PDA

View Full Version : miks jalgpallihaigla ahvib või poeb Ingismaale

bomb
27.09.02, 21:27
Olen Tartu kõige aktiivsem (endaarust) jalgpalli fän .kes toetab Merkuuri valjuhäälselt pasunaga ja sõpradega kisades kuigi viimased Merkuuri mängud ei anna selleks tuju.
Mul on tehtud liitumis ettepanek Paraguay fännide poolt et ma liituks nende foorumiga ja ka jalgpallihaigla poolt. Miks ma pole liitunud . Põhjus on lihtn ma vihkan Ingilismaad ja tema toetajaid ja eriti munchester United. kuna jalgpalli haigla on selliseid täis ei liitu mina.
lihtsalt inglastega ma ei ole ühes pajas . Misiks te toetate seda värdjat koondist ja pekkhami ja ahvite nende sümboleid Näiteks Eesti lipp ja nimi Blue supportes
hiinlased võivad tegeleda piraatsusega aga EEsti vuti fännid ei iial.

Hellik
27.09.02, 21:34
Nii lolli jutu peale ei oskagi midagi eriti vastata. Soovitaks sul tõesti liituda nende Paraguay fännide foorumiga või/ja sinna üldse elama kolida :)

asdf
27.09.02, 21:34
Mida sa ajad? :naer3: :naer4: :kop:

Poborsky
27.09.02, 21:51
Vaatan, bomb, et oled TÜsse sisse saanud! Keelekasutuse järgi pakuks filoloogiat, sõnaseadmisoskus viitab ehk politoloogiale, ent vaheda mõistuse poolest oled kahtlemata värske filosoofiaosakonna tudeng. Jõudu!

greenday
27.09.02, 21:59
Originally posted by bomb

Olen Tartu kõige aktiivsem (endaarust) jalgpalli fän .kes toetab Merkuuri valjuhäälselt pasunaga ja sõpradega kisades kuigi viimased Merkuuri mängud ei anna selleks tuju.
Mul on tehtud liitumis ettepanek Paraguay fännide poolt et ma liituks nende foorumiga ja ka jalgpallihaigla poolt. Miks ma pole liitunud . Põhjus on lihtn ma vihkan Ingilismaad ja tema toetajaid ja eriti munchester United. kuna jalgpalli haigla on selliseid täis ei liitu mina.
lihtsalt inglastega ma ei ole ühes pajas . Misiks te toetate seda värdjat koondist ja pekkhami ja ahvite nende sümboleid Näiteks Eesti lipp ja nimi Blue supportes
hiinlased võivad tegeleda piraatsusega aga EEsti vuti fännid ei iial. Meil on siiralt kahju, et sa oma sharmantset fännipasunat jalgpallihaigla ridades ei soostu puhuma! Meil oleks hädasti vaja sinusuguseid lahtise mõistusega noori teotahtelisi entusiaste! Äkki veel mõtled ümber? :prill4:

Elvis
27.09.02, 22:37
Ei saa nii võtta et Inlismaal on värdjalik koondis, mis koondist sina siis fännad? Sama võin öelda sinu lemmik koondise kohta, et mis sa neid värdjaid fännad . Ja keegi ikka peab ju Inglismaad fännama...:lahe:

Elvis
27.09.02, 22:38
Ei saa nii võtta et Inlismaal on värdjalik koondis, mis koondist sina siis fännad? Sama võin öelda sinu lemmik koondise kohta, et mis sa neid värdjaid fännad . Ja keegi ikka peab ju Inglismaad fännama...:lahe:

Ono
28.09.02, 00:12

Ennem õpi mängima, siis tule kaugele jõudnud jalgpallureid kritiseerima, sinusugune ei võiks unistada ka sellisest tasemest.
Aga mis Jalgpallihaigla juures häirib on mingi joodiku kari, JALGPALL ON SPORT.

greenday
28.09.02, 00:50
Originally posted by Ono

Ennem õpi mängima, siis tule kaugele jõudnud jalgpallureid kritiseerima, sinusugune ei võiks unistada ka sellisest tasemest.
Aga mis Jalgpallihaigla juures häirib on mingi joodiku kari, JALGPALL ON SPORT.Mina näiteks ei joo, aga olen jalgpallihaiglas...

kojamees
28.09.02, 00:54
Palju sa grammi eest küsid?
Bomb ma oleks võib-olla kindel kunde,ainult et ma ei lugenud ridade vahelt välja kas seen või roheline??:õnnelik: :jump4:

Darren
28.09.02, 01:07
Teemat jätkates, millest selline \"innovatiivne\" sinimustvalge Union-Jack?

