PDA

View Full Version : Võrkpalli ennustus



jazzjansa
27.09.02, 19:31
Proovin avada uut teemat \"Võrkpalli ennustus 2002/2003 \"
Ennustamine on lihtne:
1.Kui ennustad õigesti nii võitja kui ka tulemuse,saad 2p.
2.Kui ennustad õigesti võitja,aga eksid tulemuses, saad 1p.
3.ennustades mõlemad valesti saad 0p.
Edu teile kõigile

Esimene voor jäi küll vahele aga pole midagi
I VOOR:
Võru Vk vs. ESS Pärnu VK
TTÜ Viljandi vs. Tartu pere Leib Cibus
Audentes/Hermann vs. Sylvester

:õnnelik: :õnnelik:

Hellik
27.09.02, 19:43
Kuule jazzjansa, sa oled suutnud tänase päeva jooksul teha juba ligi 50 postitust, äkki võtaksid pisut hoogu maha?! või on sul kavas saada Guinnessi raamatusse ???

Martin
27.09.02, 19:55
Ja kaks hüppavat elukat on nüüd välja vahetatud kahe keerleva vastu?

Jeeeezzzz, mingi piiritunnetus võiks ju ikka olla....

asdf
27.09.02, 20:49
Originally posted by jazzjansa

Esimene voor jäi küll vahele aga pole midagi
I VOOR:
Võru Vk vs. ESS Pärnu VK
TTÜ Viljandi vs. Tartu pere Leib Cibus
Audentes/Hermann vs. Sylvester

:õnnelik: :õnnelik:

Väga vastuoluline jutt sul! \"Esimene voor jäi vahele\" ja siis tuleb, \"I VOOR\".
Kui mõtled esimest ennustusvooru, siis nii räägigi! Paha ei teeks ka see kui sa oleks mängude kuupäevad kirjad pannud :doh:
Niisiis, teine voor (esimene ennustusvoor):
29.09.02 Kuldre PK 15.00 Võru VK - ESS Pärnu VK
29.09.02 Viljandi SH 16.00 TTÜ/Viljandi - Tartu Pere Leib/Cibus
29.09.02 Keila Tervisekeskuse SH 16.00 Audentes/Hermann - Sylvester

Minu ennustus oleks:
Võru VK 0:3 ESS Pärnu VK
TTÜ/Viljandi 0:3 Tartu Pere Leib/Cibus
Audentes/Hermann 1:3 Sylvester

:)

resorte
27.09.02, 20:54
Võru VK 0:3 ESS Pärnu VK
TTÜ/Viljandi 0:3 Tartu Pere Leib/Cibus
Audentes/Hermann 3:0 Sylvester

vot nii:P

jazzjansa
27.09.02, 22:07
Sorry.Eks ta algaja asi ole.Püüan tulevikus olla tähelepanelikum.Tänan et otsa lahti tegite.Vist võiks ka ise ennustada:
Võru VK vs. ESS Pärnu VK 0:3
TTÜ Viljandi vs. Tartu Pere Leib Cibus 0:3
Audentes/Hermann vs. Sylvester 3:1

Samuti püüan edaspidi asjalikumaid kirju kirjutada(teemadest millega ma olen kursis).

asdf
29.09.02, 21:15
Tänased tulemused:
Võru VK - ESS Pärnu VK 0:3 (-17, -14, -20)
TTÜ/Viljandi - Tartu Pere Leib/Cibus 0:3 (-16, -13, -17)
Audentes/Hermann - Sylvester 1:3 (26, -20, -23, -19)

Ennustusvõistluse kokkuvõte peale esimest ennustusvooru:
1. asdf 6p
2-3. Totti 4p
2-3. jazzjansa 4p

Järgmine voor 10.oktoober:
Pärnu Rabahall 19.00 ESS Pärnu VK - TTÜ/Viljandi
Audentese SH 18.00 Audentes/Hermann - Tartu Pere Leib/Cibus
Kalevi Spordihall 18.30 Sylvester - Kaubaliinid/Aeroc

Ennustage! :õnnelik:

Tembu
30.09.02, 13:24
Küsimus seltsimees jazzjansale: kas sa ise ei kavatsegi tabelit pidada? Kui jah,siis miks sa seda siiani teinud pole, ja kui ei,siis millistel kaalutlustel jätad selle teiste teha?

dreyd
30.09.02, 13:24
kui ma siit maksi ei saa(võitjate osas), siis rohlem ei ennusta:D

Järgmine voor 10.oktoober:
Pärnu Rabahall 19.00 ESS Pärnu VK - TTÜ/Viljandi 3:1
Audentese SH 18.00 Audentes/Hermann - Tartu Pere Leib/Cibus 1:3
Kalevi Spordihall 18.30 Sylvester - Kaubaliinid/Aeroc 3:0

resorte
30.09.02, 18:38
10.oktoober:


Pärnu Rabahall 19.00 ESS Pärnu VK - TTÜ/Viljandi 3:1
Audentese SH 18.00 Audentes/Hermann - Tartu Pere Leib/Cibus 1:3
Kalevi Spordihall 18.30 Sylvester - Kaubaliinid/Aeroc 3:0

asdf
30.09.02, 18:41
Originally posted by tembuu


Küsimus seltsimees jazzjansale: kas sa ise ei kavatsegi tabelit pidada? Kui jah,siis miks sa seda siiani teinud pole, ja kui ei,siis millistel kaalutlustel jätad selle teiste teha?
Eh, ole mureta ;) Küll ma selle tabeliga mässan :) :õnnelik:

jazzjansa
01.10.02, 19:35
Kahkuks ei olnud võimalik sellel ajal arvutis viibida.Edaspidi üritan selleks ajaks arvuti vabastada.
Minu ennustus oleks järgmine(teine ennustusvoor):
ESS Pärnu VK vs. TTÜ Viljandi 3:0
Audentes/Hermann vs. Tartu Pere Leib/Cibus 0:3
Sylvester vs. Kaubaliinid/Aeroc 3:0

Kuna neljas mänguvoor toimub(13.10)kohe pärast kolmandat mänguvooru,siis panen ka kolmanda ennustusvooru üles:
Viljandi Spordihoone kell 16.00- TTÜ Viljandi vs. Võru VK
Keila Tervisekeskuse Spordihoone kell 17.00-Audentes/Hermann vs. ESS Pärnu VK
Rakvere Põhikool kell 17.00-Kaubaliinid/Aeroc vs. Tartu Pere Leib/Cibus

Edu kõigile ennustajatele

argo
04.10.02, 13:56
Järgmine voor 10.oktoober:
Pärnu Rabahall 19.00 ESS Pärnu VK - TTÜ/Viljandi 3:0
Audentese SH 18.00 Audentes/Hermann - Tartu Pere Leib/Cibus 2:3
Kalevi Spordihall 18.30 Sylvester - Kaubaliinid/Aeroc 3:1

eston maravilha
04.10.02, 14:05
mõttetu.......

asdf
04.10.02, 21:40
Minu ennstus oleks selline:
Pärnu Rabahall 19.00 ESS Pärnu VK - TTÜ/Viljandi 3:0
Audentese SH 18.00 Audentes/Hermann - Tartu Pere Leib/Cibus 0:3
Kalevi Spordihall 18.30 Sylvester - Kaubaliinid/Aeroc 3:0

asdf
11.10.02, 01:13
Tänased tulemused:
Neljapäev, 10.10

Sylvester - Kaubaliinid/Aeroc
3:0 (15, 21, 6),

Audentes/Hermann - Tartu Pere Leib/Cibus
1:3 (-17, -14, 22, -16)

ESS Pärnu VK - TTÜ/Viljandi
3:0 (17, 11, 16)

Ennustusvõistluse 2. voor:
dreyd - 5p
Totti - 5p
jazzjansa - 5p
asdf - 5p
argo - 4p

Ennustusvõistlus peale 2. vooru:
1. asdf 11p
2-3. Totti ja jazzjansa 9p
4. dreyd 5p
5. argo 4p

Järgmine ennustusvoor -
Mängud toimuvad 13.oktoober:

Viljandi Spordihoone kell 16.00- TTÜ Viljandi vs. Võru VK
Keila Tervisekeskuse Spordihoone kell 17.00-Audentes/Hermann vs. ESS Pärnu VK
Rakvere Põhikool kell 17.00-Kaubaliinid/Aeroc vs. Tartu Pere Leib/Cibus

Edu kõigile ennustajatele :)

argo
11.10.02, 01:51
KLE jazzjansa kui viitsid võiksid siia ka riputada ja pidevalt uuendada ka tabeli seisu.
Muidu, mis teed on kiidu väärt. Kahju, et see käib jalka fännide silme all. Äkki tead ka võrkpalli mingit lehekülge.(korralikku). NAGU NÄITEKS SOCCERNET!> see ju igati norm.
:D

jazzjansa
11.10.02, 01:51
Tänan et tabeli ära tegid,aga teinekord jäägu ikka iga mees oma karjamaale või mis?

Minu ennustus(kolmas ennustusvoor)
Viljandi Spordihoone kell 16.00- TTÜ Viljandi vs. Võru VK 3:1
Keila Tervisekeskuse Spordihoone kell 17.00- Audentes/Hermann vs. ESS Pärnu VK 0:3
Rakvere Põhikool kell 17.00- Kaubaliinid/Aeroc vs. Tartu Pere Leib/Cibus 0:3

asdf
11.10.02, 02:00
Originally posted by argo


KLE jazzjansa kui viitsid võiksid siia ka riputada ja pidevalt uuendada ka tabeli seisu.
Muidu, mis teed on kiidu väärt. Kahju, et see käib jalka fännide silme all. Äkki tead ka võrkpalli mingit lehekülge.(korralikku). NAGU NÄITEKS SOCCERNET!> see ju igati norm.
:D

Kõik, mis puudutab võrkpalli leiad siit - www.evf.ee

argo
11.10.02, 02:02
Need mängud on kindlasti oodatud. Mina pakun välja sellised tulemused, kuigi neid mänge ette ei tea. Teistele aga palju edu!

TTÜ Viljandi vs. Võru VK 2:3
Audentes/Hermann vs. ESS Pärnu VK 2:3
Kaubaliinid/Aeroc vs. Tartu Pere Leib/Cibus 2:3

jazzjansa
11.10.02, 02:04
Eesti meistriliiga Schenker tabeliseis:
1. Sylvester 3 3 0 9:1 6
2. Tartu Pere Leib/Cibus 3 3 0 9:1 6
3. ESS Pärnu VK 2 2 0 6:0 4
4.Audentes/Hermann 3 1 2 5:6 4
5.TTÜ/Viljandi 3 0 3 0:9 3
6.Kaubaliinid/Aeroc 2 0 2 0:6 2
7.Võru VK 2 0 2 0:6 2

Uudiseid Eesti võrkpalli elu kohta leiad aadressilt:www.evf.ee

Praegust on Argentiinas käimas Võrkpalli MM. Selgunud on poolfinalistid.Nendeks meeskondadeks on: Venemaa vs Prantsusmaa
Brasiilia vs Jugoslaavia
Veerandfinaalides pidid kaotuse vastu võtma võõrustajad argentiinlased, valitsevad maailmameistrid itaallased, suurüllatajad kreeklased ja turniiril head mängu näidanud portugallased. Edu kõigile meeskondadele, aga ma arvan ,et tänavuse MM-i peaks võitma JUGOSLAAVIA..

argo
11.10.02, 02:06
Mis te sellest rahvaliigast arvate? Ja kas ise ka kusagil mängite?

asdf
11.10.02, 02:33
Originally posted by argo


Mis te sellest rahvaliigast arvate? Ja kas ise ka kusagil mängite?

Rahvaliiga idee on väga hea muidugi! Kindlasti populariseerib see võrkpalli Eestis :)
Ise selles liigas kaasa ei mängi, kuna mängin Tartumaa esimeses liigas ja teatavasti litsentsiga võrkpallurid Rahvaliigat ei saa mängida.

jazzjansa
11.10.02, 02:41
Originally posted by argo


Mis te sellest rahvaliigast arvate? Ja kas ise ka kusagil mängite?

