PDA

View Full Version : U-21 koondis

Leheküljed : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9

Defa
24.05.06, 21:59
Algselt postitas lullu9

Lelov saab 1000 krooni palka mille yle te imestate

hmmh et mis ta loodab siis nii palgatõusu saada ja ülemustele mõista anda et tema palka võiks tõsta ? :oih:

ROOTSI KUNN
24.05.06, 22:14
Eesti kõigi aegade parim U-21 koondis kaotab EM algfaasis samasugusele mittekvalifitseerunud meeskonnale kokkuvõttes 7-1 !!:oih:
Mida see tulemus õieti näitab? Mida peegeldab?
Minu meelest ainult seda ,et meie jalgpallivanker on hakanud kolinal mäest alla veerema.
Aastaid ei ole isegi mitte kuulnud jalgpallijuhtidelt ,et kas meil on ka mingeid eesmärke seatud näiteks U-21 koondisele ja noorematele.
l Lihtsalt nimetame jälle uue noore kuke peatreeneriks ja kogu lugu. Millised saavutused on näteks Marko Lelovil või Karel Voolaiul ? Mitte mingeid oleks õige vastus.
Aga miks nad on siis pandud noori juhendama?
Miks ei võiks nende kohal olla edukad treenerid: Sergei Ratnikov, Kalev Pajula ,Urmas Hepner.
Tahaks lõppude lõpuks kuulda nüüd ka Lelovi aruannet mängust ja selgitusi ,et miks koondis nii sitalt mängis. Mitte ,et jälle tuleme vaikselt tagasi ja pistame pea liiva alla nagu poleks midagi juhtunud.
Lihtsalt häbi on sellist tulemust spordipressiski avaldada samal aja ,kui näiteks käsipall võitles ennast finaalturniirile.OK! käsipall on võrreldes jalgpalliga suht marginaalne ala aga siiski näitab see ,et ka suht kesise materjaliga on võimalik midagi ära teha ,kui tüüri juures on õiged mehed ja koondisele pühendadtakse vajalikult tähelepanu.

Zavjalov
24.05.06, 22:19
Algselt postitas ROOTSI KUNN

Eesti kõigi aegade parim U-21 koondis kaotab EM algfaasis samasugusele mittekvalifitseerunud meeskonnale kokkuvõttes 7-1 !!:oih:
Minu meelest ainult seda ,et meie jalgpallivanker on hakanud kolinal mäest alla veerema.
Aastaid ei ole isegi mitte kuulnud jalgpallijuhtidelt ,et kas meil on ka mingeid eesmärke seatud näiteks U-21 koondisele ja noorematele.
l Lihtsalt nimetame jälle uue noore kuke peatreeneriks ja kogu lugu. Millised saavutused on näteks Marko Lelovil või Karel Voolaiul ? Mitte mingeid oleks õige vastus.
Miks ei võiks nende kohal olla edukad treenerid: Sergei Ratnikov, Kalev Pajula ,Urmas Hepner.
Tahaks lõppude lõpuks kuulda nüüd ka Lelovi aruannet mängust ja selgitusi ,et miks koondis nii sitalt mängis. Mitte ,et jälle tuleme vaikselt tagasi ja pistame pea liiva alla nagu poleks midagi juhtunud.
Lihtsalt häbi on sellist tulemust spordipressiski avaldada samal aja ,kui näiteks käsipall võitles ennast finaalturniirile.OK! käsipall on võrreldes jalgpalliga suht marginaalne ala aga siiski näitab see ,et ka suht kesise materjaliga on võimalik midagi ära teha ,kui tüüri juures on õiged mehed ja koondisele pühendadtakse vajalikult tähelepanu.

Olen eelöelduga täiesti päri, Jalgpalli liit peaks tõesti rohkem tähelepanu pöörama noortekoondiste arendamisele, kuna kui need meil nii sitad on, siis pole a koondisel järelkasvu ja siis võib poe üldse kinni panna..

Corinthian
24.05.06, 22:33
Algselt postitas Zavjalov

Olen eelöelduga täiesti päri, Jalgpalli liit peaks tõesti rohkem tähelepanu pöörama noortekoondiste arendamisele, kuna kui need meil nii sitad on, siis pole a koondisel järelkasvu ja siis võib poe üldse kinni panna..

vales kohas plõksite, mehed :deemon:

spoke
24.05.06, 23:07
Algselt postitas Corinthian

Mis sa soovitad minna proks sõduri juurde alama :D või EJL ukse taha ? Muidu olen Kunniga 100 % nõus noored treenerid ammuatagu kuskil mujal kogemusi, kui U-21 peatreeneritoolil.

etsajo
24.05.06, 23:39

Minu arust täiesti õige koht...selleks foorum ongi, et oma arvamust avaldada!
PS! Praegu langesin sama madale nagu sina...kirjutasin ühe väga mõttetu postituse:D

lenc
25.05.06, 01:14

Selle kohta on juba aastaid halatud, et kuna noortekoondised nii sitad on, siis pole ka järelkasvu tulemas, aga ometi on A-koondise tase pidevalt tõusnud, kuigi põlvkondade vahetus on ju toimunud ja palju väga noori mehi on A-koondises mänginud/mängimas. Huvitav millal see müütiline järelkasvupuudus ometi kätte jõuab...

Kaspy
25.05.06, 08:28
Nojah Lelov saab vähemalt öelda et 2.poolaja mängisime me 1-1 viiki :lahe:

Väike link ka juurde : http://www.sloleht.ee/2006/05/25/sport/198443/

oku
25.05.06, 09:55
Algselt postitas vincent
... Form is permanent, class is temporary ...

Vastupidi ikka, kulla vincent :)

Aga mängutulemus on häbistav. Lelovi kommentaarid Õhtulehes olid vähe asjalikumad kui enne eelmist mängu, aga see pole vist pärast 1:5 sauna eriti oluline. Kui peatreeneril ei ole ambitsioone, siis on meeskonnalt seda raske nõuda.

Ma olen küll heasüdamlik inimene, aga Lelov võiks nüüd tagasi astuda või kinga saada. Näitame, et me suhtume ka noorte jalgpalli tõsiselt. Ma ei usu, et Jelle oleks veel pukis, kui tema debüütmängud oleks olnud Walesiga 0:2 ja 1:5.

Martin
25.05.06, 11:00
Olen peaaegu täiesti kindel, et Lelov jääb kenasti ametisse. Põhjendus? Eesti treenerid peavad ju ka kuidagi arenema.

Iseenesest on igasugused U treenerid läbi aastate ajanud täiesti ajuvaba möla ja andnud tõeliselt lolle vabandusi.

Ja niis see arvatavasti jääbki.

purjutaja
25.05.06, 11:16
Algselt postitas Martin

Olen peaaegu täiesti kindel, et Lelov jääb kenasti ametisse. Põhjendus? Eesti treenerid peavad ju ka kuidagi arenema.

Iseenesest on igasugused U treenerid läbi aastate ajanud täiesti ajuvaba möla ja andnud tõeliselt lolle vabandusi.

Ja niis see arvatavasti jääbki.

No U21 treeneripost pole küll nüüd koht kus arenema hakatakse. Siin peaks mees juba tegija olema!
Ja ajuvaba möla ajavad nad just seepärast , et nad on kogenematud ja natuke rumalad( ei tahaks kasutada sõna lollid ). Kogenematusest ja rumausest siis ka sellised tulemused

Sats1
25.05.06, 12:00
«Ja hakata Kinki võrdlema Poomiga... no Allah avita. Üks on mänginud mingi kaks ja pool mängu koondise eest, teine on aastaid tipptasemel (Euroopa absoluutses tippliigas) mänginud mees, kelle tase mingist (ja päris kõrgest) punktist ikka naljalt allapoole ei lange. Form is permanent, class is temporary, ma ei oska eesti keeles seda paremini öelda” /c / VINCENT.

Loosung.
Mis mängudes sa nägid Poomi 2006 aastal ?

«Lihtne loogika ütleb, et kui see Kink ikka nii hirmkõva mees oleks, siis oleks Spartakis platsile ka saanud” /c / VINCENT.

Sama võiks ütelda Poomi kohta.

«Let\'s face it, Kink ei ole mitte millegagi ennast tõestanud veel, mis peaks andma alust teda koondisse kutsuda»/c / VINCENT.

A koondisse PÕHIKOOSEISU ?-sul on õigus, sest Terehhov vasakupoolkaitsja positsioonil on hetkel parem; U21 koondisse?-sul pole õigus.

“Ei päästa meid Dima,Enar ega keegi. Rõvedalt kahju ja häbiväärne.
Avage ükskord silmad -jalghpallijuhid!!!” /c/ ROOTSI KUNN

Vastan sulle CORINTHIAN-i tsitaadiga “Suur Juht on kord juba öelnud, et noorte tulemused ei ole tähtsad ja noored ei peagi võitma” /c/”

“Kui Lelovil vähegi mõistust peas on, siis peaks ta pärast tänast mängu kohe tagasi astuma koondise treeneri kohalt. Ta peaks ise aru saama, et ta ei saa oma tööga hakkama“ /c/ PURJUTAJA

Miks ta peab tagasi astuma ? Ta ei osanud saavutada eesmärki mis tema eest EJL-u poolt seadnud ?

“Lelov saab 1000 krooni palka mille yle te imestate“/c/ lullu9
“Nagu mina aru sain, teeb Lelov U-21 peatreeneritööd hoopistükkis tasuta” /c/ 17

EJL-u 2006 aastaks eelarves koondiste treenerite, personali ja sekretari töötasuks on kavandanud 3 miljonit krooni.

oku
25.05.06, 12:52
Kingi mittekutsumine on mulle nagu Kunnile ja Stasilegi arusaamatu. Naaber vist praeguse seisuga ei kõlba.

Lillekülas näitasid noored väga ilusat mängu, aga mis seal Wrexhamis juhtus on küll arusaamatu.

vincent
25.05.06, 12:57
Algselt postitas oku

Algselt postitas vincent
... Form is permanent, class is temporary ...

Vastupidi ikka, kulla vincent :)

Jah, noh. Magage ikka kolm tundi :D.

edit: ja vabandust, aga mina enam neis asjus siin sõna ei võta. Kui inimene väidab, et Poomi kogemustest ja kõrgest tasemest rääkimine on loosung, siis mul kahjuks tõesti ei ole rohkem argumente. Eks sa ela oma arvamusega edasi, ma elan enda omaga.

Sats1
25.05.06, 13:21
VINCENT,

Mis mängudes sa nägid Poomi 2006 aastal ?

gianluca
25.05.06, 13:24
Poomi mängu Arsenali reservi eest kandis Viasat üle sellel aastal muideks.

Martin
25.05.06, 13:34
Algselt postitas oku
Naaber vist praeguse seisuga ei kõlba.

Hulluks ei maksa ka minna. Naaber pole sellel hooajal veel vist kordagi Tammeka eest mänginud. Eelmisel hooajal tegi ehk 10 mängu. Esiliigas oli ta muidugi tubli.

Corinthian
25.05.06, 14:13
Algselt postitas etsajo

Minu arust täiesti õige koht...selleks foorum ongi, et oma arvamust avaldada!
PS! Praegu langesin sama madale nagu sina...kirjutasin ühe väga mõttetu postituse:D

foorum pole nutumüür :kaval:

Sats1
25.05.06, 14:32
“Selle kohta on juba aastaid halatud, et kuna noortekoondised nii sitad on, siis pole ka järelkasvu tulemas, aga ometi on A-koondise tase pidevalt tõusnud” /c /LENC

PIDEVALT (Thordorsoni ning Pijpersi ajal) või ainult Jelle käe all ?

«kuigi põlvkondade vahetus on ju toimunud ja palju väga noori mehi on A-koondises mänginud/mängimas” /c / LENC

Kahjuks, veteranide (Reimi, Kristali, Zelinski) kohale jõuavad noored kellle tehnika tase mitte kõrgem kui lahkunud mängijatel…

vincent
25.05.06, 16:01
mees annab sõna, mees võtab sõna... :D aga no jama lugedes ei saa ikkagi nokka kinni hoida.

ühesõnaga - nägin muide ka sedasama gianluca mainitud Poomi mängu reservide eest, aga see pole point, nagu ka mitte see, et loetud kokkuvõtted reservide mängudest tõid pidevalt välja Poomi head tööd, ega ka mitte see, et enamiku lõppenud hooajast oli Poom vigane (ehkki sinu teooria järgi ei tohiks vist ühtki mängijat peale vigastust enam üldse koondisse kutsuda, enne kui ta ei ole vähemalt pool aastat mänginud ja uuesti ennast tõestanud, olgu ta siis 20-aastane või 20-aastase karjääriga)... enivei, Stas, kui sa tahad väita, et Poomil pole taset, siis ma ei hakka ka sinu püha veendumust murdma siin. Ma olen näiteks nõus, et Pareiko peaks vähemalt eelseisvates sõprusmängudes kindlasti võimaluse saama ja tema mittekutsumine on mulle pehmelt öeldes arusaamatu tegu Jelle poolt, aga sel juhul siis ikkagi kehvas vormis Kotenko, mitte Poomi asemele... okei, OT off.

Noorte mängijate tehnika kohta. Vaat mina ei saa küll aru, mis põhjusel sa selle asja üldse siia sisse tood. Meeste kehva tehnikat koondisetreenerite kaela ei aja ju, see sõltub ikkagi klubitreenerist ja ennekõike (loe: ÜLE kõige) mängijast endast. Koondisse tulevad mehed sellistena nagu nad on, ega treener seal nädalaga midagi ei muuda enam. Süüdistada saab selles, et treener ei pannud antud juhul Eesti kohta väga heal tasemel mehi meeskonnana mängima ja võiks selle tõttu ise viisakalt tagasi astuda, mitte ajada pläma \"mänguskeemi ründavamaks muutmisega kaasnevatest riskidest\". Aga mängijate tehnilised oskused on küll hoopis teine teema.

kokkuvõttes - enamike sinu kommentaaride põhjal jääb mulje kergelt kibestunud hoiakust \"kõik on valesti\". Ma ei väida, et probleeme poleks, kaugel sellest, aga kõike ei ole ka ikkagi mõtet läbi nii mustade prillide vaadata.

edit: sõnastus täpsemaks

Sats1
25.05.06, 16:13
“Lihtsalt nimetame jälle uue noore kuke peatreeneriks ja kogu lugu. Millised saavutused on näteks Marko Lelovil või Karel Voolaiul ? Mitte mingeid oleks õige vastus.
Aga miks nad on siis pandud noori juhendama?” / c/ ROOTSI KUNN

Kahjuks, meie jalgpallis ei rajanud treeneri koolkonna. Treenerikonnas mitte praktikatakse jälglust. Meie parimatel noorte treeneritel Ubakivi, Võrk, Ratnikov, Tiidus, Nestsaretnõi, Smirnovil ei ole õpilasi, järelkäijaid.
Jälglust rajatakse mitte kursusel, vaid igapäevatöös: külg külje hea treeneri kõrval.
Sa tead, ei Eestis senini mitte ühtki meetodilist õpperaamatut (noorte mängijate õppetööks) käsitlenud meie treenerite poolt ? Hollandlased müüvad meid õpperaamatuid kus SAGELI mitte võtnud arvele meie laste-,noorte jalgpalli spetsiifikat.

