PDA

View Full Version : Venemaa Premier Liiga 2019-2020



telekavaataja
08.07.19, 14:13
Kunagi ammu sai seda tehtud, proovime see hooaeg veel kord. Vahepeal (detsember kuni märts) tuleb küll paus, aga loodetavasti on kõik ok.

Reeglid:
1. Ennustusvõistluse süsteem on tavaline 1x2.
2. Ennustus peab olema tehtud hiljemalt mängu alguskellaajal.
3. Mitu korda ennustades loeb esimesena tehtud panus.
4. Kui kellelgi jääb 3 vooru järjest ennustamata, siis eemaldan kasutaja tabelist ajutiselt. Tagasi on võimalik tabelisse saada uuesti ennustamisel.

NB! Kuna vahemikus 13-28 juuli olen arvutist eemal, siis panen esimesed 3 vooru praegu üles ning esimesed tulemused tulevad 3. vooru järel. Edaspidi uuendan tabelit iga vooru järel.

1. voor

12.07 20:00 Arsenal Tula - Dinamo Moskva
13.07 16:30 Ural - Ufa
13.07 19:00 Spartak Moskva - Sochi
13.07 21:00 Rostov - Orenburg
14.07 16.30 Krylja Sovetov - CSKA Moskva
14.07 19:00 Zenit - Tambov
14.07 21:30 Akhmat Grozny - Krasnodar
15.07 20:00 Lokomotiv Moskva - Rubin Kazan

2. voor

20.07 14:00 Ufa - Krasnodar
20.07 16:30 Krylja Sovetov - Arsenal Tula
20.07 19:00 CSKA Moskva - Orenburg
20.07 21:30 Rostov - Spartak Moskva
21.07 14:00 Ural - Akhmat Grozny
21.07 16:30 Lokomotiv Moskva - Tambov
21.07 19:00 Dinamo Moskva - Rubin Kazan
21.07 21:30 Sochi - Zenit

3. voor

26.07 20:00 Dinamo Moskva - Ural
27.07 14:00 Ufa - Krylja Sovetov
27.07 16:30 Tambov - Spartak Moskva
27.07 19:00 Krasnodar - Sochi
28.07 14:00 Orenburg - Zenit
28.07 16:30 Arsenal Tula - Rostov
28.07 19:00 CSKA Moskva - Lokomotiv Moskva
29.07 20:00 Rubin Kazan - Akhmat Grozny

telekavaataja
08.07.19, 14:21
1. voor


12.07 20:00 Arsenal Tula - Dinamo Moskva x
13.07 16:30 Ural - Ufa 1
13.07 19:00 Spartak Moskva - Sochi 1
13.07 21:00 Rostov - Orenburg x
14.07 16.30 Krylja Sovetov - CSKA Moskva 2
14.07 19:00 Zenit - Tambov 1
14.07 21:30 Akhmat Grozny - Krasnodar x
15.07 20:00 Lokomotiv Moskva - Rubin Kazan 1


2. voor


20.07 14:00 Ufa - Krasnodar 2
20.07 16:30 Krylja Sovetov - Arsenal Tula x
20.07 19:00 CSKA Moskva - Orenburg 1
20.07 21:30 Rostov - Spartak Moskva x
21.07 14:00 Ural - Akhmat Grozny 1
21.07 16:30 Lokomotiv Moskva - Tambov 1
21.07 19:00 Dinamo Moskva - Rubin Kazan 1
21.07 21:30 Sochi - Zenit 2


3. voor


26.07 20:00 Dinamo Moskva - Ural x
27.07 14:00 Ufa - Krylja Sovetov x
27.07 16:30 Tambov - Spartak Moskva 2
27.07 19:00 Krasnodar - Sochi 1
28.07 14:00 Orenburg - Zenit 2
28.07 16:30 Arsenal Tula - Rostov 1
28.07 19:00 CSKA Moskva - Lokomotiv Moskva x
29.07 20:00 Rubin Kazan - Akhmat Grozny x

Tofoa
08.07.19, 17:43
1. voor

12.07 20:00 Arsenal Tula - Dinamo Moskva 2
13.07 16:30 Ural - Ufa 1
13.07 19:00 Spartak Moskva - Sochi 1
13.07 21:00 Rostov - Orenburg 1
14.07 16.30 Krylja Sovetov - CSKA Moskva 2
14.07 19:00 Zenit - Tambov 1
14.07 21:30 Akhmat Grozny - Krasnodar 2
15.07 20:00 Lokomotiv Moskva - Rubin Kazan x

Mõnuagent 007
08.07.19, 19:07
1. voor

12.07 20:00 Arsenal Tula - Dinamo Moskva 1
13.07 16:30 Ural - Ufa 2
13.07 19:00 Spartak Moskva - Sochi 1
13.07 21:00 Rostov - Orenburg 1
14.07 16.30 Krylja Sovetov - CSKA Moskva 2
14.07 19:00 Zenit - Tambov 1
14.07 21:30 Akhmat Grozny - Krasnodar 2
15.07 20:00 Lokomotiv Moskva - Rubin Kazan 1

manalamees
08.07.19, 19:30
1. voor

12.07 20:00 Arsenal Tula - Dinamo Moskva 1
13.07 16:30 Ural - Ufa X
13.07 19:00 Spartak Moskva - Sochi 1
13.07 21:00 Rostov - Orenburg 1
14.07 16.30 Krylja Sovetov - CSKA Moskva 2
14.07 19:00 Zenit - Tambov 1
14.07 21:30 Akhmat Grozny - Krasnodar 2
15.07 20:00 Lokomotiv Moskva - Rubin Kazan 1

telekavaataja
11.07.19, 19:29
Esimene voor algab juba homme...

Kui mingi 10-12 osalejat saaks taha, siis mingi auhinna saaks ka ehk. Betsafe's on üks Mostovoi autogrammiga särk üle. Aga eks näis.

Ev0luti0n
12.07.19, 01:17
1. voor

12.07 20:00 Arsenal Tula - Dinamo Moskva 1
13.07 16:30 Ural - Ufa 1
13.07 19:00 Spartak Moskva - Sochi 1
13.07 21:00 Rostov - Orenburg 1
14.07 16.30 Krylja Sovetov - CSKA Moskva 2
14.07 19:00 Zenit - Tambov 1
14.07 21:30 Akhmat Grozny - Krasnodar 2
15.07 20:00 Lokomotiv Moskva - Rubin Kazan x

Drogba
12.07.19, 15:45
1. voor

12.07 20:00 Arsenal Tula - Dinamo Moskva 2
13.07 16:30 Ural - Ufa x
13.07 19:00 Spartak Moskva - Sochi 1
13.07 21:00 Rostov - Orenburg 2
14.07 16.30 Krylja Sovetov - CSKA Moskva 2
14.07 19:00 Zenit - Tambov 1
14.07 21:30 Akhmat Grozny - Krasnodar 2
15.07 20:00 Lokomotiv Moskva - Rubin Kazan 1

Rögin
12.07.19, 18:23
1. voor


12.07 20:00 Arsenal Tula - Dinamo Moskva 2
13.07 16:30 Ural - Ufa 1
13.07 19:00 Spartak Moskva - Sochi 1
13.07 21:00 Rostov - Orenburg 1
14.07 16.30 Krylja Sovetov - CSKA Moskva 2
14.07 19:00 Zenit - Tambov 1
14.07 21:30 Akhmat Grozny - Krasnodar x
15.07 20:00 Lokomotiv Moskva - Rubin Kazan 1


2. voor


20.07 14:00 Ufa - Krasnodar x
20.07 16:30 Krylja Sovetov - Arsenal Tula x
20.07 19:00 CSKA Moskva - Orenburg 1
20.07 21:30 Rostov - Spartak Moskva 2
21.07 14:00 Ural - Akhmat Grozny 1
21.07 16:30 Lokomotiv Moskva - Tambov 1
21.07 19:00 Dinamo Moskva - Rubin Kazan 1
21.07 21:30 Sochi - Zenit 2


3. voor


26.07 20:00 Dinamo Moskva - Ural x
27.07 14:00 Ufa - Krylja Sovetov 2
27.07 16:30 Tambov - Spartak Moskva 2
27.07 19:00 Krasnodar - Sochi 1
28.07 14:00 Orenburg - Zenit 2
28.07 16:30 Arsenal Tula - Rostov 1
28.07 19:00 CSKA Moskva - Lokomotiv Moskva 1
29.07 20:00 Rubin Kazan - Akhmat Grozny 1

manalamees
16.07.19, 15:00
2. voor


20.07 14:00 Ufa - Krasnodar 2
20.07 16:30 Krylja Sovetov - Arsenal Tula X
20.07 19:00 CSKA Moskva - Orenburg 1
20.07 21:30 Rostov - Spartak Moskva X
21.07 14:00 Ural - Akhmat Grozny 1
21.07 16:30 Lokomotiv Moskva - Tambov 1
21.07 19:00 Dinamo Moskva - Rubin Kazan 1
21.07 21:30 Sochi - Zenit 2

Mõnuagent 007
16.07.19, 21:06
2. voor


20.07 14:00 Ufa - Krasnodar x
20.07 16:30 Krylja Sovetov - Arsenal Tula 1
20.07 19:00 CSKA Moskva - Orenburg 1
20.07 21:30 Rostov - Spartak Moskva 1
21.07 14:00 Ural - Akhmat Grozny 1
21.07 16:30 Lokomotiv Moskva - Tambov 1
21.07 19:00 Dinamo Moskva - Rubin Kazan 1
21.07 21:30 Sochi - Zenit 2

Tofoa
16.07.19, 22:27
2. voor

20.07 14:00 Ufa - Krasnodar 2
20.07 16:30 Krylja Sovetov - Arsenal Tula 1
20.07 19:00 CSKA Moskva - Orenburg 1
20.07 21:30 Rostov - Spartak Moskva x
21.07 14:00 Ural - Akhmat Grozny 1
21.07 16:30 Lokomotiv Moskva - Tambov 1
21.07 19:00 Dinamo Moskva - Rubin Kazan 2
21.07 21:30 Sochi - Zenit 2

Navas
16.07.19, 22:35
2. voor


20.07 14:00 Ufa - Krasnodar 2
20.07 16:30 Krylja Sovetov - Arsenal Tula 2
20.07 19:00 CSKA Moskva - Orenburg 1
20.07 21:30 Rostov - Spartak Moskva 2
21.07 14:00 Ural - Akhmat Grozny x
21.07 16:30 Lokomotiv Moskva - Tambov 1
21.07 19:00 Dinamo Moskva - Rubin Kazan 1
21.07 21:30 Sochi - Zenit 2


3. voor


26.07 20:00 Dinamo Moskva - Ural 1
27.07 14:00 Ufa - Krylja Sovetov 1
27.07 16:30 Tambov - Spartak Moskva 2
27.07 19:00 Krasnodar - Sochi 1
28.07 14:00 Orenburg - Zenit 2
28.07 16:30 Arsenal Tula - Rostov x
28.07 19:00 CSKA Moskva - Lokomotiv Moskva 1
29.07 20:00 Rubin Kazan - Akhmat Grozny 1

Drogba
18.07.19, 16:05
2. voor

20.07 14:00 Ufa - Krasnodar 2
20.07 16:30 Krylja Sovetov - Arsenal Tula 1
20.07 19:00 CSKA Moskva - Orenburg 1
20.07 21:30 Rostov - Spartak Moskva 2
21.07 14:00 Ural - Akhmat Grozny 2
21.07 16:30 Lokomotiv Moskva - Tambov 1
21.07 19:00 Dinamo Moskva - Rubin Kazan 1
21.07 21:30 Sochi - Zenit 2

Ev0luti0n
18.07.19, 18:48
2. voor

20.07 14:00 Ufa - Krasnodar 2
20.07 16:30 Krylja Sovetov - Arsenal Tula 1
20.07 19:00 CSKA Moskva - Orenburg 1
20.07 21:30 Rostov - Spartak Moskva x
21.07 14:00 Ural - Akhmat Grozny x
21.07 16:30 Lokomotiv Moskva - Tambov 1
21.07 19:00 Dinamo Moskva - Rubin Kazan 2
21.07 21:30 Sochi - Zenit 2

kemal1
20.07.19, 14:11
2. voor

20.07 14:00 Ufa - Krasnodar x
20.07 16:30 Krylja Sovetov - Arsenal Tula 1
20.07 19:00 CSKA Moskva - Orenburg 1
20.07 21:30 Rostov - Spartak Moskva 1
21.07 14:00 Ural - Akhmat Grozny x
21.07 16:30 Lokomotiv Moskva - Tambov 1
21.07 19:00 Dinamo Moskva - Rubin Kazan x
21.07 21:30 Sochi - Zenit 2

Tofoa
23.07.19, 12:27
3. voor

26.07 20:00 Dinamo Moskva - Ural x
27.07 14:00 Ufa - Krylja Sovetov x
27.07 16:30 Tambov - Spartak Moskva 2
27.07 19:00 Krasnodar - Sochi 1
28.07 14:00 Orenburg - Zenit 2
28.07 16:30 Arsenal Tula - Rostov x
28.07 19:00 CSKA Moskva - Lokomotiv Moskva x
29.07 20:00 Rubin Kazan - Akhmat Grozny 1

manalamees
23.07.19, 12:29
3. voor

26.07 20:00 Dinamo Moskva - Ural X
27.07 14:00 Ufa - Krylja Sovetov 1
27.07 16:30 Tambov - Spartak Moskva 2
27.07 19:00 Krasnodar - Sochi 1
28.07 14:00 Orenburg - Zenit 2
28.07 16:30 Arsenal Tula - Rostov 2
28.07 19:00 CSKA Moskva - Lokomotiv Moskva X
29.07 20:00 Rubin Kazan - Akhmat Grozny 1

Mõnuagent 007
25.07.19, 23:19
3. voor

26.07 20:00 Dinamo Moskva - Ural 2
27.07 14:00 Ufa - Krylja Sovetov 1
27.07 16:30 Tambov - Spartak Moskva 2
27.07 19:00 Krasnodar - Sochi 1
28.07 14:00 Orenburg - Zenit 2
28.07 16:30 Arsenal Tula - Rostov x
28.07 19:00 CSKA Moskva - Lokomotiv Moskva 2
29.07 20:00 Rubin Kazan - Akhmat Grozny 1

Ev0luti0n
26.07.19, 02:56
3. voor

26.07 20:00 Dinamo Moskva - Ural x
27.07 14:00 Ufa - Krylja Sovetov 1
27.07 16:30 Tambov - Spartak Moskva 2
27.07 19:00 Krasnodar - Sochi 1
28.07 14:00 Orenburg - Zenit 2
28.07 16:30 Arsenal Tula - Rostov 2
28.07 19:00 CSKA Moskva - Lokomotiv Moskva x
29.07 20:00 Rubin Kazan - Akhmat Grozny 1

Drogba
27.07.19, 12:16
3. voor

26.07 20:00 Dinamo Moskva - Ural jäin tsipa hiljaks ennustamisega
27.07 14:00 Ufa - Krylja Sovetov 2
27.07 16:30 Tambov - Spartak Moskva 2
27.07 19:00 Krasnodar - Sochi 1
28.07 14:00 Orenburg - Zenit 2
28.07 16:30 Arsenal Tula - Rostov 2
28.07 19:00 CSKA Moskva - Lokomotiv Moskva X
29.07 20:00 Rubin Kazan - Akhmat Grozny X

kemal1
27.07.19, 15:31
3. voor

26.07 20:00 Dinamo Moskva - Ural -
27.07 14:00 Ufa - Krylja Sovetov -
27.07 16:30 Tambov - Spartak Moskva 2
27.07 19:00 Krasnodar - Sochi 1
28.07 14:00 Orenburg - Zenit 2
28.07 16:30 Arsenal Tula - Rostov 2
28.07 19:00 CSKA Moskva - Lokomotiv Moskva 2
29.07 20:00 Rubin Kazan - Akhmat Grozny 1

telekavaataja
28.07.19, 19:46
Teeme vahepeal esimese kahe vooru kokkuvõtteid. Julgustan siiski veel inimesi osa võtma.

