PDA

View Full Version : Serie A 2019-20



Leheküljed : [1] 2

GoldenEagle
22.08.19, 17:35
Taaskord on võimalus hostida makaronimaa kõrgliiga ennustamist, seda vist 4.korda, kui mälu ei peta.
Peamiseks reegliks, nagu ikka- arvesse läheb/lähevad vaid need ennustus(ed) mis on tehtud konkreetse(te) mängu(de) alguskellaajaks.
Head kaasalöömist!

1.voor

24/08/2019 19:00 Parma Juventus 2
24/08/2019 21:45 Fiorentina Napoli 2
25/08/2019 19:00 Udinese Milan 2
25/08/2019 21:45 Cagliari Brescia 1
25/08/2019 21:45 Verona Bologna 2
25/08/2019 21:45 Roma Genoa 1
25/08/2019 21:45 Sampdoria Lazio x
25/08/2019 21:45 Spal Atalanta 2
25/08/2019 21:45 Torino Sassuolo 1
26/08/2019 21:45 Inter Lecce 1

mazz
22.08.19, 17:47
1. voor

24/08/2019 19:00 Parma Juventus 2
24/08/2019 21:45 Fiorentina Napoli 2
25/08/2019 19:00 Udinese Milan X
25/08/2019 21:45 Cagliari Brescia 1
25/08/2019 21:45 Verona Bologna X
25/08/2019 21:45 Roma Genoa 1
25/08/2019 21:45 Sampdoria Lazio X
25/08/2019 21:45 Spal Atalanta 2
25/08/2019 21:45 Torino Sassuolo 1
26/08/2019 21:45 Inter Lecce 1

eika
22.08.19, 18:56
1. voor


24/08/2019 19:00 Parma Juventus 2
24/08/2019 21:45 Fiorentina Napoli 2
25/08/2019 19:00 Udinese Milan 2
25/08/2019 21:45 Cagliari Brescia 1
25/08/2019 21:45 Verona Bologna 2
25/08/2019 21:45 Roma Genoa 1
25/08/2019 21:45 Sampdoria Lazio 2
25/08/2019 21:45 Spal Atalanta 2
25/08/2019 21:45 Torino Sassuolo 1
26/08/2019 21:45 Inter Lecce 1

Rögin
22.08.19, 19:10
1.voor

24/08/2019 19:00 Parma Juventus 2
24/08/2019 21:45 Fiorentina Napoli 2
25/08/2019 19:00 Udinese Milan 2
25/08/2019 21:45 Cagliari Brescia 1
25/08/2019 21:45 Verona Bologna x
25/08/2019 21:45 Roma Genoa 1
25/08/2019 21:45 Sampdoria Lazio 2
25/08/2019 21:45 Spal Atalanta 2
25/08/2019 21:45 Torino Sassuolo x
26/08/2019 21:45 Inter Lecce 1

diver
22.08.19, 19:48
1.voor

24/08/2019 19:00 Parma Juventus 2
24/08/2019 21:45 Fiorentina Napoli 2
25/08/2019 19:00 Udinese Milan 2
25/08/2019 21:45 Cagliari Brescia 1
25/08/2019 21:45 Verona Bologna x
25/08/2019 21:45 Roma Genoa 1
25/08/2019 21:45 Sampdoria Lazio x
25/08/2019 21:45 Spal Atalanta 2
25/08/2019 21:45 Torino Sassuolo 1
26/08/2019 21:45 Inter Lecce 1

Ev0luti0n
23.08.19, 17:23
1.voor

24/08/2019 19:00 Parma Juventus 2
24/08/2019 21:45 Fiorentina Napoli x
25/08/2019 19:00 Udinese Milan 2
25/08/2019 21:45 Cagliari Brescia 1
25/08/2019 21:45 Verona Bologna x
25/08/2019 21:45 Roma Genoa 1
25/08/2019 21:45 Sampdoria Lazio x
25/08/2019 21:45 Spal Atalanta 2
25/08/2019 21:45 Torino Sassuolo 1
26/08/2019 21:45 Inter Lecce 1

Tofoa
23.08.19, 22:33
24/08/2019 19:00 Parma Juventus x
24/08/2019 21:45 Fiorentina Napoli x
25/08/2019 19:00 Udinese Milan 2
25/08/2019 21:45 Cagliari Brescia 1
25/08/2019 21:45 Verona Bologna x
25/08/2019 21:45 Roma Genoa 1
25/08/2019 21:45 Sampdoria Lazio 1
25/08/2019 21:45 Spal Atalanta 2
25/08/2019 21:45 Torino Sassuolo x
26/08/2019 21:45 Inter Lecce 1

zelee
24.08.19, 10:24
1. voor


24/08/2019 19:00 Parma Juventus 2
24/08/2019 21:45 Fiorentina Napoli 2
25/08/2019 19:00 Udinese Milan 2
25/08/2019 21:45 Cagliari Brescia 1
25/08/2019 21:45 Verona Bologna 2
25/08/2019 21:45 Roma Genoa 1
25/08/2019 21:45 Sampdoria Lazio 2
25/08/2019 21:45 Spal Atalanta 2
25/08/2019 21:45 Torino Sassuolo 1
26/08/2019 21:45 Inter Lecce 1

hofnar
24.08.19, 18:09
1.voor

24/08/2019 19:00 Parma Juventus 2
24/08/2019 21:45 Fiorentina Napoli 2
25/08/2019 19:00 Udinese Milan 2
25/08/2019 21:45 Cagliari Brescia 1
25/08/2019 21:45 Verona Bologna x
25/08/2019 21:45 Roma Genoa 1
25/08/2019 21:45 Sampdoria Lazio 1
25/08/2019 21:45 Spal Atalanta 2
25/08/2019 21:45 Torino Sassuolo x
26/08/2019 21:45 Inter Lecce 1

Iceman
24.08.19, 19:57
1.voor

24/08/2019 19:00 Parma Juventus 2
24/08/2019 21:45 Fiorentina Napoli 2
25/08/2019 19:00 Udinese Milan 2
25/08/2019 21:45 Cagliari Brescia 1
25/08/2019 21:45 Verona Bologna 2
25/08/2019 21:45 Roma Genoa 1
25/08/2019 21:45 Sampdoria Lazio 1
25/08/2019 21:45 Spal Atalanta 2
25/08/2019 21:45 Torino Sassuolo x
26/08/2019 21:45 Inter Lecce 1

keenjus250
24.08.19, 19:58
Kõik koduvõidud hooaja lõpuni.

marconius
24.08.19, 22:31
1.voor

24/08/2019 19:00 Parma Juventus
24/08/2019 21:45 Fiorentina Napoli x
25/08/2019 19:00 Udinese Milan 2
25/08/2019 21:45 Cagliari Brescia 1
25/08/2019 21:45 Verona Bologna 2
25/08/2019 21:45 Roma Genoa 1
25/08/2019 21:45 Sampdoria Lazio 2
25/08/2019 21:45 Spal Atalanta 2
25/08/2019 21:45 Torino Sassuolo 1
26/08/2019 21:45 Inter Lecce 1

Navas
24.08.19, 23:04
25/08/2019 19:00 Udinese Milan 2
25/08/2019 21:45 Cagliari Brescia 1
25/08/2019 21:45 Verona Bologna 2
25/08/2019 21:45 Roma Genoa 1
25/08/2019 21:45 Sampdoria Lazio 2
25/08/2019 21:45 Spal Atalanta 2
25/08/2019 21:45 Torino Sassuolo 1
26/08/2019 21:45 Inter Lecce 1

norsk
24.08.19, 23:33
1.voor

25/08/2019 19:00 Udinese Milan x
25/08/2019 21:45 Cagliari Brescia 1
25/08/2019 21:45 Verona Bologna 1
25/08/2019 21:45 Roma Genoa 1
25/08/2019 21:45 Sampdoria Lazio 1
25/08/2019 21:45 Spal Atalanta x
25/08/2019 21:45 Torino Sassuolo 1
26/08/2019 21:45 Inter Lecce 1

kemal1
25.08.19, 15:03
1.voor

25/08/2019 19:00 Udinese Milan 2
25/08/2019 21:45 Cagliari Brescia 1
25/08/2019 21:45 Verona Bologna 1
25/08/2019 21:45 Roma Genoa 1
25/08/2019 21:45 Sampdoria Lazio x
25/08/2019 21:45 Spal Atalanta 2
25/08/2019 21:45 Torino Sassuolo 1
26/08/2019 21:45 Inter Lecce 1

Maarek
25.08.19, 22:51
1.voor

25/08/2019 19:00 Udinese Milan liiga hilja
25/08/2019 21:45 Cagliari Brescia 1
25/08/2019 21:45 Verona Bologna 2
25/08/2019 21:45 Roma Genoa 1
25/08/2019 21:45 Sampdoria Lazio 2
25/08/2019 21:45 Spal Atalanta 2
25/08/2019 21:45 Torino Sassuolo 1
26/08/2019 21:45 Inter Lecce 1

Maarek
25.08.19, 22:55
Ok, kuigi ennustamise ajaks olid seisud 0:0, siis vist ikka rip ja jääb jälle ennustamises hooaeg vahele :(

Iceman
28.08.19, 02:58
Ok, kuigi ennustamise ajaks olid seisud 0:0, siis vist ikka rip ja jääb jälle ennustamises hooaeg vahele :(

Kle ära kuse. Küll paari vooruga teed tagasi. Isegi mina üle paari hooaja võtan taas osa.

GoldenEagle
29.08.19, 00:23
1. vooru tulemused

1-5. diver, eika, mazz, Rögin, zelee (6)
6-8. Ev0luti0n, hofnar, GoldenEagle (5)
9-11. Iceman, marconius, Navas (4)
12-14. keenjus250, kemal1, Tofoa (3)
15. norsk (2)
16. Maarek (1)

GoldenEagle
29.08.19, 00:38
2.voor


30/08/2019 21:45 Bologna Spal x
31/08/2019 19:00 Milan Brescia 1
31/08/2019 21:45 Juventus Napoli 1
01/09/2019 19:00 Lazio Roma x
01/09/2019 21:45 Atalanta Torino x
01/09/2019 21:45 Cagliari Inter 2
01/09/2019 21:45 Genoa Fiorentina 2
01/09/2019 21:45 Lecce Verona x
01/09/2019 21:45 Sassuolo Sampdoria 2
01/09/2019 21:45 Udinese Parma x

Maarek
29.08.19, 12:09
2.voor


30/08/2019 21:45 Bologna Spal 1
31/08/2019 19:00 Milan Brescia 1
31/08/2019 21:45 Juventus Napoli X
01/09/2019 19:00 Lazio Roma 1
01/09/2019 21:45 Atalanta Torino 1
01/09/2019 21:45 Cagliari Inter 2
01/09/2019 21:45 Genoa Fiorentina 2
01/09/2019 21:45 Lecce Verona X
01/09/2019 21:45 Sassuolo Sampdoria 1
01/09/2019 21:45 Udinese Parma X

Navas
29.08.19, 12:18
2.voor


30/08/2019 21:45 Bologna Spal x
31/08/2019 19:00 Milan Brescia 1
31/08/2019 21:45 Juventus Napoli 1
01/09/2019 19:00 Lazio Roma x
01/09/2019 21:45 Atalanta Torino x
01/09/2019 21:45 Cagliari Inter 2
01/09/2019 21:45 Genoa Fiorentina x
01/09/2019 21:45 Lecce Verona x
01/09/2019 21:45 Sassuolo Sampdoria 2
01/09/2019 21:45 Udinese Parma x

eika
29.08.19, 12:45
2.voor


30/08/2019 21:45 Bologna Spal
31/08/2019 19:00 Milan Brescia 1
31/08/2019 21:45 Juventus Napoli x
01/09/2019 19:00 Lazio Roma 2
01/09/2019 21:45 Atalanta Torino 1
01/09/2019 21:45 Cagliari Inter 2
01/09/2019 21:45 Genoa Fiorentina 2
01/09/2019 21:45 Lecce Verona 1
01/09/2019 21:45 Sassuolo Sampdoria 1
01/09/2019 21:45 Udinese Parma 1

eika
29.08.19, 12:46
Bologna Spal tagant jäi miskipärast 1 puudu

norsk
29.08.19, 14:45
2.voor


30/08/2019 21:45 Bologna Spal x
31/08/2019 19:00 Milan Brescia 1
31/08/2019 21:45 Juventus Napoli 1
01/09/2019 19:00 Lazio Roma 1
01/09/2019 21:45 Atalanta Torino 1
01/09/2019 21:45 Cagliari Inter 2
01/09/2019 21:45 Genoa Fiorentina x
01/09/2019 21:45 Lecce Verona 1
01/09/2019 21:45 Sassuolo Sampdoria x
01/09/2019 21:45 Udinese Parma 1

mazz
29.08.19, 16:45
2.voor

30/08/2019 21:45 Bologna Spal 1
31/08/2019 19:00 Milan Brescia X
31/08/2019 21:45 Juventus Napoli 1
01/09/2019 19:00 Lazio Roma 1
01/09/2019 21:45 Atalanta Torino 1
01/09/2019 21:45 Cagliari Inter 2
01/09/2019 21:45 Genoa Fiorentina X
01/09/2019 21:45 Lecce Verona X
01/09/2019 21:45 Sassuolo Sampdoria 1
01/09/2019 21:45 Udinese Parma 1

diver
29.08.19, 20:46
2.voor


30/08/2019 21:45 Bologna Spal 1
31/08/2019 19:00 Milan Brescia x
31/08/2019 21:45 Juventus Napoli 1
01/09/2019 19:00 Lazio Roma x
01/09/2019 21:45 Atalanta Torino 1
01/09/2019 21:45 Cagliari Inter 2
01/09/2019 21:45 Genoa Fiorentina x
01/09/2019 21:45 Lecce Verona x
01/09/2019 21:45 Sassuolo Sampdoria x
01/09/2019 21:45 Udinese Parma 1

Rögin
29.08.19, 23:19
2.voor


30/08/2019 21:45 Bologna Spal 1
31/08/2019 19:00 Milan Brescia 1
31/08/2019 21:45 Juventus Napoli 1
01/09/2019 19:00 Lazio Roma x
01/09/2019 21:45 Atalanta Torino 1
01/09/2019 21:45 Cagliari Inter 2
01/09/2019 21:45 Genoa Fiorentina 2
01/09/2019 21:45 Lecce Verona 2
01/09/2019 21:45 Sassuolo Sampdoria 2
01/09/2019 21:45 Udinese Parma x

kemal1
30.08.19, 10:47
2.voor


30/08/2019 21:45 Bologna Spal 1
31/08/2019 19:00 Milan Brescia 1
31/08/2019 21:45 Juventus Napoli x
01/09/2019 19:00 Lazio Roma 1
01/09/2019 21:45 Atalanta Torino 1
01/09/2019 21:45 Cagliari Inter 2
01/09/2019 21:45 Genoa Fiorentina x
01/09/2019 21:45 Lecce Verona 2
01/09/2019 21:45 Sassuolo Sampdoria 2
01/09/2019 21:45 Udinese Parma x

hofnar
30.08.19, 11:17
2.voor


30/08/2019 21:45 Bologna Spal 1
31/08/2019 19:00 Milan Brescia 1
31/08/2019 21:45 Juventus Napoli 1
01/09/2019 19:00 Lazio Roma 2
01/09/2019 21:45 Atalanta Torino 1
01/09/2019 21:45 Cagliari Inter 2
01/09/2019 21:45 Genoa Fiorentina 2
01/09/2019 21:45 Lecce Verona 2
01/09/2019 21:45 Sassuolo Sampdoria x
01/09/2019 21:45 Udinese Parma 1

Ev0luti0n
30.08.19, 19:15
2.voor


30/08/2019 21:45 Bologna Spal 1
31/08/2019 19:00 Milan Brescia 1
31/08/2019 21:45 Juventus Napoli 1
01/09/2019 19:00 Lazio Roma x
01/09/2019 21:45 Atalanta Torino 1
01/09/2019 21:45 Cagliari Inter 2
01/09/2019 21:45 Genoa Fiorentina 2
01/09/2019 21:45 Lecce Verona 1
01/09/2019 21:45 Sassuolo Sampdoria 2
01/09/2019 21:45 Udinese Parma 1

marconius
30.08.19, 21:07
2.voor


30/08/2019 21:45 Bologna Spal 1
31/08/2019 19:00 Milan Brescia 1
31/08/2019 21:45 Juventus Napoli 1
01/09/2019 19:00 Lazio Roma 1
01/09/2019 21:45 Atalanta Torino 1
01/09/2019 21:45 Cagliari Inter 2
01/09/2019 21:45 Genoa Fiorentina 2
01/09/2019 21:45 Lecce Verona 2
01/09/2019 21:45 Sassuolo Sampdoria 2
01/09/2019 21:45 Udinese Parma 1

GoldenEagle
13.09.19, 09:52
2. vooru tulemused

1. Rögin 12 (+6)
2-6. diver, eika, mazz (+4), Ev0luti0n, hofnar (+5) 10
7-8. GoldenEagle (+4), marconius (+5) 9
9-10. keenjus250 (+5), Navas (+4) 8
11. kemal1 7 (+4)
12. zelee 6 (-)
13-14. Maarek (+4), norsk (+3) 5
15. Iceman 4 (-)
16. Tofoa 3 (-)

GoldenEagle
13.09.19, 09:59
3.voor

14/09/2019 16:00 Fiorentina Juventus 2
14/09/2019 19:00 Napoli Sampdoria 1
14/09/2019 21:45 Inter Udinese 1
15/09/2019 13:30 Genoa Atalanta 2
15/09/2019 16:00 Brescia Bologna 2
15/09/2019 16:00 Parma Cagliari x
15/09/2019 16:00 Spal Lazio 2
15/09/2019 19:00 Roma Sassuolo 1
15/09/2019 21:45 Verona Milan 2
16/09/2019 21:45 Torino Lecce 1

eika
13.09.19, 10:26
3.voor


14/09/2019 16:00 Fiorentina Juventus 2
14/09/2019 19:00 Napoli Sampdoria 1
14/09/2019 21:45 Inter Udinese 1
15/09/2019 13:30 Genoa Atalanta 2
15/09/2019 16:00 Brescia Bologna 2
15/09/2019 16:00 Parma Cagliari 2
15/09/2019 16:00 Spal Lazio 2
15/09/2019 19:00 Roma Sassuolo 1
15/09/2019 21:45 Verona Milan 2
16/09/2019 21:45 Torino Lecce 1

hofnar
13.09.19, 12:30
3.voor


14/09/2019 16:00 Fiorentina Juventus x
14/09/2019 19:00 Napoli Sampdoria 1
14/09/2019 21:45 Inter Udinese 1
15/09/2019 13:30 Genoa Atalanta 2
15/09/2019 16:00 Brescia Bologna 2
15/09/2019 16:00 Parma Cagliari 2
15/09/2019 16:00 Spal Lazio 2
15/09/2019 19:00 Roma Sassuolo 1
15/09/2019 21:45 Verona Milan 2
16/09/2019 21:45 Torino Lecce 1

zelee
13.09.19, 13:08
3.voor


14/09/2019 16:00 Fiorentina Juventus 2
14/09/2019 19:00 Napoli Sampdoria 1
14/09/2019 21:45 Inter Udinese 1
15/09/2019 13:30 Genoa Atalanta 2
15/09/2019 16:00 Brescia Bologna 2
15/09/2019 16:00 Parma Cagliari 2
15/09/2019 16:00 Spal Lazio 2
15/09/2019 19:00 Roma Sassuolo 1
15/09/2019 21:45 Verona Milan 2
16/09/2019 21:45 Torino Lecce 1

Rögin
13.09.19, 14:51
3.voor

14/09/2019 16:00 Fiorentina Juventus 2
14/09/2019 19:00 Napoli Sampdoria 1
14/09/2019 21:45 Inter Udinese 1
15/09/2019 13:30 Genoa Atalanta x
15/09/2019 16:00 Brescia Bologna 2
15/09/2019 16:00 Parma Cagliari 1
15/09/2019 16:00 Spal Lazio 2
15/09/2019 19:00 Roma Sassuolo 1
15/09/2019 21:45 Verona Milan 2
16/09/2019 21:45 Torino Lecce 1

mazz
13.09.19, 15:12
3.voor

14/09/2019 16:00 Fiorentina Juventus 2
14/09/2019 19:00 Napoli Sampdoria 1
14/09/2019 21:45 Inter Udinese 1
15/09/2019 13:30 Genoa Atalanta 2
15/09/2019 16:00 Brescia Bologna 2
15/09/2019 16:00 Parma Cagliari X
15/09/2019 16:00 Spal Lazio 2
15/09/2019 19:00 Roma Sassuolo 1
15/09/2019 21:45 Verona Milan 2
16/09/2019 21:45 Torino Lecce 1

kemal1
13.09.19, 16:14
3.voor

14/09/2019 16:00 Fiorentina Juventus 2
14/09/2019 19:00 Napoli Sampdoria 1
14/09/2019 21:45 Inter Udinese 1
15/09/2019 13:30 Genoa Atalanta 2
15/09/2019 16:00 Brescia Bologna 2
15/09/2019 16:00 Parma Cagliari 2
15/09/2019 16:00 Spal Lazio 2
15/09/2019 19:00 Roma Sassuolo 1
15/09/2019 21:45 Verona Milan 2
16/09/2019 21:45 Torino Lecce 1

