320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Barca\'

    Originally posted by Epic
    Kas tõesti on mõtet siia soccernet.ee uudist postitada?
    Sorry for OT: aga kantonaa ... haa-haa-haa ...

    - ära palun vasta, et sinu postitused ei sisalda soccerneti vaid sportneti uudiseid

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Barca\'

      Originally posted by SleepWalking


      Originally posted by Epic
      Kas tõesti on mõtet siia soccernet.ee uudist postitada?
      Sorry for OT: aga kantonaa ... haa-haa-haa ...

      - ära palun vasta, et sinu postitused ei sisalda soccerneti vaid sportneti uudiseid
      Ei sliipwaaking ma enam ei postita Sportneti(ega soccernet.ee) uudiseid(hiljuti juhtus aga andke andeks ) ma olen nüüd tark nagu sina ja otsin netist(kust otsid sealt leiad ütleb üks vanasõna )

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Barca\'

        Originally posted by Epic


        Originally posted by treze


        Petr Cech Barcasse?
        Here you go: http://www.soccernet.ee/news.php?id=3963
        Kas tõesti on mõtet siia soccernet.ee uudist postitada?
        Aga jah Cech on üks mu lemmikutest mängijatest ja et ta kohe nii noorelt superklubisse siidub teeb ainult head meelt aga ei tea mitmendaks nr ta jääb, ees on ju Bonano, Enke ja Hispaania tuleviku lootus Valdes või on lootust vanad tegijad maha müüa
        Enke läheb ära, Valdes ja Bonano on crap.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Barca\'

          Originally posted by ass


          Originally posted by Epic


          Originally posted by treze


          Petr Cech Barcasse?
          Here you go: http://www.soccernet.ee/news.php?id=3963
          Kas tõesti on mõtet siia soccernet.ee uudist postitada?
          Aga jah Cech on üks mu lemmikutest mängijatest ja et ta kohe nii noorelt superklubisse siidub teeb ainult head meelt aga ei tea mitmendaks nr ta jääb, ees on ju Bonano, Enke ja Hispaania tuleviku lootus Valdes või on lootust vanad tegijad maha müüa
          Enke läheb ära, Valdes ja Bonano on crap.
          Vot selle peale võiks öelda, et Casiilias ja Cesar on crap.
          Kust sa üldse võtad, et Valdes crap on?Mees on ju väga talendikas väravavaht.

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Barca\'

            Umm, kantonaa, ütleme nii, et ma olen paaris mängus teda mängimas ka näinud, mitte ei loe ainult sportneti uudiseid. Ok crap on võibolla natuke liialdatud, kui mingi eriline talent ta nüüd küll ei ole. Praeguse hetke taseme poolest on ta kuskil Carlose tasemel (Real Madridi number 3 Gk), aga Valdes on veel noor ja küll ta areneb. Praeguse treeneriga oleks ta järgmine aasta barca esimene väravavaht, kuid uue presidendiga tuleb minu arvates nagunii uus treener, uued mängijad ning Valdes jääb tahaplaanile. Samamoodi juhtub ka Fernando Navarroga, kes hooaja alguses oli põhikoosseisu mees, siis sai vigastuse. Praegu peaks ta juba paranenud olema, kuid oma kohta ta tagasi võidelnud pole ning Sorinist ta mööda ei saa.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Barca\'

              Muidu ise arvan, et miks ei võiks olla uudis ka siin esindatud? Kui tegemist on soccerneti uudisega, siis võiks ju. Samas, kui ma selle kirjutasin, siis vabalt võin ma selle vastavas teemas ära mainida. Ja Epic sina ei ole siin mingi näitaja. Sportneti uudistepastija nagu sa oled. Me enamus mäletame neid aegu... :P

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Barca\'

                Originally posted by treze


                Muidu ise arvan, et miks ei võiks olla uudis ka siin esindatud? Kui tegemist on soccerneti uudisega, siis võiks ju. Samas, kui ma selle kirjutasin, siis vabalt võin ma selle vastavas teemas ära mainida. Ja Epic sina ei ole siin mingi näitaja. Sportneti uudistepastija nagu sa oled. Me enamus mäletame neid aegu... :P
                OK lepime ära treze!Oleme ikka sõbrad edasi.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Barca\'

