt selline mulje jäi, et venelased on hullu tõusuharja peal, aga piisavalt on veel minna ja prantslastel on veel nitrot järel.

budu
13.09.09, 23:26
Poolakad siis panid selle jama kinni,päris hea finaal oli.

Thugie
22.09.09, 19:01
http://sport.err.ee/index.php?0598722

Oskab keegi öelda mis on kuulijänn vms ? :)

metssiga
22.09.09, 19:38
on kuulitõukamise kuuli jalgevahelt viskamine pmst.

Thugie
22.09.09, 20:22
on kuulitõukamise kuuli jalgevahelt viskamine pmst.

Okei selge, tänud vastuse eest.

eika
25.09.09, 01:24
Eelmisel hooajal mänginud Rakvere Aeroc sai tänavu nimeks Rakvere Grossi Toidukaubad. Keila Puuviljaparadiis kaotas läbi aegade lahedaima (loe: tobedaima) meeskonna nime tiitli.

Kasepats-Pidur
25.09.09, 02:19
Mis see Tallinna Selver parem on?

metssiga
25.09.09, 02:31
no naistevõistkondadele Võru Juust ja Viljandi Metallitööstus Volle on raske vastu saada, rääkimata et rakvere oli kunagi ju Rakvere Kaubaliinid Aeroc.

budu
25.09.09, 02:52
no naistevõistkondadele Võru Juust ja Viljandi Metallitööstus Volle on raske vastu saada, rääkimata et rakvere oli kunagi ju Rakvere Kaubaliinid Aeroc.

no ei olnud lihtsalt Võru juust vaid tegemist oli lausa Tallinna klubiga,ehk siis nimeks Tallinna Võru Juust.No eks oma moodi värdi oli ka see Tartlaste vaimusünnitus nimega MaagTammeka.NO eks neid imelike klubi nimesi old piisavalt ja eriti palju naiste liigades

vaikiv mees
25.09.09, 12:15
tegemist oli lausa Tallinna klubiga,ehk siis nimeks Tallinna Võru Juust.

no ei olnud ju sellist asja? Võrus on üks pikaaegsete traditsioonidega koolkond (Lillepuu jt) ja kohalik võrkpalliklubi täitsa olemas, kelle toetaja juustutootja ka oli
(pole muidugi välistatud, et osa mängijaid Tln-s elas)

nimi iseenesest oli muidugi veel pikem ja veidram: Võru VK/Võru Juust
(Võru võrkpalliklubi "Juust" oleks olnud paari silbi võrra lühem ja suupärasem);)

Kaspy
25.09.09, 13:14
Tegemist oli minu teada ikka Võrus tegutseva klubiga mitte Tlna omaga, tol ajal küll paljud tüdrukud õppisid Tlnas.
Tegelikult on see nimede panek juba silmale harjumuspärast saanud, kuna teisiti vähemasti meil siin Võrus klubid ära ei elaks, spordi toetamise asemel ehitatakse pigem parke juurde.

budu
25.09.09, 13:28
Tegemist oli minu teada ikka Võrus tegutseva klubiga mitte Tlna omaga, tol ajal küll paljud tüdrukud õppisid Tlnas.
Tegelikult on see nimede panek juba silmale harjumuspärast saanud, kuna teisiti vähemasti meil siin Võrus klubid ära ei elaks, spordi toetamise asemel ehitatakse pigem parke juurde.

Kunagi spordtähes oli välja toodud need imelikud nimed ja seal just oli ära märgitus Tallinna Võru Juust.

metssiga
25.09.09, 14:59
noh võru kohapealt siis võru juustust on nyydseks vist saanud valio võru?

Kaspy
25.09.09, 17:59
noh võru kohapealt siis võru juustust on nyydseks vist saanud valio võru?

Juba ammu, Võru Juustu pole enam, toetaja on sisuliselt sama

Thugie
02.10.09, 00:27
Ja juba teine Venetsueela võrkpallur Eestis :) (http://sport.err.ee/index.php?0599160) Sedapuhku Selveris.

mcnamara
16.10.09, 12:41
Veidi nukker on lugeda Keskerakonda astuva Avo Keele juttu sotsiaalse turvalisuse tagamisest. Järgmises lõigus selgub, et tegelikult tahab ta niiviisi võrkpallile raha juurde saada.
Ehk siis moe pärast väheke ideelisust üheskoos tubli sõõmu omakasuga. Säärases riigis elamegi.

Kasepats-Pidur
18.10.09, 20:52
Esmatarbekaupadega äritsejate tšempioniks krooniti üllatuslikult Rakvere.
http://sport.delfi.ee/news/vorkpall/eesti/suurullatus-grossi-toidukaubad-alistas-selveri.d?id=26337665

Iceman
08.11.09, 21:11
Pärnu võitis täna Riia Lase't 3:0 :lahe:

Olin ise ka seda mängu vaatamas, kõik geimid olid enam-vähem põnevad, eriti viimane.

meesmuiste
08.11.09, 23:19
Pärnu võitis täna Riia Lase't 3:0 :lahe:

Olin ise ka seda mängu vaatamas, kõik geimid olid enam-vähem põnevad, eriti viimane.

oooo oled Riias? sain aru, et tegu oli võõrsilmänguga.

just otsisin ka evfi saidilt statistikat selle mängu kohta, aga krt seal oli ainult Lase vendade numbrid, pärnakatest ei midagi :S

SDK
09.11.09, 00:24
oooo oled Riias? sain aru, et tegu oli võõrsilmänguga.

just otsisin ka evfi saidilt statistikat selle mängu kohta, aga krt seal oli ainult Lase vendade numbrid, pärnakatest ei midagi :S

Tule ikka kodulinna uude saali kohapeale mängu kaema, mis sa seal eeveeeffis surfad ;)

Aga muidu hea mäng meie omadelt. Kordagi ei tekkinud tunnet, et võiks käest ära minna. Pärnu side Leitis on silmnähtavalt kaalus alla võtnud ja heasse vormi tõusnud. Silm on Lünekundi varusse puksinud ja täna vahetati poole pealt Raadik Lulla vastu välja kes tegigi hea partii. Pink on jube pikk ja see on ainult hea.

Iceman
11.11.09, 22:30
Tegu oli kodumänguga jah.
Täna kaotas Pärnu esimesed punktid. :(
Võõrsil võideti Ozolinki 3:2, aga pole hullu, Pärnu VK juhib edetabelit 4 punktiga Selveri ees. :)
Pärnul geimide suhe 12:3, 2. koha omanikul, Selveril 7 punkti ja geimide suhe 9:8

Tofoa
11.11.09, 23:40
Mis veel pühapäevasesse Pärnus toimunud mängu puudutab, siis Lulla oli geniaalne! Muideks, ma olen iga Pärnu kodumäng saalis, ajage teiegi end kodudest välja. Võrkpall on ainus pallimäng, mida Pärnus praegu mõtet vaadata on.

Iceman
11.11.09, 23:50
100% nõustun sinuga ja ise hetkel polegi sel hooajal üheltki kodumängult puudunud, nüüd, kuis mängud on ka mugavalt kesklinnas, arvatavasti ei puudu ka. Rabahall oli minu jaoks nii kaugel ja bussiliiklus ka suht sitt, et sinna sattusin siis väga harva...
Seni hetkel pole ka üheltki korvpalli mängult puudunud. :)

lorenzo
12.11.09, 04:43
kus need mangud peetakse seal kesklinnas? jaanuaris saaks ka siis akki labi astutud

Tofoa
12.11.09, 10:50
kus need mangud peetakse seal kesklinnas? jaanuaris saaks ka siis akki labi astutud

Suure-Jõe Selveri vastas. Kasarmute ja Maxima XXX vahel.

Thugie
17.11.09, 01:10
Soomlased soovivad eestlastega 2013. aasta EM-i korraldada (http://sport.err.ee/index.php?06101459)

lorenzo
17.11.09, 16:02
Suure-Jõe Selveri vastas. Kasarmute ja Maxima XXX vahel.

see ei ole ju kesklinn. ma ikka arvasin et a la kutsekooli võimla vms. see on kesklinn

Tofoa
17.11.09, 18:50
see ei ole ju kesklinn. ma ikka arvasin et a la kutsekooli võimla vms. see on kesklinn

Pärnus on ametlikult 7 linnaosa: Vana-Pärnu, Ülejõe, Rääma, Tammiste, Kesklinn, Raeküla ja Lodja. Kui see hall kesklinnas ei asu, siis mis neist reaalsem on?

lorenzo
17.11.09, 19:34
Pärnus on ametlikult 7 linnaosa: Vana-Pärnu, Ülejõe, Rääma, Tammiste, Kesklinn, Raeküla ja Lodja. Kui see hall kesklinnas ei asu, siis mis neist reaalsem on?

ja kuhu see Mai/Papiniidu osa läheb siis? Kesklinn? Raeküla?
tegelt tahtsin öelda et mis vahet sel on mis on ametlik. pärnaka jaoks on see piirkond ikkagi kesklinnast väljas. ja päris palju kohe väljas. Riia mnt. algus on kesklinn.
ja tegelt ma arvan et kui sa oled samuti pärnakas, siis saad sa mu jutust aru

SDK
17.11.09, 20:34
Kuigi uus hall ei asu Rüütli tänaval, siis Rabaga ei saa ju võrreldagi praegust asukohta. Heh, isegi naiste mängudel on praegu korralik publik saalis, ja seda puhtalt asukoha pärast pakun.

Tofoa
18.11.09, 00:30
ja tegelt ma arvan et kui sa oled samuti pärnakas, siis saad sa mu jutust aru

Jah, mõistan väga hästi, eks Sul ole omamoodi õigus jah, iga üks piiritleb Pärnut erinevalt. Aitab OT-st.

meesmuiste
24.11.09, 18:04
SDK, tihti Pärnu jalkafännid võrku vaatamas käivad? Hää meelega hüppaks punti.

Peaks ikka nüüd lähinädalatel tee kodulinna ette võtma ja vaatama kui kõva mees vend mul hetkel on :)

Ehk isegi jõuan laupäeva õhtuks. Siis paistab kõva lahing Tartuga tulevat :)

metssiga
24.11.09, 18:07
heh, 'hetkel tundub et tal on ka paremaid päevi old....

meesmuiste
24.11.09, 18:08
heh, 'hetkel tundub et tal on ka paremaid päevi old....

ma vaatan, et punktide järgi ta tavaliselt meeskonnas teine, kord Pašitškii ees, kord Sirelpuu. ühes mängus oli kolmas...

metssiga
24.11.09, 18:10
noh varem oli nagu ikka koondise piiri peale, nüüd seda loota vist ei ole väga, ütleme nii et ma lootsin rohkem. ei mingit paha muidugi.

meesmuiste
24.11.09, 18:19
noh varem oli nagu ikka koondise piiri peale, nüüd seda loota vist ei ole väga, ütleme nii et ma lootsin rohkem. ei mingit paha muidugi.

absoluutselt, sellega kriitikaga olen nõus. sai ju veel eelminegi aasta koondise eest platsile valikturniiril Poolas. näis mis tulevik toob.