Oli plaan minna koos sõpradega Rahvaliigasse mängima.Aga siis hüppasid kaks meest alt ära ning asi jäi meeste vähesuse tõttu katki.Kahju,oleks väga tahtnud seal osaleda ning seda liigat lammutada.

argo
11.10.02, 02:43
Ise selles liigas kaasa ei mängi, kuna mängin Tartumaa esimeses liigas ja teatavasti litsentsiga võrkpallurid Rahvaliigat ei saa mängida.
Kahju. lootsin, et pealinnas kusagil, sest kuna tahax ka mängida siis ei tea veel täpselt kuhu pöörduda, sest olen siin alles kuu olnud. ja muidugi see on tore, et mängid.:õnnelik:
Ise ma ple mingi suurem asi mängija ega ka pikkust (u.187) võrkpalluri moodi aga ikkagi tahaks saada treenerit ja mingil turniiril kaasa lüüa. Aga selleks pean leidma mõne inimese kes nagu aitaks sel teemal. JA koolis ka, kus krt käin, võrku ei harrastata.:viha:

argo
11.10.02, 02:46
Originally posted by jazzjansa



Originally posted by argo


Mis te sellest rahvaliigast arvate? Ja kas ise ka kusagil mängite?

Oli plaan minna koos sõpradega Rahvaliigasse mängima.Aga siis hüppasid kaks meest alt ära ning asi jäi meeste vähesuse tõttu katki.Kahju,oleks väga tahtnud seal osaleda ning seda liigat lammutada.

Aga kas siis on hilja juba. nad praegu ju reklaamivad kõvasti seda registreerimist. JA kus üldse tahtsite siis üritada?

jazzjansa
11.10.02, 02:51
Võiksid pöörduda Audentese spordikooli juurde.Äkki on neil mingi grupp \"mitte tegijatele\".Kui oled asjast huvitatud,siis sa leiad kindlasti endale võistkonna.
Ise mängin jalgpalli,aga vahetevahel saab ka sõpradega võrku mängitud(Sealt tuli ka mõte minna Rahvaliigasse).Ma pole eriline jalgpallur(kümne palli süsteemis kehvapoolne kolm),aga võrguga oleks nüüd natuke hilja alustad.Pikkust mul peaks jaguma(195cm.).See ju ideaalne esimese tempo ründaja pikkus.Kui hakkaks nüüd kiirelt/kõvasti trenni tegema,siis paari aastaga peaks Eivole/Meresaarele mängutasemelt järgi jõudma.

jazzjansa
11.10.02, 02:54
Oli tõesti plaan minna,aga kuna kaks meest hüppasid alt ära, jäi/jääb minek katki.Me ei leidnud neile asendajaid(tegelikult ei otsinudki).Minu arust peaks Rahvaliiga juba osaliselt käima või kuidas täpsemalt on?

argo
11.10.02, 03:22
Vou 195. Oleks ma nii pikk. teex natu trenni (jõu ma mõtlen) ja müttaks nagu tõesti Meresaar või mõni teine korralik ründaja.
See, et kas juba käivad, ma ei oska täpselt öelda. No eks see oleneb piirkonnast ka. Minu kodukohas (Valgamaa, praegu siis TAllinn) pole küll veel alanud ja ma arvan, et ei kihutataks ka kedagi minema kui mõni tahaks veel registreerida. Aga nt Tartu (oled vist sealt) seal kindlasti jagub neid võistkondi küllaga ja kehtib arvatavasti ütlus:kes ees see mees!
Aga see Audentese varjant, arvan, et seal ei olegi natu nõrgemaid aga no eks ma uurin ja üritan äkki leida ka midagi taskukohasemat, thanx sellegi poolest.:õnnelik: :õnnelik:

Raix
11.10.02, 13:02
Originally posted by jazzjansa
Oli tõesti plaan minna,aga kuna kaks meest hüppasid alt ära, jäi/jääb minek katki.Me ei leidnud neile asendajaid(tegelikult ei otsinudki).Minu arust peaks Rahvaliiga juba osaliselt käima või kuidas täpsemalt on?

rahvaliiga algab 1. novembrist ning kestab kuni 31. märtsini...


Originally posted by jazzjansa
Kui hakkaks nüüd kiirelt/kõvasti trenni tegema,siis paari aastaga peaks Eivole/Meresaarele mängutasemelt järgi jõudma.

nalja teed vä? paar aastat = 10 aastat, et selliseni tasemeni jõuda, ega see ei ole lihtsalt selline mäng, et puraki täie jõuga mahalüüa lootes ainult oma pikkusele!!

jyriöö
11.10.02, 17:34
Originally posted by jazzjansa


Kui hakkaks nüüd kiirelt/kõvasti trenni tegema,siis paari aastaga peaks Eivole/Meresaarele mängutasemelt järgi jõudma.

Mul tuli kohe selle 217cm pika noore korvpalluri Purasoni pilt ette, kellest paar nädalat tagasi Pealtnägijas lugu oli. See on see vend, kes kuskilt metsast üles korjati ja kossu mängima panna tahetakse ning kellega Kullamäe Läti koondist hirmutab. Päris koom oleks jazzjansat niiviisi võrguplatsil kakerdamas näha :D

jazzjansa
11.10.02, 19:21
Originally posted by jyrioo



Originally posted by jazzjansa


Kui hakkaks nüüd kiirelt/kõvasti trenni tegema,siis paari aastaga peaks Eivole/Meresaarele mängutasemelt järgi jõudma.

Mul tuli kohe selle 217cm pika noore korvpalluri Purasoni pilt ette, kellest paar nädalat tagasi Pealtnägijas lugu oli. See on see vend, kes kuskilt metsast üles korjati ja kossu mängima panna tahetakse ning kellega Kullamäe Läti koondist hirmutab. Päris koom oleks jazzjansat niiviisi võrguplatsil kakerdamas näha :D

Kas siis enam midagi ei või öelda?Kohe võetakse kõike tõsiselt mida ütled.Kas siin foorumis on siis kõik pessimistid?

asdf
11.10.02, 20:31
Olete te segased? Selleks, et Eesti tipptasemele jõuda läheb vaja oma 10 aastat korraliku trenni ja annet selle ala peale! See asi ei ole nii lihtne! Ma olen peaaegu 7 aastat trennis käinud ja usun, et tean, mida räägin :deemon:

asdf
12.10.02, 21:56
Minu ennustus kolmanda ennustusvooru kohta:
TTÜ Viljandi vs. Võru VK 1:3
Audentes/Hermann vs. ESS Pärnu VK 0:3
Kaubaliinid/Aeroc vs. Tartu Pere Leib/Cibus 0:3

asdf
13.10.02, 23:30
Kus on jazzjansa lubatud kokkuvõtted? :doh: Mängud ammu läbi ju..
Igatahes, tänased mängud:
TTÜ/Viljandi 3:2 Võru VK
Rakvere Kaubaliinid/Aeroc 0:3 Tartu Pere Leib/Cibus
Audentes/Hermann 0:3 ESS Pärnu VK
:)
Järgmise mängud toimuvad 17.oktoobril:
Võru SH 18.00 Võru VK - Audentes/Hermann
Pärnu Rabahall 19.00 ESS Pärnu VK - Kaubaliinid/Aeroc
TÜ SH 19.00 Tartu Pere Leib/Cibus - Sylvester

jazzjansa
14.10.02, 00:20
Sorry väikese viivituse pärast.
Tänased tulemused:
TTÜ/Viljandi vs Võru Vk 3:2
Audentes/Hermann vs ESS Pärnu VK 0:3
Kaubaliinid/Aeroc vs Tartu Pere Leib/Cibus 0:3

Tabeliseis:
1.asdf 15 punkti
2. jazzjansa 14 punkti
3. totti 9 punkti
4. argo 6 punkti
5. dreyd 5 punkti


Neljas ennustusvoor:
17.10.02 Võru SH 18.00 Võru VK vs AudentesHermann
17.10.02 Pärnu Rabahall 19.00 ESS Pärnu VK vs Kaubaliinid/Aeroc
17.10.02 TÜ SH 19.00 Tartu Pere Leib/Cibus vs Sylvester

Viies ennustusvoor:
20.10.02 Keila Tervisekeskuse SH 17.00 Audentes/Hermann vs TTÜ/Viljandi
20.10.02 Rakvere Põhikool 17.00 Kaubaliinid/Aeroc vs Võru VK
20.10.02 Kalevi Spordihall 16.00 Sylvester vs ESS Pärnu VK


Eesti Meistriliiga Schenker septembrikuu parimad mängijad:
1. Eivo Žuravljov - Kaubaliinid/Aeroc (18 punkti)
2. Argo Meresaar - ESS Pärnu VK (15)
3. Aivis Eida - ESS Pärnu VK (13)
4. Janis Sirelpuu - Tartu Pere Leib/Cibus (12)
5.-6. Avo Keel - ESS Pärnu VK (9)
5.-6. Andris Kruminš - Tartu Pere Leib/Cibus (9)

Sellega seoses oleks mul ettepanek teha lisaküsimus.Küsimus oleks järgnev.
KES TULEB MEISTRILIIGA OKTOOBRIKUU PARIMAKS MÄNGIJAKS? Küsimuse õigesti vastamise korral teenid kolm lisapunkti.Kui tahad minna riskile ning teenida punkte topelt ,pead ennustama kuu kaks parimat mängijat(õiges järjekorras).Kui üks on õige ,aga teine vale,siis sellegipoolest pead sa suu punktidest puhtaks pühkima.

Edu kõigile ennustajatele.Parima mängija nimetamise tähtaeg on 31 oktoober kell 23.59.

jazzjansa
14.10.02, 00:44
Tabeliseis pärast tänaseid mänge:
1.Tartu Pere Leib/Cibus 4=4-0 12:1 8p.
2.ESS Pärnu VK 3=3-0 9:0 6p.
3.Sylvester 3=3-0 9:1 6p.
4.Audentes/Hermann 4=1-3 5:9 5p.
5.TTÜ/Viljandi 4=1-3 3:11 5p.
6.Võru VK 3=0-3 2:9 3p.
7.Kaubaliinid/Aeroc 3=0-3 0:9 3p.

jazzjansa
14.10.02, 00:51
Minu ennustus oleks järgnev(Neljas ennustusvoor):
17.10.02 Võru SH 18.00 Võru VK vs AudentesHermann 1:3
17.10.02 Pärnu Rabahall 19.00 ESS Pärnu VK vs Kaubaliinid/Aeroc 3:0
17.10.02 TÜ SH 19.00 Tartu Pere Leib/Cibus vs Sylvester 3:1

asdf
17.10.02, 18:43
Tänased mängud:
Võru VK vs AudentesHermann 0:3
ESS Pärnu VK vs Kaubaliinid/Aeroc 3:0
Tartu Pere Leib/Cibus vs Sylvester 3:1

:uni:

jazzjansa
18.10.02, 00:48
Tänased tulemused meistriliigast:
Võru SH kell 18.00 Võru VK vs Audentes- Hermann 0:3
Pärnu Rabahall kell 19.00 ESS Pärnu VK vs Kaubaliinid/Aeroc 3:0
TÜ SH kell 19.00 Tartu Pere Leib/Cibus vs Sylvester 3:1

asdf
18.10.02, 01:32
jazzjansa, kus ennustuse kokkuvõte on? :)
Igatahes peaks olema seis, et mul nüüd peale nelja vooru 21 punkti, jazzjansal teisena 19 punkti ja siis tulevad teised..
:õnnelik:

jazzjansa
18.10.02, 19:33
Tabelisseis peaks olema järgmine:
Tabeliseis:
1.asdf 15+6= 21 punkti
2. jazzjansa 14+5= 19 punkti
3. totti 9+0= 9 punkti
4. argo 6+0= 6 punkti
5. dreyd 5+0= 5punkti


Viies ennustusvoor:
20.10.02 Keila Tervisekeskuse SH 17.00 Audentes/Hermann vs TTÜ/Viljandi
20.10.02 Rakvere Põhikool 17.00 Kaubaliinid/Aeroc vs Võru VK
20.10.02 Kalevi Spordihall 16.00 Sylvester vs ESS Pärnu VK