Mitte, et sellel midagi viga oleks aga ikkagi...

jansa
28.09.02, 16:38
... to bomb ..mina näiteks JH liikmena ja hetkel ka juhatuse liikmena ei armasta samuti Inglismaa jalgpalli ja sellega seonduvat meedia kära ja fänne(on olnud tõsiseid kogemusi nendega kohtumistel), nii et ole päris rahulik ja JH on plju kes ei pea ENG oma lemmikuks...so what, aga sellise vaenulikkuse tõttu on sind raske ka JH liikmeks võtta sest JH liikmena olek tähendab ka tolerantsi teiste suhtes ...

.. to Darren... esimese Union Jacki \"Võitle - Võida\" ühe tegijana ja kujundajana soovitan sul mõelda endal midagi silmajäävat ja huvitavat välja mõelda ning see lihtsalt ära teha... easy! Oluline on et statka oleks lipu ehteis onju...(P:S: Inglismaa oli jalgpalli sünnima - väikseid paralleele võib tõmmata igaüks)
miks Blue supporters...seljuhul küsiks miks on pea kõikidel jalka suurmaadel kelle rahvuskeel pole mitte english on statkadel kasutamas ingliskeelseid lippe-plagusi?
MMil nägin Poola, Brasiilia, Itaalia, Hispaania etc. fännide inglis keelseid atribuutikat.
Ka TV-l on suur mõjuvõim näiteks...

Pätu
29.09.02, 23:06
Originally posted by Ono

Filmikriitikud võiksid ju ka vait olla nii kaua, kuni nemad ise pole hakkama saanud filmide tegemisega ?! Sa ei pea seal alas olemas miski kõva käpp, et teisi kritiseerida :)

Aga kuidas saad sa öelda, et JH liikmed joodikud... kas sa luurad meid 24/7 ?

daK
30.09.02, 01:51
bomb saab oma rahulduse tänu teiste mõnitustele ? :keel4:

ega nii lollidele kysimustele ja väidetele polegi loota adekvaatset vastust, või on?

bomb
30.09.02, 13:05
Onole niipalju ma olen jalgpalli fän mitte mänija ja fänni kohustus ei ole hästi mängida vaid kaasa elada . Mängijad peavad lahingu jalpalli väljakul füüsiliselt ja fännid peavad teiste fännide vastu lahingut psühholoogiliselt.
Ma tean et sa oled Tammeka fän . Ma olen amatöör jalka mängija ja olen selle üle uhke. Kui merkuur töötleb vastaseid füüsiliselkt siis minu ja sõprade kohustus on kaia vasatastele pinda. ONO MA OLEN JALKAFÄNN MITTE MÄNGIJA.
MIKS MA SEDA TEEMAT ALUSTASIN KUNA FOORUMI INGLISE FÄNNID AJAVAD PIDEVALT OMA LOLLI MÖLA JA NEID OLE MINU HINNANGU JÄRGI VÄHE

Melwood
30.09.02, 13:54
Hoolimata sellest, et ma ei ole Jalgpallihaigla liige ja võib-olla seetõttu ei tohiks ses asjas üldse sõna võtta, tahaks ma öelda seda, et Jalgpallihaigla liikmena ollakse organiseeritult Eesti koondise poolehoidja.
Ja see, kas ma nö vabal ajal olen Liverpooli fänn ei puutu ju üldse asjasse. Ma ei pane ju punast särki selga kui ma lähen staadionile Eesti mängule kaasa elama. Ühe koondise fännide seas on alati erinevate klubide pooldajaid. Paratamatus! Tunne rõõmu, et Sul on oma riigi koondis kellele kaasa elada.

Tembu
30.09.02, 14:32

Onole niipalju ma olen jalgpalli fän mitte mänija ja fänni kohustus ei ole hästi mängida vaid kaasa elada . Mängijad peavad lahingu jalpalli väljakul füüsiliselt ja fännid peavad teiste fännide vastu lahingut psühholoogiliselt.
Ma tean et sa oled Tammeka fän . Ma olen amatöör jalka mängija ja olen selle üle uhke. Kui merkuur töötleb vastaseid füüsiliselkt siis minu ja sõprade kohustus on kaia vasatastele pinda. ONO MA OLEN JALKAFÄNN MITTE MÄNGIJA.
MIKS MA SEDA TEEMAT ALUSTASIN KUNA FOORUMI INGLISE FÄNNID AJAVAD PIDEVALT OMA LOLLI MÖLA JA NEID OLE MINU HINNANGU JÄRGI VÄHE