SDK
25.11.09, 16:07
SDK, tihti Pärnu jalkafännid võrku vaatamas käivad? Hää meelega hüppaks punti.

Peaks ikka nüüd lähinädalatel tee kodulinna ette võtma ja vaatama kui kõva mees vend mul hetkel on :)

Ehk isegi jõuan laupäeva õhtuks. Siis paistab kõva lahing Tartuga tulevat :)

Raske on nii öelda, et palju jalkafännid käivad. Pärnus osaliselt kindlasti erinevate alade publik kattub. Aga Vapruse fännituumikust ma kahjuks seal veel kedagi eriti näinud ei ole. Samas arusaadav: keskmine Vapruse fänn on ju rohkem fan-masohistlike kalduvustega. Pärnu võrkpalliklubide mängust hetkel seda laksu kätte ei saa, sest suht hästi läheb :D
Enda võrkpallipäev algab saalis juba naiste mänguga, kui koos poisiga käime nr. 1-le kaasa elamas.
Aga vennal ei ole sul ju muidu häda midagi. Lihtsalt hetkel tiimis hea tugev konkurents. Koondise lävepakul olnuna ei ole toimunud järgmist arenguhüpet.

meesmuiste
25.11.09, 18:27
Raske on nii öelda, et palju jalkafännid käivad. Pärnus osaliselt kindlasti erinevate alade publik kattub. Aga Vapruse fännituumikust ma kahjuks seal veel kedagi eriti näinud ei ole. Samas arusaadav: keskmine Vapruse fänn on ju rohkem fan-masohistlike kalduvustega. Pärnu võrkpalliklubide mängust hetkel seda laksu kätte ei saa, sest suht hästi läheb :D

Aga vennal ei ole sul ju muidu häda midagi. Lihtsalt hetkel tiimis hea tugev konkurents. Koondise lävepakul olnuna ei ole toimunud järgmist arenguhüpet.

:D :D

Näis siis kas laupäeval jõuan või mitte. Plaanin jõuda, aga krt seda teab kuidas tegelikult läheb. Pärnu jalkafännide kohta küsisingi sprst, et siis tean et meeleolu saaks olema üpris lõbus :)

Loodetavasti see aasta koos konkurentsiga ka arenguhüpe ka tuleb. Võrkapalluri parima eani veel minna kah, hetkel ta 24.

meesmuiste
28.11.09, 15:57
Pärnu jalkasõbrad täna siis võrku vaatama! :)

Iceman
28.11.09, 23:41
Päris khuul oli. :)
Pärnu võitis 3:1, viimase geimi lõpp oli põnev. :)

meesmuiste
29.11.09, 04:47
Päris khuul oli.
Pärnu võitis 3:1, viimase geimi lõpp oli põnev. :)

tõsi, päris hea mäng oli :)

1. geim - Pärnu võimas lõpp
2. geim - Pärnu lihtsalt rullus Tartust üle, see et Tartu nii palju punkte sai oli sprst et lõpus poole kui oli juba 9 punktine eduseis, siis toodi varumehed väljakule
3. geim - Pärnu ei osanud üldse mängida
4. geim - Pärnu ei saanud alul ikka käima, a pärast esimest time outi tõmmati aga Tartule järele ja asi läks huvitavaks. Tartul küll polnd ühtegi geimpalli aga põnev oli siiski

Kokkuvõttes tugevam võttis oma. Loodetavasti need Tartu brasiilased ja venetsueelalased kõrget palka ei saa, kuna paistsid silma üdjuhul vaid negatiivselt. Tartu parim oli ehk Juhkami. Pärnu poolelt ehk mul vend (v.a. 3. geim) ja Pasitskii ja 1. tempo mehed. Üllatavalt palju mängis Pärnu 1. tempot ja ma olin pahane muidugi et mul vennale nii vähe tõsteti. Vahepeal oli siuke tunne nagu ei tahetakse lihtsalt talle tõsta või on see Ojametsa taktika. Algul oli pea eksimatu, hiljem mõned vead tulid.

Üllatavalt palju publikut oli. Teab keegi numbrit kah? Peaaegu, et täismaja, ääred olid vaid tühjad. Samas jäi silma/kõrva, et korralikku fännirühma pärnaktel ei ole. Tartlastel oli täitsa OK, kuigi Tartu jalkafännide loomingulisest tasemest jäid ikka väga kaugele. Vahepeal oli tunne, et peaks ise hakkama valjult Pärnu jalkafännide "Kes aias" laulu laulma :)

Kokkuvõttes päris hea elamus, sellele aitas kindlasti kaasa ka hea ja pingeline lõpp :)

Iceman
29.11.09, 13:45
Mingit fännirühma vist ei ole jah, aga eile ikka osadel minu ees olid mingid trummid ja lõugasid suht ilusasti kah. :)

Iceman
02.12.09, 21:38
Selver võitis siis tänu Pärnu VK'st laenutatud Sirelpuule ja Kõresaarele euro mängu vastase lausa 3:0! :)

Shermann
03.12.09, 08:23
Kas Võrkpallis polegi mingeid üleminekureegleid? Mängijad võivad igal hetkel oma suva järgi klubi vahetada?

Maarek
03.12.09, 10:11
Kas Võrkpallis polegi mingeid üleminekureegleid? Mängijad võivad igal hetkel oma suva järgi klubi vahetada?

See oli ju "üleminek" vaid Euromängu(de)ks. Eks nad nendeks tähtsateks mängudeks mingit "tütarklubi" trikki teevad.

Iceman
10.12.09, 12:06
Laupäeval, 12 detsembril siis tuleb esimene telemäng Pärnu Spordihallist.
schenker liiga liidrid Pärnu VK ja TTÜ mängivad.
TV6 näitab mängu.

Raix
10.12.09, 12:33
Võrgusõpradel juba TÄNA võimalus (loodetavasti heale!) mängule kaasaelada, Audenteses toimub Euroopa CEV CUP karikasarja 1/16 mäng SELVER TALLINN vs DUKLA LIBEREC (Tšehhi). Mäng algab kl 18:00 ja TV6 teeb ka ülekande.

Kuna võõrsil loputati nulliga, siis meikäläiste edasipääsuks läheb vaja ühte geimi.

Tofoa
12.12.09, 02:09
Laupäeval, 12 detsembril siis tuleb esimene telemäng Pärnu Spordihallist.

Mäng on siiski 13. detsembril ning pühapäeval.

Iceman
12.12.09, 13:49
Ahh kurat vist ongi. :P
Kutsusin juba hommikul ühe sõbra kah mängule.
Ei tea, kust ma võtsin seda, et laupäeval on see mäng. :D
Midagi ajasin sassi vist.

keenjus250
12.12.09, 13:51
selver maailmameisriks!

meesmuiste
14.12.09, 01:32
Mis juhtus täna Pärnuga TTÜ vastu???

Nägin viimast geimi ja eelviimase lõppu telest. Enne seda olevat Pärnu 2:0 juhtima läinud ja edasi ainult kaotanud... :S

Vaatasin, et mul vend ja Pašitskii oleksid nagu olnud ainsad mängijad Pärnul platsil (statistika järgi).

metssiga
14.12.09, 01:33
ojamets andrei oma jäärapäiste vahetustega mängis selle mängu maha.

meesmuiste
14.12.09, 01:35
ojamets andrei oma jäärapäiste vahetustega mängis selle mängu maha.

krt seda ma kartsin. eelmine mäng Tartu vastu pääsesid nad sellest napilt. pikk eduseis lasti küll pea minimaalseks ja üks geim ka kaotati, ent õnneks saadi võit kätte.

Tofoa
14.12.09, 11:13
Ma süüdistaks Raadikut. Nii palju sitta ühe mängu jooksul pole võimalik teha.

SDK
14.12.09, 14:11
Samas esimeses geimis pani Raadik nagu kulda ja hiljem oli teatud otsustavatel hetkedel Lulla vastuvõtt avarii ning uuesti Raadiku sissepanek tundus mõistlik. Rünnakul oli mitmel puhul tal kolmene blokk vastas ja seal ei saa ründajat süüdistada enam. Pigem on just tema suur pluss see, et ta läheb p....ilt lööma ka raskeid palle. Seega ma ainult Raadikut nüüd eilses kaotuses ei süüdistaks. Pigem ootaks kuskilt seletust, et miks iga geimilõpp Keel sisse vahetatakse sideks? Lüüakse tal üle bloki, tõsted on madalad jne. Ma saan aru, et vahest vahetatakse sisse lõpus, et vastastel mängu lugemine sassi ajada teise tempo ja iseloomuga tõstetega. Aga iga mäng ja iga geim??? Samuti andis Pärnul väga tunda Sirelpuu puudumine. Asendusmees Merisaar oleks kõlvanud mängima ehk hiljem toimunud Esiliiga mängu. Kui võrkpallur servib 20 jalad maast Jaanitule-võrkpalli servi, siis millest me räägime? Pange siis kohe parem punkt vastastele kirja või andke pall niisama ära. Võit läks liigse enesekindluse nahka eile ja arvati, et tuleb lihtsalt ära peale kaht eesimest geimi. Steinberg oli muidugi super TTÜ-l! Üldises plaanis võib aga selle kaotuse üle ehk head meeltki tunda - äratas ehk mehed üles.

metssiga
14.12.09, 14:48
no servi kohapealt, siis sass paneb ju ise ka samasugust naljamehe servi, mille vastane tempo rünnakuga kohe tagasi vasta pead virutab,lisaks suudab sass selle pahatihti auti ka lüüa.nii et merisaare sund vahetuses ei old probleem mitte servis vaid muus mängus. huvitav on see, et kunagi iidsetel aegadel kui sass rakveres pinki soojendas oli tal olemas küllaltki asine hüppelt serv.ei tea kuhu ta selle pani, aga teda teades ei ole imestada, kui ta lihtsalt ei viitsi.... aga see keele vahetus on küll veider, mis veider. ja muudkui toppis seda.

SDK
14.12.09, 17:28
Sirelpuu vähemalt üritab planeerivat teha vms. Aga seda Keele sissevahetamise asja võiks küll uuriv ajakirjandus Ojametsa käest küsida.

