PDA

View Full Version : Jalgpallihaigla kutsub jalgpallinädalale!

Poborsky
04.10.02, 22:02
Jalgpallihaigla koostöös Wellingtoni pubiga (Maakri tn. 19/21) korraldavad 12.-16. oktoobril hulga erinevaid jalgpalliga seotud üritusi.

Laupäev, 12. oktoober
Üritus algab kell 11.00 Eesti-Venemaa mängu vaatamisega suurelt ekraanillt.
Kõikidele Jalgpallihaigla liikmetele ja jalgpallisallide kandjatele kehtivad enne Eesti-Uus-Meremaa mängu (12.10 kell 14.00) järgmised hinnad: Uus-Meremaa teemaline praad - 30 krooni, hõõgvein – 15 krooni, viski Jameson 4cl – 15 krooni, Saaremaa viin 4cl – 15 krooni, õlu Carlsberg 0,5 – 25 krooni.
Enne mängu toimub ka ennustusvõistlus, mille auhinnaks on tasuta pääse Eesti-Belgia mängule. Kell 16.30 tullakse tagasi Wellingtoni.
Sissepääs on Jalgpallihaigla liikmele ja mängu pileti omanikule 25 krooni, mängupileti ja flaieri esitajale 40 krooni ja tavakodanikule 50.- krooni ja fännitaridele tasuta.
Kõigile tasuta menüü: grillvorstid, ahjukartulid kastmega, kanatiivad, oad praetud peekoniga, värske salat, küüslaauguleivad. Süüa võib niipalju kui sisse mahub!
Kell 18.30 Eesti-Belgia tasuta pileti loosimine, kenama fännitari valimine ning parima mängija autasustamine (šampus+fännisall), auhinnad Carlsbergilt ja Jamesonilt ning Jalgpallihaiglalt. Edasi: Andres Operi ja Aalborgi särgi oksjon. Peale seda kahemehe-süldibänd ja jalgpallilood baarist. Ürituse lõpp siis, kui viimane lahkub, ca kell 02.00.

Pühapäev, 13.oktoober
Kell 16.00 ühe koondise mängu vaatamine suurelt ekraanilt. Kell 20.00 priipääsme loosimine Eesti-Belgia mängule. Jalgpallihaigla liikmetele õlu 22,5 krooni, viski 15 krooni, viin 15 krooni, hõõgvein 15 krooni.

Esmaspäev, 14. oktoober
18.00 suur ekraan ja hooajal silmapaistnud noortetreeneri autasustamine (šampus+fännisall). Priipileti loosimine Eesti-Belgia mängule. Hinnad jookidele nagu pühapäeval.

Teisipäev, 15. oktoober
Peale noortemängu 18.00 suur ekraan ja silmapaistnud U-21 mängia autasustamine (šampus+fännisall). Kutsutud on U-21 koondise treener Jelle Goes ja noortekoondis. Tasuta pileti loos Eesti-Belgia mängule. Hinnad nagu eelmistel päevadel.

Kolmapäev, 16. oktoober
Kell 17.00 suur ekraan: Horvaatia-Eesti. Belgia-teemaline menüü.
Kell 19.00 Tartust ja Pärnust tulnud Jalgpallihaigla liikmetele tasuta soe supp. Hinnad liikmetele nagu laupäeval. Viimase priipääsme loosimine. Valmistumine rongkäiguks läbi linna.
Peale mängu kõik nii nagu laupäeval (hinnad, piletid ja soe söök tasuta).
Eesti võidu puhul 50 esimest jooki tasuta.
Mängu kordus suurel ekraanil. Jalgpallimuusika ilma bändita.
Toimub ka särgi oksjon (kas Poomi või Zelinski).
Lõpp 03.00 või siis kui viimane lahkub.

stiff
05.10.02, 20:19
Wellingtoni pubi letist võimalik osta \"Võitle! EESTI Võitle!\" salli 150 krooniga ning kauba peale saab ühe õlle

stiff
05.10.02, 20:32
Vastavalt Jalgpallihaiglaga sõlmitud lepingule läheb igalt müüdud sallilt 15 krooni Jalgpallihaiglale. Ostes salli, toetad ka Sina Jalgpallihaiglat.

