320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Barca\'

    Originally posted by makser


    ma üldse ei kujuta ette kuidas võib väravavaht oma värava lüüa aga kauaks luis enrique vigastada sai???

    minu arust on see bonano totaalne tuha-juhan...viimases mängus omavärav ja ei tee üldse mitte midagi erilist,pigem paistab silma ainult mägra mängimisega.....siit ka küsimus suurele ringile:MIKS EI OSTA BARCA ENDALT UUT VÄRAVAVAHTI??????????raha peaks ju olema....
    Oh seda püha ajukääbiklust. Miks te teete ennatlike järeldusi. Kas te üldse mängu nägite?
    Makserile niipalju, et kui ta ei kujuta üldse ette kuidas väravavaht võib omavärava lüüa, siis on küll eriti alaarenenud kujutlusvõime!

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Barca\'

      no ma arvan et ta sellist väravat ei löönud et võttis palli ja jooksis oma väravasse.ja kui ta kellegi löögi või söödu kuskilt jalgevahelt või kätevahelt sisse lasi siis peaks see värav ikkagi lööja nimele minema mitte bonano omaväravaks

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Barca\'

        no sa zoolasorts oled ikka entusiastlik küll. Barca võib ju sitas vormis Leverkusenit võita, aga Newcastle on teisest puust meeskond. Realsus on see, et Barca veerandfinaalist edasi ei saa nagunii. Ta ainsad võidud on extra siitade või super halva vormiga meeskondade vastu. Interig lihtsalt joppas neil. Ainuke meeskond kellevastu mängides Barcale pöialt hoiaks on Real Madrid.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Barca\'

          Originally posted by zoolazorts


          Originally posted by Conte


          no sa zoolasorts oled ikka entusiastlik küll. Barca võib ju sitas vormis Leverkusenit võita, aga Newcastle on teisest puust meeskond. Realsus on see, et Barca veerandfinaalist edasi ei saa nagunii. Ta ainsad võidud on extra siitade või super halva vormiga meeskondade vastu. Interig lihtsalt joppas neil. Ainuke meeskond kellevastu mängides Barcale pöialt hoiaks on Real Madrid.
          Igasugu muidujahujaid pole siia vaja... 13 alistumata mängu Meistrite Liigas räägib iseenda eest ja sellisel tasemel sittasid meeskondasid ei ole.
          Mida sa sitt mölised llomulikult pole sellisel tasemel sittu meeskondi aga on tugevad nõrgad ja keskmised. Barca on keskmik ja tema laeks jääb veerandfinaal. Küll näed seda ka ise ja mis puutub jahumisse, kas mina jahun siin Barca vigastustest, see meeskond on mäda üleni.

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Barca\'

            traaa conte sa oled ikka loll lammas küll

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Barca\'

              kle conte mine vaheta nimi ära sa teed juvele häbi...... et mida sa siin niisama lampi loobid et Barca on mäda...põhjenda siis seda...ja siis lased et kui võidetakse Interit 3:0!!!!!!!!!! siis lihtsalt joppas jah oled sa puhta idioot vä....niisama hullu ässa siin pole vaja mängida....kui ikka asjast midagi ei jaga ei maksa siin mingit sõimu ehitada... nüüd asjast kah:.... barcal see liiga vorm küll veits paranes kuid mitte eriti hullult...... kaotusi küll pole saadud kuid kaotatakse punkte endast nõrgematele tiimidele liiga palju selle eest aga Cl-is on ikkagi väga hea hoog sees..
              fc pohmell

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Barca\'

                mis kuradi loll lammas sa ära paugu, vaata ise kuda Barca mängib. On ta siis see aasta peale selle õnnega pooleks Interi mängu midagi saavutanud ve. Nägid teist mängu Interiga Kluivert ja Gabri mängisid ju \"ülihästi\" need vennad ei saaks tühja väravassegi sisse. Milline tipp klubi vahetab nii tihti treenerit. Nädala pärast mängusNewcastliga saab selgeks mis see Barca endast kujutab. Ja veerand finaalist ei saa nad mingil juhul edasi. Neil võivad ju nimed olla aga pole ei kokkumängu ega meeskonnavaimu ja lisaks sellele mängivad kõik staarid selgelt alla võimete,
                ja kui te ise sellest aru ei saa siis pole siin midagi rääkida. Nii, et zoolakukk ja co valige endale uus klubi fännamiseks.:P