1. Tofoa (5+7) 12
2. Ev0luti0n (5+6) 11
3. telekavaataja (4+6) 10
4. manalamees (3+6) 9
5. Rögin (4+4) 8
6. Mõnuagent007 (3+4) 7
7. Drogba (2+4) 6
8. Navas (0+5) 5
9. kemal1 (0+3) 3

telekavaataja
29.07.19, 23:16
Navas võitis 3. vooru ning Ev0luti0n tõusis liidriks.


Ev0luti0n 16 (+5)
Tofoa 15 (+3)
manalamees 14 (+5)
telekavaataja 12 (+2)
Rögin 12 (+4)
Mõnuagent007 11 (+4)
Navas 11 (+6)
Drogba 9 (+3)
kemal1 7 (+4)

telekavaataja
29.07.19, 23:18
4. voor

03.08 14:00 Ural - Rostov
03.08 16:30 Krylja Sovetov - Lokomotiv
03.08 19:00 Spartak Moskva - Dinamo Moskva
03.08 21:30 Zenit - Krasnodar
04.08 16:30 Tambov - Arsenal Tula
04.08 19:00 Rubin - CSKA Moskva
04.08 21:30 Sochi - Ufa
05.08 20:00 Akhmat Grozny - Orenburg

Tofoa
30.07.19, 15:09
4. voor

03.08 14:00 Ural - Rostov 2
03.08 16:30 Krylja Sovetov - Lokomotiv 2
03.08 19:00 Spartak Moskva - Dinamo Moskva 1
03.08 21:30 Zenit - Krasnodar 1
04.08 16:30 Tambov - Arsenal Tula x
04.08 19:00 Rubin - CSKA Moskva 2
04.08 21:30 Sochi - Ufa 2
05.08 20:00 Akhmat Grozny - Orenburg 1

Mõnuagent 007
30.07.19, 15:44
4. voor

03.08 14:00 Ural - Rostov x
03.08 16:30 Krylja Sovetov - Lokomotiv 2
03.08 19:00 Spartak Moskva - Dinamo Moskva 1
03.08 21:30 Zenit - Krasnodar 1
04.08 16:30 Tambov - Arsenal Tula x
04.08 19:00 Rubin - CSKA Moskva 2
04.08 21:30 Sochi - Ufa 1
05.08 20:00 Akhmat Grozny - Orenburg 1

Navas
30.07.19, 15:55
4. voor

03.08 14:00 Ural - Rostov x
03.08 16:30 Krylja Sovetov - Lokomotiv 2
03.08 19:00 Spartak Moskva - Dinamo Moskva x
03.08 21:30 Zenit - Krasnodar 1
04.08 16:30 Tambov - Arsenal Tula x
04.08 19:00 Rubin - CSKA Moskva x
04.08 21:30 Sochi - Ufa x
05.08 20:00 Akhmat Grozny - Orenburg x

telekavaataja
30.07.19, 16:24
4. voor


03.08 14:00 Ural - Rostov x
03.08 16:30 Krylja Sovetov - Lokomotiv x
03.08 19:00 Spartak Moskva - Dinamo Moskva 2
03.08 21:30 Zenit - Krasnodar 1
04.08 16:30 Tambov - Arsenal Tula x
04.08 19:00 Rubin - CSKA Moskva 2
04.08 21:30 Sochi - Ufa 1
05.08 20:00 Akhmat Grozny - Orenburg 1

manalamees
30.07.19, 17:01
4. voor

03.08 14:00 Ural - Rostov X
03.08 16:30 Krylja Sovetov - Lokomotiv 2
03.08 19:00 Spartak Moskva - Dinamo Moskva 1
03.08 21:30 Zenit - Krasnodar X
04.08 16:30 Tambov - Arsenal Tula 1
04.08 19:00 Rubin - CSKA Moskva 2
04.08 21:30 Sochi - Ufa X
05.08 20:00 Akhmat Grozny - Orenburg 1

kuradi keeruline tundub seekordne voor.kui ma olin seda oma 10 minutit juhmilt p6rnitsenud,oli kange tahtmine 8st 7 viiki pakkuda.siis kallasin sisse 4 sanga ja ikka ei puhund klaariks.tulemus sai nagu sai.need m2ngud v6ivad ju igatpidi minna:confused:

Rögin
30.07.19, 17:33
4. voor

03.08 14:00 Ural - Rostov 1
03.08 16:30 Krylja Sovetov - Lokomotiv 2
03.08 19:00 Spartak Moskva - Dinamo Moskva x
03.08 21:30 Zenit - Krasnodar 1
04.08 16:30 Tambov - Arsenal Tula 2
04.08 19:00 Rubin - CSKA Moskva 2
04.08 21:30 Sochi - Ufa 2
05.08 20:00 Akhmat Grozny - Orenburg x

kemal1
31.07.19, 00:12
4. voor

03.08 14:00 Ural - Rostov 2
03.08 16:30 Krylja Sovetov - Lokomotiv 2
03.08 19:00 Spartak Moskva - Dinamo Moskva 1
03.08 21:30 Zenit - Krasnodar x
04.08 16:30 Tambov - Arsenal Tula 2
04.08 19:00 Rubin - CSKA Moskva 2
04.08 21:30 Sochi - Ufa x
05.08 20:00 Akhmat Grozny - Orenburg 1

Ev0luti0n
02.08.19, 21:52
4. voor

03.08 14:00 Ural - Rostov 2
03.08 16:30 Krylja Sovetov - Lokomotiv 2
03.08 19:00 Spartak Moskva - Dinamo Moskva x
03.08 21:30 Zenit - Krasnodar 1
04.08 16:30 Tambov - Arsenal Tula x
04.08 19:00 Rubin - CSKA Moskva x
04.08 21:30 Sochi - Ufa 2
05.08 20:00 Akhmat Grozny - Orenburg 1

Drogba
03.08.19, 00:53
4. voor

03.08 14:00 Ural - Rostov X
03.08 16:30 Krylja Sovetov - Lokomotiv 2
03.08 19:00 Spartak Moskva - Dinamo Moskva 1
03.08 21:30 Zenit - Krasnodar 1
04.08 16:30 Tambov - Arsenal Tula 1
04.08 19:00 Rubin - CSKA Moskva 2
04.08 21:30 Sochi - Ufa 1
05.08 20:00 Akhmat Grozny - Orenburg 1

telekavaataja
06.08.19, 01:06
Manalamees ja kemal1 panid hullu ja võitsid vooru ära. Manalamees tõusis ühtlasi ka liidriks.




1
2
3
4
Total


manalamees
3
6
5
6
20


Ev0luti0n
5
6
5
3
19


Tofoa
5
7
3
3
18


Rögin
4
4
4
4
16


telekavaataja
4
6
2
3
15


Mõnuagent007
3
4
4
4
15


Navas
0
5
6
4
15


Drogba
2
4
3
4
13


kemal1
0
3
4
6
13

telekavaataja
06.08.19, 01:11
5. voor

10.08 14:00 Orenburg - Tambov
10.08 19:00 Krasnodar - Rubin
10.08 19:00 Dinamo Moskva - Zenit
11.08 14:00 Arsenal Tula - Ufa
11.08 16:30 Lokomotiv Moskva - Ural
11.08 19:00 CSKA Moskva - Sochi
11.08 21:30 Akhmat - Spartak
12.08 20:00 Rostov - Krylja Sovetov

manalamees
06.08.19, 23:43
5. voor

10.08 14:00 Orenburg - Tambov 1
10.08 19:00 Krasnodar - Rubin 1
10.08 19:00 Dinamo Moskva - Zenit 2
11.08 14:00 Arsenal Tula - Ufa 1
11.08 16:30 Lokomotiv Moskva - Ural 1
11.08 19:00 CSKA Moskva - Sochi 1
11.08 21:30 Akhmat - Spartak 1
12.08 20:00 Rostov - Krylja Sovetov 1

telekavaataja
07.08.19, 12:40
5. voor


10.08 14:00 Orenburg - Tambov x
10.08 19:00 Krasnodar - Rubin 1
10.08 19:00 Dinamo Moskva - Zenit 2
11.08 14:00 Arsenal Tula - Ufa 1
11.08 16:30 Lokomotiv Moskva - Ural 1
11.08 19:00 CSKA Moskva - Sochi 1
11.08 21:30 Akhmat - Spartak x
12.08 20:00 Rostov - Krylja Sovetov 1

Rögin
07.08.19, 18:19
5. voor

10.08 14:00 Orenburg - Tambov 1
10.08 19:00 Krasnodar - Rubin x
10.08 19:00 Dinamo Moskva - Zenit 2
11.08 14:00 Arsenal Tula - Ufa 1
11.08 16:30 Lokomotiv Moskva - Ural 1
11.08 19:00 CSKA Moskva - Sochi 1
11.08 21:30 Akhmat - Spartak 1
12.08 20:00 Rostov - Krylja Sovetov 1

kemal1
07.08.19, 23:29
5. voor

10.08 14:00 Orenburg - Tambov x
10.08 19:00 Krasnodar - Rubin 1
10.08 19:00 Dinamo Moskva - Zenit 2
11.08 14:00 Arsenal Tula - Ufa 1
11.08 16:30 Lokomotiv Moskva - Ural 1
11.08 19:00 CSKA Moskva - Sochi 1
11.08 21:30 Akhmat - Spartak x
12.08 20:00 Rostov - Krylja Sovetov 1

Drogba
08.08.19, 19:27
5. voor

10.08 14:00 Orenburg - Tambov 2
10.08 19:00 Krasnodar - Rubin 1
10.08 19:00 Dinamo Moskva - Zenit 2
11.08 14:00 Arsenal Tula - Ufa X
11.08 16:30 Lokomotiv Moskva - Ural 1
11.08 19:00 CSKA Moskva - Sochi 1
11.08 21:30 Akhmat - Spartak 2
12.08 20:00 Rostov - Krylja Sovetov 1

Ev0luti0n
08.08.19, 20:46
5. voor


10.08 14:00 Orenburg - Tambov 2
10.08 19:00 Krasnodar - Rubin 1
10.08 19:00 Dinamo Moskva - Zenit 2
11.08 14:00 Arsenal Tula - Ufa 1
11.08 16:30 Lokomotiv Moskva - Ural 1
11.08 19:00 CSKA Moskva - Sochi 1
11.08 21:30 Akhmat - Spartak 1
12.08 20:00 Rostov - Krylja Sovetov 1

Tofoa
09.08.19, 18:19
5. voor

10.08 14:00 Orenburg - Tambov 1
10.08 19:00 Krasnodar - Rubin 1
10.08 19:00 Dinamo Moskva - Zenit 2
11.08 14:00 Arsenal Tula - Ufa x
11.08 16:30 Lokomotiv Moskva - Ural 1
11.08 19:00 CSKA Moskva - Sochi 1
11.08 21:30 Akhmat - Spartak 2
12.08 20:00 Rostov - Krylja Sovetov 1

Mõnuagent 007
10.08.19, 23:22
11.08 14:00 Arsenal Tula - Ufa 1
11.08 16:30 Lokomotiv Moskva - Ural 1
11.08 19:00 CSKA Moskva - Sochi 1
11.08 21:30 Akhmat - Spartak 2
12.08 20:00 Rostov - Krylja Sovetov 1

telekavaataja
13.08.19, 11:02
Kasutaja Rögin stabiilsus on midagi unikaalset.




1
2
3
4
5
Total


manalamees
3
6
5
6
5
25


Ev0luti0n
5
6
5
3
5
24


Tofoa
5
7
3
3
5
23


telekavaataja
4
6
2
3
6
21


Rögin
4
4
4
4
4
20


Mõnuagent007
3
4
4
4
4
19


kemal1
0
3
4
6
6
19


Drogba
2
4
3
4
5
18


Navas
0
5
6
4
0
15

telekavaataja
13.08.19, 11:04
6. voor

16.08 20:00 Orenburg - Sochi
17.08 14:00 Ural - Krylya Sovetov
17.08 19:00 Zenit - Akhmat
18.08 14:00 Rubin - Arsenal Tula
18.08 16:30 Tambov - Krasnodar
18.08 16:30 Ufa - Rostov
18.08 19:00 Dinamo - Lokomotiv
19.08 20:00 Spartak - CSKA

Drogba
13.08.19, 12:45
6. voor

16.08 20:00 Orenburg - Sochi X
17.08 14:00 Ural - Krylya Sovetov X
17.08 19:00 Zenit - Akhmat 1
18.08 14:00 Rubin - Arsenal Tula X
18.08 16:30 Tambov - Krasnodar 2
18.08 16:30 Ufa - Rostov 2
18.08 19:00 Dinamo - Lokomotiv 2
19.08 20:00 Spartak - CSKA 1

Navas
13.08.19, 13:05
6. voor

16.08 20:00 Orenburg - Sochi 2
17.08 14:00 Ural - Krylya Sovetov 1
17.08 19:00 Zenit - Akhmat 1
18.08 14:00 Rubin - Arsenal Tula x
18.08 16:30 Tambov - Krasnodar 2
18.08 16:30 Ufa - Rostov 1
18.08 19:00 Dinamo - Lokomotiv 2
19.08 20:00 Spartak - CSKA x

manalamees
13.08.19, 14:32
6. voor

16.08 20:00 Orenburg - Sochi 1
17.08 14:00 Ural - Krylya Sovetov 1
17.08 19:00 Zenit - Akhmat 1
18.08 14:00 Rubin - Arsenal Tula X
18.08 16:30 Tambov - Krasnodar 2
18.08 16:30 Ufa - Rostov 2
18.08 19:00 Dinamo - Lokomotiv 2
19.08 20:00 Spartak - CSKA X

Mõnuagent 007
13.08.19, 17:00
6. voor

16.08 20:00 Orenburg - Sochi x
17.08 14:00 Ural - Krylya Sovetov 1
17.08 19:00 Zenit - Akhmat 1
18.08 14:00 Rubin - Arsenal Tula x
18.08 16:30 Tambov - Krasnodar 2
18.08 16:30 Ufa - Rostov x
18.08 19:00 Dinamo - Lokomotiv 2
19.08 20:00 Spartak - CSKA x

Rögin
13.08.19, 20:10
6. voor

16.08 20:00 Orenburg - Sochi 1
17.08 14:00 Ural - Krylya Sovetov 1
17.08 19:00 Zenit - Akhmat 1
18.08 14:00 Rubin - Arsenal Tula 2
18.08 16:30 Tambov - Krasnodar 2
18.08 16:30 Ufa - Rostov 2
18.08 19:00 Dinamo - Lokomotiv 2
19.08 20:00 Spartak - CSKA 2

Tofoa
14.08.19, 18:58
6. voor

16.08 20:00 Orenburg - Sochi x
17.08 14:00 Ural - Krylya Sovetov 1
17.08 19:00 Zenit - Akhmat 1
18.08 14:00 Rubin - Arsenal Tula 1
18.08 16:30 Tambov - Krasnodar x
18.08 16:30 Ufa - Rostov x
18.08 19:00 Dinamo - Lokomotiv 2
19.08 20:00 Spartak - CSKA x

telekavaataja
15.08.19, 10:59
6. voor


16.08 20:00 Orenburg - Sochi x
17.08 14:00 Ural - Krylya Sovetov 1
17.08 19:00 Zenit - Akhmat 1
18.08 14:00 Rubin - Arsenal Tula x
18.08 16:30 Tambov - Krasnodar 2
18.08 16:30 Ufa - Rostov x
18.08 19:00 Dinamo - Lokomotiv x
19.08 20:00 Spartak - CSKA 2

Ev0luti0n
15.08.19, 22:13
6. voor


16.08 20:00 Orenburg - Sochi x
17.08 14:00 Ural - Krylya Sovetov 1
17.08 19:00 Zenit - Akhmat 1
18.08 14:00 Rubin - Arsenal Tula 1
18.08 16:30 Tambov - Krasnodar 2
18.08 16:30 Ufa - Rostov 2
18.08 19:00 Dinamo - Lokomotiv 2
19.08 20:00 Spartak - CSKA 2

kemal1
17.08.19, 12:51
6. voor


16.08 20:00 Orenburg - Sochi -
17.08 14:00 Ural - Krylya Sovetov x
17.08 19:00 Zenit - Akhmat 1
18.08 14:00 Rubin - Arsenal Tula 1
18.08 16:30 Tambov - Krasnodar 2
18.08 16:30 Ufa - Rostov 2
18.08 19:00 Dinamo - Lokomotiv 2
19.08 20:00 Spartak - CSKA x

telekavaataja
19.08.19, 23:52
Päris raske voor oli. Parim tulemus oli 4 punkti (seekord mitte Rögini poolt). Vahetus liider.




