320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tartust Uus-Meremaa mängule

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tartust Uus-Meremaa mängule

    Siuke värk, et palju Tartust Uus-Meremaa mängule minevat rahvast on? Mingit ühisminemisetaolist asja meie kaunisse pealinna keegi ei viitsi korraldada? Ja veel siuke asi, et äkki keegi, kellel on auto ja kellel seal ka mõni vaba koht, oleks nõus ühe noore vutifänni (minu) peale võtma. Igatahes oleks üksinda suht-puht mõttetu minna, seltsis segasem!

    #2
    Replying to Topic \'Tartust Uus-Meremaa mängule\'

    Mina olen seni plaandinud liinibussiga minna. Kui keegi pakub odavama varjandi välja, olge lahked!
    \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Tartust Uus-Meremaa mängule\'

      Suts odavam ja lõbusam on minna rongiga, mis väljub tartust kell 7:41 ja jõuab tallinnasse 11:13. Pileti on studentidele ja ISIC kaardi omanikele 35 krooni. Kui kedagi huvitab, siis mina ja veel mõni läheme sellega. Vot.

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Tartust Uus-Meremaa mängule\'

        jaa, gaskoff, see rongivariant tundub tõepoolest parem olevat.. ruumi rohkem ja mugavam ka veel pealekauba.. väikese rahasummakese hoiab kokku võib-olla. niisiis olen samuti kõigi eelduste kohaselt laupäeval kell 7.41 (oi, kui vara peab üles tõusma..) platsis. seal näeme siis! ja sina kah, greenday, tule siis ikka rongipeale...mis sa selle bussiasjandusega ikka sõidad

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Tartust Uus-Meremaa mängule\'

          Nonii, Juks on antud juhul opositsioonis. See tähendab, et lähen arvatavasti ikka liinibussiga. Kui ma ei eksi siis kella kümne paiku suunab rattad Tallinna poole nii Sebe kui Taisto buss. Poisid, rong läheb ju nii vara... Kell 7 hommikul tahan ma veel und võidukast Eesti koondise mängust näha

          Igatahes hea meel, et Tartust ikka minejaid on!

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Tartust Uus-Meremaa mängule\'

            Originally posted by Juks


            Nonii, Juks on antud juhul opositsioonis. See tähendab, et lähen arvatavasti ikka liinibussiga. Kui ma ei eksi siis kella kümne paiku suunab rattad Tallinna poole nii Sebe kui Taisto buss. Poisid, rong läheb ju nii vara... Kell 7 hommikul tahan ma veel und võidukast Eesti koondise mängust näha
            tjah, kella 10\'se bussiga oled sa kell 13.00 kesklinnas ja yhtlasi ka eelpidustustest ilma jäänud...

            hommikune rong k6lab ilusaste ja kuiv6rd meenub ka yks igati edukas fännireis kevadest sellesinase rongiga, siis... tjah... rong igal juhul etem kui buss... eriti mis 6llejoomist puudutab
            Jalgpallihaigla liige
            Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Tartust Uus-Meremaa mängule\'

              Rahvas tulge Tartust ikkagi rongiga siis saate Wellingtonis juba sooja teha ning ka ennustusest osa võtta ,mille võitja saab korralikult tasustatud ,samuti teiseks ja kolmandaks jäänud.
              FCF Forever

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Tartust Uus-Meremaa mängule\'

                nii!
                taaskord leidis kinnitust fakt, et rong on ikka parem sõiduvahend kui autobuss.. vägagi lahe sõit oli.. see, kes ei tulnud, kahetses kindlasti anyway, juks, sinu sall, mille sa mulle laenasid, üllatus-üllatus, on minu käes olemas, ja eesti-belgia mängu ajal saad sa selle kindlasti tagasi loodan, et sa oma sini-must-valge jalgpallisalli asukoha pärast muret ei pidanud tundma.

                ciao.

                Kommentaar

                Working...
                X