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Barca\'

                  Originally posted by Conte


                  Nädala pärast mängusNewcastliga saab selgeks mis see Barca endast kujutab.
                  vaevalt, et barca võimetest selle mängu põhjal midagi järeldada võib, nad on juba edasi pääsenud
                  Nii, et zoolakukk ja co valige endale uus klubi fännamiseks.:P
                  sa conte oled ikka tõesti jobu

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Barca\'

                    conte kle sa vist valid oma lemmikklubisid selle järgi et kes kui palju võidab,siis ikkagi pärast hea rääkida et nää see klubi kes mulle meeldis võitis.faking glorihunter

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Barca\'

                      Originally posted by makser


                      conte kle sa vist valid oma lemmikklubisid selle järgi et kes kui palju võidab,siis ikkagi pärast hea rääkida et nää see klubi kes mulle meeldis võitis.faking glorihunter
                      kle ega ikka ei vali küll, minu eelistus on FC BAYERN ja kui ta see hooaeg sinu arust on Euroopas midagi saavutanud siis pole sul küll põhjust \"spetsialisti mängida\" ja selle asemel, et siin arutada minu eelistuste kohta võiksite te siin tunnistada, et Barca on see aasta keskmik, mis ei tähenda, et ma ei austaks nende mineviku võite aga praegu on see meeskond mäda.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Barca\'

                        Originally posted by zoolazorts


                        Originally posted by Conte


                        mis kuradi loll lammas sa ära paugu, vaata ise kuda Barca mängib. On ta siis see aasta peale selle õnnega pooleks Interi mängu midagi saavutanud ve. Nägid teist mängu Interiga Kluivert ja Gabri mängisid ju \"ülihästi\" need vennad ei saaks tühja väravassegi sisse. Milline tipp klubi vahetab nii tihti treenerit. Nädala pärast mängusNewcastliga saab selgeks mis see Barca endast kujutab. Ja veerand finaalist ei saa nad mingil juhul edasi. Neil võivad ju nimed olla aga pole ei kokkumängu ega meeskonnavaimu ja lisaks sellele mängivad kõik staarid selgelt alla võimete,
                        ja kui te ise sellest aru ei saa siis pole siin midagi rääkida. Nii, et zoolakukk ja co valige endale uus klubi fännamiseks.:P
                        Ma üritan mõista, et on ka lollimaid inimesi, kellega tuleb võibolla veidi aeglasemalt ja lakoonilisemalt rääkima, et nad aru saaksid.
                        Barca 3:0 võit Interi üle ei olnud kohe kuidagi õnnega pooleks, Barca domineeris tervet kohtumist ja vaid tänu Toldole tuli võit ainult 3-väravaline (paus, mõtle...). Barca läheb Newcastle\'i vastu eeldatavalt välja reservmeeskonnaga ning see mäng ei näita absoluutselt mitte midagi (paus). Treenerivahetus on ainult kasuks tulnud, Van Gaaliga koperdaks me tõenäoliselt relegatsiooni piiri peal (või all) ning tema vallandamist kritiseerida on nüüd küll veidi mõttetu (mõtle veel, ja pikalt, ehk saad aru). Meeskonnavaim on meeskonnas momendil väga hea, kõik on uue treeneriga väga rahul ja sihivad liigas TOP4 kohta. Madala eneseusu ja kehva meeskonnavaimuga tiim selliseid plaane ei peaks (mõtle ). Su tõelise olemuse näitab muidugi ära viimane lause... (vihje: makseri postituse viimane sõna)
                        Ja üleüldse oleks tervitatav kui sa siit foorumist igaveseks jalga laseksid, sa ei tee siin kellelegi heameelt.
                        Kule pask mulle ei tule keegi ytlema, et kas ma lasen jalga või ei. Mis muutub sellesse, et sa ytled, et barcal on hea vorm ja meeskonnavaim, siis kui sul on õigus, mida sul loomulikult on kuna oled \"maailma hinnatuim jalgpalli spetsialist\" siis tuleb su jutust järeldada yht su barca on lihtsalt sitt kuna kui vorm on hea ja meeskonnamäng super siis miks tulemusi ikka ei tule ja mis puutub plaanidesse siis need on toredad asjad 90 ndate alul ytles pohlak, et Eesti on 2002 aasta MMil (kuna sa seda eeldatavasti ei tea siis ytlen sulle vihjeks, et ei olnud) Seda, et Interi mäng oli joppamine näitab, et kedagi teist suurt pole võifetud.
                        ja mis puutub sellesse, et ma olen gloryhunter siis ytlen veelkord, et mulle meeldib Bayern mis ei võitnud see aasta euroopas midagi. nii, et mõtle ise .