Meie jalgpalligruppide võtavad KÕIGE poisse mis tahavad jalgpalli mängida (“vastuvõtu printsiip”) aga hea hollandi jalgpallikoolides valitseb “väljavalimise printsiip” (nagu meie jalgpallikoolides NSVL-u ajal ning kuni “pearaha süsteemi” elluviimist).

Sats1
25.05.06, 16:59
VINCENT,
Erinevalt sinust ma ei saa vältida, et “Poomi form is permanent, Poomi class is temporary” ühe mängu (reservmeeskonnaks) baasil. Na nägin 2006 aastal “tema” väravat (karistuslöögid) koondiseks mängus...

“sinu teooria järgi ei tohiks vist ühtki mängijat peale vigastust enam üldse koondisse kutsuda, enne kui ta ei ole vähemalt pool aastat mänginud ja uuesti ennast tõestanud” / c/ VINCENT

See on SU oletus mitte mu teooria.

“kui sa tahad väita, et Poomil pole taset, siis ma ei hakka ka sinu püha veendumust murdma siin» / c/ VINCENT

Ma ütlen, et Poomil on hetkel taset või pole taset kui näen tema mangu koondiseks või Arsenali ridades

“Ma olen näiteks nõus, et Pareiko peaks vähemalt eelseisvates sõprusmängudes kindlasti võimaluse saama ja tema mittekutsumine on mulle pehmelt öeldes arusaamatu tegu Jelle poolt” / c/ VINCENT

Mulle ei meeldi Pareiko väravas sest ta mängib närviliselt (väravahiks)

“Meeste kehva tehnikat koondisetreenerite kaela ei aja ju, see sõltub ikkagi klubitreenerist ja ennekõike (loe: ÜLE kõige) mängijast endast. Koondisse tulevad mehed sellistena nagu nad on, ega treener seal nädalaga midagi ei muuda enam» / c/ VINCENT

Ma ütlesin AINULT et noortel A-koondistlasel tehnika tase madalam kui lahkunud koondistlastel. Kus ma kirjutasin et Jelle on süüdi selles et näiteks Neemelo tehnika tase madalam kui Zelinskil ? Jama. Su oletused.

vincent
25.05.06, 18:55
I rest my case.

Corinthian
08.06.06, 14:49
EESTI JALGPALLI LIIT

PRESSITEADE 08.06.2006

Kolmapäeval, 16. augustil kohtuvad maavõistlusmängus Eesti ja Norra U-21 jalgpallikoondised.

Kuna samal päeval kell 19:00 peavad A. Le Coq Arenal EM-valikkohtumise Eesti ja Makedoonia, siis toimub U-21 koondiste mäng päevasel ajal. Mängupaik otsustatakse hiljem.

No mida kuradi f*****g otsust. :viha: :viha: :viha: Kas seal liidus on täitsa lolliks mindud vä? Ametlikule A koondise mängupäevale sätitakse U21 mäng. Tulemus on ju ette selge .

Ma ei usu, et Jelle Klavanit, Kruglovi, Vassiljevit ja Jäägrit U-21 jaoks annab.

Aga võibolla ongi algamas rünnak järgmise vaenlase vastu - seekord siis Jelle - kellest ammu tahetakse lahti saada.
Kuuldavasti üritati esimest korda analoogset jama orgunnida ka Eesti-Walesi U-21 ajal.

Pange tähele - PASI PEATREENERIKS kampaania avapauk on kõlanud :viha: :viha: :viha:

mjkk
08.06.06, 15:02
värdjamat avaldust annab leida, ausalt öeldes. varem oli ju vahe üks päev ja ealeski ei mänginud keegi mõlemas meeskonnas. walesi vastu toodi need suuremad nimed u21 rivistusse, et aidata edasi jõuda lihtsalt. tegemist on sõpruskohtumisega.

aga jah, vi**u kõik maailm. :viha:

vincent
09.06.06, 11:23
Ena imet, nüüd on ka Karvane lõpuks leidnud, et U-21 on ikkagi tähtis (link (http://www.sloleht.ee/2006/06/09/kommentaar/199389/)). Aega ju võttis, aga parem hilja kui mitte kunagi...

Sats1
12.06.06, 14:55
U21 koondise vanemtreeneri kohal töötasid \"muulane\", estlased, välismaalane aga tulemused on alaliselt viletsad...

Võrk (1994-1995); 10 ametlikut mängut; 0 võidu-0 viiki-10 kaotust
Ubakivi (1996-1997); 10 ametlikut mängut; 1 võit-1 viik-8 kaotust
Rüütli (1998-2000); 11 ametlikut mängut; 0 võidu-0 viiki-11 kaotust
Kivisild (2000); 1 ametlik mäng; 0 võidu-0 viiki-1 kaotus
Goes (2001-2004); 14 ametlikut mängut; 0 võidu-4 viiki-10 kaotust
Lehtmets (2005); 6 ametlikut mängut; 0 võidu-1 viik-5 kaotust
Lelov (2006); 2 ametlikut mängut; 0 võidu-0 viiki-2 kaotust

Üks võit U21 ajaloos !??? Läheme õige teed ?

Jaak
15.06.06, 21:50
Algselt postitas Sats1

U21 koondise vanemtreeneri kohal töötasid \"muulane\", estlased, välismaalane aga tulemused on alaliselt viletsad...

Võrk (1994-1995); 10 ametlikut mängut; 0 võidu-0 viiki-10 kaotust
Ubakivi (1996-1997); 10 ametlikut mängut; 1 võit-1 viik-8 kaotust
Rüütli (1998-2000); 11 ametlikut mängut; 0 võidu-0 viiki-11 kaotust
Kivisild (2000); 1 ametlik mäng; 0 võidu-0 viiki-1 kaotus
Goes (2001-2004); 14 ametlikut mängut; 0 võidu-4 viiki-10 kaotust
Lehtmets (2005); 6 ametlikut mängut; 0 võidu-1 viik-5 kaotust
Lelov (2006); 2 ametlikut mängut; 0 võidu-0 viiki-2 kaotust

Üks võit U21 ajaloos !??? Läheme õige teed ?

see ei saa päris õige statistika olla.Ametlike mängude alla käivad vast ka balti liiga ja sõprusmängud. Siit meenub kohe eelmise aasta võit Soome üle, viimati eestis toimunud balti liiga võit Leedu üle.Vist 2004 oli ka sõprusmängu võit Islandi üle.
EM ja MM valikmängude kohta aga võib see pilt täpselt nii kurb olla küll...

Sats1
16.06.06, 11:15
\"Ametlike mängude alla käivad vast ka balti liiga ja sõprusmängud\" /c / JAAK

Täpselt ?

U21 vs. JK Levadia on ka ametlik mäng ? : )

gamer
16.06.06, 15:43
Algselt postitas Sats1

\"Ametlike mängude alla käivad vast ka balti liiga ja sõprusmängud\" /c / JAAK

Täpselt ?

U21 vs. JK Levadia on ka ametlik mäng ? : )

Ei U21 vs. U21 on ametlik sõprusmäng

alecoq1
09.08.06, 19:51
Nii Kaarel Voolaid teatas koondise mänguks Norraga :

Väravavahid

Mihkel Aksalu (07.11.1984) - FC Flora Tallinn
Sander Reelo (10.03.1985) - FC Warrior Valga

Kaitsjad

Alo Dupikov (05.11.1985) - JK Tulevik Viljandi
Mikk Haavistu (27.03.1985) - FC TVMK Tallinn
Martin Hurt (27.06.1984) - FC Flora Tallinn
Andres Koogas (05.09.1987) - FC Warrior Valga
Kauri Siim (04.03.1986) - FC Flora Tallinn
Heikki Talimaa (14.03.1985) - FC Flora Tallinn
Taavi Tammo (12.07.1984) - FC Levadia Tallinn
Timo Teniste (27.10.1985) - JK Tammeka Tartu

Poolkaitsjad

Mati Lember (21.07.1985) - JK Tulevik Viljandi
Siim Roops (04.03.1986) - JK Tammeka Tartu
Rasmus Tomson (13.08.1985) - JK Tammeka Tartu
Janar Tükk (01.02.1985) - JK Tulevik Viljandi
Tõnis Vanna (05.06.1984) - JK Tulevik Viljandi
Martin Vunk (21.08.1984) - FC Flora Tallinn

Ründajad

Tarmo Kink (06.10.1985) - FC Levadia Tallinn
Oliver Konsa (04.03.1985) - JK Tammeka Tartu
Aleksandr Kulatšenko (25.05.1987) - JK Trans Narva
Kristian Marmor (27.02.1987) - FC Levadia Tallinn
Ats Purje (03.08.1985) - FC Levadia Tallinn
Sander Puri (07.05.1988) - FC Levadia Tallinn

Peatreener: Karel Voolaid
Treener: Pasi Rautiainen

Mida arvate ta valikust.
Kus on Kaimar Saag ?

eestimees
09.08.06, 19:57
kus on saag, eino puri? nujah aga teades kuidas eesti koondisse valitakse mehi siis ei üllata mind enam miski vaid üllatab see et u21 pole kõikki fcf 2 mängijaid:doh: või siis tuleviku 2st kamoon pohlak miks sa ei tee nii?

päkapikk
09.08.06, 20:05
Algselt postitas eestimees

vaid üllatab see et u21 pole kõikki fcf 2 mängijaid:doh: või siis tuleviku 2st kamoon pohlak miks sa ei tee nii?Blaa-Blaa-Blaa.......

mult
10.08.06, 10:11
Ega meeskonda pole lihtne kokku ajada. Miks möni mängija on vöi ei ole nimekirjas söltub väga paljudest asjadest. Iga mängija, köigepealt tahab oma klubis vöimalikult palju mänguaega saada ja samas tahab ka et oma klubil läheb vöimalikult hästi. Oma klubi tegevusest äraolemine tekkitab tahtmatult väga palju riske. Yks hea näide on MMidel Oweni juhus. Arvan et sellisest näitest vöib teha väga palju järeldusi.

Sats1
10.08.06, 10:26
Algselt postitas mult

Ega meeskonda pole lihtne kokku ajada. Miks möni mängija on vöi ei ole nimekirjas söltub väga paljudest asjadest. Iga mängija, köigepealt tahab oma klubis vöimalikult palju mänguaega saada ja samas tahab ka et oma klubil läheb vöimalikult hästi. Oma klubi tegevusest äraolemine tekkitab tahtmatult väga palju riske. Yks hea näide on MMidel Oweni juhus. Arvan et sellisest näitest vöib teha väga palju järeldusi.

Mis mängijad keeldusid U21-st ning mis klubid ei andnud oma mängijaid ?

mult
10.08.06, 10:48
Ma ei tahtnud utelda et keegi keeldus vöi möni klubi ei andnud mängijaid. Proovisin edastada oma kogemust. Selge see et iga mängija tahab esindada oma maa koondist ja köik klubide ninamehed saavad sellest aru. Kuid, kui jalgpalliga teenitakse leiba. Peab otsuse tegemises arvesse vötma väga paljud tegurid. Ja seda enam kui mängid veel välismaa klubis.
Toon näite. Oletame et oma klubi on tabeliseisus teisel, kolmandal vöi viimasel kohal ja sinule tuleb kutse maakoondisse. Mis sa teed.

17
15.08.06, 22:43
Tavai, homme kell 11 hakkame Tammsaarest liikuma Kadrioru poole. Olge siis onud-tädid kohal:)

päkapikk
15.08.06, 22:50
Algselt postitas 17

Tavai, homme kell 11 hakkame Tammsaarest liikuma Kadrioru poole. Olge siis onud-tädid kohal:)No mina tulen.....äkki jäämegi kahekesi:D a pohh...teeme kahekesi sellist mürtsu:P

räim
15.08.06, 22:57
päris jäätegi kahekesi, tulen ja võtan 2 sõpra ka kaasa ehk siis kokku juba meid 5:lahe:

päkapikk
15.08.06, 22:59
Algselt postitas räim

päris jäätegi kahekesi, tulen ja võtan 2 sõpra ka kaasa ehk siis kokku juba meid 5:lahe: Miko jutu järgi sain aru,et diana pidi kah tulema......juba 6 on meid.:doh:

symbio
15.08.06, 23:17
Ohh..U21 Mängule ka Tammsaarest.Meie tuleme vähemalt 5 liikmelise gruppiga, kui mitte rohkem.Häälepaelad ilusti ikka lahti ja pärast põhimängule.

zaz
16.08.06, 00:44
Ahoi! Kus te kogunete? Ma leian, et võiksin anda ka enda panuse kambaga liitumise näol :lahe:

päkapikk
16.08.06, 00:55
Algselt postitas zaz

Ahoi! Kus te kogunete? Ma leian, et võiksin anda ka enda panuse kambaga liitumise näol :lahe: Tammsaare park....liikumine algab kell 11.00....seega koguneda võiks veidi varem.Ja sina zaz.....too õlut kaasa:P

zaz
16.08.06, 00:58
Oletan, et siis Tammsaare kuju juurest enam-vähem? Ja ühes teises teemas jäi ju jutt, et käristad hoopis mulle õlle:D (Minust mängid mööda niikuinii, kes seda siis ei suudaks:P )

ROOTSI KUNN
16.08.06, 07:46
Olge selle õllega igaks juhuks avalikes kohtades ettevaatlikud ,sest mendi raiped on meite peale eriti maiad. Kui terves maailmas suhtutakse jalkafännidesse teatud respektiga siis siin riigis üritab poltsei just neid kimbutada. :viha: Samas võib näiteks pronkspuusliku juures avalikult viina juua.

alecoq1
16.08.06, 11:57
Keegi teab tänasest mängust midagi?
Algkoosseis?

alecoq1
16.08.06, 12:33
IRW, Ats Purje on varus.
Ei saa aru tõesti, kuidas treenerite arust ta isegi noortekoondises algkoosseisu kohta ei vääri.

