320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Barca\'

    Kellel eile mäng vaatamata jäi, siis just nüüd ( 17:00) näitab viasat 2 sport selle mängu kordust hop-hop telekat vaatama nüüd
    Joga Bonito!!!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Barca\'

      Et natuke pinnuks silmas olla, mainin et Barcal on ülimalt ühekülgne rünnak, alatasa üritakse keskelt läbi pugeda, kui Larsson sisse tuli läks natu lõbusamaks, hakati rohkem krossima. Kui sinna karistusala ette mõnuga kompaktset blokki ehitada on Barcal päris pusimist väravani jõudmiseks.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Barca\'

        Varsti võib katkeda FC Barcelona pikk traditsioon olla ilma särgisponsorita. Nimelt on teinud barcale ahvatleva pakkumise kihlveokontor betandwin.com , mis pakub barcale aastase sponsorlepingu eest 15 miljonit eurot. See oleks teisena suurim särgisponsorleping - hetkel saab rohkem raha ainult FC Bayern München. FC Barcelona juhtkond kaalub seda pakkumist tõsiselt kuna see aitaks klubil kindlustada oma majanduslikku seisu tunduvalt. Otsus võetakse vastu selle nädala jooksul.
        Siit ka üks küsimus, et millised suurklubid peale barca pole kunagi oma särkidele sponsori reklaami pannud?
        Joga Bonito!!!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Barca\'

          Kindlasti motiveeritum sats võrreldes REALIGA
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Barca\'

            Algselt postitas daywalker
            Siit ka üks küsimus, et millised suurklubid peale barca pole kunagi oma särkidele sponsori reklaami pannud?
            vahepeal oli RM särk ka kommertsivaba... hetkel seal siis Siemens. rohkem ei tule nagu ette. valgusta meid!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Barca\'

              Algselt postitas erts


              Algselt postitas daywalker
              Siit ka üks küsimus, et millised suurklubid peale barca pole kunagi oma särkidele sponsori reklaami pannud?
              vahepeal oli RM särk ka kommertsivaba... hetkel seal siis Siemens. rohkem ei tule nagu ette. valgusta meid!
              Mida mina valgustan? Ma ise küsisin targemate käest selle koha pealt . Ja mind ei huvitagi klubid kellel üks hetk oli särgisponsor ja nüüd jälle ei ole vaid ikka sellised klubid mis pole sellist sponsorit kogu oma eksisteerimise jooksul kasutanud.
              Joga Bonito!!!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Barca\'

                ahha... sellisel juhul ma arvan et barca on ainuke. ma mõtlesin et see oli sul küsitud nii et ise tead vastust aga kui ei siis ma arvan et suurklubisid selliseid teisi küll ei ole. vähemalt euroopa tippliigades. selles suhtes tuleb kataloonlastele au anda!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Barca\'

                  Traditsiooniliselt Barcal ja Athletic Bilbao\'l ei ole kunagi olnud särgisponsoreid. Ja ka nende toetajad on üldiselt väga vastu särgisponsile.

                  Vist ei ole Albacete\'l ka särgisponsorit.

                  Kindlasti võib mõni veel olla... Espanyol? Real Betis ?
                  Cerveza.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Barca\'

                    Barca on lihtsalt parim... mul on kodukas kah --- www.members.lycos.co.uk/fcbweb/

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Barca\'

                      Algselt postitas macyntoch


                      Barca on lihtsalt parim... mul on kodukas kah --- www.members.lycos.co.uk/fcbweb/
                      seal kodukal on , et barca võitis 3-1 milani

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Barca\'

                        Algselt postitas shepard
                        Real Betis ?
                        jah! Betise rohel-valgel särgil pole ka mitte midagi muud peale tiimi enda ja särgivalmistaja Kappa logo.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Barca\'

                          Tubli Barca. Seekord siis aeti kotti La Corunast Barcelona poole tulnud mehed.
                          Ega neil peale Frani värava muid võimalusi olnudki, aga Barcal oli (nagu alati), ning neist paljudest löödi 2 ära. Vastavalt 1-1 Xavi ja 2-1 Eto´o(peaks mainima, et parim ost Hispaania klubide seas see aasta)
                          Слава Україні! Героям слава!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Barca\'

                            Algselt postitas EgoTrip


                            1 Eto´o(peaks mainima, et parim ost Hispaania klubide seas see aasta)
                            Ära nüüd unusta Woodgate siirdumist Reali.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Barca\'

                              FC Barcelona 2 - 1 Deportivo La Coruña
                              [Xavi 22\' ] [ Eto\'o 34\'] - [ Fran 7\' ]

                              Pikemat kokkuvõtet mängust saate siit :
                              1st half - http://strefatechno.host.sk/bar-dep/skrot11.avi
                              2nd half - http://strefatechno.host.sk/bar-dep/skrot2.avi
                              copy/pastege need aadressid oma browserisse.

                              Selle võiduga kordas barca oma parimat liiga algust. Esimest korda alustati hooaega nii hästi 1996/97 hooajal, kui barca treeneriks oli Sir Bobby Robson. Loodame siis, et järgmises liigamängus suudetakse võõrsil võita Betisi ja samaaegselt püstitada ka uus rekord.
                              Joga Bonito!!!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Barca\'

                                Eto`o on hoos taob barcale juba 9 värava hispaanialiigas.Barca võidab liiga ära.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X