Tofoa
20.12.09, 01:29
Keegi homme Paidesse ka?

meesmuiste
20.12.09, 01:33
Aje, Pärnu finaalis. Kuigi oldi jälle mängu ära andmas...

Tofoa
20.12.09, 22:46
Keegi homme Paidesse ka?

Käis siis? Mina karjusin oma hääle ära.

metssiga
28.12.09, 21:12
kui siin vaheapeal teemat jätkata, siis ühe teatud foorumlase vend olla täna üsna vägevat mängu näidanud. pärnu alistas vene esiliiga satis 0-2 kaotusseisust ja suurimat rolli olla mänginudki Silm ja lisaks Lünekund. Noh venemaa esiliiga klubi olekski viisakas ikka meie ühel paremal klubil võita, kuid iga 0-2 välja tulek väärib siiski mainimist.

Põnn
28.12.09, 23:16
kui siin vaheapeal teemat jätkata, siis ühe teatud foorumlase vend olla täna üsna vägevat mängu näidanud. pärnu alistas vene esiliiga satis 0-2 kaotusseisust ja suurimat rolli olla mänginudki Silm ja lisaks Lünekund. Noh venemaa esiliiga klubi olekski viisakas ikka meie ühel paremal klubil võita, kuid iga 0-2 välja tulek väärib siiski mainimist.

Kõresaar ja Sirelpuu puudu aga ..

meesmuiste
29.12.09, 00:20

kusjuures ta üldse viimasel ajal hästi mänginud. ka hooaega läbivalt (statistika järgi). kahjuks karikafinaale ei saanud vaadata, siis hilisematest kommentaaridest oli kuulda, et ta oli üks kes Pärnu mängu ülal hoidis. eriti finaalis.

kui huvi on, siis võin küsida kommentaare, kui nad Venemaalt tagasi :)

-RoMaRiO-
29.12.09, 00:46
Selline mitte päris teemasse ning asjatundmatu küsimus, aga kas tegemist on elukutseliste sportlastega ning elatutaske ainult võrkpallist?

meesmuiste
29.12.09, 00:59
Selline mitte päris teemasse ning asjatundmatu küsimus, aga kas tegemist on elukutseliste sportlastega ning elatutaske ainult võrkpallist?

üldjuhul küll.

TTÜ vist maksab vahel tiba vähem, ent see-eest saavad need kes soovivad, omandada tasuta kõrgharidust.

metssiga
29.12.09, 01:27
rakveres need asjad vist päris nii ei ole, osadel on kõrvaltöö: kehalise õpetaja, treener ja enamik on koolipoisid, selle rahaga, mis nad klubilt saavad naljalt ära ei ela täismees.

meesmuiste
29.12.09, 01:41
rakveres need asjad vist päris nii ei ole, osadel on kõrvaltöö: kehalise õpetaja, treener ja enamik on koolipoisid, selle rahaga, mis nad klubilt saavad naljalt ära ei ela täismees.

jah, et on sellised pool-profid. ma ei tea ka kuidas lood on ka Võrus, ent Selveris, Pärnus, TTÜ-s ja Tartus peaksid olema enamasti profid (noored välja arvatud siis ilmselt). Parandage kui eksin.

samas palgad peaksid kindlasti olema väiksemad kui jalgpalluritel, rääkimata ülemakstud kossvendadest.

Tofoa
29.12.09, 04:41
kui siin vaheapeal teemat jätkata, siis ühe teatud foorumlase vend olla täna üsna vägevat mängu näidanud.

oooot, keda nüüd silmas peetakse?

Kaspy
29.12.09, 12:02
ma ei tea ka kuidas lood on ka Võrus

Võrus õpivad mõned noored üldse Tartus ja seetõttu ei saa kõikidest nädala sisestest tgreeningutest osa võtta. Küll on aga olemas punt mehi kes rassivad kaks korda päevas ja saavad selle eest ka rohkem tasu. Noortel peaksid ka siiski mingid minimaalsed palgad olemas olema.

meesmuiste
29.12.09, 15:27
oooot, keda nüüd silmas peetakse?

uuri teemat ja küll ehk lõpuks välja mõtled :)

Võrus õpivad mõned noored üldse Tartus ja seetõttu ei saa kõikidest nädala sisestest tgreeningutest osa võtta. Küll on aga olemas punt mehi kes rassivad kaks korda päevas ja saavad selle eest ka rohkem tasu. Noortel peaksid ka siiski mingid minimaalsed palgad olemas olema.

Seega sisuliselt võrkpallil ikkagi profiliiga, mõne väikse erandiga.

Iceman
03.01.10, 18:41
Supper. :)
Millegi pärast oli täna Pärnu - Selveri mäng Kuressaares ja pärnu võitis selle mängu 3:2 :)

meesmuiste
04.01.10, 17:53
Supper. :)
Millegi pärast oli täna Pärnu - Selveri mäng Kuressaares ja pärnu võitis selle mängu 3:2 :)

Võit on igati rõõmustav, eriti pärast väga niru esimest geimi :) Krt statistikat pole ikka veel EVFi saidile tulnud...

Kaspy
13.01.10, 10:33
Üsna huvitav uudis : http://sport.postimees.ee/?id=210703

meesmuiste
13.01.10, 14:26
Üsna huvitav uudis : http://sport.postimees.ee/?id=210703

Eesti võrgu maastikul kindlasti kõva ülehindamine. Euroopa mõistes (kui oleksid tipus), isegi ehk vähe või normaalne. Kuskil keegi arvutas, et aasta teenistus tuleks siis mingi 300000 krooni.

urmar
13.01.10, 14:35
Eesti võrgu maastikul kindlasti kõva ülehindamine. Euroopa mõistes (kui oleksid tipus), isegi ehk vähe või normaalne. Kuskil keegi arvutas, et aasta teenistus tuleks siis mingi 300000 krooni.

Küllap on probleem mitte aastapalgas, vaid selles, et ta tahab seda nn. aastapalka saada umbes 3 kuu eest. Siis saab hooaeg läbi.

metssiga
13.01.10, 14:41
Kruzajev ei ole seda raha väärt, selles mõttes, et ega ta teistest nagu näiteks nõmmsalud, pupartid jne niivõrd palju parem küll ei ole. pealegi polevat ta päris terve, samuti käivad temaga kaasas teatavad suhtumisprobleemid. samas muidugi ei tea me kus kalvik jälle välja võttis need andmed. ajakirjanikel on kombeks liialdada palga numbritega.

meesmuiste
14.02.10, 23:47
Pärnu sai Laselt erii valusa kaotuse - 5. geim jäi neile 26-24

fak noh!

ja Rakvere alistas Tartu :O

Iceman
15.02.10, 10:26
Jah...üsnagi valus kaotus oli see jah. :/
Isegi käisin vaatamas mängu.
1.geim oli ülipõnev, 32:30 võitis Pärnu selle vist.
2. ja 3. geim oli täielik õudusunenägu pärnu poolt..17:25 (oldi vahepeal mingi 12:24maas vist) ja 13:25...4.geimis võeti end kokku ja 25:21 võideti ära see...ja 5.geim läks sarnaselt esimesele kah väga pikaks, Pärnu oli suurepäraseid võimalusi lüüa pall maha aga failiti täiega... :/ Palju lihtsaid vigu tuli sisse.

Aga noh, sai vähemalt üle pika aja nähtud tõelist põnevat, kaasa haaravat mängu.

meesmuiste
15.02.10, 13:16
usun, et võis olla päääris hea emotsiooni kohapealt. lõpp muidugi vist mitte nii hea. ise kahjuks vaid korra sel aastal Pärnus mängule jõudnud, siis kui Taru alistati 3:1 ja tribüünid olid sisuliselt täis ja möll täitsa korralik.

Kaspy
09.03.10, 00:17
Kas saame uue võimaluse suurturniiril mängida?

http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=369745

metssiga
09.03.10, 01:09
me saaks selle nii ehk naa ma pakun.

Kaspy
09.03.10, 08:16
Kahtlen et see enam nii kergelt tuleks. Poola võitmine oli ikka omamoodi üllatus olgem ausad.

metssiga
09.03.10, 17:07
no seekord ei olegi vaja poolat võita.

Kaspy
09.03.10, 21:46
http://www.daveoncode.com/wp-content/uploads/2009/02/doh.jpg

Maarek
09.03.10, 22:06
Kahtlen et see enam nii kergelt tuleks. Poola võitmine oli ikka omamoodi üllatus olgem ausad.

Tundub, et seoses välisliigadega mängijate tase paraneb iga päevaga ja kui Oliver Vennole lähedase tasemega noori veel peale tuleb, siis võib 5 aasta pärast finaalturniirile mitte pääsemist juba pidada põrumiseks.

Tofoa
13.03.10, 17:46
Ozolnieki Biolars - Pärnu VK

Mitu latti pileti hind on?

meesmuiste
14.03.10, 22:53
ooooehhhhhhhhhhhhh, mida täna Pärnu küll tegi?????????

Tofoa
15.03.10, 01:43
ooooehhhhhhhhhhhhh, mida täna Pärnu küll tegi?????????

Täiesti putsis mäng oli. Käisin kohapeal vaatamas. Igas elemendis jäime alla nagu ka Andrei ütles. Põhimõtteliselt me ei juhtinud kordagi mängu jooksul. (3. geimi alguses vist olime 8-7 ees vahepeal).

Muideks: nüüd paneme Pärnu Fännklaabi korralikult liikuma kah!

meesmuiste
15.03.10, 14:26
Muideks: nüüd paneme Pärnu Fännklaabi korralikult liikuma kah!

no vähemalt seegi hea :)

Meintz
20.03.10, 17:26
Praegu tv6st schenker liiga poolfinaal miskipärast pole ma komentaatoreid üldse kuulnud

Kaspy
22.03.10, 10:07
Palju õnne Selveri meeskonnale!
Eesti võrkpalli tase on praegusel hetkel pallimängudest selgelt parim. Seda tõestab nii EM finaalturniirile jõudmine, kui ka valitsemine Balti konkurentsis. Lisaks tundub, et vähemalt Selveril on uued mehed peale tulemas, kes eurosarjades karastust saavad ja edaspidi välismaale lahkunud "vanakeste" kohustused üle võtavad.
Igaljuhul liiguvad kõik asjad Maarjamaal selles mängus hetkel positiivsel suunal.

meesmuiste
22.03.10, 15:39
noh Meresaar on jah siuke noor hakkaja :P

aaa krt ei taha võrku peaaegu hetkel üldse kommida, eriti pärast seda, millega Pärnu hakkama sai :(

gianluca
24.03.10, 09:58
Võrkpallipühamu paneb uksed kinni

Uuel sügisel Pärnu Rabahallis suure tõenäosusega pallipatsutusi ei kosta. Võrkpallipühamu omanikul Pärnu KEKil pole enam võimalik saali tasuta spordirahva teenistusse anda.

http://sport.postimees.ee/?id=240845

Noorteklassides on õnnestunud seda pühamut ikka korduvalt külastada.

xrip55
26.03.10, 23:15
Rakvere teeb imesid ka võrgus
:)

http://sport.postimees.ee/?id=242304

meesmuiste
26.03.10, 23:47
Rakvere teeb imesid ka võrgus

http://sport.postimees.ee/?id=242304

pole paha... ilmselt oligi põhiturniiri viimane koht taktikaline lüke :D a Pärnust vaevalt, et jõud üle käib...

