PDA

View Full Version : FC Barcelona

Leheküljed : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114

kevinovic
09.09.01, 10:09
Barcelona on ikka kõige prem meeskond
hispaanias ja se aasta ei sa kegi vastu...
eriti mitte R. Madrid kellel on ainult 1 punkt
pärast kaks matchi...
ma elan rootsis ni et är minu eesti-keelt pane tähele!

oskarluts
09.09.01, 10:45
sul on täitsa õigus,realil on küll midagi przzes,et mingi uustulnuka malaga vastu viigi said

guitz
09.09.01, 12:19
See on see,et staarid koos kuid kokkumängu ei ole!

Aramis
09.09.01, 22:22
Mulle pole Barca kunagi eriti imponeerinud.Kyll aga hakkas meeldima paar aastat tagasi sydikas väikeklubi Rayo Valleacano,kellega sai ka mitu hooaega CM3 tehtud.No vot ja momendil mängib Barca Rayoga Barcelonas ja 55 minutil on seis 0-1 ehk Rayo juhib.Koduväljak on tõsine relv ,aga siiamaani ma hyyax -Yeah!

coco
11.09.01, 00:32
neil on jah väga hea meeskond...oleks vaid keegi tegelane kes ka staarid mängima paneks..ehk tuleb varsti Wenger....pakuks et Arsene-iga Barca oleks pea et võitmatu :) Kui Arsenal ei suuda ka see aasta ühtegi karikat ära võtta...siis on täiesti võimalik et wenger oma contracti lõppedes Barcasse läheb :doh:

Lauri
14.09.01, 04:18
mnjah, ma usun, et Barcelonal ei lähe nii hästi, kui nad loodavad (s.t. esimest kohta). neil on kyll mehed head, aga samas lasti ära minna Guardiolal, kes siiski oli yx võtmetegelasi, ning kas suured ässad saavad ilma tylitsemata koos mängida terve hooaja on väga kahtlane. pakun, et kuskil tuleb mingi 5-10 mänguline koht, kus moraal kukub ja tulemused samamoodi halvenevad.

Leftforward
14.09.01, 16:03
:) Barca on täiega tuus klubi eriti Rivaldo mulle meeldib!

Aramis
01.10.01, 15:45
Barca on kindlasti kõva koosseisuga superklubi ,aga Bayer pani ta BayArenal kotti ja selle üle mul on hea meel.Ma olex väga pettunud ,kui Barca oma kodus sama ei teex.Pettunud muidugi BArcas ,sest tegelt peax teine mäng viiki jääma.

Kosk
01.10.01, 16:24
Barca on ainus Hispaania klubi, mis mulle meeldib. Teised võivad minu pooles koera saba alla käia.

apunkto
01.10.01, 20:43
Orginally posted by Kosk

Barca on ainus Hispaania klubi, mis mulle meeldib. Teised võivad minu pooles koera saba alla käia.

mis sul näiteks valencia ja alavesi vastu on?

ma saan aru et real ja depor ei meeldi.

Ramm
03.10.01, 13:08
Olgem ausad real madrid on parim kuid nende hooaja algus pole just eriti säranud
(normaalsed klubid: barca;valencia;celta):viha:

Wingback
04.10.01, 00:22
:D Barca on täitsa äge klubi, minule ta meeldib. Võimas ja hea mängustiiliga. Patrick Kluivert on minuarust üks väga hea mängija, tema meeldib mulle sealt kõige enam.
:( Kahju ainult et eelmine meistrite liiga metsa läks, lootsin, eeldasin et pääsevad kaugemale. :) Ehk seekord läheb paremini.

Lauri
04.10.01, 02:05
Kui Barca uue treeneri v6tab, siis on ysna suur v6imalus, et selleks saab omaaegne Hollandi keskkaitsja Ronald Koeman, kes praegu peax vist Vitesse'i juhendama. Olevat mees juba mitu aastat v6imalust oodanud, ja kui ma ei eksi, oli ta ka seal vahepeal abitreener. Pidavat mees olema parem treener kui Rijkaard ja Gullit.

Aff
04.10.01, 13:12
Koeman oleks lahe küll(minu kunagine iidol), aga praegu näitab ka Rexach end heast küljest. Mäng läheb iga korraga järjest ilusamaks.

PraS
19.10.01, 15:57
Barcal on nüüd kõva ründaja(Saviola).Järelkasv on ka tasemel(Xavi,Gabri,Puyol).ja kui nad nüüd tasemel treeneri ka saax olex eriti tore.

MARX
27.10.01, 20:40
Ja-ja , ega Barca nõrk nüüd küll ei ole ja keskmik ka mitte , aga kui Real saaks kord oma mootorid tööle , poleks vist Barcal midagi nende vastu teha , kuigi vahe on juba punkiarvestuses üpris soliidne. Aga miks siis on Barca tugev. Kuna see teema oli pandud Hispaania liiga alla , siis ei hakka ma targutama , ega vaidlema , et ta Maailma tugevaim meeskond oleks , aga esikümnes oleks ta klubide reatingus kindlasti. Ehk teeb Barca tugevaks just tema tugev rünne , Rivaldo ja Kluivert on siiski ühed parimad ründajad maailmas , peale selle on Rivalts ju hea free-kickide taker. Jama on ainult selles , et nad selle Figo ära müüsid. Frank de Boer on ka tugev tõesti , aga mitte nii hea , nagu praegu tõusvad noored. Nagu näiteks Nesta ja taolised tüübid. Jääb üle vaid arutleda väravavahi teemal. Ütleks peris ausalt , et nende väravas pole nimekas mees. Suvel oli juttu , et Kahn läheb Bayernist Barcasse , aga seda ei juhtunud. Barca peaks oma vv. välja vahetama ja tadaaaa ongi valmis tiim , mis igal vajalikul hetkel väravaid lööb ja tähtsaid turniire võidab.

coco
28.10.01, 02:17
MHMMM, mis Bonanol viga on?? Minu arvates on mees ülihea väravas, ja kogemustest ka puudu ei tule, mehel vanust 30ne ringis, pole teda veel isiklikult ``kala´´ panemas näinud aga küll olen näind suurepäraseid tõrjeid mehe esitluses nii et igati hea mees barca väravajoonele minuarust.
Ja praegu barca mäng tõepoolest veereb, seda tõestas ka tänane 3:0 või Real Betisi üle millega barca läks La Ligas 2. kohale.Mängust niipalju et brasiilia imemees Rivaldo lõi kaks väravat ja Saviola ühe, kusjuures mõlemale Rivaldo esituses sündinud väravale oli söödu andja just noor argentiinlane Saviola kes lõpuks ometi hakkab täitma mu ootusi.
Ja kui barca nüüd suudab kaitses edasi enam-vähem korralikult mängida ja rünnakul samahästi nagu hetkel, on neil kõik uksed lahti nii Primera kui ka Champions League`i võitmisele.

Mnjah, igaljuhul loodaks ootaks heade tulemuste jätkumist.

Aff
31.10.01, 16:41
Leian ka, et Bonano on siiani heast küljest näidanud. Lisaks talle on Barcas veel noor(18a) andekas vv Manuel Reina,(Barca kunagise kuulsuse Miguel Reina poeg) kes ootab ka oma võimalust end näidata.
Kui väravavahile lisada see, et kaitse on ka hetkel heas vormis,(kuigi mitmed staarid on veel vigastatud) ei tohiks neil selles suhtes raskusi tulla, et alati vastastele 1 enam lüüa kui endale sisse lasta.

INCE
24.02.02, 01:38
Hoopis parem kataloonia team on Espanyol.See ei kubise niivõrd tähtedest kui FCB.kahjuks pole neil hetkel kõige paremad ajad kuid tundub , et kõige suuremast mülkast on see klubi välja roninud ja arvan et sekkub veel sellel aastal UEFA kohtade jagamisse.

Soccer
12.04.02, 17:15
Parim on muidugi Kluivert.... tyybil on ikka väravavaistu sitaks ja täpselt sellise stiiliga ryndaja nagu mina :P
Ja Rivaldo on yks paremaid lööjaid yldse... tyyp valitseb keha yle suurepäraselt...
Saviolalt loodan midagi kahe aasta pärast...
Loodan ,et ostetakse Realist endale kaitse R.Carlos ja keskväljale veel paar head meest...siis oleks see kogu meeskond minu dream team.... kuid väravavaht...see on selline normaalne aga mingi eriline hiilgaja ei ole...
Ehhheee... tooge endale Kaalma väravasse.... krt.. kyll :deemon: :D :D :õnnelik:

Jaan
13.04.02, 07:30
Originally posted by Soccer

Loodan ,et ostetakse Realist endale kaitse R.Carlos ja keskväljale veel paar head meest...siis oleks see kogu meeskond minu dream team.... kuid väravavaht...see on selline normaalne aga mingi eriline hiilgaja ei ole...
Ehhheee... tooge endale Kaalma väravasse.... krt.. kyll :deemon: :D :D :õnnelik:

Carlos?? Carlos on veel aasta-kaks Madriidis ja siis kobib Brasiiliasse tagasi.

Soccer
14.04.02, 03:47
no loodame siis .et FCB ta endale ostab...kuid arvata on ,et ei osta kuna neil on ka treener loll... ja ma arvan ,et Real ostab Carlose tagasi... ja arvestades Reali pillamist siis kuskil rekordilise hinnaga.......

Jaan
14.04.02, 09:22
Originally posted by Soccer

no loodame siis .et FCB ta endale ostab...kuid arvata on ,et ei osta kuna neil on ka treener loll... ja ma arvan ,et Real ostab Carlose tagasi... ja arvestades Reali pillamist siis kuskil rekordilise hinnaga.......

Kui m2ngija ei taha kuskile klubisse minna, siis ta ka ei l2he. Ja olgem ausad - pole see Carlos midagi nii hea mees kui ta v2lja laseb paista. Rohkem pullivend, teine, nagu Barthezki. Ning ma tahaks n2ha seda treenerit, kes maksab Carlose eest rohkem kui Thurami eest (Zidane'i ostust pole m6tet r22kidagi).

Jeeg
14.04.02, 15:26
Carlos ei ole lihtsalt nimi, ta on tõesti suurepärane mängija ning on maailmaklass igas elemendis. Oli ta ju kunagi ka Reali põhiline kornerilööja ja kaptengi, tänu stabiilsusele ja mõistlikule klubivahetusstrateegiale ongi temast kasvanud maailma parimaid vasakservi. Tal on täpsust, tehnikat, väljakunägemine on veel eriti hea ja mis kõige tähtsam - ta on töötaja hingega.

Okei, kui nüüd järgida topicu teemat, siis ütleksin et Barcal on päris mõttekas koosseis juba see hooaeg, mitte lihstalt staarid vaid mängijatüübid, kes tõepoolest peaksid kokku mängima, mis küll 54s liigapunktis kahjuks ei kajastu. Ainus probleem on minumeelest hispaanlaste vähesus põhikoosseisus, kui selle arvu saaks 5-6 peale tõsta muulastest põhitegijaid (Kluivert, Rivaldo, Saviola) välja jätmata, siis peaks kui mitte see aasta siis järgmine aasta mõni tiitel lõppude lõpuks taas käes olema.

vandersell
15.04.02, 13:04
Peale eilseid mänge paistab, et sel aastal võib ehk kolmandat kohta püüda- oleks mõni mäng rohkem, võiks enamat loota. Aga tegelikult piisab sel aastal ka CL võidust ;)
Eilses CL teleajakirjas oli juttu Coco´st kes on laenuks Milanilt. Tuleb välja, et ta on esimene itaallane Barcas! Noh, kui nüüd mõtlema hakata, siis ega nendele itaallastele meeldigi eriti Hispaanias mängida, neil ei meeldi tegelikult kusagil mujal kui Itaalias mängida, sellepärast ongi nende tase viimastel aastatel langenud (teema kaldus natuke kõrvale, aga ... :P )

erxx
09.05.02, 00:22
Lugege ja imetlega Louis van Gaali vastupidavust :D :D :D
Vaata siia :D (http://www.onefootball.com/index.phtml?page=fullstory&newsid=112557&country_i d=45)

Lugege ja irvitage :P :D

mcnamara
17.05.02, 20:58
Ja Louis Van Gaal ongi tagasi! Barcelona peatreener 1997-2000 asub uuesti samale tööpostile... Mis siis nüüd? Taas uus hollandlaste voor Barcasse? :)

Edson
22.05.02, 13:40
Originally posted by mcnamara

Ja Louis Van Gaal ongi tagasi! Barcelona peatreener 1997-2000 asub uuesti samale tööpostile... Mis siis nüüd? Taas uus hollandlaste voor Barcasse? :)

Vastupidi. van Gaal olla ütelnud, et näiteks Kluivert on müügiks, samuti Rivaldo. Meestest on huvitet mitmed Premieri klubid, ManU, Liverpool. van Gaal tahab meeskonda tuua värsket verd, samas see värske veri võib jälle tulpidemaalt ka olla. Elame, näeme.

jyriöö
22.07.02, 02:40
Rivaldo leping lõpetatakse!?!?!

