PDA

View Full Version : Eesti-Belgia eelsoojenduskontsert

Poborsky
14.10.02, 21:43
16. oktoobril kell 18.30 whk enne Eesti-belgia kontserti algab Lilleküla staadionil eelsoojenduskontsert, kus astuvad üles ansamblid Kosmikud, The Tuberkuloited ning Blind. Lisaks soe ja külm söök-jook ning üllatused. Kontsert lõpeb kell 21.00 ja valikmäng algab 21.30.

b0xter
14.10.02, 21:48
ja see mis valemiga siis nagu...tasuta vms?? :P

Hellik
14.10.02, 21:50
Millal siis ühine minek Wellingtonist Lillekülla tehakse, juba enne kontserti? Algselt oli see plaanis vist veits hiljem.

argo
14.10.02, 22:27
Originally posted by Mayhem

Millal siis ühine minek Wellingtonist Lillekülla tehakse, juba enne kontserti? Algselt oli see plaanis vist veits hiljem.

Sama küsimus siit.
ja lisan ka seda, et mis hinna eest see kontsert.

Poborsky
14.10.02, 22:39
Tasuta.

argo
14.10.02, 22:41
Originally posted by Poborsky

Tasuta.

:jump1: :jump1: :jump4: :jump4: :õlu: :õlu:

ugla
14.10.02, 23:30
oot, kus see kontsert siis täpselt toimub ? päris platsil nagu ei saa ju ? Sees või väljas ?
Igatahes tuleb jälle üks tore jalgpallipäev :õlu:

vaikiv mees
15.10.02, 00:28
Olen väsinud olnud tihti,
löönud kõigele käega
Olen mõelnud - ei mingit sihti
enam enda ees näe ma
(Sinilill)
Hm, kas Kosmikuid saab ka veel näha? Peale T.P vabatahtlikku lahkumist meie hulgast pole neist just palju kuulda polnud, mis on ka loomulik
Tundub, et staadionil viibimine võib kujuneda planeeritust pikemaks.. Lund sajab vist teisip-l

b0xter
15.10.02, 00:31
lund....hmmmm siis see ei ole kyll eriti hia :P mulle see isiklikult ei meeldi eriti :/ ja ma usun et ma ei ole ainuke kes nii arvab

argo
15.10.02, 02:03
tulgu taevast kasvõi pussnuge, oleme platsil ja aitame omasid. ja lumi oleks isegi parem varjant kui vihm. teeks asja põnevaks.
aga kuna siis ühtne marss on, võiks kokku leppida ja mingi kella ajagi, et ikka kõik koos läheks platsile. kas siis juba enne kontserti või mis.
igaljuhul tuleb jälle lahe jalgpallile pühendatud päev.

Rainman
15.10.02, 03:13
See ju superidee! Kas seda meedias suuremalt ka reklaamitakse? Igatahes väga hea viis tuua publikut statale juurde :D

kojamees
15.10.02, 12:40
Eel-soojendus kontsert
Kontsert toimub ikka väljaspool Staadioni,seega muru ja mängu see ei peaks segama.Lisaks Teie ammustele soovidele müüjakse ka õlut ja siidrit.Mis kuramuse vahet seal on kas kõlm või soe ilm õllejaox.Mida tihedamini eel-soojendus kontserte seda tihedamini ka õlut ja mine tea .millal see õllemüügi idee äkki ka statale jõuab?
Meedias jah kahjuks seda kontserti ei kajasta,aga proovime omi vahendeid.Flaierid ja postid,loomulikult internet.:õlu: :õlu: :õlu:

Martin
15.10.02, 14:59
Originally posted by kojamees
millal see õllemüügi idee äkki ka statale jõuab?

Loodetavasti mitte iialgi ning (kui ma eksin, siis parandage) FIFA/UEFA nõuetega pole see niikuinii lubatud. Üks arukamaid otsuseid kudjuures nende poolt.

