PDA

View Full Version : NBA fantasy Yahoos

CapitalLooser
28.09.02, 00:53
Kuigi sinna on veel natuke aega, teeks diskusiooniga algust.
Nagu aru saan on NBA vastu märksa suurem huvi NHl-i vastu, kuigi ka NHL-i liiga on täis. Seepärast pakuks välja, et selle aasta Yahoo NBA fantasy teha tasulise liigana, osavõtu maksuna nt 100 EEK-i. Asja eestvedajaks peaks olema liiga looja.
Auhinnafond võiks jaguneda järgmiselt:
1 - 45%; 2 - 15%; 3 - 12,5%; 4 - 10%; 5 - 7,5%; 6 - 5%; Põhiturniiri võitja 5%.
6 koht jääks omadega tasa.
või
1 - 45%; 2 - 20%; 3 - 15%; 4 - 10%; 5 - 5%;Põhiturniiri võitja 5%.
5 koht jääks omadega tasa.
või
1 - 45%; 2 - 25%; 3 - 15%; 4 - 10%; Põhiturniiri võitja 5%.

Kui on teisi ettepanekuid siis tulge lagedale.

Aramis
28.09.02, 04:55
Nii, 20 mängja liigas tuleks siis auhinnafond 2000 krooni.Minu ettepanek oleks võitja eriliselt ära mainida ehk siis 50%.Teine koht ka tubli ja nagu tavaliselt finaali kaotajale pool võitja summast ehk 25%.Kolmas koht 15%.Ja põhiturniirivõitja raske koorem võiks saada tasustatud 10%ga auhinnafondist.Üldjoontes pole need systeemid üldse olulised , üks normaalne tuleb välja valida ja kinnitada.Muud asjad nagu registreerimise ja rahamaksmise kord on olulisemad ja päevakohasemad.

Martin
28.09.02, 05:11
Mina pakuks aga välja 200 krooni osavõtuks ehk 4000 auhinnafondi ning siis süsteemis: 1 - 50%; 2 - 25%; 3 - 15%; 4 - 5%; Põhiturniiri võitja 5%.

Ehk summaliselt:
1. koht - 2000 krooni (saaks osta nt. NBA Online Store\'ist oma lemmikmeeskonna särgi)
2. koht - 1000 krooni
3. koht - 600 krooni
4. koht - 200 krooni
Põhi võit - 200 krooni

Täissummad ning on ka mille eest võidelda. Mis arvate? Kui 200 tundub liiga palju, siis saaks ka Delfi kasutajad tegelikult sellesse mängu haarata.

Samuti võiks ikkagi kokku leppida, kes liiga loob ning raha koguma hakkab, siis on hiljem vähem sehkeldamist.

Aramis
28.09.02, 12:56
Pooldan Martini ettevõtmist ja 200 kroonist osavõtumaksu.Mis NBA särki puutub siis ameerika maal resideeruv Lauri lubas seda odavamalt kui 2000 krooni, aga ju ta ise räägib.Äkki on hinnad vahepeal tõusnud.

Lauri
28.09.02, 14:34
Mina olen 200-se maksuga nõus. Aga lahendamata on kysimus, et missugune võitja saab raha, kas playoffi või põhihooaja. Mõlemale on poolt ja vastuargumente, playoffis peab 4 nädalat vedama, põhihooaeg näitab suuremat stabiilsust jms. Nii et palun täpsustada, kumba varianti eelistate. Ise arvan, et Playoffi teine koht ja põhihooaja võitja võiks saada ligilähedaselt sama palju.

Särkide kohapealt - on n-ö odavamaid ja kallimaid särke. Esimene on 40 dollari ringis, teine 80-100 vahel. Kallimad näevad natuke ehtsamad välja, eks kõik võivad netist uurida, kui huvi on. Olenevalt mängijast, vahest on võimalik teistest kohtadest peale NBA.com-i poe saada odavamalt. Särgiteemat ehk vara yles võtta, eks võitja ise otsustab, mis rahaga teha, või sunnime teda särki ostma? Ehk hoopis soovib keegi suveks putsasid ;)

Martin
28.09.02, 15:11
NBA särk oli vaid näiteks :) ning võin juba ette ödla, et kui mina võidan, siis ostuks oleks Leedsi sinine särk, mis hetkel veel puudu on :)

Kuid Lauri jutus oli selle põhihooaja osas point sees küll. Ehk siis pakuks ehk nii välja:

1 - 45%; 2 - 20%; 3 - 10%; 4 - 5%; Põhiturniiri võitja 30%.
Ehk summaliselt:
1. koht - 1800 krooni
2. koht - 800 krooni
3. koht - 400 krooni
4. koht - 200 krooni
Põhihooaja võit - 1200 krooni

Oleks ehk tõesti ausam.

Fazz
28.09.02, 17:35
Originally posted by Martin

pakuks ehk nii välja:

1 - 45%; 2 - 20%; 3 - 10%; 4 - 5%; Põhiturniiri võitja 30%.
Ehk summaliselt:
1. koht - 1800 krooni
2. koht - 800 krooni
3. koht - 400 krooni
4. koht - 200 krooni
Põhihooaja võit - 1200 krooni

Oleks ehk tõesti ausam.

Ja palju see kokku teeb :oih: :P :sega4: Maksad kolme eest või :D

Pakun ka siis oma variandi:
1. 1500 kr
2. 800 kr
3. 500 kr
4. 200 kr ehk tasuta osalus järgmine aasta
Põhihooaja võit - 1000 kr

See on muidugi äärmiselt küsitav, kas siit sellise panusega nii palju osalejaid leiab. Usun, et hea kui siit 10 koguneb, lisaks võiks muidugi Delfi vahendusel asja reklaamida.

Liiga võiks luua ikkagi CapLoo, kel see tegevus peaks juba päris hästi käpas olema :)
Ja äkki siis võtad selle majandamise ka enda peale. Mul näiteks on muid tegemisi juba liiga palju kuhjunud, ei julge seda ise ette võtta.

Meeskondade suurusega seoses soovitan kujundada need võimalikult sarnaseks reaalsetele NBA tiimidele, mis muudab ka liiga väga konkurentsitihedaks ja huvitavaks. Mängijate positsioonid võiksid olla seega järgmised: PG, SG, G, SF, PF, F, C, C, Util, Util, Util, Util, IR, IR. See teeb kokku 12 aktiivset mängijat - sama palju kui lubatud ühe NBA tiimi puhul. Seda ei maksa karta, et mängijaid ei jätku, sest osalesin eelmisel aastal samade seadistustega liigas ja jätkus küll :) Ning kui NBAs on 29 tiimi, siis fantasy-liigas vaid 20. Üksnes tsentritega võib kergeid probleeme tekkida, seepärast neid üle kahe ei saagi rosterisse panna. Igal juhul oli sellise tiheda formaadiga liiga konkurentsitult kõige põnevam nendest liigadest, kus eelmine aasta osalesin.

Martin
28.09.02, 17:41
Darn, matemaatika veab ikka alt :)

willane
28.09.02, 21:17
kus saab mängida?
mängisin suvel Sandboxis pesapalli ja võitsin kõiki oma vastaseid!

SDK
28.09.02, 21:25
Olen nõus 2 sotiga ja Fazzi poolt välja pakutud rahajagamisega. Let´s get it on!

Martin
28.09.02, 22:52
Et siis registreeriks ka mängijaid, et algset pilti saada:
1) Fazz
2) Capital
3) Martin
4) Lauri
5) willane
6) Sundance
7) Aramis

Teie olete siis vist hetkel juba kindlad tegijad. Ehk siis 13 kohta oleks veel vist vaba...kellele veel selline väike mäng huvi pakuks?

SDK
28.09.02, 23:21
Peab VGM-i EPL-ist ka uurima. Rimm ja Käärik ntx? Ei tea ju, mõni ei mängi kohe pmst raha peale...