Selline uudis Hispaaniast. Poolte kokkuleppel lastakse mees klubist tulema. Real ja Newcastle pidavat huviga sündmuste kulgu jälgima. Link (http://msn.skysports.com/skysports/article/0,,1860-1058329,00.html)

van der Sarjas
22.07.02, 05:07
Kauemalt üleval olnud spekulatsioonide kohaselt peaks Rivaldo ühinema hoopis Lazioga, kuigi mul pole midagi selle vastu, et too mees Inglismaale koliks ....

jyriöö
23.07.02, 04:23
Originally posted by Dennis

Kauemalt üleval olnud spekulatsioonide kohaselt peaks Rivaldo ühinema hoopis Lazioga, kuigi mul pole midagi selle vastu, et too mees Inglismaale koliks ....
Yep, Barca president kostis, et ühegi teise Hispaania klubi eest Rivaldot mängimas ei näe ja vaevalt ta saarele kolida viitsib. Nii et sihiks on Itaalia

river
23.07.02, 22:03
Rivaldost on huvitatud AC Milan,kes suurt palka pakub

van der Sarjas
24.07.02, 04:42
Milan peibutab jah suure palgaga, kuid isiklikult loodan, et Rivaldo koliks Inglismaale. Newcastle oleks ideaalne koht, see annaks eelmisel aastal suurepärasesse hoogu sattunud meeskonnale veel klassi juurde, kuid see variant on siiski ebatõenäolisem kui Itaaliasse minek.

Udupasun
26.07.02, 17:46
Huvitav kas nüüd proovitakse siis äraspidist varianti paari aasta tagusest kaitsejamast ja aetakse kõik, kes vähegi värava pihta lüüa mõistavad minema? Ja pannakse 3 playmakerit korraga platsile? Hästi ei usu, et Xavi, Riquelme või Mendieta viitsiks nii pinki nühkida nagu nt. Gerard. Krt. nad ei oska enam ikka üldse enam normaalset mansat püsti panna.

Epic
27.07.02, 05:37
kahju et Van Gall vana Lehm Rivaldo maha müüb :(
hea et mendieta tuleb

airmike
28.07.02, 02:17
ilma selle simulandita(RIVALDO) tuleb Barca ka meistriks:reiv:

vandersell
29.07.02, 14:12
Originally posted by airmike

ilma selle simulandita(RIVALDO) tuleb Barca ka meistriks:reiv:
I hope so, I hope so.

PS. Kas keegi oskaks selle hispaania keelde tõlkida? :)

Silver
29.07.02, 16:45
sin el winn de la voluntad de BARCELONA del rivaldo del simulador el título detrás !!!!
peaks ôieti olema :D

vandersell
29.07.02, 17:04
ma muidugi mõtlesin seda i hope so osa :P aga thx sellegipoolest

Silver
30.07.02, 04:46
eh mida siin ikka tänada :P www.altavista.com lahti ja translator :P ja k6ik on korras :P

Che
04.08.02, 06:09
uus Barca ehk Barca ilma Rivaldota ehk teisisõnu Barca eesotsas Riquelmega saab olema suur. võistkonna tuumiku moodustavad suht noored mängumehed: Riquelme Puyol, Xavi, Kluivert, Saviola (sinna juurde Luis Enrique, Overmars). Riquelme vajas tubli nädala, et veenda treenerit tema esialgsete väljalaenamisplaanide absurdsuses ;) ta on tõeline pleimeiker, mida Rivaldo, vaatamata oma oskustele, kunagi polnud.

Udupasun
04.08.02, 14:01
Che, vabanda kui ma segast panen, aga kas sa oled kindel, et keegi Rivaldot kunagi palymakerina kasutanud on, see rohkem ikka Barcas Pep Guardiola ja Xavi rida olnud. Kuidas sa Rivaldot ikka playmakerina kasutad, kui talt söödukene nii vaevaliselt tuleb.

Epic
04.08.02, 18:49
hmm... Mendieta oli ju valencias playmaker :D

Davids
06.08.02, 20:03
Barca ruulib täiega,vahet pole,et Rivaldo läks KLUIVERT jäi!!!!!:)

mg
09.08.02, 22:58
mis see klui(per)vert nii eriline on. sama nagu ülejäänd barca mängijad.:segadus:

Silver
10.08.02, 04:27
Originally posted by mg

mis see klui(per)vert nii eriline on. sama nagu ülejäänd barca mängijad.:segadus:
hmmmz sa ikka oskad meestele nimesid panna... vist pikk nuputamine arvuti taga... et noh mis me siis selle kluiverti nimele paneme, et siis jälle kôva mees saaksin olla... mis su enda prantsuse klubi teeb sureb oma liigasse..... Kluivert jah ega ta nii väga eriline pole aga hea mängja on ta küll. Sellest vennast me veel kuuleme :)

mg
11.08.02, 19:32
mehe õiget nime ei pea nuputama
seda prantsuse klubi asja räägi prantslastele mitte mulle!

knvb
30.08.02, 18:28
barca on ja jääb maailma parimaks.see aasta võidab ta champions league`i ja tuleb ka hispaania meistriks. kahju on sellest ,et rivaldo ära läks. :suurnutt:

Hiiu Kalur
12.09.02, 01:31
ime

jyriöö
12.09.02, 17:06
Novelda - Barcelona 3:2 !!!
Kaotada III divisjoni meeskonnale on pisut häbiväärne või mis? Ründaja Madrigal tegi kübara, viimase kolli oleks väravavaht Enke pidanud tõrjuma. La Liga mansadest komistasid veel esimeses voorus Racing Santander, Real Zaragoza, Rayo Vallecano, Espanyol ja Villareal.

vandersell
12.09.02, 17:43
õu sh** ütleks kohe selle peale.
aga et asjas midagi positiivset näha siis nüüd saab keskenduda La Ligale ja CL-le. Loodaks, et van Gaal suudab mehed mängima panna ja sel aastal ka Barcale midagi pudeneb.

Kuigi see ei tohiks olla mingiks vabanduseks küsin siiski- kes Barca poolt mängisid?

makser
23.10.02, 23:49
andke neile natuke aega ega see uue treeneriga kohanemine niii kiiresti käi juu.meeskonnal potensiaali on,aint väravavahiga tundub et on barcal igavesed probleemid,ei suuda nad leida seda õiget.aga rünnak ja keskväli on tasemel,kaitse võiks parem olla aga...

duff_K
24.10.02, 20:58
Nõustun siinkohal makseriga, et vv ja kaitsega on probleeme kuigi neil on olemas väga andekas väravavaht Enke. Kuigi ka kaitses on väga kuulsad nimed.
Ausalt öeldes minu arvates ei olnud see kõige õigem samm uuesti palgata Van Gaal aga eks hooaja möödudes näitab kas mul oli õigus või mitte.

fun
25.10.02, 02:46
mul olex yks kysimus, aga kus on Riquelme?

ja soovitus barcale, tulex rohkem mängida söödumängu! nati liiga vähe, osad ju isetsevad!

mjkk
26.10.02, 00:23
Kahjuks pole see hooaeg küll Barcelona mänge näinud, muidugi kui välja arvata ML Nädal ja väravad. Mendieta annab teie mängule palju juurde, pole kuulnud ka Kluivertist, viige mind asjaga kurssi!:õnnelik:

vandersell
28.10.02, 13:11
Originally posted by Newcastle

Kahjuks pole see hooaeg küll Barcelona mänge näinud, muidugi kui välja arvata ML Nädal ja väravad. Mendieta annab teie mängule palju juurde, pole kuulnud ka Kluivertist, viige mind asjaga kurssi!:õnnelik:
sama lugu, väga vähe neid näinud sel hooajal. aga kui ma ei eksi, siis lõi Kluivert laupäevases võidumängus Alavesi vastu hat-tricki. Barca purustas vastased 6:1. Veel lõid väravad Mendieta, Luis Enrique ja Xavi. Vaatamata kenale võidule ei ole tabeliseis kiita..

makser
28.10.02, 14:23
loodame et asi hakkab ikka ainult paremuse poole nüüd liikuma.

duff_K
30.10.02, 21:15
No Barca pani noortega Brugge 1:0 kotti. Vaatame kas Hispaania liigas nüüd ka vedu võttava dja stabiilselt hakkavad võitma

duff_K
01.11.02, 02:00
Asjaga kursis olevatele inimestele siuke küsimus, kas Dani mängib Barcelonas veel või ei ja kui mängib kas vigastatud?

Che
03.11.02, 03:40
Originally posted by zoolazorts

Originally posted by fun

mul olex yks kysimus, aga kus on Riquelme?

Riquelme on täitsa olemas, nagu viimasest Meistrite Liiga mängust näha ;). Esimestes hooajaeelsetes mängudes kasutas van Gaal Riquelmet päris palju, kuid ju ta siis vaatas, et poiss pole päris põhikoosseisu vääriline ning nii ta sealt välja langeski. Aga eks tal aega end tõestada veel on :doh:.
Mina, kui Gaizka Mendieta fänn loodan, et Barca ta hooaja lõpus ikke Laziolt lõplikult ära ostab (päästab) :D.

Riquelme tõepoolest täitsa olemas. Brügge vastu lõi väga kena värava. Van Gaal põhjendab tema väljajätmist põhikoosseisust tema mittesobivusega mänguplaani. mille muuga :doh: veel heidab ta talle ette tema suhtelist aeglust. see võrdlus tekitab minus küll vaid rõõmu. suhteline aeglus on minu silmis positiivne omadus. sunnib mõtlema teine. see aitab Riquelmel kujuneda samasuguseks kui Zidane või Redondo. kes juhtus nägema Alavesi mängu, siis see viimase väravani viinud sööt... seal oli midagi zidannilikku. Van Gaal ei ole just Barcelonas eriti populaarne. Riquelme seevastu küll :õnnelik:

Silver
09.11.02, 13:21
Jah Riquelme on viimaselajal näidanud, et on aeg ka temal rohkem mänguaega saada. Mees on vormis ning seega tuleks seda ära kasutada. Kui Van Gaal niimodi jätkab ja ei anna mängumehele rohkem mänguaega pôhjendades, et mees ei mahu kooseisu ära on pingil passimine ka môtetu. Aga eks näis, mis saab.

M6iss
13.11.02, 22:52
Rünnak on Barcal kõva- Kluivert, Saviola, ka Luis Enrique ja Mendieta.
Kahju vaid Rivaldo lahkumisest. Ei usu et Mendieta teda vääriliselt asendada suudab.

Ka pole praegune seis eriti hull- La Liga\'s 6. koht 6 punkti kaugusel liidrist. Põhikonkurent Real Madrid vaid 1 punktiga ees. Aga selle milline CL!!!
Ka nõrk algus on Barca puhul tavaline.

Tegelt on Barca La Liga parim klubi

makser
14.11.02, 00:11
ma isegi arvan et mendieta suudab rivaldot paremini asendada.vaatame siis mida rivaldo tegi eelmine hooaeg barcas,sittagi.mendieta on rohkem söötja tüüp.mina küll arvan et mendieta suudab rivaldot samahästi kui mitte paremini asendada.

indie
14.11.02, 19:06
Mendieta on lihtsalt parem mängija kui Rivaldo. Rivaldo on mõttetu. Muide.

shepard
14.11.02, 22:37
Vaatamata ebaedule koduses La Liga\'s, loodan mina sel hooajal Barcelonalt Meistrite Liigas jätkuvaid häid esitusi ning võitlust kõige kõrgema koha nimel

Ega La Liga\'gi veel läbi ei ole, küll Barca kosub veel ja paneb kinni ka lõpuks! :)

Che
17.11.02, 16:59
[i]Kosumiseks on veel aega ja ruumi küllalt. Barca pidi eile hilisõhtul alla vanduma Deportivole 0:2 :(. Veel kurvemaks teeb asjaolu, et mõlemad kollid tulid Depor\'i poolt 4 minuti jooksul mängu viimasel 10 minutil.

veelgi märkimisväärsemaks muudab Depor\'i võidu asjaolu, et seljataga raske mäng Milaniga. vastupidiselt Barca\'le polnud Depor veel edasipääsu kindlustanud. pealegi on Depori vigastatute nimekiri, esotsas mängujuhi Valeroniga, üsna pikk.