Soovitan sulle ühte asja,mis sind päästaks nn \"foorumi inglise fännide käest,kes ajavad pidevalt lolli möla\"-st....Mine tagasi Paraguay fännide manu ja nokitse seal edasi. Tundub et hispaania keel on sul paremini käpas kui estonian language:)

Alo
30.09.02, 14:50
Originally posted by Ono

1. Jalgpall ei ole *mitte ainult* sport.
2. JH ei ole spordiklubi.
3. Kui inimene joob ennast enne-pärast mängu või jalgpallireisi ajal täis, ei tähenda, et ta joodik oleks.

Igatahes.. :õlu:

Alo

Ono
30.09.02, 15:45
Originally posted by Alo

Originally posted by Ono

1. Jalgpall ei ole *mitte ainult* sport.
2. JH ei ole spordiklubi.
3. Kui inimene joob ennast enne-pärast mängu või jalgpallireisi ajal täis, ei tähenda, et ta joodik oleks.

Igatahes.. :õlu:

Alo

No kui ta end täis joob, kes ta siis on? Alkohoolik? Vahet pole erilist, JH ei ole jah Spordiklubi, aga mingeid joomasi võib mujal ka korraldada ja Jalgpall on ainult SPORT.

Kaida
30.09.02, 15:56

Mul on tehtud liitumis ettepanek Paraguay fännide poolt et ma liituks nende foorumiga ja ka jalgpallihaigla poolt.

Kuule, aga jube äss oled sellisel juhul, sest ega igaühele ikka ei tehta liitumis ettepanekut (sic!). Ja ma usun, et me kõik nutame, et selline suurepärane ja särav intelligent such as yourself meie ridadest puudub. Või siis mitte. Kui muud pole, siis vähemalt üldistamisoskus on sul olemas, sest TÕESTI TÕESTI on KÕIK Jalgpallihaigla liikmed maniakaalsed Inglismaa ja David Beckhami fännid. :prill3:

Aga katsu üle saada ja peale põhjalikku teraapiat ei tundugi see maailm nii kole ja inglismaafännav, onju.

Alo
30.09.02, 16:36
Originally posted by Ono
No kui ta end täis joob, kes ta siis on? Alkohoolik?

See tähendab, et ta on normaalne inimene, kellele meeldib ennast mõnikord täis juua. Kes mängib vahest jalgpalli, ei pruugi olla jalgpallur. Kes teeb vahel süüa, ei ole veel kokk, jne, jne.. Sul on kunagi olnud alkoga probleem, et selline sallimatus?

ja Jalgpall on ainult SPORT.

No siin võiks mõni fänn mulle appi tulla, mina ei nõustu mitte selle lausega.

Ja selle peale :õlu: :õlu:

Alo

Rainman
30.09.02, 16:55
Originally posted by Alo

Alo

Kui sinu jaoks on ta ainult sport, siis oled küll mängust väga kaugel eemal. Jalgpall on ELU ja rohkemgi veel!

Ono
30.09.02, 17:51
Originally posted by Alo

Originally posted by Ono
No kui ta end täis joob, kes ta siis on? Alkohoolik?

See tähendab, et ta on normaalne inimene, kellele meeldib ennast mõnikord täis juua. Kes mängib vahest jalgpalli, ei pruugi olla jalgpallur. Kes teeb vahel süüa, ei ole veel kokk, jne, jne.. Sul on kunagi olnud alkoga probleem, et selline sallimatus?

Alo

No sellist lauset kuulsin ma küll esimest korda, et see kes end täis larbib on normaalne inimene, loe oma lause 5 korda läbi ja siis mõtle ise ka natueke ;)

Ja jalgpall ongi sport, sport on elu.
Igatahes alkohol ei käi nagu eriti kokku sellega, aga eks igaühe oma otsus.

Alo
30.09.02, 18:06
Originally posted by Ono
No sellist lauset kuulsin ma küll esimest korda, et see kes end täis larbib on normaalne inimene, loe oma lause 5 korda läbi ja siis mõtle ise ka natueke ;)

Lugesin 6 korda, mõtlesin palju ja jään enda seisukoha juurde..

Ja jalgpall ongi sport, sport on elu.
Igatahes alkohol ei käi nagu eriti kokku sellega, aga eks igaühe oma otsus.