Ev0luti0n
13.09.19, 17:00
3.voor

14/09/2019 16:00 Fiorentina Juventus 2
14/09/2019 19:00 Napoli Sampdoria 1
14/09/2019 21:45 Inter Udinese 1
15/09/2019 13:30 Genoa Atalanta 2
15/09/2019 16:00 Brescia Bologna 2
15/09/2019 16:00 Parma Cagliari x
15/09/2019 16:00 Spal Lazio 2
15/09/2019 19:00 Roma Sassuolo 1
15/09/2019 21:45 Verona Milan 2
16/09/2019 21:45 Torino Lecce 1

diver
13.09.19, 20:47
3.voor

14/09/2019 16:00 Fiorentina Juventus 2
14/09/2019 19:00 Napoli Sampdoria 1
14/09/2019 21:45 Inter Udinese 1
15/09/2019 13:30 Genoa Atalanta x
15/09/2019 16:00 Brescia Bologna x
15/09/2019 16:00 Parma Cagliari x
15/09/2019 16:00 Spal Lazio 2
15/09/2019 19:00 Roma Sassuolo 1
15/09/2019 21:45 Verona Milan 2
16/09/2019 21:45 Torino Lecce 1

marconius
14.09.19, 16:20
3.voor

14/09/2019 16:00 Fiorentina Juventus 2
14/09/2019 19:00 Napoli Sampdoria 1
14/09/2019 21:45 Inter Udinese 1
15/09/2019 13:30 Genoa Atalanta x
15/09/2019 16:00 Brescia Bologna x
15/09/2019 16:00 Parma Cagliari x
15/09/2019 16:00 Spal Lazio 2
15/09/2019 19:00 Roma Sassuolo 1
15/09/2019 21:45 Verona Milan 2
16/09/2019 21:45 Torino Lecce 1

norsk
15.09.19, 13:24
3.voor

15/09/2019 13:30 Genoa Atalanta x
15/09/2019 16:00 Brescia Bologna x
15/09/2019 16:00 Parma Cagliari 1
15/09/2019 16:00 Spal Lazio 2
15/09/2019 19:00 Roma Sassuolo 1
15/09/2019 21:45 Verona Milan x
16/09/2019 21:45 Torino Lecce 1

Navas
15.09.19, 14:15
3.voor

15/09/2019 13:30 Genoa Atalanta 2
15/09/2019 16:00 Brescia Bologna 2
15/09/2019 16:00 Parma Cagliari x
15/09/2019 16:00 Spal Lazio 2
15/09/2019 19:00 Roma Sassuolo 1
15/09/2019 21:45 Verona Milan 2
16/09/2019 21:45 Torino Lecce 1

GoldenEagle
19.09.19, 14:00
3. vooru tulemused

1. hofnar 18 (+8)
2-3. eika (+7), Rögin (+5) 17
4-5. Ev0luti0n, mazz 16 (+6)
6. GoldenEagle 15 (+6)
7-8. diver (+4), kemal1 (+7) 14
9-10. marconius (+4), zelee (+7) 13
11-12. keenjus250, Navas 12 (+4)
13. norsk 6 (+1)
14. Maarek 4 (-)
15. Iceman 4 (-)
16. Tofoa 3 (-)[/QUOTE]

GoldenEagle
19.09.19, 14:27
4-6 voor tulevad koos, kuna toimuvad vaid mõnepäevase vahega.

4.voor

20/09/2019 21:45 Cagliari Genoa 1
21/09/2019 16:00 Udinese Brescia 1
21/09/2019 19:00 Juventus Verona 1
21/09/2019 21:45 Milan Inter x
22/09/2019 13:30 Sassuolo Spal 1
22/09/2019 16:00 Bologna Roma 2
22/09/2019 16:00 Lecce Napoli 2
22/09/2019 16:00 Sampdoria Torino x
22/09/2019 19:00 Atalanta Fiorentina x
22/09/2019 21:45 Lazio Parma 1

5.voor

24/09/2019 20:00 Verona Udinese 2
24/09/2019 22:00 Brescia Juventus 2
25/09/2019 20:00 Roma Atalanta 1
25/09/2019 22:00 Fiorentina Sampdoria 1
25/09/2019 22:00 Genoa Bologna 2
25/09/2019 22:00 Inter Lazio x
25/09/2019 22:00 Napoli Cagliari 1
25/09/2019 22:00 Parma Sassuolo x
25/09/2019 22:00 Spal Lecce x
26/09/2019 22:00 Torino Milan 2

6.voor

28/09/2019 16:00 Juventus Spal 1
28/09/2019 19:00 Sampdoria Inter 2
28/09/2019 21:45 Sassuolo Atalanta 2
29/09/2019 13:30 Napoli Brescia 1
29/09/2019 16:00 Lazio Genoa 1
29/09/2019 16:00 Lecce Roma 2
29/09/2019 16:00 Udinese Bologna x
29/09/2019 19:00 Cagliari Verona 1
29/09/2019 21:45 Milan Fiorentina x
30/09/2019 21:45 Parma Torino 2

eika
19.09.19, 14:37
4.voor
20/09/2019 21:45 Cagliari Genoa 1
21/09/2019 16:00 Udinese Brescia 1
21/09/2019 19:00 Juventus Verona 1
21/09/2019 21:45 Milan Inter 2
22/09/2019 13:30 Sassuolo Spal 1
22/09/2019 16:00 Bologna Roma 2
22/09/2019 16:00 Lecce Napoli 2
22/09/2019 16:00 Sampdoria Torino 2
22/09/2019 19:00 Atalanta Fiorentina 1

22/09/2019 21:45 Lazio Parma 1


5.voor
24/09/2019 20:00 Verona Udinese 2
24/09/2019 22:00 Brescia Juventus 2
25/09/2019 20:00 Roma Atalanta 1
25/09/2019 22:00 Fiorentina Sampdoria 1
25/09/2019 22:00 Genoa Bologna 2
25/09/2019 22:00 Inter Lazio 1
25/09/2019 22:00 Napoli Cagliari 1
25/09/2019 22:00 Parma Sassuolo 2
25/09/2019 22:00 Spal Lecce 1
26/09/2019 22:00 Torino Milan 2

6.voor
28/09/2019 16:00 Juventus Spal 1
28/09/2019 19:00 Sampdoria Inter 2
28/09/2019 21:45 Sassuolo Atalanta 2
29/09/2019 13:30 Napoli Brescia 1
29/09/2019 16:00 Lazio Genoa 1
29/09/2019 16:00 Lecce Roma 2
29/09/2019 16:00 Udinese Bologna 2
29/09/2019 19:00 Cagliari Verona 1
29/09/2019 21:45 Milan Fiorentina 1
30/09/2019 21:45 Parma Torino 2

Maarek
19.09.19, 15:20
4.voor

20/09/2019 21:45 Cagliari Genoa 1
21/09/2019 16:00 Udinese Brescia X
21/09/2019 19:00 Juventus Verona 1
21/09/2019 21:45 Milan Inter x
22/09/2019 13:30 Sassuolo Spal 1
22/09/2019 16:00 Bologna Roma X
22/09/2019 16:00 Lecce Napoli 2
22/09/2019 16:00 Sampdoria Torino 2
22/09/2019 19:00 Atalanta Fiorentina 2
22/09/2019 21:45 Lazio Parma 1

5.voor

24/09/2019 20:00 Verona Udinese 1
24/09/2019 22:00 Brescia Juventus 2
25/09/2019 20:00 Roma Atalanta 1
25/09/2019 22:00 Fiorentina Sampdoria 1
25/09/2019 22:00 Genoa Bologna 2
25/09/2019 22:00 Inter Lazio 1
25/09/2019 22:00 Napoli Cagliari 1
25/09/2019 22:00 Parma Sassuolo 1
25/09/2019 22:00 Spal Lecce 1
26/09/2019 22:00 Torino Milan 1

6.voor

28/09/2019 16:00 Juventus Spal 1
28/09/2019 19:00 Sampdoria Inter 2
28/09/2019 21:45 Sassuolo Atalanta 2
29/09/2019 13:30 Napoli Brescia 1
29/09/2019 16:00 Lazio Genoa 1
29/09/2019 16:00 Lecce Roma 2
29/09/2019 16:00 Udinese Bologna 2
29/09/2019 19:00 Cagliari Verona 1
29/09/2019 21:45 Milan Fiorentina 2
30/09/2019 21:45 Parma Torino X

diver
19.09.19, 20:51
4.voor

20/09/2019 21:45 Cagliari Genoa 1
21/09/2019 16:00 Udinese Brescia 1
21/09/2019 19:00 Juventus Verona 1
21/09/2019 21:45 Milan Inter 2
22/09/2019 13:30 Sassuolo Spal x
22/09/2019 16:00 Bologna Roma 2
22/09/2019 16:00 Lecce Napoli 2
22/09/2019 16:00 Sampdoria Torino x
22/09/2019 19:00 Atalanta Fiorentina x
22/09/2019 21:45 Lazio Parma 1

5.voor

24/09/2019 20:00 Verona Udinese 2
24/09/2019 22:00 Brescia Juventus 2
25/09/2019 20:00 Roma Atalanta x
25/09/2019 22:00 Fiorentina Sampdoria 1
25/09/2019 22:00 Genoa Bologna 2
25/09/2019 22:00 Inter Lazio x
25/09/2019 22:00 Napoli Cagliari 1
25/09/2019 22:00 Parma Sassuolo x
25/09/2019 22:00 Spal Lecce 1
26/09/2019 22:00 Torino Milan x

6.voor

28/09/2019 16:00 Juventus Spal 1
28/09/2019 19:00 Sampdoria Inter 2
28/09/2019 21:45 Sassuolo Atalanta 2
29/09/2019 13:30 Napoli Brescia 1
29/09/2019 16:00 Lazio Genoa x
29/09/2019 16:00 Lecce Roma 2
29/09/2019 16:00 Udinese Bologna x
29/09/2019 19:00 Cagliari Verona 1
29/09/2019 21:45 Milan Fiorentina x
30/09/2019 21:45 Parma Torino x

Rögin
20.09.19, 08:39
4.voor

20/09/2019 21:45 Cagliari Genoa 1
21/09/2019 16:00 Udinese Brescia x
21/09/2019 19:00 Juventus Verona 1
21/09/2019 21:45 Milan Inter 1
22/09/2019 13:30 Sassuolo Spal 1
22/09/2019 16:00 Bologna Roma 2
22/09/2019 16:00 Lecce Napoli 2
22/09/2019 16:00 Sampdoria Torino x
22/09/2019 19:00 Atalanta Fiorentina 2
22/09/2019 21:45 Lazio Parma 1

5.voor

24/09/2019 20:00 Verona Udinese 2
24/09/2019 22:00 Brescia Juventus 2
25/09/2019 20:00 Roma Atalanta 1
25/09/2019 22:00 Fiorentina Sampdoria 1
25/09/2019 22:00 Genoa Bologna x
25/09/2019 22:00 Inter Lazio x
25/09/2019 22:00 Napoli Cagliari 1
25/09/2019 22:00 Parma Sassuolo 1
25/09/2019 22:00 Spal Lecce x
26/09/2019 22:00 Torino Milan 2

6.voor

28/09/2019 16:00 Juventus Spal 1
28/09/2019 19:00 Sampdoria Inter 2
28/09/2019 21:45 Sassuolo Atalanta 2
29/09/2019 13:30 Napoli Brescia 1
29/09/2019 16:00 Lazio Genoa 1
29/09/2019 16:00 Lecce Roma 2
29/09/2019 16:00 Udinese Bologna 1
29/09/2019 19:00 Cagliari Verona 1
29/09/2019 21:45 Milan Fiorentina 1
30/09/2019 21:45 Parma Torino 2

Ev0luti0n
20.09.19, 17:15
4.voor

20/09/2019 21:45 Cagliari Genoa x
21/09/2019 16:00 Udinese Brescia 1
21/09/2019 19:00 Juventus Verona 1
21/09/2019 21:45 Milan Inter 2
22/09/2019 13:30 Sassuolo Spal 1
22/09/2019 16:00 Bologna Roma 2
22/09/2019 16:00 Lecce Napoli 2
22/09/2019 16:00 Sampdoria Torino 1
22/09/2019 19:00 Atalanta Fiorentina 2
22/09/2019 21:45 Lazio Parma 1

5.voor

24/09/2019 20:00 Verona Udinese 2
24/09/2019 22:00 Brescia Juventus 2
25/09/2019 20:00 Roma Atalanta x
25/09/2019 22:00 Fiorentina Sampdoria 1
25/09/2019 22:00 Genoa Bologna 1
25/09/2019 22:00 Inter Lazio 1
25/09/2019 22:00 Napoli Cagliari 1
25/09/2019 22:00 Parma Sassuolo x
25/09/2019 22:00 Spal Lecce 1
26/09/2019 22:00 Torino Milan 2

6.voor

28/09/2019 16:00 Juventus Spal 1
28/09/2019 19:00 Sampdoria Inter 2
28/09/2019 21:45 Sassuolo Atalanta 2
29/09/2019 13:30 Napoli Brescia 1
29/09/2019 16:00 Lazio Genoa 1
29/09/2019 16:00 Lecce Roma 2
29/09/2019 16:00 Udinese Bologna x
29/09/2019 19:00 Cagliari Verona 1
29/09/2019 21:45 Milan Fiorentina 2
30/09/2019 21:45 Parma Torino 2

kemal1
20.09.19, 17:23
4.voor

20/09/2019 21:45 Cagliari Genoa 1
21/09/2019 16:00 Udinese Brescia 1
21/09/2019 19:00 Juventus Verona 1
21/09/2019 21:45 Milan Inter x
22/09/2019 13:30 Sassuolo Spal 1
22/09/2019 16:00 Bologna Roma 2
22/09/2019 16:00 Lecce Napoli 2
22/09/2019 16:00 Sampdoria Torino 1
22/09/2019 19:00 Atalanta Fiorentina x
22/09/2019 21:45 Lazio Parma 1

5.voor

24/09/2019 20:00 Verona Udinese 2
24/09/2019 22:00 Brescia Juventus 2
25/09/2019 20:00 Roma Atalanta 1
25/09/2019 22:00 Fiorentina Sampdoria 1
25/09/2019 22:00 Genoa Bologna x
25/09/2019 22:00 Inter Lazio x
25/09/2019 22:00 Napoli Cagliari 1
25/09/2019 22:00 Parma Sassuolo 2
25/09/2019 22:00 Spal Lecce 1
26/09/2019 22:00 Torino Milan 2

6.voor

28/09/2019 16:00 Juventus Spal 1
28/09/2019 19:00 Sampdoria Inter 2
28/09/2019 21:45 Sassuolo Atalanta 2
29/09/2019 13:30 Napoli Brescia 1
29/09/2019 16:00 Lazio Genoa 1
29/09/2019 16:00 Lecce Roma 2
29/09/2019 16:00 Udinese Bologna x
29/09/2019 19:00 Cagliari Verona 1
29/09/2019 21:45 Milan Fiorentina 1
30/09/2019 21:45 Parma Torino 2

norsk
20.09.19, 18:21
4.voor

20/09/2019 21:45 Cagliari Genoa x
21/09/2019 16:00 Udinese Brescia 1
21/09/2019 19:00 Juventus Verona 1
21/09/2019 21:45 Milan Inter x
22/09/2019 13:30 Sassuolo Spal 1
22/09/2019 16:00 Bologna Roma 2
22/09/2019 16:00 Lecce Napoli 2
22/09/2019 16:00 Sampdoria Torino x
22/09/2019 19:00 Atalanta Fiorentina 1
22/09/2019 21:45 Lazio Parma 1

marconius
20.09.19, 18:54
4.voor

20/09/2019 21:45 Cagliari Genoa 1
21/09/2019 16:00 Udinese Brescia x
21/09/2019 19:00 Juventus Verona 1
21/09/2019 21:45 Milan Inter x
22/09/2019 13:30 Sassuolo Spal 1
22/09/2019 16:00 Bologna Roma x
22/09/2019 16:00 Lecce Napoli 2
22/09/2019 16:00 Sampdoria Torino 2
22/09/2019 19:00 Atalanta Fiorentina 1
22/09/2019 21:45 Lazio Parma 1

hofnar
20.09.19, 22:18
4.voor
20/09/2019 21:45 Cagliari Genoa 1
21/09/2019 16:00 Udinese Brescia 1
21/09/2019 19:00 Juventus Verona 1
21/09/2019 21:45 Milan Inter x
22/09/2019 13:30 Sassuolo Spal 1
22/09/2019 16:00 Bologna Roma 2
22/09/2019 16:00 Lecce Napoli 2
22/09/2019 16:00 Sampdoria Torino 2
22/09/2019 19:00 Atalanta Fiorentina 2

22/09/2019 21:45 Lazio Parma 1


5.voor
24/09/2019 20:00 Verona Udinese 2
24/09/2019 22:00 Brescia Juventus 2
25/09/2019 20:00 Roma Atalanta 1
25/09/2019 22:00 Fiorentina Sampdoria 1
25/09/2019 22:00 Genoa Bologna 2
25/09/2019 22:00 Inter Lazio 1
25/09/2019 22:00 Napoli Cagliari 1
25/09/2019 22:00 Parma Sassuolo x
25/09/2019 22:00 Spal Lecce 1
26/09/2019 22:00 Torino Milan 2

6.voor
28/09/2019 16:00 Juventus Spal 1
28/09/2019 19:00 Sampdoria Inter 2
28/09/2019 21:45 Sassuolo Atalanta 2
29/09/2019 13:30 Napoli Brescia 1
29/09/2019 16:00 Lazio Genoa 1
29/09/2019 16:00 Lecce Roma 2
29/09/2019 16:00 Udinese Bologna 2
29/09/2019 19:00 Cagliari Verona 1
29/09/2019 21:45 Milan Fiorentina x
30/09/2019 21:45 Parma Torino x

zelee
20.09.19, 23:54
4.voor
20/09/2019 21:45 Cagliari Genoa 1
21/09/2019 16:00 Udinese Brescia 1
21/09/2019 19:00 Juventus Verona 1
21/09/2019 21:45 Milan Inter 2
22/09/2019 13:30 Sassuolo Spal 1
22/09/2019 16:00 Bologna Roma 2
22/09/2019 16:00 Lecce Napoli 2
22/09/2019 16:00 Sampdoria Torino 2
22/09/2019 19:00 Atalanta Fiorentina 1

22/09/2019 21:45 Lazio Parma 1


5.voor
24/09/2019 20:00 Verona Udinese 2
24/09/2019 22:00 Brescia Juventus 2
25/09/2019 20:00 Roma Atalanta 1
25/09/2019 22:00 Fiorentina Sampdoria 1
25/09/2019 22:00 Genoa Bologna 2
25/09/2019 22:00 Inter Lazio 1
25/09/2019 22:00 Napoli Cagliari 1
25/09/2019 22:00 Parma Sassuolo 2
25/09/2019 22:00 Spal Lecce 1
26/09/2019 22:00 Torino Milan 2

6.voor
28/09/2019 16:00 Juventus Spal 1
28/09/2019 19:00 Sampdoria Inter 2
28/09/2019 21:45 Sassuolo Atalanta 2
29/09/2019 13:30 Napoli Brescia 1
29/09/2019 16:00 Lazio Genoa 1
29/09/2019 16:00 Lecce Roma 2
29/09/2019 16:00 Udinese Bologna 2
29/09/2019 19:00 Cagliari Verona 1
29/09/2019 21:45 Milan Fiorentina 1
30/09/2019 21:45 Parma Torino 2

norsk
23.09.19, 18:57
5.voor

24/09/2019 20:00 Verona Udinese 1
24/09/2019 22:00 Brescia Juventus 2
25/09/2019 20:00 Roma Atalanta x
25/09/2019 22:00 Fiorentina Sampdoria 1
25/09/2019 22:00 Genoa Bologna 1
25/09/2019 22:00 Inter Lazio 1
25/09/2019 22:00 Napoli Cagliari 1
25/09/2019 22:00 Parma Sassuolo x
25/09/2019 22:00 Spal Lecce 1
26/09/2019 22:00 Torino Milan 1

6.voor

28/09/2019 16:00 Juventus Spal 1
28/09/2019 19:00 Sampdoria Inter 2
28/09/2019 21:45 Sassuolo Atalanta x
29/09/2019 13:30 Napoli Brescia 1
29/09/2019 16:00 Lazio Genoa 1
29/09/2019 16:00 Lecce Roma 2
29/09/2019 16:00 Udinese Bologna 2
29/09/2019 19:00 Cagliari Verona 1
29/09/2019 21:45 Milan Fiorentina 1
30/09/2019 21:45 Parma Torino 2

marconius
24.09.19, 12:21
5.voor

24/09/2019 20:00 Verona Udinese x
24/09/2019 22:00 Brescia Juventus 2
25/09/2019 20:00 Roma Atalanta 1
25/09/2019 22:00 Fiorentina Sampdoria 1
25/09/2019 22:00 Genoa Bologna x
25/09/2019 22:00 Inter Lazio 1
25/09/2019 22:00 Napoli Cagliari 1
25/09/2019 22:00 Parma Sassuolo 1
25/09/2019 22:00 Spal Lecce x
26/09/2019 22:00 Torino Milan x

mazz
24.09.19, 16:40
5.voor

24/09/2019 20:00 Verona Udinese 2
24/09/2019 22:00 Brescia Juventus 2
25/09/2019 20:00 Roma Atalanta 1
25/09/2019 22:00 Fiorentina Sampdoria 1
25/09/2019 22:00 Genoa Bologna 2
25/09/2019 22:00 Inter Lazio X
25/09/2019 22:00 Napoli Cagliari 1
25/09/2019 22:00 Parma Sassuolo X
25/09/2019 22:00 Spal Lecce 1
26/09/2019 22:00 Torino Milan 1

6.voor

28/09/2019 16:00 Juventus Spal 1
28/09/2019 19:00 Sampdoria Inter 2
28/09/2019 21:45 Sassuolo Atalanta 2
29/09/2019 13:30 Napoli Brescia 1
29/09/2019 16:00 Lazio Genoa 1
29/09/2019 16:00 Lecce Roma 2
29/09/2019 16:00 Udinese Bologna 2
29/09/2019 19:00 Cagliari Verona 1
29/09/2019 21:45 Milan Fiorentina X
30/09/2019 21:45 Parma Torino 2

marconius
28.09.19, 16:22
6.voor

28/09/2019 16:00 Juventus Spal 1
28/09/2019 19:00 Sampdoria Inter 2
28/09/2019 21:45 Sassuolo Atalanta 1
29/09/2019 13:30 Napoli Brescia 1
29/09/2019 16:00 Lazio Genoa 1
29/09/2019 16:00 Lecce Roma 2
29/09/2019 16:00 Udinese Bologna 2
29/09/2019 19:00 Cagliari Verona 1
29/09/2019 21:45 Milan Fiorentina 1
30/09/2019 21:45 Parma Torino 1

GoldenEagle
04.10.19, 03:13
4-6. vooru tulemused

1-4. eika (7+3+6), Ev0luti0n (7+3+7), hofnar (6+3+6), Rögin (5+4+7) 33
5. kemal1 32 (8+3+7)
6. GoldenEagle 31 (7+3+6)
7-8. marconius (5+6+6), zelee (7+3+6) 29
9. diver 28 (7+2+5)
10. keenjus250 26 (5+4+5)
11. mazz 25 (0+3+6)
12. Maarek 21 (5+5+7)
13. norsk 20 (5+4+5)
14. Navas 12 (-)
15. Iceman 4 (-)
16. Tofoa 3 (-)

GoldenEagle
04.10.19, 03:27
7.voor

05/10/2019 16:00 Spal Parma x
05/10/2019 19:00 Hellas Sampdoria 2
05/10/2019 21:45 Genoa Milan 2
06/10/2019 13:30 Fiorentina Udinese 1
06/10/2019 16:00 Atalanta Lecce 1
06/10/2019 16:00 Bologna Lazio 2
06/10/2019 16:00 Roma Cagliari 1
06/10/2019 19:00 Torino Napoli 2
06/10/2019 21:45 Inter Juventus x

Pole jõudnud süveneda, miks Brescia ja Sassuolo mäng 18.detsembri peale lükati?