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Barca\'

                          poisid poisid ei ole mõtet vaielda ja saata üksteisi igale poole......vabandan ka enda eest emotsioonid keesid üle....tuleb mõista et igal ühel on oma vaatenurk ja kõik ei saagi asju ühte moodi näha.....aga ei tohi selle pärast hakkata kedagi maha tegema....ja muidugi soccerneti foorumi on ikka kõik tere tulnud ükskõik kui \"asjatundlikud\" nad on.... seda kellel õigus on saab näidata ainult mängud... kui kaugele barca jõuab jne........ kuigi onju selge et Barca mäng on oluliselt paranenud.....jaa muuuseas kui barca peakski veerandfinaalist välja langema siis ei tähenda et klubis on midagi mäda siiiski mängivad ju nad 8 euroopa tugevaima klubi vastu....millest võib teha sellise umbropsu järelduse et barcelona kuulub euroopas hoolimata kõigest 8 parima klubi hulka....ah jaa see interi värk et 3:0 võideti et kui see mäng joppas kas siis järgmine mäng ka interi vastu joppas kui teeniti viik välja.....ega vahet pole ju kas joppab või ei joppa siiski lõpuks loeb lõpptulemus....eks aeg näitab mis saab!!

                          looov...piiisss....&...häpiness
                          fc pohmell

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Barca\'

                            10.märts.2003... sa oled siin ehk suht uus vist. Forumis saab siin tegelt hästi viisakalt kah rääkida, nii et kui on teravalt vastupidiseid arvamusi, siis tuleks mõelda igasugu argumendid-asjad läbi ning siis lõpuks, kui jõutas nii veel väärt mõtteni, see ilusalt ka kirja panna teistele lugemiseks. Või mida iganes.

                            Barcelona liini mööda edasi minnes. Klubil on sel hooajal kasutada ülisuurepärased mängijad. Barcat võib vabalt võrrelda Milani, Interi, Newcastle\'i ning Real Madridiga võrdseks võistkonnaks. See kuidas neil tulemused on olnud on siiani ärritanud Forumlasi sügavalt ja seda siis päris nagu õigesti. Kuid see, kuidas pikk hooaeg on tulemused kokku saand, ei näita kindlasti antud võistkonna tegelikku taset või potentsiaali piiratust. Barcelona on võimas võistkond. (Siinkohal mainin, et järgmine hooaeg paneb Barcelona la Liga kinni.)

                            Kas võib mainida, et selle hooaja halb edu pole otseselt tingitud manageri pädevusetusest või taktikalisest imbetsiilsusest ega ka mängijate kehvast tasemest või vormist, sellega ma pole üldse nõus, vaid et juures on (seesamune) psühholoogiline paradigma, see miks ei võideta (no miks täpselt, ei tea - pole nüüd spordipsühholoog). Van Gaal oli nii - ei suutnud mängijaile piisavalt elujõudu anda, van Gaal oli Barcas juba vanaks jäänud (ja ta on muide ilgelt tegija manager muide). Uus on nüüd parem - värskem.

                            Ühesõnaga kuradile see. Barcelona on Euroopas praegusel hetkel kõige parem klubi. Vot.

                            Tervitusi teile kõigile Kristjan Jaak Petersoni sünnipäeva puhul.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Barca\'

                              Nonii...zoolazorts ja vist keegi oli veel...ehk peate homme kandma Newcastle avatare nädalakese... St. James\' Parkil võtan NUFC vastu siis Barcelona, natuke nõrgendatud koosseisus. Te, Barca mehed, lugege siis eelvaadet ka

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Barca\'

                                ausalt öeldes ei põegi üldse kui barca kaotama peaks. See oleks pikemas perspektiivis meile isegi kasulik kui newcastle interi asemel edasi läheks. Barcal pole ju midagi, peale puhtsportlikku proffesionalismi, selles mängus kaalul vastanditult NUFC ist. Niiet kui tuleb kaotus tuleb kaotus-what\'s the big deal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X