1
2
3
4
5
6
Total


Ev0luti0n
5
6
5
3
5
4
28


manalamees
3
6
5
6
5
2
27


Tofoa
5
7
3
3
5
3
26


telekavaataja
4
6
2
3
6
2
23


Rögin
4
4
4
4
4
2
22


Mõnuagent007
3
4
4
4
4
3
22


kemal1
0
3
4
6
6
3
22


Drogba
2
4
3
4
5
4
22


Navas
0
5
6
4
0
3
18

telekavaataja
19.08.19, 23:56
7. voor

24.08 14:00 Tambov - Dinamo Moskva
24.08 16:30 Ufa - Zenit
24.08 19:00 Krasnodar - Lokomotiv Moskva
25.08 16:30 CSKA - Akhmat
25.08 19:00 Rostov - Rubin
25.08 19:00 Krylya Sovetov - Spartak Moskva
25.08 21:30 Arsenal Tula - Orenburg
26.08 18:00 Ural - Sochi

Tofoa
20.08.19, 01:02
7. voor

24.08 14:00 Tambov - Dinamo Moskva x
24.08 16:30 Ufa - Zenit 2
24.08 19:00 Krasnodar - Lokomotiv Moskva 1
25.08 16:30 CSKA - Akhmat 1
25.08 19:00 Rostov - Rubin 1
25.08 19:00 Krylya Sovetov - Spartak Moskva x
25.08 21:30 Arsenal Tula - Orenburg 1
26.08 18:00 Ural - Sochi 1

manalamees
20.08.19, 11:30
7. voor

24.08 14:00 Tambov - Dinamo Moskva X
24.08 16:30 Ufa - Zenit 2
24.08 19:00 Krasnodar - Lokomotiv Moskva X
25.08 16:30 CSKA - Akhmat 1
25.08 19:00 Rostov - Rubin 1
25.08 19:00 Krylya Sovetov - Spartak Moskva 2
25.08 21:30 Arsenal Tula - Orenburg 1
26.08 18:00 Ural - Sochi 1

Mõnuagent 007
20.08.19, 12:19
7. voor

24.08 14:00 Tambov - Dinamo Moskva 1
24.08 16:30 Ufa - Zenit 2
24.08 19:00 Krasnodar - Lokomotiv Moskva 1
25.08 16:30 CSKA - Akhmat 1
25.08 19:00 Rostov - Rubin 1
25.08 19:00 Krylya Sovetov - Spartak Moskva 2
25.08 21:30 Arsenal Tula - Orenburg 1
26.08 18:00 Ural - Sochi 1

telekavaataja
21.08.19, 14:00
7. voor


24.08 14:00 Tambov - Dinamo Moskva 2
24.08 16:30 Ufa - Zenit 2
24.08 19:00 Krasnodar - Lokomotiv Moskva x
25.08 16:30 CSKA - Akhmat 1
25.08 19:00 Rostov - Rubin x
25.08 19:00 Krylya Sovetov - Spartak Moskva x
25.08 21:30 Arsenal Tula - Orenburg 1
26.08 18:00 Ural - Sochi x

Drogba
21.08.19, 14:14
7. voor

24.08 14:00 Tambov - Dinamo Moskva 1
24.08 16:30 Ufa - Zenit 2
24.08 19:00 Krasnodar - Lokomotiv Moskva 1
25.08 16:30 CSKA - Akhmat 1
25.08 19:00 Rostov - Rubin X
25.08 19:00 Krylya Sovetov - Spartak Moskva 2
25.08 21:30 Arsenal Tula - Orenburg X
26.08 18:00 Ural - Sochi X

Rögin
21.08.19, 23:01
7. voor

24.08 14:00 Tambov - Dinamo Moskva 2
24.08 16:30 Ufa - Zenit 2
24.08 19:00 Krasnodar - Lokomotiv Moskva 2
25.08 16:30 CSKA - Akhmat 1
25.08 19:00 Rostov - Rubin 1
25.08 19:00 Krylya Sovetov - Spartak Moskva 2
25.08 21:30 Arsenal Tula - Orenburg 1
26.08 18:00 Ural - Sochi 1

kemal1
22.08.19, 00:12
7. voor

24.08 14:00 Tambov - Dinamo Moskva 2
24.08 16:30 Ufa - Zenit 2
24.08 19:00 Krasnodar - Lokomotiv Moskva 2
25.08 16:30 CSKA - Akhmat 1
25.08 19:00 Rostov - Rubin x
25.08 19:00 Krylya Sovetov - Spartak Moskva 2
25.08 21:30 Arsenal Tula - Orenburg 1
26.08 18:00 Ural - Sochi x

Ev0luti0n
23.08.19, 17:09
7. voor


24.08 14:00 Tambov - Dinamo Moskva x
24.08 16:30 Ufa - Zenit 2
24.08 19:00 Krasnodar - Lokomotiv Moskva 2
25.08 16:30 CSKA - Akhmat 1
25.08 19:00 Rostov - Rubin 2
25.08 19:00 Krylya Sovetov - Spartak Moskva 2
25.08 21:30 Arsenal Tula - Orenburg 1
26.08 18:00 Ural - Sochi x

telekavaataja
26.08.19, 20:56
Manalamees ja Rögin tegid tugeva vooru. Liider taaskord vahetus.




1
2
3
4
5
6
7
Total


manalamees
3
6
5
6
5
2
6
33


Ev0luti0n
5
6
5
3
5
4
3
31


Tofoa
5
7
3
3
5
3
4
30


Rögin
4
4
4
4
4
2
6
28


telekavaataja
4
6
2
3
6
2
4
27


Mõnuagent007
3
4
4
4
4
3
5
27


kemal1
0
3
4
6
6
3
4
26


Drogba
2
4
3
4
5
4
2
24


Navas
0
5
6
4
0
3
0
18

telekavaataja
26.08.19, 20:58
8. voor

30.08 20:00 Krylya Sovetov - Dinamo
31.08 11:30 Ufa - Orenburg
31.08 14:00 Rubin - Sochi
31.08 16:30 Lokomotiv - Rostov
31.08 19:00 Akhmat - Tambov
01.09 14:00 Ural - Krasnodar
01.09 16:30 Arsenal Tula - CSKA
01.09 19:00 Spartak - Zenit

Mõnuagent 007
26.08.19, 21:15
8. voor

30.08 20:00 Krylya Sovetov - Dinamo x
31.08 11:30 Ufa - Orenburg 1
31.08 14:00 Rubin - Sochi 1
31.08 16:30 Lokomotiv - Rostov 1
31.08 19:00 Akhmat - Tambov 2
01.09 14:00 Ural - Krasnodar 2
01.09 16:30 Arsenal Tula - CSKA 2
01.09 19:00 Spartak - Zenit 1

manalamees
27.08.19, 22:33
[QUOTE=telekavaataja;1947394]8. voor

30.08 20:00 Krylya Sovetov - Dinamo 1
31.08 11:30 Ufa - Orenburg 1
31.08 14:00 Rubin - Sochi 1
31.08 16:30 Lokomotiv - Rostov 1
31.08 19:00 Akhmat - Tambov 1
01.09 14:00 Ural - Krasnodar 2
01.09 16:30 Arsenal Tula - CSKA 2
01.09 19:00 Spartak - Zenit X

Drogba
28.08.19, 11:58
8. voor

30.08 20:00 Krylya Sovetov - Dinamo X
31.08 11:30 Ufa - Orenburg X
31.08 14:00 Rubin - Sochi X
31.08 16:30 Lokomotiv - Rostov 1
31.08 19:00 Akhmat - Tambov X
01.09 14:00 Ural - Krasnodar 2
01.09 16:30 Arsenal Tula - CSKA 2
01.09 19:00 Spartak - Zenit X

telekavaataja
29.08.19, 12:47
8. voor


30.08 20:00 Krylya Sovetov - Dinamo 2
31.08 11:30 Ufa - Orenburg 1
31.08 14:00 Rubin - Sochi 1
31.08 16:30 Lokomotiv - Rostov x
31.08 19:00 Akhmat - Tambov 1
01.09 14:00 Ural - Krasnodar 2
01.09 16:30 Arsenal Tula - CSKA x
01.09 19:00 Spartak - Zenit x

Rögin
29.08.19, 23:23
8. voor

30.08 20:00 Krylya Sovetov - Dinamo x
31.08 11:30 Ufa - Orenburg 1
31.08 14:00 Rubin - Sochi 1
31.08 16:30 Lokomotiv - Rostov 1
31.08 19:00 Akhmat - Tambov 1
01.09 14:00 Ural - Krasnodar 2
01.09 16:30 Arsenal Tula - CSKA 2
01.09 19:00 Spartak - Zenit 2

kemal1
30.08.19, 10:49
8. voor

30.08 20:00 Krylya Sovetov - Dinamo 1
31.08 11:30 Ufa - Orenburg 1
31.08 14:00 Rubin - Sochi 1
31.08 16:30 Lokomotiv - Rostov 1
31.08 19:00 Akhmat - Tambov 1
01.09 14:00 Ural - Krasnodar 2
01.09 16:30 Arsenal Tula - CSKA 2
01.09 19:00 Spartak - Zenit x

Ev0luti0n
30.08.19, 19:18
8. voor

30.08 20:00 Krylya Sovetov - Dinamo x
31.08 11:30 Ufa - Orenburg 1
31.08 14:00 Rubin - Sochi 1
31.08 16:30 Lokomotiv - Rostov 1
31.08 19:00 Akhmat - Tambov 1
01.09 14:00 Ural - Krasnodar 2
01.09 16:30 Arsenal Tula - CSKA 2
01.09 19:00 Spartak - Zenit 2

telekavaataja
02.09.19, 16:39
1
2
3
4
5
6
7
8
Total


manalamees
3
6
5
6
5
2
6
2
35


Ev0luti0n
5
6
5
3
5
4
3
4
35


Tofoa
5
7
3
3
5
3
4
0
30


Rögin
4
4
4
4
4
2
6
4
32


telekavaataja
4
6
2
3
6
2
4
1
28


Mõnuagent007
3
4
4
4
4
3
5
3
30


kemal1
0
3
4
6
6
3
4
2
28


Drogba
2
4
3
4
5
4
2
4
28


Navas
0
5
6
4
0
3
0
0
18

telekavaataja
02.09.19, 16:39
Väike parandus järjestuses.




1
2
3
4
5
6
7
8
Total


manalamees
3
6
5
6
5
2
6
2
35


Ev0luti0n
5
6
5
3
5
4
3
4
35


Rögin
4
4
4
4
4
2
6
4
32


Tofoa
5
7
3
3
5
3
4
0
30


Mõnuagent007
3
4
4
4
4
3
5
3
30


telekavaataja
4
6
2
3
6
2
4
1
28


kemal1
0
3
4
6
6
3
4
2
28


Drogba
2
4
3
4
5
4
2
4
28


Navas
0
5
6
4
0
3
0
0
18



Uue vooru panen siis välja, kui algusajad Venemaa liiga poolt kinnitatakse.

telekavaataja
07.09.19, 19:19
9. voor

13.09 20:00 Zenit - Arsenal Tula
14.09 16:30 Spartak - Ural
14.09 19:00 Sochi - Lokomotiv
15.09 14:00 Orenburg - Rubin
15.09 16:30 Tambov - CSKA
15.09 19:00 Krasnodar - Krylya Sovetov
16.09 20:00 Dinamo - Ufa
16.09 20:30 Rostov - Akhmat

Mõnuagent 007
07.09.19, 20:34
9. voor

13.09 20:00 Zenit - Arsenal Tula 1
14.09 16:30 Spartak - Ural 1
14.09 19:00 Sochi - Lokomotiv 2
15.09 14:00 Orenburg - Rubin 2
15.09 16:30 Tambov - CSKA 2
15.09 19:00 Krasnodar - Krylya Sovetov 1
16.09 20:00 Dinamo - Ufa x
16.09 20:30 Rostov - Akhmat 1

manalamees
07.09.19, 23:23
9. voor

13.09 20:00 Zenit - Arsenal Tula 1
14.09 16:30 Spartak - Ural 1
14.09 19:00 Sochi - Lokomotiv 2
15.09 14:00 Orenburg - Rubin 2
15.09 16:30 Tambov - CSKA 2
15.09 19:00 Krasnodar - Krylya Sovetov 1
16.09 20:00 Dinamo - Ufa 1
16.09 20:30 Rostov - Akhmat 1

telekavaataja
11.09.19, 18:09
9. voor


13.09 20:00 Zenit - Arsenal Tula 1
14.09 16:30 Spartak - Ural 1
14.09 19:00 Sochi - Lokomotiv 2
15.09 14:00 Orenburg - Rubin 1
15.09 16:30 Tambov - CSKA 2
15.09 19:00 Krasnodar - Krylya Sovetov 1
16.09 20:00 Dinamo - Ufa 1
16.09 20:30 Rostov - Akhmat x

Drogba
12.09.19, 00:04
9. voor

13.09 20:00 Zenit - Arsenal Tula 1
14.09 16:30 Spartak - Ural 1
14.09 19:00 Sochi - Lokomotiv 2
15.09 14:00 Orenburg - Rubin X
15.09 16:30 Tambov - CSKA 2
15.09 19:00 Krasnodar - Krylya Sovetov 1
16.09 20:00 Dinamo - Ufa X
16.09 20:30 Rostov - Akhmat X

Ev0luti0n
12.09.19, 14:06
9. voor

13.09 20:00 Zenit - Arsenal Tula 1
14.09 16:30 Spartak - Ural 1
14.09 19:00 Sochi - Lokomotiv 2
15.09 14:00 Orenburg - Rubin 2
15.09 16:30 Tambov - CSKA 2
15.09 19:00 Krasnodar - Krylya Sovetov 1
16.09 20:00 Dinamo - Ufa 1
16.09 20:30 Rostov - Akhmat 1

