320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Barca\'

    Originally posted by Totti
    Ja ma saan ka aru et Real Madrid on La Liga Tagumik.
    Rebid või?

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Barca\'

      Originally posted by Robinho


      Originally posted by Totti
      Ja ma saan ka aru et Real Madrid on La Liga Tagumik.
      Rebid või?
      Ei rebi ma midagi. :P
      Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Barca\'

        Me võitsime ja mis peamine mäng oli super. Kõik Barca mehed tegid elumängu, eriline imetlus kuulub aga Ronaldinhole kes tegi ilmselt oma elu parima mängu. Võit soosiku yle on imeline. Nagu lugesin tänastest Barcelona päevalehtdest tantsis ja pidutses ligi milion kataloonialast öö otsa. See mäng jääb igaveseks meelde. FORCA BARCA!!!!!

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Barca\'

          Originally posted by dede


          Me võitsime ja mis peamine mäng oli super. Kõik Barca mehed tegid elumängu, eriline imetlus kuulub aga Ronaldinhole kes tegi ilmselt oma elu parima mängu. Võit soosiku yle on imeline. Nagu lugesin tänastest Barcelona päevalehtdest tantsis ja pidutses ligi milion kataloonialast öö otsa. [b]See mäng jääb igaveseks meelde. FORCA BARCA!!!!!
          Oeh, taas sai kõvasti naerda

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Barca\'

            Originally posted by dede


            Me võitsime ja mis peamine mäng oli super. Kõik Barca mehed tegid elumängu, eriline imetlus kuulub aga Ronaldinhole kes tegi ilmselt oma elu parima mängu. Võit soosiku yle on imeline. Nagu lugesin tänastest Barcelona päevalehtdest tantsis ja pidutses ligi milion kataloonialast öö otsa. See mäng jääb igaveseks meelde. FORCA BARCA!!!!!

            profesionaalne koomik

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Barca\'

              ei näe ka mina siin mitte midagi naljakat......... mida sa siukse juttuga näidata üritad?...et barca on la liga keskmik vä?....siis oled sa veel lollim kui siiamaani välja oled paistnud...... selliste nimedega klubi ei ole keskmik tule ma peale ........ mine real teema alla pritsi seal oma s***a laiali..... kui sul midagi asjaliku kirjutada ei ole siis ei maksa klaviatuuri kulutada
              fc pohmell

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Barca\'

                Barca 8:0 Puchov
                Gent del Barça

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Barca\'

                  Originally posted by intz


                  Barca 8:0 Puchov
                  Vot, sellist mängu ongi Barcalt kaua ootatud ning lõpuks see ka tuli

                  Hat-trick Ronaldinholt, 2 kolli Luis Enriquelt ja Saviolalt ning üks Thiago Mottalt.
                  Loodame, et nüüd hakatakse ka koduses liigas vastastele säru tegema

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Barca\'

                    Rooooooooooooooooonaldinhoooooooo
                    on täkk, la ligas nüüd deporile ka vaja koht kätte näidata, kui tuleks võit, mu usk barcasse taastuks taas.URRAA

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Barca\'

                      8:0 Kui tore, Ronaldinho lõi 3 kolli...

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Barca\'

                        Tagasi Maa peale tulles, Barcelona on peale kaotust KODUS Deporile tabelis peale 7 vooru 9 punktiga alles 10. Liidrist Valenciast lahutab 10 punkti. Mõte on selline, et äkki oleks aeg kodus võitma hakata, või kuidas?

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Barca\'

                          Jah olex tore küll kui Barca üle pika aja taaskord meistri tiitlile konkureerima hakkaks, aga samas tuleb Rijkaardile aega anda, sest ega see meeskond ühe-ööga ka tippu ei viida. Kui nyyd Kluivert ka minema läheb, siis kisub asi küll nukraks

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Barca\'

                            mingit jutud liiguvad et kezman tahab barcasse minna...ja barca on tast huvitatud kaa...

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Barca\'

                              Ega jah Kezman on juba pikemat aega psv\'st lahkuda soovinud, kuid ma tõsiselt loodan, et barca teda ei osta, sest sellist äput sinna külla vaja pole, kuigi ta on suhteliselt hea ründaja. Kui Kluivert peakski lahkuma, siis usun, et on muidki variante temale asendaja leidmiseks.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Barca\'

                                Originally posted by Neth


                                Ega jah Kezman on juba pikemat aega psv\'st lahkuda soovinud, kuid ma tõsiselt loodan, et barca teda ei osta, sest sellist äput sinna külla vaja pole.

                                Pole nagu vaja jah, sest neil juba on seal selline (Saviola) ja Meistrite liigasse pole neil küll erilist asja! Nad ei saa Uefa Cupiski hakkama! Hea kui kolmandasse ringigi pääsevad:P
                                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X