Kontsert on aga ülibro ning võiks muutuda lausa traditsiooniks.

indrek
15.10.02, 15:11
Ma olen käinud staadionitel Lätis, Leedus, Rootsis ja Inglismaal. Kõikidel neil staadionitel müüdi õlut.
Õllemüük pole kuidagi keelatud järeldan sellest. See on Pohlaku luulu.

jyriöö
15.10.02, 16:37
Originally posted by Rainman

See ju superidee! Kas seda meedias suuremalt ka reklaamitakse? Igatahes väga hea viis tuua publikut statale juurde :D

Tõesti väga hea moodus enne mängu nö sooja teha. Kas on ka mingisugune katusealune plaanis, kus temperatuur välitingimustest veidi kõrgem? Muidu on enne mängu kõik kehaosad härmas.

kojamees
15.10.02, 16:58
Tulevad kaks telki kus pingid ja lauad ja muu atribuutika millega süüa,juua.:õlu: :õlu: :õlu:

pepe
15.10.02, 18:02
Aga ikkagi - mis kellast me staadioni poole marssima hakkame?

Poborsky
15.10.02, 18:15
Mina olen staadionil õlut joonud Jugoislaavias, Rumeenias ei lubatud.

Austrias oli alkovaba ja Helsingis müüakse ainult VIP-piirkonnas.

Inglismaal aga pole probleemi, kuigi aemtlikult lubatud pole. Inimesed lihtalt rahulikult libistavad.

Eestis olen ma harjunud, et staadionile ei lubata. Joon mujal, kui vaja. Omal ajal sai Kadrioru staadionile igal viisil alkoholi tiritud.

sosku
15.10.02, 19:04
Saksamaal on iga mängu ajal näha õlletopsiga pealtvaatajaid. Seal osatakse kultuurselt juua, meil aga ...

Meil aga ei lubata staadionil õllet juua kuna enamuse kodanike arusaam alkoholitarbimisest kujutab ilmtingimata (n: volbriöö) enese käpulijoomist. Aga kellele siis meeldib näha enese ümber purjus, räuskavaid ja tüli norivadi tüüpe?

indrek
15.10.02, 19:09
Minu meelest on see nõme poliitika.
Inimesed joovad nüüd ennast põõsavarjus täis - ka need, kes muidu jooks kogu mängu vältel pikkamisi kalli hinna eest lahjat õlut.
Kokkuvõtteks juuakse rohkem ja jalgpalliliidul jääb raha saamata. Aga meie jalgpalliliidu \"geeniustel\" ikka sellest. Kui ei lubata, siis ei lubata.
Saaremaal näiteks müüdi õlut ja mis siis sellest?.
Poborsky, kust sa võtad et Inglismaal õlu keelatud on - kümned ja kümned õllekraanid töötavad kogu mängu - eriti poolajavältel täistuuridel - iseasi et see tuleb seal samas ära juu ja tribüünidle seda vedada ei tohi. Vaevalt et see illegaalne on.

winki
15.10.02, 19:13
Meedias jah kahjuks seda kontserti ei kajasta,aga proovime omi vahendeid.Flaierid ja postid,loomulikult internet.

mina lugesin selle ürituse kohta tänasest päevalehest, lk 22 üleval serval. Väike küll aga ikkagi.
See piaks ju ka meedia olema:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

Poborsky
15.10.02, 20:43
Indrek,

tribüünile ei tohi viia minu teada Inglismaal )vähemalt mõnes kohas), aga kui kultuurselt lähed, õlletops käes, ei panda kätt ette.

Rebu
15.10.02, 20:46

16. oktoobril kell 18.30 whk enne Eesti-belgia kontserti algab Lilleküla staadionil eelsoojenduskontsert, kus astuvad üles ansamblid Kosmikud, The Tuberkuloited ning Blind. Lisaks soe ja külm söök-jook ning üllatused. Kontsert lõpeb kell 21.00 ja valikmäng algab 21.30.

Igati asjalik :õlu: :õlu: :mupet:

b0xter
15.10.02, 21:33
nu põmst jah UEFA reeglid keelavad seda myymist ja meie staadionil seda myyma ei akata...ma sellega naci kursis ;) mu ema miskit seotus sellega:doh: ....aga nu jah kui nad seda ka myyma akkavad siis võix seda mõistusepiires juua aga mitte käpuli juua ja siis veel proovida palju peale mahub

Stinger
15.10.02, 21:42
Tubli Koja, loodan et kõik sujub sul selle konzaga.

