320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Valimised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Valimised

    Mina toeatn Keskerakonda.

    Ja sportliku küljepealt Mõõdukad.

    #2
    Replying to Topic \'Valimised\'

    Mulle meeldib tomatimahl. Ja igasugused hapud asjad ka.
    \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Valimised\'

      tõesti fun, isegi Jalgpallist ei lähe mööda see valimiskampaania, mida näen, et tehakse ka siin kõvasti. aa midagi pole teha poliitika puudutab ka seda teemat ju vahest. igaljuhul ei toeta ma ei Keskerakonda, ei Mõõdukaid, ei ResPublicat või muud aga lihtsalt valin inimest, kes kuulub ühte nimetatutest. Ühesõnaga lähen valin ühte tuttavat, kes saax volikokku sisse ja teeks seal midagi paremaks ja ehk rohkem meeldivamaks. MA ühest väiksest (2000 in.) vallast Valgamaal ja seal vajab volikogu vahetust- nooremat verd. ma ise ka noor.
      vot.
      sama soovitus ka teistele- minge valima ja valige inimene, keda teate, kes teeks ka midagi ära, ja ehk nii nagu teile meeldiks.

      ja tegelt peaks see olema üldse Off Topicus

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Valimised\'

        Mulle aga, nagu kuskil varem juba öeldud, tomatimahl ei meeldi.

        Tegelikult arendatakse seda teemat juba mitu aega Off-Topicu all ja õigesti tehakse sest just sinna see kuulub!

        Kuid sinu poliitilisest eelistusest, Sun, ja su siinsest pseudonüümist tuleb meelde hoopistükkis Prantsuse kuningas Louis XIV, keda ajaloos ka Päikesekuningana tuntakse. Oli särav valitseja tõesti, kuid vahest isegi liiga särav - tema autoritaarseid valitsemisvõtteid ei taha ajalugu sestap mäletada. See võiks aga kõiki Keskerakonna valijaid mõtlema panna.

        Et see jutt siin aga kuidagigi \"Üldise jalgpalli\" all ligituks, tõdegem, et päike on ümmargune - nii nagu ka jalgpall ning kujundlikult väljendudes ka poliitikaelu.
        Elämä on laiffi!





        Kommentaar

        Working...
        X