320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Enneolematu jalgsimatk

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Enneolematu jalgsimatk

    Kujutagem ennast hetkeks tagasi laupäeva 7. septembrisse, kui Eesti koondis pidas EM-valikmängu Horvaatiaga ning viigistas 0-0. Ameerikamaal oli seda mängu küll v6imalik otseülekandes jälgida, ent nagu pahatithti ette tuleb, veereb meie eluteele k6rvalelükkamatuid takistusi ning nii ma ei saanudki meeldivas seltskonnas meie poiste head mängu jälgida. Samas v6ite isegi ette kujutada minu üllatust ja r66mu, kui interneti rüppe naasnuna avastasin, et mäng l6ppes viigiga. Eelmise aasta Portugali ja Hollandi \"hiilgetulemuste\" k6rval oli see ju vägagi ootamatu. Loomulikult oli vaja tulemust ka kohe tähistama minna ja peale mitmendat-setmendat 6lut sai siis antud üks lubadus.

    See on siis järgmine - kui Eesti meeste jalgpallikoondis (kirjutasin v6imalikult täpselt, et juristid norima ei hakkaks) j6uab EM- v6i MM-finaalturniirile, sooritan mina jalgsimatka Tartust Tallinnasse. Umbes pool tundi tagasi mainisin seda ka Aifile ning temast sai projekti teine osaline. Et asi kurvalt ei l6ppeks, siis peame kahetsusega teatama, et meie lubaduse l6pptähtaeg on aastal 2030. Ega te ju ei taha, et kaks vanakest kuskil Mäo metsas hinge heidaksid? Loodame siis, et varsti saab v6tta ette ühe pikema jalutuskäigu!
    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
    The Special One

    #2
    Replying to Topic \'Enneolematu jalgsimatk\'



    tjah, nii ta kipub t6esti olema-tulema... s6brad-tuttavad, ehk lööte kampa?
    Jalgpallihaigla liige
    Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Enneolematu jalgsimatk\'

      Mina olen Operatsioon Õ\'ga päri ning võtan sappa või täpsemalt hakkan ees tempot tegema nüüd juba 3se kambaga.

      Aga sellel käigul võiks mingi konkreetne eesmärk ka olla - et umbes mingile sõpruskohtumisele minek..

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Enneolematu jalgsimatk\'

        Eks praegu on ju hea plärada, aga mul m6lkus m6ttes minna Tartu esimeselt vutiplatsilt Tallinna esimesele jalgpalliväljakule. Mul pole praegu päris täpselt meeles, aga Tartus l6id palli mingid üli6pilased vist praeguse ülikooli staadioni kohal (see oleks küll irooniline!). Tallinna koha pealt pole ma kindel, aga sisetunne ütleb, et seal kuskil Estonia mälestusmärgi läheduses nn. Tornide väljakul togisid Inglise madrused nahkkera. Eks kellegil ole vana koguteos Jalgpall käepärast ja sealt saab järgi vaadata. Tallinna puhul oleks teine variant esimese rahvusvahelise mängu pidamise koht, mis asus kuskil praeguse bussijaama läheduses vist. Igatahes Härjapea oja oli lähedal. Aga selle asjaga on ju niiehknaa aega.

        Hoopis teine küsimus oleks selle asja toimumise aeg. Nimelt l6ppevad valikmängud ju praegusel ajal oktoobris, play-offid kogunisti novembris. Aif arvab, et tuleks kohe astuma hakata, mina pakuks välja kontimööda ilma ehk siis vahetult enne finaalturniiri hiliskevadel v6i varasuvel.

        Aga see selleks - praegu on hmmm... .pall vutimeeste väljakupoolel.
        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
        The Special One

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Enneolematu jalgsimatk\'

          Äkki hakkaks mingi seltskonnaga Tallinnast vastu kõmpima?
          Jalgpallihaigla patsient #172
          Diagnoos: raskekujuline futboliit

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Enneolematu jalgsimatk\'

            Kardan ,et seda matkapäeva ei tulegi enam väga kaua oodata .
            Mina lööks kampa igal juhul. Sellest tuleks vist paras meediamull ja jalgpallipropaganda üritus . Kas kaasalööjate arv on piiratud või osavõtt on vaba ?
            Kujutan ette ,et sellisele üritusele leiaks ka sponsoreid.:P
            FCF Forever

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Enneolematu jalgsimatk\'

              Jumala eest, mis saaks mul selle vastu olla kui seltskond suurem ja segasem!! Ja mida kiiremini see päev tuleb, seda parem - saab noorest peast kaelast ära.
              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
              The Special One

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Enneolematu jalgsimatk\'