Pätu
15.10.02, 23:01
a kas mitte Saaremaal Eesti ja Azerite mängu ajal ei müüdud õlle... mina vhemalt mäletan nii (see aasta toimunud mäng)

argo
15.10.02, 23:49
oi homme läheb põnevaks. kui homme sama ilm siis valgest pallist eriti kasu pole.
ja veelkord kas homme on siis ühine marss või ei. ja kui on siis kustkohast ja mis kell. siis oskaks arvestada, mis kell võiks esimesed õlled juua ja millal siis Wellingtoni minna (muidugi võiks ju seal isegi terve päev istu- aga kellel töö ja kellel kool). Nii, et mõni suurem Haige võiks mingi kellaaja siis välja pakkuda, mida äkki on kuskil pool ka arutatud.

footie
15.10.02, 23:50
heh, need \"üllatused\" on kindlasti lumehelbed, mis mulle iseenesest meeldib küll, aga ma nagu kuulsin, et belglased ei saa kusagil harjutada kuna staadionid lumes ja et kui nad harjutada ei saa siis ei mängi. aga kas see saab tõsi olla et eestis ei ole mitte ühtegi soojendusega treeningstaadioni??? kas see võistlusteplats alecoqis on ikka soojendusega? igatahes oleks nõme küll kui ära jääks. no spordiuudised veel täna õhtul ees, siis näeb.

Poborsky
16.10.02, 00:05
Pakun, et seitsmeks staadioni juurde. Väike naps põuetaskus, näiteks:)

argo
16.10.02, 00:21
nii, et sinu ideest loen välja, et ühist marssi läbi linna ei toimuks siis. Minu arvates on see vägagi vinge asi, mis näitab jalgpallifännide ühtsust. ja pealegi oleme homme ka natuke rohkem tähelepanu all, kui seda oli näiteks Uus-Meremaa kohtumisel.

Rainman
16.10.02, 05:21
mingi kell võiks koguneda ja marssida küll.. Wellingtonist kell 18? siis jõuaks ka kontserdi alguseks.. või on liiga vara teiste jaoks..??

jansa
16.10.02, 13:46
... kui tänaõhtuse n.ö. WarmUp-programmiga õigeaegselt hakkama saame siis rongkäik koos põlevate tõrvikurte ja faieritega läbi linna hakkaks Wellingtonist poolteist tundi enne mängu e. 20:00...ajakavva võib sõltuvalt ilmast ja meeleolust ka mõningaid muudatusi sisse viia. Igatahes on hetkel nii planeeritud ja kokkulepitud.
Wellingtonis kogunemine alates 17:00...

Stinger
16.10.02, 13:49
Originally posted by jansa

... kui tänaõhtuse n.ö. WarmUp-programmiga õigeaegselt hakkama saame siis rongkäik koos põlevate tõrvikurte ja faieritega läbi linna hakkaks Wellingtonist poolteist tundi enne mängu e. 20:00...ajakavva võib sõltuvalt ilmast ja meeleolust ka mõningaid muudatusi sisse viia. Igatahes on hetkel nii planeeritud ja kokkulepitud.
Wellingtonis kogunemine alates 17:00...

aga soojenduskontsert?

stiff
16.10.02, 15:41
ise olen küll 18.30 kohal....väike naps ja nali kohapeal...ja soojad riided....kui lund jagub võiks teha lumesõja:D

stjuuart
16.10.02, 16:42
Näikse, et tõsise ja südant- ning varbaidsoendava kontserdi asemel on tulemas mingi pooleldi valimispropaganda (http://www.postimees.ee/index.html?op=lugu&id=75446&number=&rubriik=) :viha:

argo
16.10.02, 16:48
no selge.
:viha:
midagi ei saa nad teha ka, et ei oleks oma huvi mängus.

