320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Barca\'

    Eilsest on siis ka Samuel Eto\'o Barca mängija. Temaga sõlmiti 4 aasta pikkune leping
    Joga Bonito!!!

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Barca\'

      niisiis eto`o(9) barcelonas.
      barcelona selle hooaja viimane ost peaks nüüd tehtud olema. samueli tulek tähendab arvatavasti seda, et saviola peab minema. kuid summa eto`o eest on minu arvates liiga suur. 24miljonit naela?!?! kas tõesti on eto`o nii hea mängija (ja kas ta on saviolast nii palju parem)? okei, ta on küll aafrika parim mängija, aga see pole mingi näitaja (nt diouf liverpoolis).
      samuti tekitab küsimusi meeskonna algkoosseis. kas larsson ja eto`o ründes kõrvuti? kas üks kahest suurest peab alustama vahetusmeeste pingilt? jne
      igatahes tekitab see transfer minus palju küsimusi. loodetavasti siiski mees näitab, et ta väärib seda summat ja lööb vastastele paarkümmand väravat.
      samuti on barca paberil hirmkõva. eriti just poolkaites ja ka rünnakul (kuigi rünnakus pole eriti vigastuste varu). kui real vieriat ei saa (mis poleks eriti üllatav, sest on juba kaotatud carvalho, deco, eto`o jne), siis võib sellel hooajal oodata päris tugevat ja pinevat tiitliheitlust.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Barca\'

        krt, jänkut ei tohi minema lasta. Deschamps vist ihub hammast tema peale
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Barca\'

          ma ka ei saa aru eto´o ostust. Ta tundub olevat selline staar, et tuleb külvab barcasse ainult negativismi. Minu meelest on Larsson super ründaja, selline nagu barcale täpselt vaja, ta lööb oma võimalused ära. Aga kui eto´o varus on siis ta hakkab seal nagunii jonnima ja viib meeskonna sisekliima alla, nii et mõttetu ost ma arvan, loodetavasti ma eksin. Barca Forever

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Barca\'

            Minu kooseis
            ----------------------Valdes-------------------------
            --Belleti-----Puyol-----Edmilson----van Bronchorst
            ---------------------Motta----------------------------
            ----------------------Xavi---------Deco--------------
            --Giuly------------------------------------------------
            --------------------Ronaldinho-----------------------
            --------------------Larsson---------------------------

            Varud on nii kõvad kui
            -------------------Rüstu-----------------------------
            Sylvinho----Oleguer---Marques--------Navarro---
            Luis Garcia---Gerard---Iniesta-----Messi---------
            -------------Saviola----Eto´o-----------------------

            varumeestega võiks juba luttida keda tahes

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Barca\'

              Messi asemel Gabri muidugi

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Barca\'

                Originally posted by Musi


                ma ka ei saa aru eto´o ostust. Ta tundub olevat selline staar, et tuleb külvab barcasse ainult negativismi. Minu meelest on Larsson super ründaja, selline nagu barcale täpselt vaja, ta lööb oma võimalused ära. Aga kui eto´o varus on siis ta hakkab seal nagunii jonnima ja viib meeskonna sisekliima alla, nii et mõttetu ost ma arvan, loodetavasti ma eksin. Barca Forever
                Forza!

                Kommentaar


                  Vastab teemale \'Barca\'

                  Robinho, Fuerza!, mitte Forza!
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Vastab teemale \'Barca\'

                    Cardiffis võideti siis eile Parmat 1:0...Parma poolt kaitsev taktika, mis kandis ka peaaegu vilja, aga Iniesta lõi siiski vahetusest tulles oma värava ära, lisaks veel oli siiski hulganisti võimalusi skoori suurendada nii Ronaldinhol, Giulyl kui ka mitmel korral Gerardil..kolmapäevases mängus platsil ka siis loodetavasti Deco ja Etoo
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      Vastab teemale \'Barca\'

                      vabandused duubeldamise eest
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Barca\'

                        Oleksid võinud ju manuaalselt oma liigse postituse kustutada.


                        A see Barca on küll täielik jaaamaaaa võrreldes Amici\'ga.
                        niiet
                        Amici Forever!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Barca\'

                          Sull-tegin!
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Barca\'

                            Eile alistas FC Barcelona hooajaeelses sõpruskohtumises CF Vilafranca tulemusega 0:6. Oma debüüdi tegid ka deco ning Eto\'o ja seda päris edukalt. Nimelt skoorisid nad mõlemad - Deco lõi avavärava 12ndal minutil ning Eto\'o sai hiljem jala koguni kaks korda valgeks. Peale nende lõid väravaid veel Márquez, Giuly ja Luis García.

                            Barca koosseis antud mängus: Valdés (Rubén, min.46), Gabri (Fran, min.69), Márquez (Mora, min.69), Oleguer, Fernando Navarro, Xavi, Gerard, Deco, Giuly (Luis García, min.46), Eto\'o (Arnau, min.72) and Larsson.

                            Vahepeal näitas Ronny oma head vormi mängides oma kodumaa eest. Nimelt sai ta Brasiilia vs Haiti 6:0 võidumängus hakkama hattrickiga.

                            25ndal augustil on tulemas suur mäng. Sõprusmängus kohtuvad nad AC Milaniga.
                            Loodame parimat
                            Joga Bonito!!!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Barca\'

                              milani vastu pole siiski sõprusmäng vaid Gamperi Tophy

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Barca\'

                                Täna siirdus siis Luis Garcia Liverpooli 9 miljoni euro eest.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X