Barca kõrge lend CL\'is tuleks minu meelest pigem (suhteliselt) nõrga alagrupi nimele kirjutada. La Liga tase on kõrgem, kui CL\'i esimene grupifaas. nüüd peaks näha saama, kus Barca tegelikult seisab.

mis halba vormi puutub, siis mina arvan, et peasüüdlane on kodanik Gaal. tema hullumeelsed ja segased mängukonseptsioonid maksid Hollandile tema MM\'i ja küll varsti ka Barcelona asja lahti jagab. näituseks istub pingil üks andekaimaid noori mängujuhte maailmas-Riquelme. ei ole ka tema muidugi mingi imerelv, aga korralik mängujuht (loe: liider platsil) kuluks Barcale marjaks ära.

makser
17.11.02, 21:54
noo mendieta jaa luis enrique võivad kaa seda mängu juhtida edukalt.aga jah van gaal võix riquelmele rohkem mänguaega tõesti anda ma arvan et ta on ennast igatpidi tõestanud heade mängudega cl-is

mjkk
18.11.02, 00:15
Nii, tere Barca fännid, lihtsalt ütlen luuseritele hei ja tutvustan Newcastlet, kellega teil rasked mängud ees.

www.hot.ee/nufc NEWCASTLE UNITED 5 - 2 FC BARCELONA!!!

:reiv: :r66m7: :r66m7: :r66m7: :reiv:

makser
18.11.02, 18:29
newcastle kle seal sa ajasid ühe väikse asja segamini mitte newcastle ei võida 5:2 vaid barca võidab.vott see nagu usutavam tulemus.

mjkk
18.11.02, 23:30
Originally posted by makser

newcastle kle seal sa ajasid ühe väikse asja segamini mitte newcastle ei võida 5:2 vaid barca võidab.vott see nagu usutavam tulemus.

Teeme siis nii, et kui võidab Newcastle (mitte küll 5:2, aga üldse), muudad sina nädalaks oma avatari NUFCi omaks, vastasel korral mina Barcelona omaks....:P

Mis arvad? :kaval: :kaval: :kaval:

mjkk
18.11.02, 23:30

Nii, tere Barca fännid, lihtsalt ütlen luuseritele hei ja tutvustan Newcastlet, kellega teil rasked mängud ees.

www.hot.ee/nufc NEWCASTLE UNITED 5 - 2 FC BARCELONA!!!

:reiv: :r66m7: :r66m7: :reiv:

:D :D :D polnudki ammu musta huumorit saanud (või võiks öelda absurdihuumorit). Söön oma sokid ära kui sinu ennustatud skoor täide läheb. Vat vastupidi on usutav :P

Vaata, et siis puhtad sokid valid...:D

mjkk
19.11.02, 19:26

Teeme siis nii, et kui võidab Newcastle (mitte küll 5:2, aga üldse), muudad sina nädalaks oma avatari NUFCi omaks, vastasel korral mina Barcelona omaks....:P

Mis arvad? :kaval: :kaval: :kaval:

Nonii, ma asendasin ka oma Hispaania koondise avatari Barcelona omaga. Mina olen igaljuhul diiliga nõus :õnnelik:, mitte et sul mingit lootustki võita oleks.
Ja mu sokid on alati puhtad :D

Olgu, aga nagu öeldud, läheb arvesse St.James Parkil toimuv kohtumine...jääme siis ootama....:D :D

makser
19.11.02, 20:27
davai ma kaa nõus.kuigi seda juhtuma ei saa et barca kaotab.aga mis siis juhtub kui mingi halva juhuse läbi viiki jääb mäng??siis ei muuda keegi midagi???

mjkk
19.11.02, 21:13

davai ma kaa nõus.kuigi seda juhtuma ei saa et barca kaotab.aga mis siis juhtub kui mingi halva juhuse läbi viiki jääb mäng??siis ei muuda keegi midagi???

Lepime siis nii kokku, et viigi korral lükkub kihlvedu edasi võõrsimänguks, ehk mänguks Barcelonas...:kaval: :lahe:

Jaan
20.11.02, 03:10
Kui peeti seni ainuke ametlik m2ng St. James\' Parkil kahe klubi vahel, osutus v6itjaks Newcastle, kelle ridades Tino Asprilla tegi hat-tricki. Barca kobistas oma 2 v2ravat alles m2ngu l6puosas.

shepard
20.11.02, 05:08
Zoolazorts, FYI, need Sinu poolt mainitud tegelased osalevad mängus Reali vastu v.a. öff koorse vigastatud (Luis Enrique, Patrick Andersson and Philippe Christanval). Koondiste eest mängijad lihtsalt ei saa osaleda eelnevatel treeningutel, seoses sõprusmängudega.
Nii et meil õnneks on veel ikka lootust Real kotti panna :)

makser
20.11.02, 17:39
noo aga see tähendab seda et reaalist lähevad ka koondisesse tüübid.nii et mõlemal meeskonnal on kaotusi.

makser
23.11.02, 00:10
loodame et see seeria jätkub:õnnelik:

mjkk
23.11.02, 22:56
Kuigi seoses \"kihlveoga\" loodan teie halba vormi...siiski, Reali peate võitma, et näidata Rahakottidele, miks nad lollid on!!!:lahe: :lahe:

:r66m7: :r66m7: :r66m7:

Robinho
24.11.02, 01:12

Kuigi seoses \"kihlveoga\" loodan teie halba vormi...siiski, Reali peate võitma, et näidata Rahakottidele, miks nad lollid on!!!:lahe: :lahe:

Miks nad lollid on?:doh:

Robinho
24.11.02, 10:08
Aga zoolazorts, kas siis Mendieta, Kluivert ja Luis Enrique polegi \"staarid\"?
Ja ära märkimist väärivad ka faktid, et Real mängis ilma Hierro, Zidane ja Ronaldota. Ja muidugi üks \"aitäh\" Mottale, et ta Makelele vigaseks tegi.:viha: :viha:
Bernabeul näeme:deemon: :kaval:

mjkk
24.11.02, 14:38

Halba vormi on sul veel vara loota, kuna Newcastle-Barca mänguni on jäänud veel neli kuud :doh:. Kusjuures 71. minutiks on Camp Noul skoor ikka veel avamata.
to ass: staare täispumbatud meeskonnad ei meeldi ühelegi teise meeskonna poolehoidjale :kaval:.

Noo halba vormi peate vaikselt koguma hakama....siis olete Newcastle mänguks surnud ja võlgades, nii et kaotate 5-0...:P

vaikiv mees
24.11.02, 17:36

Ülioodatud mäng Camp Noul Barcelona ja Reali vahel lõppes kuiva 0-0 viigiga.
mitte sugugi kuivalt, vaid vahepeal peeti m6niteist-minutiline paus, sest nagu ka uudispildist v6is näha, loobiti Figot nurgalöögi ajal ikka intensiivselt igasugu asjadega

makser
24.11.02, 20:08
mäng oli selline olnud et barca oli realist üle.nii pallihoidmises kui pealelöökides,barca tegi üle 20 pealelöögi reali 8 vastu nii et... jama et barca ei võitnud:viha:

jyriöö
25.11.02, 16:29
Originally posted by vaikiv mees

mitte sugugi kuivalt, vaid vahepeal peeti m6niteist-minutiline paus, sest nagu ka uudispildist v6is näha, loobiti Figot nurgalöögi ajal ikka intensiivselt igasugu asjadega

Sealhulgas ka pudeli vägagi hea J&B viskiga :D . Huvitav, kuidas 0,7 pudeliga staadionile pääseti. Sellisel mängul peaks turvakontrolli ikka ülimalt tõhus olema

Mängust nägin ise vaid momente. Parimad olid Barcal, Kluiverti pealöögi Riquelme heast tsenderdusest tõrjus väravavaht. Hollandlane lõi ka värava, mis siiski suht vaieldava otsusega suluseisuks võeti. Riquelme lõi lõpus veel otse kornerist latti. Reali parim võimalus oli Cambiasso käärlöök.

makser
28.11.02, 02:48
oujeee barca võitis leverkusenit 2:1 tänu õnnestunud vahetustele,riquelme suutis veel penalti mööda lüüa(butt tõrjus),kuid overmars siis lõi selle kolli ära,lõpp hea kõik hea:D :õnnelik: :D :D :D

Silver
30.11.02, 15:48

oujeee barca võitis leverkusenit 2:1 tänu õnnestunud vahetustele,riquelme suutis veel penalti mööda lüüa(butt tõrjus),kuid overmars siis lõi selle kolli ära,lõpp hea kõik hea:D :õnnelik: :D :D :D Ilus vôit oli. Pole midagi paha öelda. Millal nüüd viike ja kaotuseid hakkab tulema 7-st mängust 7 vôitu pole paha :) Ja jazzjansa vôi keegi mainis, et barcalt pole midagi oodata. Nopib vôite vôidu järel!

makser
30.11.02, 16:16
barca on saanud nüüd 9 võitu järjest cl-is.ta juu pidi enne alagruppe kaa mängima.barca võib nüüd mingi rekordi teha,tuleb vaid newcastelit võita.:D

makser
02.12.02, 14:11
no tra küll,la ligas ei lähe kohe kuidagi barcal:viha: järjekordne kaotus saadi real sociedadilt 2:1 kuigi kluivert viis barca ette.jama lugu ikka küll,millal omati hakkab barcal ka liigas hästi minema:( :oih:

Aff
02.12.02, 18:59
Barcaga on praegu nii, et toimub (juba nagu pisut liiga kaua) \"suur kooseisu vahetus\" ja meeskond pole veel kokku sulanud nii kuis peaks. Poolkaitses on nigu nõrgavõitu see olukord. Ei viitsi nüüd keskmist vanust arvutada, aga kui viimati olid poolikus Garbri, Motta, Riqulme, Xavi, siis see peaks meeskonna keskmist kogemustepagasit näitama küll. Mehed lihtsalt ei suuda keskvälja enda kontrolli all tervet mängu hoida. Nendest vaid Xavi oleks nagu kaitsva orientatsiooniga. Sealt need augud ja tulemused. Sociedadiga mängus oli veel keskkaitses, enda jaoks pisut tavapäratul kohal, Cocu, kes asendas vigastatud de Boeri.
Ja vaadata varumeeste pinki - miks jäeti sinna Mendieta, ka Rochemback. Lihtsalt ei saa ma van Gaali katsetustest aru. Pole kahjuks ise ammu Barca mängu näind, aga kas too katsetab mingit imetaktikat või mis? Äkki keegi valgustab pisut!

ps R. Sociedadi mängus sai ka vahetusest liitunud Overmars lisaminuteil punase.

eeter
03.12.02, 13:22
:oih: kahju tõesti Barcelonast...liigas kümnendad kuid punktivahe liidriga ei ole ju suur ning küll ta praegusest hoolimata järgmise aasta CL-i pääseb,suutis ta ju seda ka eelmine hooaeg napilt teha...kurat kui see Kovacevic nii hoos ei oleks siis see Sociedad ka teises pooles grupis ka oleks...noh Barcelonal onju ka paljud vigastatud...eriti tähtsaks pean Luis Enrique puudumist....Van Gaal ka käib juba närvidele:D :ham2:

Silver
04.12.02, 23:10
Ehh, ma kuulun ka siis nende inimeste hulka, kes ei saa kohe mitte üldse Van Gaalist aru. Jah ei oska kohe öelda, mida mees môtleb vôi tôestada proovib. Lihtsalt sellist meest ei saa pingile jätta nagu Mendieta. Sociedad on jah SUPER hästi alustanud. Ma arvan, et ega nad ise ka ei lootnud, et püsivad liiga liidrina peale hooaja algust. Kuid miks ma ei imesta. Real Madrid on nagu tavalislt alguses ära kobistanud ja kohugi keskmikku jäänud, kuid jah vot lihtsalt tegija on vaadata, kuidas Barca, Real suudavad alati (ehh no pidevalt viimasel ajal) hooaja alguses mingit eba mängu näidata ning kaotada, kuid vôetakse ju alati lôpus kokku ning tuldakse liiga tippu ning CL mitte pääsemisest kohe ei tohiks rääkida. Kui imet ei juhtu, siis ma ei imesta, kui Barca hooaja lôpus esi 4 oleks. Vabalt!!! Vaadake palju veel mängida on.