Maarek
04.10.19, 12:29
7.voor

05/10/2019 16:00 Spal Parma 2
05/10/2019 19:00 Hellas Sampdoria X
05/10/2019 21:45 Genoa Milan X
06/10/2019 13:30 Fiorentina Udinese 1
06/10/2019 16:00 Atalanta Lecce 1
06/10/2019 16:00 Bologna Lazio 2
06/10/2019 16:00 Roma Cagliari 1
06/10/2019 19:00 Torino Napoli 2
06/10/2019 21:45 Inter Juventus 1

Rögin
04.10.19, 12:36
7.voor

05/10/2019 16:00 Spal Parma 2
05/10/2019 19:00 Hellas Sampdoria 2
05/10/2019 21:45 Genoa Milan 2
06/10/2019 13:30 Fiorentina Udinese 1
06/10/2019 16:00 Atalanta Lecce 1
06/10/2019 16:00 Bologna Lazio 2
06/10/2019 16:00 Roma Cagliari x
06/10/2019 19:00 Torino Napoli 2
06/10/2019 21:45 Inter Juventus 1

kemal1
04.10.19, 17:08
7.voor

05/10/2019 16:00 Spal Parma x
05/10/2019 19:00 Hellas Sampdoria 2
05/10/2019 21:45 Genoa Milan x
06/10/2019 13:30 Fiorentina Udinese 1
06/10/2019 16:00 Atalanta Lecce 1
06/10/2019 16:00 Bologna Lazio 2
06/10/2019 16:00 Roma Cagliari 1
06/10/2019 19:00 Torino Napoli 2
06/10/2019 21:45 Inter Juventus x

Ev0luti0n
05.10.19, 00:32
7.voor

05/10/2019 16:00 Spal Parma 1
05/10/2019 19:00 Hellas Sampdoria x
05/10/2019 21:45 Genoa Milan x
06/10/2019 13:30 Fiorentina Udinese 1
06/10/2019 16:00 Atalanta Lecce 1
06/10/2019 16:00 Bologna Lazio 2
06/10/2019 16:00 Roma Cagliari 1
06/10/2019 19:00 Torino Napoli 2
06/10/2019 21:45 Inter Juventus x

eika
05.10.19, 00:42
7.voor

05/10/2019 16:00 Spal Parma 1
05/10/2019 19:00 Hellas Sampdoria 2
05/10/2019 21:45 Genoa Milan 2
06/10/2019 13:30 Fiorentina Udinese 1
06/10/2019 16:00 Atalanta Lecce 1
06/10/2019 16:00 Bologna Lazio 2
06/10/2019 16:00 Roma Cagliari 1
06/10/2019 19:00 Torino Napoli 2
06/10/2019 21:45 Inter Juventus 2

marconius
05.10.19, 13:48
7.voor

05/10/2019 16:00 Spal Parma 2
05/10/2019 19:00 Hellas Sampdoria 1
05/10/2019 21:45 Genoa Milan 2
06/10/2019 13:30 Fiorentina Udinese 1
06/10/2019 16:00 Atalanta Lecce 1
06/10/2019 16:00 Bologna Lazio 2
06/10/2019 16:00 Roma Cagliari x
06/10/2019 19:00 Torino Napoli 2
06/10/2019 21:45 Inter Juventus x

diver
05.10.19, 16:33
7.voor

05/10/2019 16:00 Spal Parma x
05/10/2019 19:00 Hellas Sampdoria x
05/10/2019 21:45 Genoa Milan x
06/10/2019 13:30 Fiorentina Udinese 1
06/10/2019 16:00 Atalanta Lecce 1
06/10/2019 16:00 Bologna Lazio 2
06/10/2019 16:00 Roma Cagliari 1
06/10/2019 19:00 Torino Napoli 2
06/10/2019 21:45 Inter Juventus x

hofnar
05.10.19, 19:36
7.voor

05/10/2019 16:00 Spal Parma
05/10/2019 19:00 Hellas Sampdoria x
05/10/2019 21:45 Genoa Milan 2
06/10/2019 13:30 Fiorentina Udinese 1
06/10/2019 16:00 Atalanta Lecce 1
06/10/2019 16:00 Bologna Lazio 2
06/10/2019 16:00 Roma Cagliari 1
06/10/2019 19:00 Torino Napoli 2
06/10/2019 21:45 Inter Juventus 1

mazz
06.10.19, 11:19
06/10/2019 13:30 Fiorentina Udinese 1
06/10/2019 16:00 Atalanta Lecce 1
06/10/2019 16:00 Bologna Lazio 2
06/10/2019 16:00 Roma Cagliari 1
06/10/2019 19:00 Torino Napoli 2
06/10/2019 21:45 Inter Juventus 2

zelee
06.10.19, 14:33
06/10/2019 13:30 Fiorentina Udinese 1
06/10/2019 16:00 Atalanta Lecce 1
06/10/2019 16:00 Bologna Lazio 2
06/10/2019 16:00 Roma Cagliari 1
06/10/2019 19:00 Torino Napoli 2
06/10/2019 21:45 Inter Juventus 2

GoldenEagle
18.10.19, 08:06
7.vooru tulemused
Meeldetuletuseks- arvesse lähevad vaid need ennustused, mis on tehtud vastava mängu algusajaks.

1. eika (+5) 38
2. Rögin (+4) 37
3-4. Ev0luti0n, hofnar (+3) 36
5-7. GoldenEagle (+3), kemal1 (+2), marconius (+5) 34
8. zelee 31 (+2)
9-10. diver (+2), keenjus250 (+4) 30
12. Maarek 23 (+2)
13. norsk 20 (-)
14. Navas 12 (-)
15. Iceman 4 (-)
16. Tofoa 3 (-)

GoldenEagle
18.10.19, 08:13
8.voor

19/10/2019 16:00 Lazio Atalanta 1
19/10/2019 19:00 Napoli Hellas 1
19/10/2019 21:45 Juventus Bologna 1
20/10/2019 13:30 Sassuolo Inter 2
20/10/2019 16:00 Cagliari Spal 1
20/10/2019 16:00 Sampdoria Roma 2
20/10/2019 16:00 Udinese Torino 2
20/10/2019 19:00 Parma Genoa x
20/10/2019 21:45 Milan Lecce 1
21/10/2019 21:45 Brescia Fiorentina 2

eika
18.10.19, 10:23
8.voor


19/10/2019 16:00 Lazio Atalanta 2
19/10/2019 19:00 Napoli Hellas 1
19/10/2019 21:45 Juventus Bologna 1
20/10/2019 13:30 Sassuolo Inter 2
20/10/2019 16:00 Cagliari Spal 1
20/10/2019 16:00 Sampdoria Roma 2
20/10/2019 16:00 Udinese Torino 2
20/10/2019 19:00 Parma Genoa 1
20/10/2019 21:45 Milan Lecce 1
21/10/2019 21:45 Brescia Fiorentina 2

Rögin
18.10.19, 12:42
8.voor


19/10/2019 16:00 Lazio Atalanta 1
19/10/2019 19:00 Napoli Hellas 1
19/10/2019 21:45 Juventus Bologna 1
20/10/2019 13:30 Sassuolo Inter 2
20/10/2019 16:00 Cagliari Spal 1
20/10/2019 16:00 Sampdoria Roma 2
20/10/2019 16:00 Udinese Torino 2
20/10/2019 19:00 Parma Genoa x
20/10/2019 21:45 Milan Lecce 1
21/10/2019 21:45 Brescia Fiorentina 2

Maarek
18.10.19, 16:06
8.voor


19/10/2019 16:00 Lazio Atalanta X
19/10/2019 19:00 Napoli Hellas 1
19/10/2019 21:45 Juventus Bologna 1
20/10/2019 13:30 Sassuolo Inter 2
20/10/2019 16:00 Cagliari Spal 1
20/10/2019 16:00 Sampdoria Roma 2
20/10/2019 16:00 Udinese Torino 2
20/10/2019 19:00 Parma Genoa 1
20/10/2019 21:45 Milan Lecce 1
21/10/2019 21:45 Brescia Fiorentina 2

zelee
18.10.19, 16:13
8.voor


19/10/2019 16:00 Lazio Atalanta 2
19/10/2019 19:00 Napoli Hellas 1
19/10/2019 21:45 Juventus Bologna 1
20/10/2019 13:30 Sassuolo Inter 2
20/10/2019 16:00 Cagliari Spal 1
20/10/2019 16:00 Sampdoria Roma 2
20/10/2019 16:00 Udinese Torino 2
20/10/2019 19:00 Parma Genoa 1
20/10/2019 21:45 Milan Lecce 1
21/10/2019 21:45 Brescia Fiorentina 2

mazz
18.10.19, 16:57
8.voor

19/10/2019 16:00 Lazio Atalanta 1
19/10/2019 19:00 Napoli Hellas 1
19/10/2019 21:45 Juventus Bologna 1
20/10/2019 13:30 Sassuolo Inter 2
20/10/2019 16:00 Cagliari Spal 1
20/10/2019 16:00 Sampdoria Roma 2
20/10/2019 16:00 Udinese Torino 2
20/10/2019 19:00 Parma Genoa 1
20/10/2019 21:45 Milan Lecce 1
21/10/2019 21:45 Brescia Fiorentina 2

kemal1
18.10.19, 17:05
8.voor

19/10/2019 16:00 Lazio Atalanta 1
19/10/2019 19:00 Napoli Hellas 1
19/10/2019 21:45 Juventus Bologna 1
20/10/2019 13:30 Sassuolo Inter 2
20/10/2019 16:00 Cagliari Spal 1
20/10/2019 16:00 Sampdoria Roma 2
20/10/2019 16:00 Udinese Torino 2
20/10/2019 19:00 Parma Genoa x
20/10/2019 21:45 Milan Lecce 1
21/10/2019 21:45 Brescia Fiorentina 2

Ev0luti0n
18.10.19, 20:42
8.voor

19/10/2019 16:00 Lazio Atalanta 1
19/10/2019 19:00 Napoli Hellas 1
19/10/2019 21:45 Juventus Bologna 1
20/10/2019 13:30 Sassuolo Inter 2
20/10/2019 16:00 Cagliari Spal x
20/10/2019 16:00 Sampdoria Roma x
20/10/2019 16:00 Udinese Torino x
20/10/2019 19:00 Parma Genoa 1
20/10/2019 21:45 Milan Lecce 1
21/10/2019 21:45 Brescia Fiorentina 2

diver
18.10.19, 20:49
8.voor

19/10/2019 16:00 Lazio Atalanta x
19/10/2019 19:00 Napoli Hellas 1
19/10/2019 21:45 Juventus Bologna 1
20/10/2019 13:30 Sassuolo Inter 2
20/10/2019 16:00 Cagliari Spal 1
20/10/2019 16:00 Sampdoria Roma x
20/10/2019 16:00 Udinese Torino 2
20/10/2019 19:00 Parma Genoa x
20/10/2019 21:45 Milan Lecce 1
21/10/2019 21:45 Brescia Fiorentina 2

hofnar
19.10.19, 14:25
8.voor


19/10/2019 16:00 Lazio Atalanta x
19/10/2019 19:00 Napoli Hellas 1
19/10/2019 21:45 Juventus Bologna 1
20/10/2019 13:30 Sassuolo Inter 2
20/10/2019 16:00 Cagliari Spal 1
20/10/2019 16:00 Sampdoria Roma 2
20/10/2019 16:00 Udinese Torino 1
20/10/2019 19:00 Parma Genoa 1
20/10/2019 21:45 Milan Lecce 1
21/10/2019 21:45 Brescia Fiorentina 2

norsk
19.10.19, 14:50
8.voor

19/10/2019 16:00 Lazio Atalanta x
19/10/2019 19:00 Napoli Hellas 1
19/10/2019 21:45 Juventus Bologna 1
20/10/2019 13:30 Sassuolo Inter 2
20/10/2019 16:00 Cagliari Spal 1
20/10/2019 16:00 Sampdoria Roma 2
20/10/2019 16:00 Udinese Torino x
20/10/2019 19:00 Parma Genoa 1
20/10/2019 21:45 Milan Lecce 1
21/10/2019 21:45 Brescia Fiorentina 2

Tofoa
19.10.19, 17:47
8.voor

19/10/2019 16:00 Lazio Atalanta 2
19/10/2019 19:00 Napoli Hellas 1
19/10/2019 21:45 Juventus Bologna 1
20/10/2019 13:30 Sassuolo Inter 2
20/10/2019 16:00 Cagliari Spal 1
20/10/2019 16:00 Sampdoria Roma 2
20/10/2019 16:00 Udinese Torino x
20/10/2019 19:00 Parma Genoa 1
20/10/2019 21:45 Milan Lecce x
21/10/2019 21:45 Brescia Fiorentina 2

marconius
19.10.19, 19:43
8.voor

19/10/2019 16:00 Lazio Atalanta
19/10/2019 19:00 Napoli Hellas 1
19/10/2019 21:45 Juventus Bologna 1
20/10/2019 13:30 Sassuolo Inter 2
20/10/2019 16:00 Cagliari Spal 1
20/10/2019 16:00 Sampdoria Roma 2
20/10/2019 16:00 Udinese Torino x
20/10/2019 19:00 Parma Genoa 1
20/10/2019 21:45 Milan Lecce 1
21/10/2019 21:45 Brescia Fiorentina 2

GoldenEagle
24.10.19, 21:00
8.vooru tulemused

1. eika (+5) 43
2. hofnar (+6) 42
3-4. Ev0luti0n (+5), Rögin (+4) 41
5. marconius (+5) 39
6-7. GoldenEagle, kemal 1 (+4) 37
8-9. diver (+6), zelee (+5) 36
10. keenjus250 (+5) 35
11. Maarek (+6) 29
12. norsk (+6) 26
13. Navas 12 (-)
14. Tofoa 9 (+6)
15. Iceman 4 (-)

GoldenEagle
24.10.19, 21:07
9.voor

25/10/2019 21:45 Hellas Sassuolo 2
26/10/2019 16:00 Lecce Juventus 2
26/10/2019 19:00 Inter Parma 1
26/10/2019 21:45 Genoa Brescia x
27/10/2019 13:30 Bologna Sampdoria x
27/10/2019 16:00 Atalanta Udinese 1
27/10/2019 16:00 Spal Napoli 2
27/10/2019 16:00 Torino Cagliari x
27/10/2019 19:00 Roma Milan 1
27/10/2019 21:45 Fiorentina Lazio x

eika
24.10.19, 22:18
9.voor

25/10/2019 21:45 Hellas Sassuolo 2
26/10/2019 16:00 Lecce Juventus 2
26/10/2019 19:00 Inter Parma 1
26/10/2019 21:45 Genoa Brescia 1
27/10/2019 13:30 Bologna Sampdoria 1
27/10/2019 16:00 Atalanta Udinese 1
27/10/2019 16:00 Spal Napoli 2
27/10/2019 16:00 Torino Cagliari x
27/10/2019 19:00 Roma Milan 1
27/10/2019 21:45 Fiorentina Lazio 2

zelee
24.10.19, 23:13
9.voor

25/10/2019 21:45 Hellas Sassuolo 2
26/10/2019 16:00 Lecce Juventus 2
26/10/2019 19:00 Inter Parma 1
26/10/2019 21:45 Genoa Brescia 1
27/10/2019 13:30 Bologna Sampdoria 1
27/10/2019 16:00 Atalanta Udinese 1
27/10/2019 16:00 Spal Napoli 2
27/10/2019 16:00 Torino Cagliari x
27/10/2019 19:00 Roma Milan 1
27/10/2019 21:45 Fiorentina Lazio 2

Ev0luti0n
25.10.19, 00:37
9.voor

25/10/2019 21:45 Hellas Sassuolo 2
26/10/2019 16:00 Lecce Juventus 2
26/10/2019 19:00 Inter Parma 1
26/10/2019 21:45 Genoa Brescia 1
27/10/2019 13:30 Bologna Sampdoria x
27/10/2019 16:00 Atalanta Udinese 1
27/10/2019 16:00 Spal Napoli 2
27/10/2019 16:00 Torino Cagliari 1
27/10/2019 19:00 Roma Milan x
27/10/2019 21:45 Fiorentina Lazio 2

kemal1
25.10.19, 11:47
9.voor

25/10/2019 21:45 Hellas Sassuolo 2
26/10/2019 16:00 Lecce Juventus 2
26/10/2019 19:00 Inter Parma 1
26/10/2019 21:45 Genoa Brescia 1
27/10/2019 13:30 Bologna Sampdoria 1
27/10/2019 16:00 Atalanta Udinese 1
27/10/2019 16:00 Spal Napoli 2
27/10/2019 16:00 Torino Cagliari 1
27/10/2019 19:00 Roma Milan 2
27/10/2019 21:45 Fiorentina Lazio x

norsk
25.10.19, 14:29
9.voor

25/10/2019 21:45 Hellas Sassuolo 1
26/10/2019 16:00 Lecce Juventus 2
26/10/2019 19:00 Inter Parma 1
26/10/2019 21:45 Genoa Brescia x
27/10/2019 13:30 Bologna Sampdoria 1
27/10/2019 16:00 Atalanta Udinese 1
27/10/2019 16:00 Spal Napoli 2
27/10/2019 16:00 Torino Cagliari x
27/10/2019 19:00 Roma Milan 1
27/10/2019 21:45 Fiorentina Lazio 2

Rögin
25.10.19, 17:35
9.voor

25/10/2019 21:45 Hellas Sassuolo 2
26/10/2019 16:00 Lecce Juventus 2
26/10/2019 19:00 Inter Parma 1
26/10/2019 21:45 Genoa Brescia 1
27/10/2019 13:30 Bologna Sampdoria x
27/10/2019 16:00 Atalanta Udinese 1
27/10/2019 16:00 Spal Napoli 2
27/10/2019 16:00 Torino Cagliari 2
27/10/2019 19:00 Roma Milan x
27/10/2019 21:45 Fiorentina Lazio 2

hofnar
25.10.19, 17:36
9.voor

25/10/2019 21:45 Hellas Sassuolo 2
26/10/2019 16:00 Lecce Juventus 2
26/10/2019 19:00 Inter Parma 1
26/10/2019 21:45 Genoa Brescia 1
27/10/2019 13:30 Bologna Sampdoria x
27/10/2019 16:00 Atalanta Udinese 1
27/10/2019 16:00 Spal Napoli 2
27/10/2019 16:00 Torino Cagliari x
27/10/2019 19:00 Roma Milan 1
27/10/2019 21:45 Fiorentina Lazio 1

marconius
25.10.19, 18:17
9.voor

25/10/2019 21:45 Hellas Sassuolo x
26/10/2019 16:00 Lecce Juventus 2
26/10/2019 19:00 Inter Parma 1
26/10/2019 21:45 Genoa Brescia x
27/10/2019 13:30 Bologna Sampdoria 1
27/10/2019 16:00 Atalanta Udinese 1
27/10/2019 16:00 Spal Napoli 2
27/10/2019 16:00 Torino Cagliari 2
27/10/2019 19:00 Roma Milan 1
27/10/2019 21:45 Fiorentina Lazio 1

diver
25.10.19, 20:07
9.voor

25/10/2019 21:45 Hellas Sassuolo x
26/10/2019 16:00 Lecce Juventus 2
26/10/2019 19:00 Inter Parma 1
26/10/2019 21:45 Genoa Brescia x
27/10/2019 13:30 Bologna Sampdoria x
27/10/2019 16:00 Atalanta Udinese 1
27/10/2019 16:00 Spal Napoli 2
27/10/2019 16:00 Torino Cagliari x
27/10/2019 19:00 Roma Milan 1
27/10/2019 21:45 Fiorentina Lazio 1

Maarek
25.10.19, 23:19
9.voor

25/10/2019 21:45 Hellas Sassuolo
26/10/2019 16:00 Lecce Juventus 2
26/10/2019 19:00 Inter Parma 1
26/10/2019 21:45 Genoa Brescia 2
27/10/2019 13:30 Bologna Sampdoria 1
27/10/2019 16:00 Atalanta Udinese 1
27/10/2019 16:00 Spal Napoli 2
27/10/2019 16:00 Torino Cagliari X
27/10/2019 19:00 Roma Milan 1
27/10/2019 21:45 Fiorentina Lazio 1

marconius
29.10.19, 19:59
19:00 Parma
-
Hellas Verona
More info
21:00 Brescia
-
Internazionale
More info
Wednesday 30/10/2019
19:00 Napoli
-
Atalanta
More info
21:00 Cagliari
-
Bologna
More info
21:00 Juventus
-
Genoa
More info
21:00 Lazio
-
Torino
More info
21:00 Sampdoria
-
Lecce
More info
21:00 Sassuolo
-
Fiorentina
More info
21:00 Udinese
-
Roma
More info
Thursday 31/10/2019
21:00 Milan
-
SPAL

marconius
29.10.19, 20:01
Kui võimalik palun kustuda...oli lihtne soov ennustada...voor ju tulemas?

