320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti v. Aser

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eesti v. Aser

    [glow tcolor=red, fcolor=black, size=5, strength=5]Eesti v. Aserbatšaania[/glow]
    Homme kell 19:00 kohtuvad Lillekülas Eesti ja Aserid.Tammsaare pargist hakkame liikuma kell 18:00 kogunema hakkame varen nii 17:00 ja kuida kellelgi aega on.
    jalgpallihaigla liige nr 170

    #2
    Replying to Topic \'Eesti v. Aser\'

    Minu ja Flora kodulehe andmetel kohub aseritega ikka Fc Flora, mitte Eesti koondis.

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Eesti v. Aser\'

      Ma tean, et seitsme maa ja mere taga asub Aserbaidzhaan, aga Aserbatshaaniast pole ma küll midagi kuulnud.
      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
      The Special One

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Eesti v. Aser\'

        mingi naaberriik äkki

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Eesti v. Aser\'

          Jah, peaks kaardi pealt järgi kaema.
          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
          The Special One

          Kommentaar


            #6
            Mis teema on?

            Kes siis mängib? Eile TV3st poole kõrvaga midagi kuulsin. Nagu eelnevatest kommidest selgub, on tegu mingi uue riigiga maailakaardil? Või mis tegelikult on. Mis iganes ka ei oleks olen 100 % kohal , aga ikka tahaks teada...
            Klemm

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Eesti v. Aser\'

              Flora on selle meeskonna heaks mönusalt palju öeldud :-)
              Pigem siis kohtuvad Valga ja Aserbaidzhaan... samas on suhtpuht möistetav, miks mängitakse sellises koosseisus.

              Kommentaar

              Working...
              X