Ise pole ka viimasel ajal eriti Barca mänge näinud, loodame, et siis neid tuleb ning telekast ka üle kannab.

duff_K
05.12.02, 00:42
Ei viici pikatl kommenteerida minu arvates oli Van Gaali tagasi võtmine juba viga. Proovib seal oma Ajaxi taktikaid kuid need enam ei lähe läbi ja tulemustest on seda näha. Kuigi CL on siiamaani väga hästi mängitud kuid superklubidega nad pole veel kordagi mänginud eks siis näe mis saab.

indie
05.12.02, 12:58
Kui van Gaal on Hollandlane, siis on ta hea manager. Siis, on ülimalt positiivne näha võistkonda ründamas taktikaga eg. 0-0-10 või äärmisel juhul 2-3-5 või midagi sellist. Kui siis veel omas väravas sisse sajab, on juba kaitsjate kehv tase. Võistkonnamäng jah, aga siiski totaalse jalgpalli moodi. Vastane peab olema 90 minutit surutud nii oma värava sisse kui vähegi võimalik. Barca peab mängima masendavalt võimsalt.

makser
08.12.02, 03:52
traa kerge paanika hakkab juba tekkima et mis selle barcaga la ligas ikka lahti on.:(
Väga nutune tundub see lugu,kas meestel puudub natuke nõrgemate vastaste vastu la ligas motivatsioon kui real mängiti mänguliselt üle,vaid värav jäi löömata.Ja nüüd ei saada rayost jagu. :oih:

Silver
08.12.02, 21:00
ehh, kui nüüd NUFCilt kotti saadakse, siis on ikka ilgemad kellad küll. :) NUFCi rünnak tundub kôvasti nôrgendatud.... Ei mängi ju Bellamy ja Shearer. Loodame, et kui La Ligas hakkama ei saada ja ilusat mängu ei näidata, siis suudetakse Champions Leagues vôitude seeriat jätkata! ;)

duff_K
08.12.02, 21:41
Võitude seeriat võivad nii kaua jätkata kui CL finaalis Juvega kokku lähevad siis tuleb kahjuks üks kaotus Barcale.:D :D :D :D

siim s
11.12.02, 07:04
Barcal pole küll koduliigas eriti vedanud aga meistriye liigas pole nad sellel aastal veel komistanud. Usun, et Newcastle\'ist pole neile siiski vastast ka halva mängu koral.

makser
12.12.02, 02:58
jejejejeeee:D Barca järjekorde võit cl-is seekord siis Newcasteli üle.:lahe:

vaikiv mees
16.12.02, 02:31
see, mis praegu Nou Campil toimub, on ikka absoluutne katastroof
kusjuures Barca j2i Sevilla vastu taha isegi veits eba6iglasest pendlast& teine koll oli selline peaaegu m6nitav peaga t6ste otse v-vahi söödust
Rahvas lehvitab valgete taskur2ttidega alistumise m2rgiks
juhtkonnal ora p..s

Kaarel
16.12.02, 03:05
Luis van Gaali jalgealune peaks juba üsna tuline olema. Täna saadi kodus häbistav 0:3 kaotus tabeli lõpuossa kuuluvalt Sevillalt. Siiamaani oli van Gaali päästeingliks hea mäng Mesitrite Liigas, nüüd on aga euromängudest vaheaeg ning La Ligas peavad tulemused kardinaalselt paremuse poole nihkuma. Tänane 0:3 kaotus sellest tunnistust ei andnud. Selle kaotusega langes Barca turniiritabelis 13\'le kohale, mis on sellise suuruse klubi klubi kohta tõeliselt vilets. Saab näha kaua klubi juhtkonna kannnatus kestab, kuid võib oletada, et peagi saab van Gaal oma karjääri jooksul teist korda Barcast kinga. See oleks üsna omapärane saavutus.

Barca kehvade esituste põhjuseks koduliigas on minu arust meeskonnda liigne noorus, ebakindel kaitseliin ning van Gaali iganädalased eksperimendid koosseisu ja taktikaga.

Kaitseliin tunneb IMHO puudust Patrik Anderssonist. Frank de Boer eksib liiga tihti ja on ülde minu arust nats over-rated. Keskväljal on suur vastutus Guardiola mantlipärjaiks tituleeritud Xavi\'l, kuid ta ei suuda oma eelkäija tasemel mängu dikteerida. Suvel ostetud argentiinlasest pallivõlur Riquelme pole veel aga põhikoosseisu murdnud, samuti on viimastel aegadel Mendieta enamus ajast pingil.

Van Gaali meeskonda peab kiiresti La Ligas tulemusi hakkama näitama, vastesel juhul on hollandlasel minek kah.

makser
16.12.02, 19:09
mulle hakkab tunduma et barãa mängijatel pole motivatsiooni liiga mängude jaoks.kui ikka cl-is saadakse 10 võitu järjest ja liigas 14 mängust aint 4 võitu.siis on mingi jama selle motivatsiooniga.:(

siim s
16.12.02, 22:42
Barca sai jälle kotti. Seekord häbiväärselt mingilt liiga autsaiderilt. Midagi on selle klubiga paigast ära. Ja minu arust see kommentaar:\"Ikka kõige kõvem meeskond\", on praegust seisu arvestades täielik farss. Midagi peab muutuma ja ruttu!

i

indie
18.12.02, 17:37
Barca on kõigest hoolimata kõige kõvem võistkond. Praegu on lihtsalt kehv periood. Mõtlen seda siis võistkonna ning manageri tasemest-oskustest, see on kindlasti maailma paremate hulka kuuluv klubi.
Kui mängijad endasse ja van Gaali usuvad, siis on see vaid aja küsimus, millal Barca ka liigas võitma hakkab.
Tõsi on ka see, et Hispaania liiga näib olevat intensiivsem ning vahest tugevam kui Champions Cup.
P.S. Hispaanias on ka teisi häid klubisid.

Epic
22.12.02, 19:57
Van Gaal tuleks ikka lahti lasta
ja ei tea keegi teine kõva treener otsida :kratsti:

muidu langeb Barca halvimal juhul 1.divisjoni :oih:
vot see oleks kurb :( :( :(

Silver
25.12.02, 18:48
Originally posted by EricCantona

vot see oleks kurb :( :( :( Sind tuleks lahti lasta.. Aina môtetu postitus teise postituse järgi. Kui sa midagi ei tea, siis hoia mokk maas. Samas, van Gaal ei ole just selline treener, keda ma austaks, aga ta on siiski hea treener ning alati ei ole treeneris viga, kui mängijatel pole usku ning vaevlevad alavormis. Paljudel klubidel on oma môôna ajad olnud. Euroopas läheb neil hästi ning kuigi Barca koht pole La Ligas 6 hulgas suudavad nad kindlalt hooaja lôpus esiotsa tagasi tulla. Pange tähele! :õnnelik:

Martin
26.12.02, 00:17
Originally posted by treze
Samas, van Gaal ei ole just selline treener, keda ma austaks, aga ta on siiski hea treener ning alati ei ole treeneris viga, kui mängijatel pole usku ning vaevlevad alavormis.

Kelle probleem/viga see siis veel on, kui mitte treeneri? Klubi koka?

Ramm
26.12.02, 15:17
Originally posted by Martin

Samas, van Gaal ei ole just selline treener, keda ma austaks, aga ta on siiski hea treener ning alati ei ole treeneris viga, kui mängijatel pole usku ning vaevlevad alavormis.

Kelle probleem/viga see siis veel on, kui mitte treeneri? Klubi koka?
Ei ole koka viga,vaid hoopiski arstide viga kuna nad ei ole niivõrd proffesionaalsed.;)

Epic
26.12.02, 19:05

vot see oleks kurb :( :( :( Sind tuleks lahti lasta.. Aina môtetu postitus teise postituse järgi. Kui sa midagi ei tea, siis hoia mokk maas. Samas, van Gaal ei ole just selline treener, keda ma austaks, aga ta on siiski hea treener ning alati ei ole treeneris viga, kui mängijatel pole usku ning vaevlevad alavormis. Paljudel klubidel on oma môôna ajad olnud. Euroopas läheb neil hästi ning kuigi Barca koht pole La Ligas 6 hulgas suudavad nad kindlalt hooaja lôpus esiotsa tagasi tulla. Pange tähele! :õnnelik:
SÖÖ SITTA:D

Silver
26.12.02, 22:39
Alati on kôige kergem treenerit süüdistada... aga eks me näe. Eric Cantona ehk annaksid minu kaastunded oma vanematele edasi :D Mul on sust väga kahju..... muidu delfi.ee noorteka foorum on ka suht lahe!

Epic
27.12.02, 02:26
it\'s EricCantona not Eric Cantona you fool !:viha: :viha: :viha:

mjkk
27.12.02, 14:18

Alati on kôige kergem treenerit süüdistada... aga eks me näe. Eric Cantona ehk annaksid minu kaastunded oma vanematele edasi :D Mul on sust väga kahju..... muidu delfi.ee noorteka foorum on ka suht lahe!

it\'s EricCantona not Eric Cantona you fool !:viha: :viha: :viha:

It`s just a stupid little boy, treze...:D

Epic
27.12.02, 23:09
Pijpers Barca treeneriks ,Pijpers Barca treeneriks !!!

Van Gaal out ,Van Gaal out !!!

Aabel
28.12.02, 16:18

Pijpers Barca treeneriks ,Pijpers Barca treeneriks !!!

Van Gaal out ,Van Gaal out !!!

Ja Van Gaal flora ja Eesti treeneriks või mis? No way man.:lahe: :naer1:

Epic
28.12.02, 17:49
muidugi mitte Van Gaal võib FC Valgasse minna !!:deemon:

Epic
29.12.02, 21:33
vääriline partner Kluivertile on Saviola pole ründesse kedagi vaja osta kui osta siis Andres D\'Alessandro River Platest:lahe:

Silver
01.01.03, 16:13
Minu imestuseks on see, et Van Gaal kasutab erinevaid mängumehi ning niuksed mängijad nagu Saviola, kes on ennast mitmel moel tôestanud, et on kindel pôhikooseisu mees on viimasel ajal mängu sekkunud pingilt. Veel on ka sellisele mehele nagu Riquelme. Muidu loodan, et suudetakse chelsea forward Hasselbaink ära näpsata, kuid olen kuskilt lugenud, et mees tahaks siiski chelsea\'sse jääda. D\'Alessandro siirdumist peaksin lausa super ostuks, sest kaks noort tuleviku lootust koosmängima hakkavad (Saviola, D\'Alessandro) Oleks täitsa hea. Paljud jalgpalli kriitikud on öelnud, et D\'Alessandrost oodatakse uut Ronaldot. Eks näis, kas mees tôesti suudab taset säilitada ja aina kôrgemale pürgida. ;)

Ei usu, et Barca hakkab peatreenerit vahetama keset hooaeg. Arvan, et kui Van Gaal hooaja lôpuni vastu peab on täitsa normaalne, et kui liigas ja Cl hea koht saavutatakse vôib mees ka seda ametit kauem pidada. Aga samas veel klubi langemine La Ligas ning paar kaotust vôib mees oma ametipostis jätkamist väga ebatôenäoliseks pidada. Tegemist on siiski ühe domineeriva klubiga Hispaanias ning La Liga halb koht vôib môjuda halvasti.

sicmic
01.01.03, 16:58

Minu imestuseks on see, et Van Gaal kasutab erinevaid mängumehi ning niuksed mängijad nagu Saviola, kes on ennast mitmel moel tôestanud, et on kindel pôhikooseisu mees on viimasel ajal mängu sekkunud pingilt. Veel on ka sellisele mehele nagu Riquelme.
--------
D\'Alessandro siirdumist peaksin lausa super ostuks, sest kaks noort tuleviku lootust koosmängima hakkavad (Saviola, D\'Alessandro) Oleks täitsa hea. Paljud jalgpalli kriitikud on öelnud, et D\'Alessandrost oodatakse uut Ronaldot. Eks näis, kas mees tôesti suudab taset säilitada ja aina kôrgemale pürgida. ;)

Nagu näha, Gaal eriti argentiinlasi ei kasuta (saviola, riquelme, nagu ise mainisid;)), loodan, et D\'Alessandro leiab ikka klubi, kus kindlasti tulevikutähele vääriliselt mänguaega saab.

Van Gaali teine ametiaeg vist jah väga pikaks ei kujune...nagu viimasel ajal Barcas tavaks. Vahelduseks võiks mõni pikem ametiaeg ka mõnel olla, kannatust on vähevõitu.

indie
03.01.03, 14:44
Praeguse seisuga leian, et van Gaali koht (nagu ka koka ning arstide kohad) on seniks veel kindlad. Kui ei juhtu midagi äärmiselt nördima panevat vähe aimeldavat imeasja, mis viiks Barca päris põhja, siis hakkab varsti ka võite kukkuma. Hooaja esimene pool on olnud alla igasuguste arvestuste arvestades näiteks klubi ajalugu ning positsiooni maailma ja Hispaania jalgpallis, kuid hooaja lõpuks saab Barca tõusma vähemasti tabeli esimesse poolde, kui mitte esikuue hulka. Nii lihtsalt on ette nähtud. Barcal on vaja leida see sära, mis neil mänge võitma viiks.

makser
05.01.03, 00:20
kaua luis enrique veel vigastatud on,teab keegi??

shepard
08.01.03, 05:38
Jeah! Vamos esperar tres triunfos en tres juegos!

Aga... kas jutud Angel\'i ja Trezequet\'i ostmisest ka õiged on? :doh:
Kui on siis on jällegi huvitav, kes nende asemel maha müüakse.....

