320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Barca\'

    Originally posted by EricCantona


    Van Gaal tuleks ikka lahti lasta
    ja ei tea keegi teine kõva treener otsida


    muidu langeb Barca halvimal juhul 1.divisjoni
    vot see oleks kurb
    Sind tuleks lahti lasta.. Aina môtetu postitus teise postituse järgi. Kui sa midagi ei tea, siis hoia mokk maas. Samas, van Gaal ei ole just selline treener, keda ma austaks, aga ta on siiski hea treener ning alati ei ole treeneris viga, kui mängijatel pole usku ning vaevlevad alavormis. Paljudel klubidel on oma môôna ajad olnud. Euroopas läheb neil hästi ning kuigi Barca koht pole La Ligas 6 hulgas suudavad nad kindlalt hooaja lôpus esiotsa tagasi tulla. Pange tähele!

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Barca\'

      Originally posted by treze
      Samas, van Gaal ei ole just selline treener, keda ma austaks, aga ta on siiski hea treener ning alati ei ole treeneris viga, kui mängijatel pole usku ning vaevlevad alavormis.
      Kelle probleem/viga see siis veel on, kui mitte treeneri? Klubi koka?
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Barca\'

        Originally posted by Martin


        Originally posted by treze
        Samas, van Gaal ei ole just selline treener, keda ma austaks, aga ta on siiski hea treener ning alati ei ole treeneris viga, kui mängijatel pole usku ning vaevlevad alavormis.
        Kelle probleem/viga see siis veel on, kui mitte treeneri? Klubi koka?
        Ei ole koka viga,vaid hoopiski arstide viga kuna nad ei ole niivõrd proffesionaalsed.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Barca\'

          Originally posted by treze


          Originally posted by EricCantona


          Van Gaal tuleks ikka lahti lasta
          ja ei tea keegi teine kõva treener otsida


          muidu langeb Barca halvimal juhul 1.divisjoni
          vot see oleks kurb
          Sind tuleks lahti lasta.. Aina môtetu postitus teise postituse järgi. Kui sa midagi ei tea, siis hoia mokk maas. Samas, van Gaal ei ole just selline treener, keda ma austaks, aga ta on siiski hea treener ning alati ei ole treeneris viga, kui mängijatel pole usku ning vaevlevad alavormis. Paljudel klubidel on oma môôna ajad olnud. Euroopas läheb neil hästi ning kuigi Barca koht pole La Ligas 6 hulgas suudavad nad kindlalt hooaja lôpus esiotsa tagasi tulla. Pange tähele!
          SÖÖ SITTA

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Barca\'

            Alati on kôige kergem treenerit süüdistada... aga eks me näe. Eric Cantona ehk annaksid minu kaastunded oma vanematele edasi Mul on sust väga kahju..... muidu delfi.ee noorteka foorum on ka suht lahe!

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Barca\'

              it\'s EricCantona not Eric Cantona you fool !

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Barca\'

                Originally posted by treze


                Alati on kôige kergem treenerit süüdistada... aga eks me näe. Eric Cantona ehk annaksid minu kaastunded oma vanematele edasi Mul on sust väga kahju..... muidu delfi.ee noorteka foorum on ka suht lahe!
                Originally posted by EricCantona


                it\'s EricCantona not Eric Cantona you fool !
                It`s just a stupid little boy, treze...

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Barca\'

                  Pijpers Barca treeneriks ,Pijpers Barca treeneriks !!!

                  Van Gaal out ,Van Gaal out !!!

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Barca\'

                    Originally posted by EricCantona


                    Pijpers Barca treeneriks ,Pijpers Barca treeneriks !!!

                    Van Gaal out ,Van Gaal out !!!
                    Ja Van Gaal flora ja Eesti treeneriks või mis? No way man.
                    Võitlusväljal jääb jänes tagalasse ..kus ta näitab end hea strateegina ..alkoholi möjul muutub ta julgemaks ja agresiivsemaks...

