320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Barca\'

    seda ei juhtu kohe kindlasti

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Barca\'

      Originally posted by makser


      seda ei juhtu kohe kindlasti
      Paneme vahele? Ehhe... Vaatame vaatame, kes kaotusega Delle Alpilt lahkub!

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Barca\'

        paneme vahele,et kes edasi saab sellest veerandfinaalist

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Barca\'

          villareal 2 barcelona 0- nüüdseks olen veendunud et koduliigas on selleks aastaks munn ja sokid.
          Seega ainus võimalus puhas töö teha. Nüüd kus trezequet kindlalt, ja Nedved tõenäoliselt esimesest kohtumisest väljas pole mul selle veerandfinaalpaari omavahelises lõpptulemuses mingit kahtlust. Muret teeb järgmine vastane. Kui see saab olema acmilan või real on päris sitt seis.
          Ootame ja näeme

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Barca\'

            Originally posted by siim s


            saab olema acmilan või real on päris sitt seis.
            No Milan see küll ei ole

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Barca\'

              Originally posted by Marca


              Originally posted by siim s


              saab olema acmilan või real on päris sitt seis.
              No Milan see küll ei ole
              jah ega see reaal ka olema ee saa

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Barca\'

                Teinekord oleks lahe, kui vôiks asja ka lähemalt selgitada. Seega vôimalikud kokkusattumis paarid oleks siin:

                real või manu vs juventus või barca
                inter või valencia vs ajax või milan

                Seega saab juve-barca paari vôitja esimesena real-manu paari vôitjaga. Seega AC kohta vôiks selle jama ära keelata. Vôimalus oleks alles Finaalis. enne môtle siis postita. Selle info siia panemine oli küll \'\'väga\'\' raske.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Barca\'

                  Originally posted by treze


                  enne môtle siis postita. Selle info siia panemine oli küll \'\'väga\'\' raske.
                  Kellele see mõeldud oli?

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Barca\'

                    Otseselt mitte kellegile, aga teinekord piisab väikesest lisainfost, mis annab kiirelt ülevaata, mitte nagu ala see ei ole Milan kindlasti ja, Real see ka olla ei saa

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Barca\'

                      ma arvasin et ka poolfinaalpaarid loositakse. HMM! see on jus siis hüva uudis

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Barca\'

                        10 vooru ja 11 punkti on tore kyll aga kui nüüd yle oma varju ei hyppa on jokk. Mingiks positiivseks fiilinguks pole kyll põhjust, ytleme ausalt - asjad on ikka päris putsis.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Barca\'

                          asjad on putsis la ligas,cl-is on praegu veel kõik korras.ja peale anticu tulekut on hakanud ka la ligas paremini minema.ootame ja vaatame mis hooaja lõpp veel toob.KÕIK ON VÕIMALIK

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Barca\'

                            1:1 juvega võõrsil,hea tulemus vähemalt minu arust.Kuigi kluivertil jäi hea võimalus kasutamata.samas oli ka juvel ohtlikke olukordi.Kohtume Nou Campil

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Barca\'

                              ma pakun et realiga tehakse bernabeul suht võrdset mängu sest madridi \"supperklubi\"\'t kotitakse praegu kohe mehe eest.......sociedad juhub poolaja lõppedes 4-1...see on ju praegune barca tase (la ligas)
                              buy the ticket, take the ride.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Barca\'

                                Originally posted by H.M Murdock


                                ma pakun et realiga tehakse bernabeul suht võrdset mängu sest madridi \"supperklubi\"\'t kotitakse praegu kohe mehe eest.......sociedad juhub poolaja lõppedes 4-1...see on ju praegune barca tase (la ligas)
                                Paluks mulle selgitada selle postituse idee või see siis arusaadavasse keelde tõlkida. Võibolla see on seal kuskil olemas, aga vot ei leia
                                Which ship has never docked at Liverpool?
                                The Premiership.

                                "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                                Kommentaar

                                Working...
                                X