320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti-Belgia eelsoojenduskontsert

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eesti-Belgia eelsoojenduskontsert

    16. oktoobril kell 18.30 whk enne Eesti-belgia kontserti algab Lilleküla staadionil eelsoojenduskontsert, kus astuvad üles ansamblid Kosmikud, The Tuberkuloited ning Blind. Lisaks soe ja külm söök-jook ning üllatused. Kontsert lõpeb kell 21.00 ja valikmäng algab 21.30.

    poborsky@jalgpallihaigla.ee

    #2
    Replying to Topic \'Eesti-Belgia eelsoojenduskontsert\'

    ja see mis valemiga siis nagu...tasuta vms?? :P

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Eesti-Belgia eelsoojenduskontsert\'

      Millal siis ühine minek Wellingtonist Lillekülla tehakse, juba enne kontserti? Algselt oli see plaanis vist veits hiljem.
      Rise and rise again until lambs become lions!

      Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Eesti-Belgia eelsoojenduskontsert\'

        Originally posted by Mayhem


        Millal siis ühine minek Wellingtonist Lillekülla tehakse, juba enne kontserti? Algselt oli see plaanis vist veits hiljem.
        Sama küsimus siit.
        ja lisan ka seda, et mis hinna eest see kontsert.

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Eesti-Belgia eelsoojenduskontsert\'

          Tasuta.
          poborsky@jalgpallihaigla.ee

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Eesti-Belgia eelsoojenduskontsert\'

            Originally posted by Poborsky


            Tasuta.

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Eesti-Belgia eelsoojenduskontsert\'

              oot, kus see kontsert siis täpselt toimub ? päris platsil nagu ei saa ju ? Sees või väljas ?
              Igatahes tuleb jälle üks tore jalgpallipäev

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Eesti-Belgia eelsoojenduskontsert\'

                Olen väsinud olnud tihti,
                löönud kõigele käega
                Olen mõelnud - ei mingit sihti
                enam enda ees näe ma

                (Sinilill)
                Hm, kas Kosmikuid saab ka veel näha? Peale T.P vabatahtlikku lahkumist meie hulgast pole neist just palju kuulda polnud, mis on ka loomulik
                Tundub, et staadionil viibimine võib kujuneda planeeritust pikemaks.. Lund sajab vist teisip-l
                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                (Seinfeld, The Pitch)

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Eesti-Belgia eelsoojenduskontsert\'

                  lund....hmmmm siis see ei ole kyll eriti hia :P mulle see isiklikult ei meeldi eriti :/ ja ma usun et ma ei ole ainuke kes nii arvab

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Eesti-Belgia eelsoojenduskontsert\'

                    tulgu taevast kasvõi pussnuge, oleme platsil ja aitame omasid. ja lumi oleks isegi parem varjant kui vihm. teeks asja põnevaks.
                    aga kuna siis ühtne marss on, võiks kokku leppida ja mingi kella ajagi, et ikka kõik koos läheks platsile. kas siis juba enne kontserti või mis.
                    igaljuhul tuleb jälle lahe jalgpallile pühendatud päev.

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Eesti-Belgia eelsoojenduskontsert\'

                      See ju superidee! Kas seda meedias suuremalt ka reklaamitakse? Igatahes väga hea viis tuua publikut statale juurde
                      Jalgpallihaigla patsient #172
                      Diagnoos: raskekujuline futboliit

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Eesti-Belgia eelsoojenduskontsert\'

                        [glow tcolor=red, fcolor=black, size=5, strength=5]Eel-soojendus kontsert[/glow]
                        Kontsert toimub ikka väljaspool Staadioni,seega muru ja mängu see ei peaks segama.Lisaks Teie ammustele soovidele müüjakse ka õlut ja siidrit.Mis kuramuse vahet seal on kas kõlm või soe ilm õllejaox.Mida tihedamini eel-soojendus kontserte seda tihedamini ka õlut ja mine tea .millal see õllemüügi idee äkki ka statale jõuab?
                        Meedias jah kahjuks seda kontserti ei kajasta,aga proovime omi vahendeid.Flaierid ja postid,loomulikult internet.
                        Jalgpallihaigla liige.

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Eesti-Belgia eelsoojenduskontsert\'

                          Originally posted by kojamees
                          millal see õllemüügi idee äkki ka statale jõuab?
                          Loodetavasti mitte iialgi ning (kui ma eksin, siis parandage) FIFA/UEFA nõuetega pole see niikuinii lubatud. Üks arukamaid otsuseid kudjuures nende poolt.

                          Kontsert on aga ülibro ning võiks muutuda lausa traditsiooniks.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Eesti-Belgia eelsoojenduskontsert\'

                            Ma olen käinud staadionitel Lätis, Leedus, Rootsis ja Inglismaal. Kõikidel neil staadionitel müüdi õlut.
                            Õllemüük pole kuidagi keelatud järeldan sellest. See on Pohlaku luulu.
                            memer of Gaskoff fan club

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Eesti-Belgia eelsoojenduskontsert\'

                              Originally posted by Rainman


                              See ju superidee! Kas seda meedias suuremalt ka reklaamitakse? Igatahes väga hea viis tuua publikut statale juurde
                              Tõesti väga hea moodus enne mängu nö sooja teha. Kas on ka mingisugune katusealune plaanis, kus temperatuur välitingimustest veidi kõrgem? Muidu on enne mängu kõik kehaosad härmas.
                              Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X