Ennustage.

jazzjansa
18.10.02, 19:34
Viies ennustusvoor:
20.10.02 Keila Tervisekeskuse SH 17.00 Audentes/Hermann vs TTÜ/Viljandi 3:0
20.10.02 Rakvere Põhikool 17.00 Kaubaliinid/Aeroc vs Võru VK 2:3
20.10.02 Kalevi Spordihall 16.00 Sylvester vs ESS Pärnu VK 0:3

asdf
19.10.02, 21:30
Minu ennustus:
Audentes/Hermann vs TTÜ/Viljandi 3:0
Kaubaliinid/Aeroc vs Võru VK 1:3
Sylvester vs ESS Pärnu VK 0:3

Tooks vahelduseks siia ära ka võrkpalli meistriliiga tabeli:
1. Tartu Pere Leib/Cibus 5 mängu/5 võitu geimide suhe 15:2
2. ESS Pärnu VK 4/4 12:0
3. Sylvester 4/3 10:4
4. Audentes/Hermann 5/2 8:9
5. TTÜ/Viljandi 4/1 3:11
6. Võru VK 4/0 2:12
7. Rakvere Kaubaliinid/Aeroc 4/0 0:12

asdf
21.10.02, 02:07
niisiis..järjekordne voor sai läbi. Tulemused:

Sylvester – ESS Pärnu VK
1:3 (19, -19, -17, -17)

Kaubaliinid/Aeroc – Võru VK
0:3 (-22, -23, -20)

Audentes/Hermann – TTÜ/Viljandi
3:1 (14, 29, -20, 19)

Ennustusvõistluse seis:
1.asdf 25 punkti
2. jazzjansa 23 punkti
3. totti 9 punkti
4. argo 6 punkti
5. dreyd 5punkti

jazzjansa
21.10.02, 20:34
tabeliseis:
1.ESS Pärnu VK 5mängu/5võitu geimide suhe 15:1
2.Tartu Pere Leib/Cibus 5/5 15:2
-------------------------------------------------------------
3.Sylvester 5/3 11:7
4.Audentes/Hermann 6/3 11:10
5.Võru VK 5/1 5:12
6.TTÜ/Viljandi 5/1 4:14
--------------------------------------------------------------
7.Rakvere Kaubaliinid/Aeroc 5/0 0:15

Järgmised mängud:
31.10.02 Viljandi Spordihoone kell 18.30 TTÜ/Viljandi vs Kaubaliinid/Aeroc
31.10.02 Võru SH kell 18.00 Võru VK vs Sylvester
31.10.02 Pärnu Rabahall kell 19.00 ESS Pärnu VK vs Tartu Pere Leib/Cibus

*Koos mängu ennustusega palun saata ka sinu ennustus kuu parimast mängijast(Juhendi leiad eestpoolt).

jazzjansa
21.10.02, 20:39
Asdf,sa tegid arvutusel väikese vea.Nimelt kogusime me mõlemad viimatise vooruga kolm mitte neli punkti nagu sina väidad.
Ennustusvõistluse seis:
1.asdf 21+3=24 punkti
2. jazzjansa 19+3=22 punkti
3. totti 9+0=9 punkti
4. argo 6+0=6 punkti
5. dreyd 5+0=5 punkti

Ennustage

asdf
21.10.02, 20:59
Originally posted by jazzjansa


Asdf,sa tegid arvutusel väikese vea.Nimelt kogusime me mõlemad viimatise vooruga kolm mitte neli punkti nagu sina väidad.

Tunnistan vea omaks :)

jazzjansa
21.10.02, 21:44
Minu ennustus:
31.10.02 Viljandi Spordihoone kell 18.30 TTÜ/Viljandi vs Kaubaliinid/Aeroc 3:0
31.10.02 Võru SH kell 18.00 Võru VK vs Sylvester 0:3
31.10.02 Pärnu Rabahall kell 19.00 ESS Pärnu VK vs Tartu Pere Leib/Cibus 3:1

Kuu parima mängija ennustus:
Argo Meresaar (ESS Pärnu VK)

asdf
26.10.02, 02:27
Minu ennustus:
31.10.02 TTÜ/Viljandi vs Kaubaliinid/Aeroc 3:0
31.10.02 Võru VK vs Sylvester 0:3
31.10.02 ESS Pärnu VK vs Tartu Pere Leib/Cibus 1:3

Kuu parima mängija:
Argo Meresaar (ESS Pärnu VK)

Mõned päevad veel aega mängudeni..äkki veel muudan ennustust..eks näis :)

jazzjansa
26.10.02, 03:38
Kuna sõidan järgmisel nädalal maale,polemul võimalik arvutit kasutada.Seetõttu ennustan ühe vooru ette.
03.11 Keila Tervisekeskuse SH kell 17.00 Audentes- Hermann vs Kaubaliinid/Aeroc 3:0
03.11 Viljandi Spordihoone kell19.00 TTÜ/Viljandi vs Sylvester 0:3
03.11 Võru SH kell 15.00 Võru VK vs Tartu Pere Leib/Cibus 0:3

jazzjansa
26.10.02, 03:39
Kuna sõidan järgmisel nädalal maale,polemul võimalik arvutit kasutada.Seetõttu ennustan ühe vooru ette.
03.11 Keila Tervisekeskuse SH kell 17.00 Audentes- Hermann vs Kaubaliinid/Aeroc 3:0
03.11 Viljandi Spordihoone kell19.00 TTÜ/Viljandi vs Sylvester 0:3
03.11 Võru SH kell 15.00 Võru VK vs Tartu Pere Leib/Cibus 0:3

asdf
31.10.02, 15:51
Nii..täna siis vooru põnevuskohtumine Tartu ja Pärnu vahel :) Sõidan ise nüüd 3-4 päevaks Pärnusse ;) Seega teen ennustuse ka järgmise vooru kohta ära :)

03.11 kell 17.00 Audentes- Hermann vs Kaubaliinid/Aeroc 3:0
03.11 kell 19.00 TTÜ/Viljandi vs Sylvester 0:3
03.11 kell 15.00 Võru VK vs Tartu Pere Leib/Cibus 0:3

asdf
03.11.02, 16:11
Home at last..:)
Eelmine voor kujunes suhteliselt üllatuslikuks - Rakvere Kaubaliinid / Aeroc sai oma esimese võidu. 3:2 alistati TTÜ/Viljandi. Esimesed kaks geimi võitsid Rakvere mängijad 25:21. Kolmas ning neljas geim läksid Viljandile 26:24 ja 25:23. Viimane geim läks enamuses TTÜ/Viljandi kehva kaitsemängu nahka ja Aerocil õnnestus esimene võit võtta - 11:15 viimane geim :)

Järgmine üllatus sündis Võrus. Enne mängu ennustati kerget 3:0 võitu Sylvesterile, kuid juba esimene geim näitas, et Võru VK on mänguks väga hästi häälestatud - esimene geim 25:23 Võrule. Edasine mäng oli tasavägine, kuid otsustavate punktide mängimisel olid Sylvesteri mängijad paremad. Teine geim 25:14, kolmas 25:20 ja neljas 25:21 Sylvesterile - kogu mäng 3:1.

Vooru põnevuskohtumine toimus Pärnus. Seal kohtusid kaks viimaste aastate parimat võistkonda Eesti meistrivõistlustel - Pärnu ja Tartu.
Esimeses kahes geimis ei saanud Tartu oma mängu üldse käima ja Pärnu noppis kindlad geimivõidud 25:16 ja 25:18.
Kolmandas geimis vahetas Tartu sisse kogenud 1. tempo ründaja Rando Soome, Marek Pihlak nihkus nurgaründajaks ning Priit Luik jäi pingipoisiks. See vahetus tõi edu. Tartu domineeris geimi seisuni 16:15. Siis läks Pärnu ette 17:16. Seisul 24:22 oli Pärnul suurepärane võimalus mäng lõpetada, kuid Raimo Pajusalu lõi Tartu kehvast vastuvõtust võrgu kohale tulnud palli lüües käe võrku - 24:23. Seejärel servis Marek Pihlak 3 peaaegu ässpalli ja geimivõit läks Tartule 26:24.
Neljandas geimis klappis Tartu koostöö hästi ja geim võideti lihtsalt 25:18.
Viiendas geimis oli seis 10:10 kui Argo Arak eksis serviga. Pärnu ees 11:10. Pajusalu blokist kasvas edu 12:10-le. Seejärel võrdsustas seisu Rando Soome võimas mäng - 14:14. Nõmmsalu edukas ründelöök viis Pärnu ette 15:14. Servima läks Raimo Pajusalu. Serv läks õnnega pooleks võrgupuutest üle võrgu ning maandus kättesaamatult Tartu võrguesisele - geim 16:14, kogu mäng 3:2 ja esimese ringi võit ESS/Pärnu VK-le.

Ennustusvõistlusel oli esimene selline voor, kus punkte lisandus väga vähe.
Kokkuvõttes peaks seis olema selline:
1.asdf 25 punkti
2. jazzjansa 24 punkti
3. totti 9 punkti
4. argo 6 punkti
5. dreyd 5 punkti

The End :uni:

asdf
03.11.02, 23:49
niih..ka tänaste mängude tulemused teada:
Võru VK – Tartu Pere Leib/Cibus 0:3 (-22, -23, -17)

Audentes/Hermann – Kaubaliinid/Aeroc 3:1 (20, -20, 22, 20)

TTÜ/Viljandi – Sylvester 1:3 (-18, 20, 20, 21)

Kommentaariks ehk nii palju, et Pere Leib sai oodatud 3:0 võidu, Audentes loovutas üllatuslikult järjest paremasse vormi tõusvale Rakverele geimi ning Sylvester andis juba teist mängu järjest suhteliselt nõrgale vastasele geimi. Ei teagi, kas Sylvester kerges alavormis või hoopis alahindab vastast...:sega4:
Ennustusvõistlus näeb peale seda vooru välja selline:
1.asdf 29 punkti
2. jazzjansa 28 punkti
3. totti 9 punkti
4. argo 6 punkti
5. dreyd 5 punkti

Parandage mind kui eksisin millegagi. Jazzjansa, kus sa kadunud oled? Üksi suht igav siin võrkpalliteemadel arutada ;)

jazzjansa
04.11.02, 17:57
Pole kuhugi kadunud.Nimelt ei olnud mul eelmine nädal võimalust arvutit kasutada.

jazzjansa
06.11.02, 00:12
Küsimus asdf-le,kas sa tead,kes valiti läinud kuu parimaks mängijaks?Kui tead võiksid sellest teada anda.
Järgmised kohtumised Eesti Meistriliigas Schenker:
14.11.02 Pärnu Rabahall kell 19.00 ESS Pärnu VK vs Võru VK 3:0
14.11.02 TÜ SH kell 19.00 Tartu Pere Leib/Cibus vs TTÜ/Viljandi 3:0
14.11.02 Kalevi Spordihall kell 19.00 Sylvester vs Audentes-Hermann 3:2

asdf
06.11.02, 00:21
Originally posted by jazzjansa


Küsimus asdf-le,kas sa tead,kes valiti läinud kuu parimaks mängijaks?Kui tead võiksid sellest teada anda.

Kahjuks ei tea minagi veel..www.evf.ee kah just eriti ei aita. Arvan, et see alles valitakse, sest kuu alles suhteliselt noor. Kindlasti on siis ajalehtedes ja ka evf kodukal see nimi ära mainitud :)

jazzjansa
06.11.02, 00:37
Originally posted by asdf



Originally posted by jazzjansa


Küsimus asdf-le,kas sa tead,kes valiti läinud kuu parimaks mängijaks?Kui tead võiksid sellest teada anda.