Iceman
26.03.10, 23:48
mitme võiduni poolfinaal kestab ja finaal?

Mällar
27.03.10, 23:06
Krt kuna Rakvere võitis TTÜ-d, siis Pere Leib läheb kokku poolfinaal Selveriga :( Niiet sama finaali, mis Schenkeri liigas oli, jääb ära :( . Seda võib võrrelda eesti kossuga, kus kaks põlist rivaali ja võib õelda ka, et favoriiti lähevad juba poolfinaalis omavahel kokku..

meesmuiste
27.03.10, 23:21
Krt kuna Rakvere võitis TTÜ-d, siis Pere Leib läheb kokku poolfinaal Selveriga :( Niiet sama finaali, mis Schenkeri liigas oli, jääb ära :( . Seda võib võrrelda eesti kossuga, kus kaks põlist rivaali ja võib õelda ka, et favoriiti lähevad juba poolfinaalis omavahel kokku..

Ära unusta Pärnut! Pärnu siiski seni läbi hooaja olnud parim. Seega kossuga võrdlus on nigu on. Eesti võrgus on 3 suurt saurust - Pärnu, Tartu, Selver. Mina ei julgeks öelda, et nad on suurimad favoriidid. Ilmselt vaid hooaja kehveima esituse tõttu ei pääsetud final four'ile ja siis oleks lõpptulemus võinud olla ka seal hoopis teine.

Iceman
27.03.10, 23:28
Pärnul olid mõned tähtsad mängijad vigastatud kah otsustaval hetkel vist...?!

SDK
18.04.10, 21:13
Meesmuiste, äkki paotad mis pidu Aivar eile õhtul pidas? Ok, nali naljaks aga täna jäi Pärnul suuresti just tema panusest puudu Selveri alistamiseks. No mitte midagi ei õnnestunud mehel. Aga eks Selver on praegu tippvormi tõusnud ka. Kui hooaja alguses võis neid pigem Säästumarketiks nimetada, siis nüüd on Selver täies löögihoos. Samas nii kehvasti kui täna Pärnu enam teist mängu ei mängi ja seega näen neil seerias ka kokkuvõttes siiski edulootust. Go Pärnu!

meesmuiste
21.04.10, 10:43
ma olin siin esimese mängu aegu ise enam kui 7000 kildi kaugusel ja sestap ei tea mis pidu oli ja milline mäng oli. aga see eilna... õh õudust. esimene geim oli päris hea ja Pašitškii ja Aix vajutasid ikka ära. Edasi - noh jah...

mäng kaob kohati ikka nii ära, et oioioi...

Iceman
21.04.10, 12:04
Suht masendav vaadata oli jah neid viimaseid geime...uskumatu, et 11:2 eduseis anti ära...Ei saa aru mis toimub.

Aga homme siis uuesti saali Pärnule kaasaelama, väga loodan, et tuleb veel rohkem rahvast ja mäng on ka juba parem Pärnu poolt, nadi oleks kaotati see finaal seeria 0:3...

Ei tea kuhu muidu need fännid on kadunud, kes osadel mängudel põhiturniiril olid trummidega kohal?

Raix
21.04.10, 17:36
Mis siin salata, seni on kõik hästi läinud ja loodetavasti viimistletakse homme ilusasti ära!

Mällar
27.04.10, 01:45
Finaal oli kõike muud kui põnev! Pere leiva fännina olen veidi pettunud, et me finaali ei saanud, aga muidugi Selver oli see aasta sõiduvees ja nende alistamine oli meie küllalt noorele koosseisule ülejõukäiv, kuid selle pettumuse korvab Schenkeri Liiga hõbe, millega võib üldist hooaega silmas pidades vägagi rahule jääda! Peatse jällekohtumiseni järgmisel hooajal:)

budu
30.05.10, 21:55
Eesti kaotas siis Saksamaale 1-3 kuigi 4ndas geimis juhiti veel 24-21 aga ikkagi kaotati 24-26

Kaspy
31.05.10, 09:12
No Saksamaa oli ikka teistest selgelt üle, isegi võidu korral oleks laeks jäänud vaid 2. koht alagrupis.
Play-offi vastaseks tuli Holland, EM-il ühe geimi saime kätte. Miks mitte nüüd revanš võtta?

budu
17.08.10, 12:47
Eesti Televisioon teeb otseülekande Eesti võrkpallikoondise mõlemast kohtumisest Hollandiga, mille võitja pääseb EM-finaalturniirile.

Võrkpallikoondise EM-valiksarja otsustavad mängud peetakse 4. ja 12. septembril. ETV teeb mõlemast heitlusest otseülekande, teatab ERR Sport.

Avakohtumine peetakse Tallinnas ning ülekanne algab kell 15.50. Kaheksa päeva hiljem kohtutakse Hollandis, ETV alustab 12. septembril otseülekannet kell 14.55.
Eesti Televisiooni sporditoimetuse juhi Marko Kaljuveeri sõnul näidatakse mõlemat kohtumist põhikanalil.

meesmuiste
03.09.10, 19:40
Eesti fännid! Ärge unustage siis laupäeval ka Pärnusse tulla!

Iceman
03.09.10, 20:58
Mina olen kohal! ;)

budu
04.09.10, 04:42

krt makaronidele andsime lahingu aga puukingadele teeme ära!

ROOTSI KUNN
04.09.10, 13:37
krt makaronidele andsime lahingu aga puukingadele teeme ära!

Budu ! Ega sa ometigi ei pane neid kahte mängu ühele pulgale ?

ROOTSI KUNN
04.09.10, 13:38

Mida see mäng sulle tähendab ? :)

meesmuiste
04.09.10, 14:23
Mida see mäng sulle tähendab ? :)

Mis sa sellega silmas pead?

Venda kahjuks koondises seekord pole, aga ma võrguga ikka ise pikalt kokku puutunud. Ja olen kindlasti kohal. Hiljem Pärnus möllu kah :)

Aga tasemelt on Eesti-Holland võrkpallis sarnane Eesti-Itaaliaga jalgpallis - kui võtame aluseks vastase saavutused jms.. Ainult, et Eesti koondis on kõrgemal tasemel, saavutatu järgi viimasel ajal. Ent alade populaarsusest ja muudest sarnastest näitajatest johtuvalt ei ole muidugi palju võrrelda. Muide, siiani peaks Euroopa ja ka maailma tugevaim võrkpalli klubiliiga olema Itaalias...

Pärnusse tuleb täna täismaja!

budu
04.09.10, 14:28
Budu ! Ega sa ometigi ei pane neid kahte mängu ühele pulgale ?

ei pane kuna tegemist erinevate aladega aga võitu ootaks ikkagi

ROOTSI KUNN
04.09.10, 14:36
ei pane kuna tegemist erinevate aladega aga võitu ootaks ikkagi
Mina pean ausalt tunnistama ,et olen emotsioonidest tühi. Ei ära mõtle ,et ma nüüd Eesti vastu olen , sugugi mitte . Aga peale eilset mängu tunduvad kõik ülejäänud spordialad veel igavamad ,kui muidu.
Elagu Eesti !!

ROOTSI KUNN
04.09.10, 14:41
Mis sa sellega silmas pead?

Venda kahjuks koondises seekord pole, aga ma võrguga ikka ise pikalt kokku puutunud. Ja olen kindlasti kohal. Hiljem Pärnus möllu kah :)

Aga tasemelt on Eesti-Holland võrkpallis sarnane Eesti-Itaaliaga jalgpallis - kui võtame aluseks vastase saavutused jms.. Ainult, et Eesti koondis on kõrgemal tasemel, saavutatu järgi viimasel ajal. Ent alade populaarsusest ja muudest sarnastest näitajatest johtuvalt ei ole muidugi palju võrrelda. Muide, siiani peaks Euroopa ja ka maailma tugevaim võrkpalli klubiliiga olema Itaalias...

Pärnusse tuleb täna täismaja!

Ah ma niisama nokkisin , mäletad seda intekat mängijatega.:) Loodan ,et sa ei solvund.

meesmuiste
04.09.10, 14:47
Ah ma niisama nokkisin , mäletad seda intekat mängijatega.:) Loodan ,et sa ei solvund.

ei solvund. ega need intekad polnd ka mingi minu meistriklass :P olen palju paremaks võimeline :)

marcello
04.09.10, 17:18
No tere, Lembitu!
Mingit ratsutamist või peotantsu siis tõesti ei olnud kus see mees võinuks olla?

ROOTSI KUNN
04.09.10, 17:22
Kuse Lempsi kuulates kaob igasugune huvi seda mängu vaadata.

Thugie
04.09.10, 19:06
Lembitu Kuuse jõuab tõesti igalepoole :D
Aga mäng oli super ! Blokk oli võimas ning Venno ja Pupart lihtsalt maailmaklass ! :P

Y2KViinaordu
04.09.10, 19:06
"Oleme kogunenud siia maalilisse Pärnusse kolme meetri kõrgusele üle merepinna, õhutemperatuur +20, saalipõrandal veidi madalam. Jah tõsi ta on, sellistel kõrgustel ja ilmastikuoludel tuleb jõudu targalt jagada. Vaheajal loodame saada ka Hollandi võrkpallimeeskonna hooldetiimilt kommentaare...

Tänud Lemps, suutsid panna mu seni kainele päevale punkti. Aga mäng oli võimas, krt nr 1 pallimänguala Eestis!

Aramis
04.09.10, 22:41
Kas nüüd pallimänguala, aga nr 1 pallimängukoondis küll.
Kõik on tore, aga ilma Hollandi lahinguta see võit ei tähenda palju midagi. Edasi tuleb saada ja me oleme kuskil poolel teel. Tõenäoliselt isegi kaugemal veel - pole koefe vaadanud edasipääsemise kohta, aga kardan, et Holland on kerge favoriit.

SoccerGoal
05.09.10, 00:08
"Oleme kogunenud siia maalilisse Pärnusse kolme meetri kõrgusele üle merepinna, õhutemperatuur +20, saalipõrandal veidi madalam. Jah tõsi ta on, sellistel kõrgustel ja ilmastikuoludel tuleb jõudu targalt jagada. Vaheajal loodame saada ka Hollandi võrkpallimeeskonna hooldetiimilt kommentaare...

