PDA

View Full Version : U-21 koondis

Leheküljed : 1 2 [3] 4 5 6 7 8

Silver
14.08.08, 16:08
Ojamaal mingeid mänge, laagrit või teab mida ei ole samal ajal?

Aramis
20.08.08, 14:31
saag on Eesti viinud 1-0 ette 10ndal minutil. Väga meeldiv. maailma kihlveokontorites oli igal poole eesti koef üle viie... Loodame, et 1X läheb pihta. Tundub küll momendi seisuga väga reaalne. Usutavasti said poisid eile ikka teleri vahendusel Kanteri tegudest ja rahva laulust ülevaate ja selle emotsiooni pealt antakse täna mõnuga hagu. sama kehtib ka täiskasvanute kohta.

Martin
20.08.08, 15:12
Vaata aga, Markus Jürgenson on paremkaitsjaks pandud? Mis see ongi nüüd TVMKs tema koht?

Rein
20.08.08, 15:19
Vaata aga, Markus Jürgenson on paremkaitsjaks pandud? Mis see ongi nüüd TVMKs tema koht?

Parempoolikut mängib TVMKs.

Aramis
20.08.08, 16:00
Jeee! Kotis!!! 1-0

budu
20.08.08, 16:03
Jeee! Kotis!!! 1-0

palju raha võitsid siis kui saladus ei ole

Aramis
20.08.08, 16:31
Sellised asjad on alati saladus. Tähtis on, et omad võidavad.

PraS
20.08.08, 17:17
Parempoolikut mängib TVMKs.

Rein sa oled purjus või?
Sel hooajal on minu teada ta kõik mängud mänginud paremal tiival kaitses.

Jasper
20.08.08, 22:22
Sellest võidust ei oska keegi midagi rääkida?

aws0m3
20.08.08, 22:29
Ma tean et kofitsent oli suur eestil :D 10, makedoonial 1 millegiga ja viik oli 5 :D

meesmuiste
21.08.08, 04:06
Sellest võidust ei oska keegi midagi rääkida?

Nii palju kui mina kuulsin, siis oli nauditav mäng olnud. Eesti pidanuks esimese poolaja lõpuks juhtima 3-0. Teine poolaeg oli läinud lõhkumiseks. Frank saadeti treeneripingilt minema kui ta hüüdis kohtunikule, et loll oled või. Sellele eelnes see, kui Makedoonia vend Eesti poisile küünarnukiga oli virutanud, kohtunik seda aga ei näinud.

Marmor olevat hea olnud target manina. Pedõkgi olevat head klassi näidanud ja mitu korda meeskonna halvimast päästnud.

Kohtunikud olid Andorrast. Olevat olnud parajad koomikud. Mehel vile suus ja lihtsalt a'la kogemata mängu ajal annab vilet näiteks. Vilistas vist 60 viga ja 20 jättis vilistamata. Poolajal unustasid nad endeid riietusruumi ja olid seal 5 minutit ettenähtust kauem jne.

Kahjuks ise ei näinud, jutt kogutud muljete pealt kokku pandud.

Aramis
21.08.08, 12:42
Ma tean et kofitsent oli suur eestil :D 10, makedoonial 1 millegiga ja viik oli 5 :D

Pole teemasse, aga ühed ebasümpaatsemad inimesed on need, kes kindlalt midagi omaarust teavad ja siis kuulutavad ja kõrvalt tead, et jumala pada ajab, aga need ei võta tagasi ka.
Loodan, et ise seda väga tihti ei tee...

vertex
21.08.08, 17:13

Paistab, et kellelgi on oma nägemus asjast:
http://macedonianfootball.com/20080821718/News/Dzarovski-The-match-was-fixed.html

urmar
21.08.08, 19:21
Tundub, et kohtunikud tegid igatahes kõik, et Eesti võitu ei saaks. Pealtvaatajad väitsid, et sellist kohtunikutööd pole Rakveres veel nähtud. Ka Pedõk tegi väravas head tööd. Kahtlane see vastaste meelega kaotamine igatahes oli. Küllap Maltagi eile kaotas meelega, isegi penalti oskasid nad täpselt latti rihtida.

urmar
22.08.08, 01:41
Hea ülevaade mängust: http://www.virumaateataja.ee/220808/esileht/sport/15048533.php

Even
29.08.08, 16:16
Treeningkogunemisele kutsutute nimekiri:

1. Pedõk Stanislav, FC Flora
2. Mošnikov Sergei, FC Flora
3. Luts Siim, FC Flora
4. Ventsel Alan, FC Flora
5. Veis Andrei, FC Flora
6. Reinsoo Eerik, FC Flora
7. Kõll Ervin, FC Flora
8. Anier Henri, FC Flora
9. Viira Sander, FC Kuressaare
10. Morozov Igor, FC Levadia
11. Teniste Taijo, FC Levadia
12. Puri Eino, FC Levadia
13. Puri Sander, FC Levadia
14. Artjunin Artjom, FC Levadia
15. Savitski Daniil, FC TVMK
16. Dmitrijev Artjom, FC TVMK
17. Jegorov Sergei, FC TVMK
18. Toomet Janar, Valga FC Warrior
19. Peitre Meelis, Valga FC Warrior
20. Alliku Rauno, Pärnu JK Vaprus
21. Nesterovski Roman, JK Sillamäe Kalev
22. Jahhimovitš Aleksei, JK Sillamäe Kalev
23. Smirnov Dmitri, JK Sillamäe Kalev
24. Stüf Edwin, JK Tallinna Kalev
25. Võtti Tanel, Viljandi JK Tulevik
26. Kallaste Ken, Viljandi JK Tulevik
27. Naris Armand, Viljandi JK Tulevik
28. Koppel Kaido, Viljandi JK Tulevik
29. Frolov Andre, Viljandi JK Tulevik
30. Sillaste Ats, Viljandi JK Tulevik
31. Luhakooder Rasmus, Viljandi JK Tulevik
32. Jevdokminov Jüri, Viljandi JK Tulevik

Koondise treenerid:

Frank Bernhardt
Marko Lelov
Ain Tammus

Esimene mäng siis Narva Transiga 6ndal septembril. Edwin Stüf on koondises, lõpuks ometi.

fcfloraforever
29.08.08, 16:24
Treeningkogunemisele kutsutute nimekiri:

1. Pedõk Stanislav, FC Flora
2. Mošnikov Sergei, FC Flora
3. Luts Siim, FC Flora
4. Ventsel Alan, FC Flora
5. Veis Andrei, FC Flora
6. Reinsoo Eerik, FC Flora
7. Kõll Ervin, FC Flora
8. Anier Henri, FC Flora
9. Viira Sander, FC Kuressaare
10. Morozov Igor, FC Levadia
11. Teniste Taijo, FC Levadia
12. Puri Eino, FC Levadia
13. Puri Sander, FC Levadia
14. Artjunin Artjom, FC Levadia
15. Savitski Daniil, FC TVMK
16. Dmitrijev Artjom, FC TVMK
17. Jegorov Sergei, FC TVMK
18. Toomet Janar, Valga FC Warrior
19. Peitre Meelis, Valga FC Warrior
20. Alliku Rauno, Pärnu JK Vaprus
21. Nesterovski Roman, JK Sillamäe Kalev
22. Jahhimovitš Aleksei, JK Sillamäe Kalev
23. Smirnov Dmitri, JK Sillamäe Kalev
24. Stüf Edwin, JK Tallinna Kalev
25. Võtti Tanel, Viljandi JK Tulevik
26. Kallaste Ken, Viljandi JK Tulevik
27. Naris Armand, Viljandi JK Tulevik
28. Koppel Kaido, Viljandi JK Tulevik
29. Frolov Andre, Viljandi JK Tulevik
30. Sillaste Ats, Viljandi JK Tulevik
31. Luhakooder Rasmus, Viljandi JK Tulevik
32. Jevdokminov Jüri, Viljandi JK Tulevik

Koondise treenerid:

Frank Bernhardt
Marko Lelov
Ain Tammus

Esimene mäng siis Narva Transiga 6ndal septembril. Edwin Stüf on koondises, lõpuks ometi.

alan ventsel ???????????????????????????????

fcfloraforever
29.08.08, 17:02
flora duubli varuväravavaht:)

tean aga no aru ma ei saa miks vaja tema sinna kutsuda?ei mõista..

Elari#3
30.08.08, 22:52
Oh,üle pika aja Kurest ka keegi koondise trenni kutsutud :)

meesmuiste
31.08.08, 22:20
tean aga no aru ma ei saa miks vaja tema sinna kutsuda?ei mõista..

vana Ventsel karjus piisavalt kõvasti tribüünil ja sebis siis Franki ära :)

Silver
31.08.08, 22:25
Mis Ventslil viga? Täna Tamme Auto vastu oli küll väga kindel ja kindlasti Lutsuga koos man of the matchid. Tõmbas penalti välja, tegi mitu head tõrjet + viimased 10 minutit, mil Kiviõli võimast survet näitas, suutis ta ka kõik olukorrad likvideerida. Eriti magusa tõrje tõi alt nurgast ära viimasel sekundil, kui üks Tamme Auto vend ca 10 meetrilt kääridega superlöögi tegi - oleks pall väravas maandunud, siis vääriks see kohe kindlasti hooaja värava tiitlit. Tänane esitus oli küll korralik. :)

Even
31.08.08, 22:25
ühe mängu põhjal otsustad ainult. imelik oled

meesmuiste
31.08.08, 22:50
ma enda poolt rõhutan, et ma ei oska Alani kohta midagi öelda, ei head ega halba. tahtsin lihtsalt ta vanamees tervitada :)

Silver
31.08.08, 22:57
ühe mängu põhjal otsustad ainult. imelik oled

Ei otsusta, olen näinud igasuguseid mänge tema esituses ja võin vabalt öelda, et peale tema on seal u-21 ka teisi väga vahvaid frukte, kelle olemine u-21 on veel imekspandavam kui Alani. Mis Savitskis nii erilist on, täna korjas 10 minutiga rahulikult kaks kotti välja. :)

urmar
06.09.08, 14:39
Oskab keegi öelda, kas tänane U21 mäng on reaalajas Flora või EJL lehel tulekul?

midagi ikka tuleb

17
06.09.08, 14:51
Sander Viira sai.

urmar
06.09.08, 15:12
Ei veel ei tea midagi, aga inspektoriga sain juba kontakti loodud. Aga ega palju pole jäänud

urmar
06.09.08, 15:39
no nüüd siis teate, unetud :D

sosku
06.09.08, 15:43
Kalev Sport oleks võinud ülekande teha täna Narvast.