Kahjuks ei tea minagi veel..www.evf.ee kah just eriti ei aita. Arvan, et see alles valitakse, sest kuu alles suhteliselt noor. Kindlasti on siis ajalehtedes ja ka evf kodukal see nimi ära mainitud :)


Selge pilt sogasest asjast.
Viimase kahe vooru tulemused on ju olnud väga huvitavad.Kes see oleks arvanud,et Pärnu 2:0 eduseisu peaaegu maha mänginud oleks .Suurimaks üllatuseks pean ma siiski Rakvere südit mängu(Saavutati ju esimene võit tänavusel aastal).
Eelseiseva vooru põnevusmänguks on Sylvesteri ja Audentese mõõduvõtt (mõlemad klubid vaevlevad hetkel väikeses kriisis). Isiklikult loodan ,et Audentes suudab esmakordselt tänavusel aastal posit. mõttes üllatada.
Oleks veel üks küsimus: Millal hakkavad Eesti klubid euromänge pidama ning kellega mängib Sylvester(Pärnu peaks mängima vist taanis,kui ma ei eksi)?

Raix
07.11.02, 12:27
Originally posted by asdf
Kahjuks ei tea minagi veel..www.evf.ee kah just eriti ei aita.

Võrkpalli Liidu ametliku koduka peale pole yldse mõtet vaadata... Seda upgrade\'itakse siis kui jumal juhatab (loe: sigaharva)... olen seal korduvalt käinud nende võllide peale mölisemas...:deemon:
kusjuures, selles suhtes on võrgu mansade kodukatega yldse kehvad lood, sest valdaval enamusel neid polegi olemaski...:segadus:
siinkohal soovitan pigem Sportnetist (http://www.sportnet.ee/spordiala.php3?id=71) inffi otsida... :hacker:

Raix
13.11.02, 14:01
Originally posted by jazzjansa
Küsimus asdf-le,kas sa tead,kes valiti läinud kuu parimaks mängijaks?

ma hõlbustan asdf\'i tööd ning vastan ise sellele...;) oktoobri parimaks valiti pärnakas Raimo Pajusalu! Temale järgnes Meresaar ning siis Mihkel Sepp!! Kaks viimast olid Toobal ja taaralinna pallur Argo Arak.
ise küll lootsin, et siin listis oleks ka Janis Sirelpuu, sest tema esitused on tõesti head olnud... aga eks targad võrguisad ise teavad, kes on parim, mina ju lihtsalt amatöör-vaatleja! :ham8:

jazzjansa
13.11.02, 16:00
Seega eisaanud keegi lisapunkte ning tabelisseis jäi endiseks:
1.asdf 29 punkti
2. jazzjansa 28 punkti
3. totti 9 punkti
4. argo 6 punkti
5. dreyd 5 punkti

Järgmised ennustusvoorud:
14.11.02 Pärnu Rabahall kell 19.00 ESS Pärnu VK vs Võru VK
14.11.02 TÜ SH kell 19.00 Tartu Pere Leib/Cibus vs TTÜ/Viljandi
14.11.02 Kalevi Spordihall kell 18.30 Sylvester vs Audentes- Hermann

17.11.02 Viljandi Spordihoone kell 16.00 TTÜ/Viljandi vs ESS Pärnu VK
17.11.02 TÜ SH kell 17.00 Tartu Pere Leib/Cibus vs Audentes- Hermann
17.11.02 Rakvere Põhikool kell 17.00 Kaubaliinid/Aeroc vs Sylvester

21.11.02 Võru SH kell 18.00 Võru VK vs TTÜ/Viljandi
21.11.02 Pärnu Rabahall kell 19.00 ESS Pärnu VK vs Audentes- Hermann
21.11.02 TÜ SH kell 19.00 Tartu Pere Leib/Cibus vs Kaubaliinid/Aeroc

24.11.02 Keila Tervisekeskuse SH kell 17.00 Audentes- Hermann vs Võru VK
24.11.02 Rakvere Põhikool kell 17.00 Kaubaliinid/Aeroc vs ESS Pärnu VK
24.11.02 Kalevi Spordihall kell 16.00 Sylvester vs Tartu Pere Leib/Cibus

28.11.02 Viljandi Spordihoone kell 18.30 TTÜ/Viljandi vs Audentes- Hermann
28.11.02 Võru SH kell 18.00 Võru VK vs Kaubaliinid/Aeroc
28.11.02 Pärnu Rabahall kell 19.00 ESS Pärnu VK vs Sylvester

Ennustage.

asdf
14.11.02, 00:45
Ennustused:
14.11.02 ESS Pärnu VK vs Võru VK 3:0
14.11.02 Tartu Pere Leib/Cibus vs TTÜ/Viljandi 3:0
14.11.02 Sylvester vs Audentes/Hermann 3:1

asdf
15.11.02, 00:20
Tänased mängud:

ESS Pärnu 3:0 Võru VK
Tartu Pere Leib / Cibus 3:0 TTÜ/Viljandi
Sylvester 3:2 Audentes/Hermann

Ennustusvõistlusest nii palju, et nüüd liidrid ühel pulgal ;)
Mängudest nii palju, et Pärnu ja Tartu võidud olid oodatud. Sylvesteri ja Audentese vaheline mäng oli kindlasti väga põnev, oleks tahtnud näha ise kah :) Keegi siit seltskonnast ei käinud vaatamas?

:r66m16:

jazzjansa
15.11.02, 18:51
Minu ennustus:
17.11.02 Viljandi Spordihoone kell 16.00 TTÜ/Viljandi vs ESS Pärnu VK 0:3
17.11.02 TÜ SH kell 17.00 Tartu Pere Leib/Cibus vs Audentes- Hermann 3:1
17.11.02 Rakvere Põhikool kell 17.00 Kaubaliinid/Aeroc vs Sylvester 0:3

21.11.02 Võru SH kell 18.00 Võru VK vs TTÜ/Viljandi 3:1
21.11.02 Pärnu Rabahall kell 19.00 ESS Pärnu VK vs Audentes- Hermann 3:0
21.11.02 TÜ SH kell 19.00 Tartu Pere Leib/Cibus vs Kaubaliinid/Aeroc 3:0

asdf
17.11.02, 18:04
Minu ennustus:
TTÜ/Viljandi vs ESS Pärnu VK 0:3
Tartu Pere Leib/Cibus vs Audentes/Hermann 3:1
Kaubaliinid/Aeroc vs Sylvester 0:3

Ja nüüd kiirelt Pere Leiva ja Audentese mänguleee..:)

jazzjansa
17.11.02, 23:58
Tänased mängud:

Tartu Pere Leib/Cibus - Audentes/Hermann
3:1 (23, -23, 22, 21)

TTÜ/Viljandi - ESS Pärnu VK
0:3 (-18, -17, -22)

Kaubaliinid/Aeroc - Sylvester
0:3 (-22, -15, -14)
Seega tuli nii mulle kui ka asdf-le juurde kuus punkti.Mõlemal on nüüd kokku 41 punkti.Kahju on muidugi sellest,et rohkem ennustajaid ei ole.

Käisin ise ka esmakordselt tänavusel aastal tartlaste mängu vaatamas. Erilist muljet mulle tartlate mäng ei jätnud.Oli küll ilusaid hetki,aga vahepeal tuli ikka sellist sitta,et võta kahe käega peast kinni ja tee oi-oi-oi.\"Super mängu\" tegi Audentese poolelt see kiilaspea(nr.1 vist).Tänu tema eksimustele said Pere Leiva mängijad kolmandas geimis otsustavatel hetkedel lihtasid punkte.Tartlaste poolelt peab kiitma Priit Luike,kes oli minu arvates \"Man of the game\".

asdf
18.11.02, 01:00
See number 1 Audentese poolelt oli Andris Õunpuu.
Aga mängust...
Mäng kujunes oodatust põnevamaks, seda eelkõige Pere Leiva kõikuva mängu tõttu. Kohati oli mäng päris hea, kohati tulid pikad mõõnad sisse.
Teise geimi lõpus tegutses edukalt Audentese poolelt Kristjan Sikaste, kes lõi kaks otsustavat temporünnakut punktiks. Samas tegi mees pärast kaks hüppelt servi, mis tabasid peaaegu teispoolselt saali seina :D
Jäi arusaamatuks, miks Alar Kaljuvee (Pere Leiva treener) kolmandas gemis Marek Pihlaku pingile võttis?
Viimases gemis tegid kohtunikud ka natukene nalja..:P Lõpuks läks härra Prass (Audentese treener), kes on tuntud oma karmi käe ja kõva hääle poolest, suhteliselt närvi. Siinkohal peab mainima, et seda juhtub tal kogu aeg ;)
Publikut oli täna saalis suhteliselt palju ja lärm oli juba nagu Tartu Rocki mängude ajal :) Keep it going! :)
Isiklikult jään ootama mängu Pärnuga ja loodan sealt head tulemust :)

asdf
19.11.02, 21:49
Ennustus, 21.11:

Võru VK vs TTÜ/Viljandi 2:3
ESS Pärnu VK vs Audentes/Hermann 3:0
Tartu Pere Leib/Cibus vs Kaubaliinid/Aeroc 3:0

jazzjansa
22.11.02, 22:03
24.11.02 Keila Tervisekeskuse SH kell 17.00 Audentes- Hermann vs Võru VK 3:0
24.11.02 Rakvere Põhikool kell 17.00 Kaubaliinid/Aeroc vs ESS Pärnu VK 0:3
24.11.02 Kalevi Spordihall kell 16.00 Sylvester vs Tartu Pere Leib/Cibus 1:3

asdf
22.11.02, 22:11
Teeks siis kerge kokkuvõtte kah..
Seis siis selline:
1. jazzjansa 38 punkti
2. asdf 37 punkti
3. totti 9 punkti
4. argo 6 punkti
5. dreyd 5 punkti

Ennustus järgmise vooru kohta:
24.11.02 Audentes/Hermann vs Võru VK 3:1
24.11.02 Kaubaliinid/Aeroc vs ESS Pärnu VK 0:3
24.11.02 Sylvester vs Tartu Pere Leib/Cibus 1:3

asdf
26.11.02, 18:35
Mis puhul see asi siis viidud on?

Igatahes..viimasest ennustusvoorust..
jazzjansa sai 3 punkti ja asdf sai kah 3 punkti :)

Mängude tulemused olid sellised:

Audentes- Hermann vs Võru VK 3:2
Kaubaliinid/Aeroc vs ESS Pärnu VK 0:3
Sylvester vs Tartu Pere Leib/Cibus 3:2

jazzjansa
27.11.02, 16:56
Oleks üks küsimus.Miks see teema siia tagasi on toodud?Algselt oldi ju sellele rangelt vastu,et võrkpalli ennustus jalgpalli ennustuste hulgas.Kas keegi oskab sellele küsimusele vastada.
Minu ennustus:
28.11.02 Viljandi Spordihoone kell 18.30 TTÜ/Viljandi vs Audentes- Hermann 0:3
28.11.02 Võru SH kell 18.00 Võru VK vs Kaubaliinid/Aeroc 1:3
28.11.02 Pärnu Rabahall kell 19.00 ESS Pärnu VK vs Sylvester 3:1

Järgmised mängud:
01.12.02 Rakvere Põhikool kell 12.00 Kaubaliinid/Aeroc vs TTÜ/Viljandi 3:0
01.12.02 Kalevi Spordihall kell 16.00 Sylvester vs Võru VK 3:0
01.12.02 TÜ SH kell 17.00 Tartu Pere Leib/Cibus vs ESS Pärnu VK 1:3

asdf
28.11.02, 19:49
Minu ennustus:
28.11.02 TTÜ/Viljandi vs Audentes/Hermann 1:3
28.11.02 Võru VK vs Kaubaliinid/Aeroc 3:1
28.11.02 ESS Pärnu VK vs Sylvester 3:0

Ennustusvõistluse seis:
1. jazzjansa 41 punkti
2. asdf 40 punkti
3. totti 9 punkti
4. argo 6 punkti
5. dreyd 5 punkti

asdf
29.11.02, 16:46
Neljapäevased mängud:
TTÜ/Viljandi vs Audentes/Hermann 1:3
Võru VK vs Kaubaliinid/Aeroc 0:3
ESS Pärnu VK vs Sylvester 3:0

Ennustusvõistlus:
1. jazzjansa 45 punkti
2. asdf 44 punkti
3. totti 9 punkti
4. argo 6 punkti
5. dreyd 5 punkti

asdf
01.12.02, 16:36
Ennustus tänaste mängude kohta:

01.12.02 Kaubaliinid/Aeroc vs TTÜ/Viljandi 3:0
01.12.02 Sylvester vs Võru VK 3:1
NB!Pere Leiva ja ESSi vaheline mäng toimub 02.12.02 kell 19:00
02.12.02 Tartu Pere Leib/Cibus vs ESS Pärnu VK 1:3

jazzjansa
02.12.02, 17:19
02.12.02 Tartu Pere Leib/Cibus vs ESS Pärnu VK 0:3

asdf
03.12.02, 01:08
Väike kokkuvõte siis sellest mängudevoorust...

