320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Total Club Manager 2003

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Total Club Manager 2003

    www.totalclubmanager.com

    #2
    Replying to Topic \'Total Club Manager 2003\'

    Olen mänginud demo natukene ja eks ta üks neist mängudest ole, kus lisaks taktikatele on v6imalik ka hamburgerihindade osas kaasa rääkida. Sisulise poole pealt siis niipalju, et on päris palju erinevaid variante taktikaliste käikude osas, ent samas on jälle ühele mehele antavate funktsioonide arv piiratud. Tore on v6imalus ka mängu graafilsielt jälgida. Tuleb mainida ka, et transfer-süsteem on totakas ja statistilises küljes on palju ebatäpsusi.
    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
    The Special One

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Total Club Manager 2003\'

      Sellest vanast CM3-st igatahes künkakõrguselt üle

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Total Club Manager 2003\'

        minu arvamus põhineb ühe tüübi arvamusel kes ostis selle inglimaal 30 naela eest ja oli nõus selle 2 päeva pärast poole hinnaga maha müüma

        TÄIELIK PASK!!!!!

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Total Club Manager 2003\'

          EA Sports and football management game?

          Need kaks asja küll kokku ei käi.

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Total Club Manager 2003\'

            heheee ... õige .... juba eelmise FA Premieri League Manager kohta võib nii öelda.

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Total Club Manager 2003\'

              Olete mänginud ka?
              Peale esimest postitust läxin ja tõmmasin demo alla ja eile sai mängitud Derbyga pool hooaega ja minul jäi asjast üllatavalt positiivne mulje.FA Premier League lollakas 3D AI on parandunud.Transfer süsteem on hoolimata keerulisusest täiesti hallatav ja meeste omaduste süsteem tänu boonusomadustele nii tehnika kui iseloomu pealt väga palju võimalusi andev.Kusjuures tundus ,et scoudid olid päris head tööd teinud ja meeste boonusomadused vastavad vägagi täpselt reaalelule)vabalöögispetsialistid,kaptenimadustega vennad jne).Nii, et pole paha minu meelest.

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Total Club Manager 2003\'

                Nonii, kaanel on SIR BOBBY ROBSON, tähendab head.... Tellisin just mängu ja järgmine nädal vaatab, mis saab. Eelmise aasta Premier League Manager oli minu arust küll väga hea.... aga noh igal ühel oma maitse...:P

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Total Club Manager 2003\'

                  et kui sitajunnile on pealekleebitud alan sheareri pilt siis sööd selle leiva pähe ära???

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Total Club Manager 2003\'

                    kui leiva peale sitta panna, kas siis sööd ka selle ära

                    tcm\'is leidsin ma selle, mida ootasin - saad mängu näha - sisu kohta ei oska midagit kosta aga üldjuhul need EA jalka palli mängud erilist sisu ei paku
                    ...tore on!

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Total Club Manager 2003\'

                      Väga lahe mäng!!! CM-3 hakkas juba ära tüütama!!
                      Enne CM-4 välja tulekut on hea vahelduseks midagi muud proovida!!
                      Fc Uuemõisa

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Total Club Manager 2003\'

                        Originally posted by eston#21


                        et kui sitajunnile on pealekleebitud alan sheareri pilt siis sööd selle leiva pähe ära???
                        Parim postitus sinu poolt, mis kunagi tehtud!!!
                        Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Total Club Manager 2003\'

                          ostsin mängu. pole eriti jõudnud näppida, aga silma hakkas paar nn jalgpallivälist detaili, mis teevad asja realistlikumaks: kui ikka Bergkamp hakkab mingi modelliga käima, siis jalgpall nihkub eelistustes veidi madalamale positsioonile kui tavalaiselt. kui olen saanud aega, siis kommenteerin ka mängu ennast.

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Total Club Manager 2003\'

                            Oman TCM 2003-e poolteist nädalat. Päris rahuldav mäng. Alustasin conference klubiga (Telford), kooseisus sai muidugi korrektiive tehtud ja üks hooaeg on juba mängitud. Võitsin conference ja pääsesin kolmandasse divisioni, F.A cupi panin ka kinni. Cupi võitmise juures avastasin, et õige taktika valikuga on võimalus ka kõvematele klubidele pähe teha, näiteks Leeds ja Liverpool. Probleeme valmistab vaid õige treening plaani leidmine.
                            mängu miinuseks, et suurte võitude puhul ei kaasne kopsakat auhinnaraha, mis teeb võimatuks algavaks hooajaks uute mängijate muretsemise.
                            Parimaid vihjeid mängimiseks saab totalclubmanager.com foorumist.
                            Pekk oli see, et mängu ei saanud interneti shopidest tellida, sest non EU country -tesse seda mängu lihtsalt ei saadeta väitega, et meil ei ole siin PAL süsteemi.

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Total Club Manager 2003\'

                              mul ei lähe TCM tööle
                              ma ei tea mis jama on

                              Kommentaar

                              Working...
                              X