Rögin
13.09.19, 01:22
9. voor


13.09 20:00 Zenit - Arsenal Tula 1
14.09 16:30 Spartak - Ural 1
14.09 19:00 Sochi - Lokomotiv 2
15.09 14:00 Orenburg - Rubin 1
15.09 16:30 Tambov - CSKA 2
15.09 19:00 Krasnodar - Krylya Sovetov 1
16.09 20:00 Dinamo - Ufa x
16.09 20:30 Rostov - Akhmat 1

kemal1
13.09.19, 16:11
9. voor


13.09 20:00 Zenit - Arsenal Tula 1
14.09 16:30 Spartak - Ural 1
14.09 19:00 Sochi - Lokomotiv 2
15.09 14:00 Orenburg - Rubin 2
15.09 16:30 Tambov - CSKA 2
15.09 19:00 Krasnodar - Krylya Sovetov 1
16.09 20:00 Dinamo - Ufa 1
16.09 20:30 Rostov - Akhmat 1

telekavaataja
17.09.19, 11:14
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Total


manalamees
3
6
5
6
5
2
6
2
5
40


Ev0luti0n
5
6
5
3
5
4
3
4
5
40


Rögin
4
4
4
4
4
2
6
4
7
39


Mõnuagent007
3
4
4
4
4
3
5
3
6
36


telekavaataja
4
6
2
3
6
2
4
1
5
33


kemal1
0
3
4
6
6
3
4
2
5
33


Drogba
2
4
3
4
5
4
2
4
5
33


Tofoa
5
7
3
3
5
3
4
0
0
30

telekavaataja
17.09.19, 11:16
10. voor

20.09 17:30 Ufa - Spartak
21.09 14:00 Akhmat - Krylya Sovetov
21.09 19:00 Zenit - Rubin
21.09 19:00 Tambov - Rostov
22.09 11:30 Orenburg - Lokomotiv
22.09 14:00 Dinamo - Sochi
22.09 16:30 Arsenal Tula - Ural
22.09 19:00 CSKA - Krasnodar

Mõnuagent 007
18.09.19, 16:22
10. voor

20.09 17:30 Ufa - Spartak x
21.09 14:00 Akhmat - Krylya Sovetov 1
21.09 19:00 Zenit - Rubin 1
21.09 19:00 Tambov - Rostov 2
22.09 11:30 Orenburg - Lokomotiv x
22.09 14:00 Dinamo - Sochi 1
22.09 16:30 Arsenal Tula - Ural x
22.09 19:00 CSKA - Krasnodar 2

manalamees
19.09.19, 14:27
10. voor

20.09 17:30 Ufa - Spartak 2
21.09 14:00 Akhmat - Krylya Sovetov X
21.09 19:00 Zenit - Rubin 1
21.09 19:00 Tambov - Rostov 2
22.09 11:30 Orenburg - Lokomotiv 2
22.09 14:00 Dinamo - Sochi 1
22.09 16:30 Arsenal Tula - Ural 1
22.09 19:00 CSKA - Krasnodar X

Rögin
20.09.19, 08:45
10. voor

20.09 17:30 Ufa - Spartak 2
21.09 14:00 Akhmat - Krylya Sovetov 2
21.09 19:00 Zenit - Rubin 1
21.09 19:00 Tambov - Rostov 2
22.09 11:30 Orenburg - Lokomotiv 2
22.09 14:00 Dinamo - Sochi 1
22.09 16:30 Arsenal Tula - Ural 1
22.09 19:00 CSKA - Krasnodar 1

telekavaataja
20.09.19, 10:08
10. voor


20.09 17:30 Ufa - Spartak x
21.09 14:00 Akhmat - Krylya Sovetov x
21.09 19:00 Zenit - Rubin 1
21.09 19:00 Tambov - Rostov x
22.09 11:30 Orenburg - Lokomotiv x
22.09 14:00 Dinamo - Sochi 1
22.09 16:30 Arsenal Tula - Ural 1
22.09 19:00 CSKA - Krasnodar x

Drogba
20.09.19, 11:57
10. voor

20.09 17:30 Ufa - Spartak 2
21.09 14:00 Akhmat - Krylya Sovetov X
21.09 19:00 Zenit - Rubin 1
21.09 19:00 Tambov - Rostov X
22.09 11:30 Orenburg - Lokomotiv 2
22.09 14:00 Dinamo - Sochi X
22.09 16:30 Arsenal Tula - Ural X
22.09 19:00 CSKA - Krasnodar 1

Ev0luti0n
20.09.19, 16:52
10. voor


20.09 17:30 Ufa - Spartak 2
21.09 14:00 Akhmat - Krylya Sovetov 1
21.09 19:00 Zenit - Rubin 1
21.09 19:00 Tambov - Rostov 2
22.09 11:30 Orenburg - Lokomotiv 2
22.09 14:00 Dinamo - Sochi 1
22.09 16:30 Arsenal Tula - Ural x
22.09 19:00 CSKA - Krasnodar x

kemal1
20.09.19, 17:19
10. voor


20.09 17:30 Ufa - Spartak 2
21.09 14:00 Akhmat - Krylya Sovetov x
21.09 19:00 Zenit - Rubin 1
21.09 19:00 Tambov - Rostov 2
22.09 11:30 Orenburg - Lokomotiv 2
22.09 14:00 Dinamo - Sochi 1
22.09 16:30 Arsenal Tula - Ural 1
22.09 19:00 CSKA - Krasnodar 1

telekavaataja
23.09.19, 11:29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Total


manalamees
3
6
5
6
5
2
6
2
5
3
43


Ev0luti0n
5
6
5
3
5
4
3
4
5
3
43


Rögin
4
4
4
4
4
2
6
4
7
3
42


Mõnuagent007
3
4
4
4
4
3
5
3
6
2
38


Drogba
2
4
3
4
5
4
2
4
5
5
38


kemal1
0
3
4
6
6
3
4
2
5
4
37


telekavaataja
4
6
2
3
6
2
4
1
5
2
35


Tofoa
5
7
3
3
5
3
4
0
0
0
30


Navas
0
5
6
4
0
3
0
0
0
0
18

telekavaataja
23.09.19, 11:32
11. voor

28.09 14:00 Krylya Sovetov - Tambov
28.09 16:30 Rostov - Dinamo
28.09 19:00 Lokomotiv - Zenit
29.09 11:30 Ural - CSKA
29.09 14:00 Rubin - Ufa
29.09 16:30 Spartak - Orenburg
29.09 19:00 Krasnodar - Arsenal Tula
30.09 19:30 Sochi - Akhmat

Mõnuagent 007
23.09.19, 12:31
11. voor

28.09 14:00 Krylya Sovetov - Tambov 1
28.09 16:30 Rostov - Dinamo 1
28.09 19:00 Lokomotiv - Zenit x
29.09 11:30 Ural - CSKA 2
29.09 14:00 Rubin - Ufa 2
29.09 16:30 Spartak - Orenburg 1
29.09 19:00 Krasnodar - Arsenal Tula 1
30.09 19:30 Sochi - Akhmat 1

manalamees
23.09.19, 14:17
11. voor

28.09 14:00 Krylya Sovetov - Tambov X
28.09 16:30 Rostov - Dinamo 1
28.09 19:00 Lokomotiv - Zenit 2
29.09 11:30 Ural - CSKA 2
29.09 14:00 Rubin - Ufa 1
29.09 16:30 Spartak - Orenburg 1
29.09 19:00 Krasnodar - Arsenal Tula 1
30.09 19:30 Sochi - Akhmat 1

telekavaataja
26.09.19, 15:13
11. voor


28.09 14:00 Krylya Sovetov - Tambov 1
28.09 16:30 Rostov - Dinamo 1
28.09 19:00 Lokomotiv - Zenit 2
29.09 11:30 Ural - CSKA 2
29.09 14:00 Rubin - Ufa x
29.09 16:30 Spartak - Orenburg 1
29.09 19:00 Krasnodar - Arsenal Tula 1
30.09 19:30 Sochi - Akhmat 1

Drogba
26.09.19, 16:43
11. voor

28.09 14:00 Krylya Sovetov - Tambov X
28.09 16:30 Rostov - Dinamo X
28.09 19:00 Lokomotiv - Zenit X
29.09 11:30 Ural - CSKA 2
29.09 14:00 Rubin - Ufa X
29.09 16:30 Spartak - Orenburg 1
29.09 19:00 Krasnodar - Arsenal Tula 1
30.09 19:30 Sochi - Akhmat X

Rögin
27.09.19, 08:45
11. voor

28.09 14:00 Krylya Sovetov - Tambov 1
28.09 16:30 Rostov - Dinamo 1
28.09 19:00 Lokomotiv - Zenit 2
29.09 11:30 Ural - CSKA 2
29.09 14:00 Rubin - Ufa x
29.09 16:30 Spartak - Orenburg 1
29.09 19:00 Krasnodar - Arsenal Tula 1
30.09 19:30 Sochi - Akhmat x

kemal1
27.09.19, 12:32
11. voor

28.09 14:00 Krylya Sovetov - Tambov 1
28.09 16:30 Rostov - Dinamo 1
28.09 19:00 Lokomotiv - Zenit x
29.09 11:30 Ural - CSKA 2
29.09 14:00 Rubin - Ufa 1
29.09 16:30 Spartak - Orenburg 1
29.09 19:00 Krasnodar - Arsenal Tula 1
30.09 19:30 Sochi - Akhmat 2

Ev0luti0n
27.09.19, 18:59
11. voor


28.09 14:00 Krylya Sovetov - Tambov 1
28.09 16:30 Rostov - Dinamo 1
28.09 19:00 Lokomotiv - Zenit x
29.09 11:30 Ural - CSKA 2
29.09 14:00 Rubin - Ufa 1
29.09 16:30 Spartak - Orenburg 1
29.09 19:00 Krasnodar - Arsenal Tula 1
30.09 19:30 Sochi - Akhmat 1

telekavaataja
01.10.19, 16:44
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Total


Ev0luti0n
5
6
5
3
5
4
3
4
5
3
5
48


manalamees
3
6
5
6
5
2
6
2
5
3
4
47


Rögin
4
4
4
4
4
2
6
4
7
3
5
47


Mõnuagent007
3
4
4
4
4
3
5
3
6
2
5
43


Drogba
2
4
3
4
5
4
2
4
5
5
3
41


kemal1
0
3
4
6
6
3
4
2
5
4
4
41


telekavaataja
4
6
2
3
6
2
4
1
5
2
6
41


Tofoa
5
7
3
3
5
3
4
0
0
0
0
30


Navas
0
5
6
4
0
3
0
0
0
0
0
18

telekavaataja
01.10.19, 16:46
12. voor

05.10 11:30 Ufa - Akhmat
05.10 14:00 Orenburg - Dinamo
05.10 16:30 Rubin - Tambov
05.10 19:00 Sochi - Krylya Sovetov
06.10 11:30 Ural - Zenit
06.10 14:00 Lokomotiv - Arsenal
06.10 16:30 CSKA - Rostov
06.10 19:00 Krasnodar - Spartak

Mõnuagent 007
01.10.19, 17:57
12. voor

05.10 11:30 Ufa - Akhmat 1
05.10 14:00 Orenburg - Dinamo 2
05.10 16:30 Rubin - Tambov 1
05.10 19:00 Sochi - Krylya Sovetov 1
06.10 11:30 Ural - Zenit 2
06.10 14:00 Lokomotiv - Arsenal 1
06.10 16:30 CSKA - Rostov 1
06.10 19:00 Krasnodar - Spartak 1

telekavaataja
03.10.19, 22:56
12. voor


05.10 11:30 Ufa - Akhmat x
05.10 14:00 Orenburg - Dinamo x
05.10 16:30 Rubin - Tambov 1
05.10 19:00 Sochi - Krylya Sovetov x
06.10 11:30 Ural - Zenit 2
06.10 14:00 Lokomotiv - Arsenal x
06.10 16:30 CSKA - Rostov x
06.10 19:00 Krasnodar - Spartak 1

manalamees
04.10.19, 00:48
12. voor

05.10 11:30 Ufa - Akhmat 1
05.10 14:00 Orenburg - Dinamo 1
05.10 16:30 Rubin - Tambov X
05.10 19:00 Sochi - Krylya Sovetov 1
06.10 11:30 Ural - Zenit 2
06.10 14:00 Lokomotiv - Arsenal 1
06.10 16:30 CSKA - Rostov 1
06.10 19:00 Krasnodar - Spartak 1

Rögin
04.10.19, 12:41
12. voor

05.10 11:30 Ufa - Akhmat 1
05.10 14:00 Orenburg - Dinamo x
05.10 16:30 Rubin - Tambov 1
05.10 19:00 Sochi - Krylya Sovetov 1
06.10 11:30 Ural - Zenit 2
06.10 14:00 Lokomotiv - Arsenal 1
06.10 16:30 CSKA - Rostov 1
06.10 19:00 Krasnodar - Spartak 1

kemal1
04.10.19, 17:08
12. voor

05.10 11:30 Ufa - Akhmat 1
05.10 14:00 Orenburg - Dinamo 2
05.10 16:30 Rubin - Tambov 1
05.10 19:00 Sochi - Krylya Sovetov x
06.10 11:30 Ural - Zenit 2
06.10 14:00 Lokomotiv - Arsenal 1
06.10 16:30 CSKA - Rostov x
06.10 19:00 Krasnodar - Spartak x

Ev0luti0n
05.10.19, 00:25
12. voor

05.10 11:30 Ufa - Akhmat 1
05.10 14:00 Orenburg - Dinamo x
05.10 16:30 Rubin - Tambov 1
05.10 19:00 Sochi - Krylya Sovetov 1
06.10 11:30 Ural - Zenit 2
06.10 14:00 Lokomotiv - Arsenal 1
06.10 16:30 CSKA - Rostov 1
06.10 19:00 Krasnodar - Spartak 1

telekavaataja
13.10.19, 19:44
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Total


Ev0luti0n
5
6
5
3
5
4
3
4
5
3
5
4
52


manalamees
3
6
5
6
5
2
6
2
5
3
4
4
51


Rögin
4
4
4
4
4
2
6
4
7
3
5
4
51


Mõnuagent007
3
4
4
4
4
3
5
3
6
2
5
4
47


kemal1
0
3
4
6
6
3
4
2
5
4
4
3
44


telekavaataja
4
6
2
3
6
2
4
1
5
2
6
3
44


Drogba
2
4
3
4
5
4
2
4
5
5
3
0
41


Tofoa
5
7
3
3
5
3
4
0
0
0
0
0
30


Navas
0
5
6
4
0
3
0
0
0
0
0
0
18

telekavaataja
13.10.19, 19:46
13. voor

18.10 19:30 Akhmat - Lokomotiv
19.10 14:00 Tambov - Ural
19.10 16:30 Spartak - Rubin
19.10 19:00 Zenit - Rostov
20.10 11:30 Orenburg - Krylya Sovetov
20.10 14:00 Ufa - CSKA
20.10 16:30 Arsenal Tula - Sochi
20.10 19:00 Dinamo - Krasnodar