argo
08.10.02, 16:13
Ülikõva, kas sinna kogunetakse siis pärast mängu või on veel mingeid \"ametlikke\" kohti.
:õlu: :õlu: :jump1: :jump1:

rauno
08.10.02, 16:43
Tundub et wellington peab hakkama mõtlema kiiremas korras juurdeehituse peale või väliterrassi ära soojustama,muidu ei mahu see rahvas 12.10 ja 16.10 sinna ära.
Ise väisan seda kohta aegajalt juba mitu aastat,soovitan;)
kunagi heinekeni mängu ajal sai seal olümpiasaunaskäigu ja mütsi jagu heinekeni rüübatud:õnnelik:

jansa
08.10.02, 18:19
.... lisaks on oodata üllatus külalisi ja niisama üllatusi. Läbi astub ka Jalgpallipäevik, üritusi erinevail päevil kajastavad ka trükimeedia väljaanded. Nii et sõbrad - koguge jõudu...;)

jots
08.10.02, 20:08
Need baari kinnipanekuajad on veidi naljakad.

Kui Eesti lükkab Belgiale ära ... siis kella nelja-viieni öösel kestab tohutu mürgel vabalt.

jansa
08.10.02, 20:12
... ja kui isegi mingil põhjusel ei lükka ära siis on baar avatud kuniks rahvast jätkub ja pidutsejaid on ja jäksavad. Kellaajad on sellised sümboolsed ja prognoositavad... sest arvata võib et Kolmap. peale 3:00-i eriti keegi rohkem ei mölla kuna neljap. ju tööpäev ...

argo
09.10.02, 02:13
Ükskõik, mis kellani see ka ei kestaks tuleb sellest võtta, mis vähegi saab. Huvitab aga see, mis kellast laupäeval rahvas kogunema hakkab ja sama küsimus ka tuleva kolmapäeva kohta.

Tembu
09.10.02, 12:41
Ma arvan,et progressiivne osa inimkonnast koguneb Wellingtoni kell 11.00 ja ei sekunditki hiljem..Kuna väljas suht külm(eeldatavalt),siis tuleb soe sisse teha(loe: võtta)...

Aabel
09.10.02, 15:34
selline küsimus et kuidas lood selle tasuta supiga on tulen ise pärnust
kas supi saamiseks pean näiteks pussi pileti ette näitama või midagi sellist.:segadus:

ROOTSI KUNN
09.10.02, 15:40
Tegelen ise uksepeal nii piletite müügiga ,kui ka rahva identifitseerimisega:D
ning tean vist kõiki fänne juba nägupidi. Või ,kui ei tunne siis keegi ikka teist tunneb ja küll saame hakkama. Muidugi oleks hea ,kui mingi dokument kaasa , sobib ka bussipilet.;) Pärnakad tunnevad samuti üksteist ning tean ju Pärnust ikka päris palju fänne.

ROOTSI KUNN
09.10.02, 15:45
TÄNASEST ON SIIS WELLINGTONI PUBI SEINAL ÜLEVAL KA SUUR JALGPALLINÄDALA REKLAAM.

Stinger
10.10.02, 14:06
Kindlasti lähen seal läbi.

ugla
10.10.02, 23:25
Selline küsimus , et palju seal ruumi on ? Ei ole ise sinna ennem sattunud. Häid lambaid
mahub küll palju ühte lauta aga kui mingi paarsada inimest kohale saabub ? Kes ees-see mees ?

rauno
10.10.02, 23:49
http://joodik.kolhoos.ee/discuss/msgReader$60?mode=topic

siit saab kohast ka mingi ülevaate:D
ise olen käinud ja mitte üks kord,ise ka tegelt mõtlen kas ära mahub,aga eks viimased või siis esimesed lükatakse hoovi;)
muidu on üks mõnus koht,kaasa arvatud personal

veel üks link ehk siis ametlik kodukas(vist)

http://www.hot.ee/wellington/index.html

ROOTSI KUNN
11.10.02, 01:17
Lisainfoks teatan ,et siseõues olevale terrassile tõmmatakse telk peale ja sooja annavad gaasi lambid või kuidas neid kutsutakse. Koos ruumidega kokku peaks oma
200 inimest ja rohkemgi mahutama.:)

ugla
11.10.02, 01:24
No sellisel juhul tuleb üks tore laupäev õlle ja jalgpalliga :õlu: :reiv: :keel6:
Ahjaa, ilmataat vana sinder võiks kah oma läbukraanid kinni keerata.

