320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Barca\'

    Algselt postitas Janek


    Mitu vooru lõpuni on ?
    9 peaks olema.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Barca\'

      9 vooru on tõesti lõpuni. Ise olen ka täielik Barca ja ainult Barca fänn.
      Selle 9 vooru sisse mahuvad 4mängu tugevamatega: Real Madrid`iga, Betis`iga, Villareali`ga ja Valencia`ga. Ülejäänud 5 mängu on tabeli keskmike või lõppu jäävate meeskondadega. Siiski ei tohiks neidki alahinnata. Et tiitel kindlalt tuleks, peab Barca viimase 9 vooruga võtma 16 punkti - seda sel juhul, kui Real madrid kõik mängud võitma peaks. Aga peale järgmist vooru ongi Barca ja Reali mäng, siis saab tiitlisaatus ka täielikult selgeks. Kuigi usun, et see aasta on juba Hispaania meistritiitel Barcal käes kah. Isegi kui nad lõpus komistama hakkaksid, siis Real ikka kõiki mänge ei võida.
      Deppori ja Barca mängust nii palju, et suht võrdne mäng oli, kõige õiglasem tulemus oleks vast viik olnud, samas selliseid mänge on palju, kus OLEKS viik kõige õigalsem jms. Fakt on see, et Barca noppis järjekordsed 3 punkti ja astus suure sammu üldvõidule lähemale. Deco pani \"Lindpere stiilis\" latti ka veel. Lõppkokkuvõttes oli üsna põnev mäng. Mängu ajal rääkisid kommentaatorid veel sellise huvitava asja, mida vähemalt minu kõrv varem veel kuulnud polnud. Nimelt: algselt taheti Barcasse osta Beckham, aga see diil läks aia taha, Real sai hoopis tema endale ja teise valikuna oli Ronaldinho, kelle ümber nüüd siis põhimõtteliselt meeskond ehitatud on. Sest tema ikkagi on ju meeskonna hing ja mootor, kes kogu seda asja veab Kuigi ega ei saa mainimata jätta Decot ja Xavit, kes on ka ülitähtsad. Ja Puyol jne. Tegelikult on nad kõik ikka väga tegijad vennad. Eriti seff on Barca mängustiil - nad ründavad kogu aeg ja mängivad ilusat jalgpalli. Pidevalt käivad sellised kombinatsioonid ja söödud, mida just iga meeskond ei näita :P
      Ok, pikk jutt, sitt jutt. Vist tuli natuke sitt jutt siis, aga elab üle. Pidin lihtsalt kõik ära rääkima, mis ma sellest imelisest klubist arvan. Jään vist igavesti selle fänniks.
      Ahjaa, peaaegu oleks ära unustanud, Valdesist on vist kujunemas maailma üks parimaid väravavahte. Ja ma ei räägi seda ainult mõne ükskiku mängu põhjal. Olen juba pikemat aega Barca mänge vaadanud, mees teeb väravas imelist tööd. Ja Frank Rijkard on täpselt selline treener, keda Barcelona vajab - rahulik ja väga kaval. Ta oskab mängijaid mänguks häälestada ja nad väga ilusti kokku mängima panna. Platsil on näha, et kõik naudivad täiel rinnal mängimist.
      Ok, sa vist liiga pikk, ei usugi, et keegi selle läbi loeb. Aga sain asja südamelt ära rägitud :P

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Barca\'

        vaat see oleks minu jaoks üks tõsiselt positiivne elamus kui Barca endale hea väravavahi on suutnud leida. Kuigi ega väravavaht ka imeloom ei ole, seega on Barcal oma kaitse kindlustamisega veel palju tööd ära teha. Näiteks Belletti võiks rahulikult poolikusse nihutada ja Itaaliast mõni \"kirves\" äärekaitsesse tuua.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Barca\'

          Nojah, aga Barca mängustiil on juba selline, et äärekaitsjad ka tõusevad üles. Kui mõni väravaall passiv kaitsja osta, siis muutuks ka kohe nende mängujoonis jne. Muidugi ple nende kaitse praegu maailma parim, aga ajab asja ära. Puyol on näiteks tohutu võitleja ju. Ja päris ilus on vaadata, kui Belleti ja Gio või Sylvinho ründes aktiivselt osalevad.
          Ning minuarust ei tohiks Barcal enam kaua aega väravavahiga probleeme olla, Valdes on väga tasemel. (y)

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Barca\'

            ei saa jah aru kriitikast Valdes`i pihta..samas meil veel Rustu
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Barca\'

              See jutt on muidugi õige, et Barcal tõusevad ääred üles aga nagu ka näha oli, karistati seda kiirrünnakutega, millest Chelsea ka oma 3 esimest väravat lõi.

