320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Barca\'

    kahju jah et ronaldinho mängida veel ei saa aga oodakem seda päeva, mil ta tagasi platsil on, küll siis barcal minema hakkab...ja kuidas veel

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Barca\'

      Seda, mil Barcal minema hakkab tuleb veel oodata

      Igatahes 1:5 kaotus Malagale, midagi head küll ei tõota
      see ikka nagu väga p*sk tulemus, pole midagi öelda. Ei tea mis seal väljakul küll toimus:P
      Kas Barcas hakkavad jälle pead lendama?

      Vähemalt Inter suutis end küll peale haledat 1:5 kaotust Arsenalile piisavalt koguda ja alistas liigaliidri Juve 3:1 Kas on juhtumas sama?
      Loodame, et nii ka läheb
      olgem kristlased, vabandused on esitatud

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Barca\'

        Originally posted by zaz


        Seda, mil Barcal minema hakkab tuleb veel oodata

        Igatahes 1:5 kaotus Malagale, midagi head küll ei tõota
        see ikka nagu väga p*sk tulemus, pole midagi öelda. Ei tea mis seal väljakul küll toimus:P
        Kas Barcas hakkavad jälle pead lendama?

        Vähemalt Inter suutis end küll peale haledat 1:5 kaotust Arsenalile piisavalt koguda ja alistas liigaliidri Juve 3:1 Kas on juhtumas sama?
        Loodame, et nii ka läheb
        Ei tea tõesti mida Barca mängijad seal platsil tegid
        Aga tore olex kui lähex nii nagu Inter\'l, sest järgmine mäng Barcal on ju Real Madriidiga 6.detsembril, võit sellest mängust, korvax tänase kaotuse.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Barca\'


          endiselt käivad unistamine ja unelmad Barca teemaga kokku nagu sukk ja saabas...

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Barca\'

            Originally posted by ek



            endiselt käivad unistamine ja unelmad Barca teemaga kokku nagu sukk ja saabas...
            Ja endiselt eksleb mingi Reali fänn vales kohas!
            Unistamine unistamisex, kõik on ju võimalik, kuigi jah et Real\'i võita, siis peab Barca üle oma seniste võimete mängima ja Real\'l peab kehv päev olema.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Barca\'

              Niisiis pärast järjekordset suhu saamis võime olla siiski õnnelikud me kaotasime vaid väravaga. Loomulikult näen ma siin foorumis entusiaste kes on samasugused andunud Barca fännid nagu mina, kuid olgem ausad keegi ei arvanud ju et me nii hästi esineme.Barca vastuvärava autor Suur Hollandlane on tõusnud täielikuks ebajumalaks kataloonia maal. Talle omistati vahetult peale mängu kõik kataloonia tähtsamad medalid ja teenete märgid. Otsustati võtta vastu ka seadus mis kuulutab 6 detsembri Kataloonias vabaks päevaks. Linnapea kinkis Barcelona raekoja Kluivertile kuid Suur Hollandlane sai veel ka teisi kinke. See pidu ja pillerkaar mis tänavatel algas on kirjeldamatu. 2 tundi pärast mängu lõppu lõppes Barcelona poodides alkohool ja inimesed olid sunnitud tähistamiseks edasi jooma deodoranti ja odekolonni. nagu teatas tna barcelona politsei oli 69% barcelona elanikes purjus ja 42% elanikest pani riba. Niisiis kui meil harva midagi tähistada on siis tähistame me seda ikka kõvasti.
              FORZA BARCA-UUTE VÕITUDE POOLE!!!

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Barca\'

                Originally posted by dede
                Niisiis pärast järjekordset suhu saamis võime olla siiski õnnelikud me kaotasime vaid väravaga. Loomulikult näen ma siin foorumis entusiaste kes on samasugused andunud Barca fännid nagu mina, kuid olgem ausad keegi ei arvanud ju et me nii hästi esineme.Barca vastuvärava autor Suur Hollandlane on tõusnud täielikuks ebajumalaks kataloonia maal. Talle omistati vahetult peale mängu kõik kataloonia tähtsamad medalid ja teenete märgid. Otsustati võtta vastu ka seadus mis kuulutab 6 detsembri Kataloonias vabaks päevaks. Linnapea kinkis Barcelona raekoja Kluivertile kuid Suur Hollandlane sai veel ka teisi kinke. See pidu ja pillerkaar mis tänavatel algas on kirjeldamatu. 2 tundi pärast mängu lõppu lõppes Barcelona poodides alkohool ja inimesed olid sunnitud tähistamiseks edasi jooma deodoranti ja odekolonni. nagu teatas tna barcelona politsei oli 69% barcelona elanikes purjus ja 42% elanikest pani riba. Niisiis kui meil harva midagi tähistada on siis tähistame me seda ikka kõvasti.
                FORZA BARCA-UUTE VÕITUDE POOLE!!!
                Ma olen nii õnnelik, et Big Ron ja sõbrad Teie tuju, armsad Barca fännid, ära ei rikkunud. Muide kas Suurel Hollandlasel on nüüd juba tervelt 3 väravat La Ligas? Kas see läheb mingitesse rekordite raamatutesse ka nüüd?
                Enivei, FORCA BARCA ka minu poolt. Te olete ennast sel nädalal ületanud. Juba 5:1 kaotuses Malagale särasid teie mängijad platsil, kuid eilne oli lausa nahast välja hüppamine. Kes teab, võibolla saavutate ka kunagi viigi, kui samas tempos jätkate!