GoldenEagle
29.10.19, 23:29
Väga vabandan, et vooru alguse maha magasin. Ilmsest ületöötamisest läks ajataju pisut sassi.
10.ja 11 voor tulevad koos.

10.voor

30/10/2019 20:00 Napoli Atalanta x
30/10/2019 22:00 Cagliari Bologna 1
30/10/2019 22:00 Juventus Genoa 1
30/10/2019 22:00 Lazio Torino 1
30/10/2019 22:00 Sampdoria Lecce x
30/10/2019 22:00 Sassuolo Fiorentina 2
30/10/2019 22:00 Udinese Roma 2
31/10/2019 22:00 Milan Spal 1

11.voor

02/11/2019 16:00 Roma Napoli 2
02/11/2019 19:00 Bologna Inter 2
02/11/2019 21:45 Torino Juventus 2
03/11/2019 13:30 Atalanta Cagliari x
03/11/2019 16:00 Genoa Udinese x
03/11/2019 16:00 Hellas Brescia x
03/11/2019 16:00 Lecce Sassuolo 2
03/11/2019 19:00 Fiorentina Parma 1
03/11/2019 21:45 Milan Lazio x
03/11/2019 21:45 Spal Sampdoria 2

Ev0luti0n
29.10.19, 23:54
10.voor

30/10/2019 20:00 Napoli Atalanta 1
30/10/2019 22:00 Cagliari Bologna 2
30/10/2019 22:00 Juventus Genoa 1
30/10/2019 22:00 Lazio Torino 1
30/10/2019 22:00 Sampdoria Lecce 1
30/10/2019 22:00 Sassuolo Fiorentina 2
30/10/2019 22:00 Udinese Roma 2
31/10/2019 22:00 Milan Spal 1

mazz
30.10.19, 00:07
10.voor

30/10/2019 20:00 Napoli Atalanta 1
30/10/2019 22:00 Cagliari Bologna 1
30/10/2019 22:00 Juventus Genoa 1
30/10/2019 22:00 Lazio Torino 1
30/10/2019 22:00 Sampdoria Lecce 1
30/10/2019 22:00 Sassuolo Fiorentina 1
30/10/2019 22:00 Udinese Roma 2
31/10/2019 22:00 Milan Spal 1

11.voor

02/11/2019 16:00 Roma Napoli 1
02/11/2019 19:00 Bologna Inter 2
02/11/2019 21:45 Torino Juventus 2
03/11/2019 13:30 Atalanta Cagliari 1
03/11/2019 16:00 Genoa Udinese 1
03/11/2019 16:00 Hellas Brescia 2
03/11/2019 16:00 Lecce Sassuolo 2
03/11/2019 19:00 Fiorentina Parma 1
03/11/2019 21:45 Milan Lazio 1
03/11/2019 21:45 Spal Sampdoria 1

hofnar
30.10.19, 01:11
10.voor

30/10/2019 20:00 Napoli Atalanta 1
30/10/2019 22:00 Cagliari Bologna 1
30/10/2019 22:00 Juventus Genoa 1
30/10/2019 22:00 Lazio Torino x
30/10/2019 22:00 Sampdoria Lecce 1
30/10/2019 22:00 Sassuolo Fiorentina 2
30/10/2019 22:00 Udinese Roma 2
31/10/2019 22:00 Milan Spal 1

11.voor

02/11/2019 16:00 Roma Napoli 1
02/11/2019 19:00 Bologna Inter 2
02/11/2019 21:45 Torino Juventus 2
03/11/2019 13:30 Atalanta Cagliari 1
03/11/2019 16:00 Genoa Udinese 2
03/11/2019 16:00 Hellas Brescia 1
03/11/2019 16:00 Lecce Sassuolo 2
03/11/2019 19:00 Fiorentina Parma 1
03/11/2019 21:45 Milan Lazio 2
03/11/2019 21:45 Spal Sampdoria 2

kemal1
30.10.19, 03:53
10.voor

30/10/2019 20:00 Napoli Atalanta 1
30/10/2019 22:00 Cagliari Bologna 1
30/10/2019 22:00 Juventus Genoa 1
30/10/2019 22:00 Lazio Torino 1
30/10/2019 22:00 Sampdoria Lecce 1
30/10/2019 22:00 Sassuolo Fiorentina 2
30/10/2019 22:00 Udinese Roma 2
31/10/2019 22:00 Milan Spal 1

11.voor

02/11/2019 16:00 Roma Napoli x
02/11/2019 19:00 Bologna Inter 2
02/11/2019 21:45 Torino Juventus 2
03/11/2019 13:30 Atalanta Cagliari 1
03/11/2019 16:00 Genoa Udinese 2
03/11/2019 16:00 Hellas Brescia x
03/11/2019 16:00 Lecce Sassuolo 2
03/11/2019 19:00 Fiorentina Parma 1
03/11/2019 21:45 Milan Lazio 2
03/11/2019 21:45 Spal Sampdoria 2

eika
30.10.19, 10:45
10.voor


30/10/2019 20:00 Napoli Atalanta 1
30/10/2019 22:00 Cagliari Bologna 1
30/10/2019 22:00 Juventus Genoa 1
30/10/2019 22:00 Lazio Torino 1
30/10/2019 22:00 Sampdoria Lecce 1
30/10/2019 22:00 Sassuolo Fiorentina x
30/10/2019 22:00 Udinese Roma 2
31/10/2019 22:00 Milan Spal 1


11.voor


02/11/2019 16:00 Roma Napoli 2
02/11/2019 19:00 Bologna Inter 2
02/11/2019 21:45 Torino Juventus 2
03/11/2019 13:30 Atalanta Cagliari 1
03/11/2019 16:00 Genoa Udinese 1
03/11/2019 16:00 Hellas Brescia 1
03/11/2019 16:00 Lecce Sassuolo 2
03/11/2019 19:00 Fiorentina Parma 1
03/11/2019 21:45 Milan Lazio 1
03/11/2019 21:45 Spal Sampdoria 2

marconius
30.10.19, 11:44
10.voor

30/10/2019 20:00 Napoli Atalanta 1
30/10/2019 22:00 Cagliari Bologna 1
30/10/2019 22:00 Juventus Genoa 1
30/10/2019 22:00 Lazio Torino 1
30/10/2019 22:00 Sampdoria Lecce 2
30/10/2019 22:00 Sassuolo Fiorentina 1
30/10/2019 22:00 Udinese Roma 2
31/10/2019 22:00 Milan Spal 1

norsk
30.10.19, 17:17
10.voor


30/10/2019 20:00 Napoli Atalanta 1
30/10/2019 22:00 Cagliari Bologna 1
30/10/2019 22:00 Juventus Genoa 1
30/10/2019 22:00 Lazio Torino 1
30/10/2019 22:00 Sampdoria Lecce x
30/10/2019 22:00 Sassuolo Fiorentina x
30/10/2019 22:00 Udinese Roma x
31/10/2019 22:00 Milan Spal 1


11.voor


02/11/2019 16:00 Roma Napoli x
02/11/2019 19:00 Bologna Inter 2
02/11/2019 21:45 Torino Juventus x
03/11/2019 13:30 Atalanta Cagliari 1
03/11/2019 16:00 Genoa Udinese 1
03/11/2019 16:00 Hellas Brescia 2
03/11/2019 16:00 Lecce Sassuolo x
03/11/2019 19:00 Fiorentina Parma 1
03/11/2019 21:45 Milan Lazio 2
03/11/2019 21:45 Spal Sampdoria 1

diver
30.10.19, 20:47
10.voor

30/10/2019 20:00 Napoli Atalanta 1
30/10/2019 22:00 Cagliari Bologna 1
30/10/2019 22:00 Juventus Genoa 1
30/10/2019 22:00 Lazio Torino 1
30/10/2019 22:00 Sampdoria Lecce x
30/10/2019 22:00 Sassuolo Fiorentina 2
30/10/2019 22:00 Udinese Roma 2
31/10/2019 22:00 Milan Spal x

11.voor

02/11/2019 16:00 Roma Napoli x
02/11/2019 19:00 Bologna Inter 2
02/11/2019 21:45 Torino Juventus 2
03/11/2019 13:30 Atalanta Cagliari 1
03/11/2019 16:00 Genoa Udinese 1
03/11/2019 16:00 Hellas Brescia 2
03/11/2019 16:00 Lecce Sassuolo x
03/11/2019 19:00 Fiorentina Parma 1
03/11/2019 21:45 Milan Lazio x
03/11/2019 21:45 Spal Sampdoria x

Rögin
30.10.19, 23:57
TRA, liiga hilja nägin

31/10/2019 22:00 Milan Spal x

11.voor

02/11/2019 16:00 Roma Napoli 2
02/11/2019 19:00 Bologna Inter 2
02/11/2019 21:45 Torino Juventus 2
03/11/2019 13:30 Atalanta Cagliari 1
03/11/2019 16:00 Genoa Udinese 1
03/11/2019 16:00 Hellas Brescia x
03/11/2019 16:00 Lecce Sassuolo x
03/11/2019 19:00 Fiorentina Parma 1
03/11/2019 21:45 Milan Lazio 2
03/11/2019 21:45 Spal Sampdoria 2

Maarek
31.10.19, 10:23
31/10/2019 22:00 Milan Spal X


11.voor


02/11/2019 16:00 Roma Napoli 1
02/11/2019 19:00 Bologna Inter 2
02/11/2019 21:45 Torino Juventus X
03/11/2019 13:30 Atalanta Cagliari 1
03/11/2019 16:00 Genoa Udinese 1
03/11/2019 16:00 Hellas Brescia X
03/11/2019 16:00 Lecce Sassuolo X
03/11/2019 19:00 Fiorentina Parma 1
03/11/2019 21:45 Milan Lazio 2
03/11/2019 21:45 Spal Sampdoria 1

marconius
01.11.19, 13:44
11.voor

02/11/2019 16:00 Roma Napoli 1
02/11/2019 19:00 Bologna Inter 2
02/11/2019 21:45 Torino Juventus 2
03/11/2019 13:30 Atalanta Cagliari 2
03/11/2019 16:00 Genoa Udinese 1
03/11/2019 16:00 Hellas Brescia x
03/11/2019 16:00 Lecce Sassuolo 1
03/11/2019 19:00 Fiorentina Parma 1
03/11/2019 21:45 Milan Lazio 2
03/11/2019 21:45 Spal Sampdoria x

zelee
01.11.19, 21:26
11.voor


02/11/2019 16:00 Roma Napoli 2
02/11/2019 19:00 Bologna Inter 2
02/11/2019 21:45 Torino Juventus 2
03/11/2019 13:30 Atalanta Cagliari 1
03/11/2019 16:00 Genoa Udinese 1
03/11/2019 16:00 Hellas Brescia 1
03/11/2019 16:00 Lecce Sassuolo 2
03/11/2019 19:00 Fiorentina Parma 1
03/11/2019 21:45 Milan Lazio 1
03/11/2019 21:45 Spal Sampdoria 2

GoldenEagle
07.11.19, 23:25
9-11.vooru tulemused

1-2. eika (7+5+4), hofnar (5+5+7) 59
3-5. GoldenEagle (4+8+3), kemal 1 (4+6+5), marconius (3+5+5) 52
6-7. Ev0luti0n (4+5+0), Rögin (4+0+5) 50
8-9. diver (3+6+3) 48
9. keenjus250 (4+4+2) 45
10. zelee (4+0+3) 43
11. mazz (0+5+3) 41
12. norsk ([5+5+3) 39
13. Maarek (4+0+4) 37
14. Navas 12 (-)
15. Tofoa 9 (-)
16. Iceman 4 (-)

GoldenEagle
07.11.19, 23:33
12.voor

08/11/2019 21:45 Sassuolo Bologna x
09/11/2019 16:00 Brescia Torino 2
09/11/2019 19:00 Inter Hellas 1
09/11/2019 21:45 Napoli Genoa 1
10/11/2019 13:30 Cagliari Fiorentina x
10/11/2019 16:00 Lazio Lecce 1
10/11/2019 16:00 Sampdoria Atalanta 2
10/11/2019 16:00 Udinese Spal 1
10/11/2019 19:00 Parma Roma 2
10/11/2019 21:45 Juventus Milan 1

eika
08.11.19, 10:27
12.voor


08/11/2019 21:45 Sassuolo Bologna 1
09/11/2019 16:00 Brescia Torino 2
09/11/2019 19:00 Inter Hellas 1
09/11/2019 21:45 Napoli Genoa 1
10/11/2019 13:30 Cagliari Fiorentina 1
10/11/2019 16:00 Lazio Lecce 1
10/11/2019 16:00 Sampdoria Atalanta 2
10/11/2019 16:00 Udinese Spal 1
10/11/2019 19:00 Parma Roma 2
10/11/2019 21:45 Juventus Milan 1

Rögin
08.11.19, 11:19
12.voor


08/11/2019 21:45 Sassuolo Bologna x
09/11/2019 16:00 Brescia Torino 2
09/11/2019 19:00 Inter Hellas 1
09/11/2019 21:45 Napoli Genoa 1
10/11/2019 13:30 Cagliari Fiorentina 1
10/11/2019 16:00 Lazio Lecce 1
10/11/2019 16:00 Sampdoria Atalanta 2
10/11/2019 16:00 Udinese Spal 1
10/11/2019 19:00 Parma Roma 2
10/11/2019 21:45 Juventus Milan 1

Maarek
08.11.19, 11:41
12.voor


08/11/2019 21:45 Sassuolo Bologna 2
09/11/2019 16:00 Brescia Torino 1
09/11/2019 19:00 Inter Hellas 1
09/11/2019 21:45 Napoli Genoa 1
10/11/2019 13:30 Cagliari Fiorentina X
10/11/2019 16:00 Lazio Lecce 1
10/11/2019 16:00 Sampdoria Atalanta 2
10/11/2019 16:00 Udinese Spal 1
10/11/2019 19:00 Parma Roma 2
10/11/2019 21:45 Juventus Milan 1

diver
08.11.19, 13:34
12.voor

08/11/2019 21:45 Sassuolo Bologna 1
09/11/2019 16:00 Brescia Torino 2
09/11/2019 19:00 Inter Hellas 1
09/11/2019 21:45 Napoli Genoa 1
10/11/2019 13:30 Cagliari Fiorentina 1
10/11/2019 16:00 Lazio Lecce 1
10/11/2019 16:00 Sampdoria Atalanta 2
10/11/2019 16:00 Udinese Spal x
10/11/2019 19:00 Parma Roma 2
10/11/2019 21:45 Juventus Milan 1

mazz
08.11.19, 13:42
12.voor

08/11/2019 21:45 Sassuolo Bologna 1
09/11/2019 16:00 Brescia Torino 2
09/11/2019 19:00 Inter Hellas 1
09/11/2019 21:45 Napoli Genoa 1
10/11/2019 13:30 Cagliari Fiorentina 1
10/11/2019 16:00 Lazio Lecce 1
10/11/2019 16:00 Sampdoria Atalanta 2
10/11/2019 16:00 Udinese Spal X
10/11/2019 19:00 Parma Roma 2
10/11/2019 21:45 Juventus Milan 1

norsk
08.11.19, 14:22
12.voor

08/11/2019 21:45 Sassuolo Bologna 1
09/11/2019 16:00 Brescia Torino x
09/11/2019 19:00 Inter Hellas 1
09/11/2019 21:45 Napoli Genoa 1
10/11/2019 13:30 Cagliari Fiorentina 1
10/11/2019 16:00 Lazio Lecce 1
10/11/2019 16:00 Sampdoria Atalanta 2
10/11/2019 16:00 Udinese Spal 1
10/11/2019 19:00 Parma Roma 2
10/11/2019 21:45 Juventus Milan 1

marconius
08.11.19, 16:15
12.voor

08/11/2019 21:45 Sassuolo Bologna x
09/11/2019 16:00 Brescia Torino 1
09/11/2019 19:00 Inter Hellas 1
09/11/2019 21:45 Napoli Genoa 1
10/11/2019 13:30 Cagliari Fiorentina 1
10/11/2019 16:00 Lazio Lecce 1
10/11/2019 16:00 Sampdoria Atalanta 2
10/11/2019 16:00 Udinese Spal 1
10/11/2019 19:00 Parma Roma 2
10/11/2019 21:45 Juventus Milan 1

kemal1
08.11.19, 17:43
12.voor

08/11/2019 21:45 Sassuolo Bologna 2
09/11/2019 16:00 Brescia Torino 2
09/11/2019 19:00 Inter Hellas 1
09/11/2019 21:45 Napoli Genoa 1
10/11/2019 13:30 Cagliari Fiorentina 1
10/11/2019 16:00 Lazio Lecce 1
10/11/2019 16:00 Sampdoria Atalanta 2
10/11/2019 16:00 Udinese Spal 1
10/11/2019 19:00 Parma Roma 2
10/11/2019 21:45 Juventus Milan 1

zelee
08.11.19, 18:19
12.voor


08/11/2019 21:45 Sassuolo Bologna 1
09/11/2019 16:00 Brescia Torino 2
09/11/2019 19:00 Inter Hellas 1
09/11/2019 21:45 Napoli Genoa 1
10/11/2019 13:30 Cagliari Fiorentina 1
10/11/2019 16:00 Lazio Lecce 1
10/11/2019 16:00 Sampdoria Atalanta 2
10/11/2019 16:00 Udinese Spal 1
10/11/2019 19:00 Parma Roma 2
10/11/2019 21:45 Juventus Milan 1

Ev0luti0n
08.11.19, 18:48
12.voor


08/11/2019 21:45 Sassuolo Bologna x
09/11/2019 16:00 Brescia Torino 2
09/11/2019 19:00 Inter Hellas 1
09/11/2019 21:45 Napoli Genoa 1
10/11/2019 13:30 Cagliari Fiorentina x
10/11/2019 16:00 Lazio Lecce 1
10/11/2019 16:00 Sampdoria Atalanta 2
10/11/2019 16:00 Udinese Spal 1
10/11/2019 19:00 Parma Roma 2
10/11/2019 21:45 Juventus Milan 1

hofnar
09.11.19, 13:18
12.voor


08/11/2019 21:45 Sassuolo Bologna
09/11/2019 16:00 Brescia Torino 2
09/11/2019 19:00 Inter Hellas 1
09/11/2019 21:45 Napoli Genoa 1
10/11/2019 13:30 Cagliari Fiorentina 1
10/11/2019 16:00 Lazio Lecce x
10/11/2019 16:00 Sampdoria Atalanta 2
10/11/2019 16:00 Udinese Spal 1
10/11/2019 19:00 Parma Roma 2
10/11/2019 21:45 Juventus Milan 1

GoldenEagle
20.11.19, 13:51
12.vooru tulemused

1. eika (+6) 65
2. hofnar (+4) 63
3. kemal1 (+5) 57
4-5. GoldenEagle, marconius (+4) 56
6-7. diver (+7), Rögin (+5) 55
8. Ev0luti0n (+4) 54
9. keenjus250 (+6) 51
10. zelee (+6) 49
11. mazz (+7) 48
12. norsk (+5) 44
13. Maarek (+3) 40
14. Navas 12 (-)
15. Tofoa 9 (-)
16. Iceman 4 (-)