Aga kuna me eurosarja kinni paneme, siis ei oegi vast ehk nii oluline ,mitmendaks La Ligas jääme, aga samas muidugi igaks juhuks võiks La Liga ka ikka ära võita (või siis ok, vähemalt kolme parema hulka pääseda :D )

Ja Luis Enrique kohapealt niipalju, et esialgu pidi vigastus kestma kuni jõuludeni, aga paistab et läheb ikka kauem siiski :( Vana mees siiski ei parane niikiiresti kui nooremad.......

-----------
El Rey de la Cerveza

shepard
16.01.03, 04:58
Mnjah, viimane mäng jälle ainult 0:0. Raskeks läheb juba esiviiikussegi pääseda (vahe 4 punkti), rääkimata La Liga võidust (vahe juba 14 punkti :oih: ), aga loodame, et ronime ikka august välja lõpuks ja hiljemalt kevadeks oleme tipus tagasi.

makser
16.01.03, 18:39
Lootus sureb alati viimasena

siim s
18.01.03, 19:07
Täna 20.30 LT toimub La Ligas kohtumine Valenciaga. Gabri ja Reiziger on kõhuhädadest üle saanud ja esiüheteistkümnesse arvatud, aga eksnäe palju neist kasu on. Mendieta lubas head etendust kui van Gaal ta õigele positsioonile määrab(st. CM või RM). Van Gaal oli lõpptulemuse suhtes positiivne aga arvas, et Valencia on organiseerituselt La Liga parim ja et neil tuleb tükk tegemist nende kaitse murdmisel.
Loodan Barcale võitu aga miskipärast on tunne, et head vist oodata ei ole.

Epic
18.01.03, 19:44
miks mitte Valencia kaotas ju Realile 1:4 kui ma õigesti mäletan

makser
18.01.03, 20:48
Barca on viimasel ajal näidanud suht head vormi.Ma arvan et tuleb võrdne mäng,võibolla barca natuke rohkem surub(nagu alati).Lõpptulemust ei oska ennustada aga hoian barcale pöialt ja loodan et nad ikka võidaks:P

Epic
19.01.03, 01:03
kas ma ei võigi oma arvamust avaldada !

makser
19.01.03, 03:50
masendav masendav masendav barca jälle kaotas,järjekordselt ei suudetud oma võimalusi ära lüüa.ja see punane kaart see oleks võinud mitte tulla ja siis oleks kluivert 2:2 löönud.ja siis oleks kõik teistmoodi olnud.Aga jah nii see paraku juhtus.:( :oih:

vandersell
19.01.03, 05:41
Kuna nägin mängu väga pisteliselt, siis ei oska täpsemalt kommentterida aga nõustun makseriga- masendav, masendav... Nüüd ei jää muud võimalust kui CL võita... Masendav...

Jaan
19.01.03, 08:36
Barca on tyypiline n2ide sellest, et edu ei saa ainult osta, on vaja ka stabiilsust, mida on Barcas puudu Sir Bobby Robsoni lahkumisest saati. Siis tehti hea hooaeg peale Cruyffi m6ningast allak2iku - karikas, karikav6itjate karikas ja La Liga teine koht, ent Bobby selja taga toodi klubisse van Gaal. V6ideti kyll kodune duubel esimesel hooajal ja teisel saadi meistritiitel, ent seda sisuliselt Cruyffi/Robsoni ylesehitatud tiimiga (arvestades seda kui palju pappi sai Barca yhe hooajaga vahelt Bobby poolt Hollandist ostetud suurte hammastega brasiillase pealt). Kui van Gaal l6puks omad mehed kohale sai, oli klubi omadega perses. Loodetud euroedu ei tulnud, aga ka kodused tiitlid kuivasid kokku.

siim s
20.01.03, 13:56
Nagu mina aru saan polnud see mäng midagi nii ühepoolne, mõlemal olid omad võimalused ja valencia realiseeris neid barcast rohkem. Barcat nüüd maha kanda pole ka mõtet, sest igal klubil on oma tõusud ja mõõnad - kogu aeg ei saagi ju võita.

siim s
20.01.03, 14:16
V6ideti kyll kodune duubel esimesel hooajal ja teisel saadi meistritiitel, ent seda sisuliselt Cruyffi/Robsoni ylesehitatud tiimiga

Mulle tundub, et sul neist asjadest pisut romantiline arusaam.\'
Ma ei sa aru millisest Robsoni suurest ülesehitustööst sa räägid kui ta sai seal klubis veeta vaid poolteist aastat???

Ja eriti mõtetu treener ei mängiks kahel aastal järjest ka kellegi teise \"ülesehitatud\" meeskonnaga La Liga ps1 välja.

Jaan
20.01.03, 14:33
Selles m6ttes, et Cruyffi sats, mida SBR hoidis ja natuke t2iendas. Tollane Liga yldine tase oli aga ka kindlasti madalam kui praegune. Ja eurosarjades van Gaal ju karikaid koduhoovi ei toonud... Alagruppidest edasip22seminegi oli sageli yletamatu raskus...

dennis10
20.01.03, 18:47
vaaadates Barca koosseisu on siiski selge, et van Gaal pole hakkama saanud. Kui treener ei suuda sellise komplekteeritusega meeskonda vähemalt rahuldavalgi tasemel mängima saada, pole tal süüdistada kedagi peale iseenda. Pole ju Realilgi tänavune hooaeg teab mis särav olnud, aga oma tavapärasele tasemele pole siiski nii tohutult alla jäädud.

siim s
21.01.03, 17:13
Miks sa võrdled barcat realiga. Realil pole ju ka pooli mehi vigastatud olnud. Navarro, Andersson, Gabri, Cristanval, Enke, Reiziger, Overmars, Puyol(rääkimata Luiz Enriquest) on ju kogu hooaja vältel pidevalt pisivigastuste käes vaevlenud, pool esirivistusest on üks paras santlaager - ime kah siis, et barcal keskmisest pisut halvem hooaeg.

Kõigis Barca hädades van Gaali süüdistada on pisut imelik, sest ega ta ju ise treeningutel mehi salaja vigastamas ei käi.

Van Gaali toetavad ka kõik Barca mängijad öeldes, et ebaedus tuleb neil süüdistada vaid ennast. Samuti arvavad nad, et van Gaal on klubile õige manager.
http://www.fcbarcelona.es/eng/noticias/noticias/n03011911.shtml

Jaan
21.01.03, 18:31
See oleks ju veel imelikum, kui m2ngijad hakkaksid avalikult uut treenerit n6udma.

siim s
22.01.03, 13:07
Aga kui nad leiaksid, et klubi ebaedu taga on halb treeneritöö siis nad lihtsalt ei kommenteeriks seda teemat. Nii palju kui mina barca mängijate ütlemiste kohta tean toetavad nad van Gaali igati ja rõhutavad, et klubi allakäigu taga ei ole halb manageritöö.

indie
22.01.03, 17:55
Nagu enne nii ka ikka veel: Barca saab tabelis tõusma ja kõvasti. Kui veidrat kokkusattumust ei tule, võidab Barca järelejäänud mängudest 85,97 %. Voh. Ja jätke kurat van Gaal rahule. Ta on manager parimast soost, mis võimalik. Filosoofia on tal õiges suunas. Ebaedu on ajutine. Järgmine hooaeg, kui millalgi üldse, saadab Barcat edu ka kodumaal. Muide kas Barca mängijatel on normaalne mõtlemisvõime? Kui jah, siis miks peaksid fännid muretsema. Väga hea kui toetatakse, mida ka tehasse.

siim s
23.01.03, 19:08
Barca järgmine vastane on Celta Vigo, kellel kolm viimast on ka luusid olnud. 4 kohta ja punkti barcast ees - hea võmalus tabelis tõusta ja liidritele läheneda.

Loca
24.01.03, 23:15
Originally posted by siim s

Barca järgmine vastane on Celta Vigo, kellel kolm viimast on ka luusid olnud. 4 kohta ja punkti barcast ees - hea võmalus tabelis tõusta ja liidritele läheneda.

Kahju küll, aga ma arvan, et Barca kaotab.:oih:

Loca
25.01.03, 16:01

Originally posted by Marca

Kahju küll, aga ma arvan, et Barca kaotab.:oih:

Ja kellele sinu arvamus korda läheb :ham8:

No sulle arvatavasti läks, muidu poleks sa midagi vastu mölisenud:D
17 punkti liidriga on ikka päris suur vahe.

makser
27.01.03, 01:23
selle järgi arvasid et barca saab pähe,et tal liidriga 17 pointsa vahe on?? ega punktid ei mängi

shepard
27.01.03, 05:20
Mnjah celta vigo pani meid 2:0 kotti. Ei viitsigi üldse pikalt kirjutada :(
Ühesõnaga: masendav.
:oih:

makser
27.01.03, 20:47
mina arvan et van gaal võiks veel järgmise hooaja ka olla,barcal ei hakkagi hästi minema kui nad koguaeg treenerit vahetavad.kui läheb järgmise hooaja alguses sama sitasti kui präägu läheb siis võib van gaal astuma hakata

Loca
28.01.03, 00:24

selle järgi arvasid et barca saab pähe,et tal liidriga 17 pointsa vahe on?? ega punktid ei mängi

Ei ma arvasin selle järgi, et neil pole just kuigi hästi viimasel ajal läinud. Aga mul oli ju siiski õigus.

Undi
28.01.03, 02:55
Barca ja van Gaali teed lähevad ilmselt taas lahku.

klikk (http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/europe/2700353.stm)

Jaan
28.01.03, 05:28
van Gaal vallandati. V2lismaa Soccernetis oli sellekohane uudis.

makser
28.01.03, 16:35
kahju kahju kahju,ma tean küll et barcal on sitasti läinud,aga neil ei hakkagi hästi minema kui nad koguaeg treenerit vahetavad,van gaal oleks võinud ikkagi vähemalt hooaja lõpuni klubis olla.:( :oih:

mjkk
28.01.03, 16:48

Barca ametilk kodukas ei ütle selle kohta miskit. Järgmised 24 tundi annavad selgema pildi. Kuid tõsiasi on, et pool hooaega on läbi ja relegatsioon on kolme punkti kaugusel :doh:. Krt... ei mäleta millal me viimati nii madalal oleme olnud. Lisaks ütlesid Barca juhid et uusi mängijaid ei kavatseta osta :ham6:.
Keda pakkuda võimalikuks uueks peatreeneriks?

Nonii...zoolazorts, mis arvad nüüd meie kihveost, kas usud ikka Barcelona võitu St. James Parkil, pane siis avatar valmis.

Aga muideks, see ML edu võib nüüd küll tahaplaanile jääda, sest uue treeneri saabumisel on kindlasti esmaseks mängida hästi liigas, et mitte välja kukkuda :P ja arvatavasti jääb seega Meistrite Liiga vähe tahaplaanile...

vandersell
28.01.03, 17:24
Originally posted by Magpie

Aga muideks, see ML edu võib nüüd küll tahaplaanile jääda, sest uue treeneri saabumisel on kindlasti esmaseks mängida hästi liigas, et mitte välja kukkuda :P ja arvatavasti jääb seega Meistrite Liiga vähe tahaplaanile...
Arvad jah? Et Barca kukub välja? Mia arvan vastupidi: tehakse panus CL-le. Kuigi Seda võita on üliraske, arvan et see on reaalsem võimalus osaleda ka järgmisel hooajal samas sarjas. see on minu arvamus. Muidugi ei tähenda see, et koduliiga täiesti unarusse jäetakse.

Ja Magpie, ma olen nõus kasvõi elu lõpuni siin foorumis Newcastle logoga avatari kandma kui FC Barcelona se aastal la Ligast välja kukub.

mjkk
28.01.03, 17:46
Originally posted by vandersell
Arvad jah? Et Barca kukub välja? Mia arvan vastupidi: tehakse panus CL-le. Kuigi Seda võita on üliraske, arvan et see on reaalsem võimalus osaleda ka järgmisel hooajal samas sarjas. see on minu arvamus. Muidugi ei tähenda see, et koduliiga täiesti unarusse jäetakse.

Ja Magpie, ma olen nõus kasvõi elu lõpuni siin foorumis Newcastle logoga avatari kandma kui FC Barcelona se aastal la Ligast välja kukub.

Kuule, ma pole ütlenud, et nad välja langevad või Meistrite Liigasse unarusse jätavad. Ma lihtsalt arvan (see on minu arvamus, nii et ära siia mölisema tule), et tehakse panus liigale, sest muidu ollakse järgmine aasta Euroopast väljas (seega ei osaleta ühelgi turniiril peale liiga ja hispaania cupi) - lihtsalt arvan, et olenevalt küll uuest treenerist ja juhtkonna ostsusest tahetakse saada parem koht Hispaanias. Ja ma ei arvagai, et nad nüüd ML reservmeeskonna platsile saadavad, vaid lihtsalt jätavad selle nö. tesisejärguliseks...

