320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Barca\'

    fännid, andke siis teada vaikselt oma soovidest fänni-staffi suhtes, et võib olla saab siin üht-teist korraldada lähema kuu aja jooksul...särgisoovi puhul panna kindlasti ka suurus ja muidugi ka mis aasta särk (teatavasti liiguvad ka vanad särgi-tüübid ringi)
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Barca\'

      Nonii, Chelsea (suckib täiega) pakkus Ronny eest 120 miljonit euri. Ei tea nüüd kui tõsi jutt see on, sportnetis igastahes kirjutas. Ei usu siiski, et läheb, aga kui läheb, siis ... on ta tõsiselt loll. Ja barca ka eladen ei loovuta teda.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Barca\'

        poleks nad riquelmet ära müünud, võiks hetkel chelskiga ka diili teha, sest 120 milli on ikka suur summa ja sellega saab palju ära teha.
        FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

        Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Barca\'

          ma ei tea kui dinho barcast chelseasse läheb
          siis olen ma temas väääga sügavalt pettunud

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Barca\'

            Mina oleks eriti pettunud siis kui DECO ära läheks

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Barca\'



              Barcelona president tegi lennujaamas vihaga striptiisi

              Jalgpalliklubi Barcelona president Joan Laporta vabandas striptiisi eest, millega ta sai hakkama vaidluse käigus Barcelona lennujaama turvateenistujatega.

              Pealtnägijate teatel sai Laporta turvatöötajate peale vihaseks, kui lennujaama turvavärav tema peale kolm korda piiksuma hakkas.

              Ärritunud president, kellel lasti korduvalt läbi värava kõndida, viskas esmalt kingad õhku ja laskis siis püksid alla, jäädes turvatöötajate ette aluspükste väele.

              \"Ma vabandan kõigi Barcelona fännide ees, kes tundsid end puudutanuna,\" ütles Laporta spordilehele Marca. \"Ma tahaksin siiski rõhutada, et ma ei kaotanud pead ega solvanud kedagi. Mul on tõesti kahju, et selle üle selline lärm puhkes.\"

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Barca\'

                Laporta tundub lahe mees olevat :P

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Barca\'

                  ma usun ka et laporta on selline mõnus inimene, hea huumorisoonega ja...

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Barca\'

                    Noor Ronaldinho
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Barca\'

                      Barca müüs Barca \"B\" mängija Sergo Garcia Real Zaragozale 1,5 miljoni Euro eest.
                      Garcia ei kuulunud kunagi esinduskoosseisu.
                      Enamus ajast pallis Barca duublis teises ja kolmandas liigas.
                      Viimasel hoojal oli ta laenatud Levantesse.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Barca\'

                        lugesin, et kui dinho sõlmiks barcaga lepingu 2010.- nda aastani, oleks ta nädalapalk 6.2 miljonit krooni
                        kuid ei tea, kui tõene see on(lugesin sl õhtulehest)

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Barca\'

                          Pigem on tegemist kuupalgaga.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Barca\'

                            Valdes pikendas lepingut 2010.aastani

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Barca\'

                              Taani tuurile minejad:
                              Väravavahid: Valdés, Jorquera ja Rubén.
                              Kaitsjad: Damià, Belletti, Puyol, Gio, Edmílson, Gabri, Rodri, Sylvinho ja Oleguer.
                              Poolkaitsjad: Motta, Xavi, Iniesta, Pitu, Deco ja Van Bommel.
                              Ründajad: Larsson, Giuly, Ezquerro, Maxi ja Eto\'o

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Barca\'

                                huvitav, kas Ronaldinho`le on pikem puhkus antud?
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X