320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Barca\'

    Chelsea edu põhineb pigem heal treeneril ja üsna ühtlasel pingil. Kas Terry on töökorras ?

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Barca\'

      Algselt postitas Janek
      Chelsea edu põhineb pigem heal treeneril
      Frank Rijkaard - Kuradi ilusat mängu näitas hollandi koondis omal ajal: Rijkaard pukis 98-00.
      Frank Rijkaard - Kuradi ilusat mängu näitavad Barcelona mehed praegu: Rijkaard pukis.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Barca\'

        Barca on kroonijuveel, millele aegajalt aga arusaamatul kombel veidi tolmu peale koguneb

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Barca\'

          siin paned sa paraku küll puusse... jälle

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Barca\'

            ek, see on minu arvamus, mitte eksimine faktidega. Arvata, et ma arvan valesti pole vast mõtet. Või oled noore mehena valmis oma arvamust peale suruma ?

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Barca\'

              Barcelona ja Chelsea mängu näeb homme Neloneni pealt kell 21.30.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Barca\'

                käisin ja uurisin barca kodukalt tänaseid algkoosseise ja barca peaks mängime täna parimas koosseisus.oi siit tuleb huvitav kohtumine.mõlemad on omas liigas liidrid ja mängivad kindlasti ründavat jalgpalli.siiski vist oleguer ei sa täna kaasa mängida,tema asemel alustab albertini .
                kooseis peaks selline olema:
                Valdés, Belletti, Puyol, Márquez, Van Bronckhorst, Albertini, Xavi, Deco, Ronaldinho, Giuly, Etoo,

                vahetusmehed:Jorquera, Sylvinho, F. Navarro, Iniesta, Gerard, Maxi López, Messi and Damià.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Barca\'

                  Algselt postitas Karla


                  käisin ja uurisin barca kodukalt tänaseid algkoosseise ja barca peaks mängime täna parimas koosseisus.oi siit tuleb huvitav kohtumine.mõlemad on omas liigas liidrid ja mängivad kindlasti ründavat jalgpalli.
                  pakun, et chelsea sedakorda rünnakul ei hiilga. paneb nagu ikka, rõhku kaitsele - kontra
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Barca\'

                    no selle algkoosseisuga ma siiski veel ei hüüaks, Rijkaard ma arvan sellise taktikaga ei tule välja nagu Mourinho, ja miskipärast arvan ma et ka Mourinho ei avaldanud lõplikku koosseisu, või siis on ta selle mängu kaotuses väga kindel või siis võidus
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Barca\'

                      Algselt postitas Karla


                      käisin ja uurisin barca kodukalt tänaseid algkoosseise ja barca peaks mängime täna parimas koosseisus.oi siit tuleb huvitav kohtumine.mõlemad on omas liigas liidrid ja mängivad kindlasti ründavat jalgpalli.siiski vist oleguer ei sa täna kaasa mängida,tema asemel alustab albertini .
                      kooseis peaks selline olema:
                      Valdés, Belletti, Puyol, Márquez, Van Bronckhorst, Albertini, Xavi, Deco, Ronaldinho, Giuly, Etoo,

                      vahetusmehed:Jorquera, Sylvinho, F. Navarro, Iniesta, Gerard, Maxi López, Messi and Damià.
                      täpselt selline koosseis on kah. ja chelskil mängib Duff siiski. Aga ma usun, et chelski peab seekord kaotama väemalt ise hoian usinalt barcelonale pöialt

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Barca\'

                        noh esimene poolaeg siis läbi.0-1 kaotussseisus.värav sündis nii et löödi pikk pall ette, päris äärde kust jooksis duff läbi ja söötis karistusalasse kus paneb jala vahele beletti ja nii sündsiski omavärav.peale seda rünnakut tuli kohe drogbal võimalus kuid tema lööb healt positsioonilt mööda.tervet mängu on ikka barca dikteerinud,hea võimalus oli eto´ol ,kes löi 12 meetrilt kahjuks üle.hea võimalus oli poolaja lõpus albertinil kuid tema löi lähilöögi otse väravavahile kätte.pull on see et chelsea ei teinud esimese 25.minutiga väravale ühtegi pealelööki.esimese poolaja põhjal ütleks et barca parim on ronaldinho,tema oli kõige aktiivsem tegi paar lööki väravale kui kahjuks läsid need mööda.chelsea poolelt ei paistnud eriti keegi silma.kokkuvõttes võib öelda,et suht igav esimene poolaeg.

                        vabandan kirjavigade pärast.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Barca\'

                          Ütleks täpsemalt , et igavad on selle mängu need minutid , mis järgnesid löödud väravale , enne seda oli minu arust tugev Barca surve , mis aga edu ei toonud.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Barca\'

                            Algselt postitas telekavaataja


                            Ütleks täpsemalt , et igavad on selle mängu need minutid , mis järgnesid löödud väravale , enne seda oli minu arust tugev Barca surve , mis aga edu ei toonud.
                            oli jah barca surve,aga väravale midagi ohlikku ei tekitatud,chelsea kes tegi ainult väravaele paar lööki olid isegi paremad võimalused edu suurendada ,aga õnneks olid nad puujalad.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Barca\'

                              Algselt postitas telekavaataja


                              Ütleks täpsemalt , et igavad on selle mängu need minutid , mis järgnesid löödud väravale , enne seda oli minu arust tugev Barca surve , mis aga edu ei toonud.
                              Õige. Mängu põnevuse seisukohalt oleks Barca juhtimaminek parem variant olnud.
                              male

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Barca\'

                                pealtvaatajaid on ka väg a palju, üle 96.000 peaks olema.päris hirmuäratav number

                                Kommentaar

                                Working...
                                X