...seega ei mingit mölinat - igal ühel oma arvamus ja kõik.

vandersell
28.01.03, 17:58
Kuule noormees, otsi palun minu jutust möla üles. Ma avaldasin samamodi oma arvamust ja tegin seda enda arvates ilma mölisemiseta.

siim s
28.01.03, 18:10
La Ligast ei kuku barca kindlasti välja. On ju täesti loogiline, et nüüd hakatakse rohkem rõhku pöörama kodu-kui ch liigale, sest halva vormi tõttu kodus van Gaal ju minema löödigi.
Ei tea kas uus-ajutine pea-, ja endine abitreener Carles Rexach suudab tõesti barca jaoks midagi ära teha.
Vaatame, näeme ja LOODAME.

ROOTSI KUNN
28.01.03, 18:47

La Ligast ei kuku barca kindlasti välja. On ju täesti loogiline, et nüüd hakatakse rohkem rõhku pöörama kodu-kui ch liigale, sest halva vormi tõttu kodus van Gaal ju minema löödigi.
Ei tea kas uus-ajutine pea-, ja endine abitreener Carles Rexach suudab tõesti barca jaoks midagi ära teha.
Vaatame, näeme ja LOODAME.

Van Gaal ei suuda lihtsalt suuri tähti kokku mängima panna. Sama kehtib ka Hollandi koondise puhul ,mille peatreener ta on. T võib olla hea treener ,kuid sellest ei piisa ,et isakesed koos mängida suudaksid ja head mängu näitaksid.:lahe:

mjkk
28.01.03, 19:03
Originally posted by vandersell

Kuule noormees, otsi palun minu jutust möla üles. Ma avaldasin samamodi oma arvamust ja tegin seda enda arvates ilma mölisemiseta.

olguolgu, vabandust, lihtsalt siuek tunne on siin foorumis tekkinud et minu sõna on kui kuradi suust ja iga asja peale tuleb mingi kuradi mölin...

H.M Murdock
28.01.03, 22:32
Eks proovima ju uut treenerit peab,ega ta hullemkui van Gaal ikka ei ole.Ja kuulujutud et Tresequet pidavat ka Barcasse siirduma........edu igatahes!!!:D

Silver
28.01.03, 23:23
Originally posted by H.M Murdock

Eks proovima ju uut treenerit peab,ega ta hullemkui van Gaal ikka ei ole.Ja kuulujutud et Tresequet pidavat ka Barcasse siirduma........edu igatahes!!!:D
Kuulujutte on palju, aga Trezeguet jääb Juventusesse :)

H.M Murdock
29.01.03, 00:56
a mis sellest sai et terzequet pidi barcasse minema ja kuna taheti 60 ($,£.€-ei mäleta täpselt),siis pidi barcast mingi(d) kodanik(ud) vastu tulema.kuid see on hea et david jääb-tegu on ikkagi väga andeka ründajaga.:D

makser
29.01.03, 02:31
muidugi muidugi muidugi!!!! Trezeguet barcasse:õnnelik: :D see oleks hea,siis vähemalt kkegi lööks neid võimalusi ära mis barcal mängu jooksul on:D

siim s
29.01.03, 12:40
Van Gaal ei suuda lihtsalt suuri tähti kokku mängima panna. Sama kehtib ka Hollandi koondise puhul ,mille peatreener ta on. T võib olla hea treener ,kuid sellest ei piisa ,et isakesed koos mängida suudaksid ja head mängu näitaksid.

Väike parandus! Van Gaal pole enam ammu hollandi koondise peatreener. Vahepeal on koondise juhendamise üle võtnud Dick Advocaat - teist korda. Tema viis hollandi MM finaalturniirile 94 USA-s kus see nn\"isakestest\" koondis väga hästi esines, kaotades veerandfinaalis väravavahi paki tõttu hilisemale meistrile brasiiliale(aga mängides välja viigi seisust 0:2, vot nii).

siim s
29.01.03, 12:47
Trezequet\'st nii palju, et jumal hoiaks barcat sellise saasta eest. Nägime tema hiilgavaid võimeid juba MMil. Esimest korda elus nägin mängijat kellele tegi nalja see, et ta 11m juurest üsna vabalt positsioonilt (Senegali vastu) posti lõi. Selliseid \"maniana\"mehi pole barcale küll vaja, sest endalgi neid küllaga.

siim s
29.01.03, 12:53
Ja ma ei saa aru miks pidevalt teksti taha mingeid debiilseid narunägusid topitakse. Võiks ju sellisest lastehaigusest juba üle saada. See foorum on asjalik koht infovahetuseks, mitte mingi 6-nda klassi kunstiõpetuse tund.

Leader
29.01.03, 13:33
nujah Barca seis Hispaania liigas on tõesti nigel ja loodame, et treenerivahetus paneb puhuma uued tuuled.... Meistrite Liigas on esinetud küllaltki kindlalt, kuid et seal järgmisel aastal kah osaleda tuleks see võita või tõusta Hispaania liigas vastavatele kohtadele... van Gaal on selgelt suuremat rõhku pannud ML-le....

H.M Murdock
29.01.03, 20:24
Kui barca nüüd ML ka midagi ei saavuta siis on hooaeg küll puu taga,sest järgmine hooaeg nad küll ML ei saa kui saaks olex tore.:kaval:

mjkk
29.01.03, 22:21
Originally posted by Leader
van Gaal on selgelt suuremat rõhku pannud ML-le....

Mina küll nii ei arvaks, kuigi pole peaaegu ühtegi Barca mängu näinud :P , lihtsalt on nii välja kukkunud, et ML võidud tulnud ja Hispaanias kaotused. Kui mänguliselt vaadata, siis nii palju kui mina tean, on taktika sama ja vaevalt, et meeskond ühte mängu läheb kindlalt võitma ja teise mängu jätab saatuse hooleks - lollid vead kaitses on maksnud halva koha Hispaanias, aga MLs neid juhtunud pole (veel...)

Loca
01.02.03, 01:00

Trezequet\'st nii palju, et jumal hoiaks barcat sellise saasta eest. Nägime tema hiilgavaid võimeid juba MMil. Esimest korda elus nägin mängijat kellele tegi nalja see, et ta 11m juurest üsna vabalt positsioonilt (Senegali vastu) posti lõi. Selliseid \"maniana\"mehi pole barcale küll vaja, sest endalgi neid küllaga.

Ja mis ta siis tegema oleks pidanud. Senegallastele kallale minema vä? Tegelt on ju naljakas kui meeskonnal üldse õnne pole.

Loca
01.02.03, 01:06

Ja ma ei saa aru miks pidevalt teksti taha mingeid debiilseid narunägusid topitakse. Võiks ju sellisest lastehaigusest juba üle saada. See foorum on asjalik koht infovahetuseks, mitte mingi 6-nda klassi kunstiõpetuse tund.

No vaheta siis infot, mitte ära aruta 6 klassi kunsti.:D :kaval: :D
Mis need emotikonid sulle ikka teevad?:segadus:

H.M Murdock
01.02.03, 01:11
räägix Barcast,OK?!Mitmendax nad sell´ aastal liigas jäävad?:myts3:

Jaan
02.02.03, 02:29
Barca treener on hooaja l6puni Radomir Antic, endine Raha Madridi ja Atletico Madridi treener, kes tyyris Atletico 1996.a. koduse duublini. Samas, kahes viimases t88kohas, Atleticos ja OViedos on ta karj22r l6ppenud relegatsiooni ja vallandamisega.

sicmic
02.02.03, 02:42
Originally posted by Jaan

Barca treener on hooaja l6puni Radomir Antic, endine Raha Madridi ja Atletico Madridi treener, kes tyyris Atletico 1996.a. koduse duublini. Samas, kahes viimases t88kohas, Atleticos ja OViedos on ta karj22r l6ppenud relegatsiooni ja vallandamisega.

ega tal barcelonaski seda väga raske saavutada pole :kaval: siiski olen kindel, et seda ei juhtu...täpsemat ennustust lõpp-positsiooni kohta ei saa veel öelda, eks see kuskile esikümnesse ikka tuleb.

Robinho
02.02.03, 02:46

Seda Raha Madridi nalja oleme juba piisavalt kuulnud, eks?

Loca
02.02.03, 03:20

Kle kui tahad mõtle Barcale nimesid välja, mitte ära teravmeelitse Realiga:deemon:

Loca
02.02.03, 03:27
Kurb :(
Madridi Atletico 3 Barcelona 0
Kas keegi , kes mängu vaatas, ütleks kuidas Jose Mari ja Fabio Rochemback ühel ajal punased said. Kas nad hakkasid kaklema või mis?:segadus:
Barcelona jääb ka oma 12.kohast ilma

Jaan
02.02.03, 07:09
Originally posted by ass

Miks Sa arvad, et see nali on? Marcalt tahtsin aga kysida, kas tal j2i lapsep6lves (kui see yldse l2bi on, milles ma v2ga kindel pole) hellusest puudu?

Loca
02.02.03, 15:43

Originally posted by ass

Miks Sa arvad, et see nali on? Marcalt tahtsin aga kysida, kas tal j2i lapsep6lves (kui see yldse l2bi on, milles ma v2ga kindel pole) hellusest puudu?

Kui lapsepõlv lõppeb 18 aastaseks saamisega, siis see küll läbi pole. Mis hellusest mul puudu jääb/jäi? Äkki seletaksid!

siim s
03.02.03, 16:31

Originally posted by ass

Kui lapsepõlv lõppeb 18 aastaseks saamisega, siis see küll läbi pole. Mis hellusest mul puudu jääb/jäi? Äkki seletaksid!

See selleks aga tegelikult hea nali ju, sobib nagu rusikas silmaauku, eks?

siim s
03.02.03, 16:40
Lausa masendavaks läheb.
Üks kott teise järel ja kolm null ka veel. Nüüd ei saa barca staarid enam vabandada, et olid ülekaalus aga õnnest tuli puudu, sest seis räägib enda eest . TOTAL DESTRUCTION.
Ilmselt hakkab nüüdsest võitlus eksistentsi eest La Ligas, see ilmselt tähendab bye-bye CHL, ainuke koht kus mingid võimalused veel säilinud.

siim s
03.02.03, 16:45
Miskipärast ei ole mul uude treenerisse usku aga eks aeg näitab.

indie
04.02.03, 12:57
Seehooaeg jääb Barca liigas seits me teist küm nen daks .
Kui hästi läheb, siis ehk hoiab 12. kandist küüntega kinni. Ühesõnaga kuradi kehv hooaeg.

Ramm
04.02.03, 13:40
Oujeee....see oleks küll hea ja kõva laks kui barca langeks välja,siis oleks seda pidu ja pillerkaari nii palju :prill6:
Aga jah..loota ju võib ;)

makser
04.02.03, 18:18
kle kle kle,see ei oleks üldse hea kui barca välja langeb.sest ma arvan et barca on ikkagi hispaania üks tugevamaid meeskondi la ligas(nimede poolest).hetkel on mingi maagiline la liga mõõn lihtsalt.

mjkk
04.02.03, 18:37

kle kle kle,see ei oleks üldse hea kui barca välja langeb.sest ma arvan et barca on ikkagi hispaania üks tugevamaid meeskondi la ligas(nimede poolest).hetkel on mingi maagiline la liga mõõn lihtsalt.

Nimed ei mängi, kallis sõber...:P

vandersell
04.02.03, 19:04

Nimed ei mängi, kallis sõber...:P
No niipalju ikka mängivad küll, et väljakukkumisohtu ei ole.

Ramm
05.02.03, 02:37

Aga on hea kui mingi suurklubi langeb välja,siis on vähemtuntud klubidel kah midagi tõestada.Muidu on nii et mingi la ligas ei teada peale reali,barca,depo,valencia ja veel mõne suure klubi nime. :doh:

Loca
05.02.03, 02:47
Originally posted by Ramm

.Muidu on nii et mingi la ligas ei teada peale reali,barca,depo,valencia ja veel mõne suure klubi nime. :doh:

Äkki tõlgid.

indie
05.02.03, 13:32
Barca väljalangemine oleks väga halb, sest siis oleks ka kogu la liga segamini korralagedust täis. Kes siis järgmised hooajad la liga võidab?

Barca manageriks oleks vaja kedagi nagu Evertonis või Valencias (ei ole nüüd asjade täpsuses päris kindel, kuid), keegi \"noor ning elujõuline\", kes tooks sisse mingi uue suuna. Selles on siis kaks asja: mängijad vabanevad igasugustest eelarvamustest ning, kui see \"uus asi\" töötab, siis oleks ka parem positsioon vastasvõistkondade suhtes.

siim s
05.02.03, 13:34
La Ligast väljukukkumist pole vaja siiski karta. Ma ei usu, et barca nüüd Espanyoli ja Racing S-i sugustele kaotama hakkab. Ega ka barca mõõn igavesti kesta, lõpuks tõusevad ikka vähemalt parima kaheksa hulka kindlasti.