Kaarel
16.10.02, 16:57
Naiivne on arvata, et bändid tasuta mängiksid. On loomulik, et keegi peab selle kinni plekkima, ega muusika sellepärast kehvem pole, kui Isamaliit ja Mõõdukad selle ürituse sponsorid on.

argo
16.10.02, 17:04
Originally posted by Kaarel

Naiivne on arvata, et bändid tasuta mängiksid. On loomulik, et keegi peab selle kinni plekkima, ega muusika sellepärast kehvem pole, kui Isamaliit ja Mõõdukad selle ürituse sponsorid on.

Õige küll aga kas nad korraldaksid ka seda järgmise kohtumise eel, kui valimised läbi. VAEVALT. idee iseenesest hea, kutsuda mingid bändid enne üles soojendama.

Oll
17.10.02, 07:33
Originally posted by jollu

a kas mitte Saaremaal Eesti ja Azerite mängu ajal ei müüdud õlle... mina vhemalt mäletan nii (see aasta toimunud mäng)

Müüdi küll, mäletad õieti isegi ostsin sealt mõned Sakud.
Minu kaastunne mängu tulemuse suhtes.0-1 polnud õiglane tulemus.

kräka
17.10.02, 18:15
See kontsert oli üli kõva minu arust.suured tänud:P

Stinger
17.10.02, 19:10
tore konza oli, sai enne mängu natuke \"sooja\" tehtud:õnnelik:
sellist üritust tuleks korrata.;) :reiv:

Poborsky
17.10.02, 19:54
Kojamees organiseeris selle praktiliselt üksinda!

Kuigi see üritus oli Isamaaliidu ja Mõõdukate poliitikaga seotud (ja poliitikast on mul täitsa savi), tuleb Kojale au anda, et Kosmikud, Tuberkuloitedi ja Blindi ühele lavale esinema sai!

Eesti-Islandi after-party toimumise koht on ka enam-vähem paigas (peagi hüüame avalikult välja) ning Koja teeb ka sellest üritusest omal vingel moel väga korraliku asja. Jõudu, kurivaim!

gnat
19.10.02, 04:34
minumeelest ka kontsert täitsa asja eest .... ja ega see vast halba ei teinud kui isamaaliit jagas pasunaid seal rahvale tasuta ... igatahes oli asi kohaletulemist väärt ja loodan et midagi sarnast võib veelgi näha ....

ROOTSI KUNN
19.10.02, 17:32
Kontsert oli kindlasti hea ,kuigi ise seda ei kuulnudki. Olin rongikäigus teel Wellingtonist staadionile . Kuid mulle ei meeldinud kogu loo juures see ,et Kojamees (teatavasti kandideerib Isamaliidu nimekirjas ) ,Wellingtoni korraldajatele teatamata
sisuliselt torpedeeris Isamaaliidu ja Mõõdukate poolt kinnimakstud kontserdiga (loe valimiskampaaniaga) Wellingtonist korraldatud rongikäiku. Seda enam ,et mees lubas
eelnevalt ka Wellingtonis õhtujuht olla.
Ja mulle tundub ,et ka enne Eesti -Islandi mängu on juba kahe konkureeriva afterparty lõhna tunda üks ,mis toimub Wellingtoni pubis ja teine ,mida planeeritakse ilmselt Kamikazesse. Viimasepeal koostöö ,ütleks ma selle peale.
:D :(

ROOTSI KUNN
20.10.02, 16:44
Kõigele vaatamata tuleb täna valima minna:P ja ehk saab Kojamehe kuidagi linnapeaks ning siis on meil nii staadion valmis ,oma pubi ja bände igaks ürituseks.:D

jansa
21.10.02, 21:30

Kojamees organiseeris selle praktiliselt üksinda!

.................................................. ...............................

... see küll hea uudis, sellisel juhul olgu igal kodu mängul mingit kontserti oodata ju...või juhtub selline võimalus vast ikkagi kevadel 2003 kui on Riigikogu valimised paralleelselt jälle päevakorral , või 3 aasta pärast sügisel samal ajal??... Mõtle ennem mida sa räägid - see OLI poliitiline üritus, sellele vaatamata ei olnud ta halb idee, aga tavalisel A-poliitilisel ajal organiseerituna oleks ta JH üritus....

