320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Barca\'

    Algselt postitas eston#21


    tõesti milline suurepärane värav - oleks oma 10 meetri jagu mööda lennanud, kuid kaitsja sai jala vahele. järgmine löök aga lendas sinna kuhu ta oli selle plaaninud - otse auti.. ja seda ilma et keegi oleks tal kukil kõõlunud. mida rohkem ma seda venda mängimas näen seda enam ma imestan, et kuidas ta cl-i finaalis üldse väravale pihta sai rääkimata värava löömisest. kõva sõna, maailma parim my ass..

    mees, mööda paned vähe ikka..kadedus nõnda suur? ei halvusta Aston Villat, isegi üks meeldivamaid satse Inglismaal, aga huviga ootaks Barca-Aston Villa mängu, eks siis paista kes on kes, sobib?
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Barca\'

      Algselt postitas eston#21


      Algselt postitas shepard

      Ja milleks üldse postitus siia teemase sinult???
      Hint: Inglismaa liigajalgpall (incl. Aston Villa ai guess vaildli :P ) on Inglismaa jalgpalli teema all!

      as for that one - tuhat vabandust, ei teadnud, õigemini ei pannud tähele silti, mis lubab siia teemasse postitada ainult barca logotüüpi kandvatel foorumikasutajatel.
      postitada võid ikka, aga enne ikka mõtle mis siia kirjutad
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Barca\'

        Algselt postitas lorenzo

        mees, mööda paned vähe ikka..kadedus nõnda suur? ei halvusta Aston Villat, isegi üks meeldivamaid satse Inglismaal, aga huviga ootaks Barca-Aston Villa mängu, eks siis paista kes on kes, sobib?
        mööda pani ikka deco, ja mitte vähe. aga oot-oot, kust see villa siia sisse üldse tuli. ei mäleta küll, et kordagi oleks maininud. ja viimati kui villa barcaga kohtus siis oli tulemuseks villa 3-2 võit.. aga sellest on juba omajagu aega möödas. ja kade olen ainult nii palju, et villa cl-i ei mängi. eilse mängu järgi otsustades aga ei tekitaks kohtumine barcaga küll mingit hirmu, et nüüd tuleb saun. ainus, keda kartma peaks oleks king henke..

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Barca\'

          kle, ega sina ka kogu aeg sisse ei lööks, kui sa tippjalgpallur oleksid, eksimine on inimlik

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Barca\'

            kui ma oleks aakrites vabas ruumis ja pall mulle ilusti jalale kukub siis ma lõpetaks oma karjääri küll ära kui ma ka siis saan nurgalipule lähemale kui väravale..

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Barca\'

              Algselt postitas eston#21


              kui ma oleks aakrites vabas ruumis ja pall mulle ilusti jalale kukub siis ma lõpetaks oma karjääri küll ära kui ma ka siis saan nurgalipule lähemale kui väravale..
              Kui Deco järgmisel aastal peale CL-i võitmist jälle UEFA Most Valuable Player of Europe ja Best Midfielder auhinnad saab, siis äkki kaebad otsustajad kohtusse.
              Gent del Barça

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Barca\'

                Algselt postitas eston#21


                tõesti milline suurepärane värav - oleks oma 10 meetri jagu mööda lennanud, kuid kaitsja sai jala vahele. järgmine löök aga lendas sinna kuhu ta oli selle plaaninud - otse auti.. ja seda ilma et keegi oleks tal kukil kõõlunud. mida rohkem ma seda venda mängimas näen seda enam ma imestan, et kuidas ta cl-i finaalis üldse väravale pihta sai rääkimata värava löömisest. kõva sõna, maailma parim my ass..
                ja sina oled kes, et tema löögioskust kritiseerid?? Lihtsalt koom, mees kes ise ei tea õigest löögiliigutusest mitte midagi (tean seda, sest olen sind palli \"löömas\" näinud) tuleb siin maailma-klassiga mängijat kritiseerima ja seda mille alusel? kahe löögi?

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Barca\'

                  nagu decogi teen mina iga päev 3-4 tundi trenni.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Barca\'

                    Algselt postitas eston#21


                    nagu decogi teen mina iga päev 3-4 tundi trenni.
                    No minupärast tee või 7-8 tundi päevas trenni, eluilmaski ei areneks sinu löök nii heaks, et võiksid temale kasvõi kõige väiksema kritiseeriva kommentaari öelda.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Barca\'

                      täpselt, ega deco eest muidu nii palju välja poleks käidud, kui ta poleks üks parimaid mängjaid maailmas!!!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Barca\'

                        veroni eest maksis manu ka hirmkõva pappi..

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Barca\'

                          Algselt postitas footballcrazy


                          täpselt, ega deco eest muidu nii palju välja poleks käidud, kui ta poleks üks parimaid mängjaid maailmas!!!
                          Deco on ülehinnatud,

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Barca\'

                            Algselt postitas peremees


                            Algselt postitas footballcrazy


                            täpselt, ega deco eest muidu nii palju välja poleks käidud, kui ta poleks üks parimaid mängjaid maailmas!!!
                            Deco on ülehinnatud
                            nagu ka eston#21

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Barca\'

                              Algselt postitas erts


                              Algselt postitas peremees


                              Algselt postitas footballcrazy


                              täpselt, ega deco eest muidu nii palju välja poleks käidud, kui ta poleks üks parimaid mängjaid maailmas!!!
                              Deco on ülehinnatud
                              nagu ka eston#21
                              Nagu ka Beckham ja teised Real Madridi junnid

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Barca\'

                                deco pole ülehinnatud, ta on tõesti väga hea mängja...tema on mängu aju...ta on maailma parimaid mängjaid!!! pigem on ülehinnatud beckham, kelle närvid pingele vastu ei pea!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X