320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-21 koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Vastus teemale \'U-21\'

    Ma imestan ,et keegi nagu ei märkagi viie päeva pärast toimuvat U-21 mängu.
    Tegelikult on see väga oluline mäng ,sest seal selgub ,kas meie tulevikumehed pääsevad alagruppi või mitte.
    Mida vähem me tugevate vastastega mängida saame ,seda rohkem me Euroopa jalgpallist maha jääme.
    Ei näe arutelu koondise kandidaatide üle !!!
    Ma ütleks ,et see mäng on tähtsam ,kui mingi U-Meremaaga klounaad . Aga noh eks seegi näitab meie teadlikkust ja jalgpalliasjatundlikkust.
    FCF Forever

    Kommentaar


      #62
      Vastus teemale \'U-21\'

      Nja, kuidagi vaikus jah siin teemas.
      Ise käisin eile Piletilevis piletit ostmas, et mängupäeval ei peaks veel selle peale mõtlema.
      Aga jah, huvitav kes siis koosseisus, eks vist alles esmaspäeval selgu see lõplikult.

      Kommentaar


        #63
        Vastus teemale \'U-21\'

        Algselt postitas ROOTSI KUNN
        Ma imestan ,et keegi nagu ei märkagi viie päeva pärast toimuvat U-21 mängu.
        .....
        Ei näe arutelu koondise kandidaatide üle !!!
        Ma ütleks ,et see mäng on tähtsam ,kui mingi U-Meremaaga klounaad . Aga noh eks seegi näitab meie teadlikkust ja jalgpalliasjatundlikkust.
        Mitte, et sa ise väga asjatundlik nüüd välja paistaksid... Selles möttes, et algatasid tõesti arutelu.

        Kommentaar


          #64
          Vastus teemale \'U-21\'

          walesi lehe andmeil on mäng kolmapäeval arenal algusega kl 18.45 ja korduskohtumine 2 nädala pärast wrexhamis kell 19.30 (gmt+2)

          http://www.faw.org.uk/

          Kommentaar


            #65
            Vastus teemale \'U-21\'

            See on EJL-i poolt üsna häbiväärne küll, et U21 mängudest Walesiga midagi kuulda pole. Paar päeva tagasi oli pisike reklaam Postimehe spordiküljel, aga see on ka kõik, mis ma selle mängu kohta meediast märganud olen.
            Mina sain näiteks selle mängu toimumiskuupäeva teada Ipswich Towni uudisest, kus nädalake tagasi teatati, et Price kutsuti Walesi U21-te mängudeks Eestiga. Tõsi, pärast seda märkasin, et see oli enne seda ka soccernet.ee uudistest läbi käinud. Aga see pole arvatavasti jalkaliidu PR-i teene.

            Kommentaar


              #66
              Vastus teemale \'U-21\'



              See on EJL-i poolt üsna häbiväärne küll, et U21 mängudest Walesiga midagi kuulda pole. Paar päeva tagasi oli pisike reklaam Postimehe spordiküljel, aga see on ka kõik, mis ma selle mängu kohta meediast märganud olen.


              No vähemalt on teada , et mäng toimub. Aga kes koondisse on kutsutud, see pidavat olema salastatud info. Ainult väljavalitud pidid seda teadma

              Kommentaar


                #67
                Vastus teemale \'U-21\'

                Algselt postitas purjutaja




                See on EJL-i poolt üsna häbiväärne küll, et U21 mängudest Walesiga midagi kuulda pole. Paar päeva tagasi oli pisike reklaam Postimehe spordiküljel, aga see on ka kõik, mis ma selle mängu kohta meediast märganud olen.


