PDA

View Full Version : Vajatakse mängijaid

Sass (45)
30.09.02, 14:23
Potensiaalselt 5. liigaga liituda sooviv meeskond kuulab maad ja otsib võimalikult mängijaid. Hetkel koosneb meeskonna tuumik 8 mehest, vanus 22-24 a. Katmata on ründaja ja osad kaitsjate positsioonid. Meeskond paikneb Tallinnas, kesklinna piires. 1se hooaja eesmärgiks oleks mitte jääda tabeli viimaseks, võita üks kohtumine ja peamiselt nautida koosveedetud aega.

Mängija eelduseks oleks lubaduste pidamine, soov kergendada oma rahakotti ca 800 krooni võrra meeskonna registreerimisel ning ühise asja vedamine koos teistega.

Kommentaarid ja pakkumised on teretulnud!

P.S. Kindlasti ei soovi attitude-erroriga mängijaid!

Darren
30.09.02, 15:19
Soovin edu, eks neid \"vabaagente\" ikka leidub kes teiega ühineda sooviksid. Kõigepealt võiksite proovida ühendust võtta näiteks paari mängijaga ühest võistkonnast mis algab tähega \"Q\" :)

ek
30.09.02, 17:17
Või et uusi mehi on vaja... :kulm: :prill1:

Originally posted by Viking

...1se hooaja eesmärgiks oleks mitte jääda tabeli viimaseks, võita üks kohtumine...

peaks täiesti reaalselt täidetavad eesmärgid olema kui tegemist samade meeste ja ideega mida juba kusagil aasta tagasi arutud sai

Janek
30.09.02, 22:02
Q mehed toredad mehed, loodetavasti ei leia te neid tõrvatilku, mis meepotti kaunistavad;)
Minevik kuulab ka maad, elu on näidanud, et sügisel liitujatest pooled võtab talvekülm ära ja pooled saavad pikaajalise karastuse.

-Loom-
01.10.02, 14:19
Viking vaata priva s6numit

Devil
01.10.02, 14:51

vanus 22-24 a.

ullem diskrimineerimine ... :) ma kaeban teid kohtusse :P ... ok ok ... ehk siis kohtume järgmine aasta liigas kas yhiselt vai rivaalidena ;) :D

intel
01.10.02, 17:17
Originally posted by Devil

vanus 22-24 a.

ullem diskrimineerimine ... :) ma kaeban teid kohtusse :P ... ok ok ... ehk siis kohtume järgmine aasta liigas kas yhiselt vai rivaalidena ;) :D

Keda siin diskrimineeritakse?

Devil
01.10.02, 18:00
Originally posted by intel

vanus 22-24 a.

Keda siin diskrimineeritakse? mind, kuna ma olen onju 20 ... aga ullult tahaks sinna meeskonda kah saada :P aga seal on piirang peal ... ;)

Ramm
01.10.02, 19:03
Otsige aga edasi.......;)

indie
09.10.02, 18:19
Ega siin ole juhuslikult vaba agenti, kes on võimeline mängima vasakkaitsja kohal, kel on võime vasaku jalaga palli lüüa, mängu ajal kaasa mõelda ning kes on väga, väga kiire jooksja?

silverman
09.10.02, 18:34
Mõelda mulle meeldib, vasak jalg on ka tegija, aga vot joosta küll ei jõua (eriti väga, väga kiiresti)... :)

Devil
09.10.02, 21:58
Originally posted by vare

Ega siin ole juhuslikult vaba agenti, kes on võimeline mängima vasakkaitsja kohal, kel on võime vasaku jalaga palli lüüa, mängu ajal kaasa mõelda ning kes on väga, väga kiire jooksja? mis sa sellisega peale hakkad ?!?

PraS
10.10.02, 00:12
mis selle uue meeskonna nimex saab siis.

Devil
10.10.02, 01:20
Originally posted by märt

mis selle uue meeskonna nimex saab siis.

FC Viking peakski saama ... vähemalt aasta tagasi oli nii plaanis kuid nyyd juhatuses muudatusi toimund ... nii tea pead ei anna ... tegelt eesti keelselt oleks korrektne Viiking JK vms ... aga euro värk vms muudab asjaolusi :D
eesti klubid nyyd euroopasse kiikavad ja siis FC endale ette topivad :) ... tegelt on ull plaan teha klubi Jalgpallivõrk JK ja osta sisse ainult välismaalasi :)))

PS! sorri, et kaldusin asjast veizz kõrvale ... ja vabandan nende eest kes minust aru ei saa :P:kaval:

indie
10.10.02, 18:30

mis sa sellisega peale hakkad ?!?

Panen ta vasakkaitsja koha peale mängima. Vot. Aga tegelikult on asi vist veidi lihtsam.

PraS
10.10.02, 20:37
ja on teil vendi kes on kunagi ka tõsisemal tasemel mängind?

Devil
10.10.02, 22:31
Originally posted by vare

mis sa sellisega peale hakkad ?!?

Panen ta vasakkaitsja koha peale mängima. Vot. Aga tegelikult on asi vist veidi lihtsam. päris loogiline vai mis :) ... aga mis meeskonda siis ja mis liiga ? ... ja mis seltskond on ? :) /me kuulab maad

indie
11.10.02, 18:12
Kui leidub sponsor ning kui tekib piisav hulk soovijaid, siis lähemal ajal 5. liigasse. Muidugi on asi praegu ülimalt nii ja naa.