Vaat, asi peaks olema nii, et ülekandeid (ntx. ML) tehakse EJL tellimusel suuresti ka viimase rahadest.

Piaoviaopiuviao
06.09.08, 18:41
Eesti U-21 koondise põhikoosseis: 1-Stanislav Pedõk, 2-Dmitri Smirnov, 3-Meelis Peitre, 4-Aleksei Jahhimovitš, 5-Igor Morozov, 6-Eerik Reinsoo, 7-Janar Toomet, 8-Jüri Jevdokimov, 9-Henri Anier, 10-Ats Sillaste, 11-Sergei Jegorov.

Esiliiga noored ja Meistriliiga 7. ja 10. klubide poisid pluss Anier Florast.
Arusaamatuks jääb mulle see, et kuidas on võimalik, et 88 sünd Jevdokimov ja Sillaste ei kuulunud kordagi eelmisesse U-21 valikusse, kuid nüüd on äkki põhimehed valmis:)

Aga tegelikult mulle tundub, et Frank katsetab uusi poisse, sest koondises pole Tenistet, Mošnikovi ja E.Puri näiteks.
Huvitav, et kaasa ei võetud Lutsu, Kõlli, Savitskit ja Kallastet.

Aga poisid on tublid olnud siiamaani ning juhivad poolajaks.

2-0 võit siiski meie tuleviku lootustele.

17
06.09.08, 20:47
Koondises debüteerinud FC Kuressaare pallur Sander Viira arvamusi siit! (http://www.fckuressaare.ee/?module=news&id=497)

urmar
07.09.08, 17:10
Muudkui virised? Kas meie ka ikka ei arenenud, kui saime viimases mängus esimese värava ja võidu?

urmar
07.09.08, 17:27
Leian, et virisemiseks on ka põhjust veidi. Ma tegelikult ei räägi seda virisemise pärast, vaid mind teeb murelikuks, et näiteks soomlastel asi areneb meist nii palju paremini. aga jah makedoonia mäng oli edasiminek küll. loodame, et asi areneb nüüd kiiremini edasi. miskipärast jääb mulje, et U19 ja U17 koondistega tegeldakse rohkem kui U21-ga. võib-olla on mulle lihtsalt vale mulje jäänud, kuid kuidagi jääb selline mulje. sõpruskohtumisi pole, treeningkogunemisi ka vähe kuidagi.

Eks see koondis alles loodi ja hetkel on nad poolenisti praegune U-19 koondis. Kui see eksistentsi lõpetab, küll siis hakkab ka U-21 rohkem kogunema.

urmar
07.09.08, 17:32
Eks see eelmine koondis esines tavaliselt pooliku koosseisuga, sest Viggo tassis Saagi ja teisigi põhikoondisesse. Alles viimases mängus olid peaegu kõik parimad kohal ja tuli ka võit.

zlatan13
23.10.08, 19:37
Millal järgmine U21 valikgrupp loositakse?

Mõtled seda kuhu Eesti U-21 edasi pääses ? see peaks olema novembri keskel nii oli kunagi uefa lehel üleval igatahes

urmar
23.10.08, 19:40
Mõtled seda kuhu Eesti U-21 edasi pääses ? see peaks olema novembri keskel nii oli kunagi uefa lehel üleval igatahes

Kahjuks Eesti U-21 kuhugi edasi pole veel pääsenud :(, aga tulevikus kindlasti. :)

Ch1ller666
23.10.08, 20:03
The future's bright, the future's blue,black and white :)

willane
02.02.09, 14:36
U21 täna -homme fitness test.
millest test koosnes?

LeftWing
02.02.09, 23:13
Test:

Paigalt kaugus: kätega/käteta
0-10m-30m ajavõtuga
kätekõverdused 1min palju jaksad
hüppevõime: kätega/käteta
kükid 60kg raskusega turjal
3torbiku jooks: keskelt alustatud, üks äär, puudutad, teine äär, puudutad, finiš keskel. aja peale
joonejooks alustad otsast-5m-otsajoon-16m-otsajoon-poolväljak-otsajoon-60m-otsajoon.

kõik see toimus umbes 1.45 kestel, jube külmas ja rõskes kotkahallis, oleks võinud õues teha, uskuge mind oleks soojem, kui me lõpetasime oli hallis ikka veel -7 ja õues juba 0/+1. kuigi ideaalvariant siiski mõni spordihall. sest nii mõnigi läks jooksusussiga nagu meile soovitati ja tulemuseks oli libisemine mööda kunstmuru kummi.

Ja kirsiks tordilt. otsajoon-5m-otsajoon-16m-otsajoon-poolväljak-otsajoon-teisepoole 16m-otsajoone-teisepoole 5
5m- otsajoon-teisepoole otsajoon-otsajoon. kõik oli, kas aja või jaksavuse peale.

aanvaller
03.02.09, 00:13
u21 mängib siis Soomes, Esport Arenal.
See koht on minu silmis maailmas ainulaadne koht sportimiseks. Seal on kõik mis hing ihaldab, kuigi ise kogu Arena ei ole midagi nii suur. Üks täismõõtmelinse jalgpalli sisehall, 7 saalihoki väljakut, 2 kossuväljakut, Soome üks suurimaid jõusaale, "kergejõustikuhall", koos jooksuradadega, sees.
www.esport.fi/arena
Väikene offtopic tuli jälle, aga kui midagi kuhugi Eestisse ehitada siis juba selline mitte, et oh siia jalgpalli hall, ja siia kergejõustikule suunatud hall jne. Kõik võiks ikka ilusti ühes kohas olla.

smörgåsbord
03.02.09, 09:02
See koht on minu silmis maailmas ainulaadne koht sportimiseks.on sul aimu, kui suur on maailm, aan-eestist-tulevad-maailma-parimad-väravavahid-valler?

aanvaller
03.02.09, 11:29
No pealegi kui see keskus avati, siis rääkis kõik Soome meedia samat juttu. Ju siis pole neil aimu kui suur see maailm ikkagist on..
see selleks. Mõtlesi rohkem Euroopa suurusjärgus.

Nagu näha siis pole Ojamaa ka kutsutud U21 mängule.

räim
04.02.09, 17:26
http://www.uefa.com/competitions/under21/news/kind=1/newsid=797749.html

Meie vastased siis Türgi, Šveits, Armeenia, Iirima ja Gruusia.

aanvaller
04.02.09, 20:26
ega midagi hõisata pole :)

willane
05.02.09, 09:23
kui hõisata pole, siis saab vähemalt ehk kogemusi juurde

ROOTSI KUNN
11.02.09, 16:31
Soome -Eesti täna siis 2-1 ja meie värav Jegorovilt. Iseenesest pole kõige hullem tulemus .Ma ei tea üldse ,kes on Jegorov ja mis koosseisus põdrad mängisid.

dreyd
11.02.09, 17:11
vähemalt Soome vutiliidu leht palloliitto.fi väidab, et päris võrdne kohtumine olevat olnud, võimalusi oli mõlemale poolele. Väidetavalt jäi ka Saagi kukutamise eest teisel poolajal pennal andmata. Seega igati korralik lahing.

ROOTSI KUNN
11.02.09, 17:55
vähemalt Soome vutiliidu leht palloliitto.fi väidab, et päris võrdne kohtumine olevat olnud, võimalusi oli mõlemale poolele. Väidetavalt jäi ka Saagi kukutamise eest teisel poolajal pennal andmata. Seega igati korralik lahing.

