320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Barca\'

    Uskumatu aga tõsi, järgmine hooaeg juba uued võimalused, 2 aastat tagasi kui Barca kaotas Juvele veerand finaalis, siis olin ma väga pettunud, kuid seekord olid mõlemad mängud väga põnevad, siiski oleks pidanud Barca edasi saama sest oli mänguliselt tunduvalt tugevam kui Chelsea

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Barca\'

      õigus, tegelt oleks pidanud teise mängu seis olema 7:5, eks
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Barca\'

        Algselt postitas Daz_Booob


        õigus, tegelt oleks pidanud teise mängu seis olema 7:5, eks
        Pole mõtet ironiseerida. Ta avaldas oma arvamust, millega mina ühinen. Kahjuks oli Chelsea tahtmine suurem ja ka õnn nende poolel.
        Kuigi siiani ei saa ma aru, kuidas Barca jättis Terry vabaks teades, et ta sellistes olukordades oma väravaid just lööbki.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Barca\'

          Ma ei saa aru kuidas te kurvad olla saate , see ju hooaja mäng.Selliste mängude pärast me elamegi kuigi olen väga suur Barca ja Juve fänn , siis ma väga ei kurvastanud , sest selle mängu ilu võlus ära.Aga kui mängust rääkida siis muidugi Barca peaks omale muretsema enda tasemele vastava treeneri ja väravavahi , sest Mourinho strumpas Barca lihtsalt üle ja seepärast sellised esimesed 20 minutit ja üldse Chelsea mäng tundub kuidagi korralikum ja sihipärasem ning nad paistavad ikka võistkonnana , Barcas on kuidagi igaüks enda eest.Juvest ma kirjutama siia ei hakka , muidu solvute , aga veerandfinaalis tahaks näha paari MIlan - Chelsea kuigi mäng tuleb hästi igav , tahaks lihtsalt näha kuidas Mourihno võidab teise samasuguse võistkonna nagu Chelsea , ei usu eriti , et siin õnnest piisab.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Barca\'

            Algselt postitas telekavaataja


            Ma ei saa aru kuidas te kurvad olla saate , see ju hooaja mäng.Selliste mängude pärast me elamegi kuigi olen väga suur Barca ja Juve fänn , siis ma väga ei kurvastanud , sest selle mängu ilu võlus ära.Aga kui mängust rääkida siis muidugi Barca peaks omale muretsema enda tasemele vastava treeneri ja väravavahi , sest Mourinho strumpas Barca lihtsalt üle ja seepärast sellised esimesed 20 minutit ja üldse Chelsea mäng tundub kuidagi korralikum ja sihipärasem ning nad paistavad ikka võistkonnana , Barcas on kuidagi igaüks enda eest.Juvest ma kirjutama siia ei hakka , muidu solvute , aga veerandfinaalis tahaks näha paari MIlan - Chelsea kuigi mäng tuleb hästi igav , tahaks lihtsalt näha kuidas Mourihno võidab teise samasuguse võistkonna nagu Chelsea , ei usu eriti , et siin õnnest piisab.
            Ma nüüd küll ei väidaks, et Mourinho trumpas Rijkaardi üle. Lihtsalt mängustiil on erinev. Rijkaard pigem näitas vaoshoitud ja küpset karakterit. Valdes aga on noor poiss veel ja mitte halb väravavaht, lihtsalt sitt päev oli ja seda juhtub kõigil. Chelsea-suguste vastu aga on jah vaja kindlamat kaitset ja ega palju puudu ei jäänudki, et chelsea oleks autis olnud
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Barca\'

              positiivne asi oli see, et vähemalt me endine oma-poiss Liverpoolis, Luis Garcia, oli eile 2 kolli lööja
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Barca\'

                Algselt postitas lorenzo
                Ma nüüd küll ei väidaks, et Mourinho trumpas Rijkaardi üle. Lihtsalt mängustiil on erinev. Rijkaard pigem näitas vaoshoitud ja küpset karakterit. Valdes aga on noor poiss veel ja mitte halb väravavaht, lihtsalt sitt päev oli ja seda juhtub kõigil. Chelsea-suguste vastu aga on jah vaja kindlamat kaitset ja ega palju puudu ei jäänudki, et chelsea oleks autis olnud
                point on pigem selles, et chelsea ja termini \"meeskond\" vahele võib asetada võrdusmärgi, barca puhul aga sinna vahele küsimärgi... aga nagu barca sõber freddie mercury ütles, et the show must go on! et siis pea püsti ludud
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Barca\'

