320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Barca\'

    kui vana sa oled??

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Barca\'

      Algselt postitas footballcrazy


      ma pakun et ma olen vast üks väheseid naissoo esindajad selles klubis
      See on footballcrazy vastus ühes teises teema, niisiis Eston ole temaga natuke hellam...

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Barca\'

        Algselt postitas footballcrazy


        kle, mix ainult deco peab kogu aeg hästi mängima??
        kle,aga miks deco sinu arust alati hästi mängib.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Barca\'

          Algselt postitas Karla


          Algselt postitas footballcrazy


          kle, mix ainult deco peab kogu aeg hästi mängima??
          kle,aga miks deco sinu arust alati hästi mängib.
          Äkki sellepärast, et ta tõesti mängib enamus mänge hästi? Ära vasta kui midagi asjalikku öelda pole. Aitäh
          Joga Bonito!!!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Barca\'

            kogu meeskond mängib hästi barcal aga viimane mäng milani vastu läks sittasti

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Barca\'

              loomulik ju et kogu aeg ei saa hästi minna..

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Barca\'

                Täna peab aga Barca kodus Osasunale sauna tegema...et siis liiga liidripositsioon veelgi kindlustuks ja vahe käriseks juba 6 le punktile Sevilla ees kes täna võitis...Loodan et Ludovic Guily varsti ka platsil on...mees tegutses päris hästi omas pareams ääres ....igatahes...kohe mängu vaatama ...Go Barca...

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Barca\'

                  Barcelona vs Osasuna l6ppes 3-0 v6iduga barcale...
                  v2raval66jad siis:

                  Eto\'o 40\' ; 92\'
                  Ronaldinho 43\'

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Barca\'


                    kas keegi teab kus neid väravaid näha ka saab

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Barca\'

                      Algselt postitas davids26



                      kas keegi teab kus neid väravaid näha ka saab
                      võta selline kanal nagu eurosport news lahti ja võid neid praktiliselt iga 15minuti tagant näha

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Barca\'

                        Minu kunakine lemmik Deco võib sellest Barca klubist lahkuda na:

                        Barcelona\'s Deco won\'t rule out move away

                        Barcelona midfielder Deco has refused to commit himself to the length of his contract at the Nou Camp.

                        The Portugal international told the Record: \"I don\'t know if I will stay at Barcelona.

                        \"I have four years on my contract and I don\'t know if I will see out that time here.

                        \"I hope that if I do leave Barcelona, it will not be because I have failed. I only want to leave because the club has received a great offer for me.\"

                        Bercelona ei meeldi mulle ültse na ,kui Deco sealt näiteks L\'pooli läheks na ,siis oleks ta äkki mul jälle üks lemmikutest na
                        Liverpool boss Benitez: We\\\'re now 70% where I want us

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Barca\'

                          Algselt postitas Tanua


                          Minu kunakine lemmik Deco võib sellest Barca klubist lahkuda na:

                          Barcelona\'s Deco won\'t rule out move away

                          Barcelona midfielder Deco has refused to commit himself to the length of his contract at the Nou Camp.

                          The Portugal international told the Record: \"I don\'t know if I will stay at Barcelona.

                          \"I have four years on my contract and I don\'t know if I will see out that time here.

                          \"I hope that if I do leave Barcelona, it will not be because I have failed. I only want to leave because the club has received a great offer for me.\"

                          Bercelona ei meeldi mulle ültse na ,kui Deco sealt näiteks L\'pooli läheks na ,siis oleks ta äkki mul jälle üks lemmikutest na
                          Mees, sa peaksid lõpuks endas kompromissi leidma na ja otsustama, mis klubi sulle lõppude lõpuks ikkagi meeldib na? Las ma pakun na, su lemmikud on Real, ManU, Ja Liverpool või Fulham (oleneb tujust) na, ning siis veel Inter? Am I right, NA
                          Слава Україні! Героям слава!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Barca\'

                            MITU KORDA MA pean oma lemmikklube ette lugema na??????????

                            Algselt postitas Tanua


                            Originally posted by Henryfan


                            Oota kui palju sul neid lemmikuid siis on?
                            No ega ma nüüd niipalju ka ei toetsa klubisid nagu sina ,aga kui tõesti soovi on ,loetleksin nad siin ette :Juventus ,Milan ,Inter ,Roma ,Lazio ,Parma ,Real ,Barca ,Valencia ,Deportivo ,Betis ,Sociedad ,Arsenal ,Manu ,Liverpool ,Newcastle ,Aston Villa ,Bolton ,FULAM(uus lemmik mul) ,Sunderland ,Rangers ,Celtic ,Eindhoven ,Feyenoord ,Ajax ,Monaco ;lyon ,Lille ,Nantes ,PSG ,Anderlecht ,Basel ,Graz ,Porto ,Boavista ,Sporting ,Panathinaikos ,Olympiakos ,AEK ,Sparta Praha ,Spartak ,Torpeedo ,Copenhagen ,Flora ,TVMK ,EMMASTE:P , need eelpool maninitud saksa klubid ÜHE ERINEVUSEGA--> BREMEN ENAM EI MEELDI ÜLDSE!!! Võtsin uue lemmiku-->Fulam

                            Ja need vene klubid on mõistagi seepärast lemmikute hulgas et seal eestlased pelavad ja Sunderland ,sest seal Poom:P :P
                            Kuigi paar muutust siin on na ja nüüd fännan põhiliselt L\'Pooli ja Interit ja Fulhamit na
                            Liverpool boss Benitez: We\\\'re now 70% where I want us

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Barca\'

                              Algselt postitas Tanua


                              MITU KORDA MA pean oma lemmikklube ette lugema na??????????

                              Algselt postitas Tanua


                              Originally posted by Henryfan


                              Oota kui palju sul neid lemmikuid siis on?
                              No ega ma nüüd niipalju ka ei toetsa klubisid nagu sina ,aga kui tõesti soovi on ,loetleksin nad siin ette :Juventus ,Milan ,Inter ,Roma ,Lazio ,Parma ,Real ,Barca ,Valencia ,Deportivo ,Betis ,Sociedad ,Arsenal ,Manu ,Liverpool ,Newcastle ,Aston Villa ,Bolton ,FULAM(uus lemmik mul) ,Sunderland ,Rangers ,Celtic ,Eindhoven ,Feyenoord ,Ajax ,Monaco ;lyon ,Lille ,Nantes ,PSG ,Anderlecht ,Basel ,Graz ,Porto ,Boavista ,Sporting ,Panathinaikos ,Olympiakos ,AEK ,Sparta Praha ,Spartak ,Torpeedo ,Copenhagen ,Flora ,TVMK ,EMMASTE:P , need eelpool maninitud saksa klubid ÜHE ERINEVUSEGA--> BREMEN ENAM EI MEELDI ÜLDSE!!! Võtsin uue lemmiku-->Fulam

                              Ja need vene klubid on mõistagi seepärast lemmikute hulgas et seal eestlased pelavad ja Sunderland ,sest seal Poom:P :P
                              Kuigi paar muutust siin on na ja nüüd fännan põhiliselt L\'Pooli ja Interit ja Fulhamit na
                              Sa näed ja sa ei mürista
                              INTER ARMA CARITAS

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Barca\'

                                ...jah, sest isegi temal on valus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X