                No vähemalt on teada , et mäng toimub. Aga kes koondisse on kutsutud, see pidavat olema salastatud info. Ainult väljavalitud pidid seda teadma

                http://www.soccernet.ee/news.php?id=11382

                Kommentaar


                  #68
                  Vastus teemale \'U-21\'

                  Algselt postitas vrz


                  See on EJL-i poolt üsna häbiväärne küll, et U21 mängudest Walesiga midagi kuulda pole. Paar päeva tagasi oli pisike reklaam Postimehe spordiküljel, aga see on ka kõik, mis ma selle mängu kohta meediast märganud olen.
                  Mina sain näiteks selle mängu toimumiskuupäeva teada Ipswich Towni uudisest, kus nädalake tagasi teatati, et Price kutsuti Walesi U21-te mängudeks Eestiga. Tõsi, pärast seda märkasin, et see oli enne seda ka soccernet.ee uudistest läbi käinud. Aga see pole arvatavasti jalkaliidu PR-i teene.
                  vrz, see uudis siin - http://www.soccernet.ee/news.php?id=11382 - on Eesti Jalgpalli Liidu pressiteate copy-paste.

                  Postimehe spordikülgedel on praeguseks ilmunud kaks reklaami - nii 3. kui ka 4. mail. Kuna mäng on 10. mail, siis eeldan, et neid reklaame ilmub seal kuni mänguni.

                  Edit: infoks paarile eelmisele, kes uurisid koosseisu kohta: koondise lõplik koosseis avalikustatakse siis, kui see selgub ehk esmaspäeval, 8. mail. Teatavasti peetakse pühapäeval Meistriliiga voor, sellega seoses võib samuti olla \"kadusid\" meeskonnas. Esialgne koosseis (Eestis mängivate pallurite baasil) oli juba teatatud EJLi pressiteate kaudu/Soccernet.ee jt portaalide uudistes ja mängis Levadia vastu ka treeningmängu.

                  Kommentaar


                    #69
                    Vastus teemale \'U-21\'

                    mul on piletid tellitud:P

                    Kommentaar


                      #70
                      Vastus teemale \'U-21\'

                      Oskab keegi öelda palju kolmapäevasele mängule pilet maksab?

                      Kommentaar


                        #71
                        Vastus teemale \'U-21\'

                        Pääse Eesti – Wales U-21 mängule maksab täiskasvanutele 50 ning õpilastele ja pensionäridele 25 krooni.

                        Kommentaar


                          #72
                          Vastus teemale \'U-21\'

                          Algselt postitas räim


                          Pääse Eesti – Wales U-21 mängule maksab täiskasvanutele 50 ning õpilastele ja pensionäridele 25 krooni.
                          Tänud

                          Kommentaar


                            #73
                            Vastus teemale \'U-21\'

                            mainiksin seda, et klavan kruglov ja kink (kuigi pidi jalg haige olema, nagu siit ühest eelnevast postitusest lugesin) pidid olema koosseisu arvatud

                            ja nüüd küsimus: On Tartust minejaid? vajaks transporti ja seltskonda

                            vabandan, kink vist siiski mitte, leidsin lingi üles ja lugesin läbi

                            Kommentaar


                              #74
                              Vastus teemale \'U-21\'

                              oot ei lähe sis kedagi Tartust Walesi mängule? siis jääb staadion ühe sinise mehikese võrra vaesemax

                              Kommentaar


                                #75
                                Vastus teemale \'U-21\'

                                Walesi meeskond peaks välja nägema järgmiselt:

                                Wayne Hennessey (Wolverhampton), Lewis Price (Ipswich), Gareth Bale (Southampton), Richard Duffy (Coventry), Simon Spender (Wrexham), Craig Morgan (MK Dons), Lewin Nyatanga (Derby), Rhoys Wiggins (Crystal Palace), Mike Williams (Wrexham), Andrew Crofts (Gillingham), Arron Davies (Yeovil Town), Mark Jones (Wrexham), Owain Tudur Jones (Swansea), Joe Ledley (Cardiff), Ramon Calliste (Liverpool), David Cotterill (Bristol City), Craig Davies (Verona), Curtis McDonald (Cardiff).

                                Allikas: http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/football/internationals/4954470.stm

                                Kommentaar

                                Working...
                                X