320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Barca\'

    ja see etoò võtab yldse liga palju sõna kui chelseaga kohtumist meelde tuletada
    kes konkureerivad golden bootile?
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Barca\'

      Golden Bootile kandideerivad Euroopa suurimad väravakütid, praegu on Henry\'l 25 löödud väravat, inglismaa hooaeg on teatavasti läbi, Eto\'o\'l 24 kolli ja kaks mängu jäänud, Mintalil 23 väravat ja kas 5 mängu jäänud? Siis tulevad Oliveira, Gilardino ja Lucarelli 22 väravaga jne. Mintal ei ole vist viimasel ajal väravaid eriti löönud, ei tea kas vigastus? Muidu ütleks et kõige suurem eelis on Eto\'o\'l kuna pinged on maas ja treeningmängudes pidavat tema isegi karistuslööke Ronalidnho ja Xavi asmel lööma. Forlani (20 väravat) kohta nii palju, et tema on see mees kes on õigel ajal õiges kohas, tunduvalt suuremat muljet avaldab tegelikult Barcelonast Villarealis laenul olev Riquelme.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Barca\'

        loomulikult olin ma sellest lausest kuulnud aga kuna sina seda tsitaadina kasutasid siis eeldasin et sa olid sellest nii vaimustuses et ei suutnud ise oma tundeid ja mõtteid paremini edastada kui ahvipoisi sõnu tsiteerides.
        ära oma postituste \"graafiku\" pärast küll üleliia muretse, see on täiesti loogiline et inimesed positiivseid emotsioone parema meelega jagavad ja kirja panevad. see oli kõigest ettekääne et su solvavale postitusele ka vastavalt vastata

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Barca\'

          ok, tore, et aru saad, ma nii labast lauset kirja ei paneks ega ei arva ka nii, pigem lihtsalt \"Salute the champion\", Eto\'o ahvipoisiks nimetamine on natuke nõme muidugi.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Barca\'

            ah, poisid, saagem ikka hästi läbi...respect madridile, et hooaja lõpus veel end kogusid ja tulise lahingu meile andsid...pole mõtet siin eestis kakelda, sest me tegelt ju ise ei tunneta neid tagamaid, mis tegelikult on barca-reali rivaliteedi taga, ma mõtlen samas ka poliitilist, mis viimasel ajal eriti tähtis
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Barca\'

              täitsa nõus.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Barca\'

                Algselt postitas ek


                loomulikult olin ma sellest lausest kuulnud aga kuna sina seda tsitaadina kasutasid siis eeldasin et sa olid sellest nii vaimustuses et ei suutnud ise oma tundeid ja mõtteid paremini edastada kui ahvipoisi sõnu tsiteerides.
                ära oma postituste \"graafiku\" pärast küll üleliia muretse, see on täiesti loogiline et inimesed positiivseid emotsioone parema meelega jagavad ja kirja panevad. see oli kõigest ettekääne et su solvavale postitusele ka vastavalt vastata
                see ahvipoisi asi on nii tyypiline selle foorumi reali fännide jutt:S
                mis puutub kuldse saapa võistlusesse, siis olgu mainitud et Saksamaal jääb mängida siiski vaid viimane voor(täna) ja seega on Mintalil jäänud 1 mitte 5 mängu aega
                Päris maha ei saa kanda võistlusest ka viimastes mängudes stabiilselt2-3 väravat löönud Makaayd, kuigi siiski vga ebatöenäoline, et tal õnnestub lyya täna 4 väravat.
                Igaljuhul edu Golden Booti jahtimisel Barca fännid

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Barca\'

                  Algselt postitas DEDE junior


                  Algselt postitas ek


                  loomulikult olin ma sellest lausest kuulnud aga kuna sina seda tsitaadina kasutasid siis eeldasin et sa olid sellest nii vaimustuses et ei suutnud ise oma tundeid ja mõtteid paremini edastada kui ahvipoisi sõnu tsiteerides.
                  ära oma postituste \"graafiku\" pärast küll üleliia muretse, see on täiesti loogiline et inimesed positiivseid emotsioone parema meelega jagavad ja kirja panevad. see oli kõigest ettekääne et su solvavale postitusele ka vastavalt vastata
                  see ahvipoisi asi on nii tyypiline selle foorumi reali fännide jutt:S
                  mai tea kas see just iseloomulik on. mulle meenub ainult üks retard veel, kes ahvipoisi-väljendit kasutab.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Barca\'

                    mina eelistan hyydnime manki või mankipoi.
                    edit:inglise keel on ju luulelisem
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Barca\'

                      Tänane algkoosseis Villarreali vastu:
                      Albert Jorquera, Silvinho, Presas Oleguer, Juliano Belletti, Rafael Marquez, Carles Puyol, Xavi, Thiago Motta, Ronaldinho, Ludovic Giuly, Samuel Eto\'o

                      Eto\'o võiks väravaid lüüa,sest Real Betise Ricardo Oliveira on kohe kannul 23 väravaga.Eto\'ol 24.
                      Vastastel puudub võtmemängija Juan ROman Riquelme

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Barca\'

                        mida poolaeg, 2:2, Eto\'o pani penalti mööda, loodame et saab vähemalt teisel poolajal värava ka enda nimele!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Barca\'

                          njah 3:3 lõppes.Giuly viis Barca 3:2 juhtima,aga Forlan viigistas.Temalt siis täna kolm väravat.Eto\'o vist juhib 24 väravaga,Forlanil peaks olema 23

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Barca\'

                            tegelikult võib tulemusega rahule jääda, kahju ainult, et Eto\'o väravat ei löönud, huvitav mis saab siis kui ta järgmises mängus lööb värava ja jääb 25ga Henryga ühele tasemele, kas vaadatakse mitu väravat on penaltist vms? Eriti tore oli muidugi Larsseni naasmine!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Barca\'

                              olete teie alles lühikese mäluga - alles see oli kui Eto ise ahvitantsu lasi ja selle üle veel ka uhke oli aga nüüd saab sõimata kui meest tema oma käitumise järgi ka vastavalt kutsuda (ja ärge hakake mingitest tagamaadest ja Zaragosa fännidest jahuma, kõik jalgpallurid saavad vastasmeeskonna fännide käest sõimata).


                              \"monkey is as monkey does\"


                              muidu on minu meelest Etoo hea mängija aga parem oleks kui ta suud rääkimiseks lahti ei teeks.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Barca\'

                                Mnjaa, Forlani koll oli sitax ilus. Eto`o oskas penalti muidugi latti lüüa. Giuly koll oli suht kobin seal värava ees. Ronny lõi peaga kah tavalise kolli. Viigivärav Forlani poolt oli puhtalt Olegueri süü ja Forlan tõstis palli lissalt üle Jorqueira.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X