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Barca\'

                      muidugi mitte Van Gaal võib FC Valgasse minna !!

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Barca\'

                        vääriline partner Kluivertile on Saviola pole ründesse kedagi vaja osta kui osta siis Andres D\'Alessandro River Platest

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Barca\'

                          Minu imestuseks on see, et Van Gaal kasutab erinevaid mängumehi ning niuksed mängijad nagu Saviola, kes on ennast mitmel moel tôestanud, et on kindel pôhikooseisu mees on viimasel ajal mängu sekkunud pingilt. Veel on ka sellisele mehele nagu Riquelme. Muidu loodan, et suudetakse chelsea forward Hasselbaink ära näpsata, kuid olen kuskilt lugenud, et mees tahaks siiski chelsea\'sse jääda. D\'Alessandro siirdumist peaksin lausa super ostuks, sest kaks noort tuleviku lootust koosmängima hakkavad (Saviola, D\'Alessandro) Oleks täitsa hea. Paljud jalgpalli kriitikud on öelnud, et D\'Alessandrost oodatakse uut Ronaldot. Eks näis, kas mees tôesti suudab taset säilitada ja aina kôrgemale pürgida.

                          Ei usu, et Barca hakkab peatreenerit vahetama keset hooaeg. Arvan, et kui Van Gaal hooaja lôpuni vastu peab on täitsa normaalne, et kui liigas ja Cl hea koht saavutatakse vôib mees ka seda ametit kauem pidada. Aga samas veel klubi langemine La Ligas ning paar kaotust vôib mees oma ametipostis jätkamist väga ebatôenäoliseks pidada. Tegemist on siiski ühe domineeriva klubiga Hispaanias ning La Liga halb koht vôib môjuda halvasti.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Barca\'

                            Originally posted by treze


                            Minu imestuseks on see, et Van Gaal kasutab erinevaid mängumehi ning niuksed mängijad nagu Saviola, kes on ennast mitmel moel tôestanud, et on kindel pôhikooseisu mees on viimasel ajal mängu sekkunud pingilt. Veel on ka sellisele mehele nagu Riquelme.
                            --------
                            D\'Alessandro siirdumist peaksin lausa super ostuks, sest kaks noort tuleviku lootust koosmängima hakkavad (Saviola, D\'Alessandro) Oleks täitsa hea. Paljud jalgpalli kriitikud on öelnud, et D\'Alessandrost oodatakse uut Ronaldot. Eks näis, kas mees tôesti suudab taset säilitada ja aina kôrgemale pürgida.
                            Nagu näha, Gaal eriti argentiinlasi ei kasuta (saviola, riquelme, nagu ise mainisid), loodan, et D\'Alessandro leiab ikka klubi, kus kindlasti tulevikutähele vääriliselt mänguaega saab.

                            Van Gaali teine ametiaeg vist jah väga pikaks ei kujune...nagu viimasel ajal Barcas tavaks. Vahelduseks võiks mõni pikem ametiaeg ka mõnel olla, kannatust on vähevõitu.
                            Which ship has never docked at Liverpool?
                            The Premiership.

                            "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Barca\'

                              Praeguse seisuga leian, et van Gaali koht (nagu ka koka ning arstide kohad) on seniks veel kindlad. Kui ei juhtu midagi äärmiselt nördima panevat vähe aimeldavat imeasja, mis viiks Barca päris põhja, siis hakkab varsti ka võite kukkuma. Hooaja esimene pool on olnud alla igasuguste arvestuste arvestades näiteks klubi ajalugu ning positsiooni maailma ja Hispaania jalgpallis, kuid hooaja lõpuks saab Barca tõusma vähemasti tabeli esimesse poolde, kui mitte esikuue hulka. Nii lihtsalt on ette nähtud. Barcal on vaja leida see sära, mis neil mänge võitma viiks.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Barca\'

                                kaua luis enrique veel vigastatud on,teab keegi??

                                Kommentaar

                                Working...
                                X