Lauri
29.09.02, 00:36
Ma teeks yleskutse kõigile teistele eelmisel aastal osavõtnutele, kelle rahakott kannatab, liitumiseks.

Kristjan
29.09.02, 02:55
Osaleks ka hea meelega liigas kui veel kohti on? Sundance mainis mind ka poole sõnaga ära juba, et päris tundmatu see NBA teema ei ole.........et loodetavasti võtate vastu :)

priity
29.09.02, 02:55
ma maksaks 100 osalemistasuks. 200 küll ei maksaks

Aramis
30.09.02, 12:13
Mina olema kindel nigu raudpolt.

SDK
30.09.02, 15:22
olen ka kindel nagu raudbetoon, kuigi kardan, et vähemalt esimene hooaeg annan teile raha lihtsalt ära...

to Kristjan: muidugi võtame vastu! :)

Leivo-Tigu Vimb
30.09.02, 18:45
minu arust on see natuke veider, et socceri all NBA fantasyst juttu tuleb :(

SDK
30.09.02, 18:58
Kui Leivo-Tigu Vimb natuke hoolikamalt vaatab, siis ta näeb, et jutt käib kategooria \"CM-i ja mängude sektor\" all. Milline sõna siin hr Vimb´le arusaamatuks jääb? :doh:

Martin
30.09.02, 19:09
Hetkel siis:
1) Fazz
2) Capital
3) Martin
4) Lauri
5) willane
6) Sundance
7) Aramis
8) Kristjan

Ehk kokku 1600 krooni üldsummast juba lausa olemas :P Hooaja alguseks on 20 nimi nagu nalja koos kah I guess.

edmund
02.10.02, 03:28
200 on palju kyll, aga kui nii on, siis midagi teha ei ole. m2ngida tahaks ikka.

SDK
02.10.02, 12:41
Juba 9 matsi koos siis! :)
1) Fazz
2) Capital
3) Martin
4) Lauri
5) willane
6) Sundance
7) Aramis
8) Kristjan
9) Edmund

gnat
03.10.02, 00:01
minuga võib kaa arvestada!!!

Lammas
07.10.02, 16:03
Hea küll, võtan siis ka osa.

Maarek
07.10.02, 17:49
Egas minagi siis osa võtmata jäta:P :lahe:

SDK
07.10.02, 18:34
See teeb siis juba 12 matsi. Aga paika panemata on ikkagi veel \"kaine grupijuht\" :P

vello99
07.10.02, 21:02
kui kohti on, pange minu nime ka kirja...

anre_
07.10.02, 21:27
Võtan siis minagi osa.

Martin
07.10.02, 21:36
Arvamus, et 20 inimest kokku ei saa, muutub ühe enam kahtlaseks (mille üle meil mudugi väga hea meel on)

Praegused osalejad siis:
1) Fazz
2) Capital
3) Martin
4) Lauri
5) willane
6) Sundance
7) Aramis
8) Kristjan
9) Edmund
10) gnat
11) tibutibu
12) Maarek
13) vello99
14) anre_

Udupasun
09.10.02, 01:00
Nonii...
Kodanikele, kes kas materiaalsetel või maailmavaatelistel kaalutlustel ei soovi ühineda loodava tasulise liigaga ja soovivad piirduda vaimse rahuloluga, on loodud yahoos (http://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba) liiga nimega Põrga liiga, mille ID# on 5247ja parool soccernet . Draft toimub esialgsete plaanide kohaselt 20. oktoobril kell 16.55

Aramis
09.10.02, 03:02
Nüüd kus Yahoo on avanud oma NBA Fantasy oleks aeg hakata raha koguma.Võiks teha mingi systeemi, et kes raha on üle kandnud saab mailile liiga id ja passwordi või midagi.Seda juhul kui sellist asja vaja on.Ma millegi pärast arvan, et võiks olla, sest drafti alguseks oleks hea kui rahad on laekunud.

Devil
09.10.02, 13:15
Originally posted by Udupasun

Nonii...
Kodanikele, kes kas materiaalsetel või maailmavaatelistel kaalutlustel ei soovi ühineda loodava tasulise liigaga ja soovivad piirduda vaimse rahuloluga, on loodud yahoos (http://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba) liiga nimega Põrga liiga, mille ID# on 5247ja parool soccernet . Draft toimub esialgsete plaanide kohaselt 20. oktoobril kell 16.55

TTY Devils on liitunud ;)

SDK
09.10.02, 14:07
Kuna uus asi mu jauks, siis prooviks liitusin ka. Et nagu sooja teha ja nii. :P

Martin
09.10.02, 15:43
TEGIN TASULISE LIIGA VALMIS

Kõigile praegu oma osavõtust kinnitust andnud isikutele on saadetud Privaatteade ning võimaluse korral ka e-mail minu kontonumbri ja nimega (või saavad selle kohe-kohe).

Loodan, et kellelgi pole midagi selle vastu, et mina seda asja vean, kui on, siis speak now ja vahetame koheselt ka juhi äää.

Hetkel on liiga sisu siis selline, kui on soovitusi-arvamusi, muudab kohe midagi ka ümber:
Draft Date: Sunday, October 27
Approximate Draft Time: Morning - 9:00am-9:30am EESTI AJA JÄRGI: õhtul 20.00 (kui mu arvutused mind ei peta)
Draft Type: Live Draft

Maximum Number of Teams: 20
Maximum Players on a Team: 14
Maximum Moves: No maximum
Maximum Trades: No maximum
Scoring Type: Head-to-Head League
Waiver Time: 2 days
Last Trade Date: No end date
Trade Reject Time: 2 days
Roster Changes: Daily
Starting Positions: PG, SG, G, SF, PF, F, C, C, Util, Util, Util, Util, IR, IR

Statistical Categories: Minutes Played
Field Goal Percentage
Free Throw Percentage
3-point Shots Made
Points Scored
Total Rebounds
Assists
Steals
Blocked Shots
Turnovers
Personal Fouls

Kui on veel uusi liikmeid, siis antke endast julgesti teada - osalemistasu (mis garanteerib ka pingelise hooaja) on 200 krooni

SDK
09.10.02, 16:38

TEGIN TASULISE LIIGA VALMIS

Kõigile praegu oma osavõtust kinnitust andnud isikutele on saadetud Privaatteade ning võimaluse korral ka e-mail minu kontonumbri ja nimega (või saavad selle kohe-kohe).

Loodan, et kellelgi pole midagi selle vastu, et mina seda asja vean, kui on, siis speak now ja vahetame koheselt ka juhi äää.

Hetkel on liiga sisu siis selline, kui on soovitusi-arvamusi, muudab kohe midagi ka ümber:
Draft Date: Sunday, October 27
Approximate Draft Time: Morning - 9:00am-9:30am EESTI AJA JÄRGI: õhtul 20.00 (kui mu arvutused mind ei peta)
Draft Type: Live Draft

Maximum Players on a Team: 14
Scoring Type: Head-to-Head League
Waiver Time: 2 days
Trade Reject Time: 2 days
Starting Positions: PG, SG, G, SF, PF, F, C, C, Util, Util, Util, Util, IR, IR

Statistical Categories: Minutes Played
Field Goal Percentage
Free Throw Percentage
3-point Shots Made
Points Scored
Total Rebounds
Assists
Steals
Blocked Shots
Turnovers
Personal Fouls

Kui on veel uusi liikmeid, siis antke endast julgesti teada - osalemistasu (mis garanteerib ka pingelise hooaja) on 200 krooni

Martin, kotkas lendas pessa... ;)

Kristjan
09.10.02, 16:55
üks küsimus targematele meestele.........et kui seal head to head liigas on 20 tiimi siis täpsemalt kes kelle vastu võistleb? See nagu jäi arusaamatuks......