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::::::::::::::::::..

Kuigi see üritus oli Isamaaliidu ja Mõõdukate poliitikaga seotud (ja poliitikast on mul täitsa savi), tuleb Kojale au anda, et Kosmikud, Tuberkuloitedi ja Blindi ühele lavale esinema sai!

Eesti-Islandi after-party toimumise koht on ka enam-vähem paigas (peagi hüüame avalikult välja) ning Koja teeb ka sellest üritusest omal vingel moel väga korraliku asja. Jõudu, kurivaim!

Poborsky
22.10.02, 15:58
Jansa, ma olen sinuga ühel meelel.

Samas on väga oluline fakt, et Kojamees organiseeris Kosmikute, Tuberkuloitedi ja Blindi kontserdi põhimõtteliselt üksinda ning selle eest tuleb talle au anda!

-Loom-
22.10.02, 17:35
...see nyyd teemast mööda, aga tubekad ja blind suht lihtne saada koos esinema..neil ju üx ja sama manager (vähemalt minu teada)
..aga kindlasti oli tegija üritus ja au tuleb Kojamehele anda selle orgunni eest

Stinger
22.10.02, 19:37
Originally posted by ROOTSI KUNN

Ja mulle tundub ,et ka enne Eesti -Islandi mängu on juba kahe konkureeriva afterparty lõhna tunda üks ,mis toimub Wellingtoni pubis ja teine ,mida planeeritakse ilmselt Kamikazesse. Viimasepeal koostöö ,ütleks ma selle peale.
Kuid ainult üks neist on jalgpallihaigla pidu!:põnn:

jansa
22.10.02, 20:20
.. to Poborsky

..kui näiteks Res Publica pöördub minu poole (teades eelnevalt et ma olen lahe vend ja kõva rockimees- ja sama partei liige) ning ütleks et näe : siin on 10 miljonit - ole täitsa ja orgunni U2 ja Madonna meie üritusele esinema... - kas siis on see minu ainuisikuline orgunn??? Ma ei saa aru kuidas aru ei saada mis on valimispropaganda ja mis on ISE rahade ja sponsorite otsimine ja ürituse organiseerimine...
Ehkki ütlen siinkohal uuesti, ega see kontsert halb mõte ei olnud! Elik ma arvan et kui näiteks Keskerakond ehitaks stata valmis ja teeks iga kodumängu eel samasuguse kontserdi nii et see oleks järjepidev traditsioon - vot siis hakkaks võibolla ka ise tuhandete pensokate ja ajukääbikute armeesse kes pimesi Savisaarele hääle annavad ja toetust avaldavad... seniks aga tehkem vahet poliitikapropagandal(ehkki ka ise toetan Isamaliitu ja Mõõdukaid - seda ennekõike nende lubaduste baasil staadion valmis ehitada, sest muud lubadused on b....s..tt - mõelda vaid igale lapsele 1000 EEKi - c`mon) ja loomulikult Savikas ahju!

ROOTSI KUNN
22.10.02, 22:07
Originally posted by Stinger

Originally posted by ROOTSI KUNN

Kuid ainult üks neist on jalgpallihaigla pidu!:põnn: , mis tuleb panna üldkoosolekul hääletusele ja siis juhatuse otsusega kinnitada . Ja kui keegi julgeb :viha: kusagile mujale minna siis ei tea kas enam staadionilegi lastakse ,rääkimata fännitribüünist. Hullemal juhul satud Jalgpallihaiglast pärishaiglasse

:lahe:

Poborsky
22.10.02, 22:11
Jansale:

Kojamees käis idee välja ning organiseeris. Väga hea idee ju ning ka väga hea orgunn!
Ja kontserdi aegu müüdi Lillekülas õlut ning sai süüa osta!

Küsimus on selles, et õige mees on õigel kohal ja teeb korralikke asju. Kujutame näiteks ette, et Edgar Savisaar oleks Isamaaliidu noorpoliitik: usun, et 16. oktoobril oleks esinenud Seelikukütid, Joel Steinfelt ja kahemehebänd Esimene ning Teine Arnold.

