320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Barca\'

    Murinho on ikka päris halb kaotaja, mulle tundub. Seda näitab see konflikt ju ja see, et ta keeldus minemast pärast mängu pressikonverentsile. Aga see Drogba intsident oli täiesti õige, ta oli selle punase täiesti ära teeninud.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Barca\'

      guardian:
      Goal Attempts:
      Barcelona 27
      Chelsea 2

      On Target:
      Barcelona 15
      Chelsea 0
      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
      (Seinfeld, The Pitch)

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Barca\'

        Algselt postitas telekavaataja


        Minu meelest seisnes probleem selles , et vaheajal tunnelis rääkis Rijkard kohtumise peakohtuniku Anders Friskiga ja see Jose Muorihnole kohe kindlasti ei meeldinud , aga see näib olevat mingi kaotuse vabandus.
        nojah.mileegi peale tuleb ju kaotus ajada.
        kui nad 2.nädala pärast kotti saavad on mourinhol juba kindlasti uus vabandus olemas.
        kuradi tont ikka,ei oska kaotada.on tal ikka raske tunnistada et barca oli lihtsalt parem ja nemad halvad.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Barca\'

          Algselt postitas Karla



          kuradi tont ikka,ei oska kaotada.on tal ikka raske tunnistada et barca oli lihtsalt parem ja nemad halvad.
          DEBIILIK! kunagi ennemuistsetel aegadel oleks sulle siin foorumis soovitatud: pakk tikke ja bensiini, mina ütlen, et proovi benji-hüpet ilma nöörita

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Barca\'

            Algselt postitas Neth


            Algselt postitas Karla



            kuradi tont ikka,ei oska kaotada.on tal ikka raske tunnistada et barca oli lihtsalt parem ja nemad halvad.
            DEBIILIK! kunagi ennemuistsetel aegadel oleks sulle siin foorumis soovitatud: pakk tikke ja bensiini, mina ütlen, et proovi benji-hüpet ilma nöörita
            kõige suurem debiilik siin OLED SINA.mine võta jah endale tikud ja bensiin.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Barca\'

              Neth, miks on vaja inimest kommenteerida. Teine avaldab oma tundeid treeneri suhtes, kes ka eelnevalt on osutunud labiilseks kui olukord enne/pärast mäng on pingestunud. Äkki sobid paremini Hollandi liiga topikus kommentaare jagama ?

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Barca\'

                Algselt postitas Janek


                Neth, miks on vaja inimest kommenteerida. Teine avaldab oma tundeid treeneri suhtes, kes ka eelnevalt on osutunud labiilseks kui olukord enne/pärast mäng on pingestunud. Äkki sobid paremini Hollandi liiga topikus kommentaare jagama ?
                No on vaja ju poiss reaalsusse tuua, tegin tegelikult heateo, järgmine kord kui karlat debiilikuks nimetatakse, siis on tal vastus taskust võtta - tean jah, et debiilik olen, Neth juba ültes.
                Teine küsimus jäi veits segaseks nii et, sellele jätan vastamata ja kuna asi suht OT\'ks ära läinud juba, siis ma rohkem sellel teemal igaksjuhuks ei vasta.
                Nii et chill poisid ja ärge kõike liiga tõsiselt ka võtke ja kui ka võtate, siis ausaltöeldes mul suht pohh

                VIVA LA FRANCE - tundus ideaalne koht millegi teemasse täiesti sobimatu ja mulle vastumeelse ütlemiseks

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Barca\'

                  Päris minu arvamusega ühtiv jutt ühelt neutraalselt jalgpalliasjatundjalt:

                  http://www.goal.com/NewsDetail.aspx?idNews=49003&progr=4

                  Pidasin ja pean Mourinhot edasi väga heaks treeneriks, aga tema suureks veaks on oskus mitte tunnistada oma klubi kehva mängu ja leida mingeid totakaid vabandusi. Seda on ju ennegi korduvalt juhtunud.

                  Korduskohtumise eel Standford Bridge\'l olen väga positiivselt meelestatud edasipääsu suhtes.
                  Kui Chelsea peaks kuidagi moodi ära kobistama (ma küll ei tea, mis juhtuma peaks), siis sellist meeskonda ei tohiks küll minu meelest Euroopa parimaks klubiks tunnistada, kes sellise partii on esitanud. Viib jalgpalli kui atraktiivse ja nauditava sportmängu maine alla.
                  Sellele paganama elevandiluumehele oleks ma Friski asemel juba ammu punase andnud. Mehe eesmärk (kas enda või treeneri poolt antud ) väljakul oli võimalikult palju Barca kaitsjatele haiget teha. See jäi silma mängupildis ja mängujärgne statistika räägib sama keelt.

