320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Holland reisipildid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eesti - Holland reisipildid

    Nii.

    Mina tegin täis umbes poolteist filmi, mis lähevad esmaspäeval ilmutusse, seega teisipäeval saan kätte. Praegu ei oska seega veel väga täpselt öelda, kui hästi mingi asi välja tuli, kuid eks siis räägin lähemalt.

    Üldinfo: Sõitsin CasSandra reisiga, asun Tartus, seega kui kellelegi mingi asi lõpuks meele järgi on, võta ühendust.

    Endale pakuks ka huvi teiste pilte näha!
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    #2
    Sama üleskutse ka fännibussiga käinutele - ise küll tegin vähe pilte, aga õiks näiteks mingi väiksema baari kinni panna (või midagi sellist) ja pilte ja videot vaadata.
    Jube Tige Kala

    Kommentaar


      #3
      Tegelt võiksite pildid neti üles panna!!!
      C’mon Man United!!!

      Kommentaar


        #4
        Meie reisil tegid vist kuskil 7-8 inimest väga aktiivselt pilte, nii et neid on tõsiselt palju - suurt hulka pilte ei viitsi keegi netist vahtida, pealegi, kui sealt päris palju on koomapildid Aga kui kegi viitsib, siis miks mitte.
        Jube Tige Kala

        Kommentaar


          #5
          Ega peagi kõikke,vaid ikka kõige paremad!Päris vägev oleks vaatada,mida te hollandis tegite,nägite!
          C’mon Man United!!!

          Kommentaar


            #6
            Mis me seal ikka nii väga nägime..................
            Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

            Kommentaar


              #7
              Eindhoveni regionaalajaleht kirjutas Eesti fännidest. Link on:

              http://www.eindhovensdagblad.nl/CDA/regioportal/1,2078,1505__734641_,00.html

              Artikkel on küll hollandi keeles, aga läbi lillede saab seda lugeda küll. Fotogi on lisatud.
              http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

              Kommentaar


                #8
                NONII!

                Olen siis pioneer ning teen selle asja esimesena ära!

                Saatsin siis pildid internetti igasugustele ahvidele vaatamiseks. Samas ei viitsinud eriti sorteerida, seega saate näha 1) ühte pilti seltskonnast, kes käis Soomes Haka-Liverpool mängu vaatamas, 2) pilte fänniturniirist Leedus, kus 1188 Infoabi (Jalgpallihaigla) oli võidule ülilähedal, 3) pilte Hollandi reisist.

                Tegelikult on ilusti aru saada, mis mille kohta käib.

                Ahjaa, pildid asuvad siis sellises kohas:
                Tule, paneme interneti sinu kasuks tööle. Registreerime sulle domeeni ja pakume turvalisi ning soodsaid servereid kõigi vajaduste rahuldamiseks.


                P.S Kui viitsin, siis lisan veel enda pilte (mida on tohutult), kuid ootaks ka TEIE omasid!
                P.S.S Kvaliteeti ei hakanud taotlema, seega võib mõni pilt päris vilets olla, kuid pole vast hullu.
                P.S.S.S Kui kellelegi mingi pilt meeldib, siis võib teha ja saata, väikese tasu eest.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  #9
                  ja kui mingi pilt ei meeldi siis martin võib selle väikse tasu eest maha võtta

                  Kommentaar


                    #10
                    ja kes olid need neiud image38-l? jäin paljust ilma......
                    keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

                    Kommentaar


                      #11
                      ....mina neid kyll n2ha ei taha....muutun kadedax nende peale kes hollandis k2isid :-P

                      Kommentaar


                        #12
                        EESti_Holland reisipildid

                        Mina unustasin enda fotoka Hamburgi lähedale Hotelli.Kus juures TÄIESTI kaine peaga.KOLMteist lubas pildistada,ex ta siis riputab neid kuhugile.<<kuigi "13" sa oled "savu" mulle sees.
                        Jalgpallihaigla liige.

                        Kommentaar


                          #13
                          Orginally posted by kojamees

                          Mina unustasin enda fotoka Hamburgi lähedale Hotelli.Kus juures TÄIESTI kaine peaga.KOLMteist lubas pildistada,ex ta siis riputab neid kuhugile.<<kuigi \"13\" sa oled \"savu\" mulle sees.
                          Kindlasti koja!!!Panen selle pildi kus sa paljalt dussi all oled.Aga tegelt võin oma pilte korraks kellegile laenata,et ta saaks need siia üles skännida.Ja veel koja oma \"savu\" võid sa ka Tallinnas kätte saada.Või kuidas?
                          Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

                          Kommentaar


                            #14
                            Orginally posted by kolmteist

                            Orginally posted by kojamees

                            Mina unustasin enda fotoka Hamburgi lähedale Hotelli.Kus juures TÄIESTI kaine peaga.KOLMteist lubas pildistada,ex ta siis riputab neid kuhugile.<<kuigi "13" sa oled "savu" mulle sees.
                            Kindlasti koja!!!Panen selle pildi kus sa paljalt dussi all oled.Aga tegelt võin oma pilte korraks kellegile laenata,et ta saaks need siia üles skännida.Ja veel koja oma "savu" võid sa ka Tallinnas kätte saada.Või kuidas?
                            Kolmteist, sa võiks oma pildid homme kaasa võtta, k,ui mängu tuled vaatama, näeks ka need ära. Ja tegelt oleks see üleskutse kõigile, kes Hollandis käisid.
                            Jube Tige Kala

                            Kommentaar

                            Working...
                            X