GoldenEagle
20.11.19, 14:01
13.voor

23/11/2019 16:00 Atalanta Juventus 2
23/11/2019 19:00 Milan Napoli x
23/11/2019 21:45 Torino Inter 2
24/11/2019 13:30 Bologna Parma x
24/11/2019 16:00 Hellas Fiorentina 2
24/11/2019 16:00 Roma Brescia 1
24/11/2019 16:00 Sassuolo Lazio 2
24/11/2019 19:00 Sampdoria Udinese 1
24/11/2019 21:45 Lecce Cagliari 2
25/11/2019 21:45 Spal Genoa x

mazz
20.11.19, 15:50
13.voor

23/11/2019 16:00 Atalanta Juventus 2
23/11/2019 19:00 Milan Napoli 1
23/11/2019 21:45 Torino Inter 2
24/11/2019 13:30 Bologna Parma X
24/11/2019 16:00 Hellas Fiorentina 2
24/11/2019 16:00 Roma Brescia 1
24/11/2019 16:00 Sassuolo Lazio 1
24/11/2019 19:00 Sampdoria Udinese X
24/11/2019 21:45 Lecce Cagliari 2
25/11/2019 21:45 Spal Genoa 1

eika
20.11.19, 15:51
13.voor

23/11/2019 16:00 Atalanta Juventus 2
23/11/2019 19:00 Milan Napoli 2
23/11/2019 21:45 Torino Inter 2
24/11/2019 13:30 Bologna Parma 1
24/11/2019 16:00 Hellas Fiorentina 2
24/11/2019 16:00 Roma Brescia 1
24/11/2019 16:00 Sassuolo Lazio 2
24/11/2019 19:00 Sampdoria Udinese 1
24/11/2019 21:45 Lecce Cagliari 2
25/11/2019 21:45 Spal Genoa 1

zelee
20.11.19, 18:34
13.voor

23/11/2019 16:00 Atalanta Juventus 2
23/11/2019 19:00 Milan Napoli 2
23/11/2019 21:45 Torino Inter 2
24/11/2019 13:30 Bologna Parma 1
24/11/2019 16:00 Hellas Fiorentina 2
24/11/2019 16:00 Roma Brescia 1
24/11/2019 16:00 Sassuolo Lazio 2
24/11/2019 19:00 Sampdoria Udinese 1
24/11/2019 21:45 Lecce Cagliari 2
25/11/2019 21:45 Spal Genoa 1

Maarek
21.11.19, 12:07
13.voor

23/11/2019 16:00 Atalanta Juventus 1
23/11/2019 19:00 Milan Napoli 2
23/11/2019 21:45 Torino Inter 2
24/11/2019 13:30 Bologna Parma 2
24/11/2019 16:00 Hellas Fiorentina 2
24/11/2019 16:00 Roma Brescia 1
24/11/2019 16:00 Sassuolo Lazio 2
24/11/2019 19:00 Sampdoria Udinese X
24/11/2019 21:45 Lecce Cagliari 2
25/11/2019 21:45 Spal Genoa X

diver
21.11.19, 22:27
13.voor

23/11/2019 16:00 Atalanta Juventus x
23/11/2019 19:00 Milan Napoli 1
23/11/2019 21:45 Torino Inter 2
24/11/2019 13:30 Bologna Parma x
24/11/2019 16:00 Hellas Fiorentina 2
24/11/2019 16:00 Roma Brescia 1
24/11/2019 16:00 Sassuolo Lazio 2
24/11/2019 19:00 Sampdoria Udinese x
24/11/2019 21:45 Lecce Cagliari 2
25/11/2019 21:45 Spal Genoa x

Ev0luti0n
22.11.19, 15:50
13.voor

23/11/2019 16:00 Atalanta Juventus 2
23/11/2019 19:00 Milan Napoli 2
23/11/2019 21:45 Torino Inter 2
24/11/2019 13:30 Bologna Parma x
24/11/2019 16:00 Hellas Fiorentina 2
24/11/2019 16:00 Roma Brescia 1
24/11/2019 16:00 Sassuolo Lazio 2
24/11/2019 19:00 Sampdoria Udinese 1
24/11/2019 21:45 Lecce Cagliari 2
25/11/2019 21:45 Spal Genoa x

kemal1
22.11.19, 18:09
13.voor

23/11/2019 16:00 Atalanta Juventus 2
23/11/2019 19:00 Milan Napoli 2
23/11/2019 21:45 Torino Inter 2
24/11/2019 13:30 Bologna Parma 1
24/11/2019 16:00 Hellas Fiorentina 2
24/11/2019 16:00 Roma Brescia 1
24/11/2019 16:00 Sassuolo Lazio 2
24/11/2019 19:00 Sampdoria Udinese x
24/11/2019 21:45 Lecce Cagliari 2
25/11/2019 21:45 Spal Genoa 1

hofnar
22.11.19, 18:34
13.voor

23/11/2019 16:00 Atalanta Juventus 2
23/11/2019 19:00 Milan Napoli x
23/11/2019 21:45 Torino Inter 2
24/11/2019 13:30 Bologna Parma 1
24/11/2019 16:00 Hellas Fiorentina 2
24/11/2019 16:00 Roma Brescia 1
24/11/2019 16:00 Sassuolo Lazio 2
24/11/2019 19:00 Sampdoria Udinese 1
24/11/2019 21:45 Lecce Cagliari 2
25/11/2019 21:45 Spal Genoa 1

Rögin
22.11.19, 20:53
13.voor

23/11/2019 16:00 Atalanta Juventus 2
23/11/2019 19:00 Milan Napoli 2
23/11/2019 21:45 Torino Inter 2
24/11/2019 13:30 Bologna Parma x
24/11/2019 16:00 Hellas Fiorentina 2
24/11/2019 16:00 Roma Brescia 1
24/11/2019 16:00 Sassuolo Lazio 2
24/11/2019 19:00 Sampdoria Udinese 1
24/11/2019 21:45 Lecce Cagliari 2
25/11/2019 21:45 Spal Genoa 1

norsk
22.11.19, 21:06
13.voor

23/11/2019 16:00 Atalanta Juventus x
23/11/2019 19:00 Milan Napoli x
23/11/2019 21:45 Torino Inter 2
24/11/2019 13:30 Bologna Parma 1
24/11/2019 16:00 Hellas Fiorentina x
24/11/2019 16:00 Roma Brescia 1
24/11/2019 16:00 Sassuolo Lazio 2
24/11/2019 19:00 Sampdoria Udinese x
24/11/2019 21:45 Lecce Cagliari 2
25/11/2019 21:45 Spal Genoa 1

marconius
23.11.19, 17:00
13.voor

23/11/2019 16:00 Atalanta Juventus 2
23/11/2019 19:00 Milan Napoli 2
23/11/2019 21:45 Torino Inter 2
24/11/2019 13:30 Bologna Parma 1
24/11/2019 16:00 Hellas Fiorentina 2
24/11/2019 16:00 Roma Brescia 1
24/11/2019 16:00 Sassuolo Lazio 2
24/11/2019 19:00 Sampdoria Udinese 1
24/11/2019 21:45 Lecce Cagliari 2
25/11/2019 21:45 Spal Genoa 2

GoldenEagle
26.11.19, 14:21
13.vooru tulemused

1. eika (+5) 70
2. hofnar (+6) 69
4. GoldenEagle (+8) 64
4-7. Ev0luti0n (+7), kemal1 (+4), marconius (+5), Rögin (+6) 61
8. diver (+5) 60
9-10. keenjus250 (+3), zelee (+5) 54
11. mazz (+4) 48
12-13. Maarek (+4), norsk (-) 44
14. Navas 12 (-)
15. Tofoa 9 (-)
16. Iceman 4 (-)

GoldenEagle
26.11.19, 14:32
14.voor

30/11/2019 16:00 Brescia Atalanta 2
30/11/2019 19:00 Genoa Torino x
30/11/2019 21:45 Fiorentina Lecce 1
01/12/2019 13:30 Juventus Sassuolo 1
01/12/2019 16:00 Inter Spal 1
01/12/2019 16:00 Lazio Udinese 1
01/12/2019 16:00 Parma Milan 2
01/12/2019 19:00 Napoli Bologna 1
01/12/2019 21:45 Hellas Roma 2
01/12/2019 21:45 Cagliari Sampdoria 1

eika
26.11.19, 14:32
14.voor


30/11/2019 16:00 Brescia Atalanta 2
30/11/2019 19:00 Genoa Torino 2
30/11/2019 21:45 Fiorentina Lecce 1
01/12/2019 13:30 Juventus Sassuolo 1
01/12/2019 16:00 Inter Spal 1
01/12/2019 16:00 Lazio Udinese 1
01/12/2019 16:00 Parma Milan 2
01/12/2019 19:00 Napoli Bologna 1
01/12/2019 21:45 Hellas Roma 2
01/12/2019 21:45 Cagliari Sampdoria 1

Maarek
26.11.19, 23:42
14.voor

30/11/2019 16:00 Brescia Atalanta 2
30/11/2019 19:00 Genoa Torino 1
30/11/2019 21:45 Fiorentina Lecce 1
01/12/2019 13:30 Juventus Sassuolo 1
01/12/2019 16:00 Inter Spal 1
01/12/2019 16:00 Lazio Udinese 1
01/12/2019 16:00 Parma Milan 1
01/12/2019 19:00 Napoli Bologna 1
01/12/2019 21:45 Hellas Roma 2
01/12/2019 21:45 Cagliari Sampdoria 1

mazz
27.11.19, 13:48
14.voor

30/11/2019 16:00 Brescia Atalanta 2
30/11/2019 19:00 Genoa Torino 2
30/11/2019 21:45 Fiorentina Lecce 1
01/12/2019 13:30 Juventus Sassuolo 1
01/12/2019 16:00 Inter Spal 1
01/12/2019 16:00 Lazio Udinese 1
01/12/2019 16:00 Parma Milan 2
01/12/2019 19:00 Napoli Bologna 1
01/12/2019 21:45 Hellas Roma 2
01/12/2019 21:45 Cagliari Sampdoria X

Rögin
28.11.19, 13:14
14.voor

30/11/2019 16:00 Brescia Atalanta 2
30/11/2019 19:00 Genoa Torino 2
30/11/2019 21:45 Fiorentina Lecce 1
01/12/2019 13:30 Juventus Sassuolo 1
01/12/2019 16:00 Inter Spal 1
01/12/2019 16:00 Lazio Udinese 1
01/12/2019 16:00 Parma Milan 2
01/12/2019 19:00 Napoli Bologna 1
01/12/2019 21:45 Hellas Roma 2
01/12/2019 21:45 Cagliari Sampdoria 1

diver
28.11.19, 16:31
14.voor

30/11/2019 16:00 Brescia Atalanta 2
30/11/2019 19:00 Genoa Torino x
30/11/2019 21:45 Fiorentina Lecce 1
01/12/2019 13:30 Juventus Sassuolo 1
01/12/2019 16:00 Inter Spal 1
01/12/2019 16:00 Lazio Udinese 1
01/12/2019 16:00 Parma Milan 2
01/12/2019 19:00 Napoli Bologna x
01/12/2019 21:45 Hellas Roma 2
01/12/2019 21:45 Cagliari Sampdoria 1

zelee
29.11.19, 08:24
14.voor

30/11/2019 16:00 Brescia Atalanta 2
30/11/2019 19:00 Genoa Torino 1
30/11/2019 21:45 Fiorentina Lecce 1
01/12/2019 13:30 Juventus Sassuolo 1
01/12/2019 16:00 Inter Spal 1
01/12/2019 16:00 Lazio Udinese 1
01/12/2019 16:00 Parma Milan 1
01/12/2019 19:00 Napoli Bologna 1
01/12/2019 21:45 Hellas Roma 2
01/12/2019 21:45 Cagliari Sampdoria 1

kemal1
29.11.19, 16:16
14.voor

30/11/2019 16:00 Brescia Atalanta 2
30/11/2019 19:00 Genoa Torino 1
30/11/2019 21:45 Fiorentina Lecce 1
01/12/2019 13:30 Juventus Sassuolo 1
01/12/2019 16:00 Inter Spal 1
01/12/2019 16:00 Lazio Udinese 1
01/12/2019 16:00 Parma Milan 2
01/12/2019 19:00 Napoli Bologna 1
01/12/2019 21:45 Hellas Roma 2
01/12/2019 21:45 Cagliari Sampdoria 1

Ev0luti0n
29.11.19, 18:39
14.voor

30/11/2019 16:00 Brescia Atalanta 2
30/11/2019 19:00 Genoa Torino x
30/11/2019 21:45 Fiorentina Lecce 1
01/12/2019 13:30 Juventus Sassuolo 1
01/12/2019 16:00 Inter Spal 1
01/12/2019 16:00 Lazio Udinese 1
01/12/2019 16:00 Parma Milan 2
01/12/2019 19:00 Napoli Bologna 1
01/12/2019 21:45 Hellas Roma 2
01/12/2019 21:45 Cagliari Sampdoria 1

norsk
29.11.19, 22:41
14.voor

30/11/2019 16:00 Brescia Atalanta 2
30/11/2019 19:00 Genoa Torino 1
30/11/2019 21:45 Fiorentina Lecce 1
01/12/2019 13:30 Juventus Sassuolo 1
01/12/2019 16:00 Inter Spal 1
01/12/2019 16:00 Lazio Udinese 1
01/12/2019 16:00 Parma Milan 2
01/12/2019 19:00 Napoli Bologna 1
01/12/2019 21:45 Hellas Roma 2
01/12/2019 21:45 Cagliari Sampdoria 1

hofnar
29.11.19, 22:51
14.voor


30/11/2019 16:00 Brescia Atalanta x
30/11/2019 19:00 Genoa Torino 2
30/11/2019 21:45 Fiorentina Lecce 1
01/12/2019 13:30 Juventus Sassuolo 1
01/12/2019 16:00 Inter Spal 1
01/12/2019 16:00 Lazio Udinese 1
01/12/2019 16:00 Parma Milan x
01/12/2019 19:00 Napoli Bologna 1
01/12/2019 21:45 Hellas Roma 2
01/12/2019 21:45 Cagliari Sampdoria 1

marconius
30.11.19, 13:28
14.voor

30/11/2019 16:00 Brescia Atalanta 1
30/11/2019 19:00 Genoa Torino x
30/11/2019 21:45 Fiorentina Lecce 1
01/12/2019 13:30 Juventus Sassuolo 1
01/12/2019 16:00 Inter Spal 1
01/12/2019 16:00 Lazio Udinese 1
01/12/2019 16:00 Parma Milan x
01/12/2019 19:00 Napoli Bologna 1
01/12/2019 21:45 Hellas Roma 2
01/12/2019 21:45 Cagliari Sampdoria 1

GoldenEagle
04.12.19, 17:17
14.vooru tulemused

1. eika (+7) 77
2. hofnar (+5) 74
3. GoldenEagle (+6) 70
4. Rögin (+7) 68
5-6. Ev0luti0n, kemal1 (+6) 67
7. diver (+6) 66
8. marconius (+4) 65
9. zelee (+5) 59
10. keenjus250 (+3) 57
11. mazz (+6) 54
12. norsk (+6) 50
13. Maarek (+5) 49
14. Navas 12 (-)
15. Tofoa 9 (-)
16. Iceman 4 (-)

GoldenEagle
04.12.19, 17:24
15.voor

06/12/2019 21:45 Inter Roma x
07/12/2019 16:00 Atalanta Hellas 1
07/12/2019 19:00 Udinese Napoli 2
07/12/2019 21:45 Lazio Juventus 2
08/12/2019 13:30 Lecce Genoa x
08/12/2019 16:00 Sassuolo Cagliari 2
08/12/2019 16:00 Spal Brescia 1
08/12/2019 16:00 Torino Fiorentina x
08/12/2019 19:00 Sampdoria Parma x
08/12/2019 21:45 Bologna Milan 2

eika
04.12.19, 17:34
15.voor


06/12/2019 21:45 Inter Roma 1
07/12/2019 16:00 Atalanta Hellas 1
07/12/2019 19:00 Udinese Napoli 2
07/12/2019 21:45 Lazio Juventus 2
08/12/2019 13:30 Lecce Genoa 2
08/12/2019 16:00 Sassuolo Cagliari 2
08/12/2019 16:00 Spal Brescia 1
08/12/2019 16:00 Torino Fiorentina 1
08/12/2019 19:00 Sampdoria Parma 1
08/12/2019 21:45 Bologna Milan 2

zelee
04.12.19, 18:37
15.voor


06/12/2019 21:45 Inter Roma 1
07/12/2019 16:00 Atalanta Hellas 1
07/12/2019 19:00 Udinese Napoli 2
07/12/2019 21:45 Lazio Juventus 2
08/12/2019 13:30 Lecce Genoa 2
08/12/2019 16:00 Sassuolo Cagliari 2
08/12/2019 16:00 Spal Brescia 1
08/12/2019 16:00 Torino Fiorentina 1
08/12/2019 19:00 Sampdoria Parma 1
08/12/2019 21:45 Bologna Milan 2

hofnar
04.12.19, 20:55
15.voor


06/12/2019 21:45 Inter Roma 2
07/12/2019 16:00 Atalanta Hellas 1
07/12/2019 19:00 Udinese Napoli 2
07/12/2019 21:45 Lazio Juventus 2
08/12/2019 13:30 Lecce Genoa 2
08/12/2019 16:00 Sassuolo Cagliari 2
08/12/2019 16:00 Spal Brescia x
08/12/2019 16:00 Torino Fiorentina 1
08/12/2019 19:00 Sampdoria Parma 1
08/12/2019 21:45 Bologna Milan 2

mazz
04.12.19, 21:42
15.voor

06/12/2019 21:45 Inter Roma X
07/12/2019 16:00 Atalanta Hellas 1
07/12/2019 19:00 Udinese Napoli 2
07/12/2019 21:45 Lazio Juventus 2
08/12/2019 13:30 Lecce Genoa 1
08/12/2019 16:00 Sassuolo Cagliari 1
08/12/2019 16:00 Spal Brescia 1
08/12/2019 16:00 Torino Fiorentina 1
08/12/2019 19:00 Sampdoria Parma 1
08/12/2019 21:45 Bologna Milan 2

diver
05.12.19, 22:16
15.voor

06/12/2019 21:45 Inter Roma 1
07/12/2019 16:00 Atalanta Hellas 1
07/12/2019 19:00 Udinese Napoli x
07/12/2019 21:45 Lazio Juventus 2
08/12/2019 13:30 Lecce Genoa x
08/12/2019 16:00 Sassuolo Cagliari 2
08/12/2019 16:00 Spal Brescia 1
08/12/2019 16:00 Torino Fiorentina x
08/12/2019 19:00 Sampdoria Parma x
08/12/2019 21:45 Bologna Milan 2

Rögin
06.12.19, 08:55
15.voor

06/12/2019 21:45 Inter Roma 1
07/12/2019 16:00 Atalanta Hellas 1
07/12/2019 19:00 Udinese Napoli 2
07/12/2019 21:45 Lazio Juventus 2
08/12/2019 13:30 Lecce Genoa 1
08/12/2019 16:00 Sassuolo Cagliari 2
08/12/2019 16:00 Spal Brescia 1
08/12/2019 16:00 Torino Fiorentina 2
08/12/2019 19:00 Sampdoria Parma 1
08/12/2019 21:45 Bologna Milan 2

norsk
06.12.19, 12:09
15.voor

06/12/2019 21:45 Inter Roma 1
07/12/2019 16:00 Atalanta Hellas 1
07/12/2019 19:00 Udinese Napoli 2
07/12/2019 21:45 Lazio Juventus 1
08/12/2019 13:30 Lecce Genoa 1
08/12/2019 16:00 Sassuolo Cagliari x
08/12/2019 16:00 Spal Brescia 1
08/12/2019 16:00 Torino Fiorentina x
08/12/2019 19:00 Sampdoria Parma 1
08/12/2019 21:45 Bologna Milan x

Maarek
06.12.19, 15:53
15.voor

06/12/2019 21:45 Inter Roma 1
07/12/2019 16:00 Atalanta Hellas 1
07/12/2019 19:00 Udinese Napoli X
07/12/2019 21:45 Lazio Juventus X
08/12/2019 13:30 Lecce Genoa 1
08/12/2019 16:00 Sassuolo Cagliari 2
08/12/2019 16:00 Spal Brescia 1
08/12/2019 16:00 Torino Fiorentina 1
08/12/2019 19:00 Sampdoria Parma 2
08/12/2019 21:45 Bologna Milan 2

Ev0luti0n
06.12.19, 16:53
15.voor

06/12/2019 21:45 Inter Roma 1
07/12/2019 16:00 Atalanta Hellas 1
07/12/2019 19:00 Udinese Napoli 2
07/12/2019 21:45 Lazio Juventus 2
08/12/2019 13:30 Lecce Genoa 2
08/12/2019 16:00 Sassuolo Cagliari x
08/12/2019 16:00 Spal Brescia 1
08/12/2019 16:00 Torino Fiorentina 1
08/12/2019 19:00 Sampdoria Parma 2
08/12/2019 21:45 Bologna Milan 2

kemal1
06.12.19, 17:01
15.voor

06/12/2019 21:45 Inter Roma 1
07/12/2019 16:00 Atalanta Hellas 1
07/12/2019 19:00 Udinese Napoli 2
07/12/2019 21:45 Lazio Juventus 1
08/12/2019 13:30 Lecce Genoa x
08/12/2019 16:00 Sassuolo Cagliari 2
08/12/2019 16:00 Spal Brescia 1
08/12/2019 16:00 Torino Fiorentina x
08/12/2019 19:00 Sampdoria Parma 1
08/12/2019 21:45 Bologna Milan x

marconius
06.12.19, 17:46
15.voor

06/12/2019 21:45 Inter Roma 1
07/12/2019 16:00 Atalanta Hellas x
07/12/2019 19:00 Udinese Napoli 2
07/12/2019 21:45 Lazio Juventus 1
08/12/2019 13:30 Lecce Genoa 1
08/12/2019 16:00 Sassuolo Cagliari 2
08/12/2019 16:00 Spal Brescia x
08/12/2019 16:00 Torino Fiorentina x
08/12/2019 19:00 Sampdoria Parma 1
08/12/2019 21:45 Bologna Milan 2