Mõnuagent 007
13.10.19, 20:06
13. voor

18.10 19:30 Akhmat - Lokomotiv 1
19.10 14:00 Tambov - Ural 1
19.10 16:30 Spartak - Rubin 1
19.10 19:00 Zenit - Rostov 1
20.10 11:30 Orenburg - Krylya Sovetov 1
20.10 14:00 Ufa - CSKA x
20.10 16:30 Arsenal Tula - Sochi x
20.10 19:00 Dinamo - Krasnodar 2

manalamees
16.10.19, 17:45
13. voor

18.10 19:30 Akhmat - Lokomotiv 2
19.10 14:00 Tambov - Ural 2
19.10 16:30 Spartak - Rubin 1
19.10 19:00 Zenit - Rostov 1
20.10 11:30 Orenburg - Krylya Sovetov X
20.10 14:00 Ufa - CSKA 2
20.10 16:30 Arsenal Tula - Sochi 1
20.10 19:00 Dinamo - Krasnodar 2

telekavaataja
17.10.19, 12:27
13. voor


18.10 19:30 Akhmat - Lokomotiv x
19.10 14:00 Tambov - Ural x
19.10 16:30 Spartak - Rubin 1
19.10 19:00 Zenit - Rostov 1
20.10 11:30 Orenburg - Krylya Sovetov 1
20.10 14:00 Ufa - CSKA 2
20.10 16:30 Arsenal Tula - Sochi 1
20.10 19:00 Dinamo - Krasnodar 2

Rögin
17.10.19, 12:46
13. voor

18.10 19:30 Akhmat - Lokomotiv 2
19.10 14:00 Tambov - Ural x
19.10 16:30 Spartak - Rubin 1
19.10 19:00 Zenit - Rostov 1
20.10 11:30 Orenburg - Krylya Sovetov 1
20.10 14:00 Ufa - CSKA 2
20.10 16:30 Arsenal Tula - Sochi 1
20.10 19:00 Dinamo - Krasnodar 2

Ev0luti0n
17.10.19, 21:40
13. voor


18.10 19:30 Akhmat - Lokomotiv 2
19.10 14:00 Tambov - Ural x
19.10 16:30 Spartak - Rubin 1
19.10 19:00 Zenit - Rostov 1
20.10 11:30 Orenburg - Krylya Sovetov 1
20.10 14:00 Ufa - CSKA x
20.10 16:30 Arsenal Tula - Sochi 1
20.10 19:00 Dinamo - Krasnodar 2

Drogba
18.10.19, 10:27
13. voor

18.10 19:30 Akhmat - Lokomotiv 2
19.10 14:00 Tambov - Ural X
19.10 16:30 Spartak - Rubin 1
19.10 19:00 Zenit - Rostov 1
20.10 11:30 Orenburg - Krylya Sovetov X
20.10 14:00 Ufa - CSKA 2
20.10 16:30 Arsenal Tula - Sochi X
20.10 19:00 Dinamo - Krasnodar X

kemal1
18.10.19, 17:12
13. voor

18.10 19:30 Akhmat - Lokomotiv 2
19.10 14:00 Tambov - Ural X
19.10 16:30 Spartak - Rubin 1
19.10 19:00 Zenit - Rostov 1
20.10 11:30 Orenburg - Krylya Sovetov 2
20.10 14:00 Ufa - CSKA 2
20.10 16:30 Arsenal Tula - Sochi 1
20.10 19:00 Dinamo - Krasnodar 2

telekavaataja
21.10.19, 21:36
13
Total


Ev0luti0n












3
55


manalamees












3
54


Rögin












2
53


Mõnuagent007












3
50


kemal1












3
47


telekavaataja












1
45


Drogba












4
45

telekavaataja
21.10.19, 21:40
14. voor

25.10 19:30 Rubin - Ural
26.10 14:00 Tambov - Ufa
26.10 16:30 Akhmat - Arsenal Tula
26.10 19:00 Rostov - Sochi
27.10 13:00 Krylya Sovetov - Zenit
27.10 15:30 CSKA - Dinamo
27.10 15:30 Lokomotiv - Spartak
27.10 18:00 Krasnodar - Orenburg

Mõnuagent 007
22.10.19, 10:51
14. voor

25.10 19:30 Rubin - Ural 1
26.10 14:00 Tambov - Ufa 2
26.10 16:30 Akhmat - Arsenal Tula 1
26.10 19:00 Rostov - Sochi 1
27.10 13:00 Krylya Sovetov - Zenit 2
27.10 15:30 CSKA - Dinamo 1
27.10 15:30 Lokomotiv - Spartak 1
27.10 18:00 Krasnodar - Orenburg 1

Ev0luti0n
24.10.19, 13:53
14. voor

25.10 19:30 Rubin - Ural x
26.10 14:00 Tambov - Ufa 2
26.10 16:30 Akhmat - Arsenal Tula 2
26.10 19:00 Rostov - Sochi 1
27.10 13:00 Krylya Sovetov - Zenit 2
27.10 15:30 CSKA - Dinamo 1
27.10 15:30 Lokomotiv - Spartak x
27.10 18:00 Krasnodar - Orenburg 1

telekavaataja
24.10.19, 15:05
14. voor


25.10 19:30 Rubin - Ural 1
26.10 14:00 Tambov - Ufa x
26.10 16:30 Akhmat - Arsenal Tula 1
26.10 19:00 Rostov - Sochi 1
27.10 13:00 Krylya Sovetov - Zenit 2
27.10 15:30 CSKA - Dinamo 1
27.10 15:30 Lokomotiv - Spartak x
27.10 18:00 Krasnodar - Orenburg 1

kemal1
25.10.19, 11:48
14. voor


25.10 19:30 Rubin - Ural 1
26.10 14:00 Tambov - Ufa x
26.10 16:30 Akhmat - Arsenal Tula x
26.10 19:00 Rostov - Sochi 1
27.10 13:00 Krylya Sovetov - Zenit 2
27.10 15:30 CSKA - Dinamo 1
27.10 15:30 Lokomotiv - Spartak x
27.10 18:00 Krasnodar - Orenburg 1

manalamees
25.10.19, 14:43
14. voor

25.10 19:30 Rubin - Ural X
26.10 14:00 Tambov - Ufa X
26.10 16:30 Akhmat - Arsenal Tula X
26.10 19:00 Rostov - Sochi 1
27.10 13:00 Krylya Sovetov - Zenit 2
27.10 15:30 CSKA - Dinamo 1
27.10 15:30 Lokomotiv - Spartak 1
27.10 18:00 Krasnodar - Orenburg 1

Rögin
25.10.19, 17:34
14. voor

25.10 19:30 Rubin - Ural 1
26.10 14:00 Tambov - Ufa 1
26.10 16:30 Akhmat - Arsenal Tula 1
26.10 19:00 Rostov - Sochi 1
27.10 13:00 Krylya Sovetov - Zenit 2
27.10 15:30 CSKA - Dinamo 1
27.10 15:30 Lokomotiv - Spartak 1
27.10 18:00 Krasnodar - Orenburg 1

telekavaataja
28.10.19, 11:09
https://foorum.soccernet.ee/attachment.php?attachmentid=6565&stc=1

telekavaataja
28.10.19, 11:12
15. voor

02.11 13:00 Dinamo - Akhmat
02.11 13:00 Ufa - Lokomotiv
02.11 15:30 Sochi - Tambov
02.11 18:00 Zenit - CSKA
03.11 15:30 Krasnodar - Rostov
04.11 13:00 Ural - Orenburg
04.11 15:30 Krylya Sovetov - Rubin
04.11 18:00 Spartak - Arsenal Tula

Mõnuagent 007
28.10.19, 14:10
15. voor

02.11 13:00 Dinamo - Akhmat 1
02.11 13:00 Ufa - Lokomotiv x
02.11 15:30 Sochi - Tambov 1
02.11 18:00 Zenit - CSKA 1
03.11 15:30 Krasnodar - Rostov 1
04.11 13:00 Ural - Orenburg 1
04.11 15:30 Krylya Sovetov - Rubin x
04.11 18:00 Spartak - Arsenal Tula 1

manalamees
29.10.19, 18:35
15. voor

02.11 13:00 Dinamo - Akhmat 1
02.11 13:00 Ufa - Lokomotiv 2
02.11 15:30 Sochi - Tambov 1
02.11 18:00 Zenit - CSKA 1
03.11 15:30 Krasnodar - Rostov 1
04.11 13:00 Ural - Orenburg 1
04.11 15:30 Krylya Sovetov - Rubin 1
04.11 18:00 Spartak - Arsenal Tula 1

Rögin
31.10.19, 00:50
15. voor

02.11 13:00 Dinamo - Akhmat x
02.11 13:00 Ufa - Lokomotiv 2
02.11 15:30 Sochi - Tambov 1
02.11 18:00 Zenit - CSKA x
03.11 15:30 Krasnodar - Rostov x
04.11 13:00 Ural - Orenburg 1
04.11 15:30 Krylya Sovetov - Rubin 1
04.11 18:00 Spartak - Arsenal Tula 1

kemal1
01.11.19, 13:27
15. voor

02.11 13:00 Dinamo - Akhmat 1
02.11 13:00 Ufa - Lokomotiv 2
02.11 15:30 Sochi - Tambov 1
02.11 18:00 Zenit - CSKA 1
03.11 15:30 Krasnodar - Rostov x
04.11 13:00 Ural - Orenburg x
04.11 15:30 Krylya Sovetov - Rubin 1
04.11 18:00 Spartak - Arsenal Tula 1

telekavaataja
01.11.19, 13:30
15. voor

02.11 13:00 Dinamo - Akhmat 1
02.11 13:00 Ufa - Lokomotiv x
02.11 15:30 Sochi - Tambov 1
02.11 18:00 Zenit - CSKA 1
03.11 15:30 Krasnodar - Rostov x
04.11 13:00 Ural - Orenburg 1
04.11 15:30 Krylya Sovetov - Rubin x
04.11 18:00 Spartak - Arsenal Tula 1

Drogba
01.11.19, 16:51
15. voor

02.11 13:00 Dinamo - Akhmat X
02.11 13:00 Ufa - Lokomotiv 2
02.11 15:30 Sochi - Tambov X
02.11 18:00 Zenit - CSKA 1
03.11 15:30 Krasnodar - Rostov 1
04.11 13:00 Ural - Orenburg X
04.11 15:30 Krylya Sovetov - Rubin X
04.11 18:00 Spartak - Arsenal Tula 1

Ev0luti0n
01.11.19, 23:33
15. voor

02.11 13:00 Dinamo - Akhmat 1
02.11 13:00 Ufa - Lokomotiv 2
02.11 15:30 Sochi - Tambov 1
02.11 18:00 Zenit - CSKA 1
03.11 15:30 Krasnodar - Rostov 1
04.11 13:00 Ural - Orenburg x
04.11 15:30 Krylya Sovetov - Rubin 1
04.11 18:00 Spartak - Arsenal Tula x

telekavaataja
05.11.19, 16:46
Kumbki liidritest ei arvanud ühtegi tulemust. #VenemaaPremierLiiga

Rögin tõusis esimeseks.

https://foorum.soccernet.ee/attachment.php?attachmentid=6572&stc=1

telekavaataja
05.11.19, 16:48
16. voor

08.11 18:30 Akhmat - Ural
09.11 13:00 Rubin - Dinamo
09.11 15:30 Rostov - Tambov
09.11 18:00 Spartak - Krylya Sovetov
10.11 10:30 Orenburg - Ufa
10.11 13:00 Arsenal Tula - Zenit
10.11 15:30 Sochi - CSKA
10.11 18:00 Lokomotiv - Krasnodar

Mõnuagent 007
05.11.19, 17:13
16. voor

08.11 18:30 Akhmat - Ural 1
09.11 13:00 Rubin - Dinamo x
09.11 15:30 Rostov - Tambov 1
09.11 18:00 Spartak - Krylya Sovetov 1
10.11 10:30 Orenburg - Ufa 2
10.11 13:00 Arsenal Tula - Zenit 2
10.11 15:30 Sochi - CSKA 2
10.11 18:00 Lokomotiv - Krasnodar 1

manalamees
06.11.19, 16:03
16. voor

08.11 18:30 Akhmat - Ural X
09.11 13:00 Rubin - Dinamo 1
09.11 15:30 Rostov - Tambov 1
09.11 18:00 Spartak - Krylya Sovetov 1
10.11 10:30 Orenburg - Ufa X
10.11 13:00 Arsenal Tula - Zenit 2
10.11 15:30 Sochi - CSKA 2
10.11 18:00 Lokomotiv - Krasnodar 1

Rögin
07.11.19, 22:51
16. voor

08.11 18:30 Akhmat - Ural 2
09.11 13:00 Rubin - Dinamo x
09.11 15:30 Rostov - Tambov 1
09.11 18:00 Spartak - Krylya Sovetov x
10.11 10:30 Orenburg - Ufa 1
10.11 13:00 Arsenal Tula - Zenit x
10.11 15:30 Sochi - CSKA 2
10.11 18:00 Lokomotiv - Krasnodar 2

telekavaataja
08.11.19, 10:24
16. voor


08.11 18:30 Akhmat - Ural 1
09.11 13:00 Rubin - Dinamo x
09.11 15:30 Rostov - Tambov 1
09.11 18:00 Spartak - Krylya Sovetov 1
10.11 10:30 Orenburg - Ufa x
10.11 13:00 Arsenal Tula - Zenit 2
10.11 15:30 Sochi - CSKA 2
10.11 18:00 Lokomotiv - Krasnodar x

kemal1
08.11.19, 17:41
16. voor


08.11 18:30 Akhmat - Ural 1
09.11 13:00 Rubin - Dinamo 2
09.11 15:30 Rostov - Tambov 1
09.11 18:00 Spartak - Krylya Sovetov 1
10.11 10:30 Orenburg - Ufa 1
10.11 13:00 Arsenal Tula - Zenit 2
10.11 15:30 Sochi - CSKA 2
10.11 18:00 Lokomotiv - Krasnodar x

Ev0luti0n
08.11.19, 18:45
16. voor


08.11 18:30 Akhmat - Ural x
09.11 13:00 Rubin - Dinamo 1
09.11 15:30 Rostov - Tambov 1
09.11 18:00 Spartak - Krylya Sovetov x
10.11 10:30 Orenburg - Ufa 1
10.11 13:00 Arsenal Tula - Zenit 2
10.11 15:30 Sochi - CSKA 2
10.11 18:00 Lokomotiv - Krasnodar 1

telekavaataja
17.11.19, 11:16
manalamees läks taaskord liidriks ja seekord tegi 2-punktilise vahe sisse.

https://foorum.soccernet.ee/attachment.php?attachmentid=6584&stc=1

telekavaataja
17.11.19, 11:18
17. voor

22.11 18:30 Tambov - Lokomotiv
23.11 10:30 Orenburg - Akhmat
23.11 13:00 Rubin - Zenit
23.11 15:30 Dinamo - Rostov
24.11 10:30 Ufa - Sochi
24.11 13:00 Ural - Spartak
24.11 15:30 Arsenal Tula - Krasnodar
24.11 18:00 CSKA - Krylya Sovetov

Mõnuagent 007
17.11.19, 13:07
17. voor

22.11 18:30 Tambov - Lokomotiv 2
23.11 10:30 Orenburg - Akhmat 1
23.11 13:00 Rubin - Zenit 2
23.11 15:30 Dinamo - Rostov 2
24.11 10:30 Ufa - Sochi x
24.11 13:00 Ural - Spartak x
24.11 15:30 Arsenal Tula - Krasnodar 2
24.11 18:00 CSKA - Krylya Sovetov 1

telekavaataja
20.11.19, 13:13
17. voor


22.11 18:30 Tambov - Lokomotiv 2
23.11 10:30 Orenburg - Akhmat x
23.11 13:00 Rubin - Zenit 2
23.11 15:30 Dinamo - Rostov 1
24.11 10:30 Ufa - Sochi x
24.11 13:00 Ural - Spartak 2
24.11 15:30 Arsenal Tula - Krasnodar x
24.11 18:00 CSKA - Krylya Sovetov 1

manalamees
20.11.19, 17:04
17. voor

22.11 18:30 Tambov - Lokomotiv 2
23.11 10:30 Orenburg - Akhmat X
23.11 13:00 Rubin - Zenit 2
23.11 15:30 Dinamo - Rostov 2
24.11 10:30 Ufa - Sochi 1
24.11 13:00 Ural - Spartak X
24.11 15:30 Arsenal Tula - Krasnodar 2
24.11 18:00 CSKA - Krylya Sovetov 1