Devil
11.10.02, 20:28
herr vare kas tegemist on klubiga kuhu tulevad päris tegijad poisid kellest mõned saabuvad tagasi välismaalt ja mõned 2 ja kõrgema kui Vnda liiga mängijad tahavad tulla 5ndasse liigasse pallimängu nautima ? vms

Janek
11.10.02, 21:12
Devil, oled maakuulaja või tahad võimaluse saabudes ka pesa heita ? Minevikus võid isegi põhikooseisu kandideerida kui liigamängude/sõpruskohtumiste nädalavahetustel kaine viitsid olla ;)

Devil
11.10.02, 21:45
oh eks ma uurin ja puurin ja kaalun vaatan mis soccernetist saab nemad on mudugi positsioonil nr 1 :) ylejäänd on aga suur ? ... mnjah yldiselt tahaks ma oma mitte kainetest hetkedest välja saada ja hakata taga ajama oma aasta tagust tippvormi;) kui nii öelda saab :P:D... eks elu näitab mis saab hetkel ju on suht mõttetu kuhugi yle minna nagu sa ise õigesti ytlesid pooled jäävad ka suveks talveunne :) peale reaali jõuluturniiri siis juba tuleb kainema silmaga vaatama hakata sest tänavust hooaega hindan enda esituses karmi 3-- ga :( aga kui võtta yldist lõbusat hooaega V liigas ja suurepäraste kaaslaste seltsis soccernetlastega ja muud lõbusad sellid siis 5palli systeemis 6s :)

edit tra kui vigaseks võib mõni tekst jääda :P

kräka
11.10.02, 23:35
Mängisin ka viiendas liigas.vasakkaitset seal on päris tore.

Janek
12.10.02, 16:16
vare, tore oleks kui uus tiim lisanduks. Loota sellele, et keegi papirulli niisama lauanurgale lööb ja kamp põlevate silmadega uusi mängijaid kohale jookseb, oleks ülimalt naiivne. Igast taskust pead sa tangidega need kopikad välja kiskuma ja relvaähvardusel mängijad väljakule ajama. Sest nagu ütles kuulsad sõnad jahi \"Lennuk\" kapten: \"Kui juba kümme inimest on koos siis võid olla kindel, et nende hulgas on vähemalt üks idioot\" JK Minevikust välja kukkunud loffide kontaktid võin sulle muidugi edastada, äkki külm talv klaarib kuplialuse ära :D
Edu sulle sel raskel teel !

PraS
12.10.02, 18:13
kräka kus klubis mängisid?

kräka
15.10.02, 21:44
Mängisin järvakandi triblingus.

PraS
21.10.02, 04:39
kas järgmine aasta ikke see järvakant mängib veel.....
ja kuidas männa teid mängima on pannud......?
ja sees loodame kohtuda siis kräka?
.......

kräka
23.10.02, 23:41
Jutt jäi nii et mängime jah.või sina tead männat.järgmine aasta oleme kõvamad kui see aasta ma arvan.

PraS
24.10.02, 00:32
no kui sa tead märjamaa kompaniid siis peaxid ka mind teadma.....
ma mäletan suvel rapla mk mv saite meie käest vist 5:4(oli ikke põnev mäng esimesel poolajal).aga noh ega me siis ka kõige paremas koosseisus mngind. niiet edu teile sinna järvaknti.kuule ega sa juhuslikult tmk ei käi?

kräka
25.10.02, 15:29
See oli hea mäng jah.tuli ise alles teisest poolajast mängu ja pidin siis paremal mängima vähe harjumatu oli.kompanii hakkab nüüd viiendat mängima vä.ei ma käin rvg-s

PraS
26.10.02, 17:26
ei kussasellega me võitleme tarvastuga II liigasse püsima jäämisega......
loota et me oma parimad kak okku saame ja siis äää paneme....

kräka
27.10.02, 22:03
noh pange siis ära täiega

PraS
28.10.02, 06:00
hilja juba kotti saime.......

kräka
28.10.02, 21:04
siis läks küll vähe kehvasti:(

PraS
29.10.02, 23:41
nojah ex siis järgmine aasta saab siis jälle proovida........

Devil
30.10.02, 00:17
mis krdi dialoogi te siin ajate vaadake teemat vähe offtopic eiole või keda kotivad teie ala \'kehvasti siis\' postitused ... aksutage selleks privaatsõnumeid ... see teema loodi vähe teisel põhjusel:viha:

Janek
30.10.02, 15:06
Devil, igati nõus, eile just kiikasin siia ja paistis et kaks tegelast ei raatsi telefoni peale raha raisata - \"mis teed, ei midagi, lähme kinno, ei viitsi, helista kui midagi teed...:viha: :viha:

PraS
08.11.02, 02:21
no kuda siis jk minevikul läx........oi krt mis su number on ma helistan.......:)))))

Janek
08.11.02, 20:00
märt, hästi läks ja hakkab veel paremini minema. Nagu pealkirjale kohale küsin, et kas soovid meie meeskonnaga ühineda ?

PraS
08.11.02, 23:16
mix peax......me ei vaja mängijaid......ja mina seda teemat ei algatanud.......te ikke mängige omadega edasi......