                  Algselt postitas Daz_Booob


                  Algselt postitas lorenzo
                  Ma nüüd küll ei väidaks, et Mourinho trumpas Rijkaardi üle. Lihtsalt mängustiil on erinev. Rijkaard pigem näitas vaoshoitud ja küpset karakterit. Valdes aga on noor poiss veel ja mitte halb väravavaht, lihtsalt sitt päev oli ja seda juhtub kõigil. Chelsea-suguste vastu aga on jah vaja kindlamat kaitset ja ega palju puudu ei jäänudki, et chelsea oleks autis olnud
                  point on pigem selles, et chelsea ja termini \"meeskond\" vahele võib asetada võrdusmärgi, barca puhul aga sinna vahele küsimärgi... aga nagu barca sõber freddie mercury ütles, et the show must go on! et siis pea püsti ludud
                  tead mis, pigem äkki küsimus mängujoonises...barcas pea kõik mehed on rünnakusuunitlusega, isegi kaitsjad...milles sa probleemi näed, et küsimärgi paned? mingit tonti näed?
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Barca\'

                    jalgpall kahjuks, või õnneks, ei koosne ainult ründamisest...on olemas ka näiteks vahetused, suluseis, paljaste tisside ning tussuga naised ja muud sellised toredad asjad. ah jaa, kuna on olemas ka vastased, siis peab vast ka kaitsma...muidugi juhul kui vastas on tondid, siis on lugu tsipa teisem.
                    et kõigi nende näitajatega toime tulla, on vaja tasakaalu, mida saab pakkuda meeste koostöö - meeskonnatöö.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Barca\'

                      ma küll ei näe Barca meeskonnatöös mingeid probleeme, aga no kui sind häiris, ju siis oli...ütleme nii, et barcal oli vähem õnne ja chelseal jällegi rohkem õnne, oleks barca oma võimalused ära kasutanud oleks võinud seis teine olla, aga ma tean- oleksid on oleksid...ma küll ei arva, et chelsea mängustiil võitis kindlalt barca mängustiili, seekord lihtsalt chelsea õnnestus kõik ja barcal jälle ei õnnestunud
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Barca\'

                        nojah kuna nüüd cl-s hispaanlased autis, siis tuleb hakata täna jälle pöialt hoidma uefas hispaanlastele, kus neid veel 3- zaragoza, villarreal ja sevilla, ehk neil õnnestub midagi püreneedele tuua
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Barca\'

                          to telekavaataja
                          Pole mõtet siin üldistada ühe kohtumise põhjal Valdest, Rijkaardi ega ka Barca mängu tervikuna sest üldjoontes on kõik olnud hooaja vältel heal tasemel.

                          Chelsea vs FCB highlihts
                          1st half - http://strefatechno.host.sk/che-bar/skrot1.avi
                          2nd half - http://strefatechno.host.sk/che-bar/skrot2.avi
                          copy/paste browserisse ja töötab
                          Joga Bonito!!!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Barca\'

                            See on muidugi õigus, et kui vastasmeeskond Barca poolele saab hakkavad pealtvaatajal põlved värisema. Barca kaitse on tõesti ebakindel, eriti just kõrgete pallide ja äärelt tulnud tsenderduste puhul. Niikui näiteks Chelsea püüdis lühikesega või püstsööduga läbi tulla oli kaitse kindel.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Barca\'

                              eks see ole jah see ikkagi, et erinev mängustiil..hispaanias keegi sellist stiili ei mängi, ja ega chelseale ka see lühike kiirete söötudega mäng ju ei sobinud ausalt öeldes...asi lihtsalt selles, kes saab oma mängu mängida ja seda teisele peale suruda...

                              aga austria-zaragoza 1:1 hetkel
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Barca\'

                                ...hmmm...asi on rohkem selles, kes mängu kontrollib. kaitses istudes on lihtsam mängu kontrollida - selle jaoks vaja vähem võimeid ja head distsipliini. barca vastu muidugi on see raske, sest nende tehnika-arsenal on suht ettearvamatu.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X