320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Barca\'

    Originally posted by realmadridfan


    Originally posted by Davids


    Originally posted by Red Devil


    Originally posted by Davids


    Originally posted by PraS


    Originally posted by Davids


    Originally posted by saar


    kluivert lõi reali vastu värava.
    Kuule aff sa ei saa ikka weel aru et sinu 3 s6nalisi teiste kasutajate postituste j2relkajasid pole siin kellegile vaja.................
    aga samas ei vaja me ka sinu paukumisi. hoia oma harivad ja vaimukad postitused teadatuntud haritlaste teemasse \"juventus\"

    meeldivat päeva!!!!
    kle mis sa minu kallal igised ???????? siin on 100 teist inimest kellele k2ib sama n2rvi selle saare m6tetud ja 3 s6nalised komentaarid...........nii et m6la maha .............
    Ja sa arvad, et sinu idiootsed postitused ei käi teistele närvidele?
    Eeee....usun et v2hem kui teiste postituste kordamine
    Ja mul on suva mida sina ja weel paar \"p6hiwenda\" m6tlevad
    Sa oled siis ju kõva mees!



    peaaegu nagu mina

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Barca\'

      Originally posted by larry226611


      Originally posted by realmadridfan


      Originally posted by Davids


      Originally posted by Red Devil


      Originally posted by Davids


      Originally posted by PraS


      Originally posted by Davids


      Originally posted by saar


      kluivert lõi reali vastu värava.
      Kuule aff sa ei saa ikka weel aru et sinu 3 s6nalisi teiste kasutajate postituste j2relkajasid pole siin kellegile vaja.................
      aga samas ei vaja me ka sinu paukumisi. hoia oma harivad ja vaimukad postitused teadatuntud haritlaste teemasse \"juventus\"

      meeldivat päeva!!!!
      kle mis sa minu kallal igised ???????? siin on 100 teist inimest kellele k2ib sama n2rvi selle saare m6tetud ja 3 s6nalised komentaarid...........nii et m6la maha .............
      Ja sa arvad, et sinu idiootsed postitused ei käi teistele närvidele?
      Eeee....usun et v2hem kui teiste postituste kordamine
      Ja mul on suva mida sina ja weel paar \"p6hiwenda\" m6tlevad
      Sa oled siis ju kõva mees!



      peaaegu nagu mina
      davids, saar sust targem! selge?

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Barca\'

        Tere, poisid!

        Palun lõpetage mõttetused või lõppeb teie karjäär Soccernet.ee foorumi kommenteerijatena. Vähem möla oleks tore. Minge õue.
        Which ship has never docked at Liverpool?
        The Premiership.

        "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Barca\'

          Kallid DEDE, Red Devil, Saar, Realmadridfan, PraS............l6petame selle m6tetuse ja palun 2rge risustage oma ..... justnimelt OMA m6tetustega Barca teemat!!!!!!!!
          Ette t2nades
          742617000027
          (sic)
          (515)
          MAGGOT

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Barca\'

            nonii,eile siis magas barca maha hea võimaluse liigas teiseks tõusta,kui kaotati celta vigo\'le 1-0.damn you!
            aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida.tekkis üks küsimus,nimelt selline: mis on saanud suvel Barcasse tulnud \"teiseks Figo\'ks\" tituleeritud Ricardo Quaresmast?? tean ainult seda,et 2-3 kuud tagasi sai ta mingis mängus punase äkki mõni Barca fänn oskab noore täku tegemiste kohta rohkem teavet anda
            buy the ticket, take the ride.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Barca\'

              Espanyoli vastu tuli poiss mängu...sa mingi 4-5 mintsa mängida ja siis sai vigastada...ja nüüd on 3-4 kuud audis

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Barca\'

                Samuti vaevavad teda ka probleemid peatreeneriga. Nimelt ei lepi Rijkaard sellega, et Ricardo liiga palju trikitab. Poiss peab ühesõnaga sarved maha jooksma ning rohkem meeskonna mängu panustama. Potentsiaali on temas rohkem, kui ManU Cristianos.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Barca\'

                  See kaotus Celta Vigole oli üle pika aja esimene. Nimelt oldi 18 mängu järjest kaotuseta
                  Слава Україні! Героям слава!

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Barca\'

                    Originally posted by Funky_Moses


                    See kaotus Celta Vigole oli üle pika aja esimene. Nimelt oldi 18 mängu järjest kaotuseta

                    ...juttude kohaselt viimases 13s mängus La Ligas on Barca suutnud Celta alistada täpselt kahel korral...lisaks veel allajäämine 2001 aasta Coppa Del Rays kahe mängu kokkuvõttes... Ei näi kuidagi sobivat...probleemid??

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Barca\'

                      barcelona paneb hästi!!!
                      MM 2006!!!!!

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Barca\'

                        Mida ta paneb ... ainus asi mida ta paneb ... pihku paneb ... ( sorry moded aga see on minu arvamus )

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Barca\'

                          nojah...erinevalt sinu ENDISEST lemmikklubist Real Madridist paneb ta paremini...aga noh tegelt gloryhunter on ka tore olla...Real tiitlit ei võitnud ja kohe on Valencia avatar...mõttetu mees!!!!

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Barca\'

                            Originally posted by makser


                            nojah...erinevalt sinu ENDISEST lemmikklubist Real Madridist paneb ta paremini...aga noh tegelt gloryhunter on ka tore olla...Real tiitlit ei võitnud ja kohe on Valencia avatar...mõttetu mees!!!!
                            kle. muideks pole see vist see zidane_5 .. neid on nüüd siia igasugu kirjapildiga tekkind

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Barca\'

                              ok siis on minu viga...vabandust kui kelelgi tundeid riivasin

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Barca\'

                                Originally posted by dannar


                                Originally posted by makser


                                nojah...erinevalt sinu ENDISEST lemmikklubist Real Madridist paneb ta paremini...aga noh tegelt gloryhunter on ka tore olla...Real tiitlit ei võitnud ja kohe on Valencia avatar...mõttetu mees!!!!
                                kle. muideks pole see vist see zidane_5 .. neid on nüüd siia igasugu kirjapildiga tekkind
                                mine teada on meid siin nüüd kolm tükki.kõik elavad ühes maakonnas, ühes vallas, ühes külas, ühes tänavas ja ühes majas

                                Kommentaar

                                Working...
                                X