Kaubaliinid/Aeroc vs TTÜ/Viljandi 3:0
See oli mäng, mida Kanal 2 üle kandis. Kommentaariks midagi suurt on raske öelda, nagu ka numbrid näitavad oli Rakvere selgelt üle. TTÜ/Viljandil olid mängus mõned vähesed ilusad hetked. Rakvere poolelt säras nende uus ost Valgevenest ning samuti vanameistrid Lukas, Järvala ja Viita.

Ennustusvõistluses lisandusid selle mängu tulemusena 2 punkti asdfile ja jazzjansale.

Sylvester vs Võru VK 3:0
Ei näinud mängu ning seetõttu ei oska ka midagi asjalikku öelda. Niipalju kui spordiuudistes ütles - Sylvester oli selgelt parem.

Ennustusvõistlus: jazzjansa 2 punkti, asdf 1 punkt

Tartu Pere Leib/Cibus vs ESS Pärnu VK 2:3
Kahtlemata vooru põnevaim mäng - kohtusid ju Eesti võrkpalli viimaste aastate valitsejad.
Pere Leib alustas esimest geimi sellises koosseisus: Veiko Lember, Marek Pihlak, Rando Soome, Janis Sirelpuu, Priit Põldma ja Argo Arak.
ESS Pärnu: Aivis Eida, Raimo Pajusalu, Avo Keel, Ilmars Palodis, Jaanus Nõmmsalu ja Argo Meresaar.
Geim kulges suhteliselt tasavägiselt. Geimi lõpus murdis ennast kõigepealt paari punktiga ette Pärnu, siis võttis Tartu järgi ning võitis tänu heale servile ja servi vastuvõtule.
Teine geim kulges suuremalt jaolt Pärnu eduseisus. Geimi lõpus eksisid Pärnu poolelt järjest Eida, Meresaar ja Nõmmsalu - geim Tartule ning mängu seis 2:0.
Kolmandas geimis oli Pärnu kui ümbersündinud. Nõmmsalu asemel oli väljakul Kristjan Õuekallas ja see tõi edu. Palodis, Pajusalu ja Meresaar tegutsesid hästi blokis, Tartu serv kõikus ja nii läks geimi suurelt Pärnule (25:14 vist).
Neljandas geimis olid pärnakad suhteliselt ebakindlad, kuid ka Tartu mäng oli täiesti liimist lahti - kord eksis lihtsa palli mängimisel Arak, siis jällegi Pihlak.
Viiendas geimis sai Tartu ette 6:3. Pärnu tuli järgi. 7:6 Tartule. 8:6. Paistis, et Tartu võtab siit 3:2 võidu, kuid... Just otsustavatel pallidel olid tartlased jällegi ebakindlad. Kogu mängu tagasihoidlikult mänginud Eida tegutses viimaste punktide mängimisel hästi blokis - geim 15:11 Pärnule ja kogu mäng 3:2.
Mängu parimad: Marek Pihlak Tartu poolelt ja Pärnu poolelt Kristjan Õuekallas.
Ei saanud Pärnu parima tiiltit kellegile teisel anda - Meresaar teenis kollase kaardi ja eksis enda kohta lubamatult palju, Eida ja Palodis mängisid väga kõikuvat mängu, libero Austris Stals oli alatasa vastuvõtuga hädas, Nõmmsalu oli selgelt Pärnu halvim, Pajusalul õnnestusid rünnakud vaid üksikutel kordadel, Avo Keel eksis samuti enda kohta palju.

Ennustusvõistlus: asdf 1 punkt, jazzjansa 1 punkt.

Ennustusvõistlus kokku:
1. jazzjansa 50 punkti
2. asdf 48 punkti
3. totti 9 punkti
4. argo 6 punkti
5. dreyd 5 punkti

jazzjansa
04.12.02, 16:04
Järgmised mängud:
12 detsember
Rakvere Põhikool kell 19.00 Kaubaliinid/Aeroc vs Audentes- Hermann
Kalevi Spordihall kell 18.30 Sylvester vs TTÜ/Viljandi
TÜ SH kell 19.00 Tartu Pere Leib/Cibus vs Võru VK
15 detsember
Võru SH kell 15.00 Võru VK vs ESS Pärnu VK
Viljandi Spordihoone kell 16.00 TTÜ/Viljandi vs Tartu Pere Leib/Cibus
Keila Tervisekeskuse SH kell 16.00 Audentes- Hermann vs Sylvester

Minu ennustus:
12 detsember
Rakvere Põhikool kell 19.00 Kaubaliinid/Aeroc vs Audentes- Hermann 1:3
Kalevi Spordihall kell 18.30 Sylvester vs TTÜ/Viljandi 3:0
TÜ SH kell 19.00 Tartu Pere Leib/Cibus vs Võru VK 3:0

asdf
08.12.02, 00:39
Ennustus 12. detsember:
Rakvere Põhikool kell 19.00 Kaubaliinid/Aeroc vs Audentes/Hermann 2:3
Kalevi Spordihall kell 18.30 Sylvester vs TTÜ/Viljandi 3:0
TÜ SH kell 19.00 Tartu Pere Leib/Cibus vs Võru VK 3:0

jazzjansa
14.12.02, 12:48
Eelmisest voorust lisandus siis minu arvele kuus punkti ning Asdf-i arvele viis punkti.
15 detsember
Võru SH kell 15.00 Võru VK vs ESS Pärnu VK 0.3
Viljandi Spordihoone kell 16.00 TTÜ/Viljandi vs Tartu Pere Leib/Cibus 0:3
Keila Tervisekeskuse SH kell 16.00 Audentes- Hermann vs Sylvester 1:3

asdf
15.12.02, 22:28
ehhhhh..selline asi juhtus, et unustasin ennustada :oih: Shit happens...

Igatahes, selle nädalaste mängude tulemused olid sellised:
Pühapäev, 15.12

TTÜ/Viljandi - Tartu Pere Leib/Cibus
0:3 (-20, -17, -24)

Võru VK - ESS Pärnu VK
0:3 (-18, -15, -15)

Audentes/Hermann - Sylvester
0:3 (-16, -15, -16).

Neljapäev, 12.12

Tartu Pere Leib/Cibus – Võru VK
3:0 (11, 21, 15)

Sylvester – TTÜ/Viljandi
3:0 (13, 16, 22)

Kaubaliinid/Aeroc – Audentes/Hermann
1:3 (22, -19, -18, -21)

jazzjansa
01.01.03, 15:09
On alanud uus aasta ka võrkpalli maastikul. Jätkame sealt kuhu eelmise aasta lõpus pooleli jäime.Hetkene punktiseis minu ning asdf-i vahelises rebimises (muidugi võivad ka kõik teised ennustada) on 61:53 minu kasuks.
Jaanuarikuu on tulemas väga ennustuse tihe,sest peetakse ju tervelt seitse vooru meistrivõistlustel+ lisaennustused euromängudest.
Jaanuuarikuu ennustusvoorud on järgmised:

05.01.03 Pärnu Rabahall kell 17.00 ESS Pärnu VK vs TTÜ/Viljandi
05.01.03 TÜ SH kell 17.00 Tartu Pere Leib/Cibus vs Audentes- Hermann
05.01.03 Virtuse Spordibaas kell 16.00 Sylvester vs Kaubaliinid/Aeroc

09.01.03 Viljandi Spordihoone kell 18.30 TTÜ/Viljandi vs Võru VK
11.01.03 Audentese SK kell 18.00 Audentes- Hermann vs ESS Pärnu VK
09.01.03 Rakvere Põhikool kell 19.00 Kaubaliinid/Aeroc vs Tartu Pere Leib/Cibus

12.01.03 Võru SH kell 15.00 Võru VK vs Audentes-Hermann
12.01.03 Pärnu Rabahall kell 17.00 ESS Pärnu VK vs Kaubaliinid/Aeroc
12.01.03 TÜ SH kell 16.00 Tartu Pere Leib/Cibus vs Sylvester

16.01.03 Audentese SH kell 18.00 Audentes- Hermann vs TTÜ/Viljandi
16.01.03 Rakvere Põhikool kell 19.00 Kaubaliinid/Aeroc vs Võru VK
18.01.03 Virtuse Spordibaas kell 16.00 Sylvester vs ESS Pärnu VK

19.01.03 Viljandi Spordihoone kell 16.00 TTÜ/Viljandi vs Kaubaliinid/Aeroc
19.01.03 Võru SH kell 15.00 Võru VK vs Sylvester
19.01.03 Pärnu Rabahall kell 16.00 ESS Pärnu VK vs Tartu Pere Leib/Cibus

23.01.03 Audentese SH kell 18.00 Audentes- Hermann vs Kaubaliinid/Aeroc
23.01.03 Viljandi Spordihoone kell 18.30 TTÜ/Viljandi vs Sylvester
23.01.03 Võru SH kell 18.00 Võru VK vs Tartu Pere Leib/Cibus

26.01.03 Pärnu Rabahall kell 17.00 ESS Pärnu VK vs Võru VK
26.01.03 TÜ SH kell 17.00 Tartu Pere Leib/Cibus vs TTÜ/Viljandi
26.01.03 Kalevi Spordihall kell 16.00 Sylvester vs Audentes- Hermann

Euromängude ajakava:(ennustamiseks tuleb märkida mängu tulemus ja lisapunkti teenimiseks annan samuti võimalus-- Selleks tuleb tulemuse taha märkida selle võistkonna nimi,kes võidab sinu arvates teise geimi)
07.01 Tserkassõ Azot - Innsbrucki Wasserkraft
07.01 ESS Pärnu VK vs Castelo da Maia GC
14.01 ESS Pärnu VK vs Innsbrucki Wasserkraft
15.01 Castelo da Maia GC vs Tserkassõ Azot
22.01 Tserkassõ Azot vs ESS Pärnu VK
22.01 Innsbrucki Wasserkraft vs Castelo da Maia GC

jazzjansa
01.01.03, 15:15
Minu ennustus:
05.01.03 Pärnu Rabahall kell 17.00 ESS Pärnu VK vs TTÜ/Viljandi 3:0
05.01.03 TÜ SH kell 17.00 Tartu Pere Leib/Cibus vs Audentes- Hermann 3:0
05.01.03 Virtuse Spordibaas kell 16.00 Sylvester vs Kaubaliinid/Aeroc 3:0

09.01.03 Viljandi Spordihoone kell 18.30 TTÜ/Viljandi vs Võru VK 1:3
11.01.03 Audentese SK kell 18.00 Audentes- Hermann vs ESS Pärnu VK 0:3
09.01.03 Rakvere Põhikool kell 19.00 Kaubaliinid/Aeroc vs Tartu Pere Leib/Cibus 0:3

Euromängud:
07.01 Tserkassõ Azot - Innsbrucki Wasserkraft 3:0 (Azot võidab seega teise geimi)
07.01 ESS Pärnu VK vs Castelo da Maia GC 3:1 (Pärnu võidab teise geimi)

asdf
01.01.03, 15:53
Head uut! :õnnelik:

Ennustused oleks sellised..
05.01.03 ESS Pärnu VK vs TTÜ/Viljandi 3:0
05.01.03 Tartu Pere Leib/Cibus vs Audentes- Hermann 3:0
05.01.03 Sylvester vs Kaubaliinid/Aeroc 3:0