GoldenEagle
12.12.19, 02:03
15.vooru tulemused

1. eika (+3) 80
2. hofnar (+3) 77
3. GoldenEagle (+4) 74
4. Ev0luti0n (+5) 72
5-7. diver (+4), kemal1 (+3), Rögin (+2) 70
8. marconius (+2) 67
9. zelee (+3) 62
10. keenjus250 (+3) 60
11. mazz (+4) 58
12. Maarek (+5) 54
13. norsk (+3) 53
14. Navas 12 (-)
15. Tofoa 9 (-)
16. Iceman 4 (-)



GoldenEagle 4
eika 3
keenjus250 3
zelee 3
hofnar 3
mazz 4
diver 4
Rögin 2
norsk 3
Maarek 5
Ev0luti0n 5
kemal1 3
marconius 2

GoldenEagle
12.12.19, 02:24
16-17.voor

16.voor

14/12/2019 16:00 Brescia Lecce x
14/12/2019 19:00 Napoli Parma 1
14/12/2019 21:45 Genoa Sampdoria x
15/12/2019 13:30 Hellas Torino 2
15/12/2019 16:00 Bologna Atalanta 2
15/12/2019 16:00 Juventus Udinese 1
15/12/2019 16:00 Milan Sassuolo 1
15/12/2019 19:00 Roma Spal 1
15/12/2019 21:45 Fiorentina Inter x
16/12/2019 21:45 Cagliari Lazio x

7.vooru edasilükatud mäng

18/12/2019 21:45 Brescia Sassuolo 2

17.voor

18/12/2019 19:55 Sampdoria Juventus 2
20/12/2019 21:45 Fiorentina Roma x
21/12/2019 16:00 Udinese Cagliari 2
21/12/2019 19:00 Inter Genoa 1
21/12/2019 21:45 Torino Spal 1
22/12/2019 13:30 Atalanta Milan x
22/12/2019 16:00 Lecce Bologna x
22/12/2019 16:00 Parma Brescia 1
22/12/2019 21:45 Sassuolo Napoli 2
08/01/2020 21:45 Lazio Hellas 1

hofnar
12.12.19, 21:10
16-17.voor

16.voor

14/12/2019 16:00 Brescia Lecce 1
14/12/2019 19:00 Napoli Parma 1
14/12/2019 21:45 Genoa Sampdoria 2
15/12/2019 13:30 Hellas Torino 2
15/12/2019 16:00 Bologna Atalanta 2
15/12/2019 16:00 Juventus Udinese 1
15/12/2019 16:00 Milan Sassuolo 1
15/12/2019 19:00 Roma Spal 1
15/12/2019 21:45 Fiorentina Inter x
16/12/2019 21:45 Cagliari Lazio 1

7.vooru edasilükatud mäng

18/12/2019 21:45 Brescia Sassuolo 2

17.voor

18/12/2019 19:55 Sampdoria Juventus 2
20/12/2019 21:45 Fiorentina Roma 2
21/12/2019 16:00 Udinese Cagliari 2
21/12/2019 19:00 Inter Genoa 1
21/12/2019 21:45 Torino Spal 1
22/12/2019 13:30 Atalanta Milan 1
22/12/2019 16:00 Lecce Bologna x
22/12/2019 16:00 Parma Brescia 1
22/12/2019 21:45 Sassuolo Napoli 2
08/01/2020 21:45 Lazio Hellas 1

Maarek
12.12.19, 22:18
16-17.voor

16.voor

14/12/2019 16:00 Brescia Lecce 1
14/12/2019 19:00 Napoli Parma 1
14/12/2019 21:45 Genoa Sampdoria 1
15/12/2019 13:30 Hellas Torino X
15/12/2019 16:00 Bologna Atalanta 2
15/12/2019 16:00 Juventus Udinese 1
15/12/2019 16:00 Milan Sassuolo 1
15/12/2019 19:00 Roma Spal 1
15/12/2019 21:45 Fiorentina Inter 2
16/12/2019 21:45 Cagliari Lazio 2

7.vooru edasilükatud mäng

18/12/2019 21:45 Brescia Sassuolo X

17.voor

18/12/2019 19:55 Sampdoria Juventus 2
20/12/2019 21:45 Fiorentina Roma 2
21/12/2019 16:00 Udinese Cagliari 2
21/12/2019 19:00 Inter Genoa 1
21/12/2019 21:45 Torino Spal 1
22/12/2019 13:30 Atalanta Milan 1
22/12/2019 16:00 Lecce Bologna X
22/12/2019 16:00 Parma Brescia 1
22/12/2019 21:45 Sassuolo Napoli 2
08/01/2020 21:45 Lazio Hellas 1

Ev0luti0n
13.12.19, 00:57
16-17.voor

16.voor

14/12/2019 16:00 Brescia Lecce x
14/12/2019 19:00 Napoli Parma 1
14/12/2019 21:45 Genoa Sampdoria x
15/12/2019 13:30 Hellas Torino 2
15/12/2019 16:00 Bologna Atalanta 2
15/12/2019 16:00 Juventus Udinese 1
15/12/2019 16:00 Milan Sassuolo 1
15/12/2019 19:00 Roma Spal 1
15/12/2019 21:45 Fiorentina Inter 2
16/12/2019 21:45 Cagliari Lazio 2

7.vooru edasilükatud mäng

18/12/2019 21:45 Brescia Sassuolo 2

17.voor

18/12/2019 19:55 Sampdoria Juventus 2
20/12/2019 21:45 Fiorentina Roma 2
21/12/2019 16:00 Udinese Cagliari 2
21/12/2019 19:00 Inter Genoa 1
21/12/2019 21:45 Torino Spal 1
22/12/2019 13:30 Atalanta Milan x
22/12/2019 16:00 Lecce Bologna 2
22/12/2019 16:00 Parma Brescia 1
22/12/2019 21:45 Sassuolo Napoli 2
08/01/2020 21:45 Lazio Hellas 1

eika
13.12.19, 12:16
16-17.voor


16.voor
14/12/2019 16:00 Brescia Lecce 1
14/12/2019 19:00 Napoli Parma 1
14/12/2019 21:45 Genoa Sampdoria 1
15/12/2019 13:30 Hellas Torino 2
15/12/2019 16:00 Bologna Atalanta 2
15/12/2019 16:00 Juventus Udinese 1
15/12/2019 16:00 Milan Sassuolo 1
15/12/2019 19:00 Roma Spal 1
15/12/2019 21:45 Fiorentina Inter 2
16/12/2019 21:45 Cagliari Lazio 2


7.vooru edasilükatud mäng

18/12/2019 21:45 Brescia Sassuolo 2


17.voor


18/12/2019 19:55 Sampdoria Juventus 2
20/12/2019 21:45 Fiorentina Roma 2
21/12/2019 16:00 Udinese Cagliari 2
21/12/2019 19:00 Inter Genoa 1
21/12/2019 21:45 Torino Spal 1
22/12/2019 13:30 Atalanta Milan 1
22/12/2019 16:00 Lecce Bologna 2
22/12/2019 16:00 Parma Brescia 1
22/12/2019 21:45 Sassuolo Napoli 2
08/01/2020 21:45 Lazio Hellas 1

diver
13.12.19, 20:39
16-17.voor

16.voor

14/12/2019 16:00 Brescia Lecce x
14/12/2019 19:00 Napoli Parma 1
14/12/2019 21:45 Genoa Sampdoria 1
15/12/2019 13:30 Hellas Torino 2
15/12/2019 16:00 Bologna Atalanta 2
15/12/2019 16:00 Juventus Udinese 1
15/12/2019 16:00 Milan Sassuolo x
15/12/2019 19:00 Roma Spal 1
15/12/2019 21:45 Fiorentina Inter 2
16/12/2019 21:45 Cagliari Lazio 2

7.vooru edasilükatud mäng

18/12/2019 21:45 Brescia Sassuolo 2

17.voor

18/12/2019 19:55 Sampdoria Juventus 2
20/12/2019 21:45 Fiorentina Roma 2
21/12/2019 16:00 Udinese Cagliari 2
21/12/2019 19:00 Inter Genoa 1
21/12/2019 21:45 Torino Spal 1
22/12/2019 13:30 Atalanta Milan 1
22/12/2019 16:00 Lecce Bologna x
22/12/2019 16:00 Parma Brescia 1
22/12/2019 21:45 Sassuolo Napoli 2
08/01/2020 21:45 Lazio Hellas 1

norsk
13.12.19, 22:14
16-17.voor

16.voor

14/12/2019 16:00 Brescia Lecce 2
14/12/2019 19:00 Napoli Parma 1
14/12/2019 21:45 Genoa Sampdoria 1
15/12/2019 13:30 Hellas Torino x
15/12/2019 16:00 Bologna Atalanta 2
15/12/2019 16:00 Juventus Udinese 1
15/12/2019 16:00 Milan Sassuolo 1
15/12/2019 19:00 Roma Spal 1
15/12/2019 21:45 Fiorentina Inter 2
16/12/2019 21:45 Cagliari Lazio 2

7.vooru edasilükatud mäng

18/12/2019 21:45 Brescia Sassuolo x

17.voor

18/12/2019 19:55 Sampdoria Juventus 2
20/12/2019 21:45 Fiorentina Roma 2
21/12/2019 16:00 Udinese Cagliari x
21/12/2019 19:00 Inter Genoa 1
21/12/2019 21:45 Torino Spal 1
22/12/2019 13:30 Atalanta Milan 1
22/12/2019 16:00 Lecce Bologna x
22/12/2019 16:00 Parma Brescia 1
22/12/2019 21:45 Sassuolo Napoli x
08/01/2020 21:45 Lazio Hellas 1

zelee
13.12.19, 22:16
16-17.voor


16.voor
14/12/2019 16:00 Brescia Lecce 1
14/12/2019 19:00 Napoli Parma 1
14/12/2019 21:45 Genoa Sampdoria 1
15/12/2019 13:30 Hellas Torino 2
15/12/2019 16:00 Bologna Atalanta 2
15/12/2019 16:00 Juventus Udinese 1
15/12/2019 16:00 Milan Sassuolo 1
15/12/2019 19:00 Roma Spal 1
15/12/2019 21:45 Fiorentina Inter 2
16/12/2019 21:45 Cagliari Lazio 2


7.vooru edasilükatud mäng

18/12/2019 21:45 Brescia Sassuolo 2


17.voor


18/12/2019 19:55 Sampdoria Juventus 2
20/12/2019 21:45 Fiorentina Roma 2
21/12/2019 16:00 Udinese Cagliari 2
21/12/2019 19:00 Inter Genoa 1
21/12/2019 21:45 Torino Spal 1
22/12/2019 13:30 Atalanta Milan 1
22/12/2019 16:00 Lecce Bologna 2
22/12/2019 16:00 Parma Brescia 1
22/12/2019 21:45 Sassuolo Napoli 2
08/01/2020 21:45 Lazio Hellas 1

Rögin
13.12.19, 23:34
16-17.voor

16.voor

14/12/2019 16:00 Brescia Lecce 1
14/12/2019 19:00 Napoli Parma 1
14/12/2019 21:45 Genoa Sampdoria x
15/12/2019 13:30 Hellas Torino 2
15/12/2019 16:00 Bologna Atalanta 2
15/12/2019 16:00 Juventus Udinese 1
15/12/2019 16:00 Milan Sassuolo 1
15/12/2019 19:00 Roma Spal 1
15/12/2019 21:45 Fiorentina Inter 2
16/12/2019 21:45 Cagliari Lazio 1

7.vooru edasilükatud mäng

18/12/2019 21:45 Brescia Sassuolo 2

17.voor

18/12/2019 19:55 Sampdoria Juventus 2
20/12/2019 21:45 Fiorentina Roma 2
21/12/2019 16:00 Udinese Cagliari 2
21/12/2019 19:00 Inter Genoa 1
21/12/2019 21:45 Torino Spal 1
22/12/2019 13:30 Atalanta Milan 1
22/12/2019 16:00 Lecce Bologna 2
22/12/2019 16:00 Parma Brescia 1
22/12/2019 21:45 Sassuolo Napoli 2
08/01/2020 21:45 Lazio Hellas 1

marconius
14.12.19, 00:30
16-17.voor

16.voor

14/12/2019 16:00 Brescia Lecce x
14/12/2019 19:00 Napoli Parma 1
14/12/2019 21:45 Genoa Sampdoria x
15/12/2019 13:30 Hellas Torino 2
15/12/2019 16:00 Bologna Atalanta 2
15/12/2019 16:00 Juventus Udinese 1
15/12/2019 16:00 Milan Sassuolo 1
15/12/2019 19:00 Roma Spal 1
15/12/2019 21:45 Fiorentina Inter 2
16/12/2019 21:45 Cagliari Lazio 1

7.vooru edasilükatud mäng

18/12/2019 21:45 Brescia Sassuolo x

17.voor

18/12/2019 19:55 Sampdoria Juventus 2
20/12/2019 21:45 Fiorentina Roma 2
21/12/2019 16:00 Udinese Cagliari 2
21/12/2019 19:00 Inter Genoa 1
21/12/2019 21:45 Torino Spal 1
22/12/2019 13:30 Atalanta Milan 1
22/12/2019 16:00 Lecce Bologna 1
22/12/2019 16:00 Parma Brescia 1
22/12/2019 21:45 Sassuolo Napoli 2
08/01/2020 21:45 Lazio Hellas 1

kemal1
14.12.19, 07:33
16-17.voor

16.voor

14/12/2019 16:00 Brescia Lecce 1
14/12/2019 19:00 Napoli Parma 1
14/12/2019 21:45 Genoa Sampdoria x
15/12/2019 13:30 Hellas Torino 2
15/12/2019 16:00 Bologna Atalanta 2
15/12/2019 16:00 Juventus Udinese 1
15/12/2019 16:00 Milan Sassuolo 1
15/12/2019 19:00 Roma Spal 1
15/12/2019 21:45 Fiorentina Inter x
16/12/2019 21:45 Cagliari Lazio x

7.vooru edasilükatud mäng

18/12/2019 21:45 Brescia Sassuolo x

17.voor

18/12/2019 19:55 Sampdoria Juventus 2
20/12/2019 21:45 Fiorentina Roma 2
21/12/2019 16:00 Udinese Cagliari 2
21/12/2019 19:00 Inter Genoa 1
21/12/2019 21:45 Torino Spal 1
22/12/2019 13:30 Atalanta Milan x
22/12/2019 16:00 Lecce Bologna 1
22/12/2019 16:00 Parma Brescia 1
22/12/2019 21:45 Sassuolo Napoli 2
08/01/2020 21:45 Lazio Hellas 1

GoldenEagle
03.01.20, 20:05
16-17.vooru (+ 7. vooru edasilükatud mängu) tulemused

1. eika (5+1+6) 92
2. hofnar (5+1+5) 88
3-4. Ev0luti0n (3+1+5), GoldenEagle (3+1+3) 81
5-6. diver (4+1+5), Rögin (3+1+6) 80
7. kemal1 (4+0+4) 78
8-9. marconius (2+0+4), zelee (4+1+6) 73
10. keenjus250 (4+0+3) 67
11. Maarek (5+0+5) 64
12. norsk (4+0+4) 61
13. mazz (-) 58
14. Navas 12 (-)
15. Tofoa 9 (-)
16. Iceman 4 (-)

GoldenEagle
03.01.20, 20:11
18.voor

05/01/2020 13:30 Brescia Lazio 2
05/01/2020 16:00 Spal Hellas 1
05/01/2020 19:00 Genoa Sassuolo x
05/01/2020 21:45 Roma Torino 1
06/01/2020 13:30 Bologna Fiorentina x
06/01/2020 16:00 Atalanta Parma 1
06/01/2020 16:00 Juventus Cagliari 1
06/01/2020 16:00 Milan Sampdoria 1
06/01/2020 19:00 Lecce Udinese 2
06/01/2020 21:45 Napoli Inter x

Rögin
03.01.20, 20:22
18.voor

05/01/2020 13:30 Brescia Lazio 2
05/01/2020 16:00 Spal Hellas x
05/01/2020 19:00 Genoa Sassuolo x
05/01/2020 21:45 Roma Torino 1
06/01/2020 13:30 Bologna Fiorentina 2
06/01/2020 16:00 Atalanta Parma 1
06/01/2020 16:00 Juventus Cagliari 1
06/01/2020 16:00 Milan Sampdoria 1
06/01/2020 19:00 Lecce Udinese 2
06/01/2020 21:45 Napoli Inter 1

Maarek
04.01.20, 12:35
18.voor

05/01/2020 13:30 Brescia Lazio 2
05/01/2020 16:00 Spal Hellas X
05/01/2020 19:00 Genoa Sassuolo x
05/01/2020 21:45 Roma Torino 1
06/01/2020 13:30 Bologna Fiorentina x
06/01/2020 16:00 Atalanta Parma 1
06/01/2020 16:00 Juventus Cagliari 1
06/01/2020 16:00 Milan Sampdoria 1
06/01/2020 19:00 Lecce Udinese x
06/01/2020 21:45 Napoli Inter 2

eika
04.01.20, 13:11
18.voor

05/01/2020 13:30 Brescia Lazio 2
05/01/2020 16:00 Spal Hellas 1
05/01/2020 19:00 Genoa Sassuolo 1
05/01/2020 21:45 Roma Torino 1
06/01/2020 13:30 Bologna Fiorentina 1
06/01/2020 16:00 Atalanta Parma 1
06/01/2020 16:00 Juventus Cagliari 1
06/01/2020 16:00 Milan Sampdoria 1
06/01/2020 19:00 Lecce Udinese 1
06/01/2020 21:45 Napoli Inter 2

Ev0luti0n
04.01.20, 13:53
18.voor

05/01/2020 13:30 Brescia Lazio 2
05/01/2020 16:00 Spal Hellas 1
05/01/2020 19:00 Genoa Sassuolo 1
05/01/2020 21:45 Roma Torino 1
06/01/2020 13:30 Bologna Fiorentina 2
06/01/2020 16:00 Atalanta Parma 1
06/01/2020 16:00 Juventus Cagliari 1
06/01/2020 16:00 Milan Sampdoria x
06/01/2020 19:00 Lecce Udinese 1
06/01/2020 21:45 Napoli Inter 1

diver
04.01.20, 16:40
18.voor

05/01/2020 13:30 Brescia Lazio 2
05/01/2020 16:00 Spal Hellas x
05/01/2020 19:00 Genoa Sassuolo x
05/01/2020 21:45 Roma Torino 1
06/01/2020 13:30 Bologna Fiorentina 1
06/01/2020 16:00 Atalanta Parma 1
06/01/2020 16:00 Juventus Cagliari 1
06/01/2020 16:00 Milan Sampdoria 1
06/01/2020 19:00 Lecce Udinese x
06/01/2020 21:45 Napoli Inter 2

hofnar
04.01.20, 20:13
18.voor

05/01/2020 13:30 Brescia Lazio 2
05/01/2020 16:00 Spal Hellas 1
05/01/2020 19:00 Genoa Sassuolo x
05/01/2020 21:45 Roma Torino 1
06/01/2020 13:30 Bologna Fiorentina 1
06/01/2020 16:00 Atalanta Parma 1
06/01/2020 16:00 Juventus Cagliari 1
06/01/2020 16:00 Milan Sampdoria 1
06/01/2020 19:00 Lecce Udinese 1
06/01/2020 21:45 Napoli Inter 2

marconius
05.01.20, 14:03
18.voor

05/01/2020 13:30 Brescia Lazio 2
05/01/2020 16:00 Spal Hellas x
05/01/2020 19:00 Genoa Sassuolo 2
05/01/2020 21:45 Roma Torino 1
06/01/2020 13:30 Bologna Fiorentina 1
06/01/2020 16:00 Atalanta Parma 1
06/01/2020 16:00 Juventus Cagliari 1
06/01/2020 16:00 Milan Sampdoria 1
06/01/2020 19:00 Lecce Udinese 1
06/01/2020 21:45 Napoli Inter x

kemal1
05.01.20, 15:02
18.voor

05/01/2020 13:30 Brescia Lazio -
05/01/2020 16:00 Spal Hellas 1
05/01/2020 19:00 Genoa Sassuolo 1
05/01/2020 21:45 Roma Torino 1
06/01/2020 13:30 Bologna Fiorentina x
06/01/2020 16:00 Atalanta Parma 1
06/01/2020 16:00 Juventus Cagliari 1
06/01/2020 16:00 Milan Sampdoria 1
06/01/2020 19:00 Lecce Udinese x
06/01/2020 21:45 Napoli Inter 2