Tänud Lemps, suutsid panna mu seni kainele päevale punkti. Aga mäng oli võimas, krt nr 1 pallimänguala Eestis!
"Jah, paraku nii see ka on!"

Venno mängu oli küll lust vaadata. Näitas, kes on parim! :D
Edasi, Eesti!

Siimphoto
05.09.10, 01:17
Vaadake pildigaleriid siit: http://sport.err.ee/index.php?06113547

jorgen
05.09.10, 19:39
www.vm-manager.org vääga lahe võrgu manageerimis mäng. Soovitan SOOJALT!

Iceman
06.09.10, 00:43
Käisin ise ka siis mängu koha peal vaatamas..Üsna kõva oli. Lärmi ikka tehti täiega. :P Aind jah nats kahju, et nii palju pasundati, päris mitu korda pasunate ajal küll hüüti EESTI EESTI aga jah...pasunad suutsid kahjuks sellest üle olla.
See teadustaja oli ka natukene imelik...2korda pani lampi muusika kinni ja tantsutüdrukud pidid ilma muusikata oma tantsusammud ära tegema. :(

www.vm-manager.org vääga lahe võrgu manageerimis mäng. Soovitan SOOJALT!

Suured tänud, ei teadnudki, et selline asi olemas. :P
Regasin ära, nüüd ootan millal oma meeskonnaga tegelema hakata saan.

Thugie
06.09.10, 00:47
Tegin samamoodi kasutaja , võrkpalli vaimustus võtab võimust :)

Iceman
07.09.10, 09:07
Tegin samamoodi kasutaja , võrkpalli vaimustus võtab võimust :)

On sulle juba meeskond tehtud?

Paistab, et adminnid on mulle meeskonna tegemise täitsa ära unustanud. :(

CD7
07.09.10, 14:21
Siia teemasse võin panna: Aasta parim võrkpallur Polina Bratuhhina (http://www.eestisport.ee/section-blog/51-persoon/306-eestisportee-esitleb-aasta-parim-vorkpallur-polina-bratuhhina.html)

Thugie
07.09.10, 14:23
On sulle juba meeskond tehtud?

Paistab, et adminnid on mulle meeskonna tegemise täitsa ära unustanud. :(

Ei ole ka mul endiselt tiimi, juba 2 päeva möödas..

jorgen
07.09.10, 17:06
see on tavaline delay, kuna uus hooaeg algas, uue hooaja alguse 1mesteks mängudeks peaks meeskond käes olema, sinna on veel küllalt aega, aga ei usu et te üle paari kolme nelja päeva ootama peate;)!

meesmuiste
12.09.10, 16:42
Võit tule koju!

meesmuiste
12.09.10, 16:52
Venno on jumal! Eesti EM finaalturniirile!

Aramis
12.09.10, 17:08
Respect!
See on kõva sõna!!!

Black Magic
12.09.10, 17:17
Võimas! Peale kahtke geimi panin teleka kinni ja hetkeseisu ei tea, aga asi on tehtud. AUSTRIAS JA TŠEHHIS NÄEME RAISK!

Markko
12.09.10, 17:27
Kas keegi hablas ära, miks osad Hollandi mängijad peale mängu mingi väikese märkmikuga ringi töllerdasid? Värvi ja formaadi järgi oli tegemist nagu EL passiga

aanvaller
12.09.10, 17:30
Üks Hollandi mängijatest peaaegu sõi passi ära, mine tea miks neil passid olid. äkki beatrix saatis ja sundis nad nüüd peale kaotust riigist välja..

lenc
12.09.10, 17:54
Just, kui EM-finaalturniirile ei pääse, võetakse kodakondsus ära ja nad peavad ise oma passid ära sööma.

SDK
13.09.10, 00:07
Kas keegi hablas ära, miks osad Hollandi mängijad peale mängu mingi väikese märkmikuga ringi töllerdasid? Värvi ja formaadi järgi oli tegemist nagu EL passiga

no passid olid need raudselt. pakun, et need koguti enne mängu kokku registreerimiseks vms ja peale mängu lihtsalt jagati need tagasi.

aga volletiim - super! hetkel raudselt parim pallimängukoondis Eestis! tundub, et ka tasemelt on jõutud järgmisele levelile võrreldes eelmise EM tsükliga. eriti just Venno. siinkohal võib ainult tulist kurja vanduda, et karjääri oli sunnitud lõpetama Sikaste, kes sobiks nagu rusikas silmaauku pehme Nõmmiku ja rõõsa Rosenblatti asemele. üks nurk on nõrk. aga jah, EM-il jagatakse OM pääsmeid...

fakeplayer
13.09.10, 16:50
Käisin ise ka siis mängu koha peal vaatamas..Üsna kõva oli. Lärmi ikka tehti täiega. :P Aind jah nats kahju, et nii palju pasundati, päris mitu korda pasunate ajal küll hüüti EESTI EESTI aga jah...pasunad suutsid kahjuks sellest üle olla.
See teadustaja oli ka natukene imelik...2korda pani lampi muusika kinni ja tantsutüdrukud pidid ilma muusikata oma tantsusammud ära tegema. :(

Suured tänud, ei teadnudki, et selline asi olemas. :P
Regasin ära, nüüd ootan millal oma meeskonnaga tegelema hakata saan.
Tegin ka eile kasuataja ja sain ka tiimi kätte. Aga ehk oskaks keegi seletada, mis kala mu liigaga on. Uus hooaeg alanud ja kõigil 1 mäng peetud, mida ilusti ka näitab tulemustes(teistes liigades) aga enda liiga tulemusi ei näe, mängu käiku ega midagi. (mängud peeti eile kella 19.00 ajal).

Meintz
13.09.10, 17:13
Millal alagruppide loosimine on?

SDK
13.09.10, 19:05
mitu OM-le kvalifitseerub EM-ilt?

Põnn
13.09.10, 20:57
no passid olid need raudselt. pakun, et need koguti enne mängu kokku registreerimiseks vms ja peale mängu lihtsalt jagati need tagasi.

aga volletiim - super! hetkel raudselt parim pallimängukoondis Eestis! tundub, et ka tasemelt on jõutud järgmisele levelile võrreldes eelmise EM tsükliga. eriti just Venno. siinkohal võib ainult tulist kurja vanduda, et karjääri oli sunnitud lõpetama Sikaste, kes sobiks nagu rusikas silmaauku pehme Nõmmiku ja rõõsa Rosenblatti asemele. üks nurk on nõrk. aga jah, EM-il jagatakse OM pääsmeid...

Sikaste oli samuti diagonaalründaja (ei tegele servi vastuvõtmisega, täiskohaga ründaja), aga pigem võidaks hakkata kasutama Vennot nurgana kunagi, sest tal rannavõrgust kui ka noorteklassidest korralik vastuvõtt olemas.

SDK
13.09.10, 21:25
Sikaste oli samuti diagonaalründaja (ei tegele servi vastuvõtmisega, täiskohaga ründaja), aga pigem võidaks hakkata kasutama Vennot nurgana kunagi, sest tal rannavõrgust kui ka noorteklassidest korralik vastuvõtt olemas.

peale hetkelist arupidamist oma mäluga tunnistan oma viga. a Sikastest kahju ikkagi, et lõpetama pidi. ja teine nurk on meil siiski nõrgem ülejäänud ansamblist :)

Maarek
13.09.10, 22:47
mitu OM-le kvalifitseerub EM-ilt?

Ok, EM'lt sinna järgmisele kvalifikatsioonile tõenäoliselt isegi hea lootus saada, aga kui sealt pääseb OM-le vaid võitja, siis vist veel raske midagi loota.

-----------------------------------
The qualification process for the 12 teams per gender (24 in total) will consist of the following:
1 host country (Great Britain)
3 from the 2011 World Cup (first, second and third)
1 from each Continental Qualification Tournament (played between December 15, 2011-January 15, 2012)
3 from the World Olympic Qualification Tournaments
---------------------------------------

priity
27.10.10, 17:17
Ehk sobib siin kajastada ka meie võrkpallurite tegemisi välismaal. Vabandan ette ära, et pole eriline võrkpallispets, nii et mõned väited võivad vabalt lapsikud tunduda.
Nägin eile Poola TV vahendusel Ardo Kreegi koduklubi Varssavi Polütehnikumi (ASZ) nädalavahetuse mängu kui alistati mullune hõbemedaliomanik. Kommentaatorite väidete kohaselt polevat Wegiel nii hea koosseisuga kui eelmine hooaeg seetõttu ei tasuvat võitu üle tähtsustada. Samas arvati, et Wegiel on kõigile raske vastane ja nii olevat ASZ kolm punkti igati väärt saavutus. Esimest geimi ei näinud, kuid teise lõpp (seisuks 1:1) ja kolmanda algus olid ASZ-le üsna masendavad--pallid ei jäänud kuidagi maha ja mängiti kiirustades. Murrang tuli siis kui vastaste treener tegi eduseisul 12-16 (vist olid sellised numbrid) topeltvahetuse, mille vajalikkusest kommentaatorid kohe kuidagi aru ei saanud. Seejärel tuli servima Kreek, kes lõi kaks ässa ning kaalukausid hakkasidki Varssavi kasuks kalduma. Mängu viimane punkt tuli Kreegi blokist, kui ta võrgu keskel sisuliselt 1-mehe blokina vastaste ründelöögi ära blokeeris. Mänguaega sai Kreek kõvasti, kuid vahetusi tegi ASZ üsna sagedasti, nii et paar mängijat pidevalt sisse-välja saalis. Täpselt muidugi kõike jälgida ei jõudnud, kuid tundus, et tagaliinis vahetati ta tavaliselt kellegi teise vastu välja. Pealtvaatajaid mängul oli 2200, tänasel mängule Rzeszowiga (minu mälu järgi on see klubi, mis Kreegi algselt Poolasse tõi) on müüdud juba üle 4000 pileti...
Teise volle-eestlase tegemistest Poolas on intervjuu PlusLiga kodulehel (poola keeles muidugi, kuid äkki Google Translate aitab): Kert Toobal: chyba się lubimy tutaj w Olsztynie (http://www.plusliga.pl/news/id/3238)

meesmuiste
31.10.10, 17:26
keep us posted ;)

Muna paneb igatahes hästi :)

Herr
31.10.10, 18:29
kes hetkel tv6 pealt mängu kommenteerivad .. oskab keegi öelda?