Bingo! See on igaühe enda otsus, kas tema elu ja sport tema elus võib käia kokku alkoga. Selge, et tippsportlase puhul on asi natuke teine, kuid mina pean normaalseks ka seda, kui nemad vahel lõõgastuvad ja stressi maandamiseks rohma lõdvaks lasevad. Väga paljud inimesed ei suuda end täielikult lõdvaks lasta ja välja lülitada ilma abistavaid aineid manustamata.

Alo

Tembu
30.09.02, 18:28
See ju jah maitse asi, kas tarbida või mitte...Kui alkohol hakkab teisi tegemisi segama siis on probleem majas aga kui ei siis anna mennä!!:)

Glazza
30.09.02, 19:49
Originally posted by Poborsky

Vaatan, bomb, et oled TÜsse sisse saanud! Keelekasutuse järgi pakuks filoloogiat, sõnaseadmisoskus viitab ehk politoloogiale, ent vaheda mõistuse poolest oled kahtlemata värske filosoofiaosakonna tudeng. Jõudu!

Politolooogiast on asi kaugel - kui ta tõesti sinna peaks sattuma kunagi (ülikooli ajani on tal siiski ilmselt jäänud veel nii 5 aastat), siis tuleb eriala vast vahetada.

Ning need pasunaga fännid seal Merkuuri mängudel ei ole ikka ka teab mis eliit Eesti jalgpallifännide ringkonnas.

Kokkuvõttes tere-tulemast kahjuks juba nii 3-4 liikmele foorumis, kellel soovitan otsida lahendust oma probleemidele väävli ja bensiini abil. Vihjeks teile, kes veel ei teadnud ning sulle kes selle ajulageda teema algatas, et tõepoolest - pessimism ja viha on just need mis elus hoiavad.

bomb
30.09.02, 20:41
. Ülikoolini on jäänud 1 aasta Poborski rääkis tõtt kuhu ma võin minna , ülikooli kohta ütleks ,et viimaste andmetega on see peaaegu (12kl)kindlustatud miks lugege TÜ eeskirja siis taipate.
Meie fänni pundi kohta ütlen (seoses meeskonna ebaeduga on vaid patrioodid alles jäänud) :kaval: :kaval: me ei ole eliit punt aga parem see kui mitte midagi .
Eelmine aasta oli tipp ajal 40fännijakoos Merkuuri sõpradega mitte registreerinud fänne oli hooaja joosul meid üle 60( ma ei luiska) 25 inimest oli ainult 1 mäng kohal
keskmine näitaja fännipundil 10 in mängus kodus 9 in võõrsil . rekord 20 in Merkuurvalga mäng. See aasta alguses Tammeka mängu ajal oli meid 17 pärast seda
on fännipunt lagunenud . Viimane kord kui me jõudsime 2001 aasta tasemele oli Merk oli viimane maäng tammekaga meid oli küll 6 fänni aga atmosfäär oli nagu meie pundi tippaeg . nuud loodame teha õige atmosfääri viimase tammeka mängu ajal.
Praegu on meie fännidel lein ja viimased Merkuuri mängusd on sama elutud nagu see planeet pole tuju meil eriti kaasa elada i karikas võitles iga mees palli pärast
2001 karika Kuressaare mäng on üks ilusamaid mida ma näinud olen. Ainult fänni pasun käib kellegi pole tuju röökida .

-Antz-
30.09.02, 21:24
ÜKS AASTA???:sega11: :sega11: :sega11: APPI!
Sa oled ju siis päris suur poiss... Tuled endaga juba iseseisvalt toime ka...?

Jaan
01.10.02, 00:07

. Ülikoolini on jäänud 1 aasta Poborski rääkis tõtt kuhu ma võin minna , ülikooli kohta ütleks ,et viimaste andmetega on see peaaegu (12kl)kindlustatud miks lugege TÜ eeskirja siis taipate.

Poborsky, äkki peaksid rohkem emotikonidele r6hku panema?

Poborsky
01.10.02, 01:41
:)

Artur
01.10.02, 03:58
Merkuuri fännipunt ei ole tõesti eliitklassist - kaugel sellest. Ütleks isegi, et väga kehvast klassist. Kuid üldiselt on minu arvates see igati tervitatav, et üldse midagi organiseeritakse. Muud ei olegi nagu öelda. Ah-jah, ja seda võin küll surmkindlalt väita, et Bombi näol tegu tõsiselt võetava Merkuuri toetajaga. Ajagu ta kui lolli juttu tahes.