320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Barca\'

    mis on saanud või saab Luis Enriquest? paistab et tallegi ei leidu enam Barcal kohta... kas ta on juba lahkunud või kuhu teda arvatakse suundumas olevat?

    mees on veel 34 niiet paar aastat nagu võiks veel mängida ju
    ta on üldse kuidagi märkamatult unustuse hõlma vajunud

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Barca\'

      Originally posted by erts


      mis on saanud või saab Luis Enriquest? paistab et tallegi ei leidu enam Barcal kohta... kas ta on juba lahkunud või kuhu teda arvatakse suundumas olevat?

      mees on veel 34 niiet paar aastat nagu võiks veel mängida ju
      ta on üldse kuidagi märkamatult unustuse hõlma vajunud
      mõned päevad tagasi oli kuulujutt, et Luis Enrique on Tottenhami poole liikumas

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Barca\'

        EM-il suht korralikult mänginud tsehh Milan Baros suundub siis vist Barcelonasse 10 miljoni naela eest Baros tahab ise ka ma arvan minna ,sest Liverpooli saabub juba uut ründejõudu ,ning tema mänguaeg selgelt väheneb na!!! Tuleb ju Djibril Cisse Auxerrest
        Liverpool boss Benitez: We\\\'re now 70% where I want us

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Barca\'

          Barca on ostmas Celta Vigost brasiilasest mängumeest Sylvinho. Ta põhipositsioon on muidu vasakkaitse aga ta võib mängida ka mujal. Huvitav, kas ta saab barcas ennast üldse põhisse pressida. Vaevalt ta suudab Van Bronckhorst-i koha vasakkaitses hõivata aga võib-olla on ta võimeline ennast kusagil mujal positsioonil siis tõestama. Igatahes on Barca päris korraliku osturalli nüüdseks maha pidanud - kas tuleb veel lisa? :P
          Joga Bonito!!!

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Barca\'

            no barca võiks ühe korraliku keskkaitsja veel osta, siis oleks kõik...

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Barca\'

              Originally posted by Decofan


              EM-il suht korralikult mänginud tsehh Milan Baros suundub siis vist Barcelonasse 10 miljoni naela eest Baros tahab ise ka ma arvan minna ,sest Liverpooli saabub juba uut ründejõudu ,ning tema mänguaeg selgelt väheneb na!!! Tuleb ju Djibril Cisse Auxerrest
              jah pärast Giuly, Larssoni ja Deco ostmist on Barcal ilmselgelt ka Baroshit vaja

              sa peaksid oma \"na\" vahetama välja \"mää\" vastu, sest sa oled täielik lammas, määä

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Barca\'

                Originally posted by erts


                Originally posted by Decofan


                EM-il suht korralikult mänginud tsehh Milan Baros suundub siis vist Barcelonasse 10 miljoni naela eest Baros tahab ise ka ma arvan minna ,sest Liverpooli saabub juba uut ründejõudu ,ning tema mänguaeg selgelt väheneb na!!! Tuleb ju Djibril Cisse Auxerrest
                jah pärast Giuly, Larssoni ja Deco ostmist on Barcal ilmselgelt ka Baroshit vaja

                sa peaksid oma \"na\" vahetama välja \"mää\" vastu, sest sa oled täielik lammas, määä
                Ei ole ju kohe vaja sõimama hakata na ,mul sellekohane link olemas ,ega ma neid asju ise välja ei mõtle. Tekst on igatahes järgmine :


                Barcelona are weighing up an approach for Liverpool striker Milan Baros.

                The Czech Republic international already has revealed an agreement with Real Madrid presidential candidate Lorenz Sanz. But that does not concern Barca, which are confident they can sign Baros.

                Barca trainer Frank Rijkaard was in crisis talks with his board yesterday after seeing David Trezeguet commit to Juventus and Sammy Eto\'o\'s situation muddied by Real Madrid.

                The new name Rijkaard has asked for is Baros, whose future at Anfield is under a cloud following the arrival of Djibril Cisse from Auxerre.

                Liverpool are believed to have slapped a £10 million price-tag on the young striker.