Fazz
09.10.02, 18:17
Originally posted by Kristjan

üks küsimus targematele meestele.........et kui seal head to head liigas on 20 tiimi siis täpsemalt kes kelle vastu võistleb? See nagu jäi arusaamatuks......

Võistlus käib nädalate kaupa, mängitakse kordamööda kõigi tiimidega läbi. Nii et 20-tiimises liigas jõuab peaaegu kõigiga 2x läbi mängida. Head-to-Head liiga seletus Yahoo\'s. (http://help.yahoo.com/help/us/hoops/hooprules/hooprules-05.html)

Tegelt võiks veel ühe G ja ühe F positsiooni juurde panna, nendega ei tohiks probleeme olla. Tuli meelde, et selles liigas, millest juba rääkisin, olidki tegelt stardipositsioonid: PG, SG, G, G, SF, PF, F, F, C, C, Util, Util, Util, Util ning lisaks 5 pingikohta (Bench). Eesmärgiks oleks ikkagi kõik vähegi võimekad mängijad niipalju kui võimalik kasutusse võtta. Selle formaadi järgi tuleks draftida kokku 19 mängijat. Et 20 täis saada, võiks juurde panna veel ühe F või Util\'i.

Vaatasin, et üks vend reklaamib 20-tiimist liigat, kus on isegi 25 mängijat igas meeskonnas, aga see tundub juba liiast olevat:

League Settings
League ID#: 5880
Password: password
Season: Full Season
Draft Type: Live
Draft Time: Wednesday, October 9 at 6:20 am PDT
Draft Status: predraft
Maximum Players on a Team: 25
Scoring Type: Rotisserie League
Waiver Time: 1 days
Trade Reject Time: 1 days
Maximum Games: 82
Retroactive Stats: No
Starting Positions: PG, PG, SG, SG, G, G, SF, SF, PF, PF, PF, F, F, C, C, Util, Util, Util, Util, IL, IL
Statistical Categories: Games Started
Minutes Played
Field Goals Made
Field Goal Percentage
Free Throws Made
Free Throw Percentage
3-point Shots Made
Points Scored
Offensive Rebounds
Total Rebounds
Assists
Steals
Blocked Shots
Turnovers

Martin
10.10.02, 07:58
Täna (kolmapäeval) kell 17.00 olid liigas osalemise eest maksnud:
1) Fazz
2) Sundance Kid
3) Taimo ehk FC Ilves Hattricki keskkonnast
4) Martin (ehk mina)

Praegu on minu teada veel osalejad:
1) Capital
2) Lauri
3) willane
4) Aramis
5) Kristjan
6) Edmund
7) gnat
8) tibutibu
9) Maarek
10) vello99
11) anre_
(kokku 15 inimest, vabad on 5 kohta)

Aramis
11.10.02, 02:08
Nii, minul tuleb ülekanne homme õhtul , nii, et mina olen endiselt käsi.

Martin
12.10.02, 05:36
Kuna ma kõikide inimeste pärisnimesid ei tea, siis on hea, kui ülekandjad ise ka ühendust võtaksid.

Reedel kella 19.00 paiku oli raha siis tulnud järgmiselt:
1) Fazz
2) Sundance Kid
4) Martin (ehk mina)
5) Lauri
6) Ergo

Ehk siis tasapisi koguneb. Viimased kaks isikut võiksid minuga ka ühendust võtta. Teistele - laske aga rahakoti nupukesed valla, mida kiiremini kõik ära maksavad, seda kiiremini saame puuduvad kohad veel täita ning liigaga korralikult alustada.

willane
12.10.02, 06:38
Martin, minult tuli just raha teele. millal Ühis sulle kontole panb, ei oska öelda.
kas Darft on AINULT online või saab omale seadistada ka Off-line variandi. ma pole kindel, et saan onlines olla ...
minu arvates võiks olla ka Bench, muudes liigades, kus ma proovinud olen, on see olemas. sellega saab omale lisamängijaid reserveerida ...

kuna mul pole kahju 200 ilma jääda, siis minu kogemus näitab, et kõige tootlikumad on just PF-d. siit minu ettepanek lisada neid juurde, mitte piirduda vaid ühega.

edu teile.

Lauri
12.10.02, 07:27
Originally posted by willane

kas Darft on AINULT online või saab omale seadistada ka Off-line variandi. ma pole kindel, et saan onlines olla ...
minu arvates võiks olla ka Bench, muudes liigades, kus ma proovinud olen, on see olemas. sellega saab omale lisamängijaid reserveerida ...

kuna mul pole kahju 200 ilma jääda, siis minu kogemus näitab, et kõige tootlikumad on just PF-d. siit minu ettepanek lisada neid juurde, mitte piirduda vaid ühega.

edu teile.

Yahoos on võimalik jah endale teha järjestus ise, mille põhjal siis arvuti valib esimese valimata mängija.

PFide idee ei ole otstarbekas, kuna meil on niigi 4 Utility meest, siis saab sinna ju igasuguseid panna, olenemata positsioonist. Ja pinki pole vist ka mõtet teha, 280 mängija valimine peaks võtma enamuse meestest ära (12-14 on tavaline meeskonna suurus, ehk siis mingi 330-350 mängijat liigas), nii et eriti ylespoole minna pole mõtet.

Aramis
12.10.02, 13:18
Mina lisaks ,et saatsin ka raha teele ja samamoodi Hansast Yhisesse jõuab ta tõenäoliselt esmaspäevaks.Nmekirja yx kahest viimasest inimesest(Anre) sai mult infi ja ta lubas ette võtta vajalikud sammud.
Preranki tegemine on lihtne ja seda saab hiljem ka teistele meeskondadele´copyda , et ei peaks kõigi jaoks eraldi tegema.

Martin
12.10.02, 13:28
Hetkel peakski seadistus olema nii:
PG, SG, G, G, SF, PF, F, F, C, C, Util, Util, Util, Util, Util ning lisaks 5 pingikohta. Nii peavad siis kõik draftima endale 20 meest. Kokku valitakse siis 400 meest.

Kui tundub, et on liiga palju, siis saab alati vähendada ning mingis teistsuguses seadistuses kokku leppida.

NING TULETAN MEELDE: VEEL ON LIIGAS VABU KOHTI!!!!

CapitalLooser
12.10.02, 16:16
Minu soovitus oleks meeskond väiksem teha, sel lihtsal põhjusel, et jätku mängijaid mehi. Martini viimases postituses toodud seadistus peaks suure tõenäosusega kasvatama oluliselt drafti tähtsust, aga samas ei ole võimalik hiljem midagi muuta, sest pole kedagi turult võtta. See võib viia selleni, et mitte nii hea drafti teinud võistleja kaotab ürituse vastu huvi, mis sest, et on olemas auhind.
Ise pakuks välja järgmise seadistuse:
PG, SG, G, SF, PF, F, C, C, Util, Util ja 2 IR-i ja 3 pingimeest.
Seega on 20 mehe asemel 13 meest, 15 max kui vigastused tulevad.
Leian, et selline seadistus säilitab liigas konkurentsi ning säilib piisav huvi ka turu/vabade agentide vatu. Samuti ei juhtu ka sellist asja, et tiimid on krabanud kõik võimalikud mängijad ning siis istutatakse neid pingil.

Y2KViinaordu
12.10.02, 17:34
Tervist!

Kui veel kohti on, siis liituks.

Fazz
12.10.02, 20:28
Originally posted by CapitalLooser

Minu soovitus oleks meeskond väiksem teha, sel lihtsal põhjusel, et jätku mängijaid mehi. Martini viimases postituses toodud seadistus peaks suure tõenäosusega kasvatama oluliselt drafti tähtsust, aga samas ei ole võimalik hiljem midagi muuta, sest pole kedagi turult võtta. See võib viia selleni, et mitte nii hea drafti teinud võistleja kaotab ürituse vastu huvi, mis sest, et on olemas auhind.
Ise pakuks välja järgmise seadistuse:
PG, SG, G, SF, PF, F, C, C, Util, Util ja 2 IR-i ja 3 pingimeest.