argo
11.10.02, 04:36
ÜLIlahe aga mis kell ja kus laupäeval kokku saadakse? Ikka Tamme pargis?

rauno
11.10.02, 13:36
Argo sa pole seda teemat vist lugenud hästi:(
vaevalt et sa leiad pargist keskit kui kõik wellintonis 3 tundi enne mängu hakkavad vastavalt soovile kas hundijalavee või kesvamärjukesega ilmataadi vastu võitlema:D
ja naudivad soojas eesti-venemaa mängu suurel ekraani:P
soovitaks ka sulle Tammsaare pargi asemel sinnakanti oma sammud seada

Tembu
11.10.02, 18:09
Huvitav-huvitav...mul tekkis siin küsimus, et kas alaealised on kah teretulnud ühiselt aega veetma Wellingtoni?Ehk siis kas inimesed(kui me võime neid niimoodi nimetada), kes on alla 21ne rikuvad seadust (või nende vanemad rikuvad?)kui viibivad siuksel üritusel omapäi ilma hooldajata?
ja egas alkot nad ometi osta saa?:)

P.S. Tean, et te saite mu segasest jutust aru....

jansa
11.10.02, 18:58
... ma arvan et ilmselges alkojoobes alaealiste tõttu võiks jama tulla, aga kui viisakalt ja mõistuse;) piires mõõdukalt õllet libistada pole hullu....seda ennekõike muidugi alaealise enda seisukohapealt sest järgmine päev ju kooli päev (ma mõtlen ennekõike Belgia afterpartyt)...

jansa
11.10.02, 20:45
...laupäeval alates 11:00 ja kolmapäeval al. 19:00 on Wellingtonis ka profesionaalne näomaalija koos oma värvide ja pintslitega, nii et mõelge julged sõjamaalingud mida oma näol näha soovite ja tibi teeb ära:)
Hind : al. 10.-EEKi lihtsamate piltide puhul ... 60.-EEKi maaling täie näo ulatuses...Tingimis võimalustega :)

P.S. Ta teeb ka tatoosid!!

Alo
11.10.02, 22:25
Originally posted by tembuu
ühiselt aega veetma Wellingtoni?Ehk siis kas inimesed(kui me võime neid niimoodi nimetada), kes on alla 21ne rikuvad seadust (või nende vanemad rikuvad?)kui viibivad siuksel üritusel omapäi ilma hooldajata?

Oh suured kuradid küll.. Nõukogude ajast on juba 10 aastat möödas, kuid ikka veel on inimesi, kes arvavad, et alla 21 ei tohi alkot osta. Võib küll, kogu taasiseseivuse aja on selleks piiriks olnud 18 aastat.

Temps, ma hakkan siin mõtlema, et... Kui sina olid 20 aastane ja võinuks juba 2 aastat ametlikult poest õlut osta, tundsid ikka leti ees kerget hirmuvärinat? :)

ja egas alkot nad ometi osta saa?:)

Ega\'s sina ometi alla 21 aastaselt näiteks TTÜ ühikas alkot ei pannud? :D

Igatahes... :õlu:

Alo

Alo
11.10.02, 22:28
Originally posted by jansa
...laupäeval alates 11:00 ja kolmapäeval al. 19:00 on Wellingtonis ka
(---)
P.S. Ta teeb ka tatoosid!!

Kohapeal? :)

jansa
11.10.02, 23:36
.. mine tea äkki teebki - soovid või?

argo
12.10.02, 03:17
no selge, hiljemalt kell 11 siis Wellingtoni koos lippude, pasunate ja muude abivahenditega (hundijalavesi, õlle jne).
ja alkoholi võib tarbida Eesti Vabariigis alates 18 eluaastast. kangemat osta võib alates 21. mina olen 18, ja krdi uhke selle üle- nii noor ja samas võin juba teha nii mõndagi.
ok näeme ja võidame Lillekülas nii laupäeval kui ka kolmapäeval.
(ps see on kirjutatud vindise peaga).
jee elagu EESTI.:D :D :õnnelik: :õnnelik:

Aabel
12.10.02, 12:06
kell üksteist kõik Wellingtoni kahjuks kõik fännid pole veel 18 mina nende hulgas ja:õlu: jaoks on niigi liiga kulm.

argo
12.10.02, 14:39
Originally posted by Aabel

kell üksteist kõik Wellingtoni kahjuks kõik fännid pole veel 18 mina nende hulgas ja:õlu: jaoks on niigi liiga kulm.