GoldenEagle
09.01.20, 14:54
18.vooru tulemused

1. eika (+5) 97
2. hofnar (+4) 92
3-4. Ev0luti0n, GoldenEagle (+5) 86
5-6. diver, Rögin (+4) 84
7. kemal1 (+5) 83
8. marconius (+3) 76
9. zelee (-) 73
10. keenjus250 (+3) 70
11. Maarek (+5) 69
12. norsk (-) 61
13. mazz (-) 58
14. Navas 12 (-)
15. Tofoa 9 (-)
16. Iceman 4 (-)

GoldenEagle
09.01.20, 15:02
19.voor

11/01/2020 16:00 Cagliari Milan 2
11/01/2020 19:00 Lazio Napoli x
11/01/2020 21:45 Inter Atalanta x
12/01/2020 13:30 Udinese Sassuolo x
12/01/2020 16:00 Fiorentina Spal 1
12/01/2020 16:00 Sampdoria Brescia 1
12/01/2020 16:00 Torino Bologna 1
12/01/2020 19:00 Hellas Genoa x
12/01/2020 21:45 Roma Juventus 2
13/01/2020 21:45 Parma Lecce 1

Maarek
09.01.20, 17:55
19.voor

11/01/2020 16:00 Cagliari Milan 1
11/01/2020 19:00 Lazio Napoli 1
11/01/2020 21:45 Inter Atalanta 1
12/01/2020 13:30 Udinese Sassuolo 1
12/01/2020 16:00 Fiorentina Spal 1
12/01/2020 16:00 Sampdoria Brescia X
12/01/2020 16:00 Torino Bologna 1
12/01/2020 19:00 Hellas Genoa 1
12/01/2020 21:45 Roma Juventus 2
13/01/2020 21:45 Parma Lecce 1

zelee
09.01.20, 20:41
19.voor

11/01/2020 16:00 Cagliari Milan 1
11/01/2020 19:00 Lazio Napoli 1
11/01/2020 21:45 Inter Atalanta 1
12/01/2020 13:30 Udinese Sassuolo 1
12/01/2020 16:00 Fiorentina Spal 1
12/01/2020 16:00 Sampdoria Brescia X
12/01/2020 16:00 Torino Bologna 1
12/01/2020 19:00 Hellas Genoa 1
12/01/2020 21:45 Roma Juventus 2
13/01/2020 21:45 Parma Lecce 1

diver
09.01.20, 21:08
19.voor

11/01/2020 16:00 Cagliari Milan x
11/01/2020 19:00 Lazio Napoli 1
11/01/2020 21:45 Inter Atalanta 1
12/01/2020 13:30 Udinese Sassuolo x
12/01/2020 16:00 Fiorentina Spal 1
12/01/2020 16:00 Sampdoria Brescia x
12/01/2020 16:00 Torino Bologna 1
12/01/2020 19:00 Hellas Genoa x
12/01/2020 21:45 Roma Juventus 2
13/01/2020 21:45 Parma Lecce 1

Ev0luti0n
10.01.20, 00:30
19.voor

11/01/2020 16:00 Cagliari Milan 2
11/01/2020 19:00 Lazio Napoli x
11/01/2020 21:45 Inter Atalanta 1
12/01/2020 13:30 Udinese Sassuolo 2
12/01/2020 16:00 Fiorentina Spal 1
12/01/2020 16:00 Sampdoria Brescia 1
12/01/2020 16:00 Torino Bologna 1
12/01/2020 19:00 Hellas Genoa 2
12/01/2020 21:45 Roma Juventus 2
13/01/2020 21:45 Parma Lecce 1

eika
10.01.20, 12:41
19.voor


11/01/2020 16:00 Cagliari Milan x
11/01/2020 19:00 Lazio Napoli 1
11/01/2020 21:45 Inter Atalanta 1
12/01/2020 13:30 Udinese Sassuolo 2
12/01/2020 16:00 Fiorentina Spal 1
12/01/2020 16:00 Sampdoria Brescia 1
12/01/2020 16:00 Torino Bologna 1
12/01/2020 19:00 Hellas Genoa 1
12/01/2020 21:45 Roma Juventus 2
13/01/2020 21:45 Parma Lecce 1

Rögin
11.01.20, 10:45
19.voor

11/01/2020 16:00 Cagliari Milan x
11/01/2020 19:00 Lazio Napoli 1
11/01/2020 21:45 Inter Atalanta 1
12/01/2020 13:30 Udinese Sassuolo x
12/01/2020 16:00 Fiorentina Spal 1
12/01/2020 16:00 Sampdoria Brescia 1
12/01/2020 16:00 Torino Bologna 1
12/01/2020 19:00 Hellas Genoa 1
12/01/2020 21:45 Roma Juventus 2
13/01/2020 21:45 Parma Lecce 1

kemal1
11.01.20, 15:26
19.voor

11/01/2020 16:00 Cagliari Milan 1
11/01/2020 19:00 Lazio Napoli 1
11/01/2020 21:45 Inter Atalanta 1
12/01/2020 13:30 Udinese Sassuolo 1
12/01/2020 16:00 Fiorentina Spal 1
12/01/2020 16:00 Sampdoria Brescia 1
12/01/2020 16:00 Torino Bologna 1
12/01/2020 19:00 Hellas Genoa x
12/01/2020 21:45 Roma Juventus 2
13/01/2020 21:45 Parma Lecce 1

marconius
11.01.20, 16:47
19.voor

11/01/2020 16:00 Cagliari Milan 1
11/01/2020 19:00 Lazio Napoli 1
11/01/2020 21:45 Inter Atalanta 1
12/01/2020 13:30 Udinese Sassuolo 1
12/01/2020 16:00 Fiorentina Spal 1
12/01/2020 16:00 Sampdoria Brescia x
12/01/2020 16:00 Torino Bologna 1
12/01/2020 19:00 Hellas Genoa 1
12/01/2020 21:45 Roma Juventus x
13/01/2020 21:45 Parma Lecce 1

hofnar
11.01.20, 22:07
19.voor

11/01/2020 16:00 Cagliari Milan
11/01/2020 19:00 Lazio Napoli
11/01/2020 21:45 Inter Atalanta 1
12/01/2020 13:30 Udinese Sassuolo 1
12/01/2020 16:00 Fiorentina Spal 1
12/01/2020 16:00 Sampdoria Brescia 1
12/01/2020 16:00 Torino Bologna 1
12/01/2020 19:00 Hellas Genoa 1
12/01/2020 21:45 Roma Juventus 1
13/01/2020 21:45 Parma Lecce 1

GoldenEagle
16.01.20, 18:28
19.vooru tulemused

1. eika (+7) 104
2. hofnar (+6) 98
3. GoldenEagle (+7) 93
4. Ev0luti0n (+6) 92
5. Rögin (+7) 91
6. kemal1 (+7) 90
7. diver (+4) 88
8. marconius (+6) 82
9. zelee (+7) 80
10. keenjus250 (+7) 77
11. Maarek (+7) 76
12. norsk (-) 61
13. mazz (-) 58
14. Navas 12 (-)
15. Tofoa 9 (-)
16. Iceman 4 (-)

GoldenEagle
16.01.20, 18:37
20.voor

18/01/2020 16:00 Lazio Sampdoria 1
18/01/2020 19:00 Sassuolo Torino 2
18/01/2020 21:45 Napoli Fiorentina x
19/01/2020 13:30 Milan Udinese 1
19/01/2020 16:00 Bologna Hellas x
19/01/2020 16:00 Brescia Cagliari 2
19/01/2020 16:00 Lecce Inter 2
19/01/2020 19:00 Genoa Roma 2
19/01/2020 21:45 Juventus Parma 1
20/01/2020 21:45 Atalanta Spal 1

diver
16.01.20, 20:50
20.voor

18/01/2020 16:00 Lazio Sampdoria 1
18/01/2020 19:00 Sassuolo Torino x
18/01/2020 21:45 Napoli Fiorentina x
19/01/2020 13:30 Milan Udinese 1
19/01/2020 16:00 Bologna Hellas 1
19/01/2020 16:00 Brescia Cagliari x
19/01/2020 16:00 Lecce Inter 2
19/01/2020 19:00 Genoa Roma 2
19/01/2020 21:45 Juventus Parma 1
20/01/2020 21:45 Atalanta Spal 1

Ev0luti0n
16.01.20, 21:12
20.voor

18/01/2020 16:00 Lazio Sampdoria 1
18/01/2020 19:00 Sassuolo Torino 1
18/01/2020 21:45 Napoli Fiorentina 1
19/01/2020 13:30 Milan Udinese 1
19/01/2020 16:00 Bologna Hellas 1
19/01/2020 16:00 Brescia Cagliari 2
19/01/2020 16:00 Lecce Inter 2
19/01/2020 19:00 Genoa Roma 2
19/01/2020 21:45 Juventus Parma 1
20/01/2020 21:45 Atalanta Spal 1

marconius
17.01.20, 11:17
20.voor

18/01/2020 16:00 Lazio Sampdoria 1
18/01/2020 19:00 Sassuolo Torino x
18/01/2020 21:45 Napoli Fiorentina 1
19/01/2020 13:30 Milan Udinese 1
19/01/2020 16:00 Bologna Hellas 2
19/01/2020 16:00 Brescia Cagliari 2
19/01/2020 16:00 Lecce Inter 2
19/01/2020 19:00 Genoa Roma 2
19/01/2020 21:45 Juventus Parma 1
20/01/2020 21:45 Atalanta Spal 1

Rögin
17.01.20, 18:02
20.voor

18/01/2020 16:00 Lazio Sampdoria 1
18/01/2020 19:00 Sassuolo Torino 2
18/01/2020 21:45 Napoli Fiorentina 1
19/01/2020 13:30 Milan Udinese 1
19/01/2020 16:00 Bologna Hellas 1
19/01/2020 16:00 Brescia Cagliari 2
19/01/2020 16:00 Lecce Inter 2
19/01/2020 19:00 Genoa Roma 2
19/01/2020 21:45 Juventus Parma 1
20/01/2020 21:45 Atalanta Spal 1

zelee
17.01.20, 18:25
20.voor

18/01/2020 16:00 Lazio Sampdoria 1
18/01/2020 19:00 Sassuolo Torino 1
18/01/2020 21:45 Napoli Fiorentina 1
19/01/2020 13:30 Milan Udinese 1
19/01/2020 16:00 Bologna Hellas 1
19/01/2020 16:00 Brescia Cagliari 2
19/01/2020 16:00 Lecce Inter 2
19/01/2020 19:00 Genoa Roma 2
19/01/2020 21:45 Juventus Parma 1
20/01/2020 21:45 Atalanta Spal 1

norsk
17.01.20, 20:32
20.voor

18/01/2020 16:00 Lazio Sampdoria 1
18/01/2020 19:00 Sassuolo Torino 2
18/01/2020 21:45 Napoli Fiorentina 1
19/01/2020 13:30 Milan Udinese 1
19/01/2020 16:00 Bologna Hellas x
19/01/2020 16:00 Brescia Cagliari x
19/01/2020 16:00 Lecce Inter 2
19/01/2020 19:00 Genoa Roma 2
19/01/2020 21:45 Juventus Parma 1
20/01/2020 21:45 Atalanta Spal 1

kemal1
18.01.20, 11:55
20.voor

18/01/2020 16:00 Lazio Sampdoria 1
18/01/2020 19:00 Sassuolo Torino 2
18/01/2020 21:45 Napoli Fiorentina 1
19/01/2020 13:30 Milan Udinese 1
19/01/2020 16:00 Bologna Hellas 1
19/01/2020 16:00 Brescia Cagliari 2
19/01/2020 16:00 Lecce Inter 2
19/01/2020 19:00 Genoa Roma 2
19/01/2020 21:45 Juventus Parma 1
20/01/2020 21:45 Atalanta Spal 1

hofnar
18.01.20, 14:52
20.voor

18/01/2020 16:00 Lazio Sampdoria x
18/01/2020 19:00 Sassuolo Torino 2
18/01/2020 21:45 Napoli Fiorentina 1
19/01/2020 13:30 Milan Udinese 1
19/01/2020 16:00 Bologna Hellas 1
19/01/2020 16:00 Brescia Cagliari 2
19/01/2020 16:00 Lecce Inter 2
19/01/2020 19:00 Genoa Roma 2
19/01/2020 21:45 Juventus Parma 1
20/01/2020 21:45 Atalanta Spal 1

Maarek
18.01.20, 15:30
20.voor

18/01/2020 16:00 Lazio Sampdoria 1
18/01/2020 19:00 Sassuolo Torino 2
18/01/2020 21:45 Napoli Fiorentina x
19/01/2020 13:30 Milan Udinese 1
19/01/2020 16:00 Bologna Hellas 1
19/01/2020 16:00 Brescia Cagliari 2
19/01/2020 16:00 Lecce Inter 2
19/01/2020 19:00 Genoa Roma 2
19/01/2020 21:45 Juventus Parma 1
20/01/2020 21:45 Atalanta Spal 1

GoldenEagle
23.01.20, 17:15
20.vooru tulemused

1. eika (-) 104
2. hofnar (+3) 101
3. GoldenEagle (+5) 98
4. Ev0luti0n (+5) 97
5. Rögin (+4) 95
6. kemal1 (+4) 94
7. diver (+4) 88
8. marconius (+4) 86
9. zelee (+5) 85
10. keenjus250 (+4) 81
11. Maarek (+4) 80
12. norsk (+6) 67
13. mazz (-) 58
14. Navas 12 (-)
15. Tofoa 9 (-)
16. Iceman 4 (-)

GoldenEagle
23.01.20, 17:22
21.voor

24/01/2020 21:45 Brescia Milan 2
25/01/2020 16:00 Spal Bologna x
25/01/2020 19:00 Fiorentina Genoa 1
25/01/2020 21:45 Torino Atalanta 2
26/01/2020 13:30 Inter Cagliari 1
26/01/2020 16:00 Hellas Lecce 1
26/01/2020 16:00 Parma Udinese x
26/01/2020 16:00 Sampdoria Sassuolo 1
26/01/2020 19:00 Roma Lazio x
26/01/2020 21:45 Napoli Juventus 2

diver
23.01.20, 18:28
21.voor

24/01/2020 21:45 Brescia Milan 2
25/01/2020 16:00 Spal Bologna x
25/01/2020 19:00 Fiorentina Genoa 1
25/01/2020 21:45 Torino Atalanta 2
26/01/2020 13:30 Inter Cagliari 1
26/01/2020 16:00 Hellas Lecce x
26/01/2020 16:00 Parma Udinese 1
26/01/2020 16:00 Sampdoria Sassuolo x
26/01/2020 19:00 Roma Lazio x
26/01/2020 21:45 Napoli Juventus 2

Maarek
23.01.20, 21:14
21.voor

24/01/2020 21:45 Brescia Milan 2
25/01/2020 16:00 Spal Bologna 2
25/01/2020 19:00 Fiorentina Genoa 1
25/01/2020 21:45 Torino Atalanta X
26/01/2020 13:30 Inter Cagliari 1
26/01/2020 16:00 Hellas Lecce 1
26/01/2020 16:00 Parma Udinese 1
26/01/2020 16:00 Sampdoria Sassuolo X
26/01/2020 19:00 Roma Lazio 2
26/01/2020 21:45 Napoli Juventus 2

Ev0luti0n
23.01.20, 21:22
21.voor

24/01/2020 21:45 Brescia Milan 2
25/01/2020 16:00 Spal Bologna 1
25/01/2020 19:00 Fiorentina Genoa 1
25/01/2020 21:45 Torino Atalanta 2
26/01/2020 13:30 Inter Cagliari 1
26/01/2020 16:00 Hellas Lecce x
26/01/2020 16:00 Parma Udinese 1
26/01/2020 16:00 Sampdoria Sassuolo 1
26/01/2020 19:00 Roma Lazio x
26/01/2020 21:45 Napoli Juventus 2

hofnar
24.01.20, 11:14
21.voor

24/01/2020 21:45 Brescia Milan 2
25/01/2020 16:00 Spal Bologna x
25/01/2020 19:00 Fiorentina Genoa 1
25/01/2020 21:45 Torino Atalanta 2
26/01/2020 13:30 Inter Cagliari 1
26/01/2020 16:00 Hellas Lecce 1
26/01/2020 16:00 Parma Udinese x
26/01/2020 16:00 Sampdoria Sassuolo 1
26/01/2020 19:00 Roma Lazio 1
26/01/2020 21:45 Napoli Juventus 1

Rögin
24.01.20, 11:35
21.voor

24/01/2020 21:45 Brescia Milan 2
25/01/2020 16:00 Spal Bologna 1
25/01/2020 19:00 Fiorentina Genoa 1
25/01/2020 21:45 Torino Atalanta 2
26/01/2020 13:30 Inter Cagliari 1
26/01/2020 16:00 Hellas Lecce 1
26/01/2020 16:00 Parma Udinese 1
26/01/2020 16:00 Sampdoria Sassuolo 1
26/01/2020 19:00 Roma Lazio 1
26/01/2020 21:45 Napoli Juventus 2

kemal1
24.01.20, 12:37
21.voor

24/01/2020 21:45 Brescia Milan 2
25/01/2020 16:00 Spal Bologna x
25/01/2020 19:00 Fiorentina Genoa 1
25/01/2020 21:45 Torino Atalanta 2
26/01/2020 13:30 Inter Cagliari 1
26/01/2020 16:00 Hellas Lecce 1
26/01/2020 16:00 Parma Udinese 1
26/01/2020 16:00 Sampdoria Sassuolo 1
26/01/2020 19:00 Roma Lazio x
26/01/2020 21:45 Napoli Juventus 2

zelee
24.01.20, 13:23
21.voor

24/01/2020 21:45 Brescia Milan 2
25/01/2020 16:00 Spal Bologna x
25/01/2020 19:00 Fiorentina Genoa 1
25/01/2020 21:45 Torino Atalanta 2
26/01/2020 13:30 Inter Cagliari 1
26/01/2020 16:00 Hellas Lecce 1
26/01/2020 16:00 Parma Udinese x
26/01/2020 16:00 Sampdoria Sassuolo 1
26/01/2020 19:00 Roma Lazio 1
26/01/2020 21:45 Napoli Juventus 1

marconius
24.01.20, 18:55
21.voor

24/01/2020 21:45 Brescia Milan 2
25/01/2020 16:00 Spal Bologna 1
25/01/2020 19:00 Fiorentina Genoa 1
25/01/2020 21:45 Torino Atalanta 1
26/01/2020 13:30 Inter Cagliari 1
26/01/2020 16:00 Hellas Lecce 1
26/01/2020 16:00 Parma Udinese x
26/01/2020 16:00 Sampdoria Sassuolo 2
26/01/2020 19:00 Roma Lazio 2
26/01/2020 21:45 Napoli Juventus 2

norsk
24.01.20, 20:10
21.voor

24/01/2020 21:45 Brescia Milan 2
25/01/2020 16:00 Spal Bologna 1
25/01/2020 19:00 Fiorentina Genoa 1
25/01/2020 21:45 Torino Atalanta x
26/01/2020 13:30 Inter Cagliari 1
26/01/2020 16:00 Hellas Lecce 1
26/01/2020 16:00 Parma Udinese x
26/01/2020 16:00 Sampdoria Sassuolo x
26/01/2020 19:00 Roma Lazio 2
26/01/2020 21:45 Napoli Juventus 2

GoldenEagle
30.01.20, 01:39
21.vooru tulemused

1. hofnar (+4) 105
2. eika (-) 104
3. GoldenEagle (+4) 102
4. Ev0luti0n (+4) 101
5-6. kemal1 (+5), Rögin (+4) 99
7. diver (+5) 93
8-9. marconius (+3) zelee (+4) 89
10. Maarek (+5) 85
11. keenjus250 (+3) 84
12. norsk (+3) 70
13. mazz (-) 58
14. Navas 12 (-)
15. Tofoa 9 (-)
16. Iceman 4 (-)

GoldenEagle
30.01.20, 01:57
22.voor + 17.vooru edasilükatud mäng ja 23.voor

01/02/2020 16:00 Bologna Brescia 1
01/02/2020 19:00 Cagliari Parma x
01/02/2020 21:45 Sassuolo Roma 2
02/02/2020 13:30 Juventus Fiorentina 1
02/02/2020 16:00 Atalanta Genoa 1
02/02/2020 16:00 Lazio Spal 1
02/02/2020 16:00 Milan Hellas 1
02/02/2020 19:00 Lecce Torino 2
02/02/2020 21:45 Udinese Inter 2
03/02/2020 21:45 Sampdoria Napoli 2

17.vooru edasilükatud mäng

05/02/2020 21:45 Lazio Hellas 1

23.voor

07/02/2020 21:45 Roma Bologna 1
08/02/2020 16:00 Fiorentina Atalanta x
08/02/2020 19:00 Torino Sampdoria x
08/02/2020 21:45 Hellas Juventus 2
09/02/2020 13:30 Spal Sassuolo x
09/02/2020 16:00 Brescia Udinese 2
09/02/2020 16:00 Genoa Cagliari 2
09/02/2020 16:00 Napoli Lecce 1
09/02/2020 19:00 Parma Lazio 2
09/02/2020 21:45 Inter Milan x