Lugesin just Franki kommentaare .Frank ütles samuti et selge pennal jäi saamata ja ta pole treener ,kes selliste asjade üle vingub aga meie olevat terve teise poolaja domineerinud. Kui juba Soome võrdsest mängust räägib siis võib oletada ,et olime neist üle ,kuigi tulemus näitab vastupidist.

lorenzo
11.02.09, 18:25
naljakas, et mitmed nn. livescore saidid annavad 80. minutil soomlaste väravalööjaks Saagi. et lõi siiski omavärava või?

willane
11.02.09, 18:37
Lugesin just Franki kommentaare .Frank ütles samuti et selge pennal jäi saamata ja ta pole treener ,kes selliste asjade üle vingub aga meie olevat terve teise poolaja domineerinud. Kui juba Soome võrdsest mängust räägib siis võib oletada ,et olime neist üle ,kuigi tulemus näitab vastupidist.

soome kohtunikud on tuntud omade hoidmisega. ootame järgmist lahingut :)

molbert
11.02.09, 22:34
Kui hea see Jahhimovits on ? M2letan, et juba eelmine aasta sai U21 eest m2ngu.

aanvaller
11.02.09, 23:12
http://www.palloliitto.fi/viestinta/?num=136298
siin on juttu.

willane
18.02.09, 09:37
kas kuskil fitness-testi tulemused ka üleval on?
Flora kontori seinal nägin, aga kas mujalt ka võimalik näha?

budu
21.03.09, 20:59
Kui need 10 Viljandi Tuleviku U21-koondislast mängivad Prantsusmaa U21 vastu samamoodi nagu täna, siis ma ei kujuta ettegi, mis see skoor seal tuleb.

loodame et mehed kosuvad ja tulemuseks ei tule 17-0

eika
26.03.09, 13:41
U-21 koondis mänguks Prantsusmaaga

1. Stanislav Pedõk (Tallinna FC Flora)
2. Kaido Koppel (Viljandi JK Tulevik)
3. Armand Naris (Viljandi JK Tulevik)
4. Taijo Teniste (Tallinna FC Levadia)
5. Igor Morozov (Tallinna FC Levadia)
6. Sander Viira (FC Kuressaare)
7. Erik Reinsoo (Viljandi JK Tulevik)
8. Eino Puri (Tallinna FC Levadia)
9. Sergei Mošnikov (Tallinna FC Flora)
10. Andre Frolov (Viljandi JK Tulevik)
11. Ats Sillaste (Viljandi JK Tulevik)
12. Rasmus Luhakooder (Viljandi JK Tulevik)
13. Jüri Jevdokimov (Viljandi JK Tulevik)
14. Edwin Stüf (JK Tallinna Kalev)
15. Siim Luts (Tallinna FC Flora)
16. Aleksei Jahhimovitš (Viljandi JK Tulevik)
17. Martin Tšegodajev (Nõmme JK Kalju)
18. Henri Anier (Tallinna FC Flora)

Ojamaad pole, Nikolai Mašitševi pole, Artjom Dmitrijevi pole. Rääkimata veidi noorematest Papanovist ja Belovist. Välismaal mängivaid pallureid eiratakse järjepidevalt. Ma saaks aru, kui koondis mängiks sõprusmängu Narva Transiga- sellisel juhul pole tõesti mõtet "välismaalasi" koju tuua. Aga praegusel juhul on vastane väga tugev ja rivis peaksid olema kõik parimad pojad. Millal need treenerid muidu välisriikides elatust teenivaid pallureid näevad, kui mitte sellistes sõprusmängudes.

Darren
26.03.09, 13:46
Tuleviku poistele on ju kogemust vaja.

eika
26.03.09, 13:50
Viljandi Tuleviku kevadine väljasõit Prantsusmaale, eesotsas treener Marko Leloviga :)

Imelik on see, et hooaja alguse komeeti Reintami kaasa ei võetud. Mees mängib ikkagi Floras ja klubiline kuuluvus ei tohiks takistuseks tulla. Aga noh, ta samas võib-olla liiga noor veel.

eika
26.03.09, 14:16
Aga Franki peab kiitma, et ta sellise mängu on suutnud orgunnida poistele. Super kogemus, mis peaks poisse kõvasti motiveerima.
Selles osas on EJL tõepoolest väga eesrindlik- täiskasvanutele Brasiilia, noortele Prantsusmaa. 5+

Edit: Mul tekkis selline uitmõte, et äkki ongi EJLi tagatoapoliitika selline, et noortekoondiste ülesanne on Eesti mängivate noorte näitamine välismaa skautidele ja sportlikud printsiibid on tähtsusetud. Niipea, kui mängija saab välisriiki pallima, on ülesanne täidetud ja mängijal pole mõtet u-19 või u-21 koondist esindada. Avalikult ei saaks muidugi seda kõvasti välja öelda, sest kes ikka tunnistaks "Me ei taha kokku kutsuda parimaid mängijaid."

budu
26.03.09, 14:44
Viljandi Tuleviku kevadine väljasõit Prantsusmaale, eesotsas treener Marko Leloviga :)

Imelik on see, et hooaja alguse komeeti Reintami kaasa ei võetud. Mees mängib ikkagi Floras ja klubiline kuuluvus ei tohiks takistuseks tulla. Aga noh, ta samas võib-olla liiga noor veel.

ja saavad harjutada palli välja võtmis väravast

ROOTSI KUNN
26.03.09, 15:03
Nimeta Baaris saab homme U-21 mängu vaadata. Algus 19.00 nii ,et kebige kohale .

vincent
26.03.09, 22:00
whoa, Kana-Biyik! nimi, millega seostuvad minu esimesed teadlikumad mälestused Aafrika jalgpallist. Nostalgialaks.

Tundmatu
26.03.09, 22:12
whoa, Kana-Biyik! nimi, millega seostuvad minu esimesed teadlikumad mälestused Aafrika jalgpallist. Nostalgialaks.

Sama siin
vennad Kana-Biyik ja Omam-Biyik

Shermann
26.03.09, 22:16
http://www.myp2p.eu/broadcast.php?matchid=33985&part=sports

vpp
27.03.09, 15:55
mis kanalilt nimetas seda mängu näitab, oskab keegi öelda?

vincent
27.03.09, 16:03
mis kanalilt nimetas seda mängu näitab, oskab keegi öelda?

Võib vist eeldada, et seesama C+ Sport?

http://liveonsat.com/daily.php#

Piaoviaopiuviao
27.03.09, 16:24
U-21 koondis mänguks Prantsusmaaga

1. Stanislav Pedõk (Tallinna FC Flora)
2. Kaido Koppel (Viljandi JK Tulevik)
3. Armand Naris (Viljandi JK Tulevik)
4. Taijo Teniste (Tallinna FC Levadia)
5. Igor Morozov (Tallinna FC Levadia)
6. Sander Viira (FC Kuressaare)
7. Erik Reinsoo (Viljandi JK Tulevik)
8. Eino Puri (Tallinna FC Levadia)
9. Sergei Mošnikov (Tallinna FC Flora)
10. Andre Frolov (Viljandi JK Tulevik)
11. Ats Sillaste (Viljandi JK Tulevik)
12. Rasmus Luhakooder (Viljandi JK Tulevik)
13. Jüri Jevdokimov (Viljandi JK Tulevik)
14. Edwin Stüf (JK Tallinna Kalev)
15. Siim Luts (Tallinna FC Flora)
16. Aleksei Jahhimovitš (Viljandi JK Tulevik)
17. Martin Tšegodajev (Nõmme JK Kalju)
18. Henri Anier (Tallinna FC Flora)

Ojamaad pole, Nikolai Mašitševi pole, Artjom Dmitrijevi pole. Rääkimata veidi noorematest Papanovist ja Belovist. Välismaal mängivaid pallureid eiratakse järjepidevalt. Ma saaks aru, kui koondis mängiks sõprusmängu Narva Transiga- sellisel juhul pole tõesti mõtet "välismaalasi" koju tuua. Aga praegusel juhul on vastane väga tugev ja rivis peaksid olema kõik parimad pojad. Millal need treenerid muidu välisriikides elatust teenivaid pallureid näevad, kui mitte sellistes sõprusmängudes.

Anna mulle andeks , aga mis kuradima Papanovist ja Belovist sa tahad U 21

Jube hädised vennad

eika
27.03.09, 16:25
Anna mulle andeks , aga mis kuradima Papanovist ja Belovist sa tahad U 21

Jube hädised vennad
Kus sa neid hiljuti mängimas oled näinud?

Piaoviaopiuviao
27.03.09, 17:52
Kus sa neid hiljuti mängimas oled näinud?

Belovi polnud raske mängimas mitte näha , tema saamatust arvestades. Ja ei usu mina et ta on seal poole või enam aastaga midagi muutunud.

Ja Paponovist rääkides ,, see mees ei vääri isegi U 19 kohta ja rääkimata siis U 21..

ja mõlema kuti puhul olen ma miskipärast 1234560 korda kindel tänu isa-ema paksule rahakotile , on nad seal kus nad ka ei ole

zaz
27.03.09, 17:53
no Paponovis on sisu kaa ikka, kui psüühika järgi saab, siis ei näe küsimust...
ega igamees siiski Bulgaaria 2. koha klubisse ei pääse siiski;)

marrrtin
27.03.09, 18:26
Mäng hakkab Eesti aja järgi 19.00 ?

Casablanca
27.03.09, 18:51
19:15

101010

vtp
27.03.09, 19:18
http://www.atdhe.net/

Ainuke töötav striim, mis leidsin.

Kui keegi koosseisud leiaks, oleks väga tore.

-Antz-
27.03.09, 19:28
Siit tuleb mis ludiseb:
http://www.justin.tv/jaja5902/popout

Tundub et meie poisid läksid palli puhtakslöömist harjutama.
Söötu isegi ei üritata mängida.

budu
27.03.09, 19:30
krt mida see nr5 seal tegi,ikka nii kergelt lasti ära lüüa

Shermann
27.03.09, 19:30
Tundub et meie poisid läksid palli puhtakslöömist harjutama.
Söötu isegi ei üritata mängida.

Tahtsin just sama öelda. Ma lugesin kokku, et maksimaalselt oleme saand teha 3 söötu. Siis lendab pikk pall tedmata suunas ning prantslased saavad niimoodi lihtsalt rünnakuid ehitada :doh:. Aga mis seal imestada, kui koondises enamuse moodustavada Tuleviku mängijad saavad Levaadikutel 7-0 pähe, mis siis Prantsusmaa vastu veel oodata.

fcfloraforever
27.03.09, 19:31
tra mis kaitse bläkk...0:1 meie poolt vaadatuna, Algkoosseisu kohta ni palju, et Pedõk, Teniste, A.Sillaste, Morozov, Mošnikov ja rohkem pole aru saand :D

Kaspy
27.03.09, 19:32
Täpselt,kuigi prantslased annavda piisavalt ruumi on meie poistel ikka "pallist vabanemise sündroom"
Tuleb öelda et mustad mehed on tunduvalt kiiremad küll

rallikas
27.03.09, 19:32
Eesti 1:0 taga. Prantslased mängisid kena söödu vasakusse äärde jooksu peale, sealt tsenderdus kasti joonele, üks võttis palli kenasti vastu ning andis teisele läbisöödu. Meie poisid proovisid sulgu teha, aga keesi kaugel paremal kattis ära. Pedõkil polnud mitte kui midagi teha..