Ramm
06.02.03, 18:27

La Ligast väljukukkumist pole vaja siiski karta. Ma ei usu, et barca nüüd Espanyoli ja Racing S-i sugustele kaotama hakkab. Ega ka barca mõõn igavesti kesta, lõpuks tõusevad ikka vähemalt parima kaheksa hulka kindlasti.

Uskuda/unistada ju võib :doh:

Ramm
06.02.03, 18:30
Originally posted by vare

Barca väljalangemine oleks väga halb, sest siis oleks ka kogu la liga segamini korralagedust täis. Kes siis järgmised hooajad la liga võidab?

Barca manageriks oleks vaja kedagi nagu Evertonis või Valencias (ei ole nüüd asjade täpsuses päris kindel, kuid), keegi \"noor ning elujõuline\", kes tooks sisse mingi uue suuna. Selles on siis kaks asja: mängijad vabanevad igasugustest eelarvamustest ning, kui see \"uus asi\" töötab, siis oleks ka parem positsioon vastasvõistkondade suhtes.

Miks oleks barca väljalangemine halb.?? Minu arvates oleks see lihtsalt supper:P .Miks sa arvad et kogu la liga oleks korralagedust täis?

malagar
06.02.03, 21:27
Originally posted by vare

Miks oleks barca väljalangemine halb.?? Minu arvates oleks see lihtsalt supper:P .Miks sa arvad et kogu la liga oleks korralagedust täis?

Ma ei viitsi selle teema all mingit sinu emotsionaalset paska lugeda. Kui tahad barcat sarjata siis tõmba Reali teema alla.

Epic
08.02.03, 04:31
Barca president Joan Gaspart läheb kahjuks erru tänu meeskonna halvale esinemisele:(

http://www.sportnet.ee/uudis.php3?id=40771

mjkk
08.02.03, 13:31
Originally posted by Epic
Barca president Joan Gaspart läheb kahjuks erru tänu meeskonna halvale esinemisele:(

Oodatud käik. Barcelonal ikka ei vea, muidugi said nad lõppuks nii presidendist kui ka asepresidendist nüüd \"lahti\", aga meeskond ikka vajub aina sügavamale ja sügavamle paska. Kui nüüd Meistrite Liigas Interi kaotatakse, läheb küll sõda lahti - aga minu arvataes on Barcal lootust Interit võita nii kuskil 1/1000, seda ma loeksin juba imeks...kuidas saab meeskond mängida nii sitasti liigas nagu miski West Ham United Inglismaal ja siis äkki võita Inter Milani, kel ehk üks parimaid hooaeg uviimaste aastate jooksul käimas?

makser
08.02.03, 13:35
imesid ka juhtub,mina usun imedesse mis on seotud barcaga;)

mjkk
08.02.03, 15:35
Tra. ausalt, hakka arenema. Ainult sinu mõistus lubab maailma üht suurimat klubi võrrelda satsiga kes oma ajaloos paar korda kõrgliigas esikümnesse jõudnud.

Millele sa küll vihjad, zoolazorts??:kaval: Miski Birminghamiga...vms...

St. James Parkil näeme :ham10:.

Ja ootan juba suure rõõmuga, kuidas sa NUFCi avatari kannad siin nädalakese.

mjkk
08.02.03, 16:17

Tra. ausalt, hakka arenema. Ainult sinu mõistus lubab maailma üht suurimat klubi võrrelda satsiga kes oma ajaloos paar korda kõrgliigas esikümnesse jõudnud.

Millele sa küll vihjad, zoolazorts??:kaval: Miski Birminghamiga...vms...

Kle geeni-uss, loe oma eelmine postitus läbi. Ma ei esitanud fakti vaid üritasin sinusugusele imbetsillile näidata üldistatud pilti Barca ja West Hami vahest. Aga ei õnnestunud :ham9:.

Barca ja West Hami vahel saab üsna palju paralleelle tõmmata - ma oskan vähemalt ühte nimetada - saavad pidevalt teistelt meeskondadelt pähe...:D

mjkk
08.02.03, 17:20
Ok, ootame, kuni siis need \"kindlad\" 3 punkti ära toote ja kuni ma siis 19. märtsi hilisõhtul täitsa vait jään...aga usun, et seda ei juhtu...nüüd aga jääme mõlemad vait ja ootame tulemusi...eks?

Jaan
09.02.03, 01:21
Paar korda esikymnesse?? Get your facts straight, dude! V2ike trivia-kysimus kah. Kumb j6udis esimesena karikani eurosarjas - West Ham v6i Barcelona?

Jaan
10.02.03, 03:51
Aiaiaiai, kui piinlik. Eksisin ise. Pahapaha. Enivei, su halvustav suhtumine on paha. Rohkem respekti!

PS. Kuidas Athletic Bilbao vastu l2ks?

Loca
10.02.03, 09:25

Aiaiaiai, kui piinlik. Eksisin ise. Pahapaha. Enivei, su halvustav suhtumine on paha. Rohkem respekti!

PS. Kuidas Athletic Bilbao vastu l2ks?

Viik kui juhuslikult ei tea

siim s
10.02.03, 16:05
Esimesne poolaeg suudetakse mängida hästi ja isegi kahe väravaga juhtima minna. Edasi läheb siseetallatud rada mööda. Kümneks minutiks unustatakse oma kaitse täielikult, vähem kui 10min ja 2 golli. Miski pärast ei üllata ega vihasta see sugugi. Vähemalt on näha paranemise tendentsi. Jälle punkt (üle pika aja)juurde.

Jaan
11.02.03, 09:27
Originally posted by Marca

Viik kui juhuslikult ei tea

See oli retooriline kysimus.

siim s
11.02.03, 14:17
Hea uudis Barca poolehoidjatele - meeskonna hing - Luis Enrique on tagasi treeninguil. Tema kohus on aidata barca tagasi oma loomulikku piirkonda liigatabelis. Tundub, et tunneli lõpus paistab ere valguskiir.

makser
11.02.03, 19:42
lõpuks ometi:P :D ,peale seda kui luis enrique vigastada sai on barcal sitasti läinud.

H.M Murdock
12.02.03, 00:17
No hästi,meeskonna hing on tagasi,nüüd läheb mäng kindlasti paremini (tegelt enam sitemini minna ei saa).kui nüüd ka mängud ei parane siis on küll midagi kardinaalselt perses:lahe: :lahe: edu siis luis enriquele ja barcale!!!!!!

shepard
18.02.03, 14:00
Täna siis Camp Noul CL\'i mäng Barca vs Inter. Tuleb kindlasti väga raske mäng, aga õnneks on kõik mehed rivis, kes Espanyoli kotti panid v.a. Juan Pablo Sorin, kelle asemel mängib vasakus kaitses arvatavasti vigastusest taastunud Patrick Andersson.
Võit tänases mängus kindlustaks suure tõenäosusega edasipääsu järgmisse ringi, ka viik ei oleks väga paha, kuna nii Newcastle kui Bayer Leverkusen on veel nulli peal, aga loodame ikka võitu, saaks La Liga masendusele veidi vaheldust :P

ek
19.02.03, 02:42
3:0 tuli ära siis Barca kasuks.
Hea mäng Barcalt. Cocu\'l lisaks väravale ka üks post, Saviola rokkis kõvasti, de Boer näitas üle pika aja kindlat mängu.

Interilt rumal ja jõhker mäng. Pakuks et kaks meest võivad saada mängukeelu paariks-kolmeks järgmiseks mänguks, Recoba sai punase jalaga näkku löömise eest (selline liigutus tal oli vähemalt)

Jaan
19.02.03, 06:21
Kaks meest? Kes siis teine on? Aga kui Recoba nyyd v2hemalt viie-kuuem2ngulist keeldu ei saa, siis on UEFA sellid n6drameelsed ja poevad superklubidele.

ek
19.02.03, 12:31
Jaan,
kas see teise mängija viga just mängukeeldu väärt oli aga üks Interi mängija sai kollase kui tagant jalgadesse sõitis kui pall juba meeter-kaks eemal oli. Selge sihilikult tehtud viga oli.

shepard
19.02.03, 14:05
Força Barça!

Ütleme nii et Barca mängis kohati samahästi kui vanadel headel aegadel :)
Pall liikus kiiresti ja täpselt ühelt mehelt teisele, Xavi hoidis keskvälja kontrolli all, Saviola ja Kluivert tõmbasid Interi kaitsjatel mitmel korral mütsi ikka väga sügavale pähe. Cocu oli hea, kaitseliin esimese poolaja keskel küll magas natuke, millest oleks võinud tulla halvema õnne korral ka Interi värav, aga teine poolaeg oli kaitse ka suurepärane.

kokkuvõttes: väga nauditav mäng oli

:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

siim s
19.02.03, 22:06
Jee, -Barcelona ümbersündimine. Barca jätkab Euroopa soolot isegi interi vastu.
Mäng oli tõesti nauditav. Muidugi Kluivert oli pisut uimane ja pani mitmeid pakke, selle eest Saviola säras täiega algusest lõpuni. Ka Luis Enrique sai üle pika aja vahetusest väljakule.
Aga need, kes suud täis võtavad ja väidavad, et Barca võimalus Interi vastu on 1:1000, need võiksid teinekord moka maas hoida.
Magpie\'dele niipalju, et sellise peeruse kobistamisega nagu leverkuseni vastu, pole teil meile midagi vastu panna.
Lõpetuseks Reggae artisti tabav riim:

Elepahant\'s comin for u,
caan\'t do nothing for u

Sobib hästi 19. märtsi sündmuste ootuses.
(Kusjuures Elephantman on asjalik tegija. Soovitan kõigile reggae huvilistele.)

Kaarel
20.02.03, 03:35
Kuidas muidu La Ligas läheb? Esikümme paistab juba?:oih: Või maadleb all-mighty Barca endiselt püsimajäämise nimel? Eelmine nädal oli vist vahe punase tsooniga 2 punkti.

Jaan
20.02.03, 07:40
Sa, ek, tuletad meelde yhte mu ullikest koolivenda, kes korviplatsil tavatses aeg-ajalt kiunatada \"Sihilik viga!\". See selleks. Ma arvan, et ma tean, millist viga sa m6tled. Jah, tagant, aga mitte taklamine, vaid lihtsalt sissejooksmine. Kollane - jah. Punane - vaevalt. Muuseas, ilgelt ajab n2rvi kui m2ngijad n6uavad kaasproffidele kaarte - Thiago Motta, n2iteks. V2ga inetu. See muidugi Cordobat v2hem j6hkramaks ei tee. Barca 6nneks oli puudu viripill Materazzi, kes aeg-ajalt ryndajate s22rekaitsjaid testib, samas aga on ise agar murule langema ning sydantl6hestavalt nutma.

Siim s - ehk veel m6ni prohvetlik ennustus? Oled ju fantastiliselt etten2gelik!

ek
20.02.03, 15:33
Jaan sa tuletad mulle alatasa kiunuvat koera meelde aga see selleks...

Robinho
20.02.03, 23:50
Barca vennad on viimasel ajal nii kõvaks ära läinud, nagu hooaja algus enam meeles poleks. Kuid loodetavasti juba nädalavahetusel tuuakse teid pilvede pealt alla ning relegatsioonile lähemale.:kaval:

Jaan
21.02.03, 02:48
Tore, et taas on asutud mu m6tteid parafraseerima. Tegelikult tahtsin m2rkida, et just Barca f2nnid on need, kes peaksid Madrid Globetrottersi m2nge ja eriti tabeliseisu La Ligas kommenteerima.

siim s
21.02.03, 10:58
Barca vennad on viimasel ajal nii kõvaks ära läinud, nagu hooaja algus enam meeles poleks. Kuid loodetavasti juba nädalavahetusel tuuakse teid pilvede pealt alla ning relegatsioonile lähemale.:kaval:

Küll ikka mõnel on kadeduseuss persest närima hakanud. Sa peaksid rokem Raha pärast muretsema, viimastest kahest mängust on nad saanud punkti vähem kui \"luuser\" barca.
Värava ees kobistamisega alistati Borussia, samas kui Inter lihtsalt hävis kataloonlaste metsiku surve all. Ilmselt on ass hakanud pelgama 20.Aprilli, sest sellise mänguga nagu Interi vastu, näiksid siis Rahamehed kui lollid staadionil.