See on jälle liiga vähe. Leiaks siis mingi kompromissi. Näen kahte varianti: 1) panna sinu pakutule G ja F juurde või 2) jätta praegune variant ja kaotada üleüldse pingikohad ära, sest nii suure koosseisu puhul polegi neil enam erilist mõtet. Siis oleksid ka kõik mängijad kogu aeg aktiivsed ja poleks vajadust iga päev koosseisu muuta.
Selles 20$-liigas käib umbes sama arutelu, seal on ka plaanis Bench üldse ära jätta, praegu on seal sellised stardipositsioonid: PG, PG, SG, SG, G, G, G, SF, SF, PF, PF, F, F, F, C, C, C, Util, Util, IL, IL.

Lauri
12.10.02, 21:55
Ma arvan ka, et 20 meest võistkonda on ehk liiga palju, nagu eelmises postituses sai mainitud, on aktiivseid mängijaid ainult 12x29 ehk siis 348 nii et 400 matsi ei pruugi ollagi. Minu meelest mingi 4-4-2-4-2 variant oleks normaalne, et 4 tagamängijat, 4 ryndajat, 2 keskmängijat, 4 utilityt ja 2 ILi meest.
PG, SG, G, G, SF, PF, F, F, C, C, Util, Util, Util, Util, IL, IL

Kokku siis 14 meest. 14x20=280, mis jätaks ruumi vabaagentidele. Kui on huvi kedagi seal ILis hoida pikemat aega, siis 320 meest kokku võetud, aga vaevalt, et seal kaua kedagi soojendada on. 3 tsentri mängimisega võib ehk ka probleeme tekkida, olenevalt, kelle Yahoo tsentrix paneb. Ja siis saab igaüks Utility meestega vaadata, millele keskenduda.

vello99
14.10.02, 19:29

6) Ergo

See viimane kutt maksis minu eest, maksekorralduse selgituses oli vist vello99 ka. Nii ei muuda palun ära.

Fazz
14.10.02, 21:31
Originally posted by Lauri

Ma arvan ka, et 20 meest võistkonda on ehk liiga palju, nagu eelmises postituses sai mainitud, on aktiivseid mängijaid ainult 12x29 ehk siis 348 nii et 400 matsi ei pruugi ollagi.

Asjatu kartus. Pre-Rankings listis on praegu 498 nime. Ehkki hooaja alates saab ligi poolsada neist NA märgistuse, peaks jääma ikkagi tugevalt üle 400 mängija. Eelmisel hooajal 19x20 liigas jäi küll veel, kelle hulgast valida. Suurem koosseis peaks ka liiga aktiivsust märgatavalt tõstma, sest kui vabaagentide hulgast mingeid tegijaid enam võtta pole, sunnib see managere rohkem omavahelisi tehinguid algatama, et oma tiimi koosseisu parandada.

Minu meelest mingi 4-4-2-4-2 variant oleks normaalne, et 4 tagamängijat, 4 ryndajat, 2 keskmängijat, 4 utilityt ja 2 ILi meest.
PG, SG, G, G, SF, PF, F, F, C, C, Util, Util, Util, Util, IL, IL

Sa jätaksid ka siis pingi üldse ära? Tegelt pingi kasuks räägib see, et vahel tekib vajadus mõni kehva viskeprotsendiga või suure pallikaotuste arvuga mängija nagu nt Kidd pingile istutada, kui teistes kategooriates juba suur edu sees on. Pingi kaotamine jätaks seega ära ka ühe olulise strateegiaelemendi.

Pakuks siis lõpliku variandina välja: PG, SG, G, G, SF, PF, F, F, C, C, Util, Util, Bench, Bench, Bench, Bench, IL, IL. 16 mängijat (neist iga päev 12 aktiivset) peaks olema kõige optimaalsem suurus, mis jätab ka vabaagentidele veel piisavalt ruumi. See sarnaneb ka tegelikule NBA meeskonnale kõige rohkem.

Lauri
14.10.02, 23:24
Originally posted by Fazz

Ma arvan ka, et 20 meest võistkonda on ehk liiga palju, nagu eelmises postituses sai mainitud, on aktiivseid mängijaid ainult 12x29 ehk siis 348 nii et 400 matsi ei pruugi ollagi.

Asjatu kartus. Pre-Rankings listis on praegu 498 nime. Ehkki hooaja alates saab ligi poolsada neist NA märgistuse, peaks jääma ikkagi tugevalt üle 400 mängija. Eelmisel hooajal 19x20 liigas jäi küll veel, kelle hulgast valida. Suurem koosseis peaks ka liiga aktiivsust märgatavalt tõstma, sest kui vabaagentide hulgast mingeid tegijaid enam võtta pole, sunnib see managere rohkem omavahelisi tehinguid algatama, et oma tiimi koosseisu parandada.

Sa jätaksid ka siis pingi üldse ära? Tegelt pingi kasuks räägib see, et vahel tekib vajadus mõni kehva viskeprotsendiga või suure pallikaotuste arvuga mängija nagu nt Kidd pingile istutada, kui teistes kategooriates juba suur edu sees on. Pingi kaotamine jätaks seega ära ka ühe olulise strateegiaelemendi.

Pakuks siis lõpliku variandina välja: PG, SG, G, G, SF, PF, F, F, C, C, Util, Util, Bench, Bench, Bench, Bench, IL, IL. 16 mängijat (neist iga päev 12 aktiivset) peaks olema kõige optimaalsem suurus, mis jätab ka vabaagentidele veel piisavalt ruumi. See sarnaneb ka tegelikule NBA meeskonnale kõige rohkem.

Nii, ikkagi jään selle juurde, et 348 saab aktiivne olla yhel hetkel. Ja ei usu, et nii palju saab olema neid aktiivne-mitteaktiivne vahel pendeldajaid. Aga vahetuste propageerimise suhtes on sul kyll õigus.

Ja pooldaks siis lõpliku variandina seda, et sa muudad yhe Benchi Utilityks, ehk siis: PG, SG, G, G, SF, PF, F, F, C, C, Util, Util, Util, Bench, Bench, Bench, IL, IL.

willane
15.10.02, 05:00
jah, lugedes teie arvamusi, olen samuti seisukohal, et peaks jääma piisav hulk vabasid agente. meeskonna väike arv tagab aktiivsema külastuse ja väldib \"surnuid\" meeskondi. seega pooldan väiksemat teami aktiivsema (ehk Martini sõnu pngelisema) hooaja nimel.

Fazz
15.10.02, 14:34

Ja pooldaks siis lõpliku variandina seda, et sa muudad yhe Benchi Utilityks, ehk siis: PG, SG, G, G, SF, PF, F, F, C, C, Util, Util, Util, Bench, Bench, Bench, IL, IL.

Võib ka nii, kuigi lähtusin sellest, et 12 aktiivset mängijat on märksa sümboolsem arv. Ja suurem pingikohtade arv sunnib ka neil päevadel, kui kõigil mäng on, rohkem mõtlema, keda võtta ja keda mitte. Ehk jälle tuleb mängu see strateegia...

willane:
Mille põhjal sa väidad, et meeskonna väiksus tagab suurema aktiivsuse? Hm, ise olen püüdnud kogu see aeg just vastupidist tõestada ;) Oled sa osalenud mingis suurema formaadiga liigas? Mina olen ja kinnitan endiselt, et just see muudab liiga põnevamaks, elavamaks, sisukamaks, mängulisemaks jne :)

Kas on veel keegi lisaks CapLoo\'le ja willasele, kes leiab, et 16 on liiga palju?