                  Aga Maxi on täpselt selline, nagu ma ette kujutasin ja lootsin.

                  25. Mai Istanbul: FC Barcelona vs Real Madrid CF!!!
                  ja tulemus...
                  Jalgpallihaigla liige

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Barca\'

                    vot jah, Lopezi sissetulek pani minugi südame põksma. Tugijalaga pete, kaitsest mööda ja värav. Teise väravaga tuli meelde läinud MM-i Ronaldinho 2:1 värav inglastele. Terve keha sai löögile taha toodud aga hoopis sööt kukkus välja. Eto´o poolt muidugi megavaist.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Barca\'

                      hetk tagasi lõppes numancia ja barca mäng tulemusega 1-1,täitsa masendav tulemus ,tabeli viimasega 1-1 viik.numancia läks kohtumist 43.minutil juanlu väravast juhtima.barca värava löi 47.minutil rafael marguez.see veidi imelik,et ronaldinho alustas kohtmumist pingilt,mängu sai alles 74.minutil maxi asemel

                      koosseis:
                      Players :
                      1 Victor Valdés
                      23 Joan Oleguer
                      16 S. Sylvinho 40\'
                      5 Carles Puyol
                      4 Rafael Márquez
                      6 Xavi Hernández
                      20 Souza Deco
                      9 Samuel Eto\'o
                      4 D. Albertini 34\'
                      11 Maxi Lķpez 74\'
                      24 Andrés Iniesta 53\'
                      Substitutes :
                      2 Juliano Belletti 34\'
                      8 Ludovic Giuly 53\'
                      10 R. Ronaldinho 74\'

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Barca\'

                        eks rijkaard andis talle puhkust, praegu tihe graafik ju. teisipäev uus mäng. tundub, et barcale ei sobi nõrgad vastased, ei saa nendega mängitud. samas, kui reali mäng lõppeb depori võiduga, siis vahe isegi suureneb punkti võrra.
                        FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                        Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Barca\'

                          Algselt postitas sepakas
                          samas, kui reali mäng lõppeb depori võiduga, siis vahe isegi suureneb punkti võrra.
                          tundub nii minevat.depor juhib 2-0

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Barca\'

                            Algselt postitas Karla


                            hetk tagasi lõppes numancia ja barca mäng tulemusega 1-1,täitsa masendav tulemus ,tabeli viimasega 1-1 viik.numancia läks kohtumist 43.minutil juanlu väravast juhtima.barca värava löi 47.minutil rafael marguez.see veidi imelik,et ronaldinho alustas kohtmumist pingilt,mängu sai alles 74.minutil maxi asemel
                            Sul on need vahetused sassis väheke. Ronaldinho, Belletti ja Giuly alustasid põhikoosseisus ja vahetati välja kergete vigastuste tõttu. Plats oli ülikehvas seisukorras ning jäisel pinnal ei kandnud Belletti jalad ja ta tõmbas mingi lihase vist ära. Giuly vigastas selga.
                            Kui plats ikka jääs on, siis on raske tõelist mängu näidata ja ega vist polegi vaja kogu võimsust näidates riskida kui edu 7 punktiline. Pealegi noppisid Reali staarid 2 palli enda võrgust ning nüüd on vahe 8 punkti!
                            Jalgpallihaigla liige

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Barca\'

                              Algselt postitas Karla
                              2 Juliano Belletti 34\'
                              8 Ludovic Giuly 53\'
                              10 R. Ronaldinho 74\'
                              oled jah millestki valesti aru saanud. need härrased alustasid ja vahetati välja nime taga näidatud minutil.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Barca\'

                                ... spekulandid pakkusid ja inglased olid nõus Barca-Chelsea mängule pileteid ostma suurusjärgus 400 ... 1000 Eurot. Kange kiusatus oli mõnele jommis britile oma 75 Euroga lunastatud piletid maha müüa ... siiski ei kahetse mitte müümise otsust - statkalt saadud emotsioon oli võimas...
                                RummaBastards!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X