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Barca\'

                  ütleme nii, et barca oli eile parem meeskond, kui sa onu robert mängu ei näinud pole mõtet kisendada tühjalt. kuni RC väravani oli Real parem, alates sealt kontrollis barca, kuigi ronaldo lõi 2:0 päästis Reali hiljem aind casillase hea töö ja kerga ebaõnn barca poolt.Ja küsimus Rijkaardile, kui kaua see Luis Garcia seal põhis on, kui kaua peab ta mittemidagi tegema, et tõestada, et overmars on temast peajagu üle...eilne luis garcia, gabri äärtel esimene poolaeg oli kergelt negatiivne...igaljuhul, eks näis mis saab, kui ronaldonho terveks saab, kui midagi ei saa, siis hakkab vist jälle üks hollandlane lendama

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Barca\'

                    Ka minu arust näitas barca väga head mängu. Realil seekord lihtsalt jubedalt joppas. Väravad tulid mõlemad tänu õnnejumalale. Barcal siiski puudus ründevägi või siis õigemini mehed, kes rünnaku üles suudaks võtta. Mingid Mottad ja Garciad jne pole siiski eriliselt head mängumehed, eriti reali kokkuostetud pärdikutega võrreldes. Kaitse töötas küll üsna hästi. Puyol suutis paksu pärdiku tuju küll üsna ära rikkuda, kahjuks õnnestus tollel oma kink lõpuks ikka kinni püüda. Aasta parim, mhmm. Raulil ei õnnestunud ka vabalt liikuda (korra vist mängu ajal teda näitaski )
                    Tõesti kahju! Aga eks kunagi hakkavad asjad kataloonias paremuse poole ka liikuma.
                    Jalgpallihaigla liige

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Barca\'


                      1. Real Madrid 15 10 3 2 31 - 16 33
                      ...
                      14. FC Barcelona 15 4 6 5 18 - 20 18



                      kallid spetsialistid, kas ball posession 60:40 Reali kasuks näitab tõesti seda et Barca kontrollis mängu?? võibolla viimased 4-5 minutit küll aga ei midagi rohkemat.
                      ja endiselt veel on põhjust (ja mõtet) selja taha vaadata :P

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Barca\'

                        Originally posted by ek



                        1. Real Madrid 15 10 3 2 31 - 16 33
                        ...
                        14. FC Barcelona 15 4 6 5 18 - 20 18



                        kallid spetsialistid, kas ball posession 60:40 Reali kasuks näitab tõesti seda et Barca kontrollis mängu?? võibolla viimased 4-5 minutit küll aga ei midagi rohkemat.
                        ja endiselt veel on põhjust (ja mõtet) selja taha vaadata :P
                        Kallis spetsialist ek, tabel näeb välja barca seisukohast selline
                        11. FC Barcelona 15 5 5 5 19-20 20

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Barca\'


                          no selge aga soccernet.ee väidab paraku teisiti

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Barca\'

                            Noh rääkiks oma eksperdi arvamust barcast.Muidu BarcaL on väga norm tiim meeldib mulle rohkem kui Real.M kes kubiseb liigapalju staaridest ja vot see mulle just ei meeldi.Muidugi jutud(ei te kas tõsi,vist on) Barca võlgadest võiks valed olla.
                            Noh muidugi võib asi olla ka selles ,et Barca vahetav liigatihti treenereid ja võib-olla nendele ei kõlba hästi see jalgpall mis Hispaanias on.Selle treeneri vahetuse 1 vigadest on see kui peab uue taktika järgi mängima.Muidugi staaride kogumik on hea(Kluivert kes on lahkumas,Saviola,Ronaldinho jne) ,aga kui võlgu poleks siis võiks endale soetada mõne hea kaitsja (nt Lillian Thuram).Noh aga ei tea kas Rivaldo tahab uuesti tagasi tulla (vaevalt klubi ei mängi ju Euroopas).Võiks proovida võtta Hector Raul Cuper treeneriks ja tema käe all kaua jätkata ,sest ikkagi tulla kaks aastat järjest CL finaali ja 1 kord Poolfinaali on tegelt ikka hea saavutus tiimid millega ta niikaugele jõudis(INTER ja VALENCIA) olid tegelt ´lihtsalt vastasdest nõrgemad.