H.M Murdock
21.02.03, 15:03
Kurat,ma ei saa enam üldse barcast aru:hispaanias saavad kõigilt kotti (kuigi viimati võideti Espanyoli 0-2) ja nüüd siis võideti interit.kuid barca peaks kõik järele jäänud mängud hispaania liigas võitma et CL-i saada,sest kui nad isegi sel aastal CL-i võidaks (mida 99,9% ei juhtu) ei saa nad järgmine seal osaleda........kahju heast meeskonnast....:kurb6:

Martin
21.02.03, 17:18

Kurat,ma ei saa enam üldse barcast aru:hispaanias saavad kõigilt kotti (kuigi viimati võideti Espanyoli 0-2) ja nüüd siis võideti interit.kuid barca peaks kõik järele jäänud mängud hispaania liigas võitma et CL-i saada,sest kui nad isegi sel aastal CL-i võidaks (mida 99,9% ei juhtu) ei saa nad järgmine seal osaleda........kahju heast meeskonnast....:kurb6:

Kui nad võidavad, siis saavad küll osaleda.

Robinho
21.02.03, 17:39
zoolasortsule: ei, Real Madridil on kõigest 2 kaotust, Barca kaotusi on juba kõvasti rohkem, eks?
siimule: hooaeg koosneb ainult kahest mängust? Kui Dortmundi võitmine oli kobin, siis miks kõik pärast rääkisid, kui tugev Madrid oli? Loomulikult oleks paremini saanud, kuid Westfalenil saab vead parandatud. Inter tõesti hävis, kuid mitte teie surve all, nad polnud mänguks korralikult ette valmistunud.
Mängige hooaeg lõpuni, siis vaatame kui \"metsik\" barca on.
See you in Bernabeu:kaval:

siim s
21.02.03, 17:43
All right and kiss my ass!

mjkk
21.02.03, 17:48

Otta Martin, kas sa mõtlesid, et kui nad ülejäänud liiga mängud võidavad või kui nad Meistrite Liiga võidavad?

Meistrite Liiga - Ei saa, ma ei suutnud kusagilt leida küll tõestust (kuigi see (http://www.uefa.com/competitions/ucl/CompetitionInfo/index.html) vist kõlbab), kuid Meistrite Liiga võitja ei saa nn. vaba pääset järgmise aasta turniirile, aidake...saab või mitte?

Hispaania Liiga - :kaval:

Kaarel
21.02.03, 17:57
Saab küll, 100%.

Martin
21.02.03, 18:03
Kaarel juba vastas, lihtsalt Hispaaniast siis ei saa #3 jäänud meeskond kohta.

P.S. Seda, et Barca kõik ülejäänud liigamängud võidab ei usu üksi arukas inimene.

Epic
21.02.03, 19:52
Antic usub:D :D :D

H.M Murdock
21.02.03, 22:47

Kuule mees,isegi universumi dream team ei suudaks 13 liigamängu järjest võita,kui barca seda soodab hakkan ma barca fänniks ja ostan kõigile foorumis registreerunutele korteri:D see oleks lihtsalt ebaloomulik.......:r66m15:

Martin
22.02.03, 00:32

Kuule mees,isegi universumi dream team ei suudaks 13 liigamängu järjest võita,kui barca seda soodab hakkan ma barca fänniks ja ostan kõigile foorumis registreerunutele korteri:D see oleks lihtsalt ebaloomulik.......:r66m15:

Mõnikord tasuks edasi ka lugeda...või tagasi....

dennis10
22.02.03, 17:53

iseenesest pole see sugugi võimatu, Arsenal sai näiteks eelmise hooaja lõpus järjestikku 11 liigavõitu. Tõsi .hispaanias liigas oleks see ehk veidi raskem.

H.M Murdock
23.02.03, 10:31
Originally posted by dennis10

iseenesest pole see sugugi võimatu, Arsenal sai näiteks eelmise hooaja lõpus järjestikku 11 liigavõitu. Tõsi .hispaanias liigas oleks see ehk veidi raskem.

Arsenal polnud ju sel hetkel liigas 11 ja iseenesest on need 2 meeskonda täiesti erinevad.niiet kui barca saaks CL-i oleks see suurem üllatus kui et ned välja kukuks (mis mõlemad ei juhtu)......:doh:

siim s
23.02.03, 11:56
Barcelona 4, Betis 0 - vaat sellised skoorid mulle täitsa meeldivad.
Murdockile nii palju, et näiteks kümme kolmeteistkümnest on täiesti reaalne. Praeguseks võib siis öelda, et 1 kümnendik on läbi käidud.

mcnamara
23.02.03, 13:04
Javier Saviola näib minevat tõesti hoogu. CL-s tegutses Interi vastu fantastiliselt ja eile koguni kolm väravat Betisi võrku. Oli ka aeg, et Barcal keegi väravaid hakkaks lööma.

siim s
27.02.03, 15:25
Nõustun, et viik oli barcale hea tulemus - ei maksa unustada, et Interit on pika-pika meistrite liiga ajaloo jooksul San Sirol võidetud vaid korra.
Kluivert oli märkimisväärselt sitt, üks vale sööt teise otsa, ja see üks-ühes kobistamine ajas küll sita keema.
Gabri mängiti mitu korda Interi kaitsjatest mööda aga lõpetus oli see mis puudu jäi aga muidu jättis tõesti hea mulje.
Aga hea on see, et enne viimast kahte(viimasest kahest võtame vähemalt neli punkti) mängu oleme kindlustanud edasipääsu ja ka esimese koha grupis.

Epic
27.02.03, 22:52
Kas ikka oli hea tulemus Cocu ja Puyol on nüüd pikemaks ajaks väljas vigastuse tõttu.
Cocu vähemalt 2. kuuks ja Puyol vähemalt 3. nädalaks :( :(

makser
27.02.03, 23:21
mis puyolil siis juhtus,niipalju kui ma nägin,siis tal olid silmaalused paistes ja sinised,mingi luu läks katki vms???:(

Epic
27.02.03, 23:52
Puyolil murdus põsesarnaluu kokkupõrkes de Boeriga :(

makser
28.02.03, 00:36
ma ise ka kohe alguses kahtlustasin seda sama,jama jama jama.aga noh piiroja mängis ju ka katkise ninaga

Jaan
28.02.03, 01:26
Ma olen mitme postituse all t2hele pannud, et arvu j2rele pannakse punkt. Nii ei tehta!!! Punkt pannakse j2rgarvu j2rele.

H.M Murdock
28.02.03, 22:53
Originally posted by Epic

Puyolil murdus põsesarnaluu kokkupõrkes de Boeriga :(

No on ikka.....nagu enamustes dok filmides öeldakse:\"inimese suurim vaenlane on teine inimene!!\":D :P

mjkk
28.02.03, 22:58
No on ikka.....nagu enamustes dok filmides öeldakse:\"inimese suurim vaenlane on teine inimene!!\":D :P

\"Inimese suurim vaenlane on tema ise..\" ikka :doh:

makser
09.03.03, 17:54
ma üldse ei kujuta ette kuidas võib väravavaht oma värava lüüa:( aga kauaks luis enrique vigastada sai???

H.M Murdock
10.03.03, 11:09

ma üldse ei kujuta ette kuidas võib väravavaht oma värava lüüa:( aga kauaks luis enrique vigastada sai???

minu arust on see bonano totaalne tuha-juhan...viimases mängus omavärav ja ei tee üldse mitte midagi erilist,pigem paistab silma ainult mägra mängimisega.....siit ka küsimus suurele ringile:MIKS EI OSTA BARCA ENDALT UUT VÄRAVAVAHTI??????????raha peaks ju olema....

siim s
10.03.03, 14:28

minu arust on see bonano totaalne tuha-juhan...viimases mängus omavärav ja ei tee üldse mitte midagi erilist,pigem paistab silma ainult mägra mängimisega.....siit ka küsimus suurele ringile:MIKS EI OSTA BARCA ENDALT UUT VÄRAVAVAHTI??????????raha peaks ju olema....

Oh seda püha ajukääbiklust. Miks te teete ennatlike järeldusi. Kas te üldse mängu nägite?
Makserile niipalju, et kui ta ei kujuta üldse ette kuidas väravavaht võib omavärava lüüa, siis on küll eriti alaarenenud kujutlusvõime!

makser
10.03.03, 15:34
no ma arvan et ta sellist väravat ei löönud et võttis palli ja jooksis oma väravasse.ja kui ta kellegi löögi või söödu kuskilt jalgevahelt või kätevahelt sisse lasi siis peaks see värav ikkagi lööja nimele minema mitte bonano omaväravaks

Conte
12.03.03, 15:40
no sa zoolasorts oled ikka entusiastlik küll. Barca võib ju sitas vormis Leverkusenit võita, aga Newcastle on teisest puust meeskond. Realsus on see, et Barca veerandfinaalist edasi ei saa nagunii. Ta ainsad võidud on extra siitade või super halva vormiga meeskondade vastu. Interig lihtsalt joppas neil. Ainuke meeskond kellevastu mängides Barcale pöialt hoiaks on Real Madrid.

Conte
12.03.03, 20:44

Originally posted by Conte

no sa zoolasorts oled ikka entusiastlik küll. Barca võib ju sitas vormis Leverkusenit võita, aga Newcastle on teisest puust meeskond. Realsus on see, et Barca veerandfinaalist edasi ei saa nagunii. Ta ainsad võidud on extra siitade või super halva vormiga meeskondade vastu. Interig lihtsalt joppas neil. Ainuke meeskond kellevastu mängides Barcale pöialt hoiaks on Real Madrid.

Igasugu muidujahujaid pole siia vaja... 13 alistumata mängu Meistrite Liigas räägib iseenda eest ja sellisel tasemel sittasid meeskondasid ei ole.

Mida sa sitt mölised llomulikult pole sellisel tasemel sittu meeskondi aga on tugevad nõrgad ja keskmised. Barca on keskmik ja tema laeks jääb veerandfinaal. Küll näed seda ka ise ja mis puutub jahumisse, kas mina jahun siin Barca vigastustest, see meeskond on mäda üleni.:viha:

makser
12.03.03, 22:35
traaa conte sa oled ikka loll lammas küll

duff_K
12.03.03, 22:46
kle conte mine vaheta nimi ära sa teed juvele häbi...... et mida sa siin niisama lampi loobid et Barca on mäda...põhjenda siis seda...ja siis lased et kui võidetakse Interit 3:0!!!!!!!!!! siis lihtsalt joppas jah oled sa puhta idioot vä....niisama hullu ässa siin pole vaja mängida....kui ikka asjast midagi ei jaga ei maksa siin mingit sõimu ehitada... nüüd asjast kah:.... barcal see liiga vorm küll veits paranes kuid mitte eriti hullult...... kaotusi küll pole saadud kuid kaotatakse punkte endast nõrgematele tiimidele liiga palju selle eest aga Cl-is on ikkagi väga hea hoog sees..:õnnelik:

Conte
13.03.03, 10:35
mis kuradi loll lammas:viha: sa ära paugu, vaata ise kuda Barca mängib. On ta siis see aasta peale selle õnnega pooleks Interi mängu midagi saavutanud ve. Nägid teist mängu Interiga Kluivert ja Gabri mängisid ju \"ülihästi\" need vennad ei saaks tühja väravassegi sisse. Milline tipp klubi vahetab nii tihti treenerit. Nädala pärast mängusNewcastliga saab selgeks mis see Barca endast kujutab. Ja veerand finaalist ei saa nad mingil juhul edasi. Neil võivad ju nimed olla aga pole ei kokkumängu ega meeskonnavaimu ja lisaks sellele mängivad kõik staarid selgelt alla võimete,:D
ja kui te ise sellest aru ei saa siis pole siin midagi rääkida. Nii, et zoolakukk ja co valige endale uus klubi fännamiseks.:P

dennis10
13.03.03, 15:00
Originally posted by Conte

Nädala pärast mängusNewcastliga saab selgeks mis see Barca endast kujutab. vaevalt, et barca võimetest selle mängu põhjal midagi järeldada võib, nad on juba edasi pääsenud
Nii, et zoolakukk ja co valige endale uus klubi fännamiseks.:P sa conte oled ikka tõesti jobu

makser
13.03.03, 18:03
conte kle sa vist valid oma lemmikklubisid selle järgi et kes kui palju võidab,siis ikkagi pärast hea rääkida et nää see klubi kes mulle meeldis võitis.faking glorihunter:viha:

Conte
13.03.03, 20:47

conte kle sa vist valid oma lemmikklubisid selle järgi et kes kui palju võidab,siis ikkagi pärast hea rääkida et nää see klubi kes mulle meeldis võitis.faking glorihunter:viha: kle ega ikka ei vali küll, minu eelistus on FC BAYERN ja kui ta see hooaeg sinu arust on Euroopas midagi saavutanud siis pole sul küll põhjust \"spetsialisti mängida\" ja selle asemel, et siin arutada minu eelistuste kohta võiksite te siin tunnistada, et Barca on see aasta keskmik, mis ei tähenda, et ma ei austaks nende mineviku võite aga praegu on see meeskond mäda.:D