                  Ohhooo...Üks Barca presidendi kandidaate Jaume Llaurado väidab, et kui tema presidendiks saab siis liitub Kateloonia klubiga Christian Chivu
                  Samas teine kandidaat Joan Laporta lubab Rüstü Barca väravasuule meelitata:P

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Barca\'

                    Originally posted by Epic


                    Ohhooo...Üks Barca presidendi kandidaate Jaume Llaurado väidab, et kui tema presidendiks saab siis liitub Kateloonia klubiga Christian Chivu
                    Samas teine kandidaat Joan Laporta lubab Rüstü Barca väravasuule meelitata:P
                    Ja põhikandidaat, kes on soosik ei luba kedagi. see on see, et vähegi järele jõuda tuleb lubada igasugust jama kokku ning pärast tunnistama, et kahjuks jääb transf ära. Barcal vaja muretseda rahade üle. Tuleval aastal Euroopas mängimine on veel suure kahtluse all. Minu teada on sats võlgades ka...

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Barca\'

                      Barca on jah kõvasti võlgades aga uus president peaks ju ka raha juurde tooma Hiljuti oli ju see jutt, et Petr Cech on juba Barcasse siirdumas miks siis veel Rüstüt vaja on? Ja enne kui uusi mängijaid hakatakse ostma peaks mõned maha müüma(de Boer, Bonano, Enke)

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Barca\'

                        Originally posted by Epic


                        Barca on jah kõvasti võlgades aga uus president peaks ju ka raha juurde tooma
                        Kui uued presidendid raha juurde toovad, miks kõik klubid siis nonstop presidente ei vaheta? Nii kergelt see ka ei käi
                        Which ship has never docked at Liverpool?
                        The Premiership.

                        "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Barca\'

                          no nii.lõppude lõpuks ka üks mõitslik mõte Barca presidendi kandidaadilt,nimelt Lluis Bassat\'lt,kes ütles,et (üllatus,üllatus) Barcal pole raha Beckhami ostmiseks.artikkel siin
                          buy the ticket, take the ride.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Barca\'

                            no krdi tra (vabandan väljendi pärast) kuidas on võimalik,et võlas klubi,antud juhul küündib võla hunnik 98 milj £ naelale,saab osta endale ühe maailma parima parempooliku 30 milj £ eest?!?!?!
                            palun seletage keegi ära kuidas see võimalik on???!!!
                            buy the ticket, take the ride.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Barca\'

                              Originally posted by H.M Murdock


                              no krdi tra (vabandan väljendi pärast) kuidas on võimalik,et võlas klubi,antud juhul küündib võla hunnik 98 milj £ naelale,saab osta endale ühe maailma parima parempooliku 30 milj £ eest?!?!?!
                              palun seletage keegi ära kuidas see võimalik on???!!!
                              See polegi võimalik, kataloonlased on natuke naiivsed ja jäid Laportat uskuma. Huvitav on näha, kuidas Laporta nüüd supist välja rabeleb.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Barca\'

                                Originally posted by H.M Murdock
                                no krdi tra (vabandan väljendi pärast) kuidas on võimalik,et võlas klubi,antud juhul küündib võla hunnik 98 milj £ naelale,saab osta endale ühe maailma parima parempooliku 30 milj £ eest?!?!?!
                                palun seletage keegi ära kuidas see võimalik on???!!!
                                võtavad, jumal küll, veel 30M laenu ja suurendavad võla 130ni, on siis nii raske aru saada? pole ju ometi probleemi kredibiilsuse või riskiastmega - pealegi on see üks \"maailma parim parempoolik\" väga hea särgi ja muu nänni müüja, ehk et äkki toob tagasi rohkem, kui temasse sissemakstav summa - ja siis on juba äkki kasulik tehing.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X