urmar
31.10.10, 18:37
Rando Soome ja Erik Lillo

budu
31.10.10, 21:28
Rando Soome ja Erik Lillo

hea on,et Lillo päris eetrist ära ei kadunud aga kuidas mäng lõpuks jäi,vaatasin kolmanda geimi lõpuni ja siis hakkasin käsipalli ja boltoni mängu vaatama

Meintz
31.10.10, 21:34
3-1 Pärnule!!!!!:D:D:D

budu
31.10.10, 21:45
3-1 Pärnule!!!!!:D:D:D

see tulemus mulle sobib!

priity
01.11.10, 19:34
Ei jõudnud varem kirjutada, kuid käisime lõpuks paari Varssavi eestlasega vaatamas eelmise kolmapäeva ASZ ja Rzeszowi mängu. Osaliselt oli huvi ka tingitud sellest, et mäng toimus Varssavi Torwari hallis, mis on suurim spordiareen Varssavis. Kuna varem polnud sinna sattunud, siis tundsin huvi, et kuidas näeb välja ka sisuliselt ka suurim kaetud kontserdisaal Varssavis-- kohti umbes 5000 e. siis u pool Saku Suurhalli omadest (see kas näitab Saku Suurhalli ehitajate ülimat optimistlikkust või siis võimalust mõnele kinnisvarahaile--Varssavis kokku ümmarguselt 2,5 miljonit inimest).
Mängust enesest. Esimene geim polnud sisuliselt alanudki kui Rzeszow selle juba võitnud oli. Teine geim oli ASZ poolt juba parem ning kuigi lõpus hakkas Rzesow järele tulema võitis ASZ selle kindlalt. Kolmanda ja neljanda geimi algused olid üsna sarnased, mõlemas tuli esimene tehniline vaheaeg seisult 7-8, kuid kui kolmandas geimis läks kõik hiljem allamäge, siis neljandas tegi ASZ 9-3 vahespurdi ning edu enam käest ära ei andnud. Oma rolli mängis ka kolmandas geimis tehtud ASZ sidemängija vahetus--kuigi alguses tundus, et esimest mängu klubis mängiv Salas ei saa hakkama, siis neljandas hakkas koostöö kulgema. Viies geim läks sama emotsiooni pealt edasi ning nii oligi ASZ lisaks eelmise aasta hõbeda omanikule ka pronksimeeskonna alistanud. Lõpus läksid ka Rzeszowi meeste tunded päris kuumaks, sest kohtunikud sattusid kiirest mängust segadusse ning ei vilistanud ära ASZ neljandat puudet, samuti vilistati ka vale asetus Rzeszowi kahjuks. Kreek tegutses siis eesliinis, kuna aga mõlemad meeskonnad näitasid päris head kaitsemängu, siis ründest tal palju punkte ei tulnud. Pallingud olid tal aga teravad ning mitmel korral õnnestus tal anda rohkem kui 1 palling järjest. Meeskonnas jagab Kreek sisuliselt mänguaega (või vähemalt nii tundus vahetusi jälgides) sellise koljatiga nagu 2.15 pika Marcin Nowak--kui tüüp võrgus seisab siis on tal küünarnukid juba üle võrgu...
Mängust kokkuvõttes--tänu pingelisele punkt-punkti mängule ja muidugi ASZ võidule oli emotsioon igati positiivne. Nii suur võrkpallifänn pole, et igat mängu vaatama läheks, kuid mõnda huvitavamat hooaja jooksul võib-olla veel. Nt. juba järgmine nädal on ASZ-ga mängimas Toobali klubi. Poola liiga on see hooaeg märksa tasavägisem kui eelmistel, siis on olukord olnud Belchatowi ainulvalitsuse all, kuhu mõned nagu Rzeszow on suutnud natuke sekkuda. Nüüd on aga ZAK SA Kędzierzyn-Koźle avalikult deklareerinud, et soovib meistritiitlit endale ning hetkel on nad ka liiga liidrid. Nädalavahetusel sai nende võimu tunda ka ASZ, kes võõrsil neile 1-3 alistus. Kuna ise mängu ei näinud, ei oska selle kohta midagi öelda, kuid tundub, et iseloomustamiseks kõlbab blokist saadud punktide statistika, mis on 13-3 Kędzierzyn-Koźle (häälda "kendžiežõn-kožle") meeskonna kasuks.

meesmuiste
02.11.10, 01:35
tänud.

parem poola keelt ei püüagi hääldama hakata :D

a palju rahvast mängul oli? kõneldakse, et seal vaatab võrku päris palju inimesi.

priity
02.11.10, 12:13
tänud.

parem poola keelt ei püüagi hääldama hakata :D

a palju rahvast mängul oli? kõneldakse, et seal vaatab võrku päris palju inimesi.

Plusliga kodulehel (plusliga.pl) on osade mängude kohta andmed olemas, enda nähtud mängu kohta ütleks, et kusagil 3000 inimest. Traditsiooniliselt on aga suuremate vaatajate hulgaga Rzeszow, kuid näiteks Bydgoszczis oli viimasel mängul 5500 pealtvaatajat. Kuna Varssavis pole väidetavalt pikka aega (ise võin kinnitada, et vähemalt 2-3 aastat) olnud ühtegi medalinõudlejast meeskonda, siis ei ole varssavlased väga usinad mängul käia. Samas oli ASZ fännklubi kusagil 100-200 liikmeline ning lärmi tehti üsna usinasti. Tõsi, 50 Rzeszowi fänni tegid peaaegu sama häält.

priity
16.11.10, 00:59
Täna sai siis teleri vahendusel kaeda järjekordset AZS Politechnika Warszawa võõrsilmängu Wieluni meeskonnaga, mille Varssavi tiim 3:1 võitis. Üsna närviline mäng oli, Politechnika kaotas esimese seti 12:12 viigiseisult -16. Teine sett kindlalt Kreegi klubile, kolmas ka enam vähem kindlalt neile. Neljanda geimi otsustasid aga kohtunikud, kes kodumeeskonnale paar pirukat keerasid. Kreegil oli hea päev--lõpuks on hakanud tõsted talle ka tulema või teine võimalus, et vastas polnud korraliku blokkijat ja nii sai ta mitu korda päris tühja võrgu pealt palli maha vajutada. Mängu viimane punkt samuti tema löögist ning kokkuvõttes mängu MVP. Punkte tõid mõned meeskonnakaaslased rohkem (meeskonna tõsised staarid nagu Zbigniew Bartman ja Robert Prygiel), kuid 8 tõstest 6 punktiks löömine ning jätkuvalt ohtlikud pallingud tõid talle parima hinde. Politechnika tõusis nüüd tabelis 5 võidu ja 2 kaotusega teiseks, selles voorus ees veel mängud võõrsil tabeli eelviimase Kielce meeskonnaga ning 27.nov. kodus liiga liidri Belchatowi Skraga.

meesmuiste
16.11.10, 16:26
hei, tänud kokkuvõtte eest ;)

muidugi võis olla ka asi selles, et sidemängijal oli super päev ja suutis pidevalt võrgu tühjaks mängida :)

budu
23.11.10, 23:57
Tänu imelikele reeglitele siis Selver langes oma sarjast kahemängu kokkuvõttes 5-4 välja

ROOTSI KUNN
24.11.10, 00:31
Tänu imelikele reeglitele siis Selver langes oma sarjast kahemängu kokkuvõttes 5-4 välja
Kui ma ei eksi siis mingil aastal pääses Selver ise sama nipiga edasi.

lenc
24.11.10, 02:03
Kui ma ei eksi siis mingil aastal pääses Selver ise sama nipiga edasi.

Siis võideti kodus 3-0 ja kaotati võõrsil "normaalaeg" 0-3 enne kui kuldse geimiga ära võideti.

Maarek
24.11.10, 22:50
Kurb, aga sel aastal oli see reegel tõesti jabur.

Kokkuvõttes võideti geimidega 6-2, aga kuna mingid joped uue ja vinge reegli teinud, siis see ei koti miskit ja vaja ikka võõrsil "kuldne" geim mängida.
No sorry, aga sedaviisi see mäng küll populaarsemaks ei muutu poolehoidjaid juurde ei too :(

urmar
25.11.10, 00:36
Kurb, aga sel aastal oli see reegel tõesti jabur.

Kokkuvõttes võideti geimidega 6-2, aga kuna mingid joped uue ja vinge reegli teinud, siis see ei koti miskit ja vaja ikka võõrsil "kuldne" geim mängida.
No sorry, aga sedaviisi see mäng küll populaarsemaks ei muutu poolehoidjaid juurde ei too :(

No nii hull ikka ei olnud, geimid jäid lõpuks koos kuldsega 5:4 kaotaja kasuks.

Samas mõnes mõttes on selline reegel võrkpallis pinevuse säilitamiseks ainuvõimalik, kuna peale 3:0 piisanuks Selveril vaid avageimi võitu kordusmängus ja olekski mäng tehtud. Et pinevust lõpuni säilitada, on mindud sellist suht karmi teed.

dreyd
25.11.10, 12:08
milleks üldse geimid, mängigu nii et kes saab enne sott täis ja asi vask, iga 25 pealt vahetavad pooled. Kokkuvõttes võidab see kes saab kahe mängu pealt rohkem punne, kui võrdselt siis võõrsilmängu reegel.

Maarek
25.11.10, 12:13
No nii hull ikka ei olnud, geimid jäid lõpuks koos kuldsega 5:4 kaotaja kasuks.

Samas mõnes mõttes on selline reegel võrkpallis pinevuse säilitamiseks ainuvõimalik, kuna peale 3:0 piisanuks Selveril vaid avageimi võitu kordusmängus ja olekski mäng tehtud. Et pinevust lõpuni säilitada, on mindud sellist suht karmi teed.

Oops, numbris läksid natuke sassi :p

Pinev küll, aga selles mõttes äärmiselt jabur, et "kuldses" geimis on selge eelis kodus mängival meeskonnal. Ma isiklikult loodan siiralt, et selline kujul paremuse kindlaks tegemine kiiremas korras lõpetatakse.

priity
03.12.10, 14:49
Praegune süsteem on asja teise äärmusse viinud--enam ei oma esimene mäng mingit tähtsust (vanasti ei omanud teine mäng peale seda enam tähtsust kui ühel meeskonnal vajalik arv geime käes). Kui tahetakse pinget säilitad ka teiseks mänguks, siis võiks süsteem olla selline, et "kuldne geim" mängitakse siis kui
1) kas geimide suhe on võrdne
või
2) kui kaotusseisul olev meeskonnal oleks võimalik geimide suhe kahe mängu kokkuvõttes viigistada (e nt kui võõrsil kaotati 0:3 kuid kodus on seis 3:1).
Esimesel juhul oleks edasipääseje kuldse geimi võitja, kui teisel juhul kaotusseisus olev meeskond suudab kokkuvõttes seisu viigistada otsustaks edasipääseja geimides saavutatud punktide suhe.
Eks täpsustama peaks igasugu pisidetaile, et mis juhtub kui punktide suhe on võrdne jne, kuid üldiselt oleks taoline süsteem õiglasem e siis Selverile piisanuks peale 3:0 võitu 2:3 kaotusest edasipääsuks, kuid 1:3 puhul oleks pidanud veel kuldse geimi mängima.

urmar
05.01.11, 22:50
Peale tänast kaotust on Selveril võimalus sellest omapärasest süsteemist kasu lõigata.