SDK
15.10.02, 14:49
Ma olen nii kumm selle koha pealt, et ei hakka sõna võtma. Tehke üks asi ära ja ongi kõik. Mul nagunii läeb esimene hooaeg lissalt õppimiseks i guess. :)

Aramis
15.10.02, 17:58
Minu seisukoht on see, et 15 või 16 on OK (kindlasti koos benchiga - benchi ärge kyll välja jätke!).Liiga aktiivsuse teevad ikkagi managerid ja kui vähegi on viitsimist tradesi pakkuda ja selles suunas töödata, siis ongi põnevust ja tegevust kui palju.Ehk siis ma eelistan soovitavat mängjat välja kaubelda teiselt managerilt mitte lihtsalt võtta teda FAst või taotleda Waiwerist.Martin , kas mu raha on juba sinuni jõudnud - ehk teed kokkuvõtte olukorrast!

Y2KViinaordu
15.10.02, 19:22
Seltsimehed, kas saaks veel liituda? Kui jah, siis andke teada, kuhu 200 kroonenit saata tuleb.

Martin
15.10.02, 23:37
Saab liituda, detailid saatsin.

Samas olen nii tainas, et suutsin kontrolli ära unustada täna. Postitan maksnute nimekirja homme või siis pärast Eesti mäng kui tagasi Tartus. Seega laske rahal voolata.

Martin
18.10.02, 23:46
Maksnud on (kuna ei saa näha hetkel seletusi, siis panen maksja eesnime, kes on tundmatu nimega -sellega, millega ta siin pole-võtku minuga ise palun ühebdust):
1) Fazz
2) Sundance Kid
4) Martin (ehk mina)
5) Lauri
6) Vello
7) Aramis
8) CapitalLooser
9) gnat

Uued:
10) Urmas

See on seisuga: 18.10.2002 kell 12:32:55. Seega, inimesed - KIIRUSTAGEM!

priity
19.10.02, 00:14
willane:
Mille põhjal sa väidad, et meeskonna väiksus tagab suurema aktiivsuse? Hm, ise olen püüdnud kogu see aeg just vastupidist tõestada ;) Oled sa osalenud mingis suurema formaadiga liigas? Mina olen ja kinnitan endiselt, et just see muudab liiga põnevamaks, elavamaks, sisukamaks, mängulisemaks jne :)

Mõlgutasin ühes teises liigas mõtteid sel teemal ning leidsin oma arvates 2 põhjust miks suurema arvu vabaagentidega liigas treidimine lihtsam oleks. Eks tegelikult sõltub treidide tegemine ennekõike manageridest...
1. Kui on rohkem vabaagente, on lihtsam mängijatest loobuda. Nt. kui sul on 2 head PG-di, siis loobud treidi tehes kergemini mehest keda sa iga voor ei vaja, sest tead et põhimehe vigastuse korral saad vaba-agentide hulgas mõne talutava mehe korjata. Analoogilisi näiteid võib siin mitmeid tuua. Nt. vahetad 2 head mängijat ühe väga hea mängija vastu. Kuna pead sel juhul ühe mehe vaba-agentidest võtma, siis on taoline treid paremate vabaagentide olemasolul samuti lihtsam. Ka tead, et endale kaubeldud väga hea mängija vigastuse korral on sul tagavaravariant olemas.
2. Kui on olemas korralik vabaagentide valik ei tehta mõtetuid treidi pakkumisi--nt. vahetan tugevuselt 200-nda mehe 205-nda vastu. Jäävad ära igasugu tüütud treidiele ei ütlemised. Ka treidimine muutub huvitavamaks sest panused tõusevad--kaubeldakse järgu võrra kõvemate mängijatega.
Need on lihtsalt paar näidet mis pähe tulid. Kuid nagu eelpool öeldud sõltub kauplemine ennekõike manageride enda aktiivsusest ja huvist. Mainitud 2 punkti ehk teevad selle pisut lihtsamaks kuid samas ei taga seda et igaüks aktiivselt kauplema hakkab.

Aramis
19.10.02, 02:37
Priity jutus on pointi.
Martin, sinu nimekirjas olen mina Eve nime all.Ehk siis antud juhul Eve=Aramis

CapitalLooser
19.10.02, 14:30
Priity jutuga rohkem, kui 100% nõus.

Devil
19.10.02, 16:01
hmmz mingi eduseis saab siis olema Waiver Priority nr 1 poisil ... aga nuh minagi ytleks et see on hea idee kuigi ma kahjuks/õnneks teie liigast osa ei võta

Aramis
19.10.02, 20:20
See on see poiss kelle draft position kannab kõige suuremat numbrit.Nii, et mingis eelistatud positsioonis ta pole.

Devil
19.10.02, 20:47
teame teame yks kord draftis mitu korda hooaja jooksul eesõigusega ... aga eks ta miskit hulllu pole ... mängijaid jagub :)

Fazz
19.10.02, 21:26
2. Kui on olemas korralik vabaagentide valik ei tehta mõtetuid treidi pakkumisi--nt. vahetan tugevuselt 200-nda mehe 205-nda vastu.

Miks selline pakkumine mõttetu on!? Enamus pakkumisi tehaksegi ju suht võrdse tugevusega mängijate vahetamiseks.

Siiski üldiselt on asi nii, et mida väiksem tiim, seda suurem on draftijärjekorra tähtsus ja juhuse osakaal, aga mida rohkem mängijaid tiimis, seda paremini tulevad esile teadmised ja manageerimisoskused. Samuti ühe põhimängija vigastus pole suurema meeskonna puhul nii määrava tähtsusega.

Aga andke siis teada, millist varianti keegi lõpuks pooldab, kas 16-liikmelist tihedama formaadiga või 13 mängijaga nagu Yahoo vaikimisi seadistus on.

Aramis
20.10.02, 06:05
Ega drafti viimane pole mingi päris hull asi.Ja ega sul waiwer priority eesotsas peale esimest waiverist võetud meest au enam olla pole.Koheselt oled nihkunud ka selles reas viimasele kohale.

gnat
20.10.02, 22:15
Martin, maksja nimi sattus olema nimelt Sirje nii et .... Sirje - gnat

Martin
21.10.02, 16:16
VEEL 3 KOHTA VABAD!!!!

Hetkeseis (täna lähen veel ka linna ning kontrollin uue seisu üle):
1) Fazz - maksnud
2) Capital - maksnud
3) Martin - maksnud
4) Lauri - maksnud
5) willane
6) Sundance - maksnud
7) Aramis - maksnud
8) Kristjan
9) Edmund
10) gnat - maksnud
11) tibutibu
12) Maarek
13) vello99 - maksnud
14) anre_
15) Taimo - maksnud
16) Udupasun
17) Y2KViinaordu - maksnud

Seega, maksnud on praeguseks 10 inimest 17-est. Seega palun kiirustada maksmisega!

Ahjaa veel - kui keegi tunneb neid, kes maksnud pole, siis võiks nendega kiirelt ühendust võtta ja teada anda, et tähtaeg läheneb. Lisaks - kuna kohad veel vabad, siis tasuks kiirelt ka reklaami veel teha, et maksimumkohad täis saada.

Y2KViinaordu
21.10.02, 17:19
Martin, Urmas = Y2KViinaordu. Panin selle selle tegelikult makseseletusse, aga tont teab, mis seal hanzanetis toimub.