Kui Res Publica 10 miljonit välja käiks ning paluks mul kontserti orgunnida, kutsuks ma näiteks Kosmikud, Tuberkuloitedi ja Blindi ning ülejäänu eest ehitaks staadioni edasi:)

Mina ei poolda ühtegi parteid, kuigi Jansa poolt mainitud põhjustel on I ja M veidi meelt mööda. Kas 1000 krooni plaanitakse anda lapse sünni korral või igakuiselt?

Rainman
23.10.02, 21:58

Kas 1000 krooni plaanitakse anda lapse sünni korral või igakuiselt?
Loosung ju ütleb: Igale lapsele 1000 krooni kuus.

sprinter
23.10.02, 23:02
Isamaalit lubas ikka ühe krooni ja kolm palli!::)

sprinter
23.10.02, 23:03
Isamaalit lubas ikka ühe krooni ja kolm palli!::)

jansa
24.10.02, 14:14

Jansale:

Kojamees käis idee välja ning organiseeris. Väga hea idee ju ning ka väga hea orgunn!
Ja kontserdi aegu müüdi Lillekülas õlut ning sai süüa osta!

Küsimus on selles, et õige mees on õigel kohal ja teeb korralikke asju. Kujutame näiteks ette, et Edgar Savisaar oleks Isamaaliidu noorpoliitik: usun, et 16. oktoobril oleks esinenud Seelikukütid, Joel Steinfelt ja kahemehebänd Esimene ning Teine Arnold.

Kui Res Publica 10 miljonit välja käiks ning paluks mul kontserti orgunnida, kutsuks ma näiteks Kosmikud, Tuberkuloitedi ja Blindi ning ülejäänu eest ehitaks staadioni edasi:)

Mina ei poolda ühtegi parteid, kuigi Jansa poolt mainitud põhjustel on I ja M veidi meelt mööda. Kas 1000 krooni plaanitakse anda lapse sünni korral või igakuiselt?

////////////////////////////////////////////////////////////////////////

sry aga ma ei viici siin vaielda ja lasteaeda mängida, las jääb siis nii nagu Jalgpallihaigla nime autor väidab ja muidugi on tore et sai Lillekülas SÜÜA ja ÕLUt osta - mõtle oleks veel tyhja kõhu ja kaine peaga mängu pidand vaatama..

Poborsky
24.10.02, 19:42
Jansa, olen sinuga nõus. Pole mõtet üht (nt oma) kiita ja teist maha teha.

-madis-
24.10.02, 22:58
Ükskõik, kelle orgunnitud asi oli, oli üritus iseenesest täitsa normaalne. Sellisest asjast võiks kujuneda mingi traditsioon. Kindlasti oleks sellel palju toetajaid.

jansa
25.10.02, 13:42
Originally posted by madman666

Ükskõik, kelle orgunnitud asi oli, oli üritus iseenesest täitsa normaalne. Sellisest asjast võiks kujuneda mingi traditsioon. Kindlasti oleks sellel palju toetajaid.

::::::::::::::::::::::::::::::::::

Loomulikult oli normaalne ja loomulikult võiks kujuneda traditsiooniks (nagu ka kogunemised Tammsaare juures, rongkäigud läbi linna - loodan et ilma autode mõlkimiste ja pürotehnika loopimisteta, befor- ja afterpartyd jne) aga sellisel tasandil nõuaks see raha.. ja mitte vähe. Ja selle saamisest ja tagamaast juba eelpool palju juttu on olnnu, mistõttu mina enam seda teemat ei kommenteeri.
P.S. Kogu minu au ja imetlus kogu teadliku elu kuulugu jäägitult sellele inimesele või inimestele kes suudaks sellist üritust iga Eesti kodumäng (või kas või ainult EM ja MM alagrupimängude ajal) orgunnida ja raha leida, olgu kasvõi pealkirja all : \"Isamaliit-Mõõdukad ja JalgpalliHaigla korraldavad...\" -iseasi mis siis JH a-poliitilisest renomeest järgi jääb..