Scarhead
13.01.11, 20:01
Täna TV6 pealt Selver- Beauvais Oise (Prantsusmaa). Mängu kommenteerivad Erik Lillo ja Rando Soome. Challenge Cupi kaheksandikfinaali korduskohtumine. Esimene kohtumine kaotati. Kui täna Selver võidab, siis mängitakse kuldne geim. Tuleb ära!

E: Mäng algab kell 19.45

ericbana
13.01.11, 22:30
Täna TV6 pealt Selver- Beauvais Oise (Prantsusmaa). Mängu kommenteerivad Erik Lillo ja Rando Soome. Challenge Cupi kaheksandikfinaali korduskohtumine. Esimene kohtumine kaotati. Kui täna Selver võidab, siis mängitakse kuldne geim. Tuleb ära!

E: Mäng algab kell 19.45

Ülikõva mäng Selverilt igatahes. Tambiti prantslased suht pikali.

Scarhead
13.01.11, 22:51
Tõsi, väga haarav mäng oli, peopesad hakkavad kätte kokku löömisest ka taastuma. Ei oodanud,et see nii kergelt kätte tuleb. Mul igaljuhul pole siiamaani selle kirutud kuldse geimi vastu midagi, oled tegija, siis võtad ka selle geimi ära.

Maarek
14.01.11, 12:17
Tõsi, väga haarav mäng oli, peopesad hakkavad kätte kokku löömisest ka taastuma. Ei oodanud,et see nii kergelt kätte tuleb. Mul igaljuhul pole siiamaani selle kirutud kuldse geimi vastu midagi, oled tegija, siis võtad ka selle geimi ära.

Minu hinnangul on selle kuldse geimi viga on see, et see mängitakse alati ühe osapoole koduväljakul, kellel on sellega selge eelis asi enda kasuks pöörata ning selle lühikese geimi puhul ei tohi tekkida nõrku kohti, sest asja enda kasuks pöörata tavaliselt enam eriti aega pole. Kui võõrsil kaotad 3-2, aga kodus paned kuivalt 3-0, siis ju punktiskoorist tegelikult selge, kumb on parem klubi, aga noh, las nad siis proovivad.
Tegija seda asja kuldse geimini ei lasegi ja võtab nii kodus kui võõrsil ära ;)

Ise nägin mängu kolmandast geimist ja ilus oli vaadata, et väljakul oleks olnud nagu üks tiim :) Kahjuks ei leidnud statistikat. Mis see Pašitski ründeprotsent lõpuks jäi?
Kuldses geimis küll kerge kartus korra tekkis, kui neljapunktine edu sulama hakkas, aga õnneks lahendati asi kiirelt koduklubi kasuks.

Naljaks oli see, et kui kommentaatorid rääkisid järgmisest vastasest kreeklastest, siis Keel jumala rahulikult väitis, et selleks saab Rumeenia klubi. Ei tea, kas oli temal lihtsalt käes valeinfo või oli nii kindel, et Rumeenia tiim ära võtab :p

Black Magic
14.01.11, 14:38
Kahjuks unustasin mängu vaadata, aga selline küsimus, et miks üldse kuldne geim mängiti? Kui Selver avamängu 1-3 kaotas ja teise mängu 3-0 võitis siis kokkuvõttes läheks edasi 4-3. Või onm süsteem muutunud?

Iceman
14.01.11, 14:45
süsteem on muutunud. Geimide võite enam ei arvestata. Ainult võitu ja kaotust ja kui võitude seis viigis 1:1 siis mängitakse kuldne geim.

Iceman
15.01.11, 02:59
Naljaks oli see, et kui kommentaatorid rääkisid järgmisest vastasest kreeklastest, siis Keel jumala rahulikult väitis, et selleks saab Rumeenia klubi. Ei tea, kas oli temal lihtsalt käes valeinfo või oli nii kindel, et Rumeenia tiim ära võtab :p

Eile levis mitmel pool uudis, nagu oleks Selveri järgmine vastane rumeenlaste Dej Unirea, kuid see oli Euroopa alaliidu ametnike kodulehel tehtud näpuviga.
http://sport.postimees.ee/?id=372512

Gallacher
15.01.11, 12:05
Ka minu arust see kuldne geim on väga totter reegel. Loodetavasti jalgpall seda üle ei võta - et võidad kodus 4:0, kaotad võõrsil 0:1 ning seejärel algab lisaaeg ja vajadusel penaltiseeria nullist peale.

priity
19.01.11, 12:52
Kajastame siis veel Kreegi tegemisi. Eile nähtud mäng Kielce meeskonnaga nimega "Fart" Politechnika kodusaalis. Veelkord sai kinnitust kusagilt kommentaarist läbi käinud ütlus, et Varssavi meeskond "võib võita kõiki, kuid samas kaotada ka kõikidele" näiteks siis kasvõi kaotus Toobali meeskonnale Olsztynis. Eeldatavalt nõrgema vastasega Kielcest jäädi peale võidetud avageimi tõsiselt hätta--teine geim kaotati koguni 15-25. Varssavlaste tõsted jäid madalateks, kui rünnak õnnestus blokist mööda lüüa oli Farti mees õiges kohas ehk siis vastane mängis kaitses ülihästi, üles toodi täiesti uskumatuid palle. Minu asjatundmatu pilgu läbi õnnestus Politechnikal mängu murrang siis tuua kui kolmandas geimis hakati rünnakul kasutama teist tempot. Siiski kaotati kolmas geim eduseisult 22-21 kui vastased said neli punkti järjest... Mängu lõpptulemus 3-2 varssavlaste kasuks oli pigem vastasvõistkonna teene--suur osa Politechnika punkte tuli tänu vastaste vigadele mitte enda poolt maha löödud pallidele. Ardo tegi oma asjad ära--3 punkti pallingust, samapalju blokist, miinuspoolele ehk see, et 17-st tõstest lõi ainult 6 punktiks, ent nii mõnigi tõste jäi liiga madalaks. Kuigi pealtvaatajaid oli seekord alla 2000 (mäng toimus teisipäeval kell 18) oli fiiling päris hea. Sajakonnale Varssavi fännile andis kõva lahingu u 30 Farti fänni, kelle peamiseks ergutushüüdeks oli "peer Kielcest". :)

meesmuiste
19.01.11, 13:25

a tänud kokkuvõtte eest ;)

Kasepats-Pidur
19.01.11, 16:26
Kreek ka naljamees. (http://sport.postimees.ee/?id=374473)

Radomis elasin tõelises getos. Tänaval küsisid poisid suitsu, õnneks oli pakk taskus. Raske öelda, mis minuga eitava vastuse korral oleks tehtud. Lõpuks saime nii headeks sõpradeks, et poisid kutsusid mind viina jooma.

dnb
27.03.11, 18:20
Praegu on Tartu-Pärnu mäng.
http://tipikas.tv/sport

Kommentaar on vast huvitavam kui mäng.

"Ta on nii lätlane, et tal on 7 varvast."

ericbana
27.03.11, 19:02
Viies geim käib 15 punktini, Selver on lahti kella 11-ni ja alkoholi müüakse kella 10-ni. Need on kolmpõhilist elutõde. :D

Need kommentaatorid annavad kogu võrkpallile uue leveli.

raz
27.03.11, 19:15
Need on küll üle prahi kommentaatorid.

"Mul tuli higi."
"Kuhu? Ei ära ütle, ära ütle, ma ei taha teada."

dnb
27.03.11, 19:23
Kommentaatorid Teet Koljal ja Rivo Vesik
Hääle järgi ei tundnud ära, aga eeldan, et see suurem naljahammas ei olnud Vesik?

"..servis nagu Chuck Norris. Ta ei löönud palli, vaid liigutas saali. Reeglites ei ole kirjas, et saali ei tohi liigutada, seega on see lubatud" vms.

SDK
27.03.11, 23:48
Kommentaatorid Teet Koljal ja Rivo Vesik
Hääle järgi ei tundnud ära, aga eeldan, et see suurem naljahammas ei olnud Vesik?

"..servis nagu Chuck Norris. Ta ei löönud palli, vaid liigutas saali. Reeglites ei ole kirjas, et saali ei tohi liigutada, seega on see lubatud" vms.

vastupidi, suurem naljahammas oli Seersant Sorru ise.

aga kui mängust rääkida, siis.... polegi midagi rääkida vist tglt. Pärnul suured plaanid edasiseks aga ega nad enne järgmist arengusammu ei astu, kui mõni vähemloetavam ja riskialtim side palgatakse. tglt ootakski väikese Toobali Pärnusse tulekut. või siis vana Toobalit karjääri lõpetama...:)

meesmuiste
05.04.11, 23:11
oijah Pärnu mängu oli valus vaadata. aga see Chuck Norrise ja saali liigutamise nali oli päris hea mu meelest :D

ROOTSI KUNN
10.09.11, 11:48
Kuigi täna mängib Eesti võrkpalli EM-il oma esimese mängu ja seda Venemaa vastu siis peab tõdema ,et huvi selle vastu on kergelt öeldes olematu . Ei mingit aziotaazi.Lihtsalt tühipaljas tõdemus ,et mängivad ja kõik. Jah jalgpalliga võrdlus on karm reaalsus.. Mingil määral on isegi kahju tublidest võrkpallurites on nad ju teist korda juba EM-il aga ,mis teha pojad ,kui see pole jalgpall siis võid kas või kümme korda sinna jõuda aga ikka ei paku sa suurt kellegile huvi. Jõuad jalgpallis EM-ile oled tegija ja tuntud terves Euroopas , teenid miljoneid raha ja paned meedia ja terve riigi endast rääkima .
Sellegi poolest edu meie võrkpalluritele ,kuigi minu poolest jäävad need mängud vaatamata lihtsalt huvipuudumisest.

budu
10.09.11, 17:08
No kuidas ei suudeta normaalselt servida?liiga palju lapslike vigu on alguses tehtud

nike
10.09.11, 17:18
Peale etv näeb ka siit http://www.lshunter.tv/index.php?option=com_lsh&view=lsh&event_id=61580&tid=205629&channel=0&tmpl=component&layout=popup&Itemid=327

Eesti fannid elavad hästi kaasa :)

budu
10.09.11, 17:22
Peale etv näeb ka siit http://www.lshunter.tv/index.php?option=com_lsh&view=lsh&event_id=61580&tid=205629&channel=0&tmpl=component&layout=popup&Itemid=327

Eesti fannid elavad hästi kaasa :)

kasu neist esialgu ei ole midagi olnud kuna meie omad oleks nagu algajad.

krissucool
10.09.11, 17:56
kasu neist esialgu ei ole midagi olnud kuna meie omad oleks nagu algajad.