              Rüstü vaene mees Galatasarays säras, samuti viimasel MM-l. Kas ta on üldse sel aastal Barca eest platsile saanud ?

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Barca\'

                Algselt postitas Janek


                See jutt on muidugi õige, et Barcal tõusevad ääred üles aga nagu ka näha oli, karistati seda kiirrünnakutega, millest Chelsea ka oma 3 esimest väravat lõi.

                Rüstü vaene mees Galatasarays säras, samuti viimasel MM-l. Kas ta on üldse sel aastal Barca eest platsile saanud ?
                ta ju on fenerbahces laenul

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Barca\'

                  Aga kus/kes üldse Victor Valdesi kritiseerib? Ma ple meedias sellest küll midagi kuulnud. Või ple lihtsalt tähele pannud.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Barca\'

                    vaata, ka siin \"meie meedias\" on isegi kritiseeritud peale chelsea mängu
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Barca\'

                      A nojah, selge siis. Aga tegelikult on ta ikka väga hea väravavaht.
                      Jjärgmiseks hooajaks jahib Barca ju PSV poolkaitsjat Marko van Bommelit. Kuna tema leping lõpeb juba selle aasta juunis, siis võivad nad vabalt läbirääkimis teha mängijaga.
                      Ma usun, et saadakse kokkuleppele ja Bommel pommitab juba järgmine hooaeg Barcelona eest kolle. PSV eest on sel hooajal löönud 11 kolli :P

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Barca\'

                        pole midagi van Bommeli vastu, aga loodan, et teda siiski ei palgata, sest väravalööjaid meil ju on ja keskväli ka meestega suht täidetud ikkagi...kaitsvaid mehi on meil rohkem vaja
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Barca\'

                          van Bommel ongi ju kaitsev poolik?

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Barca\'

                            ma siin tegelt mõtlesin neid mehi, kes oleks rohkem oma kasti läheduses kui omad ründavad, aga Bommel vist seda ei ole kui ta nõnda suur kollilööja on
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Barca\'

                              Aga tundub, et nad tahavad päris tõsiselt van Bommelit endale:
                              Barcelona have made PSV Eindhoven captain Mark van Bommel their number one target for next season.

                              Tundub, et treeneril on ka omad plaanid temaga. Barca stiil lihtsalt on selline, et ple klubisse vaja mingit lõhkuvat poolkaitsjat, see rikuks vaid mängupilti. Muidugi vahel on kaotatud isegi tänu liiga ründavale stiilile ja kaitse jääb hõredaks. Aga kui osta mingid kaitsvad äärekaitsjad ja veel mõni kaitsev poolik, siis ple Barca enam see, mis ta praegu on
                              Igastahes, Bommelil on päris võimas löök kah, ma usun küll, et ta oleks suht kasulik ost. Kuigi ei usu, et Bommel end päris põhisse suudab murda. Aga seda küll usun, et hakkab suht palju mänguaega siiski saama.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Barca\'

                                Algselt postitas Real-Freddy


                                Aga tundub, et nad tahavad päris tõsiselt van Bommelit endale:
                                Barcelona have made PSV Eindhoven captain Mark van Bommel their number one target for next season.

                                Tundub, et treeneril on ka omad plaanid temaga. Barca stiil lihtsalt on selline, et ple klubisse vaja mingit lõhkuvat poolkaitsjat, see rikuks vaid mängupilti. Muidugi vahel on kaotatud isegi tänu liiga ründavale stiilile ja kaitse jääb hõredaks. Aga kui osta mingid kaitsvad äärekaitsjad ja veel mõni kaitsev poolik, siis ple Barca enam see, mis ta praegu on
                                Igastahes, Bommelil on päris võimas löök kah, ma usun küll, et ta oleks suht kasulik ost. Kuigi ei usu, et Bommel end päris põhisse suudab murda. Aga seda küll usun, et hakkab suht palju mänguaega siiski saama.
                                huvitav, keda ta sel juhul hakkaks asendama? meil veel ju Motta ja Edmilson ka kaitsvad poolikud, muidugi kui veel mäletate
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X