Shermann
27.03.09, 19:39
tra mis kaitse bläkk...0:1 meie poolt vaadatuna, Algkoosseisu kohta ni palju, et Pedõk, Teniste, A.Sillaste, Morozov, Mošnikov ja rohkem pole aru saand :D

Anier on ees

Tanel
27.03.09, 19:41
No ma olen seda mängu mingi 30 seki vaadanud ja kohtunik on juba kaks arusaamatut otsust teinud. Prantslasest kohtunik juhuslikult? :P

Kaspy
27.03.09, 19:42
Oii,Luts pani küll libdealt hetkeks,nii edasi poisid!

smörgåsbord
27.03.09, 19:42
Lutsul on täitsa kena tehnika, peaks mainima.

nonoh
27.03.09, 19:43
nii tume see asi ka pole... vahel on ka helgemaid hetki (harva)

Giorgi.
27.03.09, 19:49
Sillaste päris hädas seal ääres.
Ilusat tehnikat näitab see äär seal ja üleüldse päris ilusat jalgpalli on prantslastelt näha.
Eestlased otsivad neid pikki kuradi palju.

E: 2:0. : (

Kaspy
27.03.09, 19:50
No Sillaste tuleb küll Pertelsoni juurde keha valitsemist saata õppima,düüdist tõtseti liht pall üle

fcfloraforever
27.03.09, 19:51
see kaitse imeb ludinal!!!
Sillaste välja ja Tšegodajev sisse.

dareth
27.03.09, 19:53
Nagu ma aru saan, siis Sillaste on paremkaitse (nr 2)?

fcfloraforever
27.03.09, 19:53
Nagu ma aru saan, siis Sillaste on paremkaitse (nr 2)?

oli jah paremas kaitses enne kui välja võeti.

rallikas
27.03.09, 19:54
Parem äär on lootusetu juhtum. Pika palli mängimine veel lootusetum..

nonoh
27.03.09, 19:55
ma ei taha küll rassistlikult kõlada, aga "prantslastel" on platsil ainult üks europiidse pigmendiga noormees?

andre26
27.03.09, 19:59
Poolajaga Eesti poolt mitte ühtegi arvestatavat pealelööki, terve meeskonna peale tegi ainult Luts ühe korra 1vs1 ära teha, mitte ühtegi korralikku rünnakut, kaitse lekib igast august.
Masendav.

Prantslased on muidugi väga võimsad. Kiired seinad, pidev liikumine, hea kokkumäng, super tehnika 1vs1 olukordades, kiirus ja jõud nii palju parem kui eestlastel.

Selline tunne nagu Eestil oleks U17 koondis platsil.
Kahju tegelikult.

lihtsalt masenav

Mask
27.03.09, 20:02
ma ei taha küll rassistlikult kõlada, aga "prantslastel" on platsil ainult üks europiidse pigmendiga noormees?

Ei aga mis see siia puutub?
Tegelt seis ei olegi midagi erilist vaadates prantslaste koondise nimekirja. Paljud neist on oma klubides väga tähtsad mängijad. Kurb on muidugi meie mängu vaadata.

budu
27.03.09, 20:02
hetke mängu seis ei olegi kõige hullem aga mängupilti eesti poolt puudub.kurb on vaadata aga loodame et teisel poolajal mängupilt vähekeni paraneb

Martin
27.03.09, 20:04
Mehed on poiste vastu mängima saadetud. Mõttetu togimine.

nonoh
27.03.09, 20:07
Ei aga mis see siia puutub?

puutub täpselt nii palju, et kuna ma olen jalgpalli teemal nii mitmegi prantslasega seda delikaatset nahavärvi teemat puudutanud, siis on minule kõlama jäänud, et tulevikus olevat neil nõndanimetatud pärismaalasi rohkem peale tulemas. kui on nii, nagu mulle praegu tundus, siis olen ma lihtsalt valesti aru saanud.

17
27.03.09, 20:10
Pange Viira platsile ja väravad hakkavad tulema!

budu
27.03.09, 20:13
See on see kui koondises ei ole just kõige paremad.aga ega eestil pole kunagi u21 esindatud oma ealiste parimad ja tundub et mängu tulemused jalgpalliliidule eriti tähtsust ei oma

Mask
27.03.09, 20:15
puutub täpselt nii palju, et kuna ma olen jalgpalli teemal nii mitmegi prantslasega seda delikaatset nahavärvi teemat puudutanud, siis on minule kõlama jäänud, et tulevikus olevat neil nõndanimetatud pärismaalasi rohkem peale tulemas. kui on nii, nagu mulle praegu tundus, siis olen ma lihtsalt valesti aru saanud.

Selge. Kaitses oli näha valge nahavärviga mängijat. Kahjuks kooseisu ei tea ega ei suuda leida kah kusagilt. Stream on suht halb seega ei suuda ka ära tunda. Kembot, Sissokot ja Obertani olen iga-tahes ringi siblamas näinud. Väravas tundub olevat Lilian Thurami nõbu Yohann Thuram-Ulien.

North
27.03.09, 20:17
2 poolaeg algamas... :D

Koosseisud (http://jalgpall.struktuur.ee/4865)

Mask
27.03.09, 20:27
Vabandan juba ette ,et ma ei tea Eesti U21 koondisest palju...
Kes see neid out-e nii kaugele viskab?

andre26
27.03.09, 20:31
6huv6itluses on meie omad ikka väga si...d

salajane33
27.03.09, 20:33

Kahjuks on see Prantsusmaa koondise tulevik :(

aanvaller
27.03.09, 20:36
Mis Asi See Oli??

andre26
27.03.09, 20:37
täiesti kino teevad vennad väljakul...lihtsalt pea keskjoonelt l6i meie mees palli prantslaste nurgalöögix:D

Kaspy
27.03.09, 20:37
Mis Asi See Oli??

Mošnikov oli

Muide pikki aute viskab Taio;) Tema kasvu ja keha kohta hämmastav

andre26
27.03.09, 20:43
korrax lubas mängu isegi

Mask
Kaks head võimalust järjest olnud. :)

Jihad
noh, vahepeal suudeti päris hästi söötu mängida ja kaks head värava võimalust.

RantZ
27.03.09, 20:44
Luts (või kes see nr 8 ka ei ole) näitab üsna head mängu vahest.

aanvaller
27.03.09, 20:44
hea rünnak on ainult siis kui tulemuseks on koll. Teised on kõik sitad rünnakud.

andre26
27.03.09, 20:45
poisid peaxid julgemalt mängima...tuleb välja kyll kui tahata, aga kardavad liialt mängida...nii kui keegi palli saab siis tahab sellest kohe ruttu vabaneda

fcfloraforever
27.03.09, 20:53
mnjah..Eino Purile veel teine kollane ja punane...

hannes10
27.03.09, 20:54
Mis see on muidu Tuleviku duubel vs AAFRIKA? :D Mõtestatud tegevus puudub igatahes... hale vaadata!

Jihad
27.03.09, 20:54
see kohtunik on mingi täielik kloun ju. Lihtsalt lampi iga pisi asi on kollane.

kala2
27.03.09, 20:55
puril jooksis kyll juhe kokku, sellise koha peal idiootne viga teha

Kaspy
27.03.09, 20:56
Liverpooli mehelt selline eksimus...

Rahva tungival soovil löödi kolmas

fcfloraforever
27.03.09, 21:01
täielik tsirkus toimub meie kastis ja 0:3 meie poolt, väga lihtsalt....
poisid on alla andnud ja nüüd lahmivad juba väga lampi.

andre26
yhes6naga täiesti pask mäng ...meie omad nagu pisikesed ilma peata seal...pole veel näinud et olex yhtegi 6huv6itlustki v6idetud

aanvaller
See kaitse mis hetkel on see imeb nagu täiega! Isegi mu treeninggrupi 02' poistel on parem kaitse!

andre26
27.03.09, 21:03
pakun et u-19 mängix ka paremini

Mondotek
27.03.09, 21:04
Kes nr 16 on? Eestil

hannes10
27.03.09, 21:05
Klounid......

salajane33
27.03.09, 21:07
Kes nr 16 on? Eestil

Aleksei Jahhimovitš (Viljandi JK Tulevik)

fcfloraforever
27.03.09, 21:08
noh 0:3 siis lõppseis meie poolt vaadatuna...ütleme nii,et jube mäng oli...kuigi vahepeal hakkas nagu looma midagi aga jah..kõige rohkem meie poolt vast tuleks esile tõsta Siim Lutsu ja loodetavasti keegi pani seal tähele ka.

