320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Barca\'

    arvatavasti

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Barca\'


      Larsson lubas Barcelonale veel kahte aastat

      Eelmise hooaja jalaluumurru tõttu sisuliselt vahele jätma pidanud rootslane Henrik Larsson lubas oma tööandjale FC Barcelonale, et mängib Hispaania meisterklubis veel vähemalt kaks aastat, teatab Rootsi ajaleht Expressen. \"Leping on valmis, ainult allkirjad on veel puudu,\" ütles Larsson ajalehele.

      Barcelona president Joan Laporta oli juba varem palunud Larssonil meeskonda jääda 2007. aastani, kuid tõmmu rootslane ei kiirustanud lõpliku vastust andma.

      Minu arust päris hea uudis Barca fännidele.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Barca\'

        on küll jah kui nüüd ainult vigastust ei tuleks
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Barca\'

          Algselt postitas Drogba



          Larsson lubas Barcelonale veel kahte aastat

          Eelmise hooaja jalaluumurru tõttu sisuliselt vahele jätma pidanud rootslane Henrik Larsson lubas oma tööandjale FC Barcelonale, et mängib Hispaania meisterklubis veel vähemalt kaks aastat, teatab Rootsi ajaleht Expressen. \"Leping on valmis, ainult allkirjad on veel puudu,\" ütles Larsson ajalehele.

          Barcelona president Joan Laporta oli juba varem palunud Larssonil meeskonda jääda 2007. aastani, kuid tõmmu rootslane ei kiirustanud lõpliku vastust andma.

          Minu arust päris hea uudis Barca fännidele.
          Kui allkirju all pole siis pole midagi kindlat.
          Aga muidu oleks tore kui ta jääks 2007.aastani.
          Sümpaatne mängija on.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Barca\'

            Barcelona mängib Taanis järgmiste klubidega:
            Saturday, 23 Jul, East Jutland XI-FCB. Friendly in Aarhus
            Monday, 25 Jul, Aarhus-FCB. Friendly in Aarhus

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Barca\'

              Kuda nende särkidega on, kas keegi orgunnib neid? Olenevalt hinnast oleks huvitatud
              JK Tallinna Kalev Meistriliigasse!!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Barca\'

                pidingi siin küsima, et kui läheb ostuks et mis on max hind mis ollakse nõus välja käima, inf saata mulle privately, olen muidu kõik soovid kätte saanud, aga pole jõudnud vastata
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Barca\'

                  Ezquerro on kolm nädalat eemal, sest ta tõmbas treengingutel mingi jala lihase paigast ära, niiet Taanis ta neid sõprusmänge ei saa kaasa teha.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Barca\'

                    Esimene mäng võideti 4:0.väravad Larssonilt, Eto\'olt, Gabrilt ja Giulylt.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Barca\'

                      Algselt postitas lorenzo


                      pidingi siin küsima, et kui läheb ostuks et mis on max hind mis ollakse nõus välja käima, inf saata mulle privately, olen muidu kõik soovid kätte saanud, aga pole jõudnud vastata
                      Äkki teed ise mingi konkreetse pakkumise ikka. Eks siis vaatan, kas teen selle väljamineku kohe ära või lükkan asja tiba edasi. Huvi oleks siis home 04/05 või home 05/06 särgi vastu.
                      Joga Bonito!!!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Barca\'

                        Ma juba tellisin ta käest särgi ära.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Barca\'

                          Natuke aega tagasi lõppes Taani turniiri viimane mäng, kus Barcelona oli tulemusega 4:0 üle
                          AGF Aarhusest.
                          Väravad:
                          0-1, Deco (38\'); 0-2, Larsson (53\'); 0-3, Gabri (63\'); 0-4, Maxi (82\'

                          FC Barcelona: Valdés, Damià, Puyol, Oleguer, Sylvinho, Van Bommel, Edmílson, Deco, Iniesta, Eto\'o i Larsson. També han jugat Jorquera, Belletti, Rodri, Van Bronckhorst, Xavi, Gabri, Giuly, Maxi i Pitu

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Barca\'

                            mottal varbaoperatsioon
                            http://www.fcbarcelona.com/eng/noticias/noticias/n05072510.shtml

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Barca\'

                              Kui Aasia turnee läbi saab kirjutab Rijkaard uue lepingule alla, mis kestab 2009.aastani.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Barca\'

                                Rüstü viidab ka järgmise hooaja laenulepingu alusel Fenerbaches.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X