Antz
16.08.06, 12:51
on seisust midagi juba teada?

-Antz-
16.08.06, 12:52
Vaata siit (http://www.fcflora.ee/index.php?idb=uudised&selected=4fdcfd2fbc758c09f14 90720a428bb94).

TonZo
16.08.06, 13:30
Kasin see u21 ikka, isegi kodus ei saa hasti mangitud. potensiaali nagu oleks ja moned mangijad ka individuaalselt tehnilised ja vaariksid isegi A koondise kohta.

Antz
16.08.06, 13:33
nõrk jah.., keskel ja taga eriti kedagi pole.

jansa
16.08.06, 14:26
M.O.T.T.:(

alecoq1
16.08.06, 14:37
Kes olid Eesti parimad ?

marrrtin
16.08.06, 14:48
Kink minuarust ja väravavaht ( Aksalu vist???? ).:oih:

symbio
16.08.06, 22:26
Algselt postitas MaRtin_12

Kink minuarust ja väravavaht ( Aksalu vist???? ).:oih:
Kink jah , aga Aksalu ärkas alles teise poolaja lõpus imo.Üks värav oli vähemalt pooleldi tema viga , kus ta ei tulnud millegi pärast pallile vastu.

Kink ja Purje olid nagu täiesti muust klassist , kui ülejäänud koondislased antud mängul.

Masendav mäng ! !

marrrtin
16.08.06, 23:09
Just nimelt, Purje pani ka mitu head pannat.

Levadia noored on parimad.

Kuigi Marmoril eriti hästi ei läinud.:oih:

17
16.08.06, 23:10
Tra Tarmo oli ikka hea rsk. Esimene poolaeg jumala vabana vasakul äärel, söötu lihtsalt ei antud sinna, siis kui palli sai, suutis sellega midagi vähemalt teha, erinevalt teistest \"täkkudest\". No Dupikov. seinseinsein. ei ole jalgpallur. hunnik andetust jms. Miki oli väravas päris hea. Koondis 10st 2

zaz
17.08.06, 00:58
Meeskond oli üks õnnetuse hunnik. Kink oli ehk teistest vähe asjalikum, aga peale esimese poolaja paari võimaluse ta rohkem millegiga hakkama ka ei saanud. Võimalik, et ka kaaslased ei toetanud teda piisavalt, sest pidevalt pidi Tarmo palli jällegi ainult taha söötma. Tipp Taki esituses oli muidugi see, kui mees oma karistusalas triblama hakkas:doh: mille tulemuseks oli eriti ohtlik olukrod Eesti värava all...

Põnevaim elamus oli aga hoopis neil, kes Kadriorgu mõnusasti jalutasid kambas;) Nimelt oli üks memm, kes meid omamoodi tervitada otustas :P

Neevitser
17.08.06, 01:12
Oskab keegi kommenteerida, kuidas mängisid Tammeka poisid?

tölpa
17.08.06, 09:57
Algselt postitas zaz

Meeskond oli üks õnnetuse hunnik. Kink oli ehk teistest vähe asjalikum, aga peale esimese poolaja paari võimaluse ta rohkem millegiga hakkama ka ei saanud. Võimalik, et ka kaaslased ei toetanud teda piisavalt, sest pidevalt pidi Tarmo palli jällegi ainult taha söötma. Tipp Taki esituses oli muidugi see, kui mees oma karistusalas triblama hakkas:doh: mille tulemuseks oli eriti ohtlik olukrod Eesti värava all...

Põnevaim elamus oli aga hoopis neil, kes Kadriorgu mõnusasti jalutasid kambas;) Nimelt oli üks memm, kes meid omamoodi tervitada otustas :P

oh selle memmega oli ka pärast mängu kokkupuudet, ta vist varitses seal \"joptvajumatid\" varnast võtta. kink sai palli, tegi treravusi, ainsad mingidki variandid olid kas tema algatatud või enda tehtud. kui palli ei antud polnud miskit ollagi-huupi lahmimine. mäng oli hambutu ja tulevik tundub sedasi küll jube tume.....

alecoq1
17.08.06, 10:38
Huvitav on see, et meie noortekoondised on väga sitad, aga meie A-koondis on väga noore koosseisuga väljas alati, MM-il oleks vist kõige noorem koosseis olnud.

symbio
17.08.06, 12:22
Algselt postitas Neevitser

Oskab keegi kommenteerida, kuidas mängisid Tammeka poisid?
T.Teniste ei jäänud mulle küll millegi hulluga silma - normaalselt mängis.
O.Konsa ei läinud just kõige paremini ja kui aus olla, läks tal sittasti.Tribüünilt karjuti igastahes neg. karjeid tema poole.Ei tea kas tal oli närv sees või mis , aga palle ta omaks ei saanud.
A krt S.Roopsi ja R.Tomsoni kohta ma ei oska midagi öelda.Neid pole enne mängimas näinud, seetõttu ei osanud neid platsilt ära tunda.

Siim
02.09.06, 18:10
Eestit loputanud Norra U-21 koondis kaotas EM-valikmängus võõrsil 0:1 Armeeniale.

17
30.10.06, 14:35
Keegi oskab öelda, millal saab kindlaks, kas Eesti - Valgevene U21 toimub Kuressaares või mitte?

17
07.11.06, 15:16
Teeme kõik selleks, et inimesed EI SAAKS jalgpalli vaadata! Paneme U21 mängu kella 13 peale!

ALEKOK
07.11.06, 16:08
Kes on Henri Erti U-21 nimistus ?
Või tähendab mitmendas liigas mängib TP - Seinäjoki ?

portugale
07.11.06, 16:23
Kes on Henri Erti U-21 nimistus ?
Või tähendab mitmendas liigas mängib TP - Seinäjoki ?

Erti mängis vist eelmine aasta u19 koondises, kiire ja energiline aga liiga väike poisike on.

ALEKOK
07.11.06, 20:08
Erti mängis vist eelmine aasta u19 koondises, kiire ja energiline aga liiga väike poisike on.
aitähh.
Aga keegi klubi kohta oskab midagi öelda ?

PraS
07.11.06, 20:46
aitähh.
Aga keegi klubi kohta oskab midagi öelda ?

õpi guugeldama:)

MihkelPallak
07.11.06, 21:07
Taijo Teniste lisandus ka U-21 koondisele . Alguses A-koondises mängima pidanud D.Kruglovi asemel, aga Kruglovi vigastus ei ole nii tõsine ja saab mängida .

vincent
07.11.06, 21:20
Täpsustuseks veel, et Kruglov ikkagi ei mängi, vaid läheb opile ja tema asemel on A-koondises Vunk.

mult
07.11.06, 21:39
1993 Papo FC
1995 FC Kavo
1997 Tampere TPV
1999 FC Ilves-1
2001 FC Ilves Akadeemia.
Samas
- 2002 esindas Tampere U16.
- 2003 oli soome u17 leeril. Pääses edasi, aga kodakondsus ei sobinud. Sealt Voolaid ja Kivisild ta leidsid.
2005 FC Kavo (Mehed 3.Div)., Kaskö IK (Mehed 2.Div),
2006 TP-Seinäjoki (Mehed 2.Div). Treener Thomas Dunne.
Oli vöimalus jätkata, aga kuna meeskond ei töusnud 1 divisiooni (4 koht) ei olnud mötet jätkata.
2007: ??? Kas, TPV Tampere vöi PP-70. Mölemad 1 divisioon.
Vöi 2 divisiooni meeskond kellel ainuke siht vöidelda 1 divisiooni töusmisest. Need on siis FC PoPa (endine Jazz) vöi Salpa.
Aga muidugi soov oleks proovida ka Eestis.
Antud hetkel on tähtis ainult väga tugevad treenerid ja vöimalikult palju mänguaega saada. Kas see on siis 1, 2 vöi körgliiga ei oma suurt tähtsust.

kaups
14.11.06, 13:37
Kuskohast saaks teada Valgevene U21 mängijate nimed?

norsk
14.11.06, 18:01
Kuskohast saaks teada Valgevene U21 mängijate nimed?
Mingi ülevaate leiad siit: http://www.football.by/u21natteam/squad.html

kaups
14.11.06, 22:13
Aitüma, norsk, eks homme näe, kes Kures madistama meie omadega hakkavad. Saarlased loodavad ka oma väravavahti Aiko Orglat mängimas näha!
Eesti suru "bulbashid" vastu muru! ;)

ROOTSI KUNN
15.11.06, 16:05
Nii palju ,kui ma sõprade vahendusel infot oman siis kaotasid noored 0-2 ja vv Taavi Järvesoo tegi teise värava löömise üsna lihtsaks. Jooksis karistusalast välja ja üritas jalaga palli puhtaks lüüa aga lõi mööda ja vastane kasutas kohe võimalust. Esimene värav tuli karistuslöögist.
Aga üldiselt oli mängupilt olnud siiski pigem võrdne ja isegi meie kerge survega.
Meie kaotuste rida jätkub ka U-21 koondisel . Loodame ,et mehed mängivad paremini ,kuigi millegi pärast olen ma täna väga pessimistlikus meeleolus.

kaups
16.11.06, 09:45
Jah, mängupilt oli pigem vördne. Valgevenelased on tehnilised ja kiired. Meie omad aga surusid hästi ja mängudistsipliin oli ka kena. Esimene värav oli jah paar meetrit karistusala nurgast, vasaku jalaga ilus vint esimese posti taha ristnurka. Väga meisterlik löök. Teine värav oli tingitud sellest, et kogu meie koondis ründas maruliselt ja oli vastaste poolel (isegi väravavaht tuli peaaegu keskjooneni). Ta sai pallile küll pihta, aga löök oli nörk ja langes vastaste saagiks. Ründaja oleks vöinud kaugelt kohe tühja väravasse lüüa, aga tegid kiirrünnaku meie värava alla ja löpetasid efektselt mängu. Vaidlemist oli vastaste poolelt liiga palju ja eks need kaardid enamuses sealt ka neile tulid (k.a. eemaldamine). Pole hullu, noored arenevad ja tulevikus esindavad Eestit juba täie rauaga! :)

kaups
16.11.06, 09:56
Kedagi eriliselt ei saa U21 mängus esile tuua. Köik said ka mänguaega v.a. Aiko Orgla, millest on tuliselt kahju. Aga eks Lelov usaldab oma kasvandikku ikka rohkem kui saarlaste noort puurivahti. Tunda andis ka see, et valgevenelased olid keskmiselt natuke vanemad meie poistest(enamus neil 1986.a. sündinud). Tunda andis ka see, et kokkumäng meie koondisel oli toores, köik on head mängijad, aga kokkumäng...Aga see on vist noortekoondiste puhul tavaline :(

muhv33
16.11.06, 15:10
Kedagi eriliselt ei saa U21 mängus esile tuua. Köik said ka mänguaega v.a. Aiko Orgla, millest on tuliselt kahju. Aga eks Lelov usaldab oma kasvandikku ikka rohkem kui saarlaste noort puurivahti. Tunda andis ka see, et valgevenelased olid keskmiselt natuke vanemad meie poistest(enamus neil 1986.a. sündinud). Tunda andis ka see, et kokkumäng meie koondisel oli toores, köik on head mängijad, aga kokkumäng...Aga see on vist noortekoondiste puhul tavaline :(

Orgla sai ju mängida kogu kohtumise Läti vastu,eks nüüd oli siis Järvesoo kord.
Muidugi oleks võinud ju mõlemale anda mänguaega 45.min kummaski mängus...

skint
02.02.07, 03:23
Kas kuskil on avaldatud ka U21 nimekiri, kes Portugali sõidavad? Teadupärast siis mängivad nad 6. veebruaril Portugali eakaaslastega (teiste seas siis nt Hugo Almeida) ning kaks päeva hiljem tõenäoliselt Tšehhi-Sloveenia mängu kaotajatega. Jah?

lorenzo
02.02.07, 12:06
Kas kuskil on avaldatud ka U21 nimekiri, kes Portugali sõidavad? Teadupärast siis mängivad nad 6. veebruaril Portugali eakaaslastega (teiste seas siis nt Hugo Almeida) ning kaks päeva hiljem tõenäoliselt Tšehhi-Sloveenia mängu kaotajatega. Jah?

Portugali koosseisu ma voin siia panna-

Bolton Wanderers: Vaz Té;
Cagliari: Semedo;
Estrela da Amadora: Amoreirinha;
Belenenses: Rolando ja Ruben Amorim;
Marítimo: Diogo Valente ja Filipe Oliveira;
Everton: Manuel Fernandes;
Paços Ferreira: Antunes;
FC Porto: Paulo Ribeiro ja Vieirinha;
Fulham: Ricardo Batista;
Gil Vicente: João Pereira;
Pontevedra: Organista;
Standard de Liége: Nuno André Coelho;
Sporting: Miguel Veloso, Nani ja Yannick;
Werder Bremen: Hugo Almeida;
UD Leiria: Ivanildo ja Paulo Machado;
Vitória de Setúbal: Varela.

17
04.02.07, 17:29
U23 koosseis Portugalsi

Eesti kuni 23-aastaste jalgpallikoondis sõitis täna, 4. veebruaril
Portugali, kus osaletakse 7. korda toimuval kõrgetasemelisel Vale do
Tejo turniiril.

Turniiril osalevad Eesti, Portugali, Tšehhi Vabariigi ja Sloveenia
esindused. Seejuures jõudsid nii Portugali kui ka Tšehhi Vabariigi selle
vanuse noortekoondised eeloleval suvel toimuvale U-21
EM-finaalturniirile.

Kõik kohtumised lähevad kirja U-21 ametlike maavõistlustena.

Ajakava:

Teisipäev, 6. veebruar
15:00 Tšehhi Vabariik - Sloveenia, Alcanena staadion
17:00 Portugal - Eesti, Rio Maiori staadion

Neljapäev, 8. veebruar
17:00 Portugal - Tšehhi Vabariik vs Sloveenia võitja või kaotaja,
Abrantese staadion
17:00 Eesti - Tšehhi Vabariik vs Sloveenia võitja või kaotaja, Cartaxo
staadion

*Portugali osalusel toimuvad mängud kantakse üle telekanalilt RTP1.
*Algusajad kohaliku aja järgi. Eesti aja järgi algavad kohtumised 2
tundi hiljem.

