320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Barca\'

    Algselt postitas lorenzo


    Algselt postitas Epic


    Algselt postitas lorenzo


    Chelseal ei mängi meie vastu arvatavasti Terry kui ka Bridge..nii et võiduvõimalused suuremad
    kust sa seda veel võtad?
    Terry ja Bridge`ga läksin ehk tõesti liiale, aga hetkel nad vigastatud on või kuidas? hollandlaste vastu nad igatahes ei mängi...
    Mourinho \"tegi\" arvatavasti Fergiet

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Barca\'

      Äkki seepärast see Inglismaa koondis nii pask ongi, et klubid on kunnid ja Ericsson mängitab neid, keda kätte saab.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Barca\'

        Algselt postitas Janek


        jah, jätsin tipu mõiste õhku rippuma aga küsimusest said ju aru ja vastuski olemas. Tänan.
        Mis seis Larssoniga on ?

        Larsson peaks hooaja lõpuni väljas olema.
        pall on ümmargune

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Barca\'

          Algselt postitas Micropop


          Algselt postitas Janek


          jah, jätsin tipu mõiste õhku rippuma aga küsimusest said ju aru ja vastuski olemas. Tänan.
          Mis seis Larssoniga on ?

          Larsson peaks hooaja lõpuni väljas olema.
          mis tal läks ? Põlv ?

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Barca\'

            Mulle meeldib ka Barca. Jubedalt kohe meeldib.Eriti meeldib Ronaldinho. Ja meeldib veel ilus vorm.
            Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Barca\'

              .. õnnelik Barca ja Chelsea guarterfinaali pileti omanik olen maaaaa... ei jõua 23 veebruari ära oodata... kes tahab nänni tellida - andke teada.

              P.S. Miks mulle meeldib Barca - seal mängib oluliselt rohkem brasiilasi kui Chelseas...seetõttu meeldib mulle isegi AC Milan(oh õudu)
              RummaBastards!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Barca\'

                Algselt postitas jansa


                .. õnnelik Barca ja Chelsea guarterfinaali pileti omanik olen maaaaa... ei jõua 23 veebruari ära oodata... kes tahab nänni tellida - andke teada.

                P.S. Miks mulle meeldib Barca - seal mängib oluliselt rohkem brasiilasi kui Chelseas...seetõttu meeldib mulle isegi AC Milan(oh õudu)
                ma kardan et sa oled rämedalt petta saanud, sest Barcelona ja Chelsea ei kohtu quarterfinaalis

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Barca\'

                  Algselt postitas dannar


                  Algselt postitas jansa


                  .. õnnelik Barca ja Chelsea guarterfinaali pileti omanik olen maaaaa... ei jõua 23 veebruari ära oodata... kes tahab nänni tellida - andke teada.

                  P.S. Miks mulle meeldib Barca - seal mängib oluliselt rohkem brasiilasi kui Chelseas...seetõttu meeldib mulle isegi AC Milan(oh õudu)
                  ma kardan et sa oled rämedalt petta saanud, sest Barcelona ja Chelsea ei kohtu quarterfinaalis
                  ... whatever... häppi ikkagi
                  RummaBastards!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Barca\'

                    Barcelona 0-2 Atletico Madrid highlights (27,8Mb)

                    Väike filmike Xavist (35,4Mb)
                    Joga Bonito!!!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Barca\'

                      Täna siis kell 21 Eesti aja järgi Zaragosa - Barca. Ainult võit aitab löntis püksipeedega staaride ees piisavat edumaad hoida
                      Niipalju veel, et Zaragosa mängib üsna edukalt UEFA Cupil

                      3´ Barca juhtima, Zaragoza omavärav

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Barca\'

                        Barca koosseis:

                        1 Victor Valdés
                        2 Juliano Belletti
                        23 Joan Oleguer
                        5 Carles Puyol
                        12 G. van Bronckhorst
                        4 Rafael Márquez
                        8 Ludovic Giuly
                        6 Xavi Hernández
                        20 Souza Deco
                        10 R. Ronaldinho
                        9 Samuel Eto\'o


                        ja seis 0-2, 29 giuly

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Barca\'

                          Siin teemas on vist jäänud mainimata üks suhteliselt oluline ja ka tiba vana uudis, mis puudutab Barca tulevasi mänge Chelsea vastu. Nimelt peab mõlemad kohtumised vahele jätma nende imemees Robben link

                          Praegu on Barca mängimas Zaragoza vastu, kus pole suudetud võita 5 viimast aastat aga see asi saab täna kohe kindlasti muudetud kuna juba poolajaks olime ees 0:3
                          Kommentaarid väravatest eurosport.com lehelt

                          2\' ZARAGOZA MAKE THE WORST OF STARTS!!!! Toledo firing past his own keeper to give Barça a 1-0 lead!! It really was an awful back pass although Miguel could have done more than stick a half-hearted foot out....

                          30\' GIULY SCORES TO FINISH OFF A SUPREME MOVE FROM BARCELONA.. The ball is worked through a series of one-touch passes... funnily enough, Eto\'o actually WAS offside this time! He raced through and squared the ball inside to Giuly to sidefoot home!!! 2-0

                          39\' Eto\'o scores his 17th goal in La Liga this season.. a great ball over the top from Ronaldinho.. Eto\'o broke the offside trap (AGAIN) and chipped over Ruben before poking the ball hoel for 3-0.. ITS A ROUT!!!

                          gogo barca
                          Joga Bonito!!!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Barca\'

                            mäng siis lõppes tulemusega 1-4.teisel poolajal lõi galletti ühe värava tagasi,aga 72 m´inutil vormistas lõppsesuks 4-1 marguez.realiga siis hetkel seitse punni vahe,aga neil on üks mäng varuks.

                            see on ka tore et eto´o lõi selle hooaja 17.värava

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Barca\'

                              Robben läks jah suure tuhinaga meelest ära. Barca poolt positiivne, et winger väljas on. Kas keegi teab, kes kaartidega mõlemalt poolt välja võivad jääda ?

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Barca\'

                                Algselt postitas Janek


                                Robben läks jah suure tuhinaga meelest ära. Barca poolt positiivne, et winger väljas on. Kas keegi teab, kes kaartidega mõlemalt poolt välja võivad jääda ?
                                Marguez ei saa mä\'ngida,tal kaks kollast.chelsea omadest ei tea midagi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X