Martin
22.10.02, 00:11
Maksnutega lisandus Jaak (kes peitub selle taga PM, sest ei näi seletusi), ära kukkus täielikult aga Kristjan....

raivorimm
22.10.02, 23:25
Pole sellisest asjast kahjuks varem teadlik olnud....:(

Aramis
22.10.02, 23:30
Originally posted by raivorimm

Ok! Mina jälle sinust ...my bad...

priity
23.10.02, 00:07
Siiski üldiselt on asi nii, et mida väiksem tiim, seda suurem on draftijärjekorra tähtsus ja juhuse osakaal, aga mida rohkem mängijaid tiimis, seda paremini tulevad esile teadmised ja manageerimisoskused. Samuti ühe põhimängija vigastus pole suurema meeskonna puhul nii määrava tähtsusega.
Ise ütleks just mõlema punkti puhul vastupidi--mida väiksem tiim seda rohkem võimalusi draftiga puusse panemise tagajärgi edukalt likvideerida. Kuigi eks see ole rohkem igaühe enda maitseasi, kuid peaks mainima, et eelmine aasta ülisuures eesti liigas mängides kadus üsna ruttu huvi asja vastu kuna draft läks viletsalt ning vabaagentidest polnud ka eriti kedagi võtta. Kusjuures terve hooaja jooksul ilmus umbes 10 uut tüüpi kes meeskonnale midagigi juurde oleks andnud. Ka kõik potensiaalsed esiviisikute mehed olid draftiga juba kellegi kätte läinud-
Kui jääb ports asjalike vabaagente tuleb mängule juurde see aspekt, et lisaks oma meeskonna mängijatele pead jälgima ka seda kuidas vabaagentidel läheb ning millised potensiaalsed esiviisiku mängijad on vigastustest paranemas, etc.

[i] Enamus pakkumisi tehaksegi ju suht võrdse tugevusega mängijate vahetamiseks.
Milleks veel seda teha???:sega9: kui mõlemad kasu saavad on muidugi kena treid kuid iga kaupmehe peamiseks ülesandeks peaks ikka olema kasumi teenimine...

Aramis
23.10.02, 00:17
Mieie liigast kukkus ka ära Anre - eelmise aasta finalist.

Ja Priity, nii kui on silmnähtavalt ebavõrdne treid ,siis on veto majas.Pakkumisi võib ju teha ,aga accepritakse ikkagi näiliselt võrdseid pakkumisi.Ja kasud on tavaliselt ikka mõlemal sees, sellepärast ei maksa muretseda.

Halleluuja
23.10.02, 09:13
Hei ennustajad,

Koigepealt sorry tappideta tahtede parast, ei viitsi neid taga ajada.
Ma oleksin kindlasti kasi ennustusvoistlusel.
200 EEK-i maksaksin ara homme, kui annate tapse a/a numbri.
Ise olen teiselpool vett, nii et ulekanne saab tehtud Eesti aja jargi ool vastu neljapaeva.

Arvestage siis minuga ja jatke koordinaadid, astun homme siit foorumist labi.

Good luck!

Fazz
23.10.02, 14:21
Originally posted by Aramis

Originally posted by raivorimm

Kuule, udu ,mida sa öelda tahad? Ma olen küll kannatamatu, aga võiks siiski vaadata, kus ja mida trükid.

Kuule, Aramis, ma sain küll aru, mida ta öelda tahtis. Aga ta võinuks tõesti veidi lähemalt kirjutada, kas on siis osalemisest huvitatud või mitte. Aga võibla kaalub veel asja. Tegu tüübiga, kes viimastel aastatel Virtual GMi eestlaste liigas üks edukamaid olnud ja keda paljud ka helesinise ekraani kaudu peaksid tundma :) Saatsin talle ja veel paarile VGMis osalejale maili, kus kutsusin üles meie liigaga liituma.

Originally posted by priity

Ise ütleks just mõlema punkti puhul vastupidi--mida väiksem tiim seda rohkem võimalusi draftiga puusse panemise tagajärgi edukalt likvideerida. Kuigi eks see ole rohkem igaühe enda maitseasi, kuid peaks mainima, et eelmine aasta ülisuures eesti liigas mängides kadus üsna ruttu huvi asja vastu kuna draft läks viletsalt ning vabaagentidest polnud ka eriti kedagi võtta. Kusjuures terve hooaja jooksul ilmus umbes 10 uut tüüpi kes meeskonnale midagigi juurde oleks andnud. Ka kõik potensiaalsed esiviisikute mehed olid draftiga juba kellegi kätte läinud-
Kui jääb ports asjalike vabaagente tuleb mängule juurde see aspekt, et lisaks oma meeskonna mängijatele pead jälgima ka seda kuidas vabaagentidel läheb ning millised potensiaalsed esiviisiku mängijad on vigastustest paranemas, etc.

Aga kes ses siis süüdi on, et sul draft viletsalt läks? Siin jääb aint soovitada draftiks tõsisemalt valmistuda ja kui tõesti livedraftis pole võimalik osaleda, siis vajalik hulk mängijaid yahoo autovaliku jaoks ise järjekorda panna. Õnneks selles liigas on kõigil panused mängus ja võib loota, et keegi siin ei tule draftis mütsiga lööma, et hiljem ebaõnnestunud drafti korral oleks põhjust edasisest üritamisest loobuda.

Martin
23.10.02, 14:28
Originally posted by Halleluuja

Hei ennustajad,

Koigepealt sorry tappideta tahtede parast, ei viitsi neid taga ajada.
Ma oleksin kindlasti kasi ennustusvoistlusel.
200 EEK-i maksaksin ara homme, kui annate tapse a/a numbri.
Ise olen teiselpool vett, nii et ulekanne saab tehtud Eesti aja jargi ool vastu neljapaeva.

Arvestage siis minuga ja jatke koordinaadid, astun homme siit foorumist labi.

Good luck!

Saatsin sulle privaatteate.

Martin
23.10.02, 14:33
Hetkeseis (täna lähen linna ning kontrollin uue seisu üle, samuti teen endale uue e-neti, et internetist siis vahtida saaks):
1) Fazz - maksnud
2) Capital - maksnud
3) Martin - maksnud
4) Lauri - maksnud
5) vello99 - maksnud
6) Taimo - maksnud
7) Sundance - maksnud
8) Aramis - maksnud
9) gnat - maksnud
10) Y2KViinaordu - maksnud

(kui keegi maksnutest on välja jäänud, andke teada, kontrollin)

11) Edmund
12) willane
13) tibutibu
14) Maarek
15) Udupasun
16) Halleluuja
17) Priit - Delfist

Ära kukkusid: Kristjan ja anre, juurde tulid Halleluuja ja Priit.

Fazz: äkki saad VGM-i seltskonnale reeglid selgeks teha ning loodame, et nad siis ka ühinevad.

Teised: jätkake maksmist! Varsti läheb liiga kiireks!

SDK
23.10.02, 15:28
Mingi variant on vbla veel, et Raivo Rimm ühineb liigaga. Igatahes andis ta mõista, et rahas pole küsimus :) Aint reeglid pidid segased olema. Ehk Fazz ntx seletab talle?

jaak20
23.10.02, 15:56
Tere,
liitusin ka liigaga (ülekanne läks just teele hanza.net-ist):)

Jaak. (nagu ma aru saan on liigas veel üks Jaak peale minu?)

Lauri
23.10.02, 16:29
Ma siin teeks väikese kommentaari, et on vist võimalus, et soovijaid tuleb isegi rohkem kui 20. Seega siis ilmselt tuleb kasutada kes ees-see mees taktikat maksmise puhul, olgugi, et siin kirjas juba ammusest ajast. Nii et foorumi mehed, tundke ennast ohustatuna :D ja makske raha ära. Kui juhtub, et raha laekub rohkem, siis jagatakse see osalejate vahel ära (Martin saab 10%:kaval:). Okei-okei, tegelt ilmselt saate oma raha tagasi. Lihtsalt hoiatuseks.