Eesti U-23/U-21 koondise koosseis:

Väravavahid

Mihkel AKSALU - Tallinna FC Flora
Aiko ORGLA - Tallinna FC Flora

Kaitsjad

Mikk HAAVISTU - Tallinna FC TVMK
Andrei MAZURKEVITŠ - Tallinna FC Flora
Siim ROOPS - Tallinna FC Flora
Kauri SIIM - Viljandi JK Tulevik
Heikki TALIMAA - Tallinna FC Flora
Martin TASKA - Tallinna FC Flora
Taijo TENISTE - Tallinna FC Levadia

Poolkaitsjad

Rait KUUSK - Tallinna FC Flora
Mati LEMBER - Viljandi JK Tulevik
Sergei MOŠNIKOV - Tallinna FC Flora
Eino PURI - Tallinna FC Levadia
Sander PURI - Tallinna FC Levadia
Janar TÜKK - Tallinna FC Flora

Ründajad

Jarmo AHJUPERA - Tallinna FC Flora
Alo DUPIKOV - Tallinna FC Flora
Aleksandr KULATŠENKO - Tallinna FC TVMK
Jürgen KURESOO - Tallinna FC Flora
Ats PURJE - Tallinna FC Levadia

Peatreener: Marko LELOV

Teatavasti kohtub Eesti A koondis 7. veebruaril võõrsil ametlikus
maavõistlusmängus Sloveeniaga, mistõttu ei saa U-23 esinduse eest kaasa
teha need selle vanuseklassi mängijad, kes valiti A koondisse.

Vigastuse tõttu jäid valikust välja Mihail Ištšuk, Andres Koogas,
Kristian Marmor ja Kaimar Saag.

Loodame siis, et Aiko võtab kõik pallid ära, Jarmo paneb kõik Ahju ja Janar lööb mitu Tükki :)

gianluca
06.02.07, 09:08
Täna peaks "Nimetas" mängu Portugaliga näitama.

midfielder
08.02.07, 21:17
Teisipäeval loositakse Stockholmis juba u-21 2009.a. valikgruppide koosseisud. Mängud algavad selle aasta juunis ja lõpevad järgmise aasta sügisel. Moodustatakse 9 viieliikmelist ja 1 kuueliikmeline grupp, millede võitjad ja 4 parimat teise koha omanikku mängivad 7-s paaris välja need koondised, kes koos korraldaja Rootsiga finaalturniiril osalevad.

Potid on juba paika pandud:

http://www.uefa.com/competitions/under21/news/kind=1/newsid=505225.html

gianluca
13.02.07, 13:19
Teisipäeval, 13. veebruaril loositakse Stockholmis alagruppidesse UEFA Euroopa U-21 vanuseklassi 2007/2009. aasta EM-valikturniiril osalevad jalgpallikoondised.
Valiktsüklis osaleva 51 UEFA liikme esindused loositakse kümnesse alagruppi, millest 9 on viieliikmelised ning 1 kuueliikmeline. Korraldajamaa Rootsi on juba koha finaalturniiril kindlustanud.
Turniiri osalevad mängijad, kes on sündinud aastal 1986 või hiljem.

http://jalgpall.struktuur.ee/1754

Meie siis kõige nõrgemas kastis:
E - Šotimaa, Kasahstan, Küpros, Malta, San Marino, EESTI, Aserbaidzhaan, Luksemburg, Fääri Saared, Montenegro

Sats1
13.02.07, 13:58
Meie siis kõige nõrgemas kastis:
E - Šotimaa, Kasahstan, Küpros, Malta, San Marino, EESTI, Aserbaidzhaan, Luksemburg, Fääri Saared, Montenegro

Huvitav, et me oleme kõige nõrgemas kastis aga loen "Sporditäht" ja "Eesti Liigajalgpall" ajakirjades, EJL/FCF töötajate intervjuutes et meie noortejalgpall areneb...

-Antz-
13.02.07, 15:03
Huvitav, et me oleme kõige nõrgemas kastis aga loen "Sporditäht" ja "Eesti Liigajalgpall" ajakirjades, EJL/FCF töötajate intervjuutes et meie noortejalgpall areneb...

Tubli poiss. Oskad juba lugeda. Mõtlemiseni on siit muidugi veel pikad sammud...

priity
13.02.07, 15:29
Eesti alagrupp siis nr.5:
Holland
Shveits
Norra
Makedoonia
Eesti

gianluca
13.02.07, 15:39
Väike ääremärkus antud loosimise kohta - Läti oli meist järgmises tugevusgrupis ja Leedu veel aste kõrgemal...

midfielder
13.02.07, 19:36
Grupid siis loositud ning Eesti sattus 5 gruppi koos tiitlikaitsja Hollandi, Śveitsi, Norra ja Makedooniaga. Meie noortel on muidugi hiilgav võimalus oma oskusi näidata eredivisie klubide skautidele, sest oleme ausad edasipääsulootused on ju 0- lähedased.

Ja veel, kui kodumänguks Jong Oranjega A le Cog-ile täismaja ei tule, oleksin tõsiselt pettunud.:confused:

räim
13.02.07, 20:38
Ja veel, kui kodumänguks Jong Oranjega A le Cog-ile täismaja ei tule, oleksin tõsiselt pettunud.:confused:

hmm, tuleks suurima hea meelega mängule aga samal ajal Inglismaal viibin...

eesti-holland u-21 siis 12. oktoober:(

räim
03.06.07, 12:31
Täna siis kadriorus U-21 EM valikmäng, kes veel ei tea siis algusajaks 15:00

lorenzo
03.06.07, 16:52
heh, krt ikka ei vea, oleks võinud ikka vastu pidada

-RoMaRiO-
08.09.07, 00:16
Oskab keegi öelda, miks U21 koondises ei ole Mašitsevit ning Kulatšenkot. Peaks kodakondsus neil olema ja asjalikud kah. Asjalikumad kui mingid Margusunovid vähemalt.

Jaak
08.09.07, 11:59
Oskab keegi öelda, miks U21 koondises ei ole Mašitsevit ning Kulatšenkot. Peaks kodakondsus neil olema ja asjalikud kah. Asjalikumad kui mingid Margusunovid vähemalt.

Mašitsevil minu teada siiski eesti passi pole.

pajan
11.09.07, 13:30
Saab siis näha mis noored täna suudavad Makedoonia vastu, kuigi jah ma ei oska öelda kas Lelov suutis ikka õiged mehed kaasa võtta aga mõned mehed ma vaatan on ikka U-21 olemas, kellel natukene talenti ja mestriliiga mängukogemust on.
Minu arust on peamine praegu väravaid lüüa ja mitte muretseda seisu pärast niivõrd palju, kiireid mehi peaks nagu olema platsil ja näiteks Zenjov oskab ka neid meistriliigas lüüa aga noh koondises ikka raskem muidugi kuna sööte sinna ründajatele eriti ei kipu tulema. Aga jah sellele jään küll kindlaks, et mingi muu treener võiks ikkagi olla, kellel rohkem autoriteeti.

vtp
11.09.07, 16:02
Kas kuskilt on lootus otseülekannet ka näha?

Piaoviaopiuviao
11.09.07, 16:07

Mis Margusonovil viga on?:confused:

-mirko-
11.09.07, 16:17
Ehk see,et Mašitsev ja Kulatšenko saavad vähemalt Meistriliigat nuusutada, Margusunov vaid esiliigas. See ütleb miskit ju?:)

PraS
11.09.07, 16:22
Tõele au andes pole antud TVMK noormehed erilises vormis. Kulatsenko ei saa isegi Nõmme Kalju kaitseliini ülemängitud ning mis ta siis veel U21 eest teeks. Kahju ainult, et tollest koondisest puuduvad Teniste,Saag. Kahju ka et Morozov puudub, kuid too vana vist on kusagil laagris euroopa avarustes.

Piaoviaopiuviao
11.09.07, 16:23
A,mis põdemine see on ma ei sa aru,margusonov pole koonidisesgi

urmar
11.09.07, 17:47
Tõele au andes pole antud TVMK noormehed erilises vormis. Kulatsenko ei saa isegi Nõmme Kalju kaitseliini ülemängitud ning mis ta siis veel U21 eest teeks. Kahju ainult, et tollest koondisest puuduvad Teniste,Saag. Kahju ka et Morozov puudub, kuid too vana vist on kusagil laagris euroopa avarustes.

Teniste ei puudu midagi, mängib. :) Kui mõtled Timot, siis tema ei saa enam mängida. :D

käbi
11.09.07, 22:27
Kas ka U-21 on nyyd taktikat vahetanud peale põhikoondise taktika vahetust?

Hellik
11.09.07, 22:38
Kas ka U-21 on nyyd taktikat vahetanud peale põhikoondise taktika vahetust?

Koosseisu (ja numbreid) vaadates tundub et mängiti ikka 4-5-1 - Gussev uhkes üksinduses ees töllerdamas. Mis sellest, et Zenjov on temast meistriliigas rohkem mänguaega saanud :P

-Silver-
12.09.07, 11:43
Tulemus ka siis siinkohal:
---------------------------------
Kuni 21-aastaste jalgpalli Euroopa meistrivõistluste valikmängus alistas Makedoonia koduväljakul 1:0 Eesti koondise.

kell 17:00 Boris Trajkovski staadionil Skopjes
MAKEDOONIA U21 - EESTI U21 1:0 (0:0)

Õhutemperatuur: +22, vahelduv pilvisus, väljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 1000
Peakohtunik: Luc Wilmes
Abikohtunikud: Franqois Mangen, Antonio De Carolis
Neljas kohtunik: Alex Krueger (kõik Luksemburgist)

Väravad: 75. Armend Alimi

Hoiatused: 63. Sander Puri, 83. Anton Aristov - 55. Daniel Georgievski, 87. Jovan Kostovski
-----------------------------------
Pilti ei õnnestunud näha :(

eestimees
12.09.07, 15:15
mõelge kui perses oleks kui jan važinski oleks u21 peatreener:D:D:D:D

ROOTSI KUNN
09.10.07, 13:45
Suures Inglise mängu vaimustuses on kuidagi tahaplaanile vajunud U-21 koondise mäng Hollanduga ,mida mõned meist siiski näevad. See ei ole mitte vähe tähtis. Hea meelega vaataksin ka seda aga kahjuks on juba homme hommikul äralend Londonisse. Fännilipud lendavad samuti kõik Inglismaale aga loodame ,et mõned siia jäävad kaasvõitlejad ikkagi kohale lähevad.

dareth
09.10.07, 15:00
Huvilistele, kes infot otsida ei viitsi, teadmiseks:

Reedel, 12. oktoobril kell 20.30 A Le Coq Arenal. Pilet 50.-, väravad avatakse 19.30.

blin
09.10.07, 17:14
Huvilistele, kes infot otsida ei viitsi, teadmiseks:

Reedel, 12. oktoobril kell 20.30 A Le Coq Arenal. Pilet 50.-, väravad avatakse 19.30.

Ideaalne... Reedene õhtu, enne mingisugust üritust rahulikult mängu vaatama minna!

uvv
10.10.07, 11:46
Pilet 50.-?

Kas ma võin uuesti küsida, et kui palju maksis pilet EURO 2008 Makedoonia-Eesti valikmängul?
25.- krooni? või oli see 15?
Muidugi ei ole 50 krooni palju. Aga võib ma ennustan? Mängul on vähem kui 200 vaatajat.
Mängude pileteid tuleks jagada tasuta: selverites, bensiinijaamades, kaubamajade hulludel päevadel/osturallidel jne. Ja siis teenida staadionil millegi müügiga tagasi need kulutused, mis niikuinii mänguga seoses tehakse.
Praegu tuleb kohale 150 (millest küll minu niisuur optimism???) huvilist, neist enamus on tasuta pääsmega ja tulemus on ikkagi miinus.
Väga tubli Jalgpalli Liit. Kaks vältimatut asja selles ilmas on surm ja Eesti jalgpallialase mõtlemise ühe edenev mandumine.
Aga noh, see tekst klapiks ilmselt hästi ka alajaotusesse Miks ei ole publikut Eestikatel.

Martin
10.10.07, 11:55
Pilet 50.-?
...

Sa oled lihtsalt Eesti jalgpalli vaenlane. Positiivset programmi sinusugused rebestada ei suuda.

:o

uvv
10.10.07, 12:02
Jah, Martin. Sul on ilmselt õigus.
Tegin just kohvi ja mõtlesin, et miks ma küll nii kirjutasin. Ma ei ole ju käinud ühelgi osturallil ja hullul päeval, selverites ka mitte ja viimati tankisin automaattanklas...
Kindlasti on Jalgpalliliit asjad ju nii korraldanudki, nagu ma kurtsin, et mitte!
Need piletid ongi seal kindlasti olemas, populariseerimas jalgpalli, meelitamas inimesi staadionile!
Nii elementaarseid asju ei maga ükski turundaja ju maha.
Vabandust. Mina ostan rõõmuga pileti ja naudin vähemalt tuhandepealise publiku rõõmu mängust.

urmar
10.10.07, 15:01
No selle konkreetse mängu külastavust mõjutab muidugi väga palju fännide turnee Inglismaale. Ikkagi ligi 2000 võimalikku vaatajat on lennus.

uvv
11.10.07, 11:39
No selle konkreetse mängu külastavust mõjutab muidugi väga palju fännide turnee Inglismaale. Ikkagi ligi 2000 võimalikku vaatajat on lennus.

jah, õigus. Aga seda enam tuleks leida võtteid, kuidas ära kasutada olukorda, kus potentsiaalseid piletiostjaid on väga vähe, aga publiku huvi jalgpalli vastu üldisel foonil tavalisest ergum.

zaz
11.10.07, 12:18
Seda enam peaks piletihind madalam olema ju!
Need, kes 50 kulli eest külmetama tuleksid ja tõenäoliselt haledat tappa saamist vaataksid need on enamjaolt juba Inglismaal.

elx
11.10.07, 12:30
njah, üks neist olen mina, vaatna kui palju endaga kaasa saan inimesi.. +1 on igal juhul juba olemas.

miau
12.10.07, 18:32
Mina kaa, mina kaa!