Kaspy
27.03.09, 21:08
Muide tribüünilt paistis ka üks Eesti lipp

salajane33
27.03.09, 21:09
Luts (või kes see nr 8 ka ei ole) näitab üsna head mängu vahest.
Puri on nr.8

E: Puri näitas ka ilusat mängu, aga Pantsusmaa vastu me ei saa :P

andre26
27.03.09, 21:10
noh 0:3 siis lõppseis meie poolt vaadatuna...ütleme nii,et jube mäng oli...kuigi vahepeal hakkas nagu looma midagi aga jah..kõige rohkem meie poolt vast tuleks esile tõsta Siim Lutsu ja loodetavasti keegi pani seal tähele ka.

protokolli järgi nagu polegi k6ige hullem aga mängupildi järgi ikka väga sitt

fcfloraforever
27.03.09, 21:12
Puri on nr.8

E: Puri näitas ka ilusat mängu, aga Pantsusmaa vastu me ei saa :P

Luts oli 8

Elari#3
27.03.09, 21:12
Kes nr 16 on? Eestil
nr 16 pole mingi Jahhimovitš, Sander Viira on hoopis(FC Kuressaare)

smörgåsbord
27.03.09, 21:13
täiesti ootuspärane mängukäik, mis siin ikka haliseda. lõppskoor jäi isegi soliidne.

ja õnneks ütleb Bernhardiin meile peagi, et tegelikult mängiti kui võrdne võrdsega ja ainult õnnest jäi pisut vajaka ja meie usume ja unustame nähtu ära.

salajane33
27.03.09, 21:18
Luts oli 8

a, võibolla ka, siis EJL lehel oli nad järjekorra järgi sinna pannud, mitte särginumbri järgi

Elari#3
27.03.09, 21:19
a, võibolla ka, siis EJL lehel oli nad järjekorra järgi sinna pannud, mitte särginumbri järgi
Täpselt nii EJL lehel oligi ;)

budu
27.03.09, 21:50
prantslased oli täna õhtu eesti vastu 2x45 kestev treening kus eesmärgiks oli söötmine ja palli hoidmine,järgmine treening tehakse ka pealelööke.

täpselt selline mulje jäi sellest mängust,eks nad pool kõvalt seda asja võtsid ja see oli vaid meie õnn
aga vabandusi oleks väga hea kuulda

urmar
27.03.09, 22:09
prantslased oli täna õhtu eesti vastu 2x45 kestev treening kus eesmärgiks oli söötmine ja palli hoidmine,järgmine treening tehakse ka pealelööke.

täpselt selline mulje jäi sellest mängust,eks nad pool kõvalt seda asja võtsid ja see oli vaid meie õnn
aga vabandusi oleks väga hea kuulda

Ja päris lõpus tehti ikka pealelöök ka, küllap see kanapiiks sai treeneri käest sõimata, et taktikat rikkus. :)

Kaspy
28.03.09, 09:09
Mängu päris alguses isegi oli üks nurgalöögi järgne võimalus,kuid parimad 2 shanssi jäid ikka 2.poolaega

Mikusiku
28.03.09, 11:31
Minge mängige ise Prantsusmaa vastu, kui te nii osavad olete.
Äkki suudate isegi natuke mõtestatud mängu pakkuda.

Shaq
28.03.09, 11:53
värav 3 (http://www.youtube.com/watch?v=Igc48TxRwVU)
2 värav (http://www.youtube.com/watch?v=MuotHrlr59o&feature=related)
1 värav (http://www.youtube.com/watch?v=rnLI-u7hYD0&feature=channel)

Kasepats-Pidur
28.03.09, 12:14

Mis numbri all mängisid?

Mikusiku
28.03.09, 12:46
Tuhat kaheksakümmend kaks.

dareth
28.03.09, 13:06

Kui ikka Prantsusmaa on vastas, jookseb juhe nii kokku, et ei suuda kolme peale ka palli puhtaks lüüa. Jube lugu küll.

andre26
28.03.09, 14:57
Ega amatööride (Viira, Stüf) ja Viljandi Tuleviku varumeestega (Luhakooder, Reinsoo, Kõll) ei saagi sellise kaliibriga koondise vastu nagu Prantsusmaa U21. See on fakt ning pole poiste süü ju, et nad kutsuti tegelikult.

Prantsusmaa U21 koondislaste elu koosnebki ainult jalgpallist, meie poistest osad teevad 3-4 trenni nädalas. Seda vaadates ei saa mängijatele midagi ette heita ning see 0:3 on veel hästi saadud. Ette saab aga seda heita, et noored pole ise jõudu ega füüsilist arendanud. Metsajooksu ja kätekõveduste jaoks on kõigil tingimused olemas. Päris masendavalt üle olid prantsuse noored igas aspektis.

Kurb ikka, et valik on isegi U21 koondise jaoks nii väike.

kusjuures peab mainima , et u21 satsi järgmine samm peakski olema ju A koondis...aga sellest satsist ma kyll ei tea kedagi kes suudaks A koondisse murda...poisid olid ikka väga saamatud ja kobad...6huv6itluses jäädi kohe päris k6vasti alla...pakun et U19 teex ka sellele U21 pähe

erxu
28.03.09, 21:16
Kommentaatorid ka naersid Eesti 3nda värava üle, ükski mängija ei suuda palli ära lüüa - aga no mis ma siin kritiseerin.

Shermann
29.03.09, 12:01
Oskab keegi öelda, kus toimuvad Rootsi -Eesti, Šveits - Eesti, Armeenia - Eesti ja Türgi - Eesti mängud? Uuendaksin natukene wikit aga nende kohta andmeid ei leidnud.

smörgåsbord
29.03.09, 12:28
Oskab keegi öelda, kus toimuvad .. Türi - Eesti mängud?Konsumi ees parklas minu teada.

vincent
29.03.09, 12:36
Rootsi-Eesti on Falkenbergis. Teisteni on nii palju aega, et tõenäoliselt pole kohta veel paigaski.

laas
31.03.09, 22:42
Arvestades kuidas Prantsusmaa U21 praegu Inglismaa eakaaslasi lutib (esimese poole tunniga 2:0, ja ülekaal sama võimas kui Eesti vastu), siis see Eesti 0:3 tundub täitsa ok juba...

kesa
03.06.09, 08:06
U21

U21-troppen til privatlandskamp og EM-kvalikkamp
25.5.2009

NFF ved U21-landslagstrener Øystein Gåre har tatt ut troppen til privatlandskamp mot Estland og EM-kvalikkamp mot Slovakia.

Troppen:

André Hansen 17.12.89 - Lillestrøm
Lasse Staw 1.1.88 - Fredrikstad
Jo Inge Berget 11.09.90 - FC Lyn Oslo (laenul Udinesest)
Mads Dahm 21.10.88 - FC Lyn Oslo
Tarik Elyounoussi 23.02.88 (s. Marokos)- Heerenveen 3/1 A-mv
Vegard Forren 16.02.88 - Molde
Per Egil Flo 18.01.89- Sogndal (järjekordne Flo)
Ruben Yttergard Jenssen 4.05.88- Tromsø
Christer Kleiven 9.04.88 - Start
Peter Orry Larsen 25.02.89 - Aalesund
Håvard Nordtveit 21.06.90- Lillestrøm (laenul Arsenalist)
Jonathan Parr 21.10.88 - Aalesund
Marcus Pedersen 8.06.90- Strømsgodset
Magne Simonsen 13.07.88- FC Lyn Oslo
Harmeet Singh 12.11.90 - Vålerenga
Håkon Skogseid 14.01.88 - Viking
Mads Stokkelien 15.03.90 - Start
Joachim Thomassen 4.05.88 - Fredrikstad

Kamper:

5/6 kl. 18: Estland - Norge (Tallinn)
10/6 kl. 18: Norge - Slovakia (Stavanger)

viimased mängud:

10.02.2009 Hispaania - Norra 1 - 1 (1-0)
13.02.2009 Liechtenstein - Norra 0 - 2 (0-0)
27.03.2009 Norra - Inglismaa 0 - 5 (0-2)

ELauter
05.06.09, 20:57
EESTI - NORRA 1-1 nii kiiruga löödi eestile viigivärav tagasi :D ei jõudnud veel rõõmustadagi :D:D

LeftWing
05.06.09, 21:47
Eesti 1 - 1 Norra
73. Stüf
78. mingi norrakas

ROOTSI KUNN
05.06.09, 22:15
Üsna korralik mäng meie poolt,kuigi kartsin hullemat. Lõpus oli isegi võiduvõimalus aga keegi ei ulatunud pallini,kui sarnaselt esimesele väravale tuli jälle äärelt tsenderdus.
Mängu parimad meie poolt olid Eino Puri ja loomulikult Teniste ,kes võttis ühe norrakate ohtlikuma ääre nr. 9 ,ikka nii kinni ,kui vähegi sai. Head olid ka Moshnikov, Jahimovitsh ja teisedki .Paar venda kukkus ansamblist nats välja aga üldpilt oli siiski positiivne.
Negatiivse poole peale kannaks puudunud mängukavad. Mingeid lehti küll jagati aga väravast neid ei saanud ,kuigi pileti raha osati küll 50.-eeku küsida. Puhvet oli olemas, hea seegi .
Ning imestama pani see ,et peale nii edukat U-19 turniiri promo jäeti see mäng täiesti tähelepanuta.!?! Ei mingit reklaami ega midagi . Mis see oligi kõik või ? Ei saa aru mis valemiga neid asju aetakse ?
Ei tea aga tundub ,et Norra on põhjamaades noortevutis ilmselt nõrgim. Soome on neist ette läinud .

salajane33
05.06.09, 22:25
Ei tea aga tundub ,et Norra on põhjamaades noortevutis ilmselt nõrgim. Soome on neist ette läinud .
Aga Hispaania on ka siis nõrk? Tegid ju norrakatega 1-1 viigi.

ROOTSI KUNN
05.06.09, 22:34
Aga Hispaania on ka siis nõrk? Tegid ju norrakatega 1-1 viigi.

