320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sall kadunud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sall kadunud

    Uus-Meremaa mängu afterparty-l Wellingtoni Pubis läks kaduma Dieteri Bayern Müncheni sall. Dieter väga loodab, et oleks võimalik see tagasi anda!!

    Telefon: 056 496 382


    #2
    Replying to Topic \'Sall kadunud\'

    Jah ma oleks tänulik küll kui selle kuidagistviisi tagasi saaks kohe nii oleks. Ja heale leidjale/hoidjale teeks ühe või isegi kaks õlut parimameelega välja.
    ¡No Pasarán!

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Sall kadunud\'

      ....Wellingtini jäi peale laupäevast möllu maha terve virn igasugu mahajäätud asju : kotte, särke, dresse jne. Mine astu läbi äkki leiad oma salligi. Mina oma dressi igatahes sain kätte...
      RummaBastards!

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Sall kadunud\'

        Ei hakka uut teemat avama, seetõttu panen siia:
        kui keegi leidis Wellingtonist ühe rohelist värvi Nokia 3210, siis ole nii hea ja helista 052 797 11 või saada teade privasse. Nagu dietergi, pakun vaevatasuks mõne õlle.

        Aga teadmiseks dieterile, siis kahjuks pean ütlema, et sinu salli pubis ei ole, ma eile õhtul helistasin ja küsisin mida nendel pakkuda on. Minu pusa, mille sinna unustasin oli olemas aga moblat ega sinu salli mitte
        Supplies!

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Sall kadunud\'

          mnjah mul jäi kah sall kuhugi vai kellegi kätte ... yritan mis ma yritan aga meenutada ei suuda :P krt krt peab järgmine kord rohkem jooma siis ehk mäletab ... aga kui keegi suudab mind valgustada oleks kah tore

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Sall kadunud\'

            Tundub et sallid on juba loomult sellised et kipuvad kaotsi minema..Ja pean kah tunnistama,et minulgi on ta teadmatus suunas ära kõndinud...No ja siis mingil ajahetkel läks(pigem siiski jäi) telefon taksosse...

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Sall kadunud\'

              Mul sama jama- sall kadunud ja pea haige.:P
              FCF Forever

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Sall kadunud\'

                Aga minul jäi koondise särk nr.7 (nike) Wellingtoni. Leidjale vaevatasuks
                kohe mitu õllet.
                Kadunuks jäi ta peale seda kui me Koskiga strippi tegime.

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Sall kadunud\'

                  Nii, paistab, et maailmas on veel ausaid ja häid inimesi- minu mobla on Jansa kinnitusel kindlas kohas ja paari õlle vastu annab välja vahetada.
                  Supplies!

                  Kommentaar

                  Working...
                  X