Aga mu sall on Sauel :(

lenc
12.10.07, 19:16
Myp2p.eu väitel saab mängu sopcasti kaudu vaadata (RTL7 näitab otse). Ise lähen staadionile, aga keegi võiks proovida ja kui töötab, siis ka asi lindistada, et pärast võiks teise nurga alt uuesti vaadata.

uvv
12.10.07, 19:53
urmar, aita, ma ei leia Soccerneti saidilt, rääkimata jalkaliidu omalt kusagilt ülevaadet sellest, kes hollandlaste eest mängib. ja et mida arvavad eelseisvast tormisest õhtust Eesti enda tippspetsialistid.

Kasper
12.10.07, 20:39
Lahe, mu esimene pilt mängust oli maas lamav Drenthe. Ja mida Real Madridi, Royston virutab penalti mõnusalt väravast mööda. Kuid see oli ainult õnn meile. Kuid kahjuks avasid hollandlased skoori juba teisel minutil, kui võrku sahistas Evander Sno. Loodetavasti näeme veel põnevat mängu. Loodame parimat.

Koosseisud:
Eesti: 1-Stanislav Pedõk, 2-Anton Aristov, 4-Andres Koogas, 3-Siim Roops, 5-Martin Taska, 7-Mihail Ištšuk, 6-Sergei Mošnikov, 8-Miroslav Rõškevitš, 11-Jürgen Kuresoo, 10-Sande Puri, 9-Vladislav Gussev.
Varus: 12-Aiko Orgla, 13-Tõnis Kaukvere, 14- Ando Hausenberg, 15-Jürgen Henn, 16-Artjom Dmitrijev, 17-Eino Puri.

Holland: 1-Kenneth Vemeer, 2-Gianni Zuiverloon, 3-Dirk Marcellis, 4-Kees Luijckx, 5-Jeroen Drost, 6-Geert Arend Roorda, 7-Roy Beerens, 8-Lorenzo Davids, 9-Evander Sno, 10-Luigi Bruins, 11-Royston Drenthe.
Varus: 16-Piet Velthuizen, 12-Jens Janse, 13-Henrico Drost, 14-Koen Stam, 15-Wout Brama, 17-Nordin Amrabat, 18-Leroy George.

ALEKOK
12.10.07, 20:54
Super!
Isegi mina, kes külastab 10x päevas Soccerneti ja Soccerneti foorumit ja eriti Eesti Jalgpalli rubriiki, ei teadnud et mäng täna toimub.

Jaak
12.10.07, 21:05
Super!
Isegi mina, kes külastab 10x päevas Soccerneti ja Soccerneti foorumit ja eriti Eesti Jalgpalli rubriiki, ei teadnud et mäng täna toimub.

ja mina,kes ma seda ei tee,teadsin,et mäng toimub ja juba ammu. Lisaks oli pikk uudsinupp sellest ka eile ETV`s ja uudis on olnud eile/täna veel mitmetes portaalides.
Aga eks see mäng on arusaadavalt laiemas meedias ühe teise mängu varju jäänud:)

Kasper
12.10.07, 21:09
Super!

Platsile, et sa vaevalt enam lähed (kuigi ei või iial teada), aga kui mängu tahad näha, siis minul töötab sopcasti suht hästi, nii et soovitan sul selle lahti visata.

Kasper
12.10.07, 21:22
Poolajaks kahjuks 0:2. Mõlemad kollid Sno´lt. Esimene poolaja alguses, teine lõpus. Teine värav oli suhteliselt kobe. Mõlemale väravasse lennanud pallile sai ka Pedõk käed vahele. Siiamaani Eesti parimad on minusilmis olnud Puri ja Kuresoo. Loodetavasti oleme teisel poolajal edukamad.

urmar
12.10.07, 21:42
Super!

Kui foorumikülastajad ei oleks nii kitsarinnalised ja külastaks 1, 2 või 3 korda päevas ka EJLi või FC Flora kodukat, siis vähemalt seda, et mäng toimub, ikka märkaks. Järgmine mäng U21-l teisipäeval, tagasihoidlik banner teatab. :)

aanvaller
12.10.07, 22:08
Jah sopcast toimib imehästi.
Kahjuks skoor 0-3 juba.
Esimesel poolajal näidati eestlase poolt ilusamat jalgpalli, teine pool aeg on märgata närvilisust ja pallikaotusi on ka suht palju.

Kasper
12.10.07, 22:28
Mäng lõppeski 0:3. Mõned võimalused siiski olid eestlastel, kuid kahjuks ei suudetud auväravat lüüa. Hollandlaste kaks viimast kolli olid suht head. Loodetavasti läheb juba vanematel meestel homme paremini.

midfielder
12.10.07, 22:35
Õnnestus vaid teist poolaega näha, kuid paraku sinisärkide esituses sel ajal miskit positiivset näha polnud. Ainus moment, kui Jong Oranje 16 kasti lähistele jõuti, oli olukord kui Mośnikov ca 20 meetrilt karistuslöögi teenis, mille ta aga otse Vermeeri kätte toimetas. Minu mäletamist mööda oli see vist ka ainus kord kui meie poolt sooritatud löök vastaste väravaraamide piiresse lendas. RTL 7 kommenaatori hinnang oli ka selline, et selles meeskonnas talendikaid mängijaid pole. Vaid Mośnikovist kui endisest Heerenveeni akadeemia pallurist räägiti miskit pikemat. Kohati tegi häid liigutusi ka S.Puri, kuid paraku toimus see kõik väljaku südames või äärejoone juures. Hollandlaste 16 kasti ei jõutud teisel poolajal vist kordagi.
Kahju muidugi, seda enam, et Jong Oranjel oleks praegusest koosseisust vähemalt 5-6 meest paremate vastu välja vahetada (sh. Babel), kuid ka nende valdavalt eredivisie keskmikest klubidest pärinevad pallurid olid tasemelt kõvasti sinisärkidest üle. :(

EDIT: Huvitav, miks Tenistet isegi varumeeste pingil polnud, ometi flora lehel oli ta veel päeval mänguks üles antud meeste hulgas. Kas äkiline vigastus?

AndreK
12.10.07, 23:00
Kolmas värav oli muidugi täielik ühemeheründemaasikas hollandi poolt ja kaitsepuravik eesti koondise poolt....

midfielder
12.10.07, 23:08
Kolmas värav oli muidugi täielik ühemeheründemaasikass hollandi poolt ja kaitsepuravik eesti koondise poolt....

Jah Roy Beerensi esitus oli tase. Heerenveeni ründaja oli üldse minu arust üks silmapaistvaid tegelasi Jong Oranje rivistuses Sno ja Drenthe kõrval. Muuseas liitus ta suvel friisi klubiga, kuna ei suutnud PSV-s pärast aastatepikkust üritamist põhimeeskonda murda.

dareth
13.10.07, 13:56
Olin ka tribüünil mängu jälgimas, aga hollandlaste teist väravat ma küll eriti ei ülistaks. Tegevus toimus küll teisel pool väljaku otsas, kuid minu arust olid pigem Pedõkil juured alla kasvanud kui Sno löök super. Videolt ma kordusi näinud ei ole.

Üldiselt oli tunda, et pärast esimest viit minutit, mil hollandlased lõid värava ja teenisid penalti, võtsid nad asja vähe lõdvemalt.

urmar
13.10.07, 21:50
tundub, et Norra - Šveitsi mäng U21 sarjas peeti fredrikstadis jumala tühjade tribüünide ees. Videoülevaates polnud ühtegi näha, ilmselt olid kõik ühel tribüünil, mid kaamera ei näidanud. Nii, et meie 700 pealtvaatajat on päris hea saavutus.

BNB
13.10.07, 22:30
Lelov palun lahku oma kohalt.
Treeneri ameti imiteerimine ei vii võistkonda kuhugi.

Piaoviaopiuviao
13.10.07, 22:33
keegi pilte ka tegi?

vincent
13.10.07, 22:42
tundub, et Norra - Šveitsi mäng U21 sarjas peeti fredrikstadis jumala tühjade tribüünide ees. Videoülevaates polnud ühtegi näha, ilmselt olid kõik ühel tribüünil, mid kaamera ei näidanud. Nii, et meie 700 pealtvaatajat on päris hea saavutus.

1712 pealtvaatajat fotball.no andmetel. Natuke ikka nagu oli.

urmar
13.10.07, 23:08
1712 pealtvaatajat fotball.no andmetel. Natuke ikka nagu oli.

ilmselt olid siis kõik ühel tribüünil.

Barcameez
14.10.07, 01:24
Kas seda mängu saaks kusagilt alla ka laadita?

sosku
14.10.07, 17:27
Lelov palun lahku oma kohalt.
Treeneri ameti imiteerimine ei vii võistkonda kuhugi.
Keda sa tema asemel seal näha tahaksid? Tiidust, Hepnerit, Sarapit või siis veel kedagi? Lelov pole ju süüdi, et meie järelkasv Euroopa parimate hulka kuuluvale meeskonnale kaotas. Ei hakka seda teemat rohkem nämmutama, eks on seda varem juba küll ja veel tehtud. Fakt on see, et meie tase lihtsalt on selline ning seda ei muuda 1-2 aastaga, ei aita siin ka ei ussi- ega püssirohi.

lenc
14.10.07, 18:04
Mind isiklikult ei pannud koondise mängupilt küll ahastama ja ma usun, et Teisipäeval Šveitsi vastu on väravad ja/või punktid vägagi võimalikud.

TeeleS
14.10.07, 20:51
EDIT: Huvitav, miks Tenistet isegi varumeeste pingil polnud, ometi flora lehel oli ta veel päeval mänguks üles antud meeste hulgas. Kas äkiline vigastus?

Hüppeliiges vigastatud. http://www.soccernet.ee/news.php?id=17310

eestimees
14.10.07, 21:04
M Lelov ei ole see treener kes peaks olema U21 peatreener, kirurg võib torusid parandada aga torumees ei või kirurgi ametit pidada, sama on Leloviga(torumees):D:D

ROOTSI KUNN
15.10.07, 11:33
Huhh! Eile sai siis Londonist tagasi tuldud ja väike väsimus veel sees aga õnneks ei olnud mina see ,kes Wembleyl magas ja kogu maailmas sellega kuulsaks sai!!! :)
Homme aga jälle uus mäng ees ja seekord siis U-21 ja Shweitsiga. Võitu oleks vast raske uskuda aga viiki peaks küll üritama. Shweitsi noored on aastaid olnud väga tugevad ja kui nendelt punkti saaks siis oleks see kõva sõna.
Mis puutub Lelovisse siis mina nii karm ei ole nagu eestimees. Mees pole selles süüdi ,et ta peatreeneriks pandi ta teeb oma tööd korralikult omal tasemel ja on üdini jalgpalliinimene.
Näeme siis homme.

uvv
15.10.07, 11:34
Jalgpalliliit oli teinud hääd tööd!
700 võis tõesti kohal olla. 100 piletit läks müügiks müüjate arvates.
Rahvastespartakiaadi vaim eksisteeris täiesti korralik.

saun
15.10.07, 19:26
Ega sitast saia ei teeks ükski treener, pigem panustame noorematele, las see Lelov lällab selle U-21-ga-

eestimees
15.10.07, 20:43
Mis puutub Lelovisse siis mina nii karm ei ole nagu eestimees. Mees pole selles süüdi ,et ta peatreeneriks pandi ta teeb oma tööd korralikult omal tasemel ja on üdini jalgpalliinimene.

:D:D mees on süüdi?? eks see nii olengi:) ega EJL käib asi sunniviisiliselt.

Ei ei ei Lelov on lahe vana vms aga tema treeneri kvaliteet ei ole kunagi nii hea kui Tiidusel, Ratnikovil vms kes võiks meie noortega tegelda. Pange noorte treeneirks Pantšenko, kes juhendab noori Veldorises. Pange Hepner kes on ka klass kõrgem kui Lelov:)

Važinski ja Leloviga oli/on paras klounaad see U21, lõpetame selle U21 jama üldse ära

elx
16.10.07, 10:54
tegelikult on ju u21 suhteliselt mõttetu vanusegrupp - tegijamad on juba koondises, mittetegijamad lõpetanud. jäänud on sellised.. noh, kui meil isegi koondises pole valikut, mis siis veel u21-s saab olla? seega ei usu, et tulemus väga hea üleüldse olla saabki.

uvv
16.10.07, 12:19
ärgem siis maha magagem.
Nagu ütleb kõige detailsem Eesti jalgpalli info allikas piletilevi.ee:

Jalgpall, EESTI vs. ŠVEITS, U-21 Valikmäng
Toimumiskoht: A. Le Coq Arena, Tallinn, EE
Jalgpall, EESTI vs. ŠVEITS, U-21 Valikmäng
Pileti hind 50.-
Soodustusi ei ole!

Väravad avatakse 17:45

http://www.jalgpall.ee

seda viimast linki ei ole küll mõtet kasutada:
mängu kohta leiab sealt infot ainult sellest pressiteatest, mis edastab koondisesse kutsutud meeste nimekirja.

mult
16.10.07, 15:06
Olen elxiga erimeelt.
U21 on vaja juba sellepärast et kust pärast on vöttä esindusmeeskonna mängijaid kes omavad rahvusvahelist kogemust. Ega ei maksa ettekujutada et lähed platsile ja mängid ykstapuha mis mänsa vastu. Nendes mängudes on väga tähtis osatta keskenduda mängule, mängida publikule ja samas ka unustada täielikult publiku olemasolu. Se ei ole lihtne.
Siin jälle arutatakse treeneri pädevust.
Minu meelest Leelov teeb head tööd. Kaotada Norrale 1-0 ja Hollandile 3-0 ei ole kehv saavutus. Tasub ikka rohkem tutvuda jalgpalli köögiga ja vaadata missugused ressursid on vastastel ja meil.
Tänasele mängule hoian meestele pöijalt. Tean et ei tule kerge.
Mäng algab ja löppeb alati kohtunikuvilest. Kaitse ja pallihoidmine on köige tähtsam. Elagu Estonia U21

aanvaller
16.10.07, 19:06
ei tõota tõesti tulla lihtne mäng kui vastased juba 12 minutil juhtima läksid..

eestimees
16.10.07, 19:27
kas koogas ja kuresoo on head mehed? või on lihtsalt seal kui flora mehed?

sosku
16.10.07, 19:35
Järjekordne tõestus, et eestimees kannatab paranoia käes.
Sa mine õige staadionile, siis saad oma küsimusele ise vastuse. Kuresoo oli Hollandi mängus minu hinnangul meie parim. Kui meil üldse midagi ohtlikku tekkis, siis just läbi tema vasakul äärel.