09.01.03 Viljandi Spordihoone kell 18.30 TTÜ/Viljandi vs Võru VK 0:3
09.01.03 Rakvere Põhikool kell 19.00 Kaubaliinid/Aeroc vs Tartu Pere Leib/Cibus 0:3
11.01.03 Audentese SK kell 18.00 Audentes/Hermann vs ESS Pärnu VK 0:3

Euromängud:
07.01 Tserkassõ Azot - Innsbrucki Wasserkraft 3:1 (Azot võidab teise geimi)
07.01 ESS Pärnu VK - Castelo da Maia GC 3:0 (Pärnu võidab teise geimi)

muidumees
08.01.03, 11:16

asdf
08.01.03, 11:23
Euromängude tulemused:

08.01 Tserkassõ Azot - Innsbrucki Wasserkraft 1:3
09.01 ESS Pärnu VK - Castelo da Maia GC 3:0

Azot kaotas siis kodus üllatuslikult Innsbruckile, Pärnu aga samal ajal alistas kodus kindlalt Castelo da Maia GC - Pärnu poolt tõsiselt super esitus :)

jazzjansa
10.01.03, 18:46
Viimati peetud Eesti Meistrivõistluste tulemusi:
1.Sylvester vs Kaubaliinid Aeroc 3:1 (jazzjansa 1 punkt, asdf 1 punkt)
2.ESS Pärnu vs TTÜ/Viljandi 3:0 (jazzjansa 2 punkti, asdf 2 punkti)
3.Tartu Pere Leib Cibus vs Audentes/Hermann 3:0 (jazzjansa 2 punkti, asdf 2 punkti)

1.TTÜ/Viljandi vs Võru VK 3:1 (jazzjansa 0 punkti, asdf 0 punkti)

Tulemusi eurosarjast:
1.Tserkassõ Azot vs Innsbrucki Wasserkraft 1:3 (teise geimi võitis Innsbruck) jazzjansa 0 punkti,asdf 0 punkti
2.ESS Pärnu VK vs Castelo da Maia 3:0 (teise geimi võitis Pärnu) jazzjansa 2 punkti,asdf 3 punkti*

Hetkene punktiseis näeb välja järgnev:
1.jazzjansa 68 punkti
2. asdf 61 punkti
3. totti 9 punkti
4. argo 6 punkti
5. dreyd 5 punkti


Minu ennustus:
14.01 ESS Pärnu VK vs Innsbrucki Wasserkraft 3:0 (Pärnu võidab teise geimi)
15.01 Castelo da Maia GC vs Tserkassõ Azot 1:3 (da Maia võidab teise geimi)

asdf
10.01.03, 19:58
Täpsustan natukene mängude toimumise aegu (sulgudes minu ennustus):
Eesti meistriliiga:
11.01 Audentese SK kell 18.00 Audentes/Hermann - ESS Pärnu VK (0:3)

12.01 Võru SH kell 15.00 Võru VK - Audentes/Hermann (1:3)
12.01 Pärnu Rabahall kell 17.00 ESS Pärnu VK - Kaubaliinid/Aeroc (3:0)
12.01 TÜ SH kell 16.00 Tartu Pere Leib/Cibus - Sylvester (3:0)

14.01 Rakvere Põhikool kell 18.30 Kaubaliinid/Aeroc - Tartu Pere Leib/Cibus (0:3)

16.01 Audentese SH kell 18.00 Audentes/Hermann - TTÜ/Viljandi (3:1)
17.01 Rakvere Põhikool kell 18.30 Kaubaliinid/Aeroc - Võru VK (3:0)
18.01 Kalevi Spordihall kell 16.00 Sylvester - ESS Pärnu VK (0:3)

19.01 Viljandi Spordihoone kell 16.00 TTÜ/Viljandi - Kaubaliinid/Aeroc (0:3)
19.01 Võru SH 15.00 Võru VK - Sylvester (0:3)
19.01 Pärnu Rabahall kell 16.00 ESS Pärnu VK - Tartu Pere Leib/Cibus

Euromängud:
15.01 Castelo da Maia GC - Tserkassõ Azot (1:3, teine geim Azotile)
16.01 ESS Pärnu VK vs Innsbrucki Wasserkraft (3:0, teine geim Pärnule)

jazzjansa
11.01.03, 01:14
Minu ennustus:

12.01 Võru SH kell 15.00 Võru VK - Audentes/Hermann 0:3
12.01 Pärnu Rabahall kell 17.00 ESS Pärnu VK - Kaubaliinid/Aeroc 3.0
12.01 TÜ SH kell 16.00 Tartu Pere Leib/Cibus - Sylvester 3:0

14.01 Rakvere Põhikool kell 18.30 Kaubaliinid/Aeroc - Tartu Pere Leib/Cibus 0:3

16.01 Audentese SH kell 18.00 Audentes/Hermann - TTÜ/Viljandi 3:1
17.01 Rakvere Põhikool kell 18.30 Kaubaliinid/Aeroc - Võru VK 3:0
18.01 Kalevi Spordihall kell 16.00 Sylvester - ESS Pärnu VK 0:3

19.01 Viljandi Spordihoone kell 16.00 TTÜ/Viljandi - Kaubaliinid/Aeroc 1:3
19.01 Võru SH 15.00 Võru VK - Sylvester 0:3
19.01 Pärnu Rabahall kell 16.00 ESS Pärnu VK - Tartu Pere Leib Cibus 3:1

asdf
12.01.03, 21:00
Viimased tulemused:

11.01 Audentes/Hermann - ESS Pärnu VK 1:3 (jazzjansa 1 punkt, asdf 1 punkt)

12.01 Võru VK - Audentes/Hermann 2:3 (jazzjansa 1 punkt, asdf 1 punkt)
12.01 ESS Pärnu VK - Kaubaliinid/Aeroc 3:0 (jazzjansa 2 punkti, asdf 2 punkti)
12.01 Tartu Pere Leib/Cibus - Sylvester 3:1 (jazzjansa 1 punkt, asdf 1 punkt)

14.01 Kaubaliinid/Aeroc - Tartu Pere Leib/Cibus 1:3 (jazzjansa 1 punkt, asdf 1 punkt)

15.01 Castelo da Maia GC - Tserkassõ Azot 2:3 (27:25, 19:25, 25:18, 7:25, 10:15) (jazzjansa 1 punkt, asdf 2 punkti)
16.01 ESS Pärnu VK - Innsbrucki Wasserkraft 3:1 (teine geim Wasserkraftile) (jazzjansa 1 punkt, asdf 1 punkt)

16.01 Audentes/Hermann - TTÜ/Viljandi 3:1 (jazzjansa 2 punkti, asdf 2 punkti)

18.01 Kalevi Spordihall kell 16.00 Sylvester - ESS Pärnu VK 0:3 (jazzjansa 2 punkti, asdf 2 punkti)

19.01 Viljandi Spordihoone kell 16.00 TTÜ/Viljandi - Kaubaliinid/Aeroc 3:1 (jazzjansa punkti, asdf 0 punkti)
19.01 Võru VK - Sylvester 1:3 (jazzjansa 1 punkt, asdf 1 punkt)
19.01 ESS Pärnu VK - Tartu Pere Leib/Cibus 3:0 (jazzjansa 1 punkt, asdf 0 punkti)


Ennustusvõistlus kokku:
1. jazzjansa 82 punkti
2. asdf 75 punkti
3. totti 9 punkti
4. argo 6 punkti
5. dreyd 5 punkti

Muutus ajakavas:
Kaubaliinid/Aeroc - Võru VK vaheline mäng, mis muidu pidi toimuma 17.01 toimub 21.01 Rakvere Põhikoolis kell 18.30

asdf
19.01.03, 22:13
Järgmised mängud:

21.01 Rakvere Põhikool 18.30 Kaubaliinid/Aeroc vs Võru VK

23.01 Audentese SH 18.00 Audentes/Hermann vs Kaubaliinid/Aeroc
23.01 Viljandi Spordihoone 18.30 TTÜ/Viljandi vs Sylvester
23.01 Võru SH 18.00 Võru VK vs Tartu Pere Leib/Cibus

25.01 Pärnu Rabahall 16.00 ESS Pärnu VK vs Võru VK
26.01 TÜ SH 17.00 Tartu Pere Leib/Cibus vs TTÜ/Viljandi
26.01 Kalevi Spordihall 17.00 Sylvester vs Audentes/Hermann

Euromängud:

22.01 kell 17.00 Azot CHERKASY vs ESS Falck PÄRNU
22.01 kell 19.00 Wasserkraft INNSBRUCK vs CASTELO DA MAIA GC

jazzjansa
20.01.03, 20:09
Minu ennustus:

21.01 Rakvere Põhikool 18.30 Kaubaliinid/Aeroc vs Võru VK 3:1

23.01 Audentese SH 18.00 Audentes/Hermann vs Kaubaliinid/Aeroc 3:0
23.01 Viljandi Spordihoone 18.30 TTÜ/Viljandi vs Sylvester 1:3
23.01 Võru SH 18.00 Võru VK vs Tartu Pere Leib/Cibus 0:3

25.01 Pärnu Rabahall 16.00 ESS Pärnu VK vs Võru VK 3:0
26.01 TÜ SH 17.00 Tartu Pere Leib/Cibus vs TTÜ/Viljandi 3:0
26.01 Kalevi Spordihall 17.00 Sylvester vs Audentes/Hermann 3:0

Euromängud:

22.01 kell 17.00 Azot CHERKASY vs ESS Falck PÄRNU 1:3 (Pärnu võidab teise geimi)
22.01 kell 19.00 Wasserkraft INNSBRUCK vs CASTELO DA MAIA GC 2:3 (daMaia võidab teise geimi)

asdf
21.01.03, 18:55
Minu ennustus:

21.01 Rakvere Põhikool 18.30 Kaubaliinid/Aeroc vs Võru VK 3:1

23.01 Audentese SH 18.00 Audentes/Hermann vs Kaubaliinid/Aeroc 3:2
23.01 Viljandi Spordihoone 18.30 TTÜ/Viljandi vs Sylvester 0:3
23.01 Võru SH 18.00 Võru VK vs Tartu Pere Leib/Cibus 1:3

25.01 Pärnu Rabahall 16.00 ESS Pärnu VK vs Võru VK 3:0
26.01 TÜ SH 17.00 Tartu Pere Leib/Cibus vs TTÜ/Viljandi 3:0
26.01 Kalevi Spordihall 17.00 Sylvester vs Audentes/Hermann 3:1

Euromängud:

22.01 kell 17.00 Azot CHERKASY vs ESS Falck PÄRNU 3:1 (Pärnu võidab teise geimi)
22.01 kell 19.00 Wasserkraft INNSBRUCK vs CASTELO DA MAIA GC 3:1 (Wasserkraft võidab teise geimi)

asdf
21.01.03, 23:43
Viimased tulemused:

21.01 Kaubaliinid/Aeroc vs Võru VK 3:0 (jazzjansa 1 punkt, asdf 1 punkt)

22.01 Azot CHERKASY vs ESS Falck PÄRNU 3:2 (Azot võitis teise geimi) (jazzjansa 0 punkti, asdf 1 punkt)
22.01 Wasserkraft INNSBRUCK vs CASTELO DA MAIA GC 3:1 (da Maia võitis teise geimi) (jazzjansa 0 punkti, asdf 2 punkti)

23.01 Audentes/Hermann vs Kaubaliinid/Aeroc 3:2 (jazzjansa 1 punkt, asdf 2 punkti)
23.01 TTÜ/Viljandi vs Sylvester 0:3 (jazzjansa 1 punkt, asdf 2 punkti)
23.01 Võru VK vs Tartu Pere Leib/Cibus 0:3 (jazzjansa 2 punkti, asdf 1 punkt)

25.01 ESS Pärnu VK vs Võru VK 3:0 (jazzjansa 2 punkti, asdf 2 punkti)
26.01 Tartu Pere Leib/Cibus vs TTÜ/Viljandi 3:0 (jazzjansa 2 punkti, asdf 2 punkti)
26.01 Sylvester vs Audentes/Hermann 3:0 (jazzjansa 2 punkti, asdf 1 punkt)