No ma räägn seda mida ma täna nägin ja Norra ei kujutanud endast erilist suurt jõudu.Teine võimalus ,et meie omad on paremini mängima hakanud. Mõned aastad tagasi imesime Norrakatelt kogu aeg aga nüüd suutsime isegi kohati domineerida.

tattberg
05.06.09, 22:39
teine poolaeg oli küll minu meelest päris võrdsete mäng. esimesel norra selgelt domineeris. kahju muidugi, et peale juhtväravat ei suudetud hoida. aga muidu igati vaadatav mäng. reklaam jah, tõesti olamatu, publikut vast 200-300 oli. ei enam.

salajane33
05.06.09, 22:43
Siin mingi selle aasta sõprusmängude statistika: http://www.livegoals.com/standings/international/friendlies-u-21/2009

Norral 4 mängu 5 punkti
Hispaanial 3 mängu 2 punkti
Eestil 2 mängu 1 punkt

Võibolla tõesti ei olegi Hispaania nii hea, aga no need ju sõprusmängud ja nendes mängudes võib kõik juhtuda :)

ELauter
05.06.09, 22:48
Ma ei teadnudki et täna mäng on :D:D mida reklaami tõesti :)

PraS
05.06.09, 22:50
pidid ka - http://soccernet.ee/gallery/456/

Morozov ja Teniste selgelt mänguparimad. Anier oli ikka nii kehva, et jube kohe.
Üldiselt suur pettumus oli see Norra koondis või hoopis olime liiga head.

marrrtin
05.06.09, 23:58
Kuramus, polnud kuskil sellest mängust midagi kuulnud, kuid oleks tahtnud vaatama minna. Kuidas värav löödi?

Siimphoto
06.06.09, 00:01
Tagasihoidlik galerii ka siin: http://sport.err.ee/index.php?0593613

Shazib
06.06.09, 00:48
Kuramus, polnud kuskil sellest mängust midagi kuulnud, kuid oleks tahtnud vaatama minna.

Duubeldan :( Oleks teadnud, oleks platsis olnud.

eestimees
06.06.09, 00:52
Teniste oli ikka võimas! Ja muiduig meie keskkaitse paar! need kolm väärivad eriti suurt kiitust. Jahhimovits oli alati sela kus pidi olemas ja Morozov kah. krdi head on nad ikka seal keskkaitses. muidugi Teniste oli mõnus klass oma äärel

Aramis
06.06.09, 10:05
Nojah, kui nii mitu "jalgpallisõpra" mängust midagi ei tea on midagi valesti tehtud. Kurb - kriitika käib ka Soccerneti kohta järelikult.

salajane33
06.06.09, 11:01
Nojah, kui nii mitu "jalgpallisõpra" mängust midagi ei tea on midagi valesti tehtud. Kurb - kriitika käib ka Soccerneti kohta järelikult.

Mis sul nüüd juhtus? Portaalis ju kõik olemas: http://soccernet.ee/news.php?id=25971

eika
06.06.09, 11:05
Samas võiks soccernet U-misiganes mängud om kalendrisse panna.

elx
06.06.09, 13:08
jälgige ka www.jalgpall.ee ja midagi ei jää vahele - seal vajutate kalendri mingile päevale ja näete ilusti milliseid mänge on sel päeval võimalik nautida, alates koondisest, lõpetades noorte liigadega:)

veidi infot ka - homme peab näiteks u-16 sõpruskohtumist, seda küll kõigst helsinki-94 võistkonnaga, kuid vaatamist kindlasti väärt.

07.06.2009 15:45 A. Le Coq harjutusväljak Eesti Helsinki '94 Sõprusmängud 2009

Aramis
06.06.09, 16:34
Mis sul nüüd juhtus? Portaalis ju kõik olemas: http://soccernet.ee/news.php?id=25971

Kas ma eksisin? Kui su tuleb siin järjest mitu venda, kes asjast midagi ei tea peale seda, kui asi on toimunud???
Sa võid mulle igasuguseid lehekügi näidata, fakt jääb faktiks.

salajane33
06.06.09, 16:38
Kas ma eksisin? Kui su tuleb siin järjest mitu venda, kes asjast midagi ei tea peale seda, kui asi on toimunud???
Sa võid mulle igasuguseid lehekügi näidata, fakt jääb faktiks.

Mis teha, tuleb rohkem ka portaali lugeda.

Aramis
06.06.09, 17:35
Nii ta on ja nagu eelpool soovitati, siis jalgpall.ee on ideaalne koht sedasorti info saamiseks. Minu point on see, et enamus inimestest on "maalt ja hobusega" ja kui on ikkagi midagi, mida on vaja nendeni saada, siis ei saa jääda lootma , et nad ise satuvad seda lugema, vaid tuleb pingutada rohkem.

lorenzo
06.06.09, 17:44
pigem see, et see info tuleks ka portaalist siia kommentaariumisse tuua. paljud ju ei loegi üldse portaali, sest kommentaariumis pahatihti info operatiivsem. aga noh selle mängu eelinfo jäi sedakorda kahjuks siin teemas puudulikuks või vähepopulaarseks

elx
07.06.09, 16:30
Paljud ei loe ka kommentaariumit, paljud ei loe portaali, paljud tahavad, et keegi tuleks neile ukse taha ning kannaks selge kõlava häälega info ette - paraku ei saa lihtsalt arvestada kõige sellega. Kes juba nii palju jalgpalli vastu huvi tunneb, et tahaks ka noortekoondiste mänge jälgida, peaks vast nii palju küll asjast teadma, kus kohast antud teema kohta infot saada.
Tegelikult oleks huvitav, milline teavitus siinkohal oleks kedagi rahuldanud? Mis tasemel millist teavitust vaja oleks? oleks piisanud kahest sama teemaga artiklist soccernetis?

Foorumisse postitamine pole aga kindlasti lahendus - tegemist on ikkagi kommuuni jaoks oleva lahendusega ning siia peaksid ka infot kommuuni liikmed ise edastama. St. sellised, kes asjast teavad, seega võiks jah ntud juhul näpuga näidata kogu soccerneti foorumi kommuunile?

Jalgpalliliit teavitas sellest enda kodulehel, samuti saadeti pressiteates 2. juunil nädalamängude hulgas ka see mäng st. ajakirjandusele oli saadetud e-mailiga vastav info ja ajakirjanikud, kes jalgpalli vastu huvi tunnevad, on ilmselt ka liidu pressi meililistis kindlasti sees. Oleks ju võimalik alati kasutada väli- tele- raadioreklaami, kuid siin tekibki küsimus, et mis tasemega mänge peaks reklaamima ning ka siis leidub kindlasti palju selliseid inimesi, kes ütlevad, et nad pole midagi kuulnud.

kesa
09.06.09, 19:32
Rootsi eeldatav algkoosseis tänaseks mänguks.

12 Pär Hansson (gk)-Helsingborgs IF 22.06.1986
16 Pierre Bengtsson- AIK Stockholm 18.06.1988
3 Mattias Bjärsmyr (K)- IFK Göteborg 03.01.1986 3/A
6 Per Karlsson- AIK Stockholm 2.01.1986
17 Martin Olsson - Blackburn Rovers FC (Ing) 17.05.1988
21 Gabriel Özkan- AIK Stockholm 23.05.1986
15 Labinot Harbuzi, Malmö FF 4.04.1986
13 Gustav Svensson-IFK Göteborg 7.02.1987 2/A
20 Emir Bajrami - IF Elfsborg 7.03.1988
19 Pontus Wernbloom- IFK Göteborg 25.06.1986 2/A
NB! 2009/10 AZ Alkmaar
10 Denni Avdic -IF Elfsborg 5.09.1988 1/A

varus
1 Johan Dahlin (gk), Oslo Lyn (Nor) 8.09.1986 1/A
23 Kristoffer Nordfeldt (gk) - IF Brommapojkarna 23.06.1989
2 Mikael Lustig- Rosenborg BK (Nor) 13.12.1986 1/A
4 Rasmus Bengtsson- Trelleborgs FF 26.06.1986 1/A
5 Emil Johansson- IF Hammarby 11.08.1986
7 Ola Toivonen- PSV Eindhoven (Hol) 3.03.1986 2/A
8 Andreas Landgren- Helsingborgs IF 17.03.1989 1/A
9 Joel Johansson, IF Elfsborg 16.01.1986
11 Robin Söder- IFK Göteborg 1.04.1991
14 Guillermo Molins- Malmö FF 26.09.1988
18 Sebastian Eriksson- IFK Göteborg 31.01.1989
22 Joel Ekstrand- Helsingborgs IF 4.02.2989

Kõik mehed kõrgliigaklubides ja põhitegijad. Olsson Blackburnis 2 liigamängu

Kel võimalik, siis
Viasat Fotboll või Hiiupubi.

marrrtin
09.06.09, 20:54
Mis kell mäng hakkab?

Kurat, midagi aru ei saa, EJLi leehlt ka ei leidnud.

lorenzo
09.06.09, 20:58
Mis kell mäng hakkab?

Kurat, midagi aru ei saa, EJLi leehlt ka ei leidnud.

poolaeg juba. 0-0

kesa
09.06.09, 21:17
Eesti juhib!!!!
Sillaste 59'
1-0

rauno
09.06.09, 21:27
tuleb nagu norragagi 1-1? Kesa sa Hiius?kuidas mängupilt on?

rauno
09.06.09, 21:30
nojah.... juba 2-1 rootsile:( kahju et netist pilti ei leidnud...

kesa
09.06.09, 21:34
tuleb nagu norragagi 1-1? Kesa sa Hiius?kuidas mängupilt on?

Ei saanud kohale minna kahjuks aga telefoniside olemas. Rootslased olevat olnud vahepeal parajas paanikas.
Kurat, kaks nurgalööki 67' 69' ja oleme taga 1-2.