Ev0luti0n
22.11.19, 15:27
17. voor

22.11 18:30 Tambov - Lokomotiv 2
23.11 10:30 Orenburg - Akhmat 1
23.11 13:00 Rubin - Zenit 2
23.11 15:30 Dinamo - Rostov x
24.11 10:30 Ufa - Sochi x
24.11 13:00 Ural - Spartak 2
24.11 15:30 Arsenal Tula - Krasnodar 2
24.11 18:00 CSKA - Krylya Sovetov 1

kemal1
22.11.19, 18:09
17. voor

22.11 18:30 Tambov - Lokomotiv 2
23.11 10:30 Orenburg - Akhmat x
23.11 13:00 Rubin - Zenit 2
23.11 15:30 Dinamo - Rostov x
24.11 10:30 Ufa - Sochi 1
24.11 13:00 Ural - Spartak 2
24.11 15:30 Arsenal Tula - Krasnodar 2
24.11 18:00 CSKA - Krylya Sovetov 1

Rögin
22.11.19, 20:55
17. voor

22.11 18:30 Tambov - Lokomotiv
23.11 10:30 Orenburg - Akhmat 1
23.11 13:00 Rubin - Zenit 2
23.11 15:30 Dinamo - Rostov 1
24.11 10:30 Ufa - Sochi 1
24.11 13:00 Ural - Spartak 2
24.11 15:30 Arsenal Tula - Krasnodar 2
24.11 18:00 CSKA - Krylya Sovetov 1

telekavaataja
26.11.19, 14:47
https://foorum.soccernet.ee/attachment.php?attachmentid=6600&stc=1

telekavaataja
26.11.19, 14:53
18. voor

30.11 13:00 Krylya Sovetov - Ufa
30.11 15:30 Rostov - Ural
30.11 18:00 Akhmat - Rubin
01.12 13:00 Sochi - Orenburg
01.12 15:30 Lokomotiv - Dinamo
01.12 18:00 Zenit - Spartak
02.12 18:30 Krasnodar - Tambov
02.12 18:30 CSKA - Arsenal Tula

Mõnuagent 007
28.11.19, 10:44
18. voor

30.11 13:00 Krylya Sovetov - Ufa 1
30.11 15:30 Rostov - Ural 1
30.11 18:00 Akhmat - Rubin 1
01.12 13:00 Sochi - Orenburg 1
01.12 15:30 Lokomotiv - Dinamo 1
01.12 18:00 Zenit - Spartak 1
02.12 18:30 Krasnodar - Tambov1
02.12 18:30 CSKA - Arsenal Tula 1

telekavaataja
28.11.19, 11:29
18. voor


30.11 13:00 Krylya Sovetov - Ufa x
30.11 15:30 Rostov - Ural 1
30.11 18:00 Akhmat - Rubin 1
01.12 13:00 Sochi - Orenburg x
01.12 15:30 Lokomotiv - Dinamo x
01.12 18:00 Zenit - Spartak 1
02.12 18:30 Krasnodar - Tambov 1
02.12 18:30 CSKA - Arsenal Tula 1

Rögin
28.11.19, 13:12
18. voor

30.11 13:00 Krylya Sovetov - Ufa x
30.11 15:30 Rostov - Ural 1
30.11 18:00 Akhmat - Rubin x
01.12 13:00 Sochi - Orenburg 2
01.12 15:30 Lokomotiv - Dinamo 1
01.12 18:00 Zenit - Spartak 1
02.12 18:30 Krasnodar - Tambov 1
02.12 18:30 CSKA - Arsenal Tula 1

manalamees
28.11.19, 22:54
18. voor

30.11 13:00 Krylya Sovetov - Ufa 1
30.11 15:30 Rostov - Ural 1
30.11 18:00 Akhmat - Rubin X
01.12 13:00 Sochi - Orenburg X
01.12 15:30 Lokomotiv - Dinamo 1
01.12 18:00 Zenit - Spartak 1
02.12 18:30 Krasnodar - Tambov 1
02.12 18:30 CSKA - Arsenal Tula 1

kemal1
29.11.19, 16:15
18. voor

30.11 13:00 Krylya Sovetov - Ufa 1
30.11 15:30 Rostov - Ural 1
30.11 18:00 Akhmat - Rubin 1
01.12 13:00 Sochi - Orenburg 2
01.12 15:30 Lokomotiv - Dinamo 1
01.12 18:00 Zenit - Spartak 1
02.12 18:30 Krasnodar - Tambov 1
02.12 18:30 CSKA - Arsenal Tula 1

Ev0luti0n
29.11.19, 18:40
18. voor


30.11 13:00 Krylya Sovetov - Ufa x
30.11 15:30 Rostov - Ural 1
30.11 18:00 Akhmat - Rubin x
01.12 13:00 Sochi - Orenburg x
01.12 15:30 Lokomotiv - Dinamo 1
01.12 18:00 Zenit - Spartak 1
02.12 18:30 Krasnodar - Tambov 1
02.12 18:30 CSKA - Arsenal Tula 1

telekavaataja
03.12.19, 11:09
Põhimõtteliselt oli nii, et kõik arvasid ära Zenidi võitu ja pooled Akhmati viiki Rubini vastu, mille külalised päästsid 92. minutil.

Sochi - Orenburg mäng lükkus edasi, kuna kogu Sochi võistkond oli angiinis vms.

https://foorum.soccernet.ee/attachment.php?attachmentid=6605&stc=1

telekavaataja
03.12.19, 11:11
Viimane voor enne pikka talvepausi.

19. voor

06.12 18:30 Arsenal Tula - Lokomotiv
06.12 18:30 Zenit - Dinamo
07.12 13:00 Tambov - Orenburg
07.12 15:30 Krasnodar - CSKA
07.12 18:00 Akhmat - Ufa
08.12 13:00 Krylya Sovetov - Ural
08.12 15:30 Sochi - Rubin
08.12 18:00 Spartak - Rostov

manalamees
03.12.19, 17:54
kas selle edasilükkunud mängu puhul läheb arvesse see pakkumine,mis tehtud? kui see mäng mingil ajal toimub

telekavaataja
03.12.19, 17:58
kas selle edasilükkunud mängu puhul läheb arvesse see pakkumine,mis tehtud? kui see mäng mingil ajal toimub

Ei, panen uuesti selle ennustamiseks, kui see tuleb.

manalamees
03.12.19, 18:20
selge,tänud.muide,venemaa liigat ennustada on ülimalt lihtne.eraldad kaardipakist näiteks zeniti ja lokomotivi.ülejäänute puhul segad kaardid ja tõmbad pimesi.kui tuleb esimesena pada,paned 1 ehk kodumeeskonna.kui risti,siis 2 ehk võõrsilpundi.ruutu korral X ehk siis viik.ainult ärtu soovitab näiteks tabeliseisu või kodumängu eelist proovida.kes viike ei paku,võivad ka kulli-kirja visata.tulemus on igal juhul vast isegi parem,kui mõeldes.eriti hästi toimib see hilissügisel.

telekavaataja
04.12.19, 22:32
19. voor


06.12 18:30 Arsenal Tula - Lokomotiv x
06.12 18:30 Zenit - Dinamo 1
07.12 13:00 Tambov - Orenburg x
07.12 15:30 Krasnodar - CSKA x
07.12 18:00 Akhmat - Ufa 1
08.12 13:00 Krylya Sovetov - Ural 1
08.12 15:30 Sochi - Rubin x
08.12 18:00 Spartak - Rostov 1

manalamees
05.12.19, 21:54
19. voor

06.12 18:30 Arsenal Tula - Lokomotiv 2
06.12 18:30 Zenit - Dinamo 1
07.12 13:00 Tambov - Orenburg X
07.12 15:30 Krasnodar - CSKA 1
07.12 18:00 Akhmat - Ufa 1
08.12 13:00 Krylya Sovetov - Ural X
08.12 15:30 Sochi - Rubin X
08.12 18:00 Spartak - Rostov 1

Rögin
06.12.19, 09:00
19. voor


06.12 18:30 Arsenal Tula - Lokomotiv 2
06.12 18:30 Zenit - Dinamo 1
07.12 13:00 Tambov - Orenburg x
07.12 15:30 Krasnodar - CSKA 1
07.12 18:00 Akhmat - Ufa 2
08.12 13:00 Krylya Sovetov - Ural 1
08.12 15:30 Sochi - Rubin x
08.12 18:00 Spartak - Rostov x

Mõnuagent 007
06.12.19, 13:21
19. voor

06.12 18:30 Arsenal Tula - Lokomotiv 2
06.12 18:30 Zenit - Dinamo 1
07.12 13:00 Tambov - Orenburg 1
07.12 15:30 Krasnodar - CSKA x
07.12 18:00 Akhmat - Ufa 1
08.12 13:00 Krylya Sovetov - Ural 1
08.12 15:30 Sochi - Rubin 1
08.12 18:00 Spartak - Rostov 1

Ev0luti0n
06.12.19, 16:54
19. voor

06.12 18:30 Arsenal Tula - Lokomotiv 2
06.12 18:30 Zenit - Dinamo 1
07.12 13:00 Tambov - Orenburg 1
07.12 15:30 Krasnodar - CSKA 2
07.12 18:00 Akhmat - Ufa 1
08.12 13:00 Krylya Sovetov - Ural x
08.12 15:30 Sochi - Rubin 1
08.12 18:00 Spartak - Rostov 1

kemal1
06.12.19, 16:58
19. voor

06.12 18:30 Arsenal Tula - Lokomotiv 2
06.12 18:30 Zenit - Dinamo 1
07.12 13:00 Tambov - Orenburg x
07.12 15:30 Krasnodar - CSKA 1
07.12 18:00 Akhmat - Ufa 1
08.12 13:00 Krylya Sovetov - Ural 1
08.12 15:30 Sochi - Rubin 2
08.12 18:00 Spartak - Rostov x

telekavaataja
10.12.19, 12:40
Viimane voor enne talvepausi oli ära. Järgmise vooru avan kusagil Vabariigi aastapäeva paiku.

https://foorum.soccernet.ee/attachment.php?attachmentid=6611&stc=1

telekavaataja
28.01.20, 12:24
Kuu aja pärast alles taasalgab, aga panen siia üles, sest vahepeal olen pikalt eemal ja võin lihtsalt unustada.

20. voor

28.02 17:30 Krylya Sovetov - Orenburg
29.02 13:00 CSKA - Ural
29.02 15:30 Dinamo - Spartak
29.02 18:00 Zenit - Lokomotiv
29.02 18:00 Akhmat - Rostov
01.03 13:00 Tambov - Rubin
01.03 15:30 Krasnodar - Ufa
01.03 18:00 Sochi - Arsenal Tula

Rögin
23.02.20, 21:21
20. voor

28.02 17:30 Krylya Sovetov - Orenburg x
29.02 13:00 CSKA - Ural 1
29.02 15:30 Dinamo - Spartak 1
29.02 18:00 Zenit - Lokomotiv 1
29.02 18:00 Akhmat - Rostov 2
01.03 13:00 Tambov - Rubin 2
01.03 15:30 Krasnodar - Ufa 1
01.03 18:00 Sochi - Arsenal Tula 2

Mõnuagent 007
24.02.20, 12:33
20. voor

28.02 17:30 Krylya Sovetov - Orenburg 1
29.02 13:00 CSKA - Ural 1
29.02 15:30 Dinamo - Spartak 2
29.02 18:00 Zenit - Lokomotiv x
29.02 18:00 Akhmat - Rostov 1
01.03 13:00 Tambov - Rubin 1
01.03 15:30 Krasnodar - Ufa 1
01.03 18:00 Sochi - Arsenal Tula 1

manalamees
25.02.20, 06:02
20. voor

28.02 17:30 Krylya Sovetov - Orenburg 1
29.02 13:00 CSKA - Ural 1
29.02 15:30 Dinamo - Spartak X
29.02 18:00 Zenit - Lokomotiv 1
29.02 18:00 Akhmat - Rostov 2
01.03 13:00 Tambov - Rubin X
01.03 15:30 Krasnodar - Ufa 1
01.03 18:00 Sochi - Arsenal Tula 2

telekavaataja
25.02.20, 11:11
20. voor


28.02 17:30 Krylya Sovetov - Orenburg 1
29.02 13:00 CSKA - Ural 1
29.02 15:30 Dinamo - Spartak x
29.02 18:00 Zenit - Lokomotiv 1
29.02 18:00 Akhmat - Rostov x
01.03 13:00 Tambov - Rubin 2
01.03 15:30 Krasnodar - Ufa 1
01.03 18:00 Sochi - Arsenal Tula 1

Ev0luti0n
27.02.20, 21:24
20. voor


28.02 17:30 Krylya Sovetov - Orenburg 1
29.02 13:00 CSKA - Ural 1
29.02 15:30 Dinamo - Spartak 2
29.02 18:00 Zenit - Lokomotiv x
29.02 18:00 Akhmat - Rostov x
01.03 13:00 Tambov - Rubin 2
01.03 15:30 Krasnodar - Ufa 1
01.03 18:00 Sochi - Arsenal Tula x

kemal1
28.02.20, 19:51
20. voor


28.02 17:30 Krylya Sovetov - Orenburg -
29.02 13:00 CSKA - Ural 1
29.02 15:30 Dinamo - Spartak 2
29.02 18:00 Zenit - Lokomotiv 1
29.02 18:00 Akhmat - Rostov 1
01.03 13:00 Tambov - Rubin 2
01.03 15:30 Krasnodar - Ufa 1
01.03 18:00 Sochi - Arsenal Tula 2

telekavaataja
01.03.20, 21:31
1. manalamees (+3) 75
2. ev0lu1ion (+4) 74
3. Rögin (+3) 72
4. Mõnuagent007 (+3) 70
5. telekavaataja (+2) 66
6. kemal1 (+3) 65

telekavaataja
01.03.20, 21:35
21. voor

07.03 13:00 Orenburg - Arsenal Tula
07.03 15:30 Dinamo - Tambov
08.03 13:00 Rubin - Krylya Sovetov
08.03 15:30 Sochi - Ural
08.03 18:00 Lokomotiv - Akhmat
09.03 13:00 Rostov - CSKA
09.03 15:30 Spartak - Krasnodar
09.03 18:00 Zenit - Ufa

Rögin
03.03.20, 19:44
21. voor

07.03 13:00 Orenburg - Arsenal Tula 2
07.03 15:30 Dinamo - Tambov x
08.03 13:00 Rubin - Krylya Sovetov 1
08.03 15:30 Sochi - Ural 2
08.03 18:00 Lokomotiv - Akhmat 1
09.03 13:00 Rostov - CSKA x
09.03 15:30 Spartak - Krasnodar x
09.03 18:00 Zenit - Ufa 1

Mõnuagent 007
05.03.20, 16:17
21. voor

07.03 13:00 Orenburg - Arsenal Tula 1
07.03 15:30 Dinamo - Tambov 1
08.03 13:00 Rubin - Krylya Sovetov 1
08.03 15:30 Sochi - Ural x
08.03 18:00 Lokomotiv - Akhmat 1
09.03 13:00 Rostov - CSKA 2
09.03 15:30 Spartak - Krasnodar 1
09.03 18:00 Zenit - Ufa 1

telekavaataja
06.03.20, 09:55
21. voor

07.03 13:00 Orenburg - Arsenal Tula X
07.03 15:30 Dinamo - Tambov 1
08.03 13:00 Rubin - Krylya Sovetov 1
08.03 15:30 Sochi - Ural 1
08.03 18:00 Lokomotiv - Akhmat x
09.03 13:00 Rostov - CSKA x
09.03 15:30 Spartak - Krasnodar x
09.03 18:00 Zenit - Ufa 1

manalamees
06.03.20, 14:47
21. voor

07.03 13:00 Orenburg - Arsenal Tula X
07.03 15:30 Dinamo - Tambov 1
08.03 13:00 Rubin - Krylya Sovetov 1
08.03 15:30 Sochi - Ural 2
08.03 18:00 Lokomotiv - Akhmat 1
09.03 13:00 Rostov - CSKA 2
09.03 15:30 Spartak - Krasnodar 2
09.03 18:00 Zenit - Ufa 1

Ev0luti0n
06.03.20, 21:33
21. voor

07.03 13:00 Orenburg - Arsenal Tula 2
07.03 15:30 Dinamo - Tambov x
08.03 13:00 Rubin - Krylya Sovetov 1
08.03 15:30 Sochi - Ural x
08.03 18:00 Lokomotiv - Akhmat 1
09.03 13:00 Rostov - CSKA 2
09.03 15:30 Spartak - Krasnodar 2
09.03 18:00 Zenit - Ufa 1

telekavaataja
09.03.20, 18:24
Panen varakult mängud üles, kuna kolmapäeval on üks edasilükatud kohtumine.