Maarek
30.01.20, 14:54
22.voor + 17.vooru edasilükatud mäng ja 23.voor

01/02/2020 16:00 Bologna Brescia 1
01/02/2020 19:00 Cagliari Parma 1
01/02/2020 21:45 Sassuolo Roma 2
02/02/2020 13:30 Juventus Fiorentina 1
02/02/2020 16:00 Atalanta Genoa 1
02/02/2020 16:00 Lazio Spal 1
02/02/2020 16:00 Milan Hellas 1
02/02/2020 19:00 Lecce Torino X
02/02/2020 21:45 Udinese Inter 2
03/02/2020 21:45 Sampdoria Napoli 2

17.vooru edasilükatud mäng

05/02/2020 21:45 Lazio Hellas 1

23.voor

07/02/2020 21:45 Roma Bologna 1
08/02/2020 16:00 Fiorentina Atalanta X
08/02/2020 19:00 Torino Sampdoria 1
08/02/2020 21:45 Hellas Juventus 2
09/02/2020 13:30 Spal Sassuolo X
09/02/2020 16:00 Brescia Udinese X
09/02/2020 16:00 Genoa Cagliari X
09/02/2020 16:00 Napoli Lecce 1
09/02/2020 19:00 Parma Lazio 2
09/02/2020 21:45 Inter Milan 1

hofnar
30.01.20, 16:35
22.voor + 17.vooru edasilükatud mäng ja 23.voor

01/02/2020 16:00 Bologna Brescia 1
01/02/2020 19:00 Cagliari Parma 1
01/02/2020 21:45 Sassuolo Roma 2
02/02/2020 13:30 Juventus Fiorentina 1
02/02/2020 16:00 Atalanta Genoa 1
02/02/2020 16:00 Lazio Spal 1
02/02/2020 16:00 Milan Hellas 1
02/02/2020 19:00 Lecce Torino X
02/02/2020 21:45 Udinese Inter 2
03/02/2020 21:45 Sampdoria Napoli 2

17.vooru edasilükatud mäng

05/02/2020 21:45 Lazio Hellas 1

23.voor

07/02/2020 21:45 Roma Bologna 1
08/02/2020 16:00 Fiorentina Atalanta 2
08/02/2020 19:00 Torino Sampdoria 1
08/02/2020 21:45 Hellas Juventus 2
09/02/2020 13:30 Spal Sassuolo 1
09/02/2020 16:00 Brescia Udinese 1
09/02/2020 16:00 Genoa Cagliari 2
09/02/2020 16:00 Napoli Lecce 1
09/02/2020 19:00 Parma Lazio 2
09/02/2020 21:45 Inter Milan x

norsk
30.01.20, 16:48
22.voor + 17.vooru edasilükatud mäng ja 23.voor

01/02/2020 16:00 Bologna Brescia 1
01/02/2020 19:00 Cagliari Parma 1
01/02/2020 21:45 Sassuolo Roma 2
02/02/2020 13:30 Juventus Fiorentina 1
02/02/2020 16:00 Atalanta Genoa 1
02/02/2020 16:00 Lazio Spal 1
02/02/2020 16:00 Milan Hellas 1
02/02/2020 19:00 Lecce Torino x
02/02/2020 21:45 Udinese Inter 2
03/02/2020 21:45 Sampdoria Napoli x

17.vooru edasilükatud mäng

05/02/2020 21:45 Lazio Hellas 1

23.voor

07/02/2020 21:45 Roma Bologna 1
08/02/2020 16:00 Fiorentina Atalanta x
08/02/2020 19:00 Torino Sampdoria 1
08/02/2020 21:45 Hellas Juventus 2
09/02/2020 13:30 Spal Sassuolo x
09/02/2020 16:00 Brescia Udinese 2
09/02/2020 16:00 Genoa Cagliari x
09/02/2020 16:00 Napoli Lecce 1
09/02/2020 19:00 Parma Lazio 2
09/02/2020 21:45 Inter Milan x

diver
30.01.20, 20:33
22.voor + 17.vooru edasilükatud mäng ja 23.voor

01/02/2020 16:00 Bologna Brescia x
01/02/2020 19:00 Cagliari Parma x
01/02/2020 21:45 Sassuolo Roma 2
02/02/2020 13:30 Juventus Fiorentina 1
02/02/2020 16:00 Atalanta Genoa 1
02/02/2020 16:00 Lazio Spal 1
02/02/2020 16:00 Milan Hellas 1
02/02/2020 19:00 Lecce Torino x
02/02/2020 21:45 Udinese Inter 2
03/02/2020 21:45 Sampdoria Napoli 2

17.vooru edasilükatud mäng

05/02/2020 21:45 Lazio Hellas 1

23.voor

07/02/2020 21:45 Roma Bologna 1
08/02/2020 16:00 Fiorentina Atalanta 2
08/02/2020 19:00 Torino Sampdoria x
08/02/2020 21:45 Hellas Juventus 2
09/02/2020 13:30 Spal Sassuolo x
09/02/2020 16:00 Brescia Udinese x
09/02/2020 16:00 Genoa Cagliari 2
09/02/2020 16:00 Napoli Lecce 1
09/02/2020 19:00 Parma Lazio x
09/02/2020 21:45 Inter Milan 1

Rögin
31.01.20, 16:24
22.voor + 17.vooru edasilükatud mäng ja 23.voor

01/02/2020 16:00 Bologna Brescia 1
01/02/2020 19:00 Cagliari Parma 1
01/02/2020 21:45 Sassuolo Roma 2
02/02/2020 13:30 Juventus Fiorentina 1
02/02/2020 16:00 Atalanta Genoa 1
02/02/2020 16:00 Lazio Spal 1
02/02/2020 16:00 Milan Hellas 1
02/02/2020 19:00 Lecce Torino 2
02/02/2020 21:45 Udinese Inter 2
03/02/2020 21:45 Sampdoria Napoli 2

17.vooru edasilükatud mäng

05/02/2020 21:45 Lazio Hellas 1

23.voor

07/02/2020 21:45 Roma Bologna 1
08/02/2020 16:00 Fiorentina Atalanta 1
08/02/2020 19:00 Torino Sampdoria 1
08/02/2020 21:45 Hellas Juventus 2
09/02/2020 13:30 Spal Sassuolo x
09/02/2020 16:00 Brescia Udinese 2
09/02/2020 16:00 Genoa Cagliari 2
09/02/2020 16:00 Napoli Lecce 1
09/02/2020 19:00 Parma Lazio 2
09/02/2020 21:45 Inter Milan 1

Ev0luti0n
31.01.20, 16:56
01/02/2020 16:00 Bologna Brescia 1
01/02/2020 19:00 Cagliari Parma x
01/02/2020 21:45 Sassuolo Roma 2
02/02/2020 13:30 Juventus Fiorentina 1
02/02/2020 16:00 Atalanta Genoa 1
02/02/2020 16:00 Lazio Spal 1
02/02/2020 16:00 Milan Hellas 1
02/02/2020 19:00 Lecce Torino 2
02/02/2020 21:45 Udinese Inter 2
03/02/2020 21:45 Sampdoria Napoli 2

17.vooru edasilükatud mäng

05/02/2020 21:45 Lazio Hellas 1

23.voor

07/02/2020 21:45 Roma Bologna 1
08/02/2020 16:00 Fiorentina Atalanta 2
08/02/2020 19:00 Torino Sampdoria 1
08/02/2020 21:45 Hellas Juventus 2
09/02/2020 13:30 Spal Sassuolo 2
09/02/2020 16:00 Brescia Udinese 2
09/02/2020 16:00 Genoa Cagliari 2
09/02/2020 16:00 Napoli Lecce 1
09/02/2020 19:00 Parma Lazio 2
09/02/2020 21:45 Inter Milan x

kemal1
31.01.20, 18:13
22.voor + 17.vooru edasilükatud mäng ja 23.voor

01/02/2020 16:00 Bologna Brescia 1
01/02/2020 19:00 Cagliari Parma 1
01/02/2020 21:45 Sassuolo Roma 2
02/02/2020 13:30 Juventus Fiorentina 1
02/02/2020 16:00 Atalanta Genoa 1
02/02/2020 16:00 Lazio Spal 1
02/02/2020 16:00 Milan Hellas 1
02/02/2020 19:00 Lecce Torino 2
02/02/2020 21:45 Udinese Inter 2
03/02/2020 21:45 Sampdoria Napoli 2

17.vooru edasilükatud mäng

05/02/2020 21:45 Lazio Hellas 1

23.voor

07/02/2020 21:45 Roma Bologna 1
08/02/2020 16:00 Fiorentina Atalanta 2
08/02/2020 19:00 Torino Sampdoria x
08/02/2020 21:45 Hellas Juventus 2
09/02/2020 13:30 Spal Sassuolo 2
09/02/2020 16:00 Brescia Udinese 2
09/02/2020 16:00 Genoa Cagliari 2
09/02/2020 16:00 Napoli Lecce 1
09/02/2020 19:00 Parma Lazio 2
09/02/2020 21:45 Inter Milan x

zelee
31.01.20, 19:16
22.voor + 17.vooru edasilükatud mäng ja 23.voor

01/02/2020 16:00 Bologna Brescia 1
01/02/2020 19:00 Cagliari Parma 1
01/02/2020 21:45 Sassuolo Roma 2
02/02/2020 13:30 Juventus Fiorentina 1
02/02/2020 16:00 Atalanta Genoa 1
02/02/2020 16:00 Lazio Spal 1
02/02/2020 16:00 Milan Hellas 1
02/02/2020 19:00 Lecce Torino X
02/02/2020 21:45 Udinese Inter 2
03/02/2020 21:45 Sampdoria Napoli 2

17.vooru edasilükatud mäng

05/02/2020 21:45 Lazio Hellas 1

23.voor

07/02/2020 21:45 Roma Bologna 1
08/02/2020 16:00 Fiorentina Atalanta 2
08/02/2020 19:00 Torino Sampdoria 1
08/02/2020 21:45 Hellas Juventus 2
09/02/2020 13:30 Spal Sassuolo 1
09/02/2020 16:00 Brescia Udinese 1
09/02/2020 16:00 Genoa Cagliari 2
09/02/2020 16:00 Napoli Lecce 1
09/02/2020 19:00 Parma Lazio 2
09/02/2020 21:45 Inter Milan 1

marconius
01.02.20, 16:56
22 voor

01/02/2020 16:00 Bologna Brescia 1
01/02/2020 19:00 Cagliari Parma 1
01/02/2020 21:45 Sassuolo Roma 2
02/02/2020 13:30 Juventus Fiorentina 1
02/02/2020 16:00 Atalanta Genoa 1
02/02/2020 16:00 Lazio Spal 1
02/02/2020 16:00 Milan Hellas x
02/02/2020 19:00 Lecce Torino 2
02/02/2020 21:45 Udinese Inter 2
03/02/2020 21:45 Sampdoria Napoli 2

marconius
05.02.20, 18:57
17.vooru edasilükatud mäng

05/02/2020 21:45 Lazio Hellas 1

23.voor

07/02/2020 21:45 Roma Bologna 1
08/02/2020 16:00 Fiorentina Atalanta 2
08/02/2020 19:00 Torino Sampdoria 1
08/02/2020 21:45 Hellas Juventus 2
09/02/2020 13:30 Spal Sassuolo 2
09/02/2020 16:00 Brescia Udinese x
09/02/2020 16:00 Genoa Cagliari 2
09/02/2020 16:00 Napoli Lecce 1
09/02/2020 19:00 Parma Lazio 2
09/02/2020 21:45 Inter Milan x

GoldenEagle
13.02.20, 15:14
22-23.vooru (+ 17.vooru edasilükatud mängu) tulemused

1. hofnar (5+0+2) 112
2. Ev0luti0n (6+0+3) 110
3. GoldenEagle (6+0+1) 109
4. kemal1 (5+0+3) 107
5. Rögin (5+0+2) 106
6. eika (-) 104
7. diver (5+0+3) 101
8. marconius (6+0+5) 100
9. zelee (5+0+3) 97
10. Maarek (5+0+3) 93
11. keenjus250 (5+0+3) 92
12. norsk (4+0+2) 76
13. mazz (-) 58
14. Navas 12 (-)
15. Tofoa 9 (-)
16. Iceman 4 (-)

GoldenEagle
13.02.20, 15:20
24.voor

15/02/2020 16:00 Lecce Spal x
15/02/2020 19:00 Bologna Genoa 1
15/02/2020 21:45 Atalanta Roma x
16/02/2020 13:30 Udinese Hellas 1
16/02/2020 16:00 Juventus Brescia 1
16/02/2020 16:00 Sampdoria Fiorentina x
16/02/2020 16:00 Sassuolo Parma x
16/02/2020 19:00 Cagliari Napoli 2
16/02/2020 21:45 Lazio Inter x
17/02/2020 21:45 Milan Torino 1

Rögin
13.02.20, 18:34
24.voor

15/02/2020 16:00 Lecce Spal 1
15/02/2020 19:00 Bologna Genoa 1
15/02/2020 21:45 Atalanta Roma 2
16/02/2020 13:30 Udinese Hellas 1
16/02/2020 16:00 Juventus Brescia 1
16/02/2020 16:00 Sampdoria Fiorentina x
16/02/2020 16:00 Sassuolo Parma 1
16/02/2020 19:00 Cagliari Napoli 2
16/02/2020 21:45 Lazio Inter x
17/02/2020 21:45 Milan Torino 1

Maarek
13.02.20, 19:32
24.voor

15/02/2020 16:00 Lecce Spal 1
15/02/2020 19:00 Bologna Genoa 1
15/02/2020 21:45 Atalanta Roma 1
16/02/2020 13:30 Udinese Hellas 2
16/02/2020 16:00 Juventus Brescia 1
16/02/2020 16:00 Sampdoria Fiorentina 2
16/02/2020 16:00 Sassuolo Parma X
16/02/2020 19:00 Cagliari Napoli X
16/02/2020 21:45 Lazio Inter 2
17/02/2020 21:45 Milan Torino 1

kemal1
14.02.20, 07:25
24.voor

15/02/2020 16:00 Lecce Spal x
15/02/2020 19:00 Bologna Genoa 1
15/02/2020 21:45 Atalanta Roma x
16/02/2020 13:30 Udinese Hellas 2
16/02/2020 16:00 Juventus Brescia 1
16/02/2020 16:00 Sampdoria Fiorentina 2
16/02/2020 16:00 Sassuolo Parma 2
16/02/2020 19:00 Cagliari Napoli 2
16/02/2020 21:45 Lazio Inter x
17/02/2020 21:45 Milan Torino 1

hofnar
14.02.20, 19:33
24.voor

15/02/2020 16:00 Lecce Spal x
15/02/2020 19:00 Bologna Genoa 1
15/02/2020 21:45 Atalanta Roma 2
16/02/2020 13:30 Udinese Hellas 1
16/02/2020 16:00 Juventus Brescia 1
16/02/2020 16:00 Sampdoria Fiorentina 1
16/02/2020 16:00 Sassuolo Parma 1
16/02/2020 19:00 Cagliari Napoli 2
16/02/2020 21:45 Lazio Inter 2
17/02/2020 21:45 Milan Torino 1

diver
14.02.20, 19:52
24.voor

15/02/2020 16:00 Lecce Spal 1
15/02/2020 19:00 Bologna Genoa 1
15/02/2020 21:45 Atalanta Roma 1
16/02/2020 13:30 Udinese Hellas x
16/02/2020 16:00 Juventus Brescia 1
16/02/2020 16:00 Sampdoria Fiorentina x
16/02/2020 16:00 Sassuolo Parma x
16/02/2020 19:00 Cagliari Napoli 2
16/02/2020 21:45 Lazio Inter x
17/02/2020 21:45 Milan Torino 1

Ev0luti0n
14.02.20, 20:10
24.voor

15/02/2020 16:00 Lecce Spal 2
15/02/2020 19:00 Bologna Genoa 1
15/02/2020 21:45 Atalanta Roma 1
16/02/2020 13:30 Udinese Hellas 1
16/02/2020 16:00 Juventus Brescia 1
16/02/2020 16:00 Sampdoria Fiorentina 2
16/02/2020 16:00 Sassuolo Parma 2
16/02/2020 19:00 Cagliari Napoli 2
16/02/2020 21:45 Lazio Inter 1
17/02/2020 21:45 Milan Torino 1

norsk
14.02.20, 20:42
24.voor

15/02/2020 16:00 Lecce Spal 1
15/02/2020 19:00 Bologna Genoa 1
15/02/2020 21:45 Atalanta Roma x
16/02/2020 13:30 Udinese Hellas x
16/02/2020 16:00 Juventus Brescia 1
16/02/2020 16:00 Sampdoria Fiorentina 1
16/02/2020 16:00 Sassuolo Parma 1
16/02/2020 19:00 Cagliari Napoli x
16/02/2020 21:45 Lazio Inter 1
17/02/2020 21:45 Milan Torino 1

marconius
15.02.20, 11:52
24.voor

15/02/2020 16:00 Lecce Spal 1
15/02/2020 19:00 Bologna Genoa x
15/02/2020 21:45 Atalanta Roma 1
16/02/2020 13:30 Udinese Hellas 2
16/02/2020 16:00 Juventus Brescia 1
16/02/2020 16:00 Sampdoria Fiorentina x
16/02/2020 16:00 Sassuolo Parma 1
16/02/2020 19:00 Cagliari Napoli 2
16/02/2020 21:45 Lazio Inter 1
17/02/2020 21:45 Milan Torino 1

GoldenEagle
18.02.20, 14:49
24.vooru tulemused

1. Ev0luti0n (+7) 117
2. hofnar (+3) 115
3-4. GoldenEagle (+3), kemal1 (+5) 112
5. Rögin (+4) 110
6. diver (+6) 107
7. marconius (+6) 106
8. eika (-) 104
9. Maarek (+5) 98
10-11. keenjus250 (+5), zelee (-) 97
12. norsk (+5) 81
13. mazz (-) 58
14. Navas 12 (-)
15. Tofoa 9 (-)
16. Iceman 4 (-)


GoldenEagle 3
keenjus250 5
Rögin 4
Maarek 5
kemal1 5
hofnar 3
diver 6
Ev0luti0n 7
norsk 5
marconius 6

GoldenEagle
18.02.20, 15:08
25.voor

21/02/2020 21:45 Brescia Napoli 2
22/02/2020 16:00 Bologna Udinese x
22/02/2020 19:00 Spal Juventus 2
22/02/2020 21:45 Fiorentina Milan x
23/02/2020 13:30 Genoa Lazio 2
23/02/2020 16:00 Atalanta Sassuolo 1
23/02/2020 16:00 Hellas Cagliari 2
23/02/2020 16:00 Torino Parma x
23/02/2020 19:00 Roma Lecce 1
23/02/2020 21:45 Inter Sampdoria 1

Maarek
20.02.20, 00:45
25.voor

21/02/2020 21:45 Brescia Napoli 2
22/02/2020 16:00 Bologna Udinese 1
22/02/2020 19:00 Spal Juventus 2
22/02/2020 21:45 Fiorentina Milan 1
23/02/2020 13:30 Genoa Lazio 2
23/02/2020 16:00 Atalanta Sassuolo 1
23/02/2020 16:00 Hellas Cagliari X
23/02/2020 16:00 Torino Parma 2
23/02/2020 19:00 Roma Lecce 1
23/02/2020 21:45 Inter Sampdoria 1

diver
20.02.20, 18:29
25.voor

21/02/2020 21:45 Brescia Napoli 2
22/02/2020 16:00 Bologna Udinese x
22/02/2020 19:00 Spal Juventus 2
22/02/2020 21:45 Fiorentina Milan x
23/02/2020 13:30 Genoa Lazio 2
23/02/2020 16:00 Atalanta Sassuolo 1
23/02/2020 16:00 Hellas Cagliari x
23/02/2020 16:00 Torino Parma x
23/02/2020 19:00 Roma Lecce 1
23/02/2020 21:45 Inter Sampdoria 1

Ev0luti0n
20.02.20, 22:05
25.voor

21/02/2020 21:45 Brescia Napoli 2
22/02/2020 16:00 Bologna Udinese 1
22/02/2020 19:00 Spal Juventus 2
22/02/2020 21:45 Fiorentina Milan 1
23/02/2020 13:30 Genoa Lazio 2
23/02/2020 16:00 Atalanta Sassuolo 1
23/02/2020 16:00 Hellas Cagliari 2
23/02/2020 16:00 Torino Parma 2
23/02/2020 19:00 Roma Lecce 1
23/02/2020 21:45 Inter Sampdoria 1

zelee
20.02.20, 23:35
25.voor

21/02/2020 21:45 Brescia Napoli 2
22/02/2020 16:00 Bologna Udinese 1
22/02/2020 19:00 Spal Juventus 2
22/02/2020 21:45 Fiorentina Milan 1
23/02/2020 13:30 Genoa Lazio 2
23/02/2020 16:00 Atalanta Sassuolo 1
23/02/2020 16:00 Hellas Cagliari X
23/02/2020 16:00 Torino Parma 2
23/02/2020 19:00 Roma Lecce 1
23/02/2020 21:45 Inter Sampdoria 1

Rögin
21.02.20, 09:59
25.voor

21/02/2020 21:45 Brescia Napoli 2
22/02/2020 16:00 Bologna Udinese 1
22/02/2020 19:00 Spal Juventus 2
22/02/2020 21:45 Fiorentina Milan 2
23/02/2020 13:30 Genoa Lazio 2
23/02/2020 16:00 Atalanta Sassuolo 1
23/02/2020 16:00 Hellas Cagliari 2
23/02/2020 16:00 Torino Parma 1
23/02/2020 19:00 Roma Lecce 1
23/02/2020 21:45 Inter Sampdoria 1