Ennustusvõistlus kokku:
1. jazzjansa 93 punkti
2. asdf 89 punkti
3. totti 9 punkti
4. argo 6 punkti
5. dreyd 5 punkti

jazzjansa
22.01.03, 15:49
Minu ennustus:(muutus euromängudest):

22.01 kell 17.00 Azot CHERKASY vs ESS Falck PÄRNU 2:3 (Pärnu võidab teise geimi) *
22.01 kell 19.00 Wasserkraft INNSBRUCK vs CASTELO DA MAIA GC 1:3 (Innsbruck võidab teise geimi) *

asdf
27.01.03, 12:46
Järgmised mängud:

06.02 Viljandi Spordihoone 18.30 TTÜ/Viljandi - ESS Pärnu VK
06.02 Audentese SH 18.00 Audentes/Hermann - Tartu Pere Leib/Cibus
06.02 Rakvere Põhikool 19.00 Kaubaliinid/Aeroc - Sylvester

09.02 Võru SH 16.00 Võru VK - TTÜ/Viljandi
09.02 Pärnu Rabahall 17.00 ESS Pärnu VK - Audentes/Hermann
09.02 TÜ SH 17.00 Tartu Pere Leib/Cibus - Kaubaliinid/Aeroc

jazzjansa
29.01.03, 18:13
06.02 Viljandi Spordihoone 18.30 TTÜ/Viljandi - ESS Pärnu VK 0:3
06.02 Audentese SH 18.00 Audentes/Hermann - Tartu Pere Leib/Cibus 0:3
06.02 Rakvere Põhikool 19.00 Kaubaliinid/Aeroc - Sylvester 0:3

09.02 Võru SH 16.00 Võru VK - TTÜ/Viljandi 1:3
09.02 Pärnu Rabahall 17.00 ESS Pärnu VK - Audentes/Hermann 3:0
09.02 TÜ SH 17.00 Tartu Pere Leib/Cibus - Kaubaliinid/Aeroc 3:0

asdf
04.02.03, 01:27
Ennustus:

06.02 Viljandi Spordihoone 18.30 TTÜ/Viljandi - ESS Pärnu VK 0:3
06.02 Audentese SH 18.00 Audentes/Hermann - Tartu Pere Leib/Cibus 0:3
06.02 Rakvere Põhikool 19.00 Kaubaliinid/Aeroc - Sylvester 0:3

09.02 Võru SH 16.00 Võru VK - TTÜ/Viljandi 2:3
09.02 Pärnu Rabahall 17.00 ESS Pärnu VK - Audentes/Hermann 3:0
09.02 TÜ SH 17.00 Tartu Pere Leib/Cibus - Kaubaliinid/Aeroc 3:0

jazzjansa
04.02.03, 18:23
Ennustus ka euromängudest:
V E E R A N D F I N A A L I D (11/13.02)

ESS Pärnu VK vs Apeldoorni Piet Zoomers 3:1
Harkovi Lokomotiiv vs Puchovi Matador 3:1
Skopje Rabotnicki Fersped vs Almere Omniworld 3:2
Ploiesti Petrom vs Tšerkassõ Azot 1:3

asdf
06.02.03, 22:35
Minu ennustus:

12.02 ESS Pärnu VK vs Apeldoorni Piet Zoomers 3:1
13.02 Harkovi Lokomotiiv vs Puchovi Matador 3:0
13.02 Skopje Rabotnicki Fersped vs Almere Omniworld 1:3
13.02 Ploiesti Petrom vs Tsherkassõ Azot 1:3

asdf
07.02.03, 00:16
Viimased tulemused:
06.02 Viljandi Spordihoone 18.30 TTÜ/Viljandi - ESS Pärnu VK 0:3 (jazzjansa 2p, asdf 2p)
06.02 Audentese SH 18.00 Audentes/Hermann - Tartu Pere Leib/Cibus 2:3 (jazzjansa 1p, asdf 1p)
06.02 Rakvere Põhikool 19.00 Kaubaliinid/Aeroc - Sylvester 3:2 (jazzjansa 0p, asdf 0p)

09.02 Võru SH 16.00 Võru VK - TTÜ/Viljandi 2:3 (jazzjansa 1p, asdf 2p)
09.02 Pärnu Rabahall 17.00 ESS Pärnu VK - Audentes/Hermann 3:0 (jazzjansa 2p, asdf 2p)
09.02 TÜ SH 17.00 Tartu Pere Leib/Cibus - Kaubaliinid/Aeroc 3:0 (jazzjansa 2p, asdf 2p)


Ennustusvõistlus kokku:
1. jazzjansa 101 punkti
2. asdf 98 punkti
3. totti 9 punkti
4. argo 6 punkti
5. dreyd 5 punkti

asdf
09.02.03, 22:36
Järgmised mängud:

12.02 Audentese SH 18.00 Audentes/Hermann - Võru VK
12.02 Saku Suurhall 19.00 Sylvester - Tartu Pere Leib/Cibus

20.02 Viljandi Spordihoone 18.30 TTÜ/Viljandi - Audentes/Hermann
20.02 Võru SH 18.00 Võru VK - Kaubaliinid/Aeroc

23.02 Rakvere Põhikool 17.00 Eesti Kaubaliinid Aeroc - TTÜ/Viljandi
23.02 Kalevi Spordihall 16.00 Sylvester - Võru VK
23.02 TÜ SH 16.00 Tartu Pere Leib/Cibus - ESS Pärnu VK

25.02 Rakvere Põhikool 18.30 Eesti Kaubaliinid Aeroc - ESS Pärnu VK

27.02 Pärnu Rabahall 19.00 ESS Pärnu VK - Sylvester

NB! Nende mängudega lõppeb ka põhiturniir!

jazzjansa
09.02.03, 23:37
Järgmised mängud:

12.02 Audentese SH 18.00 Audentes/Hermann - Võru VK 3:0
12.02 Saku Suurhall 19.00 Sylvester - Tartu Pere Leib/Cibus 1:3

20.02 Viljandi Spordihoone 18.30 TTÜ/Viljandi - Audentes/Hermann 0:3
20.02 Võru SH 18.00 Võru VK - Kaubaliinid/Aeroc 1:3

23.02 Rakvere Põhikool 17.00 Eesti Kaubaliinid Aeroc - TTÜ/Viljandi 3:1
23.02 Kalevi Spordihall 16.00 Sylvester - Võru VK 3:0
23.02 TÜ SH 16.00 Tartu Pere Leib/Cibus - ESS Pärnu VK 0:3

25.02 Rakvere Põhikool 18.30 Eesti Kaubaliinid Aeroc - ESS Pärnu VK 0:3

27.02 Pärnu Rabahall 19.00 ESS Pärnu VK - Sylvester 3:0

asdf
11.02.03, 22:45
Minu ennustus

12.02 Audentese SH 18.00 Audentes/Hermann - Võru VK 3:0
12.02 Saku Suurhall 19.00 Sylvester - Tartu Pere Leib/Cibus 0:3

20.02 Viljandi Spordihoone 18.30 TTÜ/Viljandi - Audentes/Hermann 0:3
20.02 Võru SH 18.00 Võru VK - Kaubaliinid/Aeroc 1:3

23.02 Rakvere Põhikool 17.00 Eesti Kaubaliinid Aeroc - TTÜ/Viljandi 3:0
23.02 Kalevi Spordihall 16.00 Sylvester - Võru VK 3:0
23.02 TÜ SH 16.00 Tartu Pere Leib/Cibus - ESS Pärnu VK 1:3

25.02 Rakvere Põhikool 18.30 Eesti Kaubaliinid Aeroc - ESS Pärnu VK 0:3

27.02 Pärnu Rabahall 19.00 ESS Pärnu VK - Sylvester 3:0

asdf
13.02.03, 22:05
Viimased tulemused:
12.02 Audentese SH 18.00 Audentes/Hermann - Võru VK 3:0 (asdf 2 punkti, jazzjansa 2 punkti)
12.02 Saku Suurhall 19.00 Sylvester - Tartu Pere Leib/Cibus 2:3 (asdf 0 punkti, jazzjansa 0 punkti)

13.02 ESS Pärnu VK vs Apeldoorni Piet Zoomers 3:2 (asdf 1 punkt, jazzjansa 1 punkt)
12.02 Harkovi Lokomotiiv vs Puchovi Matador 3:0 (asdf 2 punkti, jazzjansa 1 punkt)
12.02 Skopje Rabotnicki Fersped vs Almere Omniworld 3:1 (asdf 0 punkti, jazzjansa 1 punkt)
12.02 Ploiesti Petrom vs Tsherkassõ Azot 2:3 (asdf 1 punkt, jazzjansa 1 punkt)

18.02 Azot CHERKASY - Petrom PLOIESTI 3:1(asdf 2 punkti, jazzjansa 2 punkti)
19.02 Piet Zoomers APELDOORN - ESS Falck PÄRNU 3:1 (asdf 0 punkti, jazzjansa 0 punkti)
19.02 Omniworld ALMERE - Rabotnicki Fersped SKOPJE 3:1 (asdf 0punkti, jazzjansa 2 punkti)
19.02 Matador PUCHOV - Lokomotiv KHARKIV 0:3 (asdf 2 punkti, jazzjansa 2 punkti)

20.02 Viljandi Spordihoone 18.30 TTÜ/Viljandi - Audentes/Hermann 0:3 (asdf 2 punkti, jazzjansa 2 punkti)
20.02 Võru SH 18.00 Võru VK - Kaubaliinid/Aeroc 1:3 (asdf 1 punkt, jazzjansa 1 punkt)

23.02 Rakvere Põhikool 17.00 Eesti Kaubaliinid Aeroc - TTÜ/Viljandi 1:3 (asdf 0 punkti, jazzjansa 0 punkti)
23.02 Kalevi Spordihall 16.00 Sylvester - Võru VK 3:0 (asdf 2 punkti, jazzjansa 2 punkti)
23.02 TÜ SH 16.00 Tartu Pere Leib/Cibus - ESS Pärnu VK 1:3 (asdf 2 punkti, jazzjansa 1 punkt)

25.02 Rakvere Põhikool 18.30 Eesti Kaubaliinid Aeroc - ESS Pärnu VK 0:3 (asdf 2 punkti, jazzjansa 2 punkti)

27.02 Pärnu Rabahall 19.00 ESS Pärnu VK - Sylvester 3:0 (asdf 2 punkti, jazzjansa 2 punkti)

Ennustusvõistlus kokku:
1. jazzjansa 123 punkti
2. asdf 119 punkti
3. totti 9 punkti
4. argo 6 punkti
5. dreyd 5 punkti

asdf
16.02.03, 21:13
Top Teams karikasarja veerandfinaalide korduskohtumised:

18.02 Azot CHERKASY - Petrom PLOIESTI 3:1
19.02 Piet Zoomers APELDOORN - ESS Falck PÄRNU 1:3
19.02 Omniworld ALMERE - Rabotnicki Fersped SKOPJE 1:3
19.02 Matador PUCHOV - Lokomotiv KHARKIV 0:3

jazzjansa
16.02.03, 21:26
Minu ennustus:
18.02 Azot CHERKASY - Petrom PLOIESTI 3:1
19.02 Piet Zoomers APELDOORN - ESS Falck PÄRNU 1:3
19.02 Omniworld ALMERE - Rabotnicki Fersped SKOPJE 3:1
19.02 Matador PUCHOV - Lokomotiv KHARKIV 0:3

asdf
01.03.03, 22:23
Põhiturniir on läbi saanud, algavad veerandfinaalid!