Olympi
16.10.07, 19:53
ei tõota tõesti tulla lihtne mäng kui vastased juba 12 minutil juhtima läksid..
On jah väga raske mäng, Juustu- ja kellamaa juhib juba 2-0. Värava on löönud Eren Derdiyok

ROOTSI KUNN
16.10.07, 21:51
Eesti jalgpall näitas oma taset juba enne mängu algust ,kui esimesena lasti kodumeeskonna hümni ja peale seda ei mängitud külaliste hümni ammugi mitte. Vabanduseks toodi tehnilised põhjused.
Samad põhjused kummitasid ka meie mängijaid,kes absull igas elemendis jäid vastastele alla. Meil ei tekkinud sisuliselt ühtegi reaalset väravavõimalust.
Poolvõimalused olid aga needki löödi metsa või ei saadud pallile pihta. Tagatipuks oli meil väravas tolmuimeja nimega Pedõk ,kelle arvele jääb üks rõve värav.
Nii nagu 15 aastat tagasi olime me pasad nii oleme me jätkuvalt pasakotid.
Tänasest mängust ei oska ka kõige parema tahtmise juures midagi positiivset leida.Mulle tundub ,et sitad ajad meie jalgpallis seiisavad alles ees .

BNB
16.10.07, 22:10
Mina vahetaks treenereid.
Kala hakkab mädanema peast:deemon:

aanvaller
16.10.07, 22:20
Muidugi aitaks treener ehk ka nats arengule, aga ega sa sitast ikka saia ei tee, kui mängijaid pole!
Meil puuduvad talendikad mängijad! Areng on juba sedaviisi näha, et vaata sa mitu u21 mängijat mängib välismaa liigas? Mitte ükski! (Kui välja jätta see Siimu Norra 16-es või mis iganes liiga ta oligi)
editt.. lisan siia tuur'i superhüper postituse, mis kurat oleks põhi eesti jalgpalliarengule;
Algselt postitas Tuur
1. Eesti noored mängijad ei tea veel, mida tähendab jalgpalluri elu! Nad on liialt mugavusele orienteeritud. Nad ei tea õigest töötegemisest ikka mitte midagi! Nad ei taipa, et minimaalse vaevanägemisega ei saavuta kunagi maksimaalset tulemust.
2. Tuleks kokku koguda üle Eesti need noored, kellel on olemas anne, kellel on kirg jalgpalli mängimise vastu. Tuleb avada AKADEEMIA ühikaga. Tuleb palgata väga HEAd treenerid ja kasutada tänaseid edukaimaid treeningumeetodeid ning kindlustada noorpalluritele õige toitumine ja pidev korralik meditsiiniline järelvalve.
3. Palju rohkem mängida rahvusvahelisi mänge/turniire tugevate vastastega, hankida nii kogemusi, vaadata teisi ja näidata end.

ALEKOK
16.10.07, 22:24
Mina vahetaks treenereid.

Ja keda sa sooviksid näha treeneritena?

BNB
16.10.07, 22:37
Ja keda sa sooviksid näha treeneritena?

Jätaks selle enda teada.

Ühe süsteemi treenerite silm pole alati kõige objektiivsem.
Seda näitavad ka tulemused U-.. , .. , .. , .. , ..

mult
16.10.07, 22:57
Anvallerile.
Sa oled ikka täitsa paras jobu.
1. Mis asi se sinu meelest mugavus on. Kas sa töesti kujutad ette et 20-21 aastased mehed elavad jalgpallirahedele mis on keskmiselt 4000 EEK kuus. Selle raha eest ainult loll teeb tööd. Se on tösi et paljud elavad just nii , ja köige hullem on veel see ,et jättavad öppimise pooleli ja loodavad pääseda eesti körgliigasse kus tribyynid on tyhjad kuna sinusugused oskavad ainult pasundada.
Sinu 2 ja 3 punkt on just see mida möned, veel mitte väljsurnud, aktivistid yritavad teha kuid selleks on vaja väga ja väga palju raha. Kas sa kurat töesti kujutad ette et sinu sönadega HEAD treenerid on odavad. Kas sa ise oled kunagi yldse vötnud osa mingist turniirist kas vöi kioskitöötajana. Kas sul yldse on aimu kui suur on näiteks esiliiga meeskonna aasta butjet, ja kust, kuidas se raha kokkuajatakse.
MINE, JA TEE ISE KÖIGEPEALT MIDAGIGI. Peale seda ehk oled targem. Kordan EHK.

urmar
17.10.07, 00:42
Eesti jalgpall näitas oma taset juba enne mängu algust ,kui esimesena lasti kodumeeskonna hümni ja peale seda ei mängitud külaliste hümni ammugi mitte. Vabanduseks toodi tehnilised põhjused.
Samad põhjused kummitasid ka meie mängijaid,kes absull igas elemendis jäid vastastele alla. Meil ei tekkinud sisuliselt ühtegi reaalset väravavõimalust.
Poolvõimalused olid aga needki löödi metsa või ei saadud pallile pihta. Tagatipuks oli meil väravas tolmuimeja nimega Pedõk ,kelle arvele jääb üks rõve värav.
Nii nagu 15 aastat tagasi olime me pasad nii oleme me jätkuvalt pasakotid.
Tänasest mängust ei oska ka kõige parema tahtmise juures midagi positiivset leida.Mulle tundub ,et sitad ajad meie jalgpallis seiisavad alles ees .

Kunni jutt käib ikka alati äärmusest äärmusesse. Ei saa enam ammu tõsiselt võtta. Pole lihtsalt varem viitsinud seda öelda. :)

Silver
17.10.07, 09:14
Minu meelest on U-21 probleem selles, et meie mängijad näevad välja kui poisid, vastased seevastu kui mehed. Eilset mängu ei näinud, aga Hollandi vastu oli täpselt selline tunne. Meie koduliigas tunnevad 20-21a mängijad, et on alles nii-nii noored. Aega veel on. Tegelikult sellises vanuses peaks juba piisavalt küps mängija valmis olema, et midagi korda saata. Jube kahju on vaadata.

Teiseks. U-21 peaks juhendama treener, kellel on midagi anda. Lelov passib seal pingil niisama. Hea, kui julgeb vahepeal mõne käevibutusega midagi näidata. Täiesti mõttetu. Emotsioonitu treener, selline põhjamaiselt karge ja vaikne. U-21 vajaks ikkagi juhendajat, kes oleks temperamentne ja utsitaks meie poisse.

Kolmandaks. Hollandi vastu oli juba näha, et Pedõk on täielik lammas. Ta ei suuda isegi korralikku asendit sisse võtta, et seal puurivahel midagi teha. Täpselt selline tunne nagu väljakumängija oleks väravas. Olen lugenud, et paljud kiidavad teda. Minu meelest ei vea ta U-21 taset küll välja. Seda võiks nii mõnegi mängija kohta öelda.

Palun vabandust, et ma oma frustruatsiooni U-21 peal välja elan.

gianluca
17.10.07, 09:16
Anvallerile.
Sa oled ikka täitsa paras jobu.
1. Mis asi se sinu meelest mugavus on. Kas sa töesti kujutad ette et 20-21 aastased mehed elavad jalgpallirahedele mis on keskmiselt 4000 EEK kuus. Selle raha eest ainult loll teeb tööd. Se on tösi et paljud elavad just nii , ja köige hullem on veel see ,et jättavad öppimise pooleli ja loodavad pääseda eesti körgliigasse kus tribyynid on tyhjad kuna sinusugused oskavad ainult pasundada.

Et siis sinu puhul on tegemist geeniusega? Selle peale pole mõelnud, et miks 20-21 aastaselt veel eesti liigas mängitakse? Et noorteklassis pole viitsitud näiteks piisavalt tööd teha?

eestimees
17.10.07, 09:22
ärge Lelovit süüdistage ega ta U21 peatreeneriks ei kandideerinud ta pandi sinna vastuvaidlemata

Silver
17.10.07, 09:25
ärge Lelovit süüdistage ega ta U21 peatreeneriks ei kandideerinud ta pandi sinna vastuvaidlemata

Ma ei süüdistagi. Lihtsalt usun, et ta ei ole õige treener juhendamaks U-21. Ja panemisel ning vastu võtmisel on kah vahe. Liiga suurt ampsu pole mõtet hammustada, kui ei ole selleks valmis või puuduvad kogemus ja oskused.

Aga, keda süüdistada? Nagu üks eelpool kõneleja mainis, siis kala hakkab mädanema peast. Antud juhul tõestas Lelovi platsi kõrvalt nähtud juhendamine just seda, et ta ei juhenda seal mitte midagi. Füsioterapeut Ott Meerits on kah rohkem hingega asja kallal. :)

Jaak
17.10.07, 09:29
Et siis sinu puhul on tegemist geeniusega? Selle peale pole mõelnud, et miks 20-21 aastaselt veel eesti liigas mängitakse? Et noorteklassis pole viitsitud näiteks piisavalt tööd teha?

sulle omale kuluks hoiakute muutmine ära,kulla sõber. Kuniks isegi vutifännid ise arvavad,et eesti liigas mängivad ainult need,kes mujal hakkama ei saa, ei ole küll põhjust oodata,et miskit paremuse poole muutub. Paratamatult mängib valdav enamus jalgpallureid koduliigades. Nii on see igal pool. Ja üldine tasemetõus algab ikka sellest,et koduliiga tase peab tõusma.

uvv
17.10.07, 10:02
Kahe nähtud mängu valguses tahaks ma uuesti üle lugeda Eesti kõrge jalgpallijuhi arvamusartiklit, kus ta toonitab, et koondise eest mängimine on püha, aga klubijalgpall on prostitutsioon.
Kes need Eesti U21 kutid on? Mehed, kes mängivad paremal juhul Eesti tippmist liigat. Sama oli vähemalt Šveitslaste osas, ehk nad olid kahe erandiga (kui ma ei eksi) kähmakad, kes mängivad Šveitsi kõrgemat liigat. Seni, kuni Eesti klubijalgpall on tase, kus projektijuhid-müügimehed suudavad noppida tippudelt/proffidelt võite, ei ole meil midagi rääkida. Me jäämegi heitlema nende riikide koondistega, kus kõrgliiga tase on teistega võrreldes null.
Ja nagu ma aru saan, siis ei olegi mingit muutust oodata, Eesti jalgpallielu juht on ju veendumusel, et klubi eest mängimine on hinge ja ande müümine...
Rumalus.
Samas tuleb veelkord nentida, et publikut staadionil siiski oli. Klubid, eriti venekeelsed, olid saanud noored staadionile küll.

edit. Leidsin artikli üles. Sellele mõttekäigule tugines lugupeetav loos, mis materdas Operit. Palju õnne meile. Seni, kuni Eesti jalgpalli juhib selline mõtteviis, jääme me oma elude lõpuni optimistlikult ootama järgmist mängu, sest äsjalõppenust ei ole midagi rääkida.

BNB
17.10.07, 10:32
Kahe nähtud mängu valguses tahaks ma uuesti üle lugeda Eesti kõrge jalgpallijuhi arvamusartiklit, kus ta toonitab, et koondise eest mängimine on püha, aga klubijalgpall on prostitutsioon.
Kes need Eesti U21 kutid on? Mehed, kes mängivad paremal juhul Eesti tippmist liigat. Sama oli vähemalt Šveitslaste osas, ehk nad olid kahe erandiga (kui ma ei eksi) kähmakad, kes mängivad Šveitsi kõrgemat liigat. Seni, kuni Eesti klubijalgpall on tase, kus projektijuhid-müügimehed suudavad noppida tippudelt/proffidelt võite, ei ole meil midagi rääkida. Me jäämegi heitlema nende riikide koondistega, kus kõrgliiga tase on teistega võrreldes null.
Ja nagu ma aru saan, siis ei olegi mingit muutust oodata, Eesti jalgpallielu juht on ju veendumusel, et klubi eest mängimine on hinge ja ande müümine...
Rumalus.
Samas tuleb veelkord nentida, et publikut staadionil siiski oli. Klubid, eriti venekeelsed, olid saanud noored staadionile küll.

edit. Leidsin artikli üles. Sellele mõttekäigule tugines lugupeetav loos, mis materdas Operit. Palju õnne meile. Seni, kuni Eesti jalgpalli juhib selline mõtteviis, jääme me oma elude lõpuni optimistlikult ootama järgmist mängu, sest äsjalõppenust ei ole midagi rääkida.

Õiged sõnad!

Jaak
17.10.07, 11:20
[QUOTE=uvv;822646]Kes need Eesti U21 kutid on? Mehed, kes mängivad paremal juhul Eesti tippmist liigat. QUOTE]

oh, mängiks nad siis eestis tõesti regulaarselt meistriliigatki. Võtame või eilse algkooseisu:

Pedõk,Koogas,Taska - flora duubel
Roops - norra.... 3.liiga!
Rõshkevitsh - levadia duubel
Gussev,Moshnikov,Kuresoo - saavad küll päris tihti mängida,kuid põhimehed pole nemadki.
Aristov ja Purid on praegu ainsad,kes on klubides kindlad põhimehed,aga sedagi sellepärast,et nad Levadiast laenule anti.Muidu togiks ilmselt ka duublis esiliigat.

That`s life! Ja selles valguses on isegi ime,et Hollandiga näiteks ainult 0:3 jäi.
Eesti 1.liiga vs. Real,Celtic+Hollandi kõrgliiga (kuhu meie a-koondisestki küünivad vaid 2 meest).

midfielder
17.10.07, 11:34
That`s life! Ja selles valguses on isegi ime,et Hollandiga näiteks ainult 0:3 jäi.
Eesti 1.liiga vs. Real,Celtic+Hollandi kõrgliiga (kuhu meie a-koondisestki küünivad vaid 2 meest).[/quote]

Tõepoolest peab rahul olema, eriti veel selle valguses, et Jong Oranje pani eile sõprusmängus 4:0 koti pähe noortele śotlastele, kelle valdava tuumiku peaks moodustama suvel FIFA U-20 finaalturniiril osalenud ning eelmisel aastal Euroopa U-19 finaalturniiril hõbeda saanud koondise pallurid.

Silver
17.10.07, 11:43
Eesti 1.liiga vs. Real,Celtic+Hollandi kõrgliiga (kuhu meie a-koondisestki küünivad vaid 2 meest).

Tõepoolest peab rahul olema, eriti veel selle valguses, et Jong Oranje pani eile sõprusmängus 4:0 koti pähe noortele śotlastele, kelle valdava tuumiku peaks moodustama suvel FIFA U-20 finaalturniiril osalenud ning eelmisel aastal Euroopa U-19 finaalturniiril hõbeda saanud koondise pallurid.