Martin
23.10.02, 17:16
Sisuga kell 14.54 ja kuupäev 23.oktoober om maksnud:
(kes pole siis maksnutest liiga ID-d ja koodi saanud - võta aga ühendust!)
1) Fazz - maksnud
2) Capital - maksnud
3) Martin - maksnud
4) Lauri - maksnud
5) vello99 - maksnud
6) Taimo - maksnud
7) Sundance - maksnud
8) Aramis - maksnud
9) gnat - maksnud
11) willane - maksnud
12) Udupasun - maksnud
13) Jaak - maksnud

Ei ole maksnud/pole kätte saanud, kuid on veel registreerunud
13) Edmund
14) tibutibu
15) Maarek
16) Halleluuja

Halleluuja raha ootan juba varsti. Maarek, tibutibu ja Edmund - PALUKS teada anda, kas olete ikka huvitatud veel või mitte. Ei tahaks asju viimase minuti peale jätta.

Nagu veel näha, siis kohti on palju ja vabad ka veel - promot, promot ja veelkord promot!

Martin
23.10.02, 19:03
Nii, räägiks siis need seadistused ja asjad selgeks.

Muutsin siis nüüd selliseks:
Point Guard (PG) - 1
Shooting Guard (SG) - 1
Guard (G) - 2
Small Forward (SF) - 1
Power Forward (PF) - 1
Forward (F) - 2
Center (C) - 2
Utility (Util) - 3
Bench: 3
IL - 2

Kokku: 16 meest + IL

Arvan, et see on tore kompromiss, kuid võime veel muidugi vaielda.

SAMAS!

Sama tähtis teema, mis asjad arvesse lähevad?

Praegu on:
MIN FG% FT% 3PTM PTS REB AST ST BLK TO PF

Üldse saaks panna:
Games Played (GP)
Games Started (GS)
Minutes Played (MIN)
Field Goals Attempted (FGA)
Field Goals Made (FGM)
Field Goal Percentage (FG%)
Free Throws Attempted (FTA)
Free Throws Made (FTM)
Free Throw Percentage (FT%)
3-point Shots Attempted (3PTA)
3-point Shots Made (3PTM)
3-point Pecentage (3PT%)
Points Scored (PTS)
Offsensive Rebounds (OREB)
Defensive Rebounds (DREB)
Total Rebounds (REB)
Assists (AST)
Steals (ST)
Blocked Shots (BLK)
Turnovers (TO)
Assist/Turnover Ratio (A/T)
Personal Fouls (PF)
Times Fouled Out (DISQ)
Technical Fouls (TECH)
Ejections (EJCT)
Flagrant Fouls (FF)

Paluks TEIE arvamusi, sest läheb tasa pisi juba andmiseks :)

Lauri
23.10.02, 19:08
Ma arvan, et kui yldse midagi lisada, siis Offensive rebounds, mis on oluline kategooria, muu on vähemhuvitav. Samas on ka kysimus, et kummale poole PFid lähevad, kas sellele, kes rohkem saab, nagu hokis PIMidega, või sellele, kes vähem saab, ja kas teda yldse vaja on?

16 matsiga olen täiesti päri.

Fazz
23.10.02, 19:35
Reeglid ja muu abiinf on kõik olemas Yahoo! Sports Fantasy NBA Help (http://help.yahoo.com/help/us/hoops/index.html) all.

Meil on tegu Head-to-Head liigaga, kus regulaarsesoon koosneb 21 nädalast, seega 20-tiimise liiga puhul mängib iga meeskond kõigiga põhihooajal vähemalt korra omavahel läbi. Playoffi pääsevad 12 paremat, kuid tiitlile konkureerivad üksnes põhihooaja 6 edukaimat, 7.-12. koht mängivad nn lohutusringis, ülejäänutele on pärast 21. nädalat märtsi keskel juba hooaeg läbi. Playoff toimub kolmes voorus, kusjuures finaal kestab 1. aprillist 17. aprillini, mil lõpeb NBA ametlik hooaeg.

Meie liiga seadistuste järgi läheb arvesse 11 erinevat võrdse kaaluga statistikakategooriat, millest tuleks ka draftis mängijate valikul lähtuda. Nendeks on:
Minutes Played
Field Goal Percentage
Free Throw Percentage
3-point Shots Made
Points Scored
Total Rebounds
Assists
Steals
Blocked Shots
Turnovers
Personal Fouls

Meeskond saab iga nädal nii palju punkte, kui mitmes statistikakategoorias ta oma selle nädala vastasest parem on, nt 6:5 võidu puhul 6 punkti.

Draftiks on Yahoo poolt eelnevate hooaegade statistika põhjal koostatud mängijate pingerida, ent soovitatav on koostada ka oma eelranking, millest draftis lähtuda. Kõik mängijad saavad olla vaid ühes fantasy-tiimis. Pärast drafti saab meeskonna koosseisu muuta tehes tehinguid teiste tiimidega või vahetada oma mängijaid draftist järelejäänud meeste ehk vabaagentide vastu. Vigastada saanud mängija asemele saab vabaagentide seast võtta uue, pannes vigastatu Injured List\'i, kust teised liiga managerid ei saa teda ära võtta.

Draftis on ka oluline jälgida, et kõik positsioonid kaetud saaksid. Eriti hinnatud on mitmekülgsed mängijad, nt GFid, keda saab kasutada nii SG, G, SF kui F kohal. FC-d saavad esindada nii PF, F kui C positsiooni. Kõigi positsioonide seletused on antud siin (http://help.yahoo.com/help/us/hoops/hoops-33.html). Kahjuks pole need võimalikud topeltpositsioonid näidatud Yahoo eelreitingu koostamise lehel ja livedrafti ajal. Aga ülevaate nendest ja vihje oma rankingu koostamiseks saab, kui vaadata eelmisel pühapäeval toimunud drafti tulemusi ühes teises soccernetlaste fantasy-liigas (http://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/show?page=draftresults&lid=5247).

Tiim koosneb 16 mängijast, kellest iga päev tuleb määrata 13 aktiivset, kelle sooritused arvesse lähevad. Erinevalt Virtual GMist saab Yahoos oma meeskonna koostada mitmeteks päevadeks ette. Aktiivsed mängijad saab panna järgmistele positsioonidele: PG, SG, G, G, SF, PF, F, F, C, C, Util, Util, Util. Tundub, et üks segadusttekitavamaid asju on Util\'i positsioon. Eesti keeles seondub Util teatud liiki jäätmetega, mistõttu võib tekkida ekslik mulje, et see positsioon arvesse ei lähegi, ent tegelt on see lühend Utility\'st, mis tähendab kasu(tuskõlb)likkust ja Utili kohal saab kasutada kõiki mängijaid PG-st C-ni.

Drafti järjekord määratakse Yahoo poolt juhusliku valiku alusel. Randomiseerimise saab commissioner ehk eraliiga looja läbi viia, kui kõik kohad on täidetud.

Fazz
23.10.02, 19:46

Nii, räägiks siis need seadistused ja asjad selgeks.

Praegu on:
MIN FG% FT% 3PTM PTS REB AST ST BLK TO PF

Paluks TEIE arvamusi, sest läheb tasa pisi juba andmiseks :)

Ah, krt, jäägu nii nagu on, sest koostasin juba reeglite kirjelduse olemasolevate seadistuste põhjal :) Kui midagi muuta, siis võiks ründelauad panna isiklike vigade asemele.

Ning nagu juba eelmistes postitustes kirjutasin, meeldinuks 2 Utili ja 4 Benchi variant rohkem.

Samas on ka kysimus, et kummale poole PFid lähevad, kas sellele, kes rohkem saab, nagu hokis PIMidega, või sellele, kes vähem saab, ja kas teda yldse vaja on?

See on ikka negatiivne kategooria nagu pallikaotusedki. Muidu üsna mõttetu tõesti.

Martin
23.10.02, 21:44
Nii, minu PM-i peale teatas ka Edmund, et tema ei osale.

Seega on hetkel maksimaalne osalejate arv 16, kuid tundub, et veel väiksem ehk siis tuleb teha veel jubedalt reklaami, et 20 täis saada.