Äkki kirjutaks kuidagi arusaadavamas keeles!

argo
12.10.02, 14:40
Originally posted by Aabel

Äkki kirjutaks kuidagi arusaadavamas keeles!

Martin
12.10.02, 14:44
Tõlgin :)

\"Kell 11 olge ikka kõik Wellingtonis! Samas on kahju sellest, et kõik fännid, kaasaarvatud mina,pole veel 18-aastat täis. Kuid praegu on ilm õlle jaoks nii liiga külm.\"

Aitähh, arve saadan hiljem :)

Mõnedega teist kohtume aga kolmapäeval!

Aabel
12.10.02, 23:49
Originally posted by Martin

Tõlgin :)

\"Kell 11 olge ikka kõik Wellingtonis! Samas on kahju sellest, et kõik fännid, kaasaarvatud mina,pole veel 18-aastat täis. Kuid praegu on ilm õlle jaoks nii liiga külm.\"

Aitähh, arve saadan hiljem :)

Mõnedega teist kohtume aga kolmapäeval!

Äitahh tõlke eest. Oli hommik ja uni oli kirjutamise ajal hirmus.:)

Rainman
13.10.02, 05:31
Oli see vast tants ja trall seal täna! :D :reiv: :r66m7: Kui nüüd veel keegi hääle kah tagasi annaks, mis ikka päris korralikult lahkus tänu :kisakõri: ja :õlu:

ROOTSI KUNN
13.10.02, 15:08
Kõikidele ,kes Wellingtonis käisid-- tublid olite ja täna on kõik jälle peaparandusele oodatud ning tasuta Belgia mängu pilet läheb loosimisele.:P

Stinger
14.10.02, 17:53
Mis toimub pubis Eesti-Belgia mängu ajal, kuna äkki kõik ei jaksa staadionile minna jne.(mängu ikka näidatakse seal?)

winki
14.10.02, 18:05
Jälle elus :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

wellington ruulip sajaga

:õlu: :õlu: :õlu:

*kui leian oma raha, tervise ja moistuse, olen jälle kohal*:jump2: :jump2:

Leida
14.10.02, 19:13
Nuuks...
elu on karm...

Kui ma seda oleksin teadnud, et Belgia mängu pileti loosimise juures peab isiklikult kohal olema, oleksin vanaema sünnipäeva vahele jätnud...
:suurnutt: :suurnutt: :suurnutt:

Raix
14.10.02, 19:36
ytleks siis nii, et laupa oli ysna tagasihoidlik afterparty! :naer3: :kaval: sai paar :õlu: :õlu: võetud ja siis veel paar :õlu: :õlu: ja nii terve õhtu kuni neljani välja! :lahe:
hea töö Kunn, Jansa jt.!!! :)

jansa
14.10.02, 20:05
to Stinger - mängu kannab telekast üle ja seda on loomulikult võimalik ka Wellingtonis kaeda ent parema meelega ootaksime ikka kõikki statkale, et punased kuradid maa alla laulda...

to Leida - aga täna ja homme ja kolmapäevalgi veel loositakse prii pääsmeid Est vs. Bel mängule nii et tule aga kohale... shansid õnnelikuks pileti omanikuks saada kui palju..

Artur
14.10.02, 21:10
ohjah, afterparty oli tõesti vägagi vinge! naisfännidel kindlasti lõbu laialt, sest kohalikud jalgpallitäkud (need, kes need olid, teavad isegi..või siis pigem mitte..:D) ilmestasid üritust päris korraliku striptiisishowga..:)

ja loomulikult on leidakesest äraütlemata kahju, kohe ei tea, miks on nii, et sellistel ilusatel plondinkadel kohe üldse ei vea..:(

Leida
14.10.02, 22:21
jah, shansid, et minu ennustus kaks korda kastist välja tuleb, on ülisuured. Pealegi on minu puhul tegemist mittepealinlasega, niiet Wellington jääb täna-homme minust küll puutumata.
Palju õnne õnnelikele piletivõitjatele!