Ei saa vaadata ainult seisu. Usun, et hollandlased mängisid meie vastu täiesti tavaliselt. Tulemus oli koguaeg teada - vahet pole, kas võidad 3:0 või 6:0.

Tegemist on siiski rahvustasandil mängudega, kus päris 10:0 skoore ei olegi mõtet oodata olenemata taseme vahest. 4:0 on väga korralik ja kindel võit. Kuigi mängu ei näinud, siis usun, et hollandlased võtsid asja mõnuga. Sama moodi nagu Eesti vastu eelmine nädal. :)

midfielder
17.10.07, 11:48
Ei saa vaadata ainult seisu. Usun, et hollandlased mängisid meie vastu täiesti tavaliselt. Tulemus oli koguaeg teada - vahet pole, kas võidad 3:0 või 6:0.

Tegemist on siiski rahvustasandil mängudega, kus päris 10:0 skoore ei olegi mõtet oodata olenemata taseme vahest. 4:0 on väga korralik ja kindel võit. Kuigi mängu ei näinud, siis usun, et hollandlased võtsid asja mõnuga. Sama moodi nagu Eesti vastu eelmine nädal. :)

Ja väikse mööndusena võib muidugi mainida, et oranzide koosseisus oli ka üks 1985 a sündinund mees (Otman Bakkal), kes on selle aastakäigu üks parimaid pallureid madalmaades ning tema kaasamine on tingitud asjalust, et Olümpiamängudel võib pallurite vanus küündida 23 eluaastani. Ilmselt juba Foppe katsetab sellist kooslust.

Asi kiskus OT-ks aga rohkem sellest siin teemas ei pajata. Ausalt. :D

mult
17.10.07, 12:28
Huvi poolest tegin vördlust meeskondade vahel ja avastasin et on tehtud suuri muudatusi. Kus praegu mängivad, vöi kas uldse mängivad ned mehed endised U19 2005:
Sergei Lepmets, Henri Erti, Roman Minlibajev, Keijo Tomson, Kristian Marmor,
Taavi Vellemaa, Mait Anton, Lauri Senjes, Rait Kasterpalu, Reijo Tomson, Henri Rüütli, ürgen Kuresoo, Kaimar Saag

ROOTSI KUNN
17.10.07, 12:56
Veel mõned tähelepanekud eilsest mängust ning võrdlused eelmiste aastatega.
Shveitsile jäime seekord ikka väga palju alla pikkuses.Kusjuures nende pikad olid kohati kiiremad ,kui meie lühikesed. Aristovist joosti mitu korda mööda.
Füüsiliselt nägid vastased ikka meeste moodi välja samas kui meie kutid olid nagu poisikesed. Meie ründajad lükati kastis lihtsalt palli juures ära nagu Inglise -Eestii mängus lükati meie mehed minema.
me ei osanud isegi tekkinud võimalusi ära kasutada,kokkumäng ja teineteisemõistmine jättis kõvasti soovida.
Treeneritööst ma juba mainisin aga ikkagi jätkame Lehtmetsade ja Lelovite seeriat.

Tulemas on U-17 turniir ,mis algab juba pühapäeval. Bundes-Frank sai Moskva U-19 turniiril juba ühed triibulised kätte. Edasiminekut märgata ei olnud ,sest väravate vahega jäime viimaseks ja mäng Venemaaga oli katastroof.
Kui nüüd U-17 samasuguseid kolakaid saab siis peaks bundesweerile rahulikult kinga andma. Pole mõtet raha raisata ,kui tulemused on samad ,mis ennegi.
U-17 peatreener peaks tegelikult olema AIvar Tiidus ,kelle poisse mängib koondises 2/3.
Normaalsetes vutiriikides on see reegel.

inspektor
17.10.07, 13:33
Räägid Kunn õiget juttu aga saad ise ka aru, et see on utoopia.

vincent
17.10.07, 14:04
Huvi poolest tegin vördlust meeskondade vahel ja avastasin et on tehtud suuri muudatusi. Kus praegu mängivad, vöi kas uldse mängivad ned mehed endised U19 2005:
Sergei Lepmets, Henri Erti, Roman Minlibajev, Keijo Tomson, Kristian Marmor,
Taavi Vellemaa, Mait Anton, Lauri Senjes, Rait Kasterpalu, Reijo Tomson, Henri Rüütli, ürgen Kuresoo, Kaimar Saag

Saag ju otsaga juba A-koondises ja Kuresoo mängis terve mängu nii Šveitsi kui Hollandi vastu. Aga ok:

meistriliigas:

Levadia - Lepmets, Saag
Flora - Kuresoo
Vaprus - Senješ
Tulevik - Rüütli

esiliigas:

Flora II - Minlibajev (?), Keijo Tomson (?)
Välk 494 - Vellemaa

Erti - kas ei läinud mitte USAsse õppima? enne seda oli Soomes KooVees
Marmor - pildilt kadunud, väidetavalt saab uuest Jalkast tema kohta pikemalt lugeda
Reijo Tomson - pidi vist suvel minema Vaprusesse, aga ei?
Anton, Kasterpalu - pildilt kadunud?

Targemad parandagu ja täiendagu.

Silver
17.10.07, 14:07
Hea küsimus, mis Marmorist üldse saanud on?

ALEKOK
17.10.07, 15:28

Uues Jalkas peaks sellest juttu olema.

buub
17.10.07, 15:33
Marmor on juba pikemat aega vigastusega väljas. Eks Jalkast saab rohkem teada. Kasterpalu on sõjaväes ning mängib vahelduva eduga Tulevik II eest.

PraS
17.10.07, 21:28

Kui õieti mäeltan siis neerudega oli jama.

Olympi
17.10.07, 21:43
Kui õieti mäeltan siis neerudega oli jama.
Jamh, tänases Jalkas oli just kirjas, et tal on vasakus neerus verevalum. Üleeile käis ta uuringutel Ülo Zireli juures.

Silver
17.10.07, 22:04
Kahjuks jalkat ei ole lugenud. Mis seal täpsemalt kirjutati. Kui hull seis on? Kas jätkab üldse jalgpallurikarjääri?

Sats1
17.10.07, 22:42
Ei ei ei Lelov on lahe vana vms aga tema treeneri kvaliteet ei ole kunagi nii hea kui Tiidusel, Ratnikovil vms kes võiks meie noortega tegelda. Pange noorte treeneirks Pantšenko, kes juhendab noori Veldorises. Pange Hepner kes on ka klass kõrgem kui Lelov:)
NAD vaevalt annavad non-FCF treeneritele noorte koondiste peatreenerite kohti. Tiidusi ning Hepneri juhul isiklikud arved on põhipõhjusteks.

Huvitav teada, kas Kristal jätkab tööd EJL-u struktuuris pärast Levadiasse üleminekut?

eestimees
18.10.07, 09:04
NAD vaevalt annavad non-FCF treeneritele noorte koondiste peatreenerite kohti. Tiidusi ning Hepneri juhul isiklikud arved on põhipõhjusteks.

Huvitav teada, kas Kristal jätkab tööd EJL-u struktuuris pärast Levadiasse üleminekut?

wtf kristal läks levadiasse?

lorenzo
17.11.07, 16:39
te muidu ikka teate et kohe-kohe mäng sveitslastega algamas?

smörgåsbord
17.11.07, 17:19
te muidu ikka teate et kohe-kohe mäng sveitslastega algamas?kogunisti terve esimene minut suudeti vastu pidada. tublid poisid.

TonZo
17.11.07, 18:26
66minti mängitud juba 7:0, masendav

BNB
17.11.07, 18:29

Masendav tõesti.

Palun peatega see Eesti Jalgpall ,ma tahan ma astuda.

smörgåsbord
17.11.07, 18:36
66minti mängitud juba 7:0siiski mitte, livescore'is on paar väravat vähemaks võetud, Flora kodulehel samuti 5-0.

Maekas
17.11.07, 18:36
5:0 peaks olema siiski...

BNB
17.11.07, 18:40
5:0 peaks olema siiski...

Püüa sa ise lugeda neid kiirelt ja palju tulevaid väravaid.
Läheb samuti sassi.:D

ROOTSI KUNN
21.11.07, 08:52
Tagantjärele natuke Shweitsi-Eesti mängust.. Vahendan siin Marko Eelma sõnu Baseli lähedalt:
Kohal olid mitmed seal töötavad eestlased ja nende kohalikud sõbrad ,kes olid samuti meie poolt. Nende sõnade kohaselt polnud meil mängu ollagi. (minu jaoks pole see ammu ime) Kodumeeskond tegi ,mis tahtis. Kogu aeg oli selline tunne nagu Eesti mängiks vähemuses. Peale mängu lõppu aga jalutati ülbelt mine , ilma ,et kaasmaalasi keegi oleks tervitama tulnud. See jättis kohale tulnud eestlastele ja nende sõpradele väga halvva mulje. Shweitsi sõbrad lausa mainisid seda eraldi ,et väga plass lugu.Mis sellest ,et suur kaotus aga oma fänne võiks ikka nii palju austada. :(

Eile tuli Norrast järjekordne kuiv kaotus. Kohutav ,kuhu me igal tasandil mõne aastaga oleme jõudnud. Mõned hooajad tagasi kaotasime aga lõime ka ise väravaid aga nüüd ainult kaotused.

-mirko-
21.11.07, 12:10
Mul on lihtsalt selline karvane tunne,et ehk võiks aastakese mängitada Tenistet ja Saagi ikkagi U21ga, saaksid enesekindlust ja mängupraktikat (see rohkem Teniste kohta, kuid kahtlustan, et uue koondise peatreeneriga ei ole Saag just esimene valik ründes). Samuti võiks võtta punti ka Henrik Ojamaa, mind ausalt öeldes ei huvita, et ta praegu U17. Kui ta suudab/suutis Inglismaal reservides mängida, siis kahtlustan, et ta on ikkagi üle/vähemalt võrdne meie esiliigas siblivate U21 koondislastega.
Ehk suudaksime nii luua ise rohkem teravusi + palli julgemalt vallata (Teniste)

Martin
07.02.08, 16:27
Igatahes masendav nimekiri.

Jutt on siis sellest:

Eesti U-21 treeningkogunemise nimekiri:
Aiko Orgla FC Flora
Stanislav Pedõk FC Flora
Andres Koogas FC Flora
Siim Roops FC Flora
Martin Taska FC Flora
Tanel Võtti FC Flora
Sergei Mošnikov FC Flora
Jürgen Kuresoo FC Flora
Ken Kallaste FC Flora
Siim Luts FC Flora
Jürgen Henn FC Flora
Janar Toomet FC Flora
Kaupo Margusonov Nõmme JK Kalju
Tõnis Kaukvere Nõmme JK Kalju
Artjom Dmitrijev FC TVMK
Markus Jürgenson FC TVMK
Vladislav Gussev FC TVMK
Sergei Zenjov FC TVMK
Aleksandr Kulatšenko FC TVMK
Daniil Savitski FC TVMK
Ando Hausenberg JK Maag Tammeka
Igor Morozov FC Levadia
Miroslav Rõškevitš FC Levadia
Eino Puri FC Levadia
Sander Puri FC Levadia
Anton Aristov FC Levadia
Kristian Marmor FC Levadia
Armand Naris JK Viljandi Tulevik

Sats1
07.02.08, 16:29
Tallinna klubide U21-koondis.

Olympi
07.02.08, 17:20
See nimekiri näitab selgelt, et kogu Eesti jalgpallielu on koondunud Talinnasse

Bobik
07.02.08, 17:50

palju neist synnijærgsed tallinlased on? Eks rahag ole Tallinnasse kokku ostetud ennegi.

Sats1
07.02.08, 19:13
See nimekiri näitab selgelt, et noorte koondiste treenerid istuvad kogu aeg kontoris. Nendel pole teada mis toimub Kehtnast kaugemale.

Olympi
07.02.08, 20:04
See nimekiri näitab selgelt, et noorte koondiste treenerid istuvad kogu aeg kontoris. Nendel pole teada mis toimub Kehtnast kaugemale.

Tegelikult Tallinnast välja minnes võib U-21 tasemel mängijaid tiku ja tulega otsida. Kõik paremad pallurid lähevad parema elu ootuses Tallinasse.

aanvaller
08.02.08, 00:00
Eesti vutiliit on paras tohvan küll. Mees ikka mängib maailma noorte eliitliigas ja selline käitumine.
Henrik tuleks väga hea meelega sellistele üritustele.
"pole minu asi kritiseerida aga kindlasti oleks see väärt kogemus ja jääks ka managerile silma, kui u21 rivistusse kuuluksin"
"u17 asjus on üks e-mail saabunud Derby pärimise peale, aga vanematest vanusegruppidest jah pole midagi kuulda paraku"
Kas koondisemesi pole suud magusaks juba teinud?
"ei ole jah paraku Rüütliga ühendust saanud, no niisugune kogemus oleks tõesti super. ma olen selle peale mõelnud küll kui aus olla, et kuidas hakkama saaks jne"
"no paraku see minust endast ei tundu hetkel olenevat, ainus mis ma teha saan on trennides jätkuvalt endast maksimum anda ja oma potentsiaali maksimaalselt realiseerida"
Vennal on selline tahtejõud ja see on siis tulemus.
F*ck you EJL !

willane
08.02.08, 09:09
täpsustus, aga U17 ta ju osaleda ei saa! ehk peeti sulmas U19?

Sylar
07.03.08, 22:42
Kas keegi läheb Hollandisse?
Näe Holland-Eesti U21.

aanvaller
13.03.08, 23:11
Kui sealsetes mängudes Zenjovi ja Ojamaad ei ole siis on jalgpalliliidus tõesti väga pe*ses.

17
13.03.08, 23:29
Katsu aru saada nüüd, Henrik on 16-aastane. Jah, ta mängib Derby akadeemias, a krt, mitut tema mängu sa näinud oled, et teda ju pmst taevani kiidad? Mille põhjal ta sinu arvates peaks koondises olema?