22. voor

11.03 18:30 Sochi - Orenburg
13.03 18:30 Akhmat - Dinamo
14.03 13:00 Orenburg - Spartak
14.03 15:30 Zenit - Ural
14.03 18:00 Arsenal Tula - Rubin
15.03 13:00 Sochi - Krasnodar
15.03 15:30 CSKA - Ufa
15.03 18:00 Rostov - Lokomotiv
16.03 18:30 Tambov - Krylya Sovetov

telekavaataja
09.03.20, 18:25
22. voor


11.03 18:30 Sochi - Orenburg 1
13.03 18:30 Akhmat - Dinamo x
14.03 13:00 Orenburg - Spartak x
14.03 15:30 Zenit - Ural 1
14.03 18:00 Arsenal Tula - Rubin 1
15.03 13:00 Sochi - Krasnodar x
15.03 15:30 CSKA - Ufa 1
15.03 18:00 Rostov - Lokomotiv x
16.03 18:30 Tambov - Krylya Sovetov x

manalamees
10.03.20, 00:18
22. voor

11.03 18:30 Sochi - Orenburg 2
13.03 18:30 Akhmat - Dinamo 2
14.03 13:00 Orenburg - Spartak X
14.03 15:30 Zenit - Ural 1
14.03 18:00 Arsenal Tula - Rubin 1
15.03 13:00 Sochi - Krasnodar 2
15.03 15:30 CSKA - Ufa 1
15.03 18:00 Rostov - Lokomotiv 2
16.03 18:30 Tambov - Krylya Sovetov X

Mõnuagent 007
10.03.20, 10:48
22. voor

11.03 18:30 Sochi - Orenburg 1
13.03 18:30 Akhmat - Dinamo x
14.03 13:00 Orenburg - Spartak 2
14.03 15:30 Zenit - Ural 1
14.03 18:00 Arsenal Tula - Rubin 1
15.03 13:00 Sochi - Krasnodar 2
15.03 15:30 CSKA - Ufa 1
15.03 18:00 Rostov - Lokomotiv 1
16.03 18:30 Tambov - Krylya Sovetov x

Rögin
10.03.20, 11:06
22. voor

11.03 18:30 Sochi - Orenburg 2
13.03 18:30 Akhmat - Dinamo 2
14.03 13:00 Orenburg - Spartak x
14.03 15:30 Zenit - Ural 1
14.03 18:00 Arsenal Tula - Rubin 1
15.03 13:00 Sochi - Krasnodar 2
15.03 15:30 CSKA - Ufa 1
15.03 18:00 Rostov - Lokomotiv 1
16.03 18:30 Tambov - Krylya Sovetov 1

Ev0luti0n
10.03.20, 23:00
22. voor

11.03 18:30 Sochi - Orenburg x
13.03 18:30 Akhmat - Dinamo 2
14.03 13:00 Orenburg - Spartak 2
14.03 15:30 Zenit - Ural 1
14.03 18:00 Arsenal Tula - Rubin 2
15.03 13:00 Sochi - Krasnodar 2
15.03 15:30 CSKA - Ufa 1
15.03 18:00 Rostov - Lokomotiv 2
16.03 18:30 Tambov - Krylya Sovetov x

kemal1
13.03.20, 08:05
22. voor

11.03 18:30 Sochi - Orenburg -
13.03 18:30 Akhmat - Dinamo x
14.03 13:00 Orenburg - Spartak 2
14.03 15:30 Zenit - Ural 1
14.03 18:00 Arsenal Tula - Rubin 2
15.03 13:00 Sochi - Krasnodar 2
15.03 15:30 CSKA - Ufa 1
15.03 18:00 Rostov - Lokomotiv 2
16.03 18:30 Tambov - Krylya Sovetov 1

telekavaataja
08.06.20, 10:49
Vahepeal jäi tabel uuendamata.

https://foorum.soccernet.ee/attachment.php?attachmentid=6711&stc=1

1., 3. ja 5. koht on viigis.

telekavaataja
08.06.20, 10:51
23. voor

19.06 18:00 Krylya Sovetov - Akhmat
19.06 20:00 Sochi - Rostov
20.06 14:00 Ural - Rubin
20.06 16:30 Arsenal Tula - Spartak
20.06 19:00 CSKA - Zenit
21.06 15:00 Ufa - Tambov
21.06 17:30 Lokomotiv - Orenburg
21.06 20:00 Krasnodar - Dinamo

manalamees
08.06.20, 23:36
19.06 18:00 Krylya Sovetov - Akhmat 1
19.06 20:00 Sochi - Rostov 2
20.06 14:00 Ural - Rubin X
20.06 16:30 Arsenal Tula - Spartak 1
20.06 19:00 CSKA - Zenit 2
21.06 15:00 Ufa - Tambov 1
21.06 17:30 Lokomotiv - Orenburg 1
21.06 20:00 Krasnodar - Dinamo 1

Rögin
09.06.20, 10:47
23. voor

19.06 18:00 Krylya Sovetov - Akhmat 1
19.06 20:00 Sochi - Rostov 2
20.06 14:00 Ural - Rubin 1
20.06 16:30 Arsenal Tula - Spartak x
20.06 19:00 CSKA - Zenit 2
21.06 15:00 Ufa - Tambov x
21.06 17:30 Lokomotiv - Orenburg 1
21.06 20:00 Krasnodar - Dinamo 1

Mõnuagent 007
09.06.20, 11:29
23. voor

19.06 18:00 Krylya Sovetov - Akhmat 1
19.06 20:00 Sochi - Rostov 1
20.06 14:00 Ural - Rubin 1
20.06 16:30 Arsenal Tula - Spartak 2
20.06 19:00 CSKA - Zenit 2
21.06 15:00 Ufa - Tambov 2
21.06 17:30 Lokomotiv - Orenburg 1
21.06 20:00 Krasnodar - Dinamo 1

kemal1
12.06.20, 16:24
23. voor

19.06 18:00 Krylya Sovetov - Akhmat x
19.06 20:00 Sochi - Rostov 2
20.06 14:00 Ural - Rubin 2
20.06 16:30 Arsenal Tula - Spartak 2
20.06 19:00 CSKA - Zenit x
21.06 15:00 Ufa - Tambov 1
21.06 17:30 Lokomotiv - Orenburg 1
21.06 20:00 Krasnodar - Dinamo 1

telekavaataja
15.06.20, 12:54
23. voor


19.06 18:00 Krylya Sovetov - Akhmat 2
19.06 20:00 Sochi - Rostov x
20.06 14:00 Ural - Rubin 2
20.06 16:30 Arsenal Tula - Spartak 2
20.06 19:00 CSKA - Zenit x
21.06 15:00 Ufa - Tambov 1
21.06 17:30 Lokomotiv - Orenburg x
21.06 20:00 Krasnodar - Dinamo 1

Ev0luti0n
19.06.20, 15:01
23. voor


19.06 18:00 Krylya Sovetov - Akhmat 1
19.06 20:00 Sochi - Rostov 2
20.06 14:00 Ural - Rubin 2
20.06 16:30 Arsenal Tula - Spartak 2
20.06 19:00 CSKA - Zenit 2
21.06 15:00 Ufa - Tambov 1
21.06 17:30 Lokomotiv - Orenburg 1
21.06 20:00 Krasnodar - Dinamo 1

telekavaataja
23.06.20, 22:47
https://foorum.soccernet.ee/attachment.php?attachmentid=6717&stc=1

24. voor

26.06 18:00 Akhmat - Sochi
26.06 20:30 Zenit - Krylya Sovetov
27.06 14:00 Orenburg - Krasnodar
27.06 16:30 Spartak - Ufa
27.06 17:30 Rubin - Lokomotiv
27.06 19:00 Dinamo - CSKA
27.06 20:00 Rostov - Arsenal Tula
28.06 16:30 Ural - Tambov

Mõnuagent 007
24.06.20, 23:48
24. voor

26.06 18:00 Akhmat - Sochi 1
26.06 20:30 Zenit - Krylya Sovetov 1
27.06 14:00 Orenburg - Krasnodar 2
27.06 16:30 Spartak - Ufa 1
27.06 17:30 Rubin - Lokomotiv 2
27.06 19:00 Dinamo - CSKA 2
27.06 20:00 Rostov - Arsenal Tula x
28.06 16:30 Ural - Tambov 1

telekavaataja
25.06.20, 15:47
24. voor


26.06 18:00 Akhmat - Sochi 1
26.06 20:30 Zenit - Krylya Sovetov 1
27.06 14:00 Orenburg - Krasnodar 2
27.06 16:30 Spartak - Ufa 1
27.06 17:30 Rubin - Lokomotiv 1
27.06 19:00 Dinamo - CSKA x
27.06 20:00 Rostov - Arsenal Tula 2
28.06 16:30 Ural - Tambov 1

Rögin
25.06.20, 22:16
24. voor

26.06 18:00 Akhmat - Sochi 1
26.06 20:30 Zenit - Krylya Sovetov x
27.06 14:00 Orenburg - Krasnodar 2
27.06 16:30 Spartak - Ufa 1
27.06 17:30 Rubin - Lokomotiv x
27.06 19:00 Dinamo - CSKA 2
27.06 20:00 Rostov - Arsenal Tula 1
28.06 16:30 Ural - Tambov x

kemal1
26.06.20, 17:06
24. voor

26.06 18:00 Akhmat - Sochi 1
26.06 20:30 Zenit - Krylya Sovetov 1
27.06 14:00 Orenburg - Krasnodar 2
27.06 16:30 Spartak - Ufa 1
27.06 17:30 Rubin - Lokomotiv 2
27.06 19:00 Dinamo - CSKA 2
27.06 20:00 Rostov - Arsenal Tula x
28.06 16:30 Ural - Tambov 1

manalamees
26.06.20, 17:53
24. voor

26.06 18:00 Akhmat - Sochi 1
26.06 20:30 Zenit - Krylya Sovetov 1
27.06 14:00 Orenburg - Krasnodar 2
27.06 16:30 Spartak - Ufa 1
27.06 17:30 Rubin - Lokomotiv 2
27.06 19:00 Dinamo - CSKA 2
27.06 20:00 Rostov - Arsenal Tula 2
28.06 16:30 Ural - Tambov 1

Ev0luti0n
26.06.20, 21:36
24. voor

27.06 14:00 Orenburg - Krasnodar 2
27.06 16:30 Spartak - Ufa 1
27.06 17:30 Rubin - Lokomotiv 2
27.06 19:00 Dinamo - CSKA 2
27.06 20:00 Rostov - Arsenal Tula 1
28.06 16:30 Ural - Tambov x

telekavaataja
28.06.20, 21:32
https://foorum.soccernet.ee/attachment.php?attachmentid=6720&stc=1

NB! uus voor juba nädala sees

25. voor

30.06 18:00 Lokomotiv - Krylya Sovetov
30.06 20:30 CSKA - Spartak
01.07 15:00 Orenburg - Ural
01.07 15:00 Ufa - Rubin Kazan
01.07 17:30 Arsenal Tula - Akhmat
01.07 17:30 Tambov - Zenit
01.07 20:00 Rostov - Krasnodar
01.07 20:00 Sochi - Dinamo

telekavaataja
28.06.20, 21:33
25. voor

30.06 18:00 Lokomotiv - Krylya Sovetov x
30.06 20:30 CSKA - Spartak 2
01.07 15:00 Orenburg - Ural 2
01.07 15:00 Ufa - Rubin Kazan x
01.07 17:30 Arsenal Tula - Akhmat 1
01.07 17:30 Tambov - Zenit 2
01.07 20:00 Rostov - Krasnodar 1
01.07 20:00 Sochi - Dinamo x

Rögin
28.06.20, 22:58
30.06 18:00 Lokomotiv - Krylya Sovetov 1
30.06 20:30 CSKA - Spartak 1
01.07 15:00 Orenburg - Ural 1
01.07 15:00 Ufa - Rubin Kazan 1
01.07 17:30 Arsenal Tula - Akhmat 1
01.07 17:30 Tambov - Zenit 2
01.07 20:00 Rostov - Krasnodar 2
01.07 20:00 Sochi - Dinamo 1

Mõnuagent 007
29.06.20, 10:12
25. voor

30.06 18:00 Lokomotiv - Krylya Sovetov 1
30.06 20:30 CSKA - Spartak 1
01.07 15:00 Orenburg - Ural x
01.07 15:00 Ufa - Rubin Kazan x
01.07 17:30 Arsenal Tula - Akhmat 1
01.07 17:30 Tambov - Zenit 2
01.07 20:00 Rostov - Krasnodar 1
01.07 20:00 Sochi - Dinamo 1

Ev0luti0n
29.06.20, 19:58
25. voor

30.06 18:00 Lokomotiv - Krylya Sovetov 1
30.06 20:30 CSKA - Spartak 1
01.07 15:00 Orenburg - Ural 2
01.07 15:00 Ufa - Rubin Kazan 2
01.07 17:30 Arsenal Tula - Akhmat 1
01.07 17:30 Tambov - Zenit 2
01.07 20:00 Rostov - Krasnodar 2
01.07 20:00 Sochi - Dinamo x

manalamees
30.06.20, 03:55
25. voor

30.06 18:00 Lokomotiv - Krylya Sovetov 1
30.06 20:30 CSKA - Spartak 1
01.07 15:00 Orenburg - Ural 2
01.07 15:00 Ufa - Rubin Kazan X
01.07 17:30 Arsenal Tula - Akhmat X
01.07 17:30 Tambov - Zenit 2
01.07 20:00 Rostov - Krasnodar 2
01.07 20:00 Sochi - Dinamo 2

telekavaataja
02.07.20, 20:51
https://foorum.soccernet.ee/attachment.php?attachmentid=6721&stc=1

Orenburg - Ural jäeti viimasel hetkel ära ja võimalik, et sealt tuleb tehniline kaotus vms.