ROOTSI KUNN
09.06.09, 22:37
Eesti mängis väga ilusti ja svenssonid olid täiesti üllatunud meie heast mängust.Mingit pikka ei taotud ette vaid mängiti ilusti söötu ,vahelduseks pikemate pallidega. Esimesel poolajal sai Stüf peaaaegu üksühele vv -ga aga kogemusest jäi puudu ja kaitse võttis seljatagant palli ära. Teise poolaja alguses tegi Eesti korraliku surve nii ,et rootsi oli täiesti paanikas. Vahetusest sisse tulnud Jevdokimov andis väga ilusa söödu Sillastele ,kes üsna terava nurga alt lõi 1-0 ja üsna rohkearvuline publik istus suud m-i täis.
Meile löödud väravad olid sarnased , mõlemad nurgalöögist. Pedõk vist oli kah ühes rohkem süüdi. Igatahes häbisse me ei jäänud ja jumala korralik mäng meie poolt. Peab arvestama ,et svenssonid olid ka vanemad ,kuna nad mängivad juba paari päeva pärast kodus finaalturniiril ja meil oli mitu U-19 koondise venda sees ja meie alles alustame oma U-21 tsükli mänge.
Kokkuvõttes ja ka Norraga mängu meenutades siis mõlemas lõime värava ja üldpilt väga bro :) See annab lootust tulevikuks. Eesti üldine jalgpalli tase läheb iga aastaga paremaks ja noorte tulemused on selge märk sellest.

urmar
10.06.09, 00:45
No see algav finaalturniir peaks olema 1986 sündinute U21, praegu mängis arvatavasti ikka Rootsi 1988. sünd. koondis, aga kui tõesti 2 aastat vanemate oma, siis on see väga hea näitaja meile.

Lisaks selline huvitav tulemus U-21-valikmängudest, et Fäärid võitsid 1. minuti väravast Venemaa enda 1:0.

vincent
10.06.09, 00:57
No see algav finaalturniir peaks olema 1986 sündinute U21, praegu mängis arvatavasti ikka Rootsi 1988. sünd. koondis, aga kui tõesti 2 aastat vanemate oma, siis on see väga hea näitaja meile.
Arvata pole eriti vaja, piisab mõned postid ülespoole kerimisest, kus on meeste sünniaastad kenasti kirjas. ;) Enamik ikka '86. Tubli tulemus igatahes, peaks poistele kõvasti eneseusku andma. Saab mängida küll.

urmar
10.06.09, 01:19
Tuleb siis välja, et mängisime umbes 2 aastat vanemate rootslastega. Seda parem tulemus siis. :)

willane
10.06.09, 08:43
samas U-21 juba täismehed ehk tuleb kõigiga hakkama saada :)
tubli tulemus siiski

pesa
17.06.09, 10:59
http://www.youtube.com/watch?v=ID68-GLFsAY&eurl=http%3A%2F%2Fwww.101greatgoals.com%2Fvideodis play%2F2702815%2F&feature=player_embedded

siit saab mängupilti ka vaadata

Mehhanisaator
17.06.09, 12:25
http://www.youtube.com/watch?v=ID68-GLFsAY&eurl=http%3A%2F%2Fwww.101greatgoals.com%2Fvideodis play%2F2702815%2F&feature=player_embedded

siit saab mängupilti ka vaadata

Täitsa head võimalused olid Eestil ka lüüa rohkem väravaid kui üks.Tublid!

khristo
18.06.09, 15:58
Eestile löödud väravate põhjal tundub nagu oleks Pedõk Rootsi võidu peale raha pannud...

willane
02.07.09, 14:25
Marek Kaljumäe koondises!
nädalavahetusel oli ta just nimekirjas rannajalka koondises Soome vastu

willane
07.07.09, 19:54
Treeningkohtumine A. Le Coq Arena I muruväljakul 7. juulil
kell 17:00 EESTI U-21 koondis - TALLINNA FC FLORA 0:4 (0:2)
Väravad: 13. Markus Jürgenson, 27. Joonas Tamm, 72., 87. Martin Vunk
Hoiatused: -

protokollis oli kirjas 50 pealtvaatajat.
mina sain teisel poolajal lugedes kokku täpselt 12 pealtvaatajat (need, kes staadioni piirides viibisid)
:)

-RoMaRiO-
07.07.09, 23:17
Ei puutu küll otseselt teemasse, aga urmar miks sa kirjutad igalepoole protokolli Allan Ventsel.

Selle väravavahi nimi on Alan Ventsel ja see ei ole sul esimest korda.

IndrekL
07.07.09, 23:55
Hetkeseis on ikkagi selline, et kui urmar ütleb, et ta on Allan, siis ta ka seda on.

meesmuiste
08.07.09, 00:30
Hetkeseis on ikkagi selline, et kui urmar ütleb, et ta on Allan, siis ta ka seda on.

kui vaja võin ta isa käest üle küsida järgmine koondise mäng. isa tal alati kohal :)

urmar
08.07.09, 01:48
Üldiselt pole vaja küsida, selgitasin isegi välja, et Alan on õige, aga kus te tarkpead siis varem olite? Nii palju, kui ta mänginud on, nii ta Allan on olnud. Juba üsna mitu aastat tuleb ära ja alles nüüd siis suvatseb Romario selle välja öelda. Pikad juhtmed. :)

-RoMaRiO-
08.07.09, 10:24
Üldiselt pole vaja küsida, selgitasin isegi välja, et Alan on õige, aga kus te tarkpead siis varem olite? Nii palju, kui ta mänginud on, nii ta Allan on olnud. Juba üsna mitu aastat tuleb ära ja alles nüüd siis suvatseb Romario selle välja öelda. Pikad juhtmed. :)

Sa oled ikka eriti jube inimene. See et sa oma olematu intelligentsiga ta nime oma suvajärgi muudad on muidugi OK. Isegi ühes suhtlusportaalis mõnitati su fantastilist nime vahetust.

jansa
08.07.09, 10:57

Allan on ta isa e. "Tuljak" ... no meie eilses hoki-trennis veel vähemalt oli..või oli ta juba Alan ?

Sen
08.07.09, 10:58

Isa on Allan ehk kõigile tuntud jalkafännTuljak
Poeg Alan ehk väravavaht :)
Tarkpead

edit: Jansa jõudis minut enne juba ära ütelda ;)

jansa
08.07.09, 10:58
..no need kaks viimast postitust on küll ühe sekundi sees postitatud :)

IndrekL
08.07.09, 19:56
kui vaja võin ta isa käest üle küsida järgmine koondise mäng. isa tal alati kohal :)

Ma üritasin ironiseerida, aga samas pole vist enam mõtetki. Jube saamatu tunne tuleb lihtsalt, kui üritad demagoog urmarile midagi selgeks teha.

kesa
12.08.09, 16:14
Muuseas suures brasside vaimustuses on tähelepanuta jäänud, et täna kell 19.00 mängib U-21 EM valikmängu Šveitsiga.

U-21 koondisesse (sünd. 1988.) kutsutud mängijad:
1. Dmitri Smirnov, JK Sillamäe Kalev
2. Daniil Savitski, Nõmme JK Kalju
3. Martin Tšegodajev, Nõmme JK Kalju
4. Kaimar Saag, Silkeborg IF
5. Stanislav Pedõk, Tallinna FC Flora
6. Andre Frolov, Tallinna FC Flora
7. Ken Kallaste, Tallinna FC Flora
8. Sergei Mošnikov, Tallinna FC Flora
9. Edwin Stüf, Tallinna FC Flora
10. Taijo Teniste, Tallinna FC Levadia
11. Igor Morozov, Tallinna FC Levadia
12. Eino Puri, Tallinna FC Levadia
13. Artjom Artjunin, Tartu JK Tammeka
14. Aleksei Jahhimovitš, Viljandi JK Tulevik
15. Andrei Veis, Viljandi JK Tulevik
16. Siim Luts, Viljandi JK Tulevik
17. Ats Sillaste, Viljandi JK Tulevik
18. Rauno Alliku, Viljandi JK Tulevik

willane
12.08.09, 17:16
kas Teniste mitte mingi kergema jalavigastuse tõttu koju ei jäänud ?

Kasper
12.08.09, 19:40
Ja Saag on ka värava löönud ning eestlased ette viinud!

lorenzo
12.08.09, 21:09
ja täitsa perses, ära ka võitnud

Piaoviaopiuviao
12.08.09, 21:13

türa täiesti putsis ju

eriti ei taha uskudagi :doh:

rauno
12.08.09, 22:42

http://www.uefa.com/competitions/under21/fixturesresults/round=2000006/match=2000121/index.html

tubli tulemus...kui mitte öelda ,et väga kõva:)

rauno
12.08.09, 22:48
Muuseas suures brasside vaimustuses on tähelepanuta jäänud, et täna kell 19.00 mängib U-21 EM valikmängu Šveitsiga.