Piaoviaopiuviao
13.03.08, 23:37
Katsu aru saada nüüd, Henrik on 16-aastane. Jah, ta mängib Derby akadeemias, a krt, mitut tema mängu sa näinud oled, et teda ju pmst taevani kiidad? Mille põhjal ta sinu arvates peaks koondises olema?

jah,ma tahaks ka teada

aanvaller
13.03.08, 23:41
Sina tõesti eeldaksid pigem vanu venkusi, rotte kes saavad igas mängus lutti?
Nagu öeldi et mained enam sitemaks teha ei anna. Miks mitte proovida? Oleks meil siis kedagi etteliinile panna? No way, man.
Mina väga toetan Henrikut ja olen igas elemendis sinu arvamusega disagree.
Ja pealegi ega ma polegi kindel kas Derby on parem kui flora duubel, ma kahtlen. Just nimelt, meeskonna nimi , kus mees mängib annab ka midagi.
Okei, võibolla mitte kohe u21 toppima aga noortematesse satsidesse igaljuhul.

17
13.03.08, 23:42
Derby akadeemias võib mängida Miko Pupart ka, kui tal oleks piisavalt raha ja tutvuseid :)

Martin
13.03.08, 23:47
Derby akadeemias võib mängida Miko Pupart ka, kui tal oleks piisavalt raha ja tutvuseid :)

Akadeemias võiks see tundmatu Miko ehk olla, kuid pirukaletist kaugemale ta ei jõuaks ;)

17
14.03.08, 00:04
Ma ei väidagi, et Henrik oleks kehv mängija - kindlasti on ta tasemel ja teeb kõvasti tööd ja muud vahvat.

ah, vahet pole, las areneb veel mängijana :)

smörgåsbord
14.03.08, 00:05
Ma ei väidagi, et Henrik oleks kehv mängija - kindlasti on ta tasemel ja teeb kõvasti teed ja muud vahvat.jajah, keedab põhimeeskonnale kella-viie-teed.

magicm
14.03.08, 01:24
Aitab Ojamaa'st nüüd.U21 teema on see. Igaühel on oma arvamus tema kohta ja see on täiesti loogiline.

Oskab keegi öelda, kas Saag ja Zenjov on U21 nimekirjas?

Ja igaühel on õigus oma arvamust ka avaldada, Pedro.
Ametlikku pressiteadet küll veel tulnud ei ole, kuid isiklikult kaldun arvama, et nad võivad mängust Hollandiga koosseisust välja jääda. Kuigi Saagi puhul oleks loogiline, et kuna koondisesse ei mahtunud, siis mängitatakse U21-s, kuid võib olla lastakse tal Taanis uue klubiga kohaneda ja hoitakse järgmisteks A koondise mõõduvõttudeks. Zenjoviga on aga asjalood nii, et jalgpalliliidus pole inimest, kes viitsiks ta Lvivist Emmenisse "sõidutada".
Loodan, et eelnev negatiivsus ja iroonia ei pea paika ning Hollandi vastu on kogu trio, kaasa arvatud Ojamaa, nimekirjas. Edaspidi ehk mahuvad juba Rüütli valikusse.
Igal juhul a'la Šveitsilt saadud suurusjärgus kaotused peavad lõppema.

ROOTSI KUNN
21.03.08, 18:01
Kolmapäeval siis Hollandiga.Oodata on järjekordset suurt sauna.
Puudu on Saag ,kes asendab ilmselt A-koondises Voskot ja Zenjov teadmata põhjustel. Pakun mingi 7-0

ALEKOK
21.03.08, 18:09
Kolmapäeval siis Hollandiga.Oodata on järjekordset suurt sauna.
Puudu on Saag ,kes asendab ilmselt A-koondises Voskot ja Zenjov teadmata põhjustel. Pakun mingi 7-0

Mis Voskol viga on?

Sir. Nuutu
21.03.08, 18:37
Tal algab venemaal hooaeg ja ei saa tulla sellepärast.

saun
21.03.08, 19:07

Ta on äärmiselt õigustatult seal. Mängib juba Derby seeniormeeskonna reservi eest. Vahi kasvõi mõnda mängu Sport 2 pealt enne kui tuled mingit täiesti ebamäärast hinnangut andma.

E: ja pealegi on vend endale seal sellise kiiruse, massi ning kogemuse kogunud, et teeb nii mõnele meie kodusele tüübile silmad ette.

biist
23.03.08, 11:06

Kusjuures mind ennast täitsa huvitab, et mitut Ojamaa mängu on EJLi asjapulgad näinud ?

urmar
23.03.08, 11:20
Kusjuures mind ennast täitsa huvitab, et mitut Ojamaa mängu on EJLi asjapulgad näinud ?

Oled kohe tõsine huviline vä?

biist
25.03.08, 17:18
Oled kohe tõsine huviline vä?

Kas on mõeldud tõsise küsimusena või siis niisama haugud ?

Minu küsimus oli aga mõeldud tõsisena. Lihtsalt tundub lambina asjaolu, et derby asjapulgad on leidnud sobilikuks mängitada ojamaad oma reservide eest samas kui alati tappa saav Eesti noortekoondis väga tõsist huvi ülesse ei näita.

Seega küsin uuesti, et kas niisama haugud või on küsimusel mingi point ka?

eestimees
25.03.08, 19:43
Kas on mõeldud tõsise küsimusena või siis niisama haugud ?

Minu küsimus oli aga mõeldud tõsisena. Lihtsalt tundub lambina asjaolu, et derby asjapulgad on leidnud sobilikuks mängitada ojamaad oma reservide eest samas kui alati tappa saav Eesti noortekoondis väga tõsist huvi ülesse ei näita.

Seega küsin uuesti, et kas niisama haugud või on küsimusel mingi point ka?

ta ei haugu ta klähvib

urmar
25.03.08, 22:37
Ma arvan, et Frank selgitas piisavalt asjaolusid Ojamaa ümber. See võiks vast piisav olla? Kõigi jaoks, peale eestimehe :D

Bobik
26.03.08, 19:06
http://www2.myp2p.eu/broadcast.php?matchid=9044&part=sports

u21 kohtumine Hollandi vastu just algas!

lorenzo
26.03.08, 19:07
krt U21 mängu näeb netist ja peakoondise kodumängu krt ei näe:)

Bobik
26.03.08, 19:10
krt U21 mängu näeb netist ja peakoondise kodumängu krt ei näe:)

vat, sama olukord siin. Pisut kurb :)

Bobik
26.03.08, 19:50
Poolaeg siis endiselt 0-0. 44' käis pall Eesti värava postis, kuid õnneks sai väravast meetri kauguselt kaitsja palli minema löödud.
Vastased on füüsiliselt meie omadest üle ja tillitavad vahel päris tugevalt tehnikaga. Meie omad siiski peavad vastu survele ja vahepeal paar korda isegi tehti päris korralik kontrarünnak. Söödutäpsus eestlastel on muidugi rabe.

17
26.03.08, 19:52
Kes meil väravas?

Bobik
26.03.08, 20:11
50' Holland ühega ees. Väravavahti nägupidi kahjuks ei tunne, ei oska öelda.

ALEKOK
26.03.08, 20:12
Koosseise oskab öelda keegi?

Bobik
26.03.08, 20:17
Kuresoo välja, Kaukvere sisse
Sander Puri kollane. Taklas suti vastaste patsiga mustanahalise pikuti maha. Tüüp on muidugi väga ohtlik ja eestlased on teda pookinud isuga,
66' Keegi eestlasest tolvan kukkus karistuskasti juures palliga triblama ja muidugi jäi ilma ja see patsiga hakatis Evander Sno vms triblas ja siis andis söödu 7m peale oma mehele, kel piisas vaid meie VVst mööda pall lüüa, aga meie puurivaht tegi übertõrje ja seis ikka sama.
67' artjomdmitrjev kollane. selja tagant jalgadesse..
71 marmor sisse ja vist dmitrjev välja?
74' eestlaste kontra, Marmoril oli vaid kaitse eest, et läbi minna, kuid eelistas värske mehena sööta ja teisi järgi oodata. Oleks võinud ju proovida ette võtta ja läbi minna. igatahes rünnakust asja ei saanud ja tulbid jooksid ise kohe kontrat tegema.
76' vv tõrjus meil palli latti. vastaste järjekordne patsigalaksija lajatas nii 25 pealt karistuslöögi. eelnevas olukorras sai keegi meie omadest kollase.

Bobik
26.03.08, 20:41
pedrokene, mõtle nüüd oma peaga. kui eesti kukuks ründama nii füüsiliselt tugeva mansa vastu, oleks seis mitte 4-1 vaid 9-0. Lihtne põhjus: meie omad kaotades rünnakul palli, ei jaksaks eales võidelda tulpidega meie värava poole jooksmises.
Kui rünnakut ehitatakse, tehakse seda praegu täiesti pandavalt, sest ei peksta kogu aeg enam pikalt ette nagu esimene poolaeg rohkem kombeks oli.

Kui mäng lõppebki 1-0, on tegemist arvestades eelmiste aastate tulemusi, ilmselge edasiminekuga. Vastastel on ikka väga tugevad ja teravad tüübid platsil ning meie omadel pole lihtne järsku nahast välja hüpata.

persse, superrünnak, supertriblamine ja lõpuks 2-0

vincent
26.03.08, 20:44
Supersuluseis oli ka.

Bobik
26.03.08, 20:56
Jaaa, vaata siin ongi see vahe sees, et kui meil on Saag juba koondises, siis Hollandis sellised poisid mängivad oma U vanuseklassis alles.
Siiski, mängupilt olenemata seisust mulle täitsa meeldis, kartsin hullemat.

urmar
15.05.08, 20:10
Kohe panen üles U-21 koondise esialgse koosseisu ja seal siis kauaoodatud mängija ka kirjas ja kohe esimesena. :D

Silver
15.05.08, 20:26
1 Ojamaa Henrik Derby County (Inglismaa)
2 Orgla Aiko FC Flora
3 Pedõk Stanislav FC Flora
4 Koogas Andres FC Flora
5 Roops Siim FC Flora
6 Taska Martin FC Flora
7 Võtti Tanel FC Flora
8 Mošnikov Sergei FC Flora
9 Kuresoo Jürgen FC Flora
10 Luts Siim FC Flora
11 Toomet Janar FC Flora
12 Kallaste Ken FC Flora
13 Anier Henri FC Flora
14 Puri Eino FC Levadia
15 Rõškevitš Miroslav FC Levadia
16 Marmor Kristian FC Levadia
17 Savitski Daniil FC TVMK
18 Jürgenson Markus FC TVMK
19 Dmitrijev Artjom FC TVMK
20 Hausenberg Ando JK Maag-Tammeka
21 Kaukvere Tõnis JK Nõmme Kalju
22 Naris Armand JK Viljandi Tulevik

aanvaller
15.05.08, 20:43
viimaks ometi!

2mSööt3mMööda
15.05.08, 23:05
Ennem ei raatsitud lennupileteid Ojamaale kinni plekkida. Nüüd kui poiss tuleb Eestisse pausile, siis on hea koondisse kutsuda ju.

elx
15.05.08, 23:35
kutsuti ju ka varem, siis läks see ainult peapõrutuse nahka.

ROOTSI KUNN
16.05.08, 14:23
Puridest siis üks U-21 -es ja teine ilmselt A-koondises. Ojamaa on sees aga oleks võinud proovida ka Peitret. Minu meelest on Peitre praegu väga ilusat mängu näidanud.Erti meenub teine mäng Taaniga ,kus vastaste kaitse oli püsti hädas.

Silver
16.05.08, 14:29
Kus Zenjov on?

Oleks võinud ka Stüfi kutsuda. Meistriliigas täitsa ok mänge näidanud ja väravaid löönud.

urmar
29.05.08, 18:09
Mäng Lätiga käib. http://www.fcflora.ee/index.php?lang=est&main_id=7&id=1308

urmar
29.05.08, 18:25
kallaste lõi 1:0 ära. :)

nonoh
29.05.08, 19:06
sa, urmar, midagi rohkemat ka tead, ntx kuidas lõi või kes söödu andis või midagi?

urmar
29.05.08, 19:11
nüüd 1:1, täpsemalt ei tea midagi

-RoMaRiO-
29.05.08, 19:18
TVMK kaitsja Gabovs kah lätlasi esindamas.

urmar
29.05.08, 19:29
TVMK kaitsja Gabovs kah lätlasi esindamas.

nüüd mängib ta Daugava eest.

norsk
29.05.08, 19:48
Kurat.....

urmar
29.05.08, 19:53
Kurat.....

kahjuks nii jäigi. :(

NIRK
29.05.08, 20:00
Eesti U21-koondis kaotas Balti turniiri avamängus võõrustajamaa Lätile 1:2, kuigi avapoolaja järel juhtisid veel sinisärklased.

Montag
30.05.08, 18:55
kuidas Ojamaa mängis, kas on ka midagi saare peal õppinud

Saarlane
30.05.08, 20:51
Kommentaare lisasin (http://www.soccernet.ee/news.php?id=20035).

Hellik
14.08.08, 11:38
U-21 koondis valmistub valikmänguks Makedooniaga
13. august 08 | 22:55
Eesti U-21 koondis kohtub Euroopa Meistrivõistluste valikmängus Makedoonia eakaaslastega 20. augustil kell 14.00 Rakvere Linnastaadionil. Valikmängule eelneb treeningkogunemine, mis algab 18. augustil kell 9:30 A. Le Coq Arenal. Sama päeva õhtul sõidetakse Rakverre, kus toimuvad ka mängueelsed treeningud.

Koondisesse kutsutute nimekiri:
1. Stanislav Pedõk, FC Flora
2. Andres Koogas, FC Flora
3. Siim Roops, Viljandi JK Tulevik
4. Sergei Mošnikov, FC Flora
5. Henri Anier, FC Flora
6. Ervin Kõll, FC Flora
7. Eino Puri, FC Levadia
8. Kristian Marmor, FC Levadia
9. Igor Morozov, FC Levadia
10. Taijo Teniste, FC Levadia
11. Sander Puri, FC Levadia
12. Markus Jürgenson, FC TVMK
13. Tõnis Kaukvere, Nõmme JK Kalju
14. Jürgen Kuresoo, JK Sillamäe Kalev
15. Aiko Orgla, Viljandi JK Tulevik
16. Tanel Võtti, Viljandi JK Tulevik
17. Ken Kallaste, Viljandi JK Tulevik
18. Kaimar Saag, Silkeborg IF

Zenjov?

E: Zenjov kutsuti seekord A-koondisse, väga hea. Samas ka üllatav, sest kevadel ei saanud ta kumbagi kutset.

jansa
14.08.08, 11:43
Ojamaa / Derby County ?

Shermann
14.08.08, 11:55
Kui mu mälu ei eta, siis Ojamaa kutsutakse U-19 koondisesse