Ennustusvõistluse seis enne veerandfinaale:

1. jazzjansa 123 punkti
2. asdf 119 punkti
3. totti 9 punkti
4. argo 6 punkti
5. dreyd 5 punkti

VEERANDFINAALID
06.03.03 Sylvester - TTÜ/Viljandi
06.03.03 Audentes/Hermann - Kaubaliinid/Aeroc

08.03.03 Kaubaliinid/Aeroc - Audentes/Hermann
09.03.03 TTÜ/Viljandi - Sylvester

vajadusel
09.03.03 Audentes/Hermann - Kaubaliinid/Aeroc
10.03.03 Sylvester - TTÜ/Viljandi

jazzjansa
02.03.03, 08:34
VEERANDFINAALID
06.03.03 Sylvester - TTÜ/Viljandi 3:0
06.03.03 Audentes/Hermann - Kaubaliinid/Aeroc 3:0

08.03.03 Kaubaliinid/Aeroc - Audentes/Hermann 0:3
09.03.03 TTÜ/Viljandi - Sylvester 0:3

Epic
02.03.03, 10:58
VEERANDFINAALID
06.03.03 Sylvester - TTÜ/Viljandi 3:0
06.03.03 Audentes/Hermann - Kaubaliinid/Aeroc 3:1

08.03.03 Kaubaliinid/Aeroc - Audentes/Hermann 1:3
09.03.03 TTÜ/Viljandi - Sylvester 0:3

asdf
04.03.03, 17:25
06.03.03 Sylvester - TTÜ/Viljandi 3:0
06.03.03 Audentes/Hermann - Kaubaliinid/Aeroc 3:1

08.03.03 Kaubaliinid/Aeroc - Audentes/Hermann 1:3
09.03.03 TTÜ/Viljandi - Sylvester 3:0

asdf
12.03.03, 00:14
Tulemused:

VEERANDFINAALID
06.03.03 Sylvester - TTÜ/Viljandi 3:0 (jazzjansa, epic, asdf 2 punkti)
06.03.03 Audentes/Hermann - Kaubaliinid/Aeroc 3:0 (jazzjansa 2 punkti, epic, asdf 1 punkt)

08.03.03 Kaubaliinid/Aeroc - Audentes/Hermann 0:3(jazzjansa 2 punkti, epic, asdf 1 punkt)
09.03.03 TTÜ/Viljandi - Sylvester 0:3 jazzjansa, epic, asdf 2 punkti)


1. jazzjansa 131 punkti
2. asdf 125 punkti
3. totti 9 punkti
4. epic 6 puntki
4. argo 6 punkti
6. dreyd 5 punkti


Poolfinaalid:

13.03.03 17.30 TV TÜ sh Tartu Pere Leib/Cibus Sylvester
16.03.03 16.00 TV Kalevi spordihall Sylvester Tartu Pere Leib/Cibus
18.03.03 18.00 TÜ sh Tartu Pere Leib/Cibus Sylvester

20.03.03 19.00 Pärnu Rabahall ESS Pärnu VK Audentes/Hermann
22.03.03 17.00 Audentese sh (uus) Audentes/Hermann ESS Pärnu VK
23.03.03 16.00 TV Pärnu Rabahall ESS Pärnu VK Audentes/Hermann

vajadusel

24.03.03 19.00 Audentese sh (uus) Audentes/Hermann ESS Pärnu VK
20.03.03 19.00 Kalevi spordihall Sylvester Tartu Pere Leib/Cibus
25.03.03 19.00 Pärnu Rabahall ESS Pärnu VK Audentes/Hermann
23.03.03 18.00 TÜ sh Tartu Pere Leib/Cibus Sylvester

5. - 6. koht

13.03.03 18.30 Rakvere põhikool Kaubaliinid/Aeroc TTÜ/Viljandi
15.03.03 15.00 Viljandi sh (vana) TTÜ/Viljandi Kaubaliinid/Aeroc

vajadusel

16.03.03 17.00 Rakvere põhikool Kaubaliinid/Aeroc TTÜ/Viljandi

asdf
12.03.03, 23:47
13.03.03 17.30 TV TÜ sh Tartu Pere Leib/Cibus Sylvester 3:1
16.03.03 16.00 TV Kalevi spordihall Sylvester Tartu Pere Leib/Cibus 1:3
18.03.03 18.00 TÜ sh Tartu Pere Leib/Cibus Sylvester 3:1
20.03.03 19.00 Kalevi spordihall Sylvester Tartu Pere Leib/Cibus 0:3

20.03.03 19.00 Pärnu Rabahall ESS Pärnu VK Audentes/Hermann 3:0
22.03.03 17.00 Audentese sh (uus) Audentes/Hermann ESS Pärnu VK 0:3
23.03.03 16.00 TV Pärnu Rabahall ESS Pärnu VK Audentes/Hermann 3:0

5. - 6. koht

13.03.03 18.30 Rakvere põhikool Kaubaliinid/Aeroc TTÜ/Viljandi 3:0
15.03.03 15.00 Viljandi sh (vana) TTÜ/Viljandi Kaubaliinid/Aeroc 1:3

Epic
13.03.03, 11:04
13.03.03 17.30 TV TÜ sh Tartu Pere Leib/Cibus Sylvester 3:1
16.03.03 16.00 TV Kalevi spordihall Sylvester Tartu Pere Leib/Cibus 2:3
18.03.03 18.00 TÜ sh Tartu Pere Leib/Cibus Sylvester 3:2
20.03.03 19.00 Kalevi spordihall Sylvester Tartu Pere Leib/Cibus 0:3

20.03.03 19.00 Pärnu Rabahall ESS Pärnu VK Audentes/Hermann 3:0
22.03.03 17.00 Audentese sh (uus) Audentes/Hermann ESS Pärnu VK 0:3
23.03.03 16.00 TV Pärnu Rabahall ESS Pärnu VK Audentes/Hermann 3:0

5. - 6. koht

13.03.03 18.30 Rakvere põhikool Kaubaliinid/Aeroc TTÜ/Viljandi 3:0
15.03.03 15.00 Viljandi sh (vana) TTÜ/Viljandi Kaubaliinid/Aeroc 1:3

asdf
24.03.03, 14:18
Tulemused:

13.03.03 17.30 TV TÜ sh Tartu Pere Leib/Cibus Sylvester 0:3 (asdf 0, epic 0)
16.03.03 16.00 TV Kalevi spordihall Sylvester Tartu Pere Leib/Cibus 1:3 (asdf 2, epic 1)
18.03.03 18.00 TÜ sh Tartu Pere Leib/Cibus Sylvester 3:1 (asdf 2, epic 1)
20.03.03 19.00 Kalevi spordihall Sylvester Tartu Pere Leib/Cibus 2:3 (asdf 1, epic 1)

20.03.03 19.00 Pärnu Rabahall ESS Pärnu VK Audentes/Hermann 3:0 (asdf 2, epic 2)
22.03.03 17.00 Audentese sh (uus) Audentes/Hermann ESS Pärnu VK 1:3 (asdf 1, epic 1)
23.03.03 16.00 TV Pärnu Rabahall ESS Pärnu VK Audentes/Hermann 3:1 (asdf 1, epic 1)

5. - 6. koht

13.03.03 18.30 Rakvere põhikool Kaubaliinid/Aeroc TTÜ/Viljandi 3:0(asdf 2, epic 2)
15.03.03 15.00 Viljandi sh (vana) TTÜ/Viljandi Kaubaliinid/Aeroc 1:3(asdf 2, epic 2)

Kokku:

1. asdf 138 punkti
2. jazzjansa 131 punkti
3. epic 17 punkti
4. totti 9 punkti
5. argo 6 punkti
6. dreyd 5 punkti

asdf
24.03.03, 14:20
Järgmised ja ühtlasi ka viimased mängud:

Finaalid

27.03.03 17.30 TV Pärnu Rabahall ESS Pärnu VK Tartu Pere Leib/Cibus
29.03.03 15.00 TV TÜ sh Tartu Pere Leib/Cibus ESS Pärnu VK
30.03.03 16.00 TV Pärnu Rabahall ESS Pärnu VK Tartu Pere Leib/Cibus

vajadusel
03.04.03 17.30 TV TÜ sh Tartu Pere Leib/Cibus ESS Pärnu VK
06.04.03 16.00 TV Pärnu Rabahall ESS Pärnu VK Tartu Pere Leib/Cibus


3. - 4. koht

26.03.03 19.00 Kalevi spordihall Sylvester Audentes/Hermann
28.03.03 19.00 Audentese sh (uus) Audentes/Hermann Sylvester

vajadusel
29.03.03 16.00 Kalevi spordihall Sylvester Audentes/Hermann

jazzjansa
24.03.03, 16:59
Finaalid

27.03.03 17.30 TV Pärnu Rabahall ESS Pärnu VK Tartu Pere Leib/Cibus 3:0
29.03.03 15.00 TV TÜ sh Tartu Pere Leib/Cibus ESS Pärnu VK 3:2 (Peab riskima)
30.03.03 16.00 TV Pärnu Rabahall ESS Pärnu VK Tartu Pere Leib/Cibus 3:1

3. - 4. koht

26.03.03 19.00 Kalevi spordihall Sylvester Audentes/Hermann 3:1
28.03.03 19.00 Audentese sh (uus) Audentes/Hermann Sylvester 3:2 (Peab riskima)

asdf
25.03.03, 21:25
Finaalid

27.03.03 17.30 TV Pärnu Rabahall ESS Pärnu VK Tartu Pere Leib/Cibus 3:1
29.03.03 15.00 TV TÜ sh Tartu Pere Leib/Cibus ESS Pärnu VK 2:3
30.03.03 16.00 TV Pärnu Rabahall ESS Pärnu VK Tartu Pere Leib/Cibus 3:0

3. - 4. koht

26.03.03 19.00 Kalevi spordihall Sylvester Audentes/Hermann 3:1
28.03.03 19.00 Audentese sh (uus) Audentes/Hermann Sylvester 3:1

Epic
25.03.03, 21:35
Finaalid

27.03.03 17.30 TV Pärnu Rabahall ESS Pärnu VK Tartu Pere Leib/Cibus 3:2
29.03.03 15.00 TV TÜ sh Tartu Pere Leib/Cibus ESS Pärnu VK 2:3
30.03.03 16.00 TV Pärnu Rabahall ESS Pärnu VK Tartu Pere Leib/Cibus 3:1

3. - 4. koht

26.03.03 19.00 Kalevi spordihall Sylvester Audentes/Hermann 3:0
28.03.03 19.00 Audentese sh (uus) Audentes/Hermann Sylvester 1:3

asdf
27.03.03, 20:20
Muudatus ennustuses:

28.03.03 19.00 Audentese sh (uus) Audentes/Hermann - Sylvester 1:3

asdf
27.03.03, 20:22
Viimased tulemused:

26.03.03 19.00 Kalevi spordihall Sylvester - Audentes/Hermann 3:1 (asdf 2 punkti, jazzjansa 2 punkti, Epic 1 punkt)
27.03.03 17.30 TV Pärnu Rabahall ESS Pärnu VK - Tartu Pere Leib/Cibus 3:1 (asdf 2 punkti, Epic 1 punkt, jazzjansa 1 punkt)
28.03.03 19.00 Audentese sh (uus) Audentes/Hermann - Sylvester 0:3 (asdf 1 punkt, jazzjansa 0 punkti, Epic 1 punkt)
29.03.03 15.00 TV TÜ sh Tartu Pere Leib/Cibus ESS Pärnu VK 0:3 (asdf 1 punkt, Epic 1 punkt, jazzjansa 0 punkti)
30.03.03 16.00 TV Pärnu Rabahall ESS Pärnu VK Tartu Pere Leib/Cibus 3:1 (asdf 1 punkt, Epic 2 punkti, jazzjansa 2 punkti)


Kokku:

1. asdf 145 punkti
2. jazzjansa 136 punkti
3. epic 23 punkti
4. totti 9 punkti
5. argo 6 punkti
6. dreyd 5 punkti


Niisiis, ennustusvõistlus läbi ja lõppjärjestus selgunud! Tänan kõiki, kes osalesid - eriti jazzjansat (kahju, et sul lõpust üks osa mänge ennustamata jäid)! :)

jazzjansa
30.08.10, 17:18
Hommik!

Putsi kui naljakas. Tõesti, vabandust, aga ma ei saanud lihtsalt teisiti kui pidin seda ütlema. :)

jazz
Anno 2010