26. voor

04.07 16:30 Dinamo - Arsenal Tula
04.07 18:30 Spartak - Tambov
04.07 18:30 Krylya Sovetov - Rostov
04.07 20:30 Lokomotiv - SOchi
04.07 20:30 Akhmat - CSKA
05.07 16:30 Ufa - Ural
05.07 18:30 Rubin - Orenburg
05.07 20:30 Krasnodar - Zenit

telekavaataja
02.07.20, 20:52
26. voor

04.07 16:30 Dinamo - Arsenal Tula 1
04.07 18:30 Spartak - Tambov 1
04.07 18:30 Krylya Sovetov - Rostov x
04.07 20:30 Lokomotiv - SOchi x
04.07 20:30 Akhmat - CSKA x
05.07 16:30 Ufa - Ural 1
05.07 18:30 Rubin - Orenburg 1
05.07 20:30 Krasnodar - Zenit 2

kemal1
03.07.20, 17:58
26. voor

04.07 16:30 Dinamo - Arsenal Tula 1
04.07 18:30 Spartak - Tambov 1
04.07 18:30 Krylya Sovetov - Rostov 2
04.07 20:30 Lokomotiv - Sochi 1
04.07 20:30 Akhmat - CSKA 2
05.07 16:30 Ufa - Ural 1
05.07 18:30 Rubin - Orenburg 1
05.07 20:30 Krasnodar - Zenit x

manalamees
03.07.20, 19:40
26. voor

04.07 16:30 Dinamo - Arsenal Tula 1
04.07 18:30 Spartak - Tambov 1
04.07 18:30 Krylya Sovetov - Rostov 2
04.07 20:30 Lokomotiv - SOchi 1
04.07 20:30 Akhmat - CSKA 2
05.07 16:30 Ufa - Ural X
05.07 18:30 Rubin - Orenburg 1
05.07 20:30 Krasnodar - Zenit 1

Rögin
03.07.20, 20:25
26. voor

04.07 16:30 Dinamo - Arsenal Tula 1
04.07 18:30 Spartak - Tambov 1
04.07 18:30 Krylya Sovetov - Rostov 1
04.07 20:30 Lokomotiv - SOchi 1
04.07 20:30 Akhmat - CSKA x
05.07 16:30 Ufa - Ural x
05.07 18:30 Rubin - Orenburg 1
05.07 20:30 Krasnodar - Zenit 2

telekavaataja
06.07.20, 00:23
https://foorum.soccernet.ee/attachment.php?attachmentid=6722&stc=1

27. voor

07.07 18:30 Tambov - Akhmat
07.07 20:30 Arsenal Tula - Krylya Sovetov
08.07 16:00 Orenburg - CSKA
08.07 18:00 Zenit - Sochi
08.07 20:30 Rostov - Ufa
08.07 20:30 Spartak - Lokomotiv
09.07 17:00 Ural - Dinamo
09.07 20:30 Rubin - Krasnodar

Mõnuagent 007
06.07.20, 14:31
27. voor

07.07 18:30 Tambov - Akhmat 1
07.07 20:30 Arsenal Tula - Krylya Sovetov 1
08.07 16:00 Orenburg - CSKA 2
08.07 18:00 Zenit - Sochi 1
08.07 20:30 Rostov - Ufa x
08.07 20:30 Spartak - Lokomotiv 1
09.07 17:00 Ural - Dinamo 2
09.07 20:30 Rubin - Krasnodar 2

Rögin
06.07.20, 14:57
27. voor

07.07 18:30 Tambov - Akhmat 1
07.07 20:30 Arsenal Tula - Krylya Sovetov 1
08.07 16:00 Orenburg - CSKA 2
08.07 18:00 Zenit - Sochi 1
08.07 20:30 Rostov - Ufa 1
08.07 20:30 Spartak - Lokomotiv x
09.07 17:00 Ural - Dinamo x
09.07 20:30 Rubin - Krasnodar 2

Ev0luti0n
06.07.20, 17:06
27. voor

07.07 18:30 Tambov - Akhmat x
07.07 20:30 Arsenal Tula - Krylya Sovetov 1
08.07 16:00 Orenburg - CSKA 2
08.07 18:00 Zenit - Sochi 1
08.07 20:30 Rostov - Ufa 1
08.07 20:30 Spartak - Lokomotiv 2
09.07 17:00 Ural - Dinamo x
09.07 20:30 Rubin - Krasnodar 2

telekavaataja
07.07.20, 11:01
27. voor

07.07 18:30 Tambov - Akhmat 2
07.07 20:30 Arsenal Tula - Krylya Sovetov x
08.07 16:00 Orenburg - CSKA 2
08.07 18:00 Zenit - Sochi 1
08.07 20:30 Rostov - Ufa 1
08.07 20:30 Spartak - Lokomotiv 1
09.07 17:00 Ural - Dinamo 2
09.07 20:30 Rubin - Krasnodar 2

manalamees
07.07.20, 14:41
27. voor

07.07 18:30 Tambov - Akhmat 2
07.07 20:30 Arsenal Tula - Krylya Sovetov 1
08.07 16:00 Orenburg - CSKA 2
08.07 18:00 Zenit - Sochi 1
08.07 20:30 Rostov - Ufa 1
08.07 20:30 Spartak - Lokomotiv X
09.07 17:00 Ural - Dinamo 2
09.07 20:30 Rubin - Krasnodar 2

telekavaataja
10.07.20, 20:11
Voorud on tihedalt ja mul tööd palju. Vabandan, et nii hilja uue vooru üles panen. Siiski ca 24h on aega.

28. voor

11.07 16:00 Arsenal Tula - Tambov
11.07 18:30 Akhmat - Zenit
11.07 20:30 Sochi - Spartak
12.07 16:30 Lokomotiv - Ufa
12.07 18:30 CSKA - Rubin
12.07 18:30 Dinamo - Krylya Sovetov
12.07 18:30 Orenburg - Rostov
12.07 20:30 Krasnodar - Ural

telekavaataja
10.07.20, 20:16
https://foorum.soccernet.ee/attachment.php?attachmentid=6728&stc=1

Manalamees rebib liidriks. Kolmanda koha peale tuleb põnev madin.

telekavaataja
10.07.20, 20:16
28. voor

11.07 16:00 Arsenal Tula - Tambov 1
11.07 18:30 Akhmat - Zenit 1
11.07 20:30 Sochi - Spartak 1
12.07 16:30 Lokomotiv - Ufa x
12.07 18:30 CSKA - Rubin 1
12.07 18:30 Dinamo - Krylya Sovetov 1
12.07 18:30 Orenburg - Rostov 2
12.07 20:30 Krasnodar - Ural 1

Rögin
11.07.20, 12:06
28. voor

11.07 16:00 Arsenal Tula - Tambov 1
11.07 18:30 Akhmat - Zenit 2
11.07 20:30 Sochi - Spartak 1
12.07 16:30 Lokomotiv - Ufa 1
12.07 18:30 CSKA - Rubin 1
12.07 18:30 Dinamo - Krylya Sovetov 1
12.07 18:30 Orenburg - Rostov 2
12.07 20:30 Krasnodar - Ural 1

manalamees
11.07.20, 12:42
28. voor

11.07 16:00 Arsenal Tula - Tambov 1
11.07 18:30 Akhmat - Zenit 2
11.07 20:30 Sochi - Spartak 2
12.07 16:30 Lokomotiv - Ufa 1
12.07 18:30 CSKA - Rubin 1
12.07 18:30 Dinamo - Krylya Sovetov 1
12.07 18:30 Orenburg - Rostov 2
12.07 20:30 Krasnodar - Ural 1

Mõnuagent 007
11.07.20, 18:28
11.07 18:30 Akhmat - Zenit 2
11.07 20:30 Sochi - Spartak 2
12.07 16:30 Lokomotiv - Ufa 1
12.07 18:30 CSKA - Rubin 1
12.07 18:30 Dinamo - Krylya Sovetov x
12.07 18:30 Orenburg - Rostov x
12.07 20:30 Krasnodar - Ural x

telekavaataja
12.07.20, 22:42
29. voor

15.07 16:00 Krylya Sovetov - Krasnodar
15.07 16:00 Ural - Arsenal Tula
15.07 18:00 Spartak - Akhmat
15.07 20:30 Zenit - Orenburg
16.07 18:00 Rubin - Rostov
16.07 18:00 Ufa - Dinamo
16.07 20:30 Lokomotiv - CSKA
16.07 20:30 Tambov - Sochi

manalamees
13.07.20, 15:25
29. voor

15.07 16:00 Krylya Sovetov - Krasnodar 2
15.07 16:00 Ural - Arsenal Tula 1
15.07 18:00 Spartak - Akhmat 1
15.07 20:30 Zenit - Orenburg 1
16.07 18:00 Rubin - Rostov X
16.07 18:00 Ufa - Dinamo 1
16.07 20:30 Lokomotiv - CSKA X
16.07 20:30 Tambov - Sochi X

Rögin
13.07.20, 20:13
29. voor

15.07 16:00 Krylya Sovetov - Krasnodar 2
15.07 16:00 Ural - Arsenal Tula x
15.07 18:00 Spartak - Akhmat 1
15.07 20:30 Zenit - Orenburg 1
16.07 18:00 Rubin - Rostov 1
16.07 18:00 Ufa - Dinamo 1
16.07 20:30 Lokomotiv - CSKA X
16.07 20:30 Tambov - Sochi 1

Mõnuagent 007
14.07.20, 01:53
15.07 16:00 Krylya Sovetov - Krasnodar 2
15.07 16:00 Ural - Arsenal Tula 1
15.07 18:00 Spartak - Akhmat 1
15.07 20:30 Zenit - Orenburg 1
16.07 18:00 Rubin - Rostov x
16.07 18:00 Ufa - Dinamo 1
16.07 20:30 Lokomotiv - CSKA x
16.07 20:30 Tambov - Sochi x

telekavaataja
14.07.20, 15:53
29. voor


15.07 16:00 Krylya Sovetov - Krasnodar 2
15.07 16:00 Ural - Arsenal Tula x
15.07 18:00 Spartak - Akhmat x
15.07 20:30 Zenit - Orenburg 1
16.07 18:00 Rubin - Rostov x
16.07 18:00 Ufa - Dinamo 2
16.07 20:30 Lokomotiv - CSKA 2
16.07 20:30 Tambov - Sochi 2

Ev0luti0n
15.07.20, 11:33
29. voor


15.07 16:00 Krylya Sovetov - Krasnodar 2
15.07 16:00 Ural - Arsenal Tula 2
15.07 18:00 Spartak - Akhmat 1
15.07 20:30 Zenit - Orenburg 1
16.07 18:00 Rubin - Rostov 1
16.07 18:00 Ufa - Dinamo x
16.07 20:30 Lokomotiv - CSKA x
16.07 20:30 Tambov - Sochi x

telekavaataja
16.07.20, 23:57
https://foorum.soccernet.ee/attachment.php?attachmentid=6734&stc=1

Vapraid kaasamängijaid on jäänud 5. Lõpuks on 1 voor alles, mille kohe üles panen.

telekavaataja
17.07.20, 00:02
Lisan 30. vooru ja edasilükatud Krasnodar - Dinamo mängu.

30. voor

19.07 20:30 Krasnodar - Dinamo
22.07 19:00 CSKA - Tambov
22.07 19:00 Dinamo - Orenburg
22.07 19:00 Krylya Sovetov - Sochi
22.07 19:00 Rostov - Zenit
22.07 19:00 Krasnodar - Akhmat
22.07 19:00 Rubin - Spartak
22.07 19:00 Ufa - Arsenal Tula
22.07 19:00 Ural - Lokomotiv

telekavaataja
17.07.20, 00:03
30. voor

19.07 20:30 Krasnodar - Dinamo 1
22.07 19:00 CSKA - Tambov 1
22.07 19:00 Dinamo - Orenburg 1
22.07 19:00 Krylya Sovetov - Sochi 1
22.07 19:00 Rostov - Zenit x
22.07 19:00 Krasnodar - Akhmat 1
22.07 19:00 Rubin - Spartak x
22.07 19:00 Ufa - Arsenal Tula x
22.07 19:00 Ural - Lokomotiv x

manalamees
17.07.20, 01:23
mis keiss tambov-sochiga oli,et edasi lükati ja kas mängitakse see millalgi? on sul infot telekavaataja?

manalamees
17.07.20, 03:19
30. voor

19.07 20:30 Krasnodar - Dinamo 1
22.07 19:00 CSKA - Tambov 1
22.07 19:00 Dinamo - Orenburg 1
22.07 19:00 Krylya Sovetov - Sochi 1
22.07 19:00 Rostov - Zenit 1
22.07 19:00 Krasnodar - Akhmat 1
22.07 19:00 Rubin - Spartak 1
22.07 19:00 Ufa - Arsenal Tula X
22.07 19:00 Ural - Lokomotiv 2

telekavaataja
17.07.20, 08:28
mis keiss tambov-sochiga oli,et edasi lükati ja kas mängitakse see millalgi? on sul infot telekavaataja?
Ilmselt tuleb teh. kaotus. Meie võistluses seda mängu ei loeta sel juhul.

Mõnuagent 007
17.07.20, 10:12
30. voor

19.07 20:30 Krasnodar - Dinamo 1
22.07 19:00 CSKA - Tambov 1
22.07 19:00 Dinamo - Orenburg 1
22.07 19:00 Krylya Sovetov - Sochi 1
22.07 19:00 Rostov - Zenit 2
22.07 19:00 Krasnodar - Akhmat 1
22.07 19:00 Rubin - Spartak x
22.07 19:00 Ufa - Arsenal Tula 1
22.07 19:00 Ural - Lokomotiv 2

Rögin
19.07.20, 10:31
30. voor

19.07 20:30 Krasnodar - Dinamo 1
22.07 19:00 CSKA - Tambov 1
22.07 19:00 Dinamo - Orenburg x
22.07 19:00 Krylya Sovetov - Sochi 1
22.07 19:00 Rostov - Zenit 2
22.07 19:00 Krasnodar - Akhmat 1
22.07 19:00 Rubin - Spartak 1
22.07 19:00 Ufa - Arsenal Tula 1
22.07 19:00 Ural - Lokomotiv 2

Ev0luti0n
22.07.20, 01:30
30. voor

22.07 19:00 CSKA - Tambov 1
22.07 19:00 Dinamo - Orenburg 1
22.07 19:00 Krylya Sovetov - Sochi x
22.07 19:00 Rostov - Zenit 2
22.07 19:00 Krasnodar - Akhmat 1
22.07 19:00 Rubin - Spartak x
22.07 19:00 Ufa - Arsenal Tula x
22.07 19:00 Ural - Lokomotiv 2

telekavaataja
28.07.20, 21:16
Tõmbame siis ametlikult joone alla sellele võistlusele.

Manalamees võitis ära. Pigem teenitult.

Evolution jättis ühe vooru vahele, kuid sai oma 100+ punni kätte.
Tänu sellele, et ise ühtegi vooru vahele ei jätnud, saavutasin napilt kolmanda koha.

Aitäh kõigile, kes osalesid! Oli tore, aga järgmisel hooajal enam seda vedada ajaliselt ei jõua.

https://foorum.soccernet.ee/attachment.php?attachmentid=6751&stc=1