                            SELLINE ON MINU ARVAMUS!!!
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Barca\'

                              Originally posted by Henryfan


                              Noh rääkiks oma eksperdi arvamust barcast.Muidu BarcaL on väga norm tiim meeldib mulle rohkem kui Real.M kes kubiseb liigapalju staaridest ja vot see mulle just ei meeldi.

                              Muidugi staaride kogumik on hea(Kluivert kes on lahkumas,Saviola,Ronaldinho jne) ,aga kui võlgu poleks siis võiks endale soetada mõne hea kaitsja (nt Lillian Thuram).Noh aga ei tea kas Rivaldo tahab uuesti tagasi tulla (vaevalt klubi ei mängi ju Euroopas).

                              SELLINE ON MINU ARVAMUS!!!
                              Oot-oot...et Barcal võivad staarid olla, aga Real Madridil ei või? Kuhu jääb aus konkurents? Ja muideks, kas Hiiumaal õpetatakse mingi teise keele grammatikat, et su postitus nii sogane tundub mulle (ja tõenäoliselt teistele eestlastele)?
                              Kui nüüd lõpetuseks veidi tähti ka närida, siis Hispaania asub endiselt Euroopas ning seega ka Barcelona (jah, sain aru küll, mis tegelikult mõtlesid).

                              Selline on minu arvamus.
                              Which ship has never docked at Liverpool?
                              The Premiership.

                              "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Barca\'

                                Originally posted by Henryfan


                                Noh rääkiks oma eksperdi arvamust barcast.Muidu BarcaL on väga norm tiim meeldib mulle rohkem kui Real.M kes kubiseb liigapalju staaridest ja vot see mulle just ei meeldi.Muidugi jutud(ei te kas tõsi,vist on) Barca võlgadest võiks valed olla.
                                Noh muidugi võib asi olla ka selles ,et Barca vahetav liigatihti treenereid ja võib-olla nendele ei kõlba hästi see jalgpall mis Hispaanias on.Selle treeneri vahetuse 1 vigadest on see kui peab uue taktika järgi mängima.Muidugi staaride kogumik on hea(Kluivert kes on lahkumas,Saviola,Ronaldinho jne) ,aga kui võlgu poleks siis võiks endale soetada mõne hea kaitsja (nt Lillian Thuram).Noh aga ei tea kas Rivaldo tahab uuesti tagasi tulla (vaevalt klubi ei mängi ju Euroopas).Võiks proovida võtta Hector Raul Cuper treeneriks ja tema käe all kaua jätkata ,sest ikkagi tulla kaks aastat järjest CL finaali ja 1 kord Poolfinaali on tegelt ikka hea saavutus tiimid millega ta niikaugele jõudis(INTER ja VALENCIA) olid tegelt ´lihtsalt vastasdest nõrgemad.

                                SELLINE ON MINU ARVAMUS!!!
                                Njah, nii mõnedki on siin foorumis hiilanud äärmiselt mõttetute ja lapsikute postitustega aga see tüüp siin ületab kõik piirid ja seda kusjuures juba teist korda (need kirjavead on veel andestatavad, sest kõigil ju tuleb neid vahest sisse, vbl mitte küll nii palju, kuid siiski, aga text\'l võix ikka mingi sisu ka olla, eriti kui tegemist on veel nii pika postitusega), ei tea kas võix mingi vanuse piirangu panna, kust maalt tohib postitusi kirjutama hakata vms (tean, et siinkohal varastasin zaz\'i mõtte, aga kuna sa ise midagi ei öelnud ja keegi lihtsalt pidi midagi ütlema, siis saigi see minu poolt kirjapandud). Väga naljakas on ka veel see, et esimese lause järgi esitleb mees(poiss) ennast kui eksperti jalgpalli ala , nojah, jutu järgi ütleksin ma selle kohta, et VAEVALT KÜLL!!!
                                Aga Barca kohta pole tõesti midagi head öelda, erinevalt teistest ei hakka ma siinkohal Reali mängijaid ja poolehoidjaid sõimama, pole lihtsalt midagi teha, Real oli parem. Aga loodame ikka parimat ning vähemalt Uefa Cup\'i koht peab järgmisex hooajax lunastatud saama.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X