Buduka ekspertanalüüs strikes again.
Esimesed 2 geimi eesti poolelt suhteliselt okei mäng, geimi lõppud kipuvad ära vajuma ainult.

Mõnuagent 007
10.09.11, 18:52
Müstiline turniir, kus kõige paremat infot hetkeseisu üle näeb Wikipediast. Ametlik koduleht suudab parasjagu ainult Sloveenia-Austria mängust edukalt tulemust näidata.

tauri3000
10.09.11, 21:13
Müstiline turniir, kus kõige paremat infot hetkeseisu üle näeb Wikipediast. Ametlik koduleht suudab parasjagu ainult Sloveenia-Austria mängust edukalt tulemust näidata.

Euroopa alaliidu kodukas on üpriski informatiivne: http://www.cev.lu/mmp/online/website/highlights/index_EN.html

dnb
10.09.11, 21:52
kuidas need alagrupist edasipääsemised on? Eestil mingigi võimalus on?

SDK
10.09.11, 21:53
kuidas need alagrupist edasipääsemised on? Eestil mingigi võimalus on?

Portugal kotti ja sõidame!

budu
11.09.11, 20:52
Kuigi mängida veel on aga hetkel tunne,et sellest EM-ist on tulemas üks turismireis.Krt loodame,et Tsehhide vastu ikka hakatakse ka asjalikumalt mängima
Aga no ikka nii palju lapslike vigu ei saa ju teha EM-il

rainis007
11.09.11, 22:03
Halloo, Esimene Tempo, kus Sa oled ? Ootame Sind riietusruumis. Kontakteeru A.Keelega nr-il 5******* !! Vajame Sinu kohalolekut hiljemalt homme kella neljaks kohaliku aja järgi !!

P.S kui võimalik, võta endaga kaasa ka Võitlus Vaim ja Mängu Isu !

budu
11.09.11, 23:06
Halloo, Esimene Tempo, kus Sa oled ? Ootame Sind riietusruumis. Kontakteeru A.Keelega nr-il 5******* !! Vajame Sinu kohalolekut hiljemalt homme kella neljaks kohaliku aja järgi !!

P.S kui võimalik, võta endaga kaasa ka Võitlus Vaim ja Mängu Isu !

Väga hästi öeldud!Eile oli Esimene Tempo kohalikus õllekas

SDK
12.09.11, 12:33
Mis esimest tempot see Toobal tänu sitale vastuvõtule 3 joone pealt tõstma peaks regulaarselt?

Aga jah, üldiselt on kõik näost valged ja jalust nõrgad. Serv ei ole käes, tõsted on võrgust eemal või liiga peal, blokk on laiali jne. Kõige suurem puudus on muidugi sellest Vennost, kes Hollandi ära lõhkus. Raske uskuda, et siin Portugali vastu mingi äkiline ümbersünd peaks sündima aga ehk tuleb võrdsem mäng vähemalt. Kuskil on mingi vint üle keeratud või keeramata jäetud...

metssiga
12.09.11, 13:01
esimese tempo meeste taha pole ka mu arust midagi jäänud,nemad on oma töö kenasti ära teinud ja statistika järgi punkte nii blokist, rünnakult, kui servist toonud. pigem on põhjused mujal. kui vaadata ikka venno protsenti, siis see on masendav ja kohati tekib küsimus, miks ta üldse seal platsil ringi tuiab, vaevalt et meresaar nii masendavalt jätkaks. aga ju keel veel loodab et tuleb mees august välja. sama nigel seis on muidugi pupartiga, aga temalt ei maksakski väga midagi oodata. pole kunagi silma paistnud suurte võitude toojana. tänaseks samuti mingeid lootusi ei hellita. eesti on olnud ilmselgelt rütmist väljas ja seda ühe ööga korda ajada on kuradima keeruline

urmar
12.09.11, 16:45
Tase on lihtsalt viletsam, muud midagi. Venemaa treener ütles ju otse välja, et olete viletsad (ise veel vabandas).

Kas see on nüüd esimest korda, kui see müstiline Koltsin täielikult abiks on? Ausalt öeldes ei saa ma aru, miks see Keel seda Koltsinit pidevalt ülistab. Imelik lihtsalt ja juba kontrollmängud näitasid, et varasemate aastate võidud asendusid kaotustega.

kympa10
12.09.11, 17:10
krt ahvid võtsid 8:6 seisult pildi ära :(

kellelgi mõnda striimi linki pole pakkuda?

ise vastan (http://www.oleoletv.com/watch/live/stream/online/free/tv/video/channel/feed/link/broadcast/vivo/gratis/p2p/4/september/12/2011/10/32/v-303322/estonia-portugal.html)

urmar
12.09.11, 17:12
Tänane mäng algas üpris ilusalt. Kui vastane nõrgem, siis tuleb meie tase ka ilmsiks. :)

SDK
12.09.11, 18:35
No hea meel on seekord oma sõnu süüa! :)

budu
12.09.11, 18:47
Tänane mäng algas üpris ilusalt. Kui vastane nõrgem, siis tuleb meie tase ka ilmsiks. :)

No ei saaks öelda,et Portugal nõrk oleks aga tänase mängu kohta võiks öelda:VÕRKPALL ON VÕRRATU!

meesmuiste
12.09.11, 19:15
sai täna lõpuks süvenenumalt võrku vaadatud. töö pärast esimese kahe matši kokkuvõtteid lugenud. siiani olin aru saanud, et ainult esimene tempo Muna (Kreek) isksuses oli mänginud, teised nina nokkinud. seega üleval oleva kriitika 1. tepo puhul oli natukene vbla liiast.

aga tänasesest. oli mõnus etendus.

Eriti tuleb täna kindlasti taas tänada Muna. Muna oli mees, kes sisuliselt üksi tõi Eestile esimese geimivõidu oma lõpu punktide ja serviga. Lihtsalt vedas meeskonda enda järel. Vahepeal oli juba peaaegu masekas, kui Portugal sai 6(!) punkti järjest. Jah, üks oli ebaõiglaselt saadud, ent enne saime ka meie ebaõiglaselt ühe.

Teiseks geimiks ärkas aga lõpuks talveunest Venno. Samuti sai Toobal tooballiku punktiga (side teine puude hani üle võrgu) sellise enesekindluse kätte, et lausa lust vaadata. Toobal pea koheselt tegi teise punkti kui teise puute mängis koguni kahe käega üle. Enesekindlus oli selline, et pani ka ühe löögi kohe varsti kvastu vastast punktist. Venno polnud aga peaaegu lööki, mis poleks maha jäänud. Vahepeal justkui lõi naelu maa sisse kinni. Kui veel Muna ja Nõmmik ka toetasid, siis oli hurraa täies hooas.

Õnneks jätkus seda hurraad ka kolmandasse geimi, kuigi hakkas tasapisi vähenema. Samuti sai Portugal oma kaitse ja bloki paremini tööle, ent õnneks eestlastel siiski kõik toimis. Oht korraks juba tekkis, et kas ikka veab välja kui alul kahega taha jäime, ent õnneks on meil maailmaklassi Venno, kellel koostöö Toobaliga järsku toimis. Samuti olid superabistajad - Muna, Nõmmik ja Pupart. Askot peab ka kiitma, kuigi tema peale mängimist vastased vältisid, sest teadsid, et ta on heas hoos.

Heameelt tegi, et Nõmmik on mängima hakanud. Viimasel hooajal Pärnu eest oli ta kohati hale vari oma parimatest päevadest. Näis kas mees on end uuesti leidmas. Ansamblist langes oma esitusega välja vaid ainult Pajusalu - kolm tõstet, ära ei suutnud lüüa, hiljem enam palli ei saanud. Samas blokipunkti sai kätte ja ses vallas suutis abistada.

Kokkuvõttes: Toobali-Venno supershow (no Toobali 3 punkti teises geimis olid lihtsalt maasikad), kus suurepärased rollitäitmised kõrvalosades tegid nii Muna (kõrvalosa Oscar!), Esna, Nõmmsalu kui Pupart. Supervärk! Eesti võrkpall on Euroopa 12-ne parima hulgas!

metssiga
12.09.11, 19:25
portugal siiski kehade poolest oli ilmselgelt teisest klassist võistkond, üks harv kord, kui olime ise pikemaks satsiks. mis aga ei tähenda, et kuidagi vähem väärtuslik võit. vastupidi, selg vastu seina võeti oma ära. igati tubli. mis tänast mängu puudutab, siis numbrid paberil olid juba võrkpalli mängu moodi. diagonaal tegi põhitööd(ikka kõva tõus vennolt eile 9 silma, täna 20!), nurgad toetasid vääriliselt( just pupart pani mulle suureks üllatuseks kõvasti juurde, nõmmsalu on ka eelmised mängud olnud plussmärgiga mees). keskelt eriti punkte ei tulnud, aga piisavalt siiski, et mängu loomulik tasakaal säilis. ka toobal tegutses täna palju palju kindlamalt ja kaks kena lüket olid selle vast efektseimaks tõestuseks, kuigi olulisem oli see et enam tõsted ei kõikunud nii palju. ainus mis ei meeldinud mängu juures oli need 3-4 tobedat palli mis lasti endale 6 tsooni maha hanitada. selliseid vigu saab ja peab vältima. siin ei maksa jutt 8 m ja 7 m meestest. see on enda teha kõik. aga... siiski väga kõva üles tulek eestilt. ma ei saaks selle urmari kriitikaga ka nõustuda et miks see koltsins seal on. natuke kui viitsid vaadata vanu mänge ja praeguseid siis näed ka mängupildi vahet. vihjena vaata kuidas meie blokeerijad löögisuundi kinni panevad näiteks või kuidas time outide ajal toobal koltsinsiga vestleb ja kuidas peale vestlust ka oma tõstet muudab. olulised pisiasjad, pluss ma ei tea aga olen suht kindel et ka servitaktika ja muu sellise valik tehakse tema nõuannete järgi.

noname
12.09.11, 21:42
Kas kuskilt mängu kordust saab vaadata? Magasin tänase mängu maha kahjuks