Sõbrad-tuttavad ja muiduinimesed igalt poolt välja nuuskida, et nad mängima kukuksid, laske aga käia, üritan isegi.

jaak20
23.10.02, 22:33
Küsiks vanematelt olijatelt kuidas punktid jaotuvad? (pts läheb kirja ikka palju punkte visati;reb läheb 1reb=1pt; jne.... mis FG% annab?

Jaak.

vello99
23.10.02, 22:45
Kaks küsimust:

1. Ega meil sellist jama tekkida ei saa, et paaritu arv võistkondi registreerub?

2. Mis kell see draft meie aja järgi on? Ons kõik selles kindlad? Kas see asjaolu, et pühapäeval keeratakse kellad tunni võrra tagasi, omab selles osas mingit tähendust?

P.S. Vabandan juba ette, kui need küsimused rumalad tunduvad...

Aramis
24.10.02, 01:33
Originally posted by jaak20

Küsiks vanematelt olijatelt kuidas punktid jaotuvad? (pts läheb kirja ikka palju punkte visati;reb läheb 1reb=1pt; jne.... mis FG% annab?

Jaak.

Head to head liga mõte on see, et antud nt 11 kategoorias võisteldakse iga nädal kellegi tese meeskonna vastu.punkte saadakse nii, et kui sinul on nädala lõpuks paremad näitajad reboundsides,stealides ja free throw% ja vastane ülejäänud 8 kategoorias ,siis jääb seis 3-8 ja sa saad kirja sellelt nädalalt 3 punkti(või 6 kui võidu eest 2 antaxe).Kui aga järgmine nädal mehed paremini esinevad või vastane satub nõrgem ja suudad enamus kategooriaid enda kasuks pöörata parandad üldist tabeliseisu mõrgatavalt.Ja niimoodi kõigiga kaks korda löbi ja siis saavad paremad playoffi.

jim
24.10.02, 01:58
Veel üks fantasy NBA ootab liikmeid. Tegemist on Rotisserie tüüpi liigaga. See tähendab, et punktiarvestus toimub aasta lõikes vastavalt meeskonna kogutud statistiliste näitajate summale. Näiteks esikoht lauapallides annab 10 punkti, teine koht 9 jne (kui 10 meeskonda). Arvestuses olevad kategooriad järgmised:

Games Played
Minutes Played
Field Goal Percentage
Free Throw Percentage
3-point Shots Made
3-point Percentage
Points Scored
Total Rebounds
Assists
Steals
Blocked Shots
Turnovers
Personal Fouls
Technical Fouls
Ejections

Pallikaotustes, vigades jms näitajates on muidugi vastupidi, vähem on parem.
Ei oskagi täpsemalt rääkida, eks huvi korral küsige. Liiga ID on 38999 ja parool mymyy, olete oodatud.

Kuna siia eriti tihti ei vaata, siis küsimuste korral jimsusserdaja@msn.com abiks.

priity
24.10.02, 02:56
Praegu on: MIN FG% FT% 3PTM PTS REB AST ST BLK TO PF

Lobisen küll jälle teemal mis mind ei puuduta, kuid MIN ehk siis mängitud minutid on küll mõttetu kategooria. Osalesin kunagi liigas kus seda arvestati ja see kujunes vägagi tüütuks kategooriaks. Muudab esiviisiku mängijate omamise endisest veelgi tähtsamaks.

Martin
24.10.02, 21:22
Osavõtjad on siis:
1) Fazz - maksnud
2) Capital - maksnud
3) Martin - maksnud
4) Lauri - maksnud
5) vello99 - maksnud
6) Taimo - maksnud
7) Sundance - maksnud
8) Aramis - maksnud
9) gnat - maksnud
11) willane - maksnud
12) Udupasun - maksnud
13) Jaak - maksnud
14) Maarek - maksnud

Ootejärjekorras kedagi teist pole.

6 kohta vabad.

Martin
27.10.02, 17:21
Kuna liigas on loodetud 20 mängija asemel 14, siis pakuks auhinnafondiks sellise variandi:
1. koht - 1000 krooni
2. koht - 500 krooni
3. koht - 300 krooni
4. koht - 200 krooni
Põhihooaja võit - 800 krooni

Või teeme ilma rahata? Ootan mõtteid.

/me jube kurb, et mõned loobusid, sest nendega koos oleks liiga põhimõtteliselt täis olnud.

Paar tundi veel draftini - ALGAB KELL 19.00.

Aramis
27.10.02, 18:41
Ikka rahaga!!! Ka 14 saab huvitav olema!Ongi rohkem vabu mängjaid liigas ,keda liigutada.

Y2KViinaordu
27.10.02, 20:37
Võitja võiks võidupreemia eest kaasvõistlejatele kusagil pubis välja käristada ...

Lauri
27.10.02, 20:57
Originally posted by Y2KViinaordu

Võitja võiks võidupreemia eest kaasvõistlejatele kusagil pubis välja käristada ...

Sama hästi võiks igaüks oma 200 võtta ja selle kohe maha juua, mis me ikka fantaseerime, ah?

Martin
28.10.02, 14:57
Nii, raha keegi v.a. võitjad enam tagasi ei saa :P

Kuid mul hoopis selline küsimus: kui paljud teist nt. Tartus kunagi viibivad? Selles mõttes, et Premier Sport hakkab arvatavasti taas tegama otseülekandeid NBA toredatest mõõduvõtmistest ning kuigi kava pole veel avalikustatud, siis pakun, et ülekanded (nagu ka NHL-ist praegu) ikka kenasti tulevad.

Seega - kellegile mingi ühisem vaatamine huvi pakuks siis Fantazy seltskonnaga? Et näeks üksteist nagu näost näkku ka ära.

Mis arvate?

silverman
20.03.03, 15:12
Kuidas läheb?

Udupasun
20.03.03, 15:57
Sitasti, ikka sitasti...:P

Aramis
23.03.03, 15:38
Te ei kujuta ette!!!!Momendi olukord on selline ,et üks õhtu(tänane) lahutab meie Rahaliigat põhihooaja lõpust.selle võitja peaks saama premeeritud, aga praegu on ülikeeruline öelda, kes see on.Kui eelmise nädala lõpuks ehk siis viimase vooru alguseks oli tekkinud kurioosne situatsioon, kus peale pikka hooaega on kolm! meeskonda võrdsetel punktidel, siis nüüd enne viimast õhtut on asi veel müstilisem - ka voorusisesed punktid on kõigil kolmel samad - Treix kaotab üllatuslikult Tomatole 5-6 ja vähemüllatuslikult kaotavad ka Sundance ja Fazz vastavalt mulle ja Capital looserile sama seisuga.Tänane öö saab olema eriti-eriti otsustav..Vägev põhihooajafinaal.
Mis edasisse puutub ,siis playoffi saavad pjedestaalikohti jagama kuus esimest ja nimetatud kuuest meeskonnast ei saa sinna FC Tomato, kelle asemel on välgupoistest koosnev Lightning koha võtnud.Ja seal saab lõplikult selgeks ,kes on parim.Ma ütleks kohe välja, et see olen mina, aga vigastustekurat on minu põhilauavõitejad Elton Brandi ja Donnie Marshalli mängust kõrvaldanud ja see võib saatuslikuks saada.

Martin
23.03.03, 16:22
1000 krooni läheb kaduma tänu Finley, Murphy ja Wangeri vigastustele (eriti esimesed kaks), pluss faktile, et Yahoo tegi ühel päeval nalja ja tõstis mehed ise pingile. Kuid mis seal ikka. Põnev vähemalt :)

SDK
24.03.03, 12:14
:)))

SDK
07.07.03, 16:58
Kas hakkame juba registreerima uue hooaja alguseks? :lahe: Tahaks nagu manageerida juba...:D