                Originally posted by Jaan



                See on siis järgmine - kui Eesti meeste jalgpallikoondis (kirjutasin v6imalikult täpselt, et juristid norima ei hakkaks) j6uab EM- v6i MM-finaalturniirile, sooritan mina jalgsimatka Tartust Tallinnasse.
                Sellise suurepärast saavutuse puhul hakkaksin kasvõi homne päev marssima.
                Vaikus

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Enneolematu jalgsimatk\'

                  Mina oleksin tulija. Kahtluseta. Isegi siis kui matkates ölut ei tohiks juua
                  Ja olgu see mis kuu iganes, finaalturniirile saamise puhul vïn kasvï läbi lumevallide marssida
                  League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Enneolematu jalgsimatk\'

                    No jah
                    Minu hing on antud.
                    Kui see matk teoks saab olen ka mina osaline, ei loe ei tuul, külm, ega päike ja palavus, kui kaasa võib võtta jalgpalli, magamiskoti ja õlut, on ideaalne, kui ei või saab ka hakkama, kuid see asi saab tehtud.

                    Tundmatu
                    Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Enneolematu jalgsimatk\'

                      Ülihea mõte! Mina olen tulija, kui mu põlv, mis hiljuti operatsiooni üle elas, vastu peab. Rattaga lubab arst igal juhul sõita. Tallinnast vastu marssimise mõte tuli ka mulle pähe, aga üheskoos on minu arvates parem ehk Tartust, kus idee autor asja käima lasi.

                      Pakun, et jalutuskäigu võtaks ette suvel, julgestuseks oleks buss või auto, kus igas mõttes väsinud mõne tunnikese puhata võiksid.

                      Samas arvan, et jalutuskäigu plaan tuleks varem paika panna ning iga valiktsükli ajal varakult aeg kinnitada, millal koondise õnnestumise korral kõmpima hakata. Ei oleks tõmblemist ning kõik oleksid pikalt ette informeeritud.

                      Ja mis ka oluline: kui asi on ilusasti läbi mõeldud ja nüansid paika pandud, teeme sellest korraliku meediasündmuse, kus ka sponsorid taga.

                      Jaan, kas sulle sobib seda teha Jalgpallihaigla egiidi all? Loomulikult ei jää sinu autorlus tähelepanuta!

                      Kui selles tsüklis peaks joppama, siis millal 2004. aastal marsime? Või 2003. lõpus? Väga napilt enne EMi ei tahaks, sest EMi ajaks tuleks niikuinii Portugali sõita ja pikk puhkus võtta.

                      Jalgsimatka kuupäev peaks minu arvates olema tähenduslik: kas 17. oktoober, mil Eesti pidas 1920. aastal oma esimese kohtumise (Soomega) või 3. juuni, mil kohtuti 1992. aastal Sloveeniaga. Palun veel mõtteid!
                      poborsky@jalgpallihaigla.ee

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Enneolematu jalgsimatk\'

                        Julgestusauto on hea môte. ühtlasi saaks seal ka kraami hoida, sest k6ik s6javäes rännakut teinud teavad kui tüütu v6ib olla raske seljakott.

                        Aja varasem paikapanemine on ka hea idee. Siinkohal kalduks toetama seda suvist varianti, mis v6iks ju ühtlasi olla nt. koondise teelesaatmisüritus vms. Ma ei näe siin probleemi Portugali s6itmisega, kuna see väsimus kaob paari päevaga ja soojal maal hea puhata niikuinii.

                        Loomulikult pole mul midagi selle vastu kui asi Jalgpallihaigla egiidi all toimub. V6ib-olla olen selleks ajaks juba sie kah liikmeks astunud...

                        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                        The Special One

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Enneolematu jalgsimatk\'

                          Olen käsi... vabandust, jalg :P Enne Tallinnast näiteks häälega Tartusse ja siis tagasi. Kas kegi siinolijatest on enne pikemat sorti matkamist teinud, et võiks ennustada kui pikaks võiks retk kujuneda, mitu kilti päevas jne. Ise pole eriti üle paarikümne kildi korraga kõmpinud.
                          Supplies!

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Enneolematu jalgsimatk\'

                            P6him6tteliselt on vahemaa marsruudist s6ltuvalt 185-220 km ehk 3-5 p2eva. 50 km p2evas ei tohiks kyll yle j6u k2ia. Ehk isegi 60 km.
                            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                            The Special One

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Enneolematu jalgsimatk\'

                              njaa, geoloogide au tuleb üleval hoida ja egas siis aifo üksi seda rasket koormat suuda kanda.
                              nii et panen siis ka mina oma õla, mis küll aifo omast tunduvalt madalamal asetseb, sellele koormale alla
                              Jalgpallihaigla liige

                              Kommentaar

                              Working...
                              X