                Seega võiksid teinekord väheke vakka ka olla ,mitte kohe mölisema tulla
                Liverpool boss Benitez: We\\\'re now 70% where I want us

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Barca\'

                  Originally posted by erts


                  Originally posted by Decofan


                  EM-il suht korralikult mänginud tsehh Milan Baros suundub siis vist Barcelonasse 10 miljoni naela eest Baros tahab ise ka ma arvan minna ,sest Liverpooli saabub juba uut ründejõudu ,ning tema mänguaeg selgelt väheneb na!!! Tuleb ju Djibril Cisse Auxerrest
                  jah pärast Giuly, Larssoni ja Deco ostmist on Barcal ilmselgelt ka Baroshit vaja

                  sa peaksid oma \"na\" vahetama välja \"mää\" vastu, sest sa oled täielik lammas, määä
                  krt, ma ei saa aru mis naudingu saab noore poisi mõnitamisest ja ta sõimamisest
                  ma ei saa ju sind decofanist paremaks pidada, kui sa ta lollile sõnumile vastad sõimuga. krt närvidele käib juba see decofani ja teiste nooremate mõnitamine, nagu lasteaed

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Barca\'

                    Originally posted by eika


                    krt, ma ei saa aru mis naudingu saab noore poisi mõnitamisest ja ta sõimamisest
                    ma ei saa ju sind decofanist paremaks pidada, kui sa ta lollile sõnumile vastad sõimuga. krt närvidele käib juba see decofani ja teiste nooremate mõnitamine, nagu lasteaed
                    No algul on saadud ise see sõim kaela ja nüüd vaja see sõim oma kaelast ära saada.
                    Aga mul üks küsimus, et mis see \"na\" nagu tähendama peaks? on mul midagi kahe silma vahele jäänud?


                    edit: jess see oli mul 800 post

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Barca\'

                      Originally posted by daywalker


                      Barca on ostmas Celta Vigost brasiilasest mängumeest Sylvinho. Ta põhipositsioon on muidu vasakkaitse aga ta võib mängida ka mujal. Huvitav, kas ta saab barcas ennast üldse põhisse pressida. Vaevalt ta suudab Van Bronckhorst-i koha vasakkaitses hõivata aga võib-olla on ta võimeline ennast kusagil mujal positsioonil siis tõestama. Igatahes on Barca päris korraliku osturalli nüüdseks maha pidanud - kas tuleb veel lisa? :P


                      ma arvan et sylvinho võib hakata mängima vasak poolikut, sest peale overmarsi lahkumist(kui ta lahkub) jääb seda kohta mängima ainult motta, kellel on suur kalduvus palju punaseid kaarte saada. Või siis teine võimalus on see , et bronckhorst hakkab mängima tagumist poolikut ja sylvinho vasakkaitset. Kuigi see viiimane asi on kahtlane, sest ei usu eriti, et Guily/Deco eriti pingipoisi rolliga lepiks. Loodame et rjkaart saab mehed hooaja alguseks korralikult kokku mängima panna...

                      Ootan huviga juba uue hooaja algust, et näha mida barca korda saata suudab

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Barca\'

                        see Barosi jutt täitsa õige, Barca kodukal Laporta selgitamas hetkesituatsiooni
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Barca\'

                          Peaaegu 99% on kindel ,et Barcasse suundub veel lisaks Decole ka Portost mees nimega Maniche ja seda 6,5 millioni naela eest siis. Maniche kohta võib öelda niipalju na ,et mees mängis ka Portugali koondises 2004 aasta Euroopakatel ,ja lõi seal kauni kolligi ,kelle vastu vot seda ei mäleta

                          Aga Barca on tuleval aastal minemas siis La liiga võidule,hispaani karika järgi ning CL poolfinaalkoha peale....palju sihte ühe hooaja kohta na:P :P

                          Viga läind
                          Liverpool boss Benitez: We\\\'re now 70% where I want us

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Barca\'

                            Originally posted by Decofan


                            Maniche kohta võib öelda niipalju na ,et mees mängis ka Portugali koondises 2004 aasta Euroopakatel ,ja lõi seal kauni kolligi ,kelle vastu vot seda ei mäleta



                            mälu

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Barca\'

                              barca muutub minu silmis aina meeldivamaks: deco, giuly, silvinho (,maniche) kõik on väääga sümpaatsed mängijad. õnneks hakkab hollandlaste ajastu hääbuma, see on (minu arvates) vägagi tervitatav. igatahes barca rokib täiega

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Barca\'

                                Originally posted by Decofan

                                Peaaegu 89% on kindel ,et Barcasse suundub veel lisaks Decole ka Portost mees nimega Maniche ja seda 6,5 millioni naela eest siis.
                                Ei !!! Bwähähähää...
                                /me palub kõigevägevamalt, et see oleks kõigest diletantide hämar luulu!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X