U-21 koondisesse (sünd. 1988.) kutsutud mängijad:
1. Dmitri Smirnov, JK Sillamäe Kalev
2. Daniil Savitski, Nõmme JK Kalju
3. Martin Tšegodajev, Nõmme JK Kalju
4. Kaimar Saag, Silkeborg IF
5. Stanislav Pedõk, Tallinna FC Flora
6. Andre Frolov, Tallinna FC Flora
7. Ken Kallaste, Tallinna FC Flora
8. Sergei Mošnikov, Tallinna FC Flora
9. Edwin Stüf, Tallinna FC Flora
10. Taijo Teniste, Tallinna FC Levadia
11. Igor Morozov, Tallinna FC Levadia
12. Eino Puri, Tallinna FC Levadia
13. Artjom Artjunin, Tartu JK Tammeka
14. Aleksei Jahhimovitš, Viljandi JK Tulevik
15. Andrei Veis, Viljandi JK Tulevik
16. Siim Luts, Viljandi JK Tulevik
17. Ats Sillaste, Viljandi JK Tulevik
18. Rauno Alliku, Viljandi JK Tulevik

panen igaksjuhuks ajakava ka;)
5 sept kodus gruusia ja 9sept kodus Iirimaaga

http://www.uefa.com/competitions/under21/fixturesresults/index.html

valeskohas
12.08.09, 22:55
need on tänase päeva tõelised kangelased. väga tublid poisid :r66m7:

Kuke21
12.08.09, 22:56
Eesti alustas siis tublisti :)
võtsid Sveitsi ära 1-0
Saag sahistas:)

kesa
12.08.09, 22:57
Kõik see mees, kes Türki-Hispaaniasse ei sõida, meie noori kannustama!
Kutid teevad veel ajalugu!

rauno
12.08.09, 23:00
Kõik see mees, kes Türki-Hispaaniasse ei sõida, meie noori kannustama!
Kutid teevad veel ajalugu!

no A koondise soojenduseks ju hea algul Arenal 5sept gruusia kotti panna ja 9sept iirimaa ja peale mängu rahulikult siis A koondise mänge vaadata:)

norsk
13.08.09, 00:19
Kirss tordil. Hea töö, kutid!

Mehhanisaator
13.08.09, 07:46
KAs U-21le on ka nii et kui nüüd saadakse edasi, siis eliitring ka!?

kesa
13.08.09, 09:16
KAs U-21le on ka nii et kui nüüd saadakse edasi, siis eliitring ka!?

Alagruppidest saavad edasi 10 alagrupi võitjat ja neli parimat teist kohta, kes play-offide teel selgitavad välja 7 finalisti + korraldajamaa Taani.

Shermann
13.08.09, 14:19
Tundub, et sakslane teeb meie noortega imet.

Piaoviaopiuviao
13.08.09, 17:42
Tundub, et sakslane teeb meie noortega imet.

davai mehed , naised lapsed ja unstagem see brassi mäng ja meil on tulemas super järelkasvu koondisele. niiet võiksime võtta ennast kokku ja minna samamoodi toetama u21 nagu tegime seda u19 puhul suve keskel. sveitsi kotti panek on väga tugev saavutus.

odralauk
13.08.09, 22:22
videot sellest saagi värvast kuskil leidub?

ROOTSI KUNN
14.08.09, 10:54
Rääkisin just telefoni teel sõbraga ,kes elab ja töötab Shveitsis , Wintherthuris ja käis mängu vaatamas. Paljud meist teavad ja tunnevad Markot.
Marko ütles ,et Saagi värav oli väga ilus, kena söödumängu tagajärjel löödud. Peale seda oli tal kohe võimalus 2-0 lüüa aga kahjuks pudistasid ära. Lisaks oli Eestil veel mitu head võimalust. Shveitsil oli teise poolaja alguses üsna paaniline olukord ,taoti pikka palli ja üritati nii kiiresti tagasi lüüa aga meie omad lugesid selle ilusti ära. Lõpus oli meie väravale päris tugev surve aga Marko kinnitusel oli vv tasemel ja nii ta lõppes.
Publikut olevat olnud tuhande ringis. Nende seas üks eestlane Marko ja tema sõbrad Harry ja Anna ,kes olid samuti Eesti poolt.

urmar
24.08.09, 18:00
Ojamaa sai koondisekutse, nüüd on pedrol aeg suveunest ärgata ja paukuma hakata. :D
http://jalgpall-ee.z131.zone.ee/news.php?st=style_fp.css&news_id=768

Saarlane
24.08.09, 18:02
Iganes kuradi kõva koosseis on.

Lambiahv
24.08.09, 18:25
Oleks veel S.Puri ja Zenjov ka, siis oleks ideaalne.

Lehmake
24.08.09, 19:54
Sander Puri on vigastatud minu meelest ja sellepärast ta ei saanudgi kutset.

salajane33
24.08.09, 20:04
lols. 5. ja 9. september läheb neid kahte Türgi ja Hispaania mängule vaja.

Lambiahv
24.08.09, 21:22
lols. 5. ja 9. september läheb neid kahte Türgi ja Hispaania mängule vaja.

Ma tean. Ma lihtsalt ütlesin, keda vaja oleks, et koosseis ideaalne oleks.

salajane33
24.08.09, 21:33
Ma tean. Ma lihtsalt ütlesin, keda vaja oleks, et koosseis ideaalne oleks.

Ma rohkem ütlesin seda Lehmakesele.

meesmuiste
25.08.09, 13:16
Kaimari värav U-21 eest Šveitsi vastu

http://www.youtube.com/v/Wal07se105I

norsk
25.08.09, 15:39
[QUOTE=meesmuiste;1073735]Kaimari värav U-21 eest Šveitsi vastu

Ei lootnudki ausalt öeldes enam seda näha. Tänks! :)

Lehmake
26.08.09, 09:43
Mis arvate kas Ojamaa murrab põhisse ? :D

Lehmake
27.08.09, 17:32
hahaa :D vaatan, et keegi ei taha mulle vastata.

marcello
28.08.09, 19:42
Kas levadiast saadud piletiga (kutse) saab ka Gruusia mängule 25 eeguga või mitte?

Lehmake
28.08.09, 20:51
Jah, saab küll.

sicmic
30.08.09, 03:07
hahaa :D vaatan, et keegi ei taha mulle vastata.

Kes see ikka lollile küsimusele vastata viitsib?

Mõnuagent 007
31.08.09, 14:14
Läksin liiga ahneks ja seetõttu oleks mul ära anda kaks piletit Rakveres toimuvale Eesti-Iirimaa mängule, kuna mul endal pole sinna mitte mingil juhul võimalik minna. Annaksin, mitte ei müü, et kes soovib, see PM-igu.

v50
01.09.09, 15:49
Küsimus: mis kell mäng Gruusiaga lõpeb, kas ma jõuan Türgi - Eesti mängu alguseks koju?

fcfloraforever
01.09.09, 16:34
Küsimus: mis kell mäng Gruusiaga lõpeb, kas ma jõuan Türgi - Eesti mängu alguseks koju?

Natuke enne seitset peaks lõppema gruusia mäng, oleneb kus sa elad.

meesmuiste
03.09.09, 19:13
Rauno Alliku enne kohtumisi kodus Gruusia ja Iirimaaga - Kodus tahame punkte!

http://www.youtube.com/v/9-8fwIg_L6g

Stanislav Pedõki mõtted enne U-21 koondise EM valikmänge

http://www.youtube.com/v/NKo9cscoknA

2mSööt3mMööda
04.09.09, 01:41
Trennis viilijad saavad "luuser" nimelised vestid selga? :D

meesmuiste
04.09.09, 02:21
Trennis viilijad saavad "luuser" nimelised vestid selga? :D

sellised vestid on jah :D üpris naljakas oli alul vaadata :D aga ma ei tea mis süsteemi järgi neid jagatakse kahjuks... :)

Ertai
04.09.09, 13:19
EJL WEB TV: Igor Morozov U-21 koondisest: meil on hea meeskond!
http://www.youtube.com/watch?v=z34_M2zVn3c

--
selline promomine on igati tervitatav, ootan nii A-koondise kui u-21 uusi intekaid veel täna :)

PraS
04.09.09, 19:21
Nii liigutav oli kuulda,et meie kohalikud venerahvusest koondislased räägivad vägagi hästi eesti keelt. Usun et meil üks viimaste aastate parim koondis ja kogukond. Nad on nagu tõeline meeskond mitte indiviidid.

xrip55
04.09.09, 20:07
Keegi Rakverre ka vaatama tuleb?
SAMA KÜSIMUS !!

Ise saab mindud..
Seal koolis:D

Tundmatu
04.09.09, 22:06
Keegi Rakverre ka vaatama tuleb?

Ma ei tea mis küsimus see üldse on ;)

PraS
05.09.09, 10:32
Ma ei tea mis küsimus see üldse on ;)

tööpäev ja suhteliselt kaugel tlnst - jätan vahele.

lennu
05.09.09, 11:40
Kui keegi peaks viimasel hetkel otsustama Tartust tänasele U-21 mängule minna, siis võtke ühendust. Liigun mingi 13 ajal päälinna poole.

UrmoT
05.09.09, 12:50
Loodetavasti tuleb hea mäng täna ja fännid ei unusta ka Türgi mängu tuhinas end staadionile vedada, ise ilmselt kohal täna. :)

silvester
05.09.09, 17:26
miks Ojamaa ei mängi täna?

silvester
05.09.09, 17:46
Moshnikov lõi 43 minutil kolli!!!!

Ruutu
05.09.09, 17:53
Poolaja lõpus koll lüüa, super töö. Loodame, et koondis toob punktid koju

salajane33
05.09.09, 18:13
Päeva esimene võit tuli ära, õhtul tuleb teine.

kala2
05.09.09, 18:25
Päeva esimene võit tuli ära, õhtul tuleb teine.kust persest ta sul juba ära tuli? sa nagu lembitu kuuse kes ennem kui suusatajad veel rajal teab kes võitnud juba on

aanvaller
05.09.09, 18:46
vist tuli ära :)

silvester
05.09.09, 18:51
vot Anieri!!! Super boy!! 2:0

rallikas
05.09.09, 18:51
90' Anier 2:0

aanvaller
05.09.09, 18:53
Uskumatu Frank

magnisco
05.09.09